Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kicsit eltűntem, sajnos elég sűrű volt az elmúlt 2 hét. Nyelvvizsga, tanulás állandóan, temetés, suli...
Most már remélem, hogy lesz idő magunkra. Könyveket nézegetek, hogy nem ártana 1-2 itthonra.. olvasgatni. :)
Evita: Hát, GRATULÁLOK! :D Mást nem lehet hozzá fűzni! :)
Velünk minden oké, ha háton fekszek látszik a dudor... - teltebb vagyok, mindig is volt hasam, így állva nem olyan feltűnő...

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Sziasztok,

Vasárnap teszteltem újra, most már egyforma lett a két csík. Ez volt a sorozatom utolsó darabja. 


Május 27-re kaptam időpontot a dokihoz. Még egy hét, 1 nap híján leszek akkor 7 hetes. Cicijeim már nőttek, és ahasam is elkezdett. Tényleg igaz, hogy második gyereknél nagyobb a pocak. Most már akkora, mint Emmával 12 hetesen. 



Mucus: Mikor lesz nyelvvizgya eredmény? Hol vizsgáztál? Milyen nyelvből? A temetést sajnálom. :(

Lare13: Üdv itt! Mennek a drukkok, hogy ez a hónap sikeres legyen! 

Gabcsy: Hajrá ovuteszt! Két naponta a legjobb összebújni! NAgyon drukkolok!!!

Bobcsy: De jó, hogy már kétszer is láttad a Babád, már úgy várom én is, hogy láthassam!!! 

Linda: Nekem is a próbálkozás előtti 1-2 hónapban hülyült meg a menszim... Remélem hamar babás leszel!

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok??

Ki hogy áll??

Nekem me kellett volna megjönnie naptár szerint de semmi.Valószinű hogy a múlt heti akkor mensinek számít habár azóta kb naponta egysze kicsit valami barnás folyik de nem sok csak éppen észrevehető.

Tanácstalan vagyok :( :)
linda88
Dány
 
 

 
 

Sziasztok! Tud nekem valaki segiteni abban hogy melyik fajta a legerzekenyebb terhessegi teszt? Elore is koszonom!!:)

Lilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
dorcsi1
 
 


@evita10:


Ha minden igaz a hét vége felé, vagyis nagyon remélem. Lovári, cigányból mentem. :)


Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Evita gratulálok :) nekem ez az első babám de már most nagy kerek a pocakom pedig csak 6hetesek vagyun. kb egy hónap alatt felszedtem majdnem 10kilót :D
bobcsy
Martfű
 
 


Nekem nem látszódik... tudom testalkat függő, de egy kicsit aggasztó is :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Sziaszto. Ahogy már írtam most használunk először ovu tesztet. Vasárnap este kezdett erősödni a csík hétfő este már majdnem olyan volt mint a kontrollcsík de nem tejesen, azt hittem akor kedden lesz teljesen jó, megcsináltam és ez meg halványabb lett a vasárnapinál is:( Valaki volt már így? Lehet úgyis pozitiv ha nem 100% ig olyan erős a csík mint a kontroll? Vagy?......
Evita nagyon szép már a pocakod! :)
gabcsi87
 
 


Ma reggel.


mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


Sziasztok!
Reggel teszteltem de semmi. Remélem csak azért mert még korai. Azért még reménykedem.
linda88
Dány
 
 


Sziasztok!

Gabcsi!
Ha már halványodik vissza akkor már megvolt az ovu! Hajrá! Tessék összebújni! 

Mazsolyka!
Gratulálok! 

Dorcsi!
Azért ne a legérzékenyebbet vedd meg, mert álpozitív is lehet az eredmény... 

Linda!
Megy a drukk! 

Mindenkinek szép napot!


"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Sziasztok lányok!

Mazsolyka szerintem az két csík :) Gratulálok nektek :) sztem ez összejött ! Szuper :) Annyira nem olvastam vissza bocsi nálatok hány hónapja megy a próbálkozás? Most hogy jött össze ?? Esetleg LH teszteltél milyenek voltak a csíkjaid?? 

Gabcsi én múlt hónapban tünetek napján csináltam és egy ici picit volt halványabb a teszt csík .... apai anyait beleadtunk és sajnos nem jött össze a baba szóval negatív volt azt éreztem... Most viszont 22 van kalkulálva az ovum az LH teszteken nagyon kis halovány  a teszt rész ... szóval én úgy érzem akkor az pozitív lehetett... ezek alapján. 

