Új privát üzeneted érkezett!

@dzff9:


Ne add fel és főleg ne stresszelj! Az nem jó senkinek. Ha nyugodt vagy, sokkal könnyebben összejön a baba. Érzi, hogy jó helyre kerül (mindenféle okkult nézetek nélkül mondom).  Nagyon drukkolunk!

Bobcsy: Kíváncsian várom a keddet. Ott kell annak lennie! Drukkolok! 

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


Nem! Ha leesik a hő pete érett, ovu várható!!! Hajrá!
Meg vezess görbét! Telóra rakható alkalmazások is vannak, igaz, azok utólag mutatják, de egy idő után megismered a tested "működését". Ma meg holnap mindent bele!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Sziasztok! Egy kis segitseget szeretnek kerni. Mar 4 napja kesik es csinaltam egy tesztet es nem vagyok benne biztos h pozitiv lett e? Mit gondoltok szerintetek ez pozitiv? Koszonom!!

Lilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
dorcsi1
 
 

 
 


Lilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
dorcsi1
 
 


@dorcsi1:


Kettőnek látszik. :) De pár nap múlva mindenképpen ismételd meg!


Valakinek van valami ötlete hányinger és émelygés ellen?

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


@dorcsi1:


Ez biza pozi! :) Enyém sem volt erősebb, pár nap múlva ismételd meg! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


@mazsolyka:


Nekem a gyömért ajánlották.... nekem nem jött be. :S

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Jaj de jo remelem igazatok van!:) akkor szerdan megismetlem remelem addigra erosodik:)

Lilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
dorcsi1
 
 


@mucus:


Köszi, egy próbát megér, mert kezd tarthatatlan lenni. 

Dorcsi: Várjuk majd az újabb fejleményeket! 

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


@mazsolyka:


Egyet meg.. én többször próbálkoztam vele. De nem vált be...
Ajánlottak gyömbéres sütit, mint rágcsát - nem sütöttem... :)
De a következővel próbálkoztam: 2 l víz, 2 db alma megpucolva feldarabolva, és egy kis diónyi gyömbér reszelve, vagy felvávgva, felfőzni, leszűrni és hidegen inni. Ha szükséges, akkor egy kis édesítő-cukor mehet bele - nekem anélkül is ízlett, de nem használt. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


@mucus:


Finomnak hangzik. 

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


Kinek mi segít... Van akinek a citromos viíz, hideg kóla... ki kell tapasztalni

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Dorcsi!
Sztem pozi, de sztem is ismételd meg! Szépen erősödni fog!

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Dorcsi ez biza két csík! 
lare13
Százhalombatta
 
 


Dorcsi, ez szerintem is két csík!!! :)
Halkan gratulálok is! :)
Én a héten nem várom, de úgy érzem nem jött össze most sem. :(
gabcsi87
 
 


Lare, nálatok mi újság? Olvastam, h nektek is akkor kellett akciózni mikor nekünk. (ha nem keveretem össze a neveket.S)  20-a környékén.
Érzel valamit? Mi újság?

gabcsi87
 
 


KÉNE EGY KIS SEGÍTSÉG:)
ILYDNEM MÉG SOSE VOLT CSAK MIKOR A KISFISMAT VÀRTUK 7ÉVE...
Mitől van ma rózsaszines barnàs folyàsom?
Bocsàssatok meg ha gusztustalan màshogy nem tudom leírni.... kicsit beparàztam.. :(
Azt hiszem màr nem csak apa görcsöl a fura jeleken hanem én is :'(

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


@bocika13:


Mennyi idős vagy? Nekem anno a doki meg a védőnő is azt mondta, hogy amíg nem élénk piros a vér, és nincsenek görcsök, addig nem kell aggódni. De ha nagyon nyugtalan vagy, hívd fel a dokid, vagy menj el hozzá. Lehet, hogy kell egy kis progi pótlás.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Csajok!
Én párszor, jobban mondva 3x vettemolyat észre, hogy a babó behúzódik az egyik oldalra. Valaki tapasztalt ilyet?

Mivel alapból pocakos vagyok, így egyenlőre még csak ha háton fekszek, akkor látható és érezhető jobban a "puklim". Ma du, pihenés után, amikor felébredtem, ugye egyből ott a kezem... A jobb oldalon a "puklim" keményebb, a bal oldalon puhább. Tegnap dél környékén vettem ilyet észre, legelőször kb egy héttel ezelőtt, reggel.
Másnál is volt ilyen?


Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Sziasztok! Nagyon szépen köszönöm a sok választ! Nagyon remélem hogy igazatok van!:) Csütörtökön azért elmegyek orvoshoz mert ha tényleg pozitiv akkor nem szeretnék kockáztatni sajnos már volt egy vetélésem. 

Nektek mikor jelentkezett az első terhességi tünet?:) mennyi ideid probálkoztatok? 



Lilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
dorcsi1
 
 


Sziasztok, pont du írtam h. most nem érzem magam terhesnek. 20án volt peteérésem csütörtökre nem várom. 33-34 napos ciklusaim vannak. Este teszteltem és 2-3perc múlva lett egy nagyon halvány csíkom. De lehet már csak odaképzelem. A teszt azt írja h. három perc után már nem megbízható.... Reggel kipróbálom első vizeletből. Ráadásul úgy érzem mintha megjönne....
gabcsi87
 
 


gabcsi87
 
 


A reggeli halványabb lett. :( igaz második vizelet.... Látszik rajta a csík de halványabban mint eddig
25-ös x-epil, ez nem lehet száradási csí
gabcsi87
 
 


Gabcsi: Várd ki azt a csütörtököt. Tudom, nehéz.  Tényleg két csíknak tűnik, de nagyon halvány.

Nyuszifül: Köszi a tippet! A citromos víz bevált. Jobban ugyan nem lettem tőle, de ezt legalább meg tudtam inni nagyobb mennyiségben anélkül, hogy rosszabbul lettem volna. 

Dorcsi: Nehéz megmondani, mikor jelentkezett az első tünet. Az igazi, "kézzelfogható" tünetek csak úgy pár nappal a mensi hivatalos időpontja után (nem múlt el a szokásos mellnövekedés, sőt). Én émelyegni is kb. ekkor kezdtem el.

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


@dorcsi1:
Nekem a 7-8. Hét körül kezdődött az émelygés, hányinger.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Gabcsy!
Megy a drukk!
De biztosat a doki mond.
NYUGI!

Valaki issza a málnalevél teát?

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Akkor az normalis lehet h en nem erzek egyelore semmit? Olyan furcsa ezert kicsit olyan erzesem va h addig el sem tudom hinni amig nem latom. Remelm csutortokon valami mar lathato lesz:)

Es ti hogy vagytok? Nagyon eros a hanyinger?

Ma is csinaltam tesztet mintha erosodott volna vmit:)

Lilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
dorcsi1
 
 


Mit gondoltok? Bocsi csak annyira hiheteltlen nekem ez az egesz:)


Lilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
dorcsi1
 
 


Dorcsi: Fúúúú! Gratulálok!!! Ez határozottan két csík! A tegnapi is az volt! Látom nem bírtad ki és ma is teszteltél!! Szépen erősödött!!!Hányadik napon vagy! Nézd meg az enyémeket milyen halványka volt, aztán mi lett belől:



 Hát én még a helyedben most csütörtökön nem mennék! Tudom nehéz megállni, de még nagyon korai! Nem baj, ha nem érzel semmit! Emmával semmi bajom nem volt, és most se sok. Egyelőre a cicik fájnak, de piszkosul. 


evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Gabcsy: Pedig határozottan ott van a második csík azon a teszten! Ha nem lennél terhes nem lenne semmi ott!

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


@dorcsi1:


Én kellőképpen rosszul viselem.  Ha 24 órás nappal számolok, amiből mondjuk 7-et alszom (marad 17), akkor azt mondanám, hogy 7 órában erős hányiger, émelygés (tegnap konkrétan alig tudtam enni és inni napközben, mert az illatát sem bírtam), 7 óra gyenge émelygés és a maradék idő panaszmentes. (Leszámítva, hogy komoly cicifájási problémáim vannak.) De nem panaszkodom, ha holnap azt mondja a doktor bácsi, hogy minden rendben. 

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


Evita10: koszonom:) nagyon izgatot vagyok de egyelore nem merem elhinni:) muszaj latnom hogy tudatosuljon bennem. Ma van az 5. napja h kesik. Nagyon szep a sorozatod:) az utolso elottit es az utolsot te mikor csinaltad? Mikor lathato barmi is az ultrahangon? Most hanyadik hetben vagy?

