Új privát üzeneted érkezett!

Mucus: Gratulálok a pozitív teszthez!

Makimaom: Nincs ilyen Magyarországon. Nem értem minek kéne újra beadatni... Egy ismerősöm is Németországban szült most, és nem mondta, hogy kellett neki, de ha akarod megkérdezem.

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Köszönöm Neked is Evita!

Ma voltam uh-n, a doki nem látott semmit (ezt gondoltam). De még mindig ki van akadva a 164-es hcg-n... Hogy ez még nem érték. :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Megtennéd Evita? Nagyon köszönöm előre is. A barátnőim otthon, Magyarországon nem kaptak.

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
makimaom
 
 

 
 

Megkérdeztem, ő nem adatta be, de neki nem is mondták, bár ő nem ment dokihoz, hogy terhes akar lenni, vagy ilyenek. Neki az ötödik gyerek volt, az első négy még Magyaroszágon született.

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Nagyon köszönöm a gyors infót.
Hát nekem tegnap este barnázás indult közben, ma is van, de semmi élénkpiros vér. Lehet hogy ez a hónap nem sikerült :(:(

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
makimaom
 
 


Hát, ha csak barnázás marad, attól még lehetsz terhes. Amíg élénk piros vér nincs, addig él a remény. 

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Nekem minden ciklus végén, menzesz előtt 3-4 (de volt, hogy 7) napig barnáztam... Lehet, hogy a progid nem jó... ?

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Én még sosem barnáztam eddig. Szépen megjött, rögtön sok volt, aztán köv nap már kevesebb, azt követő kettőn meg alig valami, napi 1-2 tampon max. Barna nem volt eddig sem menzesz előtt, sem után. Ez most egy teljes újdonság nekem.

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
makimaom
 
 


Hmm... akkor vagy "valami" van a dologban, vagy a hormonok... de reméljük, hogy az első.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


remélem mucus :) Neked meg nagy gratula!

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
makimaom
 
 


Köszi! Még a holnapi vérvétel sok mindent elárul, rem a hcg emelkedik.
Amúgy hanyadik napon jársz?

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


27. nap ez most. Korábbi fix 25 napos ciklusokkal eddig.

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
makimaom
 
 


Akkor drukkolok!:)
Nekem nem fixek voltak a ciklusaim... :S

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Köszönöm! Írj majd, hogy a holnap vérvétel milyen volt! Hajrá-hajrá!!

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
makimaom
 
 


A hcg-m ma, a 27. napon 382 lett! 
25. napon 164 volt

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Mucus: Juj ez szuper hír! Gratulálok! :lol: :lol:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


@evita10:


Utólag is boldog szülinapot kívánok Emmának!

Kép
megcsi
Németország
 
 


Megcsi: Köszi szépen! De jó, hogy itt vagy. Jól eltűntél, mi van veled?

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


@mucus:


Bocsi, latom felporogtek a dolgok :) Biztos minden rendben lesz.
Megneztem az eredmenyed, ez az enyhe IR? Nekem is azt mondtak de nekem kb ilyen eredmenyem van:
0':6
60':39,9
120:39,2
Sztem ez nem olyan magas csakhat nem ment vissza. A csuda erti ezt.. Nekem azt mondtak a klinikan hogy a prolaktint is normalizalja a dieta.. Meglassuk. En iszom a kecskeruta teat, allitolag jo IR re es cukorra is.

mindenkinek szep napot!

reginand1pont0
 
 


Reginand: Igen, igazából én sem értem....  Vmi görbét kellene nézni/keresni és ha az megvan, akkor nincs IR... Ugye, ha nem megy vissza. fent marad, nincs görbe.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


@evita10:


