Új privát üzeneted érkezett!

Mucus akkor meglepi baba lett 

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


@mucus:


Gratulálok!

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


@anrelia:


Kitartás! Nagyon szorítunk nektek.

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 

 
 

Sziasztok!Új vagyok,szeretnènk 3.babát a kèt nagyfiúnk (11 ès13 èvesek)mellè!35 èves vagyok most kezdük márciustól(márc.1-èn volt meg utoljára)5 napos a mensim!48 óránkènt együtt voltunk a párommal ,14.ig ès vol egy ráadás17-èn!Picit a kislány felè húz a szívem ezèrt próbáltuk így!De azèrt az a lènyeg hogy egèszsèges legyen!Picit èrzèkeny a mellem,de más jelet mèg nem èrzek!Majd kiderül mi lesz!Gratulálok a babásoknak ès kitartást a vágyakozóknak!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


@moncsika79:


Köszönjük a bíztatást! Én is drukkolok neked!

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


Sziasztok!
Új vagyok itt!Párommal most készülünk az első babára :)
Januárban hagytam abba a gyógyszert :)
Február 26-án jött meg utoljára utánna rendszeresen együtt voltunk párommal.
Múlthéten kedden szerdán (márc 10-11) furcsán szúrt a hasam kicsit olyan volt mintha megjönne de mégsem.Azt olvastam hogy az lehetett a beágyazódás is.
Ma van a második napja hogy késik és semmi görcs vagy nagyobb étvágy ami ilyenkor szokott lenni.
Ma csináltam reggel egy tesztet és negatív lett.
Attól még lehetek szeintetek terhes?
Volt már valaki hasonló helyzetben??
Előre is köszönöm a hozzászólásokat!!
linda88
Dány
 
 


@linda88:


Én éppen pont ebben a helyzetben vagyok. Nagyjából az időpontok is stimmelnek, max. pár nappal járok "előtted".
Nekem kicsit nagyobb hasi, illetve petefészek környéki szúrásaim voltak kb. két hétig. Most már csak éppen érzem és azt sem mindig.
A "mindjárt megjön", illetve a "na, most jött meg" érzés 2-3 napja szinte folyamatosan megvan. :)
A tesztem nekem is negatí lett kedden. :(
Most várok...

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


@mazsolyka:


Köszönöm hogy írtál :)
Remélem mindd ketten sikerrel járunk.
Én már nagyon szeretném.
Ha lesz valami változás kérlek írj :)
Majd én is jelentkezem ha megtudok valamit :)

linda88
Dány
 
 


@nyuszif??l82:



Akkor te tenyleg mindent kiprobaltal:) es van amelyiknel erezted h tenyleg segit? Hol talalkoztal ezekkel a modszerekkel?

udv az ujaknak:) jo latni h ilyen sokan szeretnenk egy csopseget. szurkolok mindenkinek h minel hamarabb pozitiv teszt legyen! 
Mi most a veteles utan nem aggodunk rajta annyira csak egyutt vagyunk es elvezzuk egymast. Azert persze titkon remelem h hamar osszejon de semmi stressz:)) 

mazsolyka: hogy vagy? Mikor szeretnel megint tesztelni? meg mindig vannak tuneteid?:)



Lilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
dorcsi1
 
 


Sziasztok!
Akit esetleg komolyabban érdekellnek a lány baba gyártásának praktikái szívesen látom a praktikák lámy babáért zárt topikban. Esetleg moncsika79?:-) Én is harmadik babámat tervezem két fiú után és sok mindent összeszedtem a témában, szívesen beszélgetnék olyanokkal, akik hasonlóan vágynak kifejezetten egyik nemű baba iránt.
znanci
 
 


@znanci:
Ó köszönöm a meghívást,benne vagyok!Nem règ regisztráltam úgyhogy mèg nem nagyon tudom hogy mi hogy működik!Segíts hogy hogy kerülök be a zárt topikba!köszi,júj de izgi!!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


@nyuszifül82:


Igen, totálisan!:)

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


A kínai fogamzás naptár az mennyire "valós"? :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Sziasztok!

Hát sajnos két heti reménykedés után szombaton megjött (intenzív és élénk színű). A töneteim is a minimálisra csökkentek.
Tudom, hogy még a "projekt" elején vagyunk, de akkor is kicsit olyan, mintha elvettek volna egy vágyott és ígért ajándékot.
De sebaj, most teljes erővel neki a következő hónapnak.
Drukkolok nektek!