Várom a tippeket tanácsokat tőletek mivel tudnám növelni a pici megfoganását. 

Köszi 
lare13
Százhalombatta
 
 


@mazsolyka:


Ott van az a 2. csík! Egy halk GRATULA!

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


@lare13:


Én hőmérőztem, meg LH teszteltem. Habár a pozitív hónapban pont nem... mert januárban ellőttem 15-öt, de a hőn is látszódott, hogy semmi nem volt.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Köszönöm a gratulációkat! A valóságban kicsit erősebb volt a csík. Pár nap múlva újra.

Lare: január közepén hagytam abba a gyógyszert. Igazából az előző hónapban kezdtünk el ténylegesen "rádolgozni" az ügyre. :) Nem volt semmi exrta. Nem volt tesztelés, nem volt igazán számolgatás. 14. nap környékén többször voltunk együtt (a tizennegyediken pont nem sikerült). Ennyi.

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


Mazsolyka: Juhúúúúú! Nagyon szép két csíkocska! Gratulálok!!! Mikor kellett volna nem megjönnie? Ez milyen érzékenységű tesz?

Mucus: Megértem, hogy el vagy keseredve, hogy nem látszódik, ugyanez volt nálam is Emmánál, nézd meg Emmánál ekkora hasam volt 14 hetesen, kb semmi:

 Aggódnod viszont, semmiképpen sem kell. Arról van csak szó, hogy szép erős a hasfalad, első terhesség sokkal lassabban nő a pocak, és hamar visszamegy majd szülés után. 

Lare: Ne keseredj, még bármi lehet!!! 

Gabcsy: Ovutesztekhez sajno nem értek...

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


@evita10:


Köszi! :)
Szombaton kellett volna megjönnie. De semmi. Még nyomokban sem. :)
Gabriel a teszt neve. Érzékenysége: 20 mIU/ml.

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


Mazsolyka gratulálok!!!Èn hètfőre nem várom!Vasárnap óta megint èrzèkeny a mellem de erre már nem adok mert múlt hónapban ès előtte is így kezdtem mensi előtt egy hèttel!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Mazsolyka, grautlálok. Ez bizony két csík. :)
gabcsi87
 
 


Ismét köszönöm!  Nagyon drukkolok nektek!

Evita: Rosszul írtam: 25 mIU/ml-es a Gabriel, nem 20-as.

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


Én a Gabryelről nem sok jót hallottam.. nekem az X-epil vált be...

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


@mucus:


Nem túl biztató. :(
Bár én jókat hallottam róla... 

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


Nekem egy olyan gyógyszertárban ajánlották a Gabrielt, akikben megbízom. Több kimutatás szerint az öt legmegbízhatóbb között van. A pénteki ellenőrzéshez is ilyet vettem. Meglátjuk. Remélem, nem fog csalódást okozni. :)

Kivel mi újság?

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


Én is jót hallottam a Gabrielről!  És mivel kimutatta, hogy Babát vársz, rossz nem lehet!!! 

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


@evita10:


Igen, ma reggel óta nekem is ez a kedvenc márkám. 

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


@mazsolyka:


Gratulálok 

Remélem és is hamarosan ilyen képet rakhatok fel

Még csak egy napja késik,semmi tünetem nincs nem fája cicm,annyi hogy ha éhes vagyok kicsit szédülök de erre nem alapozok.

Egyre inkább úgy érzem hogy múlt héten az a másfél nap az mensi volt.A hétvégén tesztelek akkor majd kiderül van e valami.
Addig is próbálkozunk tovább.Ha a múlthétre alapozok akkor a hét vége fele lesz pé-m :)

További szép napot :)
linda88
Dány
 
 


Linda: Köszönöm! Drukkolok a hétvégi teszthez és a próbálkozáshoz!

Kedves Zebrásodottak! Másnak is bugyorog a hasa? 

