Új privát üzeneted érkezett!

Helló mindenki!

Én is magamhoz tértem...KépKép

Tényleg nagyon jó volt, jó sokat röhögtünk...KépKépKép

Nálunk Jancsi 1X sem ébredt fel, rendes kisbaba volt. Igaz, éjjel, amikor hazaértünk, úgy kelt fel, mintha évek óta "elhagytam" volna. És ritka napok egyike volt ma reggel: hagytak 9-ig aludni! Persze jó párszor rámorogtam vmelyik gyerekre, hogy haggyá'má' aludni...Igazi szenya anya vagyok, mi? De éjjel 2-kor feküdtem le, 6 óra 25-kor próbált felkelteni Hannus, meggyöztem, hogy még sötét van, aludjunk. Erre Tomi 7-kor meg csokit próbált a számba tuszkolni, mondván: anyu is szereti a csokit! (Szerintem a lelkiismeret-furdalását akarta csökkenteni, azzal, hogy engem is megetet reggeli elött csokival...) Aztán Jancsi is felébredt, de öt már az ébrenlevö apja kivitte a nappaliba, megetette, tisztába tette és játszottak.
Végülis elég laza napom volt: ui. semmit nem csináltam ma! Illetve 1x föztem kávét, de ez igazán semmiség.

Jancsi ma estére megint belázasodott, kicsit taknyos is lett..szóval nem azért lett lázas tegnap, hogy ne menjek el...KépKép

Pele, mi már megint nem tudtunk dumálniKép Majd ha szitterkedünk, amikor a többiek koriznak, még bepótolhatjuk, nem??? Nem tudom, hogy mondtam-é: Nagyon helyes pocakod van!!Kép

Most megyek lázat csillapítani, majd jövök!

Verus

Kép
verus
 
 


Sziasztok Lányok!

Én is itten vagyok, bár kissé kotyagosan. Nagyon jó volt a züllés, így aztán el is döntöttük, hogy jövõreKép is folytatjuk. azt én is sajnálom, hogy az asztal túloldalán lévõkkel nem tudtam szót váltani, legközelebb " vetésforgóba" ülünkKép Azért a kajcsizási technikánk egész jó volt, miután ettünk fõételt, utána elõételt kis sütit a végén a levest, majd az egészet elõlrõl. Én is igyekeztem mindent megkóstólni, majdnem sikerült is ha nem ragadok le a sok dinnyés szalonnánálKépKép

nálunk a helyzet nagyon jó volt, mert Panka csak reggel 5-kor kelt elõször, majd 8-ig aludt tovább. Ma egész nap pihentem, mert a párom megcsinált mindent, tök ari volt /kis ebédet gyártottam neki /

Szóval távolmaradók lesz még alkalom és ha tehetitek gyertek el.

Kedves korcsolyázni vágyók! Akkor még az ünnepek elõtt kiruccanunk egyik délelõtt a jégre? Mikor megyünk?

Pele, Madárka! Nagyon helyes kismamák vagytokKépKépKép

Verus! Jobbulást Jancsinak!

Zsóka! Alulra Danone natur joghurtot /60 ft / vagy Gynoflor tablettát /orvos írja, 6 db 1200 ft/tudok javasolni. Bevált recept.Ne irrigálj!!!!!!Örülök, hogy javul a fogad.

Evey! Csak ne cenzurázz! Így lebukuk a népségKépKép

Na megyek újra pihizni.

Üdv:Pankamama
PM
 


Sziasztok!
Gyülekeznek már a züllött anyukák, látom!
Szerintem is nagyon jó buli volt, azóta ugyan nem nagyon bírok enni, de rám is fér egy kis fogyózás. Legközelebb tényleg egy jó nagy KEREK asztalt kellene szereznünk, hogy mindenki mindenkihez tudjon szólni! Azért PM, még egyszer nagyon köszi!!! KépKép

Evey! Cenzúra nélkül fel ne merd tenni a képeket! Gondolom, Kati és környéke aggódik különösen, hogy az egész világháló megtudja, hogy vedeltek tegnap este! Kép

Verus, Kati! Ne panaszkodjatok, nagyon rendes gyerekeitek vannak! Se hintázás egész éjjel, se korai ébresztés, hajnali csoki, mit akartok még? Kép
Jancsinak jobbulást, remélem, nincs komolyabb baj!
Én ugyan könnyen dumálok, csak 1/2 11-re mentem Anyuhoz a srácokért, õt boldogították hajnal óta.
Ma egy csomót kint voltunk ebben a nagyon hideg, de nagyon szép idõben, jól kipirultak, mire bejöttünk. A szomszéd utcában találtunk egy hosszú lefagyott szakaszt, ott tanultunk csúszkálni. Lili tökélyre fejlesztette a hason, hanyatt és négykézláb csúszás technikáját. Most mosom az overallokat.
Dani rajzolt egy gyönyörû karácsonyfát egy olyan lapra, aminek a hátoldalán a topicunk kinyomtatott szövege volt. Ki kellett ragasztani az ajtóra, úgyhogy most kintrõl a karácsonyfát lehet látni, bentrõl meg Pele nov. 5-i üzenetét. Kép
Na, megyek teregetni, úgy hallom, lejárt a mosógép, jó lenne, ha reggelre megszáradnának a cuccok. Ha tudok, még visszanézek, kíváncsi vagyok, hogy éltétek túl a tegnapi zabapartit.

