Új privát üzeneted érkezett!

Babara varok: hogy vagytok? Mikorra nem varhato a nemvart;) ?

Lilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
dorcsi1
 
 


@bszabina:


Érdekes az biztos! Mi is jókat mosolygunk rajta. :) Ésmár elég látványosan mozgolódik... ma reggel középre vándorolt, egyik másodpercről a másikra. Ilyenkor vmit érzek, de inkább nem mondom, hogy őt.
De ma reggel hangosan tanultam és a kezem ott volt... és mintha éreztem volna valami "lökést". De lehet, hogy Ő, lehet, hogy nem. :) De majd még figyelem.
Mi 9-én megyünk uh-ra. Nem bírom kivárni a 20. hetit, akkor már 7 hét lesz uh nélkül. Rászánjuk azt a kis összeget. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Dorcsi, én is 15én megyek de az még annyira messze van. Nem tudom h. bírom ki addig. Remélem jò helyen tapadt meg meg minden..... Már ilyen rövid idő alatt megszerettem......Hát könyvelő vagyok, egész nap ülök de du már számolom visszafelé az időt, mert elfáradok. És lassabban haladok mint máskor. Ráadásul tanulnom is kéne mert szerdán vizsgázom, deahhoz is fáradt vagyok. Korábban munkamániás voltam, de most csak a baba egészsége érdekel, ha úgy érzem akkor megállok és pihenek, ami fura de ez most fontos.Azt olvastam ez az első trimeszterben normális, de azért valami kismama tornát el szeretnék kezdeni. Neked h. Megy a munka?
gabcsi87
 
 

 
 

Ez a hónap megint nem sikerült az éjszaka megjött egy kicsit korábban mint vártam :(
linda88
Dány
 
 


@linda88:
Majd következő hónapban :)

Babások..nektek szokott néha fájni a hasatok? :/
bobcsy
Martfű
 
 


@bobcsy:


Igen. Menzesz szerű görcsök voltak... kb a 12. héten múlt el, vagyis inkább enyhült.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


@linda88:


Ne add fel, és próbálj az új hónapra koncentrálni!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Köszönöm :) :-D
linda88
Dány
 
 


Én 17-re nem várom, a hőmérséklet már 4. napja fenn van 36.5-ön

Lilypie First Birthday tickers
edelsnow
 
 


@gabcsi87:
Most tenyleg az a fontos hogy nagyon vigyazz magadra:) nekem is egy vegtelen valosagnak tunik az az ido ami meg hatra van 15eig es meg egyszer annyi ido lesz mire vegre lathato lesz a pici. Elegge elirta az orvos a papiromat mert megmutattam anyosomnak amit kaptam amin az van h az embrio 16mm . Mar akkor meglepodtem h hogyan lehet ilyen nagy de hat elso terhessegem ugy h mondtam magamban biztos rosszul tudom. De kiderult h az csak a petezsak merete. Meg jo h orvost valtok:)) mar csak egy hetet kell kivarni:)

Lilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
dorcsi1
 
 


Linda88: nagyon szurkolok! Csak arra figyelj h ne figyelj ra h osszejojjon csak lazan nekem is ez sikerult! Amig probalkoztunk es aggodtam h na most tuti akkor nem jott ossze es vegre mikor mondtam h majd jon amikor jon akkor jott is egybol:) probalj meg ne gondolni ra csak lazitani:)

Lilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
dorcsi1
 
 


Dorcsi1: Nővérem is fehérvári, de őazt mondta (igaz, ez nyolc éve volt), hogy nem hajlandó ott szülni, mert nem hallott jókat az ottani orvosokról. Ő Móron szült. Igaz, kicsit messzebb van, de megbízhatók. Nem tudom, így van-e ez még.

Linda88: Egyetértek Dorcsival. Csak lazán. Ez a mi évünk. :)

Én szerdám megyek uh-ra. Nagyon várom. Remélem, minden rendben van Prüntyőkével. Kicsit megkínoz mostanában. Ha nem eszem kb. 3 óránként legalább pár falatot, akkor rettenetesen émelygek. A szagok nem tesznek jót. Nagyon el tudok fáradni - sokszor egyik pillanatról a másikra. A hétvégén sok tennivaló volt (könnyű fizikai munka -is). Amikor úgy éreztem, hogy kezdek fáradni, azonnal abbahagytam és elmentem pihenni. Most ő a legfontosabb. Nekem a séta nagyon bevált, de egy könnyebb torna vagy jóga jellegű átmozgatás is jól tud esni.
A hasfájdogálás nekem is megvan, sőt, néha szúr egy kicsit a petefészkem.

Mucus: Egy kalappal a maradék vizsgádhoz!

