Új privát üzeneted érkezett!

Mucus: Ezen ne szontyolódj el, ilyenkor már teljesen alkati kérdés, hogy hogyan nőnek! Nyugi! 

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Meg nálad volt anno az össze-vissza számolgatás nem? Azt írtad, hogy február 7-én volt az uccsó menszi, az alapján meg ma 12+3 napos lennél, szóval teljesen normális. No para. Hol kicsi gyorsabban nőnek, hol lassabban. Ezen ne aggódj!!! 

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Bobcsy Gratula!

Én csináltam tesztet tegnap, nem bírtam tovább, de (persze) negatív lett. De nem szomorkodom, még (kicsit) bízom benne, hogy korai volt a teszt :)
lili2015
 
 

 
 

Igen... nàlam volt a számolgatás. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Bobcsy, gratulálok! Határozottan két csík. :)
Én pár napja vagyok túl az "akcióidőn" és elkezdtem tüneteket produkálni. De már nem merek reménykedni... 

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


Sziasztok, kivel mi újság? Nálunk nagyon lassan telnek a napok de most már nemsokára mehet a gyakorlás élesben. Remélem most ügyesebbek leszünk. :) Evita Lili mi újsaág? Bobcsi nő a pocaklakód? Mazsolyka mikor kell majd drukkolni a teszthez?
gabcsi87
 
 


Én jelenleg gőzerővel készülök a nyelvvizsgára és a vizsgákra.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Mucus!
akkor kitartás!

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Köszi! Írásbelin túl... :s

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Sziasztok! :)
Köszi szépen mindenkinek :) étvágyam nagyon megnöt :D hasam is egyre kerekebb pedig állitolag ez korai :/ lehet ketten vannak :D jövöhéten kiderül :)

bobcsy
Martfű
 
 


Vagy kettő... de ugye vannak más testi változások... felfúvódás. De kíváncsian várjuk;)

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Evita mi újság veled?Nem jelentkeztèl!Kiváncsian várjuk a fejlemènyeket!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Gratula mucus az írásbelihez!A számítások szerint nekem ma van a pèm!Pèntek èszaka voltunk együtt ès remèlem sikerül ma is összehozni az együttlètet!De jó lenne ha már sikerülne a kis babó!!!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Mucus: Egy kalappal! Gratulálok az írásbelihez!

Gabcsi: Szombatra nem várom, úgyhogy a teszt még odébb van. :(

Bobcsy: Ez jól hangzik! :)

Moncsika: Remélem, sikerült egy szép estét együtt töltenetek! :)

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


Mazsolyka sikerült az együtt lèt,ma reggel elèggè görcsölgetett a hasam!Tegnap megnèztem több ovu kalkulátort ès azok május 12-re írják az ovulációt!Megprobálkozunk mèg holnap is a dologgal aztán mostmár úgy èrzem mindent megtettünk a cèl èrdekèbe!!! :oops: Multhèten nem voltam az endokrinológián mert a mensemen túl voltam!11.napon kellett volna mennem annak meg semmi èrtelme!Kèrtem új időpontot a második ès a huszonegyedik napra vèrvètelre!Persze annak örülnèk ha már nem jönne meg!!!!!!De ha mègis akkor van lehetősègem a hormonjaimat megnèzni hogy hogyan is működnek!!!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Sziasztok,

Nekem késik 4 napja. Egy nap késénél, egy nagyon halvány csíkocskát, mintha láttam volna, aztán rá két napra, erősödött picit, de még mindig halványka. Holnap újra tesztelek, és remélem már sokkal erősebb csík lesz. Még nem merek hinni benne. 



Szabad szemmel jobban látható. MEglátjuk mi lesz. Azért eléggé csoda lenne, ha így elsőre sikerülne... 

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Evita tènyleg látszik!Szupi,várjuk a következő teszt kèpet!Hallkan merek gratulálni csak!De örülök neki!!!!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Sziasztok!!