Puszi Mindenkinek:
Emese
Emese
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Én is csatlakozni tudok az elõttem szólókhoz, nagyon jó volt a züllés! KépKép Én is csak azt sajnálom, hogy az asztal másik végén ülõkkel nem nagyon tudtam szót váltani.
Nekem nem volt olyan szerencsém, mint egyeseknek Kép, negyed 3-ra értünk haza, Tomi háromnegyedkor már ébredt. De nem vettem rossz néven tõle, általában ilyenkor szokott kelni. Timin olyan jót nevettem, amikor sötétben lopóztam be a szobába a kislányom ott ül az ágyunkban, és álmos szemekkel kérdezte, - Megjöttél, anya? Gyere aludni mellém. Olyan aranyos volt, majd megzabáltam. Kép De utána számûztem a saját ágyába. Csúnya, gonosz anyaként. Kép
Persze reggel nem hagytak aludni, már hajnali fél 9-kor fel kellett kelnem. Kép

Zsóka!
Köszi a linkeket. Épp töltöm a víruskeresõt is. Kép Tényleg jó ez a tûzfal, néhány napja van fenn, de minden este volt riasztás.
Homeopata tanfolyamot, állítólag folyamatosan indít a Homeopata Egyesület. Holnap felhívom õket, és majd megírom mit mondtak, ha érdekel. Kép (Remélem nem felejtem el, mert kb. 2 hete készülök rá).

Juca!
Boldog névnapot! Kép

Verus!
Jancsinak jobbulást!Kép

Evey!
Képekre nagyon kiváncsi vagyok! Kép

Na megyek és lefektetem kisfiamat.

Sziasztok

Ancsa

Kép
Kép
Kép
anyanyanya
 
 


Sziasztok! Csatlakozom, nagyon jó volt a züllés. Remélem megyünk legközelebb is. Kép PM, köszönet a szervezésért! Nekem kalandosra sikerült a befejezés... A mi kis falunkban ilyenkor diszkó van, mindenféle megtörténik ilyenkor a bekötõn. Ezért, mivel egyszer már régebben majdnem megjártam a fatönk keresztben az úton c. trükkel, most elõrelátóan bezártam az ajtókat, hogy kívülrõl ne lehessen rámnyitni. Persze az úton nem találkoztam senkivel, viszont amikor végre hazaértem és kiszálltam, hogy kinyissam a kaput, elfelejtettem, hogy az ajtó rá van fordítva. Így kiszálltam, kulcs a kocsiban, motor járt, lámpa égett, az ajtó meg finoman becsukódott. Kb. -12 fok.... Tök jó volt. Pótkulcs nincs. Kép Egy darabig próbáltam egy csavarhúzóval kiügyeskedni, de sötét volt, és ennek a kocsinak nem is ismerem a zárszerkezetét, az ablakot sem tudtam lehúzni, pedig néha magától is lecsúszik, csak most nem. Így maradt a kesztyû, kalapács párosítás. Még jó, hogy van a hátsó ajtó mögött egy kis ablak. Végül bejutottam. Kicsi fiam is felébredt, amikor befelé lopóztam, és boldogan lihegve közölte, hogy mama mamma,cici. Elõtte már felébredt arra a döbbenetes tényre, hogy apa van mellette, így láthatóan megkönnyebbült. Na és még éjjel párszor ellenõrizte, hogy még mindig megvagyok-e.Kép Kép És napközben sem kímélt, mert ötször tele rakta a pelust. És mi textilezünk. Kép Ment a hasa. Egyszer a pelenkázón kicsomagolva is, szóval azt is lemoshattam.Kép Most vicces, de akkor nem volt az.
Korizásra irígy vagyok. Sajna kinõttem a korim, meg a három gyerkõccel nem is tudunk így télen felmenni, csak ha van hadiszállás, mert valamelyiknek mindig kell valami. Pisi, kaki, enni stb. Pedig nagyon szeretek korizni. Talán sikerül szereznem egy korit, a gyerekeket meg a páromra bízni, de legközelebb csak januárban. Nem tudjátok mennyi most egy 40.-es hoki kori? Nem ragaszkodok az újhoz.
És most megyek aludni, mert tegnap nem sikerült sokat.
Üdv,
Liesel
liesel
 
 


Sziasztok,

Züllését nagyon irigy vagyok!!!!!! Na majd legközelebb...