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


Dorcsi!
Innen a topikból a többiektől ill a netről.
Az lh teszt az sokat segít belőni a PÉt.
A gyógytea nem mindenkinél vákt ki pozitiv hatást azzal vigyázni kell.
A sós ülőfürdőt is sokan dicsérik azt neg nem volt türelmem csinálni :oops:

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


A kínai naptár, szerintem olyan amiben van aki szeret bízni, mert reményt ad, de azt mondják csak 75%-ban mond jót, nálam is második fiam lány:-)
znanci
 
 


@evita10:

Szia Evita,

Kicsit eltűntem, mert a legutóbbi ciklusban a napközbeni barnázást követően még aznap este megjött :(
Aztán úgy döntöttünk azzal kárt nem teszünk, ha elmegyünk kivizsgálásokra már így az elején, hogy lássuk mi is történik.
Nekem volt 2 hüvelyi ultrahangom, elsőn hétfőn 2 érett pete 19mm körül, ami rá két napra szerdán 26mm lett.
Amit viszont nem értek: hétfőn mértek LH hormont, aztán szerdán is. Szerdán hívott a doki délután, hogy ezt lekéstük, menjek következő ciklus elején. Közben én kedd este nagyon erős pozitívat teszteltem az ovu teszttel, szerda reggel már csak halvány volt a teszt. De akkor hogy láthatott ez után a házi tesztem után 2 órával az orvos 26mm-es petét?
Minden esetre együtt voltunk azon a héten héftőn, kedden,szerdán, azóta izgatottan várom, hogy lett-e eredménye :)
Amúgy pajzsmirigyem rendben, most nézik emg azt is hogy az MMR oltás még kimutatható-e a véremben, ah nem akkor még mindig oltani akarnak ellene.
Párom holnap megy spermiogramra és tegnap csináltattunk neki is teljes vérképet, az eredményét hét végére várjuk.
Most pénteken 27-én NEM kellene megjönnie :) Persze csináltam teszteket, negatívak.
De olyan étvágyam van egy hete hogy alig ismerek magamra, éjjeli koviubi is megvolt már, petefészek szurkálás is, meg iszonyatos vizelési inger tegnap óta.
Úgyhogy itt járunk most...


Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
makimaom
 
 


Makimaom 
A nagy étvágy és a vizelési inger az már jó 

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Jajj nagyon remélem, hogy jót jelent. Nem vagyok jó a várakozásban :) lehetne már péntek hogy lássam, nem jön meg :)

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
makimaom
 
 


@makimaom:


Nagyon drukkolok! Kitartás, már csak 3 nap!

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


Makimaom: Mennek a drukkok!  Ezek nagyon jó jelek! Kívánom, hogy már ketten legyetek!!! 

Mazsolyka: Sajnálom, hogy megjött. FEl a fejjel, új hónap, új reményke! Kívánom, hogy a köv hónap a tietek legyen!!!

Linda88: Mi a helyzet? Megjött azóta? Vagy esetleg két csík? 

Moncsika: Drukkolok neked is, hogy sikeres hónapotok legyen, na meg, hogy egy kishercegnő szülessen hozzátok!!! 

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Köszönöm Lányok! Ma közben megint kiettem a hűtőt, kicsit görcsölgetek és sűrű fehér folyás az új vendég. Vagyis inkább csak váladék, mert ki nem jön a fehérneműig.

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
makimaom
 
 


Sziasztok :)
Én még várok mert kb 2 hónapja hagytam abba csak a gyógyszert ugyan még nem jött meg de a tesztem is negatív ami még nem jelent semmit :) Még várok... De már bejelentkeztem orvoshoz igaz csak 16-ára kaptam időpontot :(

Mindenkinek drukkolok hogy babásak legyünk 
linda88
Dány
 
 


Sziasztok!
Makimaom: Nagyon jók a jelek. Nekem is így volt :) Na meg mellérzékeynség és egy kis émelygés társult hozzá, de a leggyanúsabb jel nálam, amiben szinte már 100%ig biztos voltam az a sűrű hófehér folyás. Drukkolok hogy babád legyen. :)

Lilypie Pregnancy tickers
bszabina
 
 


Nagyon köszi bszabina!! Épp meg akartam írni tegnap este, hogy nálam ez a mellérzékenység valahogy nem jön, erre ébredés óta alig bírom mozdítani a karom. Pedig nekem mensi előtt sosem fájt, vagy volt érzékeny, kivéve a bimbókat, mert az mindig hiperérzékeny volt. Most kicsit izomláz szerű a hónaljnál és az egész duzzadt.

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
makimaom
 
 


Sziasztok!
A fehér folyás nállam is megvan kb 1 hete meg a melleim is feszesebbek nem fájnak csak feszesek :)
De ma reggelre elkezdett fájni a hasamalja meg zsibbad a lábam ugy ahogy akkor szokot mielőtt megjön :( :(
Szerintem most nem sikerült de azért még bizakodok...
linda88
Dány
 
 


Mikor NEM kell megjönnie linda88?

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
makimaom
 
 


Makimaom. Pontosan ez az izomláz féle érzéssel kezdődött nekem is. Juj ez tök izgi. Remélem összejött a baba neked is.

Linda: addig amíg nem jön meg ne add fel. Mint írtam nekem a folyás volt az első egyértelmű jele a babának. Na idegeskedj. Durkkolok neked is. :)

Lilypie Pregnancy tickers
bszabina
 
 


Izgi bizony :) már kész vagyok teljesen, még 2 nap és remélem látok valamit a tesztecskén végre.
10eseim vannak, negatívak eddig. Nem kéne már ilyenkorra leghalább halványnak lennie?