Szia! Köszi a kérdésst, megvagyok, hétfőre "várom" a nem vártat, bár nálam lehetetlen kiszámolni pontosan mikorra nem várom. Kb. a ciklusom közepén is együtt voltunk a párommal, és az azt követő 4 napban furcsa görcseim voltak (reméltem hogy esetleg beágyazódás), ilyenre még nem volt példa. Őszintén szólva semmilyen tünetem nincs, a néha enyhe megjönérzésen kívül. Nem tudom hogy ez jó vagy rossz, de már nagyon vágyom a babára. Dokihoz majd csak a következő ciklus 2.-5. napjai egyikén kell mennem vérvételes hormonvizsgálatra (remélem nem lesz következő ciklus ). Ennyi. Velem nem igazán történik semmi, leszámítva, hogy haza jövök a munkából, és másnap reggelig alszok. Ez így ment az elmúlt 1 hétben, de nem tudom mire ez a nagy fáradtság. Biztos az időjárás. A másik topikban eluralkodott a káosz, tiszta cirkusz. Az embernek már nincs kedve reagálni abban a topikban. 

Kép
megcsi
Németország
 
 


Kitartás Megcsi!
Nekem sem (volt) kiszámítható a menzeszem...  A ciklus 25. naján teszteltem pozit.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


@mucus:


Köszönöm a biztatásod, sokat jelent nekem! Gratulálok a poziteszthez, és egy gyönyörű egészséges babát kívánok nektek! 

Kép
megcsi
Németország
 
 


Gratulalok Mucus!!!:))) nagyon orulok a magasabb hcg eredmenynek!!:) vannak tuneteid is? Bocsi ha mar leirtad lehet h lemaradtam..

megcsi mikor csinalsz tesztet? Szurkolok holnap h ne legyen nemvart! meg mindig erzed a faradtsagot?

Lehet egy kerdesem? Bocsanat h ezt igy leirom ide nagyon erdekel egy velemeny vagy tapasztalat hatha valakinek van ismerose aki hasonlo cipoben jart terhesseg alatt. Hmm..hol is kezdjem nem szeretnek tul hosszu lenni. Nekem volt mar ket trombozisom es egy tudoemboliam. Nem tudok veralvadasgatlo gyogyszert szedni mert ugy nezz ki allergias vagyok valamilyen hatoanyagra mert ha elkezdem szedni akkor elkezdek verezni mindenhonnan( meg az orrom is es ott is..) elozo heten voltam orvosnal es o ragaszkodott hozza h kezdjem el megint szedni mert ha osszejon a baba akkor hajlamosabb leszek meg egy trombozisra es az neki sem jo. Es ahogy meg van a pozitiv teszt ugy egybol atkell valtanom heparinos inekciora. Tudtok errol barmit hogy milyen ezt vegig csinalni terhesseg alatt? Barkinek barmi infoja van ezzel kapcsolatban? A gyogyszert abba hagytam 3 nap utan amit felirt az orvos mert elkezdtem erosebben barnazi most mar abba maradt.

elore is koszonom!!!:)

Lilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
dorcsi1
 
 


Megcsi: Köszönöm! :)

Dorcsi1: Neked is koszönöm! Egyenlőre nem veszek észre semmi változást/tünetet... De nem kiabálom el! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Megcsi: Olvastad a privát üzenetem? :roll:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


@evita10:


Igen, olvastam. Köszönöm az invitálásodat, felnézek oda is! :)

Kép
megcsi
Németország
 
 


@dorcsi1:


Köszönöm, rendes vagy, biztos hogy holnap nem fog megjönni, mert akkor már legalább két napja görcsölnék. Viszont sajnos ez még nem ok az örömre, mert az elmúlt hónapokban nagyon elnyúltak a ciklusaim (42-55 nap). Ha ez így marad, akkor nekem akár 1 hét múlva is megjöhet.  Ráadásul semmilyen komolyabb tünetem nincsen, csak az állandó fáradtság, de ezt rengeteg más is okozhatja. Tesztet néhány nap múlva csinálok, ha nem jön meg. A mai volt a ciklusom 34. napja.