Evey,
a barátnõm is errõl a bogyóról beszélt csak nem tudta a pontos nevét, Hol lehet ilyet venni? (Cal. Fitness?) Bár az is igaz, hogy agyomromnbak semmi baja, hanem ... khm... szóval a traktus legvégén. Ég... Eszem kefirt, hát, majd meglátjuk. Holnap pedig megyek a gyógyszertárba géniáért. Kép Ez a rossz az ab-ban, kinyírja ajó bacikat is Kép.

Panbkamama:
A joghurttal mit csináljak? Mármint ha ne irrigáljak. Egyem meg vagy üljek bele ? Kép Komolyan kérdezem. Mert ha megeszem, szvsz ODA nem megy le... Kép

Ancsa,
örülök, hogy mûkszik a tûzfal (bár ne kellene, igaz?) Homeopata tanf-t megköszönném. ÍKÖnyvem van, de jobb lenne egy ilyen tanfolyás, csak okosabb lenne az ember...

Nagyon kifáradhattatok tengap este Kép, nagyon üres a topik...
Jó pihizést m9indenkinek
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Sziasztok!

Tényleg nagyon jó volt.....

Evey: várom én is a cenzúrázandó képeket!

Liesel Kép Kép Teljesen átérzem sanyarú sorsodat, én tali elõtt fagyoskodtam kint egy csomót.. Akkor most fóliás ablak?
Szerintem varrj rá cippzáros üveget, hátha máskor is...Kép

Zsóka!
Remélem, legközelemm tudsz jönni. A joghurtba ülj bele!

Emese!
Kösz mégegyszer a képek felrakását!

Verus!
Kár, hogy olyan messze ültünk....

És mindenki másnak is, aki az asztal túlsó felén ült: kááááár, de majd legközelebb!

(Azért ha olcsóbb hely, az nem hátrány...)

Ja: engem a tesóm fia ébresztett galád módon fél hét körül...Kép

Pusszantás mindenkinek:

Edóka
Edóka
 


Sziasztok!
Álmos vagyok (pedig nem is voltam zülleniKép), úgyhogy rövid leszek.
Csütörtökön voltunk oltáson (a 15 hónapos korban esedékesen). Jó kis Mikulás-meglepetés szegény Bálintnak! Akik már túl vagytok rajta: nálatok jelentkezett a láz meg a kiütések a 8-10. napon? Mennyire vészes?
Újabb adatok: 10,5 kg és 77 cm.
Mostanában egy csomót sétáltunk gyalog a hóban, olyan kis ügyes és erõs ez a Bálint! Persze kézenfogva mentünk, annyira még nem megy biztosan az önálló járás.
Remélem legközelebb tudok menni zülleni, olyan irigy vagyok!
Befejezem, mert tényleg álmos vagyok!
Puszi mindenkinek Kép
Ági
Ági
 
 


Sziasztok Zülött Anyák!!!Kép

NA, tegnap este a mi topicunk volt a legrövidebb....Kép

Azért sajnálom, hogy nem sikerült elmenni, de remélem, mindenki gondolt ránk, miközben ette a finomabbnál finomabb falatokat, és itta a jó kis itókákat.

Napló stílusban következem megint.Kép

December 6., csütörtök:

Bori reggel két újabb frázissal lepett meg: jóóvan és szíve=szívesen.
Mikulástól kapott vázlatfüzetet, meg sok-sok gyümölcsöt. Banánt, mandarint, almát, narancsot. Most Dunát lehet rekeszteni velük itthon.
Apával meg úgy összevesztem telefonon, hogy a végén hazajött...Kép Lehet, hogy gyakrabban kellene vele veszekedni?Kép Most azon vitáztunk, hogy miért nem tud nemet mondani a munkahelyén, miért kellene neki mindig mindenkinek megfelelnie.

December 7., péntek: Délután voltunk egy csapat kismamát meglátogatni. Volt ott egy cica is, Bori állandóan üldözte, a végén szegénykém a forró kályha tetején keresett menedéket. Aztán már kénytelen volt rá is fújni, mert csak nem hagyott nyugtot neki. Hazafelé Bori a taxiban levágott egy kiadós hisztit, úgy 10 perc hiszti után elkezdte mondani, még persze sírva, hogy cicaaa, cicaaa, cicaaaa...Kép Mondtam neki, hogy szegény cica most kipiheni a látogatásunkat, majd megnézzük máskor is.