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


Sziasztok lányok ! Tegnap megjött ..... nagyon csalódótt lettem most tényleg azt hittem minden okés ésa tünetek is azt jósolták ..... 
Dorcsi én is fehérvárra járok Dr. Ruben Imréhez nekem nagyon szimpi! 

lare13
Százhalombatta
 
 


Csajok!

"Jelentem": Hétvégén hivatalosan is elkezdtem érezni a mi KisMaszatunkat! :) Hihetetlen élmény! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Sziasztok! Még új vagyok itt. Ez az első alkalom, amikor nagyon nem várom a pirosbetűs napokat. :) Tegnap kellett volna hivatalosan megjönnie. A hasam furcsán görcsölget már egy ideje, úgy mint ahogy még sosem éreztem, ez minden reményem :) Ma már nem bírtam magammal és csináltam egy tesztet, negatív lett , de ez még elég korai. Mindenesetre bizakodom
briee
 
 


@briee:


Nagyon drukkolunk! Hajrá!

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


@mucus:


De szuper lehet! Már nagyon várom én is az érzést. 
Most is tudom, hogy ott van, mert rosszul vagyok, de azért a tiéd jobb lehet. 

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


@linda88:
Ne add fel tovàbbi sok sikert ;)
Sajnos nekem még bő egy hetem van a nemvàrtig... de a hőm cudar alacsony... 36,6... nem éppen tankönyvi hő
Úgy hogy mi egyenlőre beletörődtünk lehet ez a hónap se lett sikeres... :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


Sziasztok. Ma 17 napja késik. Tegnap nálam is kezdődtek a rosszullétek, émelygés, érzékeny cicik,időnként fejfájás. Reméljük a legjobbakat,hogy baba van a dologban. 3 nap múlva szeretnék tesztelni újra,mert elsején még negatív volt. Szoritsatok, minden drukk ránk fér.
dzff9
Sousse
 
 


Csajok!
Van egy elég hülye kérdésem, ami valószínű nagyon bután hangzik.. de 2 órája ezen kattogok.
Hazajöttem, kicsit ledőltem.. persze hasamra tettem a kezem... felettünk lakó leejtett vmi, megijedtem és hirtelen benyomtam a hasam... de abban a pillanatban Maszatkai megmozdult... vagy a kezecskéje vagy a lábacskája volt. Ugye nem törhet el ilyenkor semmilye? Mert ugye ott a méh, magzatvíz... de hirtelen ez a kép ugrott elém! :S

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


@mucus:
Szia. Ne aggódj ezen,biztosan nem történt semmi baja. Mikor a fiammal voltam terhes,akkor én konkrétan elestem megütöttem a hasam,semmi baj nem történt.
dzff9
Sousse
 
 


@dzff9:


Mondtam, hogy buta kérdés... de nah. :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Mindenkinek köszönöm a biztatás!!!!

Megfogadom a tanácsokat.

Nem tudom hogy mi van a levegőben de ma egész délelőtt hányingerem volt még nagyon szédültem, kész kínszenvedés volt délután dolgozni.De szerencsére a mensim megint elmúlóban van. Nem tudom mi van a testemmel.
linda88
Dány
 
 


Mindenkinek köszönöm a biztatás!!!!

Megfogadom a tanácsokat.

Nem tudom hogy mi van a levegőben de ma egész délelőtt hányingerem volt még nagyon szédültem, kész kínszenvedés volt délután dolgozni.De szerencsére a mensim megint elmúlóban van. Nem tudom mi van a testemmel.
linda88
Dány
 
 


@mucus:
Persze: ) Ez természetes,hogy aggódsz. Meglátod semmi baj nem lesz: )
dzff9
Sousse
 
 


Mucus: Nincs buta kérdés! Ne aggódj! Olyan kis puha, képlékeny még a teste, hogy nem is lehet eltörni semmijét ilyenkor. Ráadásul nagyon jól ki van párnázva. Valószíűleg azért mozdult meg, mert érezte, hogy megijedtél.

Dzff9: Jól hangzanak a tünetek. Drukkolok a teszthez! Majd írd meg, mi volt!

Linda88: Lehet, hogy a nemvárt ellenére pár nap múlva érdemes lenne újra tesztelned, ha nem enyhülnek a tünetek. Perze a rosszullét akár a hirtelen jött melegtől is lehet.

Bocika: Sajnálom!  Hajrá a következő hónapban! 



mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


Olyan idézeteket keresek, amelyek a várandósságról, a terhességről, a várakozásról szól...
De alig találok... Ismertek néhányat?

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


@mazsolyka:


Tudom.. azt hiszem, de mégis olyan "bután" hangzott! :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


A rosszullét elmúlt a mensimmel együtt.