Régen jártam erre kicsit "hanyagoltam" a dolgokat rábíztam magam a mindennapok sodrására hogy ne itt járjon az eszem hátha így sikerül.

Azért a naptárat kukucskáltam nem bíztam mimndent a véletlenre.
Jövőhéten kellene megjönnie.
Tegnap óta kicsit fura a cicim nyomásra kicsit fáj.

Nem bizakodom el magam de remélem sikerül. :)

Ki hogy áll??Hogy haladtok??
linda88
Dány
 
 


Evita drukkolok nagyon!!! :)
Mucus h. sikerült a vizsgád?
Linda megy a drukk Neked is
Mazsolyka, ilyenkor mindig olyan lassan telnek a napok... De szorítok....
gabcsi87
 
 


Köszönöm a drukkokat! Én is szorítok mindenkinek!
Linda: Ez jól hangzik! Hajrá!

Itt lehet drukkolni a gólyának: http://www.kki-darany.hu/ :)

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


Csajok az aplikáció nem frissült ès ezèrt nem jól tudtam a pèmet !Több kalkulátorba bírtam a dolgokat ès mára tette!Tegnap óta görcsölget a hasam nyomásra èrzèkeny ,a mèh szájam fel van puhulva!Pèntek,vasárnap ès hètfő este együtt voltunk,megpróbálkozok mèg a mai ès a holnapi nappal!Ha így sem jön össze akkor tènyleg valami más problèma van!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Evita nagyon várjuk a tesztedet!Izgulok,de jó lenne ha ma már mègerősebb lenne!Többieknek is szorítok!! :lol: :lol:

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Sziasztok,

Itt a mai tesztem+ egy összehasonlító a vasárnapihoz képest



Most már kezdem elhinni, hogy tényleg elsőre összejött... 

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Evita nagyon várjuk a tesztedet!Izgulok,de jó lenne ha ma már mègerősebb lenne!Többieknek is szorítok!! :lol: :lol:

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Sziasztok! Ma voltam dokinál és azt mondta hogy nagyobb mint 5hetes, pénteken mehetek ultrahangra :) a Beutalon az van írva hogy "tojásnyi" hát nagyon kíváncsiak vagyunk.
bobcsy
Martfű
 
 


Sziasztok!

Bobcsy, még egyszer gratulálok! 
Evita, neked (még csak halkan) is! :)

Nálam annyi történés van, hogy szombaton kellett volna megjönnie, de semmi. De nem élem bele magam, lehet, hogy a stressz miatt késik... :/ Lassan vizsgázok, közben meg a házfelújítás, és ingázok itthon, és otthon között naponta, mert Anyuméknak be kell segíteni otthon.

De ha hétvégéig nem lesz mesu, akkor megismétlem a tesztet :)
lili2015
 
 


Evi gratula :)
Ott van az a babóca :)

Kicsit én is bizakodom,egy hét múlva nem várom de már pár napja fura a cicim :) kicsit fáj de nem nagyon pl amikor melltartó nélkül vagyok. De nem vészes.
Remélem sikeres hónapom lesz.

Mindenkinek Drukkolok!! :) :)
linda88
Dány
 
 


Ennyit a bizakodásról éjjel azaz most,lementem pisilni és teljesen olyan mintha megjött volna.Igaz nem olyan erős még és még a hasam sem fáj
Még lett volna egy hét :( :(
linda88
Dány
 
 


Linda:
Sajnálom. Drukkoltam nagyon. :(



Bobcsy:
Gratulálok a kis tojáshoz! Szuper jó.

Lili:
Csak semmi stressz! Drukkolunk!

Evita:
Ez eléggé kettőnek látszik. :)

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


Sziasztok!
Éjszaka megjött ugyan a mensim de egy héttel korábban és nem is olyan mint máskor.Sokkal kevesebb simán elég a betét nem kell tanpon én nem kell rohanom mert elkap a húú mindjárt elázok érzés,ja és sötét piros.