December 8., szombat: Délelõtt dolgoztam, délután ledõltem aludni. Arra ébredtem, hogy a nagymamámék kopognak az ablakon. Jöttek Télapózni. Bori meg elmarta a dédije kalapját, a fejére tette, és úgy járt-kelt a szobában. A baj csak az volt, hogy semmit nem látott, mert totál a szemére húzta, így nekiment pl. a falnak, stb.Kép
Éjjel meg felébredt arra, hogy az apja jár-kel, nem akart visszaaludni. Végül behoztam a kisszobába csettelni, de az sem tetszett neki. Akkor elkezdtük hallgatni a Kacagda-Gügyögdébõl a baba vihogásokat, na, az tetszett. Mondta, hogy baba, baba, meg köszönt is nekik, hogy szia.Kép

December 9., vasárnap: Ma reggel 9-ig aludtam, hagyott az én kis drágám. Na, persze, hogy fejfájással ébredtem. Délben vissza is feküdtem, aludtunk Borival fél négyig, amikor felkeltem, még jobban fájt. Bevettem két algopyrint, és elmentünk sétálni, meg meglátogattuk a nagyiékat. Bori meg megtanulta teljesen magától felvenni a sapkáját, bár még nem mindig sikerül neki teljesen jól. Pl. egyszer teljesen az arcába lógott az egyik madzag, de nem zavartatta magát. Aztán állig lehúzta a sapkát, és elõadta a tegnapi produkcióját, de most a szék karfájának ment neki. Én meg röhögõgörcsöt kaptam, nem bírtam abbahagyni vagy fél óráig...Kép Gonosz vagyok, mi?Kép

Új szavak: panci=fürdés, Borci=Borcsi, kaja, séta

Mindenkinek köszönöm a gratulációkat.

Adri! Most olvastam Zsófi írását a Friss kismamákban, úgy örülök, hogy minden rendben velük!!!

Tûzfal. nekem már vagy fél éve van, szinte percenként kapok egy támadást, de eddig még nem tudtak betörni a gépemre. Mindenesetre beszereztem egy hacker progit is, ha valaki letámad, majd jól visszatámadom...Kép

Verus! Megkaptam a képeket, nagyon édesek a gyerekek. Jobbulást Jancsinak és gratula a jogsihoz!!! No és persze az új házhoz!!!

Bárányhimlõ: nekem volt, aztán volt övsömöröm is. Hmmm, mit ne mondjak, nem kellemes betegség. Két hónapig se pólót, se bugyit nem bírtam elviselni magamon...Kép Így két hónapig szinte meztelen voltam egész nap otthon, persze a suliban meg behozhatatlan hátrányt szereztem a tanulásban...

Evey, nem hiszem, hogy a szörcsögés allergia lenne, az nemcsak vizszintesben jönne ki. Inkább csak ilyenkor jobban eldugul az orra, és azért hallod a szörcsit. Amíg nem kezd folyni az orra, nincs nagy gond.

Most megyek, mindenki pihenje ki a tegnap este fáradalmait..Kép

Ja, és a hátam már majdnem teljesen a régi.

Puszi:

Dia
Dia
 


Szia Dia!

Azt honnan látod, ha megtámadják a gépedet? Ha fent van a tûzfal a gépen, annak van egy jele?

Mondjuk behajtani tilos tábla?

Bocsi! És mindenkinek köszi!

Butácska
Butácska
 


Ja, és mi az az adatvédelmi jelentés?

1000 köszi
Butácska
 


Kedves Butacska

A tuzfalnak szinten van valamifele jele altalaba a gepeden. Ha valaki szeretne kukucskalni azt jelzi ha kered. Ha kered akkor meg a winchestereden is rogziti ezt a tenyt egy log filebe. Te alitod be mi mindenrol kersz infot.
napocska
 
 


Sziasztok!

Nekem már csak az irigykedés marad...Züllött nõszemélyek! Semmi cenzúra!Kép

Juca, Boldog Névnapot!Kép

Verus, olvasva soraid, nagyon a fiamra ismertem. Úgy látszik kezdenek nagyon egy húron pendülni! Lassan arra az álláspontra jutok, hogy Csonginak azért nem kell a fõzelék, mert az "folyik". Én már a répát is egészben fõzöm. Harapja, azt is a banánt is, a kiflit meg úgy eszi, mintha legalább 10 foga lenne! Nem csípi a kanalat (bár a tejpépnél érdekes nincs baja vele) azt szereti, ha jó nagy falatot adok a szájába, és rágcsálhatja! De akkor mi lesz a fõzelékkel? Nem baj, ha ez a kölök, úgymond natúron eszik?

Csongi ma 9 hónapos! Csodálatosan elkényeztett az alvással kb. 2 hétig. Erre tegnapelõtt éjjel, 11-negyed 3-ig sírt. Most meg fél egykor sírt, aztán fél 6-kor már az istennek nem lehetett megmagyarázni neki, hogy még sötét van, nincs reggel aludjonKép

Egyébként hétördög még mindig, sõt, egyre jobban. Állandóan szemmel kell tartani, mert mindent megtalál, amit nem kellene.

Most ennyi, mert már megint a fikusszal szemezget (már megnézte földjét), jobb ha eltávolítom innen!