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


A megerősítés:

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


@mazsolyka:


Ez már nagyon szép megerősítés! :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Sziasztok! Szabad-e csatlakozni a varolistasokhoz? :)
zsuzska30
 
 


Továbbá lenne egy kérdésem....Régen rendeltem lh teszteket neten, igen kedvező áron, de már nem emlékszem, kitől, honnan. :( Nem tudna adni vki egy elerhetoseget?
zsuzska30
 
 


Én vateráról rendeltem anno, már nincs meg, hogy honnan és kitől, de, ha keresőbe beírod, utána csak az árakat kell figyelned.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Sziasztok :)
Nagyon örülök megtáláltalak titeket :)

Mi 2 hónapja kezdtük meg a 3.pici gyártását a nagyok már 7-11évesek :)

Bevallom majdnem sikeresnek véltük ezt a hónapot.... :( menzesz elött 5 nappal iszonyú hasgörcsöm volt,aztán jöttek a hőhullámok melleim megnőttek.... ám azért van már két gyermekem és tudom 3 negatív teszt csak nem téved.../főleg hogy a fiamnál már a menzesz elött tutira tudtam ott van és ki is mutatta nem várt elött 2 nappal/ és 19-én megjött kivételesen napra pontosan....picit ami fura volt,hogy 7 napból 3-4 ami nekem erős most 2 volt /az sem vésze/azóta csak pár csepp.... de ugye elvileg a teszt főleg 3 nem téved.... 
Ami nagyon nem tetszik,hogy al alhasam szurkál néha...szóval lehet doki lesz a vége....

És marad a próbálkozás továbbra is... új hónap új remények :)



Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Kivel mi újság?

Linda: Teszteltél?

Zsuzska30: Üdv! Nagyon drukkolok!

Bocika: Tényleg kisci az esélye a három téves negatívnak, de azért ne add fel a reményt. Szorítunk!

Mucus, Evita: Hogy vagytok? Minden rendben?

Moncsika: Hétfő van. Mi újság?

Többiek??? :)

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


@mazsolyka:


Velem minden! Remélem holnap sikerül elkapnom a dokit, és mutatja is magát Maszatka :D
Amúgy is jó lenne már tudni, hogy milyen színben tervezzünk. :D
Feléd?

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Sziasztok,
nálunk egy hete volt a peteérés és jövő hét közepére nem várom. Semmilyen tünetem nincs, de azért bizakodom..... Babások, ki milyen nemű babyt szeretne? Bár a legfontosabb h. egészséges legyen. Nekünk még nincs, ezért a férjem elsőnek fiút, h tudjon vigyázni a kishugira, de én meg lehet inkább kislányt..... de persze ha odaérünk mindegy lesz csak jöjjön már:)
gabcsi87
 
 


Szurkolunk Gabcsy!
Mi is úgy vagyunk vele, hogy mindegy mi lesz, csak egészséges, jah, meg kislány! :)
Természetesen mindenkinek van titkos vágya!
De amúgy tényleg mindegy, hogy mi, a lényeg, hogy már van - útban. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Gabcsi: Drukkolok!

Nekünk is mindegy a neme (első baba  ). A környezetünkben csak lányok vannak (6). Velük nagyon jól el tudunk játszani, ezt már megtanultuk. Viszont fogalmunk sincs, hogyan kell egy fiúval játszani, bánni.  Szóval kicsit gondba lennénk egy fiúval, de izgalmas kihívás lenne. Ja, és babaruhát sem tudnánk örökölni.  Azonban az is igaz, hogy a fiúknak sokkal jobb játékaik vannak. Ugyanis imádom például a traktorokat. 

Én alapvetően jól vagyok, bár gyakran kavarog a gyomrom és émelygek. Ráadásuk úgy érzem, az utóbbi két napban ez erősödött is. Nem tudom napszakhoz vagy bármihez kötni, és ilyenkor sehogy sem jó. Talán az a legjobb, ha mozgok, sátlok egy kicsit, de erre meg elég nehéz rávennem magam, amikor éppen nem vagyok olyan jól. 




mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek szép napot :)

Teszteltem de nagatív lett úgyhogy az a másfélnapos "vérzés" mensi volt :( Ebben a hónapban nem nagyon figyeltem hogy mikor mi történik hogy mikor kell nagyon igyekeznünk ugyhogy nem várok csodát,csak azt nem tudom hogy most mikorra nem várjam a következő mensimet.  Na mindegy majd lesz valami.

Mindenkinek drukkolok aki még babócára vár :)

A babócásoknak meg nagyon szép babavárást :)
linda88
Dány
 
 


sziasztok

nálunk apa fiút én kislányt vàrok de abban megegyeztünk mindegy csak baboca legyen :)
nagylànyunk közölte akkor legyenek ikrek :) ;)

babàsoknak gratula.... többieknek kitartás...

én most picit úgy érzem nagyon hosszú lesz ez a hónap :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


Sziasztoklányok :) Mindenkinek szép napot! 

