Új privát üzeneted érkezett!

@makimaom:


Ott van az a 2. csík! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


@mucus:


jajj mucus, remélem!!
már csak 2-t kell aludni a nemvártig, ha késik, minden kicsit biztosabb lesz talán

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
makimaom
 
 


@makimaom:


Én tuti nem tudnék várni...  :)
Holnap is csinálnék egyet... és összehasonlítanám a 2 tesztet.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 

 
 

Makimaom: Ezt nem csak odakèpzelted. :) nagyon szupi :) nekem is pont ilyen volt az első tesztem. Mèg halkan de gratulálok :) ha van mèg teszted nyugodtan csinálj egyet holnap is. Várjuk a kèpet. Ès most már nagyon vigyázz magadra vagyis magatokra :)

Lilypie Pregnancy tickers
bszabina
 
 


Makimaom: És jól gondolom, hogy ez egy 25-ös érzékenyésgű teszt?

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


egyetlen mázlim, hogy nem jutok teszthez csak csütörtök este kb leghamarabb :)
Neked meg már csak 232 nap és jön a babázás :) annyira vágyom egy olyan vonalzóra, mint a tiéd

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
makimaom
 
 


@evita10:
sajnos 10es, ezért vagyok vele bátortalan még, 10esen erősebbnek kéne lennie, nem?


Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
makimaom
 
 


@bszabina:


Te is nagyon!! úgy örülök mikor látom a vonalzóitokat, jó rájuk nézni nagyon
meg evita kis mosolygósára is :)

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
makimaom
 
 


Nyugi, dehogyis! Annakis örülhetsz, hogy egyáltalán már most kimutatta. Van olyan akinek egy hét késés után mutatja ki először, szóval nyugi!!!! No para!!!

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


@makimaom:


Hát az úgy más... én mindig a 2 db-osat vettem. :)

Hamarosan meglesz az a vonalzó... :)
Én azt hittem sosem lesz... de még sok minden áll előttünk! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Így van nemsokára te is kirakhatod a vonalzót. :)
Mucus nem mondod,hogy egyidősek vagyunk?! :) Ez annyira jó. Most nèzem hogy mindketten 6hetes ès rnaposak vagyunk :)

Lilypie Pregnancy tickers
bszabina
 
 


Gratulálok a "csíkosodóknak"! :)

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


@linda88:


Ha nektek húsvét hétvégén kell "ügyesnek" lennetek, akkor az eddigiek alapján nekünk valamikor a jövő hét közepén.
Egyébként az én mensim is pont ilyen volt most: intenzív, élénk, de csak pisiléskor és három nap alatt vége lett. Szóval továbbra is egy cipőben járunk. :)

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


@bszabina:


Igen! :) Én is felfigyeltem rá tegnap este! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Mivel ma nem tudok tesztelni, mértem ébredési hőt helyette. Holnap nemjönmeg ugyebár, az alaphőm 36,4. Ma reggel hajnalban elindítottam férjecskémet dolgozni, aztán visszaaludtam 2 órát és akkor mérve 36,9. Tudom hogy felkelés előtt kéne stb, de még így is elég magasnak tűnik nekem. Mennyi szokott lenni baba esetén átlagosan?

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
makimaom
 
 


@makimaom:


Ebben nem tudok segíteni. Sosem mértem hőt. De úgy tudom, hogy ágyból kiszállás előtt kell mérni, utána már nem mérvadó! 

Mucus, Szabina: Vicces, hogy pont egyidősek vagytok, mégis egyikőtöknek 233 nap van hátra, a másiknak 231.