Sziasztok

Évi
Évi (Évi)
 


Nagyon kiváncsi vagyok a züllös képekre!
Miért kell a cenzúra? Ez gyanús!!!Kép
Lara
lara (lara)
 


Helló Mindenki!

Hazaértem a züllésrõl! KépKépKép Nagyon-nagyon-nagyon jól éreztem magam, tényleg sokat nevettünk, csak egyet fájlaltam, hogy nem tudtam beszélgetni: Pelével, Bóbitával, Edókával, Kingandival, Liesellel Evey-vel, mert õk az asztal túlvégén ültek. Pele, csatlakozom Verushoz tényleg nagyon szép kismama vagy. Az a báj az arcodon... KépKépKép Lilit eléggé megviselte a nem megszokott terepen alvás, hulla volt egész nap és nyûgös, este 1 órán keresztül sírt, mire elaludt. De akkor aztán reggel 5-ig és még 9-ig. Így én is sokat pihentem. Pankamamáéknál aludtunk és ott is jól éreztük magunkat. Remélem hamarosan megismételjük. Nem tudom a korizással mi lesz, megvárom mennyi hó fog esni, mert nagyon ígérik szerdára és kellõ hideget, hogy megmaradjon. Pedig menni akartam Bp-re vásárolni.

Képzeljétek ma Lili akkorát esett, hogy felrepedt a szája és egész nap olyan volt, mint egy kisebb fajta lufi. És nagyon vérzett. Most meg sebes. Úgy sajnáltam. Fogalmam sincs, hogy mit csinált, mert nem voltam ott.

Lara! Nem voltak pasik velünk, ha arra gondolsz... KépKépKép

Évi! Már 9 hónaposak. Milyen gyorsan megy az idõ...

Kati! Megszoptattad Apát is ? KépKépKépKépKép

Ági! Gartula az ügyi Bálintnak!!!

Most megyek.

Pusz:

Anikó
Gerianikó
 


Sziasztok Lányok!

Most csak röviden.
Zsóka!
Felhívtam a Homeopata Egyesületet. Ott azt mondta a hölgy akivel beszéltem, hogy legközelebb januárban indul tanfolyam, 4x2 órás, 6500 Ft. Minden pénteken 18-20h-ig tartják. Pontos idõpontot nem tudott még mondani, de ha jelentkezel, akkor levélben mindenrõl tájékoztatnak a tanfolyás indulása elõtt. Telefonon kell elõzetesen jelentkezni, telszám: 225-3897.

Na most csak ennyi!

Sziasztok

Ancsa

Kép
Kép
Kép
anyanyanya
 
 


Szia Zsóka!

A Danone joghurtból egy keveset be kell tuszkolni a hüvelybe. Lehet kiskanállal, kézzel. Ez nem vicc. Sajna az ab. kiöli a Doderlein flórát és szinte tuti, hogy a gombák elszaporodnak. ezért amikor a doki felírja az ab.-t el kellene mondania, hogy azzal párhuzamosan a belekben és a hüvelyben pótólni kell a jó bacikat. De ezt õk nem tartják fontosnakKép mi meg szívunkKép És az élesztõs és cukros ételeket próbáld kerülni. /bagoly mondja verébnek...Kép/szóval, jobbulást!

Juca! Isten éltessen!

Anikó! Jó regenerálódást!

Ági! Gratula!

Dia! Be kell szereznetek a macsekot?KépKépKép

Lányok! Kihal a topic. Ennyire elfáradtatok? KépKép

Puszi mindenkinek.

Pankamama
PM
 


Sziasztok "züllöttek" és "erkölcsös életûek"! (A besorolást végezze le mindenki maga! Kép )

Innen irigykedek csak... Na de majd a nyáron!!!

Köszönöm a jókívánságokat, Kép Kép cserébe küldök képeket. Aki nem kap, (és kér) szóljon!

Verus:
Irigyellek a költözésért, bár én azt mondtam, hogy életemben már legfeljebb csak egyszer szeretnék költözni. A tavalyi két költözés 3 hónap alatt, egyetem és munka mellett, terhesen, kicsit sok volt nekem... Köszönöm a képeket, nekem tetszik a hajad! Kép

Evey:
Jól látom, hogy nem küldted a képeket? Vagy ezt is cenzúrázod? Kép

Moni:
Nekem nincs képem... Rólatok.

Emese, Évi, Pankamama, Erika, Kriszta: köszönöm a meglepetést és a képeket Nektek is.

Holnap megyünk 15 hónapos oltásra. (Már éppen ránk akartak telefonálni.) Kérdeztük, hogy mennyire kell lázra, kiütésre számítani, a doki azt mondta, hogy nem kell túl dramatizálni a dolgot. A múltkor, amikor aggódtam, azt mondta, hogy a szülõ azért van, hogy aggódjon! Kívácsi leszek, mert Vili most gyanakvó minden idegennel szemben.

