Új privát üzeneted érkezett!

@moncsika79:


Tündér vagy, jól esik nagyon :) Ma elmentünk kirándulni, tettem fel egy tampont, nehogy meglepetés érjen. Most értünk haza, tampon hófehér,mensi sehol. Tegnapi és ma reggeli teszt full negatív.
Már lassan elpattannak az idegeim :)

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
makimaom
 
 


Hova lettej a csíkocskáid?Ugyan olyan tesztet csináltál mint az elözőek?

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


@makimaom:


Érdekes! Ne add fel! Ha van lehetőséged vegyél 10-es tesztet. :) Vagy, ha van otthon lh teszted, azt is figyelheted.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 

 
 

Nem tudom hová lett :(:( ugyanaz a teszt pedig
Lh-t csináltam, nagyon erősödik.
Holnap reggel tesztelek megint, még 3 reggelre való van.

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
makimaom
 
 


@makimaom:


Én is lh tesztel kezdtem, és utána jött a nagy ágyú. Ilyen volt a 25. napi tesztem.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Lemaradt...

 

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Reggeli teszt negatív... :( mensi sehol

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
makimaom
 
 


Szomorú vagyok!Ma reggel sajnos megjött!Jöhet az újra próbálkozás!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


sajnálom Móni, de így van, itt a tavasz, hajrá újra!
Én már tényleg nem tudom mi van, 25 napos ciklusok, március 3an kezdődő utolsó mensi, 17-én ovu, együtt voltunk amikor kell, tehát 11dpo van, 27-én kellett volna megjonnie. Minden teszt hófehér negatív már . Ez alapján a summázat utan érti valaki mi van most velem? Mert én már nem,. Alhasi szurka, émelygés, kivanossag, óriási fájós cicik. Ötlet van?

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
makimaom
 
 


Sziasztok!

Móni, nagyon sajnálom, de mindent bele, két hét múlva peteérés! Vigyor

Makimaom, ha fáj a cicid, az szerintem nagyon jót jelent, nekem is nemvárt előtt 4 nappal kb. elkezdett nagyon fájni, majd nemcsökkent és azóta is tart. Igaz, napszakonként váltakozik az intenzitása. Reggel nagyon szokott fájni, lefekvésnél is érzékeny, de napközben egy kicsit enyhébb. Alhasi szurkák vannak naponta kb. 10-szer, de 4-5 másodpercnél nem tartanak tovább. 3. napja késik, tegnap teszteltem, hétfőn, vagy kedden fogok újra.
Semmit se mondjatok még kérlek, mert most kivárunk szépen csendben. Kacsintás



Daisypath Anniversary tickers
buba11
 
 


Maximum: most nem értem, ha ma 11dpo-n vagy, akkor még nem is kési, hiszen elvileg 14 dpo-n jön meg, és a tesztek nagy része is 14 dpo-n vagy csak utána mutatja a terhességet, úgyhogy szerintem no para, a tüneteid jók, úgy hogy nincs más, mint türelmesen várni.

Buba: szép, drukkolok!!! :wink:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Maximum=Makimaom az okos teló kijavít :lol:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Haha, auto correct, de utálom! 

Daisypath Anniversary tickers
buba11
 
 


Én is utálom. Nem lehet kikapcsolni? :roll:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Rövidebb luteális fázis. De amúgy igen, a 14. Dpon szokott már mutatkozni, nekem is általában rövidebb ciklusaim voltak, 24-26 naposak, de a luteális fázis 13-14. nap volt.
Itt a tavasz, nyílnak a virágok, tessék egymásnak esni!
Helyettünk is!!:)

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Mucus: Te is neki eshetsz a párodnak!! :wink: :lol:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Mi most kicsit pihentetjük a dolgot... Nem kockáztatunk. Sajnos volt olyan, hogy szex után elkezdtem vérezni... nem volt semmi kóros csak véreztem... méhből. :S

