Új privát üzeneted érkezett!

Halihó!
Csajok... kellene egy kis segítség. Én már ott tartok, hogy azt sem tudom fiú vagy lány vagyok...
Nah, ott kezdődik, hogy az utolsó menzeszem február 7-én volt...
Március 13-án a doki uh szerint 5 hetes voltam...
2 hét múlva, március 27-én a méretek alapján (CRL:15 mm), 8 hetesnek írt.
1 hétre rá, àprilis 3-án 9 hetesnek írt (CRL:20 mm).
A lényeg, hogy április 20-ra kaptam időpontot kombinált tesztre. De én korainak találom... a számolásba totál megkavarodtam. :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Ajaj az nem jól hangzik attól függetlenül hogy nem tudom mi az icsi!Segíts nekem mit jelent!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Mucus ha feb.7-èn volt a menszeszed elsö napja akkor èn április 11-re számoltam a 9 .hetet!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 

 
 

@moncsika79:


Én is úgy számoltam, de ugye a méretek alapján nézi a doki...

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Sziasztok :)
 
Egy hete hétfőn volt elvileg  Pé-m :)

Múlt hét péntek óta fájdogál szurogat a hasam alhó része, ha pihenek fekszem nem annyira de ha mozgok emelgetek akkor jobban (Eladóként dolgozom minden nap emele)

Szerintetek jelenthet valamit?? Jövőhét szerdára nem várom.
linda88
Dány
 
 


Mucus! Nekem is február 7-én volt utoljára mensim és most voltam 9-én dokinál és nekem azt mondta, hogy 11-én leszek 9 hetes ahogy én is számoltam. szóval nem értem.
Viszont jól értelmeztem hogy neked kombinált teszt lesz csinálva? Mert nekem május 7én kell visszamenni, akkor csinálja a genetikai uh-t és azt mondta csak akkor csinálják meg a kombináltat ha kérjük, mivel az már nem finanszírozott vizsgálat és 30ezer be kerül. Mi úgy beszéltük a párommal, hogy ha az uh-n minden adat stimmel és rendben lesz minden akkor nem kérjük. A nővéremnek is elég volt csak a genetikai, akkor is azt mondta a doki neki, hogy a lényeget már ott fogják látni, plusz én űgy tudom, hogy 35év felett ajánlott a kombinált teszt

Lilypie Pregnancy tickers
bszabina
 
 


Szabina: Én is úgy számoltam... de április 3án az ultrahang után azt írta a doki a papírra, hogy 9 hét, mert már 20 mm-es volt. Most pénteken megint megyek, majd kiderül. Nekem a doki ajánlotta a kombinált tesztet (nem ő csinálja). Meg így nyugodtabbak leszünk... gyógyszereket szedek. :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Megkérdezhetem hogy mi az a kombinált teszt ??

Te akkor már hallottad a szívverését is igaz??

Barátnőm két hét múlva megy vissz akkor lessz 8 hetes :) akkor már hallható lesz a szívverés??
linda88
Dány
 
 


Hallani még nem hallottam sajnos... Ha nem is hallja 2 hét múlva, de ha a papírra FHR:+ lesz írvva, azt jelzi, hogy megindult.
A kombinált teszt a fejlődési rendellenességeket szűri ki, mehmondja, hogy mennyi az esély rá.
Mi azért is csináljuk meg, mert az egyik ismerős pár, ha ezt a tesztet megcsinálták volma anno... nem temetik el 8 hónapos babájukat, akit haza sem vihettek. :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Nagyon rossz lehetett.

Kivánom hogy nállatok minden rendben legyen
linda88
Dány
 
 


Mucus!
Biztos minden rendben lesz! 
Akkor Szabinával egyidős várandós vagy 
Bocsi ha lemaradtam nem nagyon jöttem fel már.

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


@mucus:


Nagyon drukkolok! Biztosan nem lesz semmi baj.
Ha te jól érzed magad, a baba is rendben van.

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


@linda88:
Nagyon drukkolok, hogy ez jót jelentsen.
Nekem heteken keresztül voltak ilyen tüneteim, de mégis negatív lett a teszt. De ez én voltam. Az derült ki számomra, ahogy olvastam a hozzászólásokat, hogy mindenkinél máshogy van. :)
Drukkolok!