Megyek és elküldöm Nektek a képeket, meg ide is felteszek néhányat. Jó éjt, üdv:

Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Én teljesen ki vagyok purcanva! No nem a züllés miattKép, hanem a sok lótás-futás a múlt héten, meg most is. Vasárnap kimentünk az új lakásba, aztán semmit sem tudtam csinálni, mert olyan fáradt voltam, hogy csak ültem egy széken.Kép
Ma meg egész délelõtt a várost jártuk Hannussal (én is otthagytam 4000 Ft-ot a Kreatív Hobbiboltban), délután meg mézest sütöttünk. De nem ám kispályásan, hanem 2 kg lisztbõl és 1 kg mézbõl! Finom lett nagyon, csak elég fárasztó volt. Szerencsére a végére hazaért a párom is, és segített eltakarítani a romokat. Mert persze a lurkók is részt vettek a sütésben, Hannus mindjárt ki is borította a zsák lisztetKép
Azért kellett ennyit sütni, mert Áron ezen a héten megy utoljára oviba, és be is akarok vinni búcsúzóul.

A züllés viszont szuper volt, már most jelentkezem minden ezután következõre!!!Kép És köszi a kedves szavakat, nagyon jólestek!!! Azt én is sajnálom, hogy nem tudtam mindenkivel beszélni, legközelebb kerek asztal kell!

Bocsi, most ennyire tellett tõlem, holnap talán frissebb leszek, bár akkor meg fényképezkedni megyünk az egész tágabb családdal.

Jó éjszakát és puszi: Pele
Pele
 


Sziasztok!

Csupa cenzúra, mi? Hol vannak azok a híres fotók?

Na, úszás. Szóval csütörtökön megtanult deszka nélkül úszni a leányzó. Szombaton a bemelegítés során félpályáig eljutott gyorsúszásban, ott elfáradt, még további két pihenõt tartott a pálya végéig. Na de aztán élesben. Életében elõször átúszta gyorsban a medencét. Ettõl persze még nem nyert... Szét voltak osztva, kor és tudás szerint (sose fogom megérteni hogyan) 5 csoportra. Volt olyan csoport, ahol 3 szem gyerek harcolt a 3 éremért, volt olyan, amelyikben 8 (vgy 9?). Ilcsiében 5. Ebbõl 3 már a célnál tartott, mikor Ilcsi, meg az 5. kislány valahol féltávnál járt. De ezzel a másik kislánnyal tök izgi vetélkedés folyt, még a Mikulás is odajött nézni, vajh melyiküké lesz a negyedik hely. Ilcsi szerint az övé lett... Háton szinte dettó ugyanez volt, annyi különbséggel, hogy ott itt a másik kislány lett a negyedik. Szóval 5-bõl 5-dikek lettünk, de sebaj. Kaptunk polót, állatkát, és jókedvûen távoztunk, büszkén arra, hogy gyosban is át tudja úszni a medencét (25m). Ja, az ovi legügyesebb úszó kislánya. Egyszerûen nincs párja az ovisok között, tényleg nagyon tud. Így aztán az iskolások közé sorolták (94-tõl voltak a sulisok, a kislány 95-ös). Csak éppen õt és családját errõl nem értesítették. Jött reggel az ovisokkal, bemelegített, üldögélt vizesen, és várta,mikor szólítják. Nem szólították. Amikor mi az ovis eredményhírdetés végén eljöttünk, õ javában sírt. Nem tudom, mi lett a vége, ha megtudom, megírom.

Ja, ovi. KÉpzeljétek, tegnap ebéd utánra volt mandarin. Gergõ mandarinja kukacos volt ("kettõ kukac is volt benne!" idézet Gergõtõl). (amúgy du. kapott helyette egy másikat). Én meg kiakadtam. A tavalyi ételmérgezéses esetek után kiíratta az ÁNTSZ, hogy semmi otthon készült sütit (pl. szülinapnál) nem lehet bevinni. Erre az ebédszolgáltató cég kukacos mandarint tálal??? Megjegyzem rothadt mandarint láttam már, sikerült már olyat venni, de kukacosat még sose. És akkor még az Önkorm. is jól választja meg, melyik céggel hozassa a kaját? (mert így olcsóbb...) Mi lehet még ott, amit még a konyhások észrevesznek, és így nem tudunk róla?

Konyhám készülget, de még sok van vissza.

Hogy bírtátok a nagy hideget??? Ilyenkor kéne áttutajozni Ausztráliába, nem?
Ja, befagyott a Naplás tó is. Ingyen kori. BÁr én ehhez gyáva vagyok, pedig ez nekünk közel lenne.

Gép már van új otthon, net még mindig nincs. A beígért modem sincs még. De fõ az optimizmus, csak le ne süljön.