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Én június óta hőmérőzök. Még mielőtt megmozdulsz, akkor kell mérni... Elméletileg 6 óra alváskell, hogy pontosat adjon. Én már csináltam úgy is, hogy 4 körül felkeltem, akkor 36,6 volt, vissza aludtam és 6.30kor pedig 36,9. Ugye akkor máe mozgolódtam stb stb.
Nekem volt 36,6 is a hőm, 36,9 volt eddig a max.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Evita: Azt én is néztem.. sztem azért, mert a ciklusunk nem egy hosszúságú. Azt hiszem, azt os be kellett írni.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Mazsolyka :)
Tegnap mikor megjött a falat tudtam volna kaparni úgy fájt mindenem és ma ráadásul dolgoztam is (élelmiszerboltban)
http://www.mambaby.com/hu/te-es-a-babad ... gi-naptar/
Én itt figyelem a napokat :) :)
linda88
Dány
 
 


Sziasztok,régen irtam ide,del átok még régieket! :) 

Makimaom,gratu neked,én nekem a multhónapba késett két hetet,meg is jelent a második csík halványan,de elis ment....vagyis meg jött,énis raktam fel teszt képet,mindenki látta.... én is e hétvégére várom,vasárnapra.... majd meg lássuk,h mi lesz! :) üdvözlöm itt a többieket is! :)
katusmatus
 
 


Köszönöm a drukkokat, remélem holnap nem menzire ébredek (reggelre szokott megjönni általában)
És már tesztem is van,reggel meg is csinálom. Aztán meglátjuk :) most ott tartok hogy még az sem baj ha esetleg negatív, csak ne jöjjön meg.
A ciklusom első napján kell felhívnom a nőgyógyászt majd, a ciklus 4-5 napján akar találkozni és ultrahangot csinálni. Mit szoktak akkor vizsgálni szerintetek?

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
makimaom
 
 


Sziasztok!

Makimaom, nekem is mindig reggel jön meg, úgyhogy én is kíváncsi vagyok a holnapra.
A melleim még mindig érzékenyek, egy ideje hányingerem is van és persze mindjárt megjön érzés. De ez lehet PMS is, úgyhogy erre nem alapozunk. 
Hüvelyi ultrahangot fog készíteni, ott látnia kell, ha van valami!

Daisypath Anniversary tickers
buba11
 
 


@buba11:


De ahhoz még nagyon korán lenne, hogy bármit is lásson. Márc 3-án kezdődött a legutóbbi ciklusom, amúgy 25 naposak. Kb. ápr 14-től látna valamit csak, nem?
Nagyon drukkolok Neked az elmaradós reggelhez!

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
makimaom
 
 


Nem, dehogy, az ötödik héten már petezsákot szerintem látnia kell. Hatodik héten már szívhang is van!
Az is lehet, hogy előbb fogantál, azért van már pozitív teszted!
Minden rendben lesz, ha meg nem lát semmit, úgyis visszahív egy hét múlva.
Drukkolok én is! Vigyor

Daisypath Anniversary tickers
buba11
 
 


Nekem a ciklus 35. napján látszott a petezsák, általában 25 naposak voltak a ciklusaim. A ciklus 26. napján semmit nem látott, de ezzel én is tisztában voltam, vagyis nem tudom,hogy miért is hívott be. :)
Holnap reggel uh, 7 hét... eléggé izgulok. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Mizu makimaom? Várjuk az eredmènyt!Èn holnap reggel csinálok tesztet!Nagyon dúrván megduzzadtak a melleim ès èrzèkenyek!Holnap hátha megtudok már valamit! :D :lol:

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Sziasztok!
Ma voltam megint uh-n. A doki azt mondta, hogy minden rendben, a CRL: 15mm, elméletileg már 8 hetes vagyok.... Egy kicsit fura... de ő tudja!
Jövő héten újra uh, és utána mehetek a védőnőhöz. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Mucus ez nagyon jó hír vigyázz magatokra!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


@moncsika79:


Hát csináltam tesztet, egy az egyben ugyanolyan mint a korábbi. Alig látható halvány valami :(
A tünetek erősebbek, erősebb a hasszurka is, idegbajos vagyok és mindig éhes :)
Nem tudom Lányok... még várok és remélek.

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
makimaom
 
 


@mucus:


Jajj nagyon szuper hír, gondoltam Rád 7kor :)
Ügyesek vagytok, vigyázzatok magatokra!!

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
makimaom
 
 


Szoritok neked makimaom,szerintem babucis vagy!Remèlem èn is ès akkor mi egy idősek leszünk!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


@moncsika79:


Milyen jó lenne!! Itt Németországban úgysincs körülöttem magyar kismama sajnos. Nagyon drukkolok Neked!