Mazsolyka hatlamas gratula 

Zsuzska  én a Müllerben vettem LH tesztet nem túl olcsó 1500 4 db ! 

Bocika üdv nálunk :) 

Mucus remélem megmutatja neked magát a kis pötty :)  Titkos vágy régen kislány volt ilyen elfogult szinten most is inkább afelé hajlok, de a barátnőm kisfiút vár és hát most már úgy gondolom nagyon jó lenne ha kisfiú lenne szóval eljutottam arra szintre hogy totál mindegy csak legyen egészséges 

Hogy velem mi van úgy néz ki hogy 22. volt vagy 23 ovum én 22. éreztem a szurkálást és a teszt is arra mutatja a hormonokat. két naponta volt akció is  szerdán pénteken vasárnap .. reméljük a legjobbakat. Kicsit fáj a derekam de az lehet a gyertyázástól XD ! 

06.05. re nem várom :) szerintetek mire figyeljek milyen jelek lesznek és mikortól??


lare13
Százhalombatta
 
 


Sziasztok!Ma voltam az endokrinológián vèrvètelen annak ellenère hogy nem jött meg!Csináltam tesztet(nem első vizeletből,25-ös tesztel)ès nagyon halványka pozi!Ma vagyok 31.napon!
moncsi79
 
 


Lare: Köszönöm! Ahogy olvastam a többieket, mindenkinél mások voltak a tünetek. Én nem tudom megmondani, hogy miért, de már a nemvárt ideje előtt pár nappal biztos voltam benne, hogy nem fog megjönni és pozityív lesz a teszt. Egyszerűen mások voltak a hétköznapok. Az biztos, hogy kicsit felpuffadtam és megnőtt a mellem, de ez akár a mensi előjele is lehetett volna. te ismered a legjobban a tested. Ha észreveszed, hogy valami más, akkor kezdhetsz reménykedni.  Ha em veszel észre semmit, akkor se aggódj. Nagyon sokan csak a tesztből tudják meg.

Moncsi: Hajrá! A pozitív teszt mindig jó jel. Drukkolunk!

Bocika: Kitartás! 

Linda: A legegyszerűbb - szerintem -, ha teljesértékű nemvártnak veszed az előzőt és attól számolod a ciklust. Nagyon drukkolok!

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


Sajnos rossz hírrel szolgálok,meg lett az endokrinológián az eredmènyem!Sajnos negatív ès alacsony a progeszteronom!
moncsi79
 
 


Moncsi!
Sajnálom. Remélem megfelelő gyógyszeres kezeléssel mielőbb babás leszel!

Lare!
Megy a drukk!

Bocika!
Szia!

Én vasárnap hétfőre nem várom...

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Linda!
Én sem számolgatok már semmit.

Nekünk is mindegy...
A tesómnak van két kislánya, abban már van gyakorlatom :)
Hátha én leszek a kivétel a kisfiúval, ki tudja

Bocsi ha összevissza jelentkezem, nem mindig jutok géphez, azért olvasgatlak titeket.

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Halihó!

Uh csak jövő pénteken lesz... még 1,5 hét.. és már 3 hete nem láttuk a kis Maszatunkat. :(
Most persze nem telik az idő.. :)

Moncsi: Akkor hogy lett pozitív? Tudom, hogy lehetnek ál-pozitívak... de... kitartás!! Rendbe lehet hozni!! Progim nekem sem volt tökéletes!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Sziasztok! 
Gratulálok a csikokhoz :) ujjaknak meg kitartás :)
Végre pénteken ujra láthatjuk Bogyokánkat vagy Bogyokákat :D pénteken kiderül hányan vannak bent :)
utána olvastam hogy állitolag az iker terhességgel gyorsan nö a pocak meg sok kilo felmegy.. hát nekem 1honap alatt 10kg.. pocak meg ekkora :D      szerintetek van esély a 2 babára hisz csak 6-7 hetesek vagyunk és ö (ök) az elsö babám? :)
bobcsy
Martfű
 
 


@bobcsy:


Szerintem esélyes, de megkérdezem két kolléganőmet, nekik az elsők ikrek voltak, hogy ők hogyan növekedtek. :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Bobcsy szép nap a pocod:) Voltál már UH on ott mit mondtak mikor voltál gondolom + teszt után rögtön elmentél ugye? neked mik voltak az első tüneteid? Te szeretnél ikreket vagy jobb lenne egy babó most? 
lare13
Százhalombatta
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?