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
makimaom
 
 


Kb 5 perce jött meg

linda88
Dány
 
 


@makimaom:


Nagyon drukkolok! Mindenképpen számolj be a csíkosodásról! :)

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


Linda nagyon sajnálom :( De rendesen jött meg? Mármint minden a szokott módon?

Makimaom: Nem feltétlenül. Nekem márc 5-én volt a mensim időpontja. Az első 10es teszt márc 3 nega, márc 4 nega, márc 6 halvány pozi, márc 7 már elég egyértelműen látszott. Erre ne alapozz. Hiába írják, hogy már képes akár 1héttel a nemvárt előtt is kimutatni ez nem mindenkinél igaz. Ez a szervezetedtől is függ milyen intezítással termeli a hcg hormont valamint az is befolyásolja mikor fogant illetve ágyazódott be a baba.

Lilypie Pregnancy tickers
bszabina
 
 


@linda88:


Úgy látom, tényleg pár nappal "előtted" járok, ahogy korábban gondoltam. Sajnálom, hogy a "megjött" dologban is az én példámat követted. :(
A következő hónapba helyezzük a bizalmat. :)
Hajrá!

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


Sziasztok lányok!Köszönöm a drukokat!Èn is szorítok nektek! :D :D Kicsit èrzèkenyek mèg mindig a melleim,de nekem a tejmirigyek,tegnap türelmetlensègemben csináltam dèlután egy tesztet persze negatív lett!30-án lesz a nem várt napja!Türelem-türelem rózsát terem! :D :D Szerintetek mikor csináljak tesztet legközelebb?

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Köszönöm a bíztatást :)
 Szerintem rendesen megjött élénkvörös és erőteljes igaz csak pisiléskor amúgy épp hogy nyomot hagy :(

Ha most nem sikerül majd következő hónapban :) :) Pozitívan állok a dologhoz :)
linda88
Dány
 
 


@bszabina: de jó ezt hallani, akkor még bármi lehet :)
@mazsolyka: drága vagy, köszönöm, mindenképp beszámolok :)
@linda88: így van, legyél is pozitív, attól lesz majd pozitív :)  (elnézést, elnézést :)

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
makimaom
 
 


Köszönöm
linda88
Dány
 
 


@moncsika79:


én ebben nem vagyok túl jó tanácsadó, mert türelmetlen vagyok és ha rajtam múlna, naponta csinálnám, de sztem a hétvégén megpróbálhatsz egyet. Ahogy bszabina is írta, neki is mensi után lett pozitív és hiába olvassuk mindenütt azt hogy már napokkal előtte az lehet, mégis az ismerőseim is a napján vagy utána teszteltek pozitívat. Ennek ellenére, látod, én is ezen rágódom, péntekre nem várom :)

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
makimaom
 
 


Szerintetek ezen van "valami" vagy csak én akarom odalátni? :)

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
makimaom
 
 



Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
makimaom
 
 



Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
makimaom
 
 


Hát makimaom, szerintem van ott második csík. Az elsőn is intha látnám, de a negatívos képen egyértelműen ott van. És ezt tapasztalatból mondom, hogy a negatívon csak akkor hozza ki, ha ténylegg ott van. Juj, nagyon drukkolok!!!!

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


És két nappal menszi előtt meg aztán végképp jó ez!!! 

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!

Bocs a belekotyogásért, eddig nem írtam ide, csak olvastalak Benneteket.
Makimaom, az elsőn is látszik, ráadásul rózsaszín, ami azt jelenti, hogy nem szellemcsík. Hűha, két nap múlva sokkal erősebbnek kell lennie, ha ez az, amire gondolunk! :)
Nekem nem erősödött tavaly, sajnos nem maradt meg a baba. Kb. ilyen volt, mint Neked, igaz, csak a nemvárt napján.
Egyébként én is péntekre nem várom, de nem fogok tesztelni, elég volt. :)

Daisypath Anniversary tickers
buba11
 
 


@buba11:


Hős vagy Buba, de lehet hogy Neked van igazad, ez csak idegőrlés :)

@evita: legalább tudom akkor, hogy nem addig nézegettem, míg odakerült, hanem tényleg van ott "valami" :) jó lenne ha Valaki lenne belőle!!

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
makimaom
 
 


Linda: Sajnálom, hogy megjött!

Moncsika: Mennek neked is a drukkok továbbra is!

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Kiszámoltam következőnek húsvét hétvégéjén kell nagyon ügyesnek lennünk :)
Lehet hogy majd a nyuszika hozza
linda88
Dány
 
 


Makimaom remélem neked sikerül :) :)
linda88
Dány
 
 


Hát nem fogjátok megúszni a beszámolót, azt hiszem. Eléggé fel vagyok spannolva :)
Drukkolok a Nyúlnak!!

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
makimaom
 
 


Makimaom az pedig pozitív nem csak oda kèpzeled!Szupi!Gratula!! :D :D

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?