Mazsolyka: nem lehet konnyu de gondolj arra h mennyire megeri:) es mit tudsz tenni a hanyinger ellen? Mikor kezdodott neked a rosszullet? Hogy birod a munka mellet?
Bocsi a sok kerdesert:)

Lilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
dorcsi1
 
 


@gabcsi87:
Szerintem is ott van a masodik csik:)) csak igy tovabb varjuk a tobbit:)

Lilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
dorcsi1
 
 


Nem bírtam tovább várni. Vettem Clearblue tesztet illetve egy másikat is! Most már kezdem elhinni. Persze az orvosi megerősítés lesz a tuti! Dorcsi tök jó ha így egyszerre lenne a baba.... :)
gabcsi87
 
 


gabcsi87
 
 


Sziasztok! Mi májusban kezdtünk próbálkozni,de ezerrel, apait-anyait baleadva 
Tegnap esett le a hőmérséklet és ma már érzem a szurkálást! Kinek milyen taktika vált be? Gabcsi és Dorcsi, nagyon szurkolok!

Lilypie First Birthday tickers
edelsnow
 
 


Sziasztok. Minden oké Bogyókával. :))
bobcsy
Martfű
 
 


gabcsi87
 
 


@gabcsi87:


Jaj de joooo!! Gratulalok!!:) alig varom a fejlemenyeket!

Milyen szepen kihozta a ket csikot a masik teszt! Es az xepil olyan halvany csikot adott neked mikozben a masik siman kihozta?

Huuu tenyleg nagyon jo lenne ha egyszerre lenne a baba:) neked vannak mar tuneteid? Hanyadik napban jarsz a nemvartol? Mesz valamikor orvoshoz?
Juj ugy izgulok:)

Lilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
dorcsi1
 
 


Az x epilt előtte este használtam, nekem is meglepően + lett
A gyógyszertárban a kéket vettem, azt mondtàk rá 99%-amit kihoz eredménynek.
Nncs semmi tünetem olyan néha mitha meg akarna jönni
gabcsi87
 
 


Cici meg has fájás néha. A sogornőm szülésznő igy ki kértem a tanácsát
20a körül foganhatott a baba így még csak 2 hetes lehetek. Azt mondta jövő szerdán kérjek időpontot rá egy hétre. Igy 4 hetesen már látszódna a petezsák. Neked van tüneted Dorcsi?Előttem jàrhatsz pár nappal. Szedsz vitamint? Két hónapja vettenm Gravidàt de hányingerem volt tőle igy abbahagytam, de most lehet 2 naponta beveszem míg dokihoz nem megyek. Mész csütörtökön dokihoz? Neked sikerült "felfogni"? Nekem ilyan hihetetlen....... Pedig terveztük. És ami aggaszt a súlyom, sajnos az elhízotak közé tartozom. Le akartam adni pár kg-ót, jópárat de ami lement 5-6 kg vissza is jött. :(
Van itt olyan kismama aki így indult neki?
@Bobcsi örülök h. minden ok a pocaklakóddal. :)
gabcsi87
 
 


Gabcsi, Dorcsi: Gratulálok! Nagyon drukkolok, hogy úgy legyen, ahogy szeretnétek! Felfogni még nekem sem sikerült. Bár tesz róla, hogy minden nap eszembe jusson. 
A hányiger elleni küzdelmet még tanulom. Úgy tűnik, hogy az ötször eszem keveset kezd beválni. Ezenkívül szinte csak citromos vizet iszom, mert attól nem leszek rosszabbul. A rosszulléteim kb. másfél hete kezdődtek, azaz kb. egy héttel a mensi kimaradása után. De erre a hétre lett csak igazán jelentős. A munkáról annyit, hogy hétfőn fél órával korábban haza kellett jönnöm, mert teljesen elgyengültem. Egyébként egész nap küzdök. Arra figyelek, hogy senki ne álljon köztem és a mosdó ajtó között, ha esetleg rohanni kellene. (Erre még nem volt példa.)  Rettentő igazságtalan a természettől, hogy ilyenkor van rosszul az ember és lenne szüksée megértésre, segítségre, amikor még nem nagyon akar beszélni róla a kollégáknak.  Szegények nem értik, miért vagyok olyan csendes mostanában. Azt mégse mondhatom nekik, hogy azért, mert félek kinyitni a szám. 