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


Sziasztok!
Hát egy kicsit ki vagyok akadva és a tanácsotokat kérném.
3 hónapja voltam rákszűrésen azt mondták hogy minden rendben van a leleteken de ismétlést kérnek méhszáj vérzékenység miatt.
Ma visszamentem a másik orvos rendelt megcsinálta a vizsgálatot majd közölte hogy méhszájsebem van de nem veszélyes
Kérdezi hogy szedek e gyógyszert mondtam hogy nem mert gyereket szeretnénk erre elkezdi mondani hogy az ő véleménye az hogy várjuk meg a leleteket  ami 6 hét mert ha továbra is fentt álla vérzékénység meg a méhszájseb akkor azt kezelni kell és addig ne essek teherbe,de ez csak az ő véleménye amúgy rám bízza a dolgot.
Az előző doki meg nem mondott semmit.
Ja meg ami kicsapta a biztosítékot hogy ezt kivel beszéltem meg hogy gyereket akarok.
Mível az elmúlt 6 hónapban kb 4-szerre mentem orvoshoz és ezt senki nem mondta így senkivel.
Amúgy rosszkor kértem időpontot és azért kerültem másik dokihoz.
Én nem is tudtam hogy ilyenem van nem érzek semmit nem fáj semmi és nem is vérzek az együttlétek után.
Bocsi kicsit hosszú lett :)
Segítsetek :)
linda88
Dány
 
 


@linda88:


Szia!

Szerintem az egyetlen használható tanács ilyenkor: másik orvos, újabb vizsgálat. Addig ne hozz meg semmilyen döntést.

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


Linda88 SzTK-ban voltál?Ha igen akkor szerintem keress egy magán dokit!Sokkal körültekintőbbek megbizhatóbbakn!Sajnos ezt tapasztalatból tudom! Csak egy pl. tegnap elment StTK-ba nőgyogyihoz a barátnőm nem jött meg a menszesze,pozi a teszt!Kèrt időpontot elmondta mièrt szeretne menni ès tegnap ment időpontra !Megsem ultrahangozt,elhajtotta hogy korai mèg!Alap szerintem hogy csinál uh-t!Ha magánba megy uh-val kezdenek!Sajnos ez van!!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Sziasztok.

Mucus én április 9-én voltam uh-n, nekem akkor 19 mm volt a kis drága és az orvos mondta is, hogy 8, majdnem 9hetes vagyok. Vagyis akkor szombaton (04.11) lettem 9 hetes. Viszont neked ezek szerint február 7-én vagy nem rendes mensid volt, vagy nagyon nagyon hamar volt pé-ed. Érdekes az egy biztos. én május 7-én megyek vissza és akkor csinálja a genetikai uh-t. Én úgy söntöttem, ha azt mondja minden rendben az uh-n akkor nem kérem a kombináltat, mert már kiokosítottak belőle és nagyon nem ad pontos eredményt. Nem véletlenül kérték orvosok, hogy vegyék ki a kötelező vizsgálatok közül. NA de persze senkit nem szeretnék befolyásolni, ez az én véleményem, mindenki maga dönti el

Lilypie Pregnancy tickers
bszabina
 
 


Köszönöm :)

Igen a leletek után a régi orvosomhoz megyek csak most anyummal voltam az ő orvosánál :(

De amikor 3 hónapja voltam nem mondott semmit a másik doki a leletek is rendben voltak ezért nem értettem tegnap a másikat.

Amúgy igen az SZTK-ban voltem :( 

De gondolkodom erősen másik dokin.

Mindenkinek szép hétvégét :)
linda88
Dány
 
 


Sziasztok!

Jó volt a megérzés. Ez a nyusziprojekt nem jött össze. :(
De a jó a rosszban, hogy pont 28 napra jött meg, úgyhogy a következő hónap - talán - jól tervezhető lesz.

Kinél mi újság?
Babások, hogy vagytok, jól viselitek?
Babásodni vágyók, van jó híretek?

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


Szia Mazsolyka èn mèg nem tudok semilyen híreket szolgálni mert jövőhèt vègèn lesz esedèkes a nem várt!Kèt napja megint èrzèkenyek a cickóim de erre már nem adok!Múlt hónapban márez miatt csalódtunk!Lh tesztel a menses előtt hány nappaèrdemes tesztelni reggeli vizelettel?