Tudom, képek, ígértem, meglesz, tán még a héten, megint megígérem.

SZiasztok
Ildi

Ildi
pildi
 
 


sziasztok,

Nekem ilyen sok idõ kellet, hogy a züllés után magamhoz térjek! Én is nagyon jól éreztem magam, a züllések a jövõben is érdekelnek, ha a kori hidegen hagy isKép. Megvan a szemüvegem, a templom egeréhez járunk koldulni... És még vak is vagyok... ugyan mondtákt, hogy az asztal homorú lesz, a tányér meg domború és egyéb mókára is számíthatok, de az általam most látott világ elég sajátos. Na mindegy, majd megszokom.

Ildi,
kukacos mandarin??????

Pele,
csak a pszichomókusok tudják viccesen felfogni, ha a gyermekük kiborít egy zsák lisztet? Vagy a lelkes háziasszonyok?Kép

Anikó,
sajnálom Lilit. Akkorákat tudnak zuhanni, hogy rossz nézni....
Nem támadt meg a zsizsik?Kép Mit akarsz vásárolni még Anikó? A La Halle-k már üresekKép

Liesel,
jó kis éjszakai kalandod lett, valld be, hogy unatkoztál a züllésen, azért szerveztél magadnak pótprogramotKép

na most ennyi, mert kiugrik a szemem,

sziasztok
Madárka
madárka (mad&aacut
 


Halihó!

Madárka! Tudod mennyi zsizsik volt? Egész éjjel azokat hajkurásztam a lepedõmrõl. Mert az összeset felém irányította Pankamama... KépKépKép Nem vásárolok semmit el elõled a La Hallekból. Küldjek egy kis kaját, hogy nem maradj éhen???? KépKépKép Kislányodnak azért remélem jut kajára, és a pocaklakó sem éhezik... Lili szája ma csúnya sebes volt, azt nyalogatta egyfolytában.

Lili egyébként úgy tûnik mindent eszik. Szabályosan kinézi a kaját a szánkbnó. De kizárólag darabosan. Így darabosan kapja a répát, krumlit stb... Ma evett mézespuszedlit, tésztát, tegnap nokedlit, sültkrumplit, gyümölcsöt. Megpróbáltuk megitatni cumisüvegbõl és ivott elég sokat. Sajna pohárból nem megy, így viszont sok sikerült. Remélem nem zavar be a szopinál.

Ildi! Durva ez a kukacos mandarin dolog...

PM! Te még nem töltötted ki a körlevelünket. Ki fogod tölteni?

Lányok! Nagyon jó ötlet volt ez a kérdés-válasz dolog!!!! Én már kitöltöttem egyszer, de most újra és olyan jó olvasni rólatok bõvebben...

Juca! Én az erkölcsös életûekhez sorolom magam, ugyanis a bor számomra ihatatlan volt. KépKépKép

Pele! Vigyázz magadra!!! Tessék pihenni!!! KépKép

Most megyek, puszi:

Anikó
Gerianikó
 


Sziasztok!

Na ez a körlevél jó kis munkát adott nekem, így nem jut idõm topicozniKép
Csak beugrottam ezt közölni veletekKép

Nem használok levelezõ listát a magukat küldözgetõ vírusok miatt.Akármennyi címet nem írhatok a feladóhoz, meg a másolatot kap-hoz se, úgyhogy szöszöltem. Végül két részletben küldtem el a kérdõívet. Erre kaptam egy csomó visszajelzést, hogy kinek nem sikerült átküldeni Kép
Kénytelen voltam rendet tenni a postafiókomban, mert aztán betelik a végén... Elvoltam egy darabig.

Szóval most mentek, aztán már csak holnap olvasok.

Anikó! Ha Kudi a beceneved, akkor mért a nemszeretem Gerit írtad ide anno azonosítónak????

Puszi-puszi
Kati
cskati
 
 


Sziasztok Lányok!

Részemrõl se kérdéseket, se fotókat nem kapok, brühühü.....
Valljátok be, hogy csak beférkõztem közétek...Kép Kép
Pele!
Mézeskalács receptet kérem szépen, de csak ha puha süti lesz belõle Kép Nekem mindig hóttkemény, csak jan. végére ehetõKép
Zsóka!
A joghurtot én tamponnal is hallottam már... Átitatod és úgy teszed fel...

A Kreatív Hobbyban én is jártam vasárnap délelõtt, 5.500 körüli pénzköltésselKépKép

Mára ennyi.
Edóka
Edóka
 


Sziasztok lányok, züllöttek és józan életûek!