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Csajok... ez a mellfeszülés dolog.
Nekem sosem volt, még menzesz előtt sem. És most sincs igazából... érzem, hogy más, látszik is valamilyen szinten, de nem feszül. Viszont, ha a vízsugár ér... hát az nem kellemes.
De ez is 1,5-2 hete van, kb a 6. héten kezdődött.
Egyedül ez a mindjárt megjön érzés van meg az elejétől kezdve, az is változó intenzitású.Van, amikor pár percig tart, de volt, olyan, hogy egész du. Habár, ha kiszámolom, most kellene jönni a menzesznek, lehet, hogy most azért is erősebb.
A hányinger, émelygés - gyomorégés is a 6. héten kezdődött. - Nekem ilyen tüneteim vannak..
Nah, meg a fáradtság.... sztem, ha 24/24-et alszok, az sem lenne elég. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


@evita10:


Nnah ma reggel megjött. De legalább magahoz képest szép hosszú, 27 napos ciklust produkáltam. Rövid luteális fázisra már én is tippeltem, a doki azt mondta legutóbb, hogy nézzük meg, a 25 még alapból normális ha időben van peteérés. Na most nekem az csúszott kicsit, így jó is hogy kicsit hosszabbodik a ciklus. Ebben szerintem segített a cickafark+palástfű, ez volt ez első ilyen hónap.
2-án megtudjuk a spermiogramot, aztán lehet hogy bedobom attól függően a barátcserjét ha szükséges. 2 tanulságot vontam le magamra vonatkozóan, miszerint az inverz fotó a tesztről nem ér, csak ha erős vonalkát látok majd illetve az "úgy érzem" tünetekre nem hallgatok, figyelem őket, de csak a tényleges fizikai tünetek érnek valamit (nyák állaga ovukor és esetleges beágyazódási vérzés ha egyáltalán lesz).
Úgyhogy irány április, lássuk az új hónapot :)

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
makimaom
 
 


Makimaom sajnálom!Szèpen együtt haladunk!Hátha az április a miènk!Hozza nyuszi! :lol: :lol: Nekem most 29 napos lett!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


@moncsika79:


Igen, gondoltam is Rád, szépen tartjuk a tempót :) hajrá április :)

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
makimaom
 
 


Hajrá csajok! A nyuszi szapora állat (bocsi)! :)
Nekünk Ámor segített...

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Lányok,
Hajrá április! Nagyon drukkolok!!!

Makimaom: Beágyazódási vérzésnek nem kell lennie. Ne keseredj, ha nincs. Nekem nem volt Emmánál!!  

Mucus: Akkor értem, miért nem bújtok össze. Majd picit később! 

Mi ugye májustól állunk neki próbálkozni, viszont múlt héten a 21. napon nem védekeztünk. Mondjuk sok esély nincs rá, hogy teherbeessek, de egy pici mindig van, ha nem védekezik az ember. Mellesleg nekem 27-35-ig bármikor megjöhet, úgyhogy, akár benne lehet a pakliba, ha most pont egy 35 napos ciklusom lenne. De nem élem bele magam, sőt nem is foglalkozom vele, majd meglátjuk. Amúgy ha normál 28 napot nézzük, akkor most csütörtökön kéne megjönnie. 

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


@evita10:


Akkor azért drukkolok halkan Neked is, aztán meglátjuk. Van amúgy bármi eltérés Nálad vagy minden rendben van? A próbálkozás jelent majd valami extra felkészülést vagy odafigyelést vagy csak egy kitűzött hónap Nektek?

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
makimaom
 
 


@makimaom:


Nem tudok semmilyen eltérésről.  Csak májust tűztük ki, hogy akkor állunk neki a kistesó projektnek, mert elvileg ezt az évet végig szeretném dolgozni, ennyi. Februárig nem próbálkozhattunk szemműtétem miatt, úgyhogy így maradt a május. Na meg örülök, hogy egyáltalán lesz kistesó, mert eddig férjem nem igazán akart, vagyis nem tudott dönteni, de a kislányunk meggyőzte. 

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!

Makimaom, sajnálom, de a nyuszi tényleg szapora álltaka, meghozza a szerencséteket, ez biztos! Vigyor 
Úgyhogy hajrá Lányok!

Mucus, este felerősödött a mellfeszülés, egész éjjel fájt, úgyhogy ez ingadozó nálam. Nem múlt el tegnap napközben, csak enyhült, de éjjel bepótolta.
4 napja nyilal a hasam alja a bal oldalon. Szurkál, feszít, 5 másodpercig tart egy fájás. Beparáztam, mivel csak az egyik oldalt érinti, hajnalban viszont a jobb oldalon is éreztem egy erősebb fájást. Ma azóta többször szurkált a jobb oldal, de a másik oldalt jóval többször érinti. Mucus, te tapasztalsz ilyesmit?
Már hárman mondták nekem a mai napon, hogy náluk is ez volt, normális, de azért nagyon várom az első ultrahangot. 