Pedig eddig mindig megvolt rendesen 4-5 napot most az utolsó két hónapba meg két nap és kész.

Mindenkinek kellemes napot :-)
linda88
Dány
 
 


Sziasztok! Bocsi h eddig nem irtam de elegge esemenydus volt a het mar most. Sajnos volt egy nagyon nagy karambolunk. Belenk jottek annyira h neki csapodtunk egy masik lakoautonak es igy szendvics lett belolunk ezert az autonk toralcar lett. Sajnos a biztonsagi ov nagyon meghuzta a hasamat ezert orvoshoz kellett menni h a picinek nem e esett baja. De szerencsre nem verzek es mondtak h az nagyon jo jel! Ugy h igy most megjobban varom a 15et az ultrahangal h lassam a picikemet ahogyan ver a szive!

Mucus: sztem se aggodj biztosan nincsen semmi baja! Nekem is mondtak h a testem vedi ot jol ki vagyunk talalva mi anyukak:)

Lilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
dorcsi1
 
 


@dorcsi1:
Vigyázz magadra Dorcsi nagyon.... Sajnos anno én meg estdm egy oltàrit december eleén kis hercegnőmmel a pocakomba hasamat lezúztam,ami érdekes neki ott van egy barna foltja a mai napig /11éves/...

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Voltam ma uh-n!! :) Minden oké, már 208 g a mi kis drága KISFIUNK! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Sziasztok! 25 éves vagyok, a párommal nagyjából 1 éve döntöttük el, hogy hamarosan jöhet a baba... Azóta próbálkozunk kitartóan, de egyelőre semmi. 1,5 éve hagytam abba a fogamzásgátló (Yadine) szedését, utána 1 évig csak segítséggel (Norcolut) jött meg, nagyjából fél éve jön... jövöget meg 30-36 naponta. Volt vérvételem és UH-om is, cisztám szerencsére nincs, de kicsi és hátrahajló a méhem, illetve igen alacsony a hormonszintem is olyannyira, hogy peteérésem sincs. Az orvos azt tanácsolta, hogy innentől kezdve meddőségi centrumot kellene felkeresnem, ő az ÁEK-t javasolta.


A véleményetekre és tapasztalataitokra lennék kiváncsi:


- Budai Meddőségi centrum VAGY ÁEK Meddőségi részleg (Honvéd kórház)


- hogyan zajlik a folyamat? 1. A telefonos egyeztetés... utána??  


Minden véleményt, tippet előre is köszönök szépen! Addig is boldog babaprojektet, babavárást és babázást kívánok,


Laura (25)


Lilypie Pregnancy tickers
nemethlaura
Budapest I. kerület
 
 


@nemethlaura:
Szia!
Igazából a kérdésedre nem tudok választ adni.... Nincs benne tapasztalatom.
Inzulinrezisztenciád nincs?
De ha nincs is... a face-n van egy csoport, ahol IR-esek vannak és sokan küzdenek ezzel a problémával és ott segítséget is kaphatsz!

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


@mazsolyka: Ma 20 napja késik. Tegnap nagyon furcsákat éreztem,nem tudom mi lehet ez. A köldököm alatt úgy éreztem,mintha valaki kívülről nyomná befelé a hasam 2 ujjal. Elég hosszú ideig volt ez az érzés,kb fél órán keresztül,vagy egy kicsit tovább. Utána figyelgettem magam,semmi szurkálás,semmi görcs. Volt már valakinek ilyen?
A cickók sem feszültek ma reggel,mint máskor. Csak a mellbimbóim maradtak nagyon érzékenyek.
Nem jött meg és rá utaló jel sincs,hogy megakarna.
Vélemény? Valakinek volt már ilyen,vagy hasonló?
dzff9
Sousse
 
 


Linda ugyan abban a cipőben járunk és már próbáltam utána olvasni de nem találok semmit .... minden tünetem meg volt teszt - megjött és két napig volt meg 4 helyett  és én ezt nem értem .... te esetleg találál valamit?? Elmész dokihoz vagy nem?
lare13
Százhalombatta
 
 


@lare13:
KB két hónapja voltam orvosnál rákszürés miatt azóta van ilyen rövid ideig még.Gondolkozom hogy elmegyek orvoshoz. Olvasgattam a neten de nem nagyon találtam semmit. Bent a kolléganőim megnyugtattak hogy volt olyan aki három hónapos terhesen is mensizett.

Most nincs semmi tünetmentes,nem vagyok rosszul semmi.
Nem tudom mi tegyek.
linda88
Dány
 
 


Mucus: Gratulálok az ifjú trónörököshöz! 

Dzff9: Ígéretes. Holnap tesztelsz, ugye? Kíváncsian várom az eredményt. Ennyi nap kimaradás már nem lehet véletlen.

