Új privát üzeneted érkezett!

@dorcsi1:
Sajnos aznap pont egyedül kellett mennem kontrolra,és elég meredek az sztk-hoz vezető út... meg csúszós :(
így sikerült megcsúsznom,de elég segítőkészek voltak arra az emberek,egy idős házaspár kísért fel egészen a rendelőig :) nagyon aranyosak voltak :)


Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


Nem a legjobb minőségű kép... :) 

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Sziasztok, nem bírtam ki hétfőig és elmentem a dokihoz ma. Elméletileg 5 hetes vagyok és pár napos de még csak a petezsák látszódott. 6 mm. Persze én ennek is nagyon örülö azt mondták ez még nagyon fiatal terhesség. :) Vettek le kenetet tenyésztésre elővigyázatosságból remélem nem tenyészik ki semmi. Ha nem akkor csak 29én kell mennem.
Evita, Mucus nektek már milyen szép nagy a pocaklakótok!
Dorcsi, pont ma néztem egy Czeizel előadást, volt benn egy sztori amiben a kismamának medence törèse lett baleset miatt és a babának semmi baja nem lett a hasában! Ne aggódj szerintem nálatok is minden Ok lesz!!
gabcsi87
 
 

 
 

De jó, Gabcsi!!!!! :)

Én ma voltsm védőnőnél.... fehérje van a vizeletemben. :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Sziasztok!
Régóta olvasom a topikot,de eddig nem "mertem" írni, félve az elkiabásástól vagy ilyemi
3 hónapja próbálkozunk, a ciklusaim érdekesen alakulnak,eddig nagyjából rendzseres volt,de a múlt hónapban 5 napot késett,persze volt para, képzelt tünetek meg minden  hölgynaptár appot használok ezen vezetem a ciklusom,a peteérésem szerinte 27-én volt, szerintem 25-én együtt is voltunk a párommal mindkét napon. A naptár szerint tegnap kellett volna megjönnie,eddig semmi.Viszont sikerült összeszednem valami fertőzést,így betadine kúpot vettünk,de arra az volt írva hogy terhesen nem lehet...vettünk egy clearblue tesztet(ami tuti jó a párom szerint) amit kedden megis csináltam reggel,de negatív lett úgy elkeseredtem,hogy egész déután sírtam,mint aki nem normális,munkában is többször sírva fakadtam,nemis értettem miért,hiszen nem máskoris negatív volt a tesztem...nagyjából bele is törődtem.Azt hittem meg fog jönni és azért vagyok ennyire zizi,de semmi.pár napja iszonyatos hányinger gyötör,de már szerintem csak beképzelem(bár ez még eddig nem volt a palttán)ahogy azt is hogy szúrkál vagy nemis tudom milyen érzés van a petefészkeimnél.
Bocs hogy hosszú lettem,de már nemtudom magamban tartani,és a barátaim idegeimre sem szeretnék már menni 
nikkicca
Tatabánya
 
 


@mazsolyka ma 21.napja,hogy késik. Nem sok tünetem van,mellbimbóim nagyon érzékenyek,hol egyik,hol a másik,hol egyszerre mindkettő. Ma teszteltem,3hete késik. Teszt negatív. Feladtam. Elég volt. Nem akarok már ezen idegeskedni többé. Lemondtam a babás álmainkról. Mindenkinek drukkolok és szorítok értetek. Néha majd olvaslak titeket.Puszi mindenkinek. Vigyázzatok magatokra
dzff9
Sousse
 
 


dzff9
Sousse
 
 


Nikkica csinálj még egy tesztet :) hajrá hajrá :) 
DZff9 szerintem ez nem negatív teszt .... de te tudod mit látsz a képen nekem + nak tűnik! 
Voltál már dokinál? 
Dorcsi gratulálok neked!
lare13
Százhalombatta
 
 


dzff9
Sousse
 
 


dzff9
Sousse
 
 


@lare13:
De igen,sajnos negatív: (
dzff9
Sousse
 
 


Sziasztok! Vasárnap kellett volna megjönnie, tegnap bejelentkezett egy kis barnás vmi, ami tart ma is, igaz hogy csak minimális de ott van. Viszont iszonyat rosszul vagyok, össze-vissza szédelgek, émelygek, kisebb álomkór is elkapott, hétfőn negatív tesztem volt. Nem tudom már, hogy mit higgyek.
briee
 
 


DZff9  hát igen az utlosó képen látom már én is hogy semmi nincs ott ... sajnálom 

Briee tesztelj naponta barnázás mástól is lehet mondjuk a rosszul lét a melgtől is szóval nem egyszerű ez !
lare13
Százhalombatta
 
 


@dzff9:


Rettenetesen sajnálom! Amikor majd tudsz, mindenképpen menj el orvoshoz (tudom, arrafelé ez máshogy működik), mert nem normális, hogy ennyi ideig kimarad "ok nélkül".
Ne add fel! Ha megnyugszol, rendezed a dolgaid, biztos lesz olyan baba, aki veled akar maradni. Fel a fejjel! Nagyon szorítunk! Csak lazán, az izgulást értetek hagyd ránk! 