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
makimaom
 
 


Sziasztok!

Ma van a nemvárt napja, reggel még mindig nagyon fájtak a melleim, tesztelni még nem fogok.
Szurkolok Mindenkinek!!!

Daisypath Anniversary tickers
buba11
 
 


Buba11 szorítok neked is!!! :lol:

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


@buba11:


Mi is Neked Buba!!!

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
makimaom
 
 


Viszont ma kaptam egy jóhírt, nekem és a Páromnak is tökéletesek a labor leleteink, TSH-k is, vizelet tesztek is. Ráadásul nekem megnézték a gyermekkori oltási szinteket és mindegyik aktív még, így nem kell újra oltatnom magam és ezért kihagynom 3 hónapot. Ennyit a német oltási rendszerről. És juhéééé :):)
Ápr 2-án kapjuk meg a párom spermiogram eredményét és az én hormontárképem van még hátra.
De jó lenne ha nem is lenne rá már szükség :)

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
makimaom
 
 


Csajok!
Nagyon szépen köszönöm! :) Nagy kő esett le a szívemről, de még nem vagyok 100%ig nyugodt.
Talán most kezdem felfogni a dolgokat. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Mindenkinek kitartást kívánok!! :) És sok-sok erőt!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Van valakinek valami elgondolása arról, hogyan lehet az, hogy bár már túl vagyok a mensin, gyakori a szúró érzés a petefészkemnél, a fajdalom a hasam alján és a puffadásérzés? Mi lehet ennek az oka?

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


Próbálj egy LH-t, hátha extra peteérés ilyen korán. Mensid rendesen megvolt ha jól emlékszem, ugye?

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
makimaom
 
 


Mazsolyka én ovura tippelek...

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Csináltam tesztet,Gabriel 25-öst,de negatív lett!Fájdogál a hasam,èmelyeg a gyomrom ès mèg mindig èzèkeny a mellem!Most mi lehet szerintetek?

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Sziasztok! 
Szeretnek csatlakozni hozzatok, ha nem baj :) 
Decemberben volt egy vetelesem (6ik heten), ebben a hónapban ismét próbálkozunk a párommal, most kezdtem el vezetni a hőmet, ez a hónap nem sok jóval kecsegtet :(

V.

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
vestal
Budapest
 
 


Vestal: Üdv köztünk. Sajnálom a vetélést, drukkolok, hogy minél hamarabb babás legyél újra.

Móni: mióta késik? Nem kell még elkeseredni, valakinek sokkal később mutatja ki. ;)

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Szia Vestal,üdvözlünk a csapatban!Fel a fejjel sikerülni fog,nekem is az első terhessègem vetèlèssel vègződött(6.hèten)ès azóta van kèt egèszsèges nagy fiam!11,13 èvesek!Most vágtunk bele a kistesó projektbe!

Evita majd 30-án kellene megjönnie úgyhogy mèg bizakodom! :lol:
Dèlelőtt volt egy kis has fájdogálás derekamat èreztem hogy van,de elmúlt!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Móni: Jaaaaaaa, akkor nincs miért aggódnod. Fölösleges a nem várt előtt tesztelni, főleg 25-ös érzékenységűvel. Türelem. :wink:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Köszönöm szépen a fogadtatást ! 
Holnap leszek a 15dpo-n, szerdán készülök tesztelni. Bár olyan cikkcakkos a görbém...

Móni, a terhessegeid gond nélkül zajlottak? Sajnálom a vetelesed :(

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
vestal
Budapest
 
 


Vestal!Igen gond nèlkül annyi hogy a nagyobbikat 37hèt 2napra szültem3750g-al,a kisebbet pedig 36 hèt első napján 3150g- mal,de minden rendben volt mind a kettővel!!!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Okè Evita,köszi a nyugtatást!Bízok a jelekben meg a megèrzèsemben aztán meglátjuk!Lesz ami lesz!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Makimaom ès Buba11 veletek mi újság?Izgulok èrtetek?

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?