Nem merek nagyon reménykedni hogy ebből még lesz valami,de azért leírtam hátha valaki volt már hasonló cipőben.
linda88
Dány
 
 


Linda: konkrét vérzés vagy inkább pecsételő? Mert beágyazódáskor lehet pecsételő vérzés... :roll: Azért az,h egy héttel előbb megjön, az elég furi, 21 napra...? :roll:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Egyetértek Evitával. Még van remény szerintem is.

Én meg bekaptam egy jó kis fülgyulladáts, úgyhogy most antibiotikum. Már magam sem tudom, miért fáj a hasam: összejött a baba, pár nap múlva megjön vagy megkínzott a gyógyszer. 

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


Hát nem konkrét vérzés mert mostanában olyan volt amikor megjött mintha elöntött volna az ár :)

Ez inkább olyan mint amikor már múlóban van.

Igen 21 napra eddig mindig nornálisan jött meg :(
linda88
Dány
 
 


Linda: Mi a helyzet? Elmúlt vagy normális menszi? Nemlehet, hogy beágyazódásos vérzés? Én nagyon drukkolok, hogy az legyen.

Mazsolyka: Sajnálom a fülgyulladást!  Gyors gyógyulást! A drukkok pedig mennek!!!

Itt a mai tesztem, szépen erősödött, és itt a szép kis sorozatom is. :D



evita10
Budapest IX. kerület
 
 


@evita10:


Ez már nagyon határozottan kettő. :)
Köszönöm a jókívánságokat! Kíváncsian nem várom a szombatot. :)

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


Evi gratula :)

Szerintem mensi mert ma is megvan meg tegnap éjjel nagyon fájt a hasam alsó fele.
Kicsit én is reménykedtem hogy beágyazódás de szerintem ahoz erőteljes,mert ahogy olvasgattam az csak minimális vérzéssel jár nekem azért annál erősebb.

Kicsit szomorkodom, de majd elmúlik és nekivágunk egy újabb hónapnak :)

Csak azt nem tudom hogy akkor most rendesen számoljam úgy mintha normál időben jött volna meg?
linda88
Dány
 
 


Sziasztok Lányok!



Egy ideje olvaslak Titeket, mert Nálunk is a babaproject éve 2015:-)


Igazából a ciklusommal nagyon furcsa dolgok történnek azóta, hogy élesbe elkezdtünk próbálkozni. Februárban volt az első hónap. Nem is nagyon reménykedtem, mert éppen költöztünk, ezért nem volt nagyon sok időnk együtt lenni. Aztán meg is jött rendesen, ezzel nem is volt semmi bajom, gondoltam, majd legközelebb. Na és itt kezdődnek a furcsa dolgok. Márciusban már túl a költözésen jobban odafigyeltem és sikerült elég sokszor szerintem együtt lennünk. 1,5 hetet késett a menstruációm, ami velem sose történt meg. Mindig pontosan 28-29 napra jön. Persze, hogy azt hittem, hogy terhes vagyok.... viszont a teszt negatív volt. És meg is jött...


Következő hónapban már ovulációs tesztet használtam, ami szépen jelzett is pozitívat és azon a héten majdnem mindne nap együtt voltunk. Na és ovu után egy héttel pecsételő vérzésem (inkább barnás) volt 2 nap (csak a papíron láttam) és mensi szerű görcseim voltak. Nagyon reménykedtem. Mivel ilyen közti vérzésem sose volt... azt hittem beágyazódás. És 28 napra pontosan megjött...


Bocsánat ha hosszú voltam. Csak egyszerűen nem értem, hogy hogy lehet, h egy tökéletesen működő ciklus pont akkor őrül meg mikor nagyon nem kéne neki...
Van ilyen tapasztalat?