Bobcsy: Ez szuper! Örülök, hogy minden rendben veleket! 

Edelsnow: Nálunk nem volt taktika. Amikor úgy éreztük jónak, együtt voltunk. Márciusban "kezdünk neki". Most két és fél hete késik a nemvártam. 

Ma megyek 0. vizsgálatra. Új doktor bácsi. Kicsit izgulok. 

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


Mazsolyka!
Minden rendben lesz!

Gabcsy gratulálok!

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Sziasztok nagyon örülök és gratulálok a babásoknak!

Hogy mi van velem hát ma vagyok 13 DPO-n és eddig voltak tüneteim fájt a pocim szúrkált is és a cicimet is éreztem ma reggel iszonyatos fejfájásra ébredtem és nekem pont így szokott lenn mielőtt megjön szóval már annyira nem bizakodom, de nagyon jó lenne ha holnap nem jönne meg pénekre tervezem a tesztet az nap lesz a szülinapom is férjem is nagyon bízik ebben a hónapban...! Gabcsi ne aggódj én is elég nagy súlyfelesleggel küzdök ...... de nem merek elmenni most sportolni minden hónapban olyan bizakodó voltam ..... hogy nem tudtam rávenni magam! 
lare13
Százhalombatta
 
 


@lare13:


Nagyon drukkolok, hogy ez legyen a te hónapod!

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


Dorcsi: Az utolsó előttit 7 nap késéskor, az utolsót 10 nap késéskor csináltam. Hivatalosan, menszi alapján 7 hetes 6 napos vagyok, Viszont Múlt szerdán, amikor 6+6 voltam, akkor az ultrahangon kisebbnek mérték, kb 5 hetes 5 naposnak, és még szívhang nem volt, tehát minden bizonnyal később foganhatott, és ez a tesztek alapján is lehetséges, mert elég lassan erősödtek a tesztek... Most még nem nagyon fog látszódni semmi, ha most mennél szerintem. Én várnék a helyedben! ,

Gabcsy: Juj, de gyönyörűek a tesztjeid!!!!  Igen 4 hetesen már látszódik, de ugye azt 6 hetesnek mondják, mert a menszi alapján számolnak, már mint az első napjától. Igazából mindig két héttel több hetes terhest mondanak, mint amennyi valójában az ember, hiszen az első két hétben ugye nincs még semmi. Tehát most vagy 4 hetes. Na ezt jó bonyolultam írtam le, remélem érthető volt!!! 

Lare: Mennek a drukkok, h ogy ez a hónap siekres legyen!!!

Mazsoolyka: Minden rendben lesz, gyere majd a hírekkel!!!

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Köszi csajok! 

Mazsolyka várlak :)
lare13
Százhalombatta
 
 


Sziasztok lányok!

Nagyon új vagyok itt, de még szerencse, hogy megtaláltam ezt a fórumot, így kevésbé vagyok elkeseredve...
Szóval 10 napja késik a nem várt, kb 2 napja úgy be vannak durranva a cicik, hogy visítok, ha csak hozzá ér valami, pár napja még szurkált a hasam, már csak kis zsibbadás, mintha mindjárt meg akarna jönni... 5 nap után teszteltem x-epillel negatívat, és ma reggel ugyan azzal, persze magint negatív. 
Soha nem szokott késni ennyit, 28-30 naposak a ciklusaim, nem védekezünk már elég régóta, szóval nagyon reménykedtem, hogy babás vagyok, de úgy tűnik, most sem sikerült.:(((
Szerintetek?
Délutánra van időpontom dokihoz, igazából még mindig kicsit azt remélem, hogy hátha mégis... 

Jó látni ezt a sok pozitív tesztet!:) Nagy gratula és boldog babavárást azoknak, akiknek összejött, akiknek meg MÉG nem, hát nekünk meg kitartás!:)

marquise
Budapest XX. kerület
 
 


@marquise:


Mindenképpen jelezd, hogy mi volt a dokinál. Nagyon szorítunk, hogy csak a teszt tévedjen!

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


Marquise muti majd a tesztet lehet van ott valami halvány csík :) kivi lennék rá Remélem a doki jó híreket hoz és holnap már neked is lehet gratulálni! 

Mazsolyka te hányra mész?
lare13
Százhalombatta
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?