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


@mazsolyka:
Köszönöm a válaszod. Sajnos sok minden történt mostanában,ami talán túl ment az eddigi streszhelyzeteken is. Nem értem ami történik velem,komolyan. Múlt pénteken anyukám elment,és volt okom stresszelésre ami kivédhetetlen volt. Próbáltam nyugodt is maradni,de nem tudtam azt sem megoldani.Igazából jövő héten csütörtökön akartam megcsinálni a tesztet,de mégis előbb csináltam,negatív is lett újra. Tudod azt nem értem a ciciérzékenység miért maradt meg,mert az nem akar múlni. Azonkívül nagyobb is lettem, de csak a cicim és a hasam. A kedvenc itthoni gatyám sem jön rám már kb 2 hete. Megjönni sem akar,semmi rá utaló jel nincs. Nem tudom mi történik,komolyan. Most néztem,a tesztem érzékenysége 25mUI. Ez elég érzékenységű?
dzff9
Sousse
 
 


Ha ilyen régóta késik, és baba lenne a dologban... mutatná! De persze vannak kivételek. Egy doki/uh nem árt... Hány napos ciklusaid vannak?

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


@mucus:
28 -29
dzff9
Sousse
 
 


@dzff9:
Nekem 42 nap volt a maximum. Rá pár hónapra derült ki az enyhe IR.
Próbálj meg minél hamarabb nőgyógyhoz eljutni.
Lehet, hogy később volt/lesz pé-d.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


@lare13:
Szia!van valami változás??

Én kB úgy érzem magam vagy két hete mintha lenyeltem volna egy lufit. Egész héten alig ettem mindentől elment a kedvem.Ma egész délután szédelgek.

Holnap megpróbálok időpontot kérni.
linda88
Dány
 
 


Szia van időpontom meddőségi dokihoz .... tüneteim vannak még vagyis kitudja minek a tünetei szúrkál a hasam  a fejem is fáj cici feszül ! Hát nem tudom mi van volt majd remélem a doki segít ... Ma egyébként teszteltem és természetesen - szóval tuti nincs baby! 

lare13
Százhalombatta
 
 


Kapok kölcsönbe AngelSound magzati szívhallgatót... de zselé már nincs hozzá. Hol lehet hozzá olyat beszerezni?

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Mucus pár száz forint gyógyszertárban
lare13
Százhalombatta
 
 


@dzff9:


Ne add fel...
hidd el már én is kezdek lemondani róla...a 36,8 36,7-es  hő váltakozik a 36,6-tal szóval kizárt.... 
de bizzakodnunk kell....bennem is csak az tartja a lelket apa mellettem van.....hihetetlen az első kettő pikk pakk jött,most meg rá 7évre nem... :(
az sem javít a helyzetemen reneteg ismerős (még az is akinek nem kéne) pocaklakója van nekem nincs.... :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


@bocika13:


juj bakker..még jo hogy nem lett komoly baj! gondolom azért soha ne felejted el. 

gabcsi87: jaj de joooo!!gratulálok!! akkor kb egy időben vagyunk:) nem mondtak időpontot hogy mikorra várhato? mikor volt az utolso első napja? mit szolsz a barátod/férjed? 

Iare13: Köszönöm!:))

dzff9: sajnos sztem is negativ de soha ne add fel! mi sem adtuk fel még akkor sem mikor az első picur elment. Edison is több százszor probálta az izzot és végül milyen csodálatos eredmény lett belőle. Aki mer az nyer:)) hajrá! én nagyon szurkolok!! egy ultrahang vizsgálat biztosan nem fog ártani de bármit is mondanak ne keseredj el a megoldásra koncentrálj!

Mucus: nem is tudtam hogy van magzati szivhallgato. Ezt bármikor használhatod otthon? 

Üdv az ujaknak! hajrá!:) várom a pozitiv teszteket! :)

Lilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
dorcsi1
 
 


@bocika13:
Köszönöm a biztatást,aranyos vagy. Remélem sikerülni fog nektek is és mindenkinek,aki szeretné. Még mindíg semmi nálam.18 ig ha nem jön meg,akkor tesztelek mégegyet.
dzff9
Sousse
 
 


@dorcsi1:
Köszönöm szépen a biztatást. Aranyos vagy,mindannyian aranyosak vagytok. Valahogy itt köztetek újra lelkierőt kapok lassacskán a folytatáshoz. Nagyon szépen köszönöm mindannyiótoknak <3
dzff9
Sousse
 
 


Sziasztok! Nemrég teszteltem,de óriási negatív lett :cry: megint csak szórakozik a testem és az elmém,úgy tűnik :-( köszi a drukkokat,énis nagyon szurkolok nektek :-)
nikkicca
Tatabánya
 
 


Sziasztok. Hát sajnos nekem ennyi volt, tegnap jöttem haza a kórházból :( szeptemberben újra probálkozunk. Mindenkinek jo babázást
bobcsy
Martfű
 
 


@bobcsy:
Mi történt?