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Sziasztok,még új vagyok itt. De egy pár hete figyelemmel követem a fórumokat. Február óta próbálkozunk babával. Nagyon izgulok. 2015.03.22-én volt az utolsó mensesem, szombatra-vasárnapra nem vártam, azóta nem jött meg. Mondjuk nem szokott mindig percre és napra pontos lenni, de az elmúlt hónapokban azok voltak. Viszont, ami elég érdekes kb. egy hete éjszaka is érzek mindenféle alhasi szúrkálásokat a méhemben és a petefészkek környékén, nem túl erősek, és magnéziumra javulnak, éjszaka is mennem kell pisilni, a melleim is fájdogálnak és tegnap óta émelygek, fáradt vagyok. Remélem, nem beképzelem a tüneteket. A tesztek edddig sajnos negatívak lettek, de a remény hal meg utoljára...
edka1986
 
 


Edka szorítok hogy babás legyèl!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Köszönöm szépen, én is szorítok neked! .)
edka1986
 
 


Mazsolyka csatlakozom hozzád :(

Új hónap újabb esélyek :) :(
linda88
Dány
 
 


Kicsit eltűntem...
Pé-m általábab a 9-12. nap között volt.
Tegnap voltam uh-n, a CRL:43 mm volt. Pénteken kell vissza mennem, akkor csinálják meg a kombinált tesztet. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


linda88: Sajnálom, pedig drukkoltam! De így legalább tovább tart a párhuzam.

mucus: Jól hangzik. Minden rendben? Jól érzed magad?

edka1986: Drukkolunk!

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


Még vannak rosszul létek, gyomorégés szinte állandó... De amúgy most már jobb, mint 1-2 hete... :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Sziasztok!
Nálam semmi... most vagyok túl a pén. a hosszú két hét várakozás következik 

Edka!
A tünetek jók 

Mazsolyka én úgy tudom h PÉ után 8-10 nappal már kimutatja az lh teszt mint jósteszt. De csak akkor érvényes ha legalább három egymás utáni napon csinálod és erősödik a csík. 
Bár van mikor hamis eredményt mutat. gondold át, nehogy beleéld magad a hamis eredménybe.

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Moncsi!! 
Neked akartam írni a jóstesztet bocsi 


"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Köszi nyuszifül,megpróbálok türelmesen várni,csak olyan nehezen telnek ezek az utólsó napok! :?

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk  a kombinációs teszten.
Már 5 cm plusz a lábacskái. Kezei is megvannak, az egyikkel a fejét fogta. :)
Nyaki redő 1,19 mm
A gép november 6-ra számolt ki, de terhességi időnek két dátum is fent van+/- 8 nap.... Ezen csak nevetni tudok. Próbáltam mondani a dokinak, hogy nekem az a +/- nap lenne a fontos a gyogyók miatt... de ez van. :)
Kaptunk videót.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


@mucus:


De szuper! Jó lehetett látni. :)

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


Sziasztok!

Mi 2honapja probálkoztunk :) 
Elméletileg vasárnap  kellene megjönnie, de kb 2-3 napja fájdogál a hasam mintha megakarna jönni, 2.napja nagyon feszülnek a melleim ennyire még sose fájt. szerintetek van remény?  :)
bobcsy
Martfű
 
 



Szerintetek ezek az adatok jók kb 12 hetes magzatnak:
Április 24-én a következő méretek lettek:
CRL:50,02 mm
NT: 1,19 mm
BPD: 14,94 mm
NB: 2,23 mm


A papíromon 3 különböző terhességi idő van írva, a doki így pont 12 hetesnek lőtt be. November 6-ra számolta ki a gép a szülés idejét.



Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Azt elfelejtetem irni hogy állítólag jot tesz ha elkezdjük szedni a terhességi vitaminokat...lassan egy hónapja szedem hátha segít :/ tegnap ota elég sűrűn jön rám a vizelési inger. Remélem sikerült a pici :)
bobcsy
Martfű
 
 


Sziasztok Lányok,

Jaj úgy szégyellemmagam, hogy így eltűntem, pedig én nyitottam a topikot.  Velünk az van, hogy ugeye elvileg jövő hónaptól kezdenénk a kistesó projektet, gyakorlatilag végül ebben a hónapban már nem védekeztünk, de nem figyeltünk Pé-t meg ilyenek. Ettől függetlenül pont félidő előtt egy nappal bújtunk össze. Meglátjuk, hogy mi lesz.  Majd csak 7-re nem várom! Az még piszok messze van és vánszorognak a napok. Azt hiszem bele fogok kattani, ha hónapokig kell majd ezt csinálnom. 