Daisypath Anniversary tickers
buba11
 
 


@buba11:


Nekem középen van szurkálás, görcsölgetés. Hol erősebb, hol nyegnébb. Így külön oldalt nem éreztem (még). De mondták, hohy ahány terhesség, annyi tünet.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a tippeket!
Kb. március 4-e óta ma van az első napom, hogy nincs hányingerem és nem fáj a hasam alja/petefészkem.

Várom a nyuszit én is rettnetesen meg a tavaszi bezsongást! :)

Drukkolok mindenkinek!

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


Én is csatlakozom a nyuszisok társaságához
Kívánom hogy mindenkinek sikerüljön
linda88
Dány
 
 


Csajok!
Kicsit kínos téma.... de nah
Ma észrevettem a tisztasági betéten, egy halvány sárgás, de még sem olyan sárga "csíkot". Ugye elég bő hüvelyváladékom van az utóbbi időben... De a wc papíron, meg amikor "megnéztem" kézzel ott semmi elváltozást nem láttam, tapasztaltam... meg semmilyen tünezet nem vettem észre magamon. De azért érdemes lenne nőgyógyot felkeresni?

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Csajok!
Kicsit kínos téma.... de nah
Ma észrevettem a tisztasági betéten, egy halvány sárgás, de még sem olyan sárga "csíkot". Ugye elég bő hüvelyváladékom van az utóbbi időben... De a wc papíron, meg amikor "megnéztem" kézzel ott semmi elváltozást nem láttam, tapasztaltam... meg semmilyen tünezet nem vettem észre magamon. De azért érdemes lenne nőgyógyot felkeresni?

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Mucus, én ilyen terhességi tünetet is olvastam valahol...

Nekem pozitív lett a tesztem, holnap megyek orvoshoz, már nagyon várom, mert tegnap este óta pecsételő vérzésem van. Olvastam, hogy ez is lehet normális. Nekem volt pecsételő vérzésem a beágyazódáskor is, bár akkor azt gondoltam, hogy a menszim előjele. Viszont most erősebb, nagyon remélem, hogy nincs baj... 

Drukkolok nektek a nyuszi projekthez! :-)
almamag2015
Budapest XI. kerület
 
 


Mucus nálam is pont ugyan ez a helyzet. Eddig is bő folyásom volt de most kicsit másabb
Nekem is kicsit sárgásabb meg nèha olyan állaga van mint a tojás fehèrjènek. Megijedtem először hogy valami gomba,de semmi viszketès ègès, bőrpir nincs. Ha esetleg többet tudsz majd lègyszi írd meg. Èn sajnos csak jövőhèt csütörtökön megyek dokihiz

Lilypie Pregnancy tickers
bszabina
 
 


@almamag2015: Gratulálok a pozitív teszthez! Ne aggódj, biztos nincs semmi baj!

Ha jövő hétig így folytatódik, akkor nekem is el kell mennem dokihoz, mert most már hetek óta szúr és háj az alhasam, petefészkem és eléggé fel vagyok puffadva. Most már kicsit kezdem unni a fájdalmat. :( Elviselném én, ha a két hete csinált tesztem pozitív lett volna. ;)


mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


Sziasztok!
A védőnő megnyugtatott, hogy ez természetes. Lényegében mire 'megszárad' a tisztaságin, úgy sárgul be. Wc papíron rendes, tiszta átlátszó vagy krémes. Ezzel jár.. :)
Ma voltam uh-n, mi den oké. Már 20 mm-es. A doki 9 hetesnek tett.. de a neten található CRL mértékek szerint 8 hét 3 nap.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


judit179
Budapest XX. kerület
 
 