Kép
megcsi
Németország
 
 


Sziasztok :) Új vagyok az oldalon, nem bánnátok, ha veletek együtt izgulgnám végig én is a nemvárt napjáig hátralévő időnket? :) Rólam annyit dióhéjban hogy 33 éves vagyok, 3 éve próbálkozunk, és most márciusban lesz egy endometriózis műtétem... Több homeós hónapon túl vagyok már (cickafark-palástfű 3 hónap, barátcserje 1 hónap, és egy hónap szünet után most újra barátcserjézem), és várom a "csodát" :) Mindenkinek mielőbbi babásodást kívánok, és a zebracsíkosoknak meg nagyon nagyon gratulálok :)
anrelia
 
 


Anrelia neked is mielőbbi gyógyulást és babásodást kívánok!

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Mucus utólag is gratulálok!

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 




@nyuszifül82:


Köszönöm! :) Még az ultrahang hátra van... az pénteken lesz.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


@anrelia:


Kitartást és erőt kívánok! Mindent bele!

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Egy gyors kérdés: Hogy lehet olyan "idővonalat" készíteni? :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Mucus: rámész a vonalzómra, akkor egyből a lilypie oldalára elvisz, ott kiválaszthatod, hogy terhes vonalzót szeretnél csinálni, és ott egymás után a lépéseket megcsinálod. A végén van egy olyan opció, hogy Forum signatures és amellett rákattintasz arra, hogy html. Létrejön egy kód, amit kijelölsz és kicopyzol, és berakod itt a profilodban az aláírásodhoz. És utána már mindig ott lesz.

Anrelia: Üdv itt. Drukkolok, hogy most már hamar babás legyél. Kemény lehetett az elmúlt 3 év. Nagyon drukkolok nektek!!! 

Makimaom: Mi a helyzet nálad? 

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


@evita10:


Köszönöm!! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Tegnap voltam uh-n. 8mm-es petezsák látszott. 2 hét múlva kontroll.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Mucus! gratulálok! Vigyázz magatokra. Én csütörtökön voltam uh-n nekem még elég korai a terhességem így 4hét múlva kell visszamennem, de már látszott a petezsák, ami hál istennek jó helyen van. :)

Lilypie Pregnancy tickers
bszabina
 
 


Sziasztok!

Az idei év nálam a megújulás éve. 1. Soha nem írtam még fórumon. 2. Babát szeretnénk.
Nem próbálkozunk görcsösen, hiszen még csak most kezdtük el. Ma két hete voltunk együtt a párommal (március 3.). Pénteken (március 6.) kezdtem nem 100%-os lenni. Tudtam/tudom, hogy rettenetesen korai volt még, így nem is gondoltam semmire természetesen (maximum egy enyhe gyomorrontásra). Hétfőre az lett gyanús, hogy bármit és bárhogy ettem (semmi exrta, csak a szokásos), nem múlt el az enyhe émelygés és a gyenge hasfájás. Ezek a tünetek azóta is tartanak csak kiegészültek néha egészen komoly petefészek-szúrkálással. Ja, és érzékenyebb vagyok a szagokra és talán mindent kicsit sósabban eszem, mint korábban.
Mindenhol azt olvastam, hogy az együttlét utáni 12-14. napon már van értelme tesztelni. Ma reggel teszteltem és egyértelmű negatív lett. tudom, hogy még lehetett túl korai a teszt, hiszen "reménykeltő", hogy ma is fáj egy kicsit a petefészkem.
A menstruációhoz sajnos nem tudom kötni a terhesség meglétét, mert kicsit még kaotikus, de elvileg már meg kellett volna jönnie.
Mondjatok valami bíztatót!

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


@mazsolyka:


Szia Mazsolyka! Leirom neked az en elozo honapomat es letudod belole vonni a konzekvenciat:) nekem feb 16 an volt utoljara a nem vart es februarban probalkoztunk eloszor. mar 15 en egyutt tudtunk lenni egy hosszabb zuhany utan es ez volt az elso honap mikor probalkoztunk. nagyjabol 23 an mar ereztem hogy nagyon erosen szur a petefeszkemnel es a mehemnel sokszor mar annyira h elore kellett hajolnom. Ra par napra a melleim megduzzadtak es annyira fajtak h minden egyes erintes fajt neha meg az is h ereztem a melltartot..plusz a szagokat is feltunoen sokkal jobban ereztem.mondtam is a baratomnak h tuti h osszejott a picur. A kovetkezo nem vart marc 11 v 12 . ere lett volna de gondoltam h nem lesz hiszem 100% ig ereztem h sikerult. korabban mar beiratkoztam nodokihoz 26ara.vartam is nagyon hiszen gondoltam h na majd latni fog valamit. De nem igy volt...szomoruan jottem haza de a tuneteim csak nem hagytak nyugodni. Ha jol emlekszem akkor honap elejen csinaltam egy tesztet amikozben a baratomnkint vart a nappaliban( mert annyira biztos jelei voltak) ..de a teszt negativ lett, na ezt a hibat soha nem fogom elkovetni meg egyszer h elmondom neki mikor tesztelek.latni az arcan a szomorusagot..nagyon rossz volt..aztan csak h a sztori vegere erjek most marcius 11 en spontan vetelesem volt. Ezzel csak azt akarom mondani h negativ lett a tesztem de a tuneteim mar megvoltak es ott volt a picur. Siman nektek is osszejohetet:) nekunk is osszejott elsore csak sajnos valamiert nem sikerult megtartani. De nem agyjuk fel:)

Lilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
dorcsi1
 
 


@bszabina:


Jajj, de jó! Gratula neked is! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


@bszabina:


Jajj, de jó! Gratula neked is! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Csajok!
Tudom, hogy a terhesség elején van az a bizonyos megjön érzés...
De kinek milyen erősségű volt/szokott lenni? Általában nekem este jelentkezik, egy 5-6 napja... Van, amikor erősebb, de nem olyan szinten, hogy összeránt.
Utrogestant szedek 2x2 naponta.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


@dorcsi1:


Kedves Dorcsi1!

Köszönöm a válaszod! Részben megnyugtató volt. :)
Azt hiszem, várok egy hetet és új tesztet csinálok, ha addig nem jön meg, vagy nem történik valami változás.
(Én csak utólag mondtam el a páromnak, hogy teszteltem éppen azért, amit mondtál. :) )
Hajrá nektek!

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


Dorcsi kitartás! Szorítok h minden rendben menjen legközelebb!

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


@mazsolyka:


Koszonom a Drukkot:) en is nagyon szurkolok nektek h a kovetkezo teszted pozitiv legyen. Van akinek kesobb lesz pozitiv hiaba van mar ott a picur. A hcg hormon mindenkinek mashogy termelodik, van akinek sokkal lassabban es kesobb hozza ki a teszt. Ha tenyleg ugy erzed akkor bizz magadban mert nem veletlenul kapod a jeleket a testedtol:)) 

nyusziful82 : nagyon szepen koszonom:)) megkerdezhetem hogy veled miujsag? Bocsanat de sajnos neha elegge sokan vannak itt es nem mindig kovetheto..:/ miota probalkoztok? Mik a tapasztalataid? :)

Lilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
dorcsi1
 
 


Dorcsi!
Mi tavaly május óta próbálkozunk a babával. 
Első picurra várunk. Eleinte nem számolgattam semmit, aztán egyre jobban belebonyolódtam, Lh teszt, aztán gyógytea, majd sós ülőfürdő aktus előtt stb. Aztán pár hónap múlva elegem lett a sok számolgatásból és most csak az lh teszttel figyelgetem h mikor van PÉ.
remélem hamarosan sikerül és nem kell orvoshoz mennünk!

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


@nyuszifül82:



Hajrá! Ne keseredj el! Csak érezd jól magad és akkor egy baba is veled akar majd maradni! :)

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


Mazsolyka
Köszi 
Csak időnként olyan rossz látni h megjön és most sem lett semmi...

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Kitartás csajok!!
Nálam akkor lett pozi a teszt (igazából nem is tudom, hogy miért csináltam... talán megszokás!), amikor egyáltalán nem számítottunk rá...a doki azt mondta, hogy nincs Pé-m....

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?