Mindenkinek szívből gratulálok, aki babás:-)

bledina
 
 


Bledina,
mi két hónapja próbálkozunk, illetve inkább egy, mert az első esetben szerintem már peteérés után volt csak hogy nem védekeztünk, akkor 38 napra jött meg, most pedig amikor már biztos h. élesben történtek a dolgok megint 37 napra megjött. Korábban 32-33 naposak voltak a ciklusaim és most bolondul meg amikor nekiállnánk a babának, tisztára kiakasztó.... Persze aztán lehet pont az miatt van..  És mivel eddig csak belőttem (33-ból kivonva a 14 napot) a peteérésemet, így úgye az egész elcsúszott..... Szóval nem is akkor volt, amikor gondoltam....  Én elég sok helyen azt olvastam h. nem jó a mindennapos együttlét, mert romlik a minőség.....A 2 napos az ajánlott, de mivel már mi is próbálkoztunk sikertelenül ezért nem akarom az "észt" osztani.
Most én is ovu tesztel próbálkozom hátha..... Szóval fel a fejjel!!!!

Evita, gratulálok!!! és így elsőre....!!!!! :):) Mikor mész nőgyógyászhoz? Egyáltalán mikor érdemes? Ebben nem igazán vagyok még otthon.

Mazsolyka: jobbulást!!! És drukkolok a szombatra!!!!

gabcsi87
 
 


Edina!
talán a tudat alatti stressz zavarja be a hormonokat...
Azt nem írtad h szedtél fogigátlót és h mikor hagytad abba?

Evita!
Gyönyörűen erősödik a csík!! 

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Evita szèpen erősödőtt a csík!GRATULÁLOK!!!Mazsolyka neked jobbulást ès szorítok a szombathoz!!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Mindenkinek zebrásodást kívánok! Hajrá bébibumm!!!

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Sziasztok!
A helyzet a következő szerdán megvolt de nem olyan nagyon erősen este volt egy kis hasfájás teljesen a hasam alsó felén.Tegnap semmi fájdalom és egyre múló vérzés kB délután közepe óta semmi.Ma meg csak pár cseppecske.
Én nem értem hogy mi ez :(

Tesztelni nem merek mert csak 20-ára nem várnám.

Szerintetek???
linda88
Dány
 
 


Linda! Nekem az utolsó mensim ugyan ez volt, bár napra pontos viszont éppen csak egy kicsi és az is 2és fél nap alatt elmúlt a 4-5 nap helyett. A dokinak mikor mondtam ezt akkor azt mondta, hogy a szervezetem így jelzett, hogy készen áll a terhességre. Lehet nálad is ez a helyzet

Lilypie Pregnancy tickers
bszabina
 
 


Sziasztok! tegnap voltunk, picit meglepődtem mivel a doki azt mondta hogy nagyobb meg tojásnyi...picikém 7mm, 2hét múlva mehetek megint ultrahangra :)
bobcsy
Martfű
 
 


Csajok, most hasznàlunk először ovu tesztet. Tegnap előtt òta minden nap erősödik a csík, tényleg akkor jó ha ugyanolyan mint a kontroll csík? És ilyenkor lehet.minden nap vagy jobb ha 2 naponta? Bocs ha hülyeséget kérdezek de az ovu tesztben kezdő vagyok..... Kösziii!
Kivel mi újság?
gabcsi87
 
 


Sziasztok ! Mi is rajta vagyunk a párommal a baba témán most lesz a 4. éles hónap és nagyon reménykedem ! 
lare13
Százhalombatta
 
 


Gabcsi!
Én úgy tudom h kétnaponta jó együttlenni az ovu környékén. 
Igen egyforma erősnek kell lennie.

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


De egy jó tanács... Ha lehet ne mond ki a párodnak h most kell akciózni, mert bestresszelhet, aztán meg tényleg nem lesz semmi...

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Lare!
Megy a drukk!

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Köszi Nyuszifül :) Nekünk a héten kell nagyon nagyot alkotni :) 22. én lesz az ovum és most a napokban írják a kalkulátorok, hogy összejöhet. Vettem LH tesztet is  ma kezdem csinálni!
lare13
Százhalombatta
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?