Csajok!
Pénteken voltsm uh-n, már 20mm (habár pont egy héttel előtte 15 mm volt). Azt mondta a dokki, hogy minden rendben, voltam a védőnőnél is. Megkaptam a "beutalókat" is. Papírra 9 hét lett írva.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Mucus jaj de jó neked hogy már itt tartasz!Hogy vagy?Tünetek vannak hogy bírkozol velük?Nekünk most jön a peteèrès napok úgyhogy belehúzunk hátha sikerül! :lol:

Csajok nagyon eltüntetek,fel a fejjel!Hogy telt a húsvèt?Nekünk nagyon gyorsan elment,vendègek jöttek már pènteken!Sütès főzès takarítás!Tegnap pedig elmentem a fiúkkal "locsolkodni" soförnek ès család látogatás cèljából!A vendègeink elmentek város nèzèsre így egyedül nem akartam otthon maradni!Ma mèg nem kell mennem dolgozni,kipihenem a fáradalmakat ès koncentrálunk a Pè.-re!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


@mucus:


De szuper! Nagyon örülök!

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


@judit179:


Kitartás! Szorítunk.

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


Nállunk is volt sütés főzés meg persze pihenés is :)

Én is a Pé.-s napjaimat élem szurkált is ma apocakom :)

Remélem szerencsénk lesz :)

Szurkolok mindenkinek :)

Mucus neked pedig gratulálok
linda88
Dány
 
 


Köszönöm csajok! :)
Tünetek vannak rendesen... émelygés, hányinger, kívànósság vele szemben étvágytalanság. Ráadásul az egyik fogam is megfájdult. :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Makimaom hova lettèl?

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Nálunk is jól telt a húsvét. Egy rakás unokahúg és unokaöccs társaságában 14 és 4 év között. Szóval nem volt túl csendes. :)
Erre a Pé-re most nem sikerült annyira rákoncentrálnunk, mert eléggé fájt a hasam és a petefészkem, így leginkább a csendes összegubózódásra vágytam. Holnap csinálok egy újabb tesztet, mert annak ellenére, hogy két hete volt mensim a melleim nagyobbak, a petefészkem fáj, fel vagyok kicsit puffadva és harmadik napja fehér folyásom is van.
Veletek mizu? Nyusziprojekt megvolt? :)

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


Mazsolyka remélem jó hireket kapsz :)
Nállunk meg volt a nyusziprojekt remélem sikerrel :) :)
linda88
Dány
 
 


Sziasztok! Először is mindenkinek megy a drukk! :) Gondoltam én is írok,mert jó dolog ez hogy megosztjuk egymással az örömöt,ne adj isten csalódásokat. Az én történetem az,hogy párommal először februárban határoztuk el a babaprojektet.Sikertelen hónapot zártunk.Aztán stagnált a dolog, édesanyám betegség miatt segítségemre szorult.Majd most áprilisban kezdtünk neki...de az aktus után ránéztem a naptárra és ovum után egy nappal voltunk együtt.(pontosan 28 naposak a ciklusaim) Lekéstük.. de néha azt érzem még is fura valami mert hol szurkál hol apró nyilalásokat érzek a hasamnál alul. Méhszájam fent van és puha. Folyásom szinte nincs. 17.-re nem várom!
ebeka
Mélykút
 
 


Ebeka szia!Drukkkkolok hogy babásodj ,nekem most van a peteèrèsem!Tegnap kezdődött egy kisfolyás így belevágunk a 48 óránkènti együttlètbe!Azt olvastam hogy a reggeli együttlèt hatásosabb!Mit tudtok róla?

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Sziasztok!
Kinél mi a helyzet ezen a szép napsütéses napon ??

Nekünk is sikerült a Pé-m környékén együtt lenni :) Remélem sikeres hónapot zárok én 22-ére nem vérom (olyan messze van)

Barátnőm most írt hogy 5 hetes terhes 2 hónappal a gyógyszer után a kis mázlista :)

Mindenkinek drukkolok :)
linda88
Dány
 
 


Sziasztok!Fú nem tudom mi van ma velem egèsz nap èmelyeg a gyomrom ès elkezdett fájni a torkom!NEM akarok beteg lenni!!!!!!Holnap szeretnèk menni a nagyfiam úszóversenyère!!Veletek mi újság?

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


@moncsika79:
Sziasztok, nálunk sajnos icsi lesz, megjött a párom eredménye. Úgyhogy most erre készülünk, remélem sikerrel :)

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
makimaom
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?