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Bevéreztem szerdán hajnalban.. :'(
bobcsy
Martfű
 
 


@bobcsy:
Nagyon sajnalom bobcsy! Hogy vagy? Mit mondtak mi volt az oka? Meg is mutottek? Ne add fel bobcsy! Szeptemberben biztosan egybol sikerulni fog es jovore babazhatsz!

Lilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
dorcsi1
 
 


@bobcsy:


Sajnálom! :( Erőt és kitartást kívánok!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Megmutotek, szerencsére altatásban csinálták. 3hét múlva derül ki hogy végülis mi volt a baj.
bobcsy
Martfű
 
 


@bobcsy:
Sajnàlom! :( !!erőt és kitartàst nektek :)
Ősszel sikerülni fog....

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


Csajok!
Totál kétségbe estem... Lekváros kenyeret kívántam, volt is a hűtőben. Ettem belőle egy keveset.. de nem vettem észre a tetején egy kis penész foltot. Az uram látta meg... :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


@mucus:
Nyugi nem lesz tőle bajod.... max hogy is mondjam wc-zel egy nagyot :)lehet hogy csak a teteje olyan az üvegnek,amúgy semmi baja...ismerős a szitu hàzi lekvârfőző vagyok....

Én meg ma kibírhatatlan vagyok àllítólag.... de azt hiszem a 3nap mulva aktuàlis menzi miatt...
Ma is néztem a görbéket màsnak milyen jo,nekem 36,7màr napok óta.... szóval tudom így esélytelen....mert alacsony.... de mégis kicsit összetörtem... :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


@bobcsy:


Rettenetesen sajnálom! Gondolj arra, hogy ő most biztos okkal nem akart maradni! Szeptemberre nagyon szorítunk! Fel a fejjel!

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


@bocika13:


Kitartás! Ne törj össze! Az biztos nem segít. Csak lazán, és akkor minden úgy jön össze, ahogy szeretnétek. 

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


@bocika13:
Nekem sem volt magasabb a hőm... egyszer volt 36,9 utána végig 36,7 volt

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Sziasztok ismét! Nemtom,tök hülye/szerencsétlen vagyok vagy nemis tudom,még mindig nincs mensi...szombaton görcsöltem mintha megjönne,de semmi,azóta se.fel vagyok puffadva mint egy lufi.ha nem lenne elég ma kell mennem 2-körül üzenorvoshoz,aki nyomkodja mindig a hasam ,úgy hogy fáni szokott utána.nemtudom elmondjam e neki ,rádásul emiatt tüdőrönrgenre sem mentem el....szerintetek???
nikkicca
Tatabánya
 
 


sziasztok csajok.Nem tudom kinek mondhatnám el így elmondom nektek ha nem gond:-(((
Tegnapra nem vártam nem is érkezett még ma sem de görcsölök reggel óta....teszteltem tegnap is ma is negatív:-( Szedem a méhpempőt lehet ez okozza a vérzés késését?Illetve olyan tüneteim vannak hogy hasmenés szerűm van 3-4 napja.....segítsetek!
ungiadri
Domony
 
 


@nikkicca:
Én is már kb. Három hete fel vagyok puffadva azt hittem hogy azért mert megjön de nem múlt el mondjuk nem is volt meg csak másfél napig. Teszt negatív nekem is.Ja meg a hajam is hullik kb a puffadással egyidőben jelentkezzett.
linda88
Dány
 
 


@linda88: köszi hogy írtál
És te voltál dokinál?? Majd ha nem jön meg egy hét múlva se,akkor elmegyek.most voltam üzemorvosnál,megnyomkodta a hasam,azt mondta a belső szerveimmel minden okés. Folyton "várom"hogy megjöjjön,de nemis görcsölök már csak feszít.kínomban már megnéztem a méhszájam,de el se értem,vagy túl béna vagyok :oops: utálom ezt a várakozást :cry: :-) :-)
nikkicca
Tatabánya
 
 


@nikkicca:
Nem voltam orvosnál. Nekem megjött vagy valami hasonló mert megvolt másfél napig a tesztem meg negatív lett semmi tünetem a puffadáson kívül ezért nem mentem. Megvárom a következő hónapot.