Nemethlaura: Üdv itt! Sajnálom, hogy nem jön össze a baba! Infót adni, segíteni sajnos nem tudok, de nagyon drukkolok! Kitartás!

Lare13, Linda88: Nektek is megy a drukk! Egy orvosi látogatást mindenképpen megér, hátha kiderül valami... 

Bocika, Dorcsi, Bobcsy: Minden rendben veletek?

Briee: Tünetek?

Evita: Mi újság? Eltűntél.

Többiek?

Én ma voltam UH-n. 7 hetesek vagyunk és 10mm hosszúak. Ver a kicsi szive. Minden rendben. 

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


Mazsolyka köszi és gratulálok :)
Linda nyomjunk egy tesztet aztán kiderül én lőttem egyet ugye dpo 14 negítv lett de ezen semmi nem múlik nem? 
Én nagyon görcsöltem és hát bevettem vagy 6 gyógyszert csodás lenne..... ha netán terhes lennék én meg nyakra főre szedtem
lare13
Százhalombatta
 
 


@lare13:
Ma reggel teszteltem de negatív lett.
linda88
Dány
 
 


@mazsolyka:
Szia köszi az érdeklődést.... ez a ciklus.hu
Elég érdekes mert elvileg 3-àn volt ovum szerintem ő 6-ra húzta be.... ma viszont a hőm fwlugrott 36,8-ra szóval nem értem màr...

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


@mazsolyka:
Szia köszi az érdeklődést.... ez a ciklus.hu
Elég érdekes mert elvileg 3-àn volt ovum szerintem ő 6-ra húzta be.... ma viszont a hőm fwlugrott 36,8-ra szóval nem értem màr...

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


@mazsolyka:
Szia köszi az érdeklődést.... ez a ciklus.hu
Elég érdekes mert elvileg 3-àn volt ovum szerintem ő 6-ra húzta be.... ma viszont a hőm fwlugrott 36,8-ra szóval nem értem màr...

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


Sziasztok! Megjártam ma a dokit! Minden rendben, szépen ver a picibabánk szíve! 7 hetes 5 napos! Ezek szerint egy héttel később fogant. Szépen nőtt, két hete még csak 2mm volt, most meg már majdnem 1,5 cm. 
Itt van Ő a mi kis Drágaságunk:


evita10
Budapest IX. kerület
 
 


@evita10:


Nagy nagy Gratula nektek és vigyázzatok magatokra :)
Örülök minden rendben veletek :)


Valaki vezeti a német oldalon a görbéjét?
Német tudásom eléggé alap
próbáltam jól beírni

megnéznétek?
http://www.wunschkinder.net/forum/zanze ... 7,nummer=2

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


@evita10:


De jó! Gratulálok! Ezek szerint öt nappal jártok előttünk. 

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


@mazsolyka:
Nem tudom,hogy tesztelek e holnap. Mondjuk igencsak be vagyok sózva, türelmetlen is vagyok,aggódok is de szerintem kivárom a 18.-át.Akkor lesz 4 hetes a késés.Teszteltem már párat eddig,mióta késik,utoljára június elsején,de mind negatív volt eddig.Lehet jobb lenne kivárnom a 4 hetet.Utolsó terhességemet is 10.hét körül mutatta ki a teszt,és még akkor is elég halványka volt. Igazából fogalmam sincs,hogy mi van pillanatnyilag.
Kedves mindenki! Drukkolunk nektek és mi is hasonlókat remélünk tőletek.
dzff9
Sousse
 
 


evita10: jaj de jo! akkor nagyjábol 2 héttel jársz elöttem:) annyira örülök h minden rendben van! mikor kell menned legközelebb? menned kell már vmilyen vizsgálatra? 

bocika13: de érdekes:) milyen aranyos lehet:) hogyan estél el nagy hassal?

mucus: Kisfiu:) de jo!!! alig várom már h én is megtudjam:) van már pár ötlet névre? megmutatod mekkora a hasad? bocsi de olyan kiváncsi vagyok:)

mi hétfön megyünk majd kontrollra reméljük minden oké:) alig várom már olyan lassan telnek a napok.. ilyenkor 1 hét is szörnyen hosszu tud lenni. 

dzff9: nagyon szurkolok!! ha akkor 10 hétnél mutatta ki a teszt akkor elég nagy az esélye hogy ott a picur:)

Lilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
dorcsi1
 
 


ugy szeretnék én is vonalzot már meg is csináltam a Lilypie oldalán de nem tudom hogyan kell hozzáadnom ehhez az oldalhoz. tudja vki?:) köszi!

Lilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
dorcsi1
 
 


jaj sikerült:)))) szupi!:)

Lilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
dorcsi1
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?