Mindenkinek gratulálok, aki már babás, és drukkolok a tesztelőknek!

Mucus: Hát én már nem emlékszem, hogy Emmánál mik voltak az értékek. Ha gondolod majd megnézem otthon.  Nyaki redő érték tökéletes!!!  De jó, h kaptatok videót! 

Bobcsy: Jó jelek! Nagyon drukkolok! Én is most félidőtől elkezdtem vitamint szedni! Plusz elkezdtem inni a cickafarkfű-palástfű tea kombót! 

Nyuszifül: Hát akkor együtt várakozunk! 

Mazsolyka, Linda: Sajnálom, hogy megjött! Nagyon drukkolok, hogy a köv hónap siekres legyen!

Edka: Mi a helyzet? Megjött? Vagy két csík? 

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!Sajnos ma reggel megjött megint! :evil: :evil: Május 5.-ère van időpontom az endokrinológiára vèrvètelre!Előveszem a dokinőt hogy mièrt nem szolt hogy az LH hormonom alacsonyabb!Hiába várjuk így akkor a kisbabót!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Moncsika: Nagyon sajnálom!  Remélem az endokrinológián kiderül, hogy mi a gond, és hamar babás leszel!!! Mennek a drukkok!!!

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


@moncsika79:


Sajnálom! Nagyon drukkolok, hogy végre tisztázódjon a helyzeted.

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


Sziasztok!
Bobcsy sztem biztatóak a tünetek 

Moncsi!
Legalább kiderült az ok, és reméljük ezután jön a picur is.

Én hétvégére nem várnám...
Nem tudom h mi van  egyszer így érzem, egyszer úgy 

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Sokan azt mondják hogy ne nagyon gondoljak rá meg ne idegeskedjek miatta fö a nyugalom... Hát mi valahogy nem tudunk ne rá gondolni főleg hogy mindjárt vasárnap és ilyen tünetek vannak :/ köszönöm szépen a drukkokat :)
bobcsy
Martfű
 
 


Én is hányszor bebeszéltem, meg bizakodtam... Mindig beképzeltem, utána kopoantam és elkeseredtem. Mindig megfogadtam, hogy soha többé... de mindig kezdtem előlről. Ilyenek vagyunk, mert vàgyunk rá.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Mucus jól mondod 

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Hát igen :D
Reggelre enyhültek a tünetek.. mellfeszülés elmult csak egy picit fáj már, hasam csak néha fájdogál.. kezdek elbizonytalanodni :(  vagy az is lehet hogy a beágyazodás miatt volt ez, nem tudom :(
bobcsy
Martfű
 
 


Hát szerintem is tök nehéz nem gondolni rá. Nem figyleni, hogy hátha látsz valami tünetet. Persze egyszerűbb lenne, ha ki tudnánk kapcsolni az agyunkat, mert ez a két hét várakozás kikészít engem is. Nekem nyilallgat, szurkál a hasam, éjjel is egyet úgy belenyilalt. Ma a mellbimbóm érzékeny, de próbálom elterelni a figyelmem, és azt szajkózom, hogy ez mástól is lehet. Kicsi az esély, hogy elsőre összejött a kistesó. Borzasztó nem erre gondolni... 

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Hát igen
De mi legalább szívből várjuk a kis jövevényt

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Én utólag láttam be, hogy igazából semmi tünetem nem volt, csak szerettem volna. Nekem sosem feszültek a melleim, nem tudtam, hogy mi fán terem az. Talán a 'mindjárt megjön érzés', de az már menzesz előtt 1 héttel volt, meg mindig volt 3-4 pecsételés...
A melleim most sem feszültek, nem fàjt, csak ha hozzá ért valami. Néha a zuhanyzás sem esett jól.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Én utólag láttam be, hogy igazából semmi tünetem nem volt, csak szerettem volna. Nekem sosem feszültek a melleim, nem tudtam, hogy mi fán terem az. Talán a 'mindjárt megjön érzés', de az már menzesz előtt 1 héttel volt, meg mindig volt 3-4 pecsételés...
A melleim most sem feszültek, nem fàjt, csak ha hozzá ért valami. Néha a zuhanyzás sem esett jól.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Mucus akkor te a szerencsésebbek közé tartozol 

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Fogjuk rá! A szokàsos terhes tünetek jöttek... a gyomorégés az még mindig van.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?