De remélem neked már ott a pici :)
linda88
Dány
 
 


@bobcsy:
Nagyon sajnálom. :(
Ne add fel,szeptemberben minden okés lesz. Szorítunk neked és mindenkinek
dzff9
Sousse
 
 


Sziasztok. Még mindíg nem jött meg. 25 napja késik. Tegnap nagyon vacakul voltam.Szédültem, fájt a fejem. Egész délután hánytam,de azt sem tudom,hogy mit,mert amit reggel ettem az első futásnál kijött. Utána még 4 futásom volt olyan faltól falig koccanós, mert elég rendesen szédültem is. Utánna már csak erőltetett, csak olyan habos nyálszerű volt. Még életben nem voltam ilyen rosszul. Ma már jobb,semmi boa, csak szédelgek. Volt már ilyen valakinek?
dzff9
Sousse
 
 


Sziasztok lányok!
Jó rég nem írtam, de tök elkeseredtem, mert végül megjött, csak sokat késett. Kolléganőim mondták, hogy nekik is késett, talán a meleg miatt.
Viszont most elkezdtem szedni a barátcserje kapszulát + iszom a cickafark teát, hátha rásegít a dologra.:)
Valakinek van valami tapasztalata ezzel a két cuccal kapcsolatban?
Babások, olyan jó olvasni titeket meg látni a képeket, tök fura, hogy nem is ismerjük egymást, de olyan boldog vagyok, hogy ilyen szépen fejlődnek a picik.:)
Babásodni vágyók, nekünk meg hajrá, és hatalmas drukk megy mindenkinek!:)

marquise
Budapest XX. kerület
 
 


Sziasztok!

linda88,nikkica: szerintem az a legjobb hogy ha elmentek orvoshoz egy ultrahang nagyon könnyen elég arra hogy megmondják nektek h van e picurÍ:) szerintem nem mindig kell a tesztre hagyatkozni valakinek nem mutatja ki. sok ilyen esetről hallottam már.

Mucus: Sztem sem lesz tőle semmi baj. A gyomorsav elpusztitja a gombákat és a pici semmit nem fog belőle megérezni. Általában a probláma azzal szokott lenni amikor az ember mielött harap belélegzi a gombasporákat és igy eljutnak a tüdőbe. De ha semmi köhögés vagy enyhe mellkasi fájdalom nincsen akkor nincsen semmi baj. Ha van akkor egyszerűen a tüdőgongozoba kell elmenni ilyen esetekben és azt hiszem egyszerű antibiotikummal kikezelik, de ebben már nem vagyok olyan biztos. Ne aggodj minden rendben:)) a lényeg hogy ne stresszelj azzal többet ártasz. éppen most olvastam hogy amikor az anya stressz helyzetbe kerül akkor a magzat szive felgyorsul ami mutatja hogy ő is stresszben van és még két nappal a stressz helyzet után is kimutathato volt a megemelkedett szivritmus. és amikor az anyuka mosolygot és nevetet akkor látni lehetet az ultrahangon hogy a kisbaba is mosolyog. már 5. honaptol képesek a mosolyra a pocakban:) kis cukik:) csak vidáman:))

Mi tegnap voltunk az új orvosnál.Nagyon aranyos volt és végre megtaláltuk azt az orvost akinél szülni szeretnék. Már volt szívverése a picurnak:) mondta hogy jövőhéten menjünk vissza hogy lássuk hogy egy hét alatt hogyan fejlödik. és 29.-én megyünk a thrombozis kozpontba Budapestre ahol ilyen speciális esetekkel foglalkoznak. meglátjuk mit mondanak hogy kell e inekcio vagy nem, végülis mindegy csal legyen minden rendben:)

evita10: hogy vagy? már régen hallottam rolad..



Lilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
dorcsi1
 
 


Sziasztok!! Köszi a drukkot,de ma reggel megjött,elég rendesen :-( de legalább nem izgulok tovább feleslegesen :oops: új hónap,új esély :-) babásoknak gratula,jó látni titeket nagyon :-) mi vágyakozók meg nem adjuk fel :-D
nikkicca
Tatabánya
 
 


@mucus:


http://www.wunschkinder.net/forum/zanze ... rid=123737
hát jelenleg így állunk....csütrötökre várhatő elvileg a nem várt,sok tünetem nincs mx 4 napja egy kis hányinger ha nem eszem meg a mellbimbó érzékenység/de az menzesz elött is van/
szóval nem hinném lesz valami...
vagy szerintetek van halvány remény?

annyit tudok mikor elkezdtem hőmérőzni menzesz napján elötte egy nappal megmértem kiváncsiságból 35,9 volt...bár ez nem számít de ezek szerint ha megjön akkor így kell visszaesnie majd

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?