Amíg ti zülleni voltatok, nekünk házassági évfordulónk volt. Tizenkettedik. Fõztem egy fincsi kínai kaját meg volt gyertyafény is. Bár ez utóbbi nem volt újdonság aznap. Délután 5 körül elment az áram, tönkrement az automata a villanyórában. Az elekromos mûvektõl kijött egy szerelõ, de nem talált meg minket(!) és visszament. Aztán már aznap nem is akart kijönni még egyszer, mondván nem kötelességük 24 órán belül kétszer kijönni! Aztán a férjemnek sikerült rábeszélnie õket. Este 8-kor ért ki a szerelõ, kb. két perces munkája volt. Nálunk meg jó hideg volt addigra, mivel villannyal fûtünk. Viszont jókat piróztunk a gyertyákkal, Gergõ állandóan elfújta õket. És sikerült eláztatnom a só-lisztbõl sütött gyertyatartóm alját.Kép

Mikulás bácsi valahonnan megneszelte, hogy tavaly eltörött a szánkónk, s hát képzeljétek, idén hozott helyette egy másikat. Mivel hó is van, épp aktuális. Legalább annyira örülök neki, mint a gyerkõceim.

Ildi, büszke lehetsz Ilcsire, hogy át bírta úszni a medencét! Ráadásul, pont a versenyen sikerült elõször!

Madárka, most örüljek, hogy megvan a szemüveged, vagy sajnáljalak, hogy nem látsz?! Kép Szerintem fesd le, amit látsz, még híres is lehetsz, majd azt mondják, sajátos a képi ábrázolásod...

Juca, látom, te is besoroltad a csajokat...! Úgy rémlik, a 15 hónapos oltás után kb. 10 nappal jelentkeznek a tünetek, a taknyosság akár három hétig is eltarthat. Mi tavaly azért csúsztunk vele, hogy ne pont karácsonyra legyen lázas, taknyos a kismuki. Aztán még csúsztunk pár hónapot, az itteni védõnõ rosszallására...

Zsóka (és a többiek is), köszi a víruskergetõs linkeket. Most épp a bõség zavara... Kép

Pankamama, próbáld ki az emilcímemet "el" nélkül!!! eboy

Snoopy, merre vagy?

Verus, én is kérek rövid frizurás képet!

CsKati, végül is sikerült letöltenetek a tájékoztató füzeteket az ismerõsödnek?

Emese, hogy vált be a turis zsák?

Na, megyek aludni, mert amíg itt olvasgatok meg írogatok, rohamosan fogynak a csokik.

Ha addig nem jönnék, szorítsatok nekem pénteken, vizsgázom LLL-bõl!

Puszi
Iboly
Iboly (iboly)
 


Sziasztok!

Én is töltöm majd a körkérdést, amint lesz rá energiám...
Mindõtöknek õszinte tiszteletem, aki most, Karácsony elõtt költözik, felújít, stb. Én már úgy érzem, egy nagy rohanásban vagyunk. Még az a szerencse, hogy nem vagyunk idõhöz kötve, ha kidõlnék, legfeljebb 1 héttel késõbb költözünk.
Ma de. piacra mentünk Hannussal (ordításKép), du. meg megvettük a mosógépünket + fényképezkedtünk (a dédikének 5 éve a szülinapjára nagy családi fényképet adtunk, és nagyon örült neki, de azon még nem voltak a gyerekek - így hát most jön a bõvített, javított(?) verzió). Most estére meg maradt a fõzés, mosás, vasalásKép Párom ugyan ígérte, hogy segít, de valahogy elaludtKép
Holnap meg még ki kéne cifrázni az irdatlan mennyiségû mézeskalácsot, hogy bevihessük az oviba. Akkor meg majd cukormáz lesz mindenfelé a lakásbanKép

Gyakorlott üvegfestõ mamatársaim!
Kérnék egy pár gyakorlati tanácsot. Meg kell várni, amíg a kontúr megszárad (ha igen, az mennyi idõ?), és utána lehet festeni? A festéket sima vízzel lehet kimosni az ecsetbõl? És utána vizesen be lehet tenni a köv. színbe, vagy minden színhez használjak inkább külön ecsetet? Elõre is köszi!

Madárka!
Hogy mennyire találtam viccesnek? Hát, úgy gondoltam, addig is, míg a liszttel foglalatoskodik, szem elõtt van és elfoglalja magát...Kép

Emese, Kati!
A kép helyét azért nagy fáradtságomban is kinéztem a lakásban!!!

Ildi!
Nálunk lehet bevinni sütit meg mindenfélét. Vagy ez csak a ti ovitokra vonatkozik? Azért elképesztõ a kukacos mandarin!!! Ilcsinek gratula! Nagyon keményen küzdött!

Bigacsiga!
Köszi a képeket! Ahányszor Újpesten járunk, mindig gondolok rátok, hogy biztos még te is hallod Hannus ordítását!Kép

Anikó!
Szegény Lili! Borzasztóan tudnak ilyenkor kinézni! Még szerencse, hogy ált. gyorsan gyógyul.

Verus!
Majd a forralt bor mellett, igaz?Kép Tényleg sajnálom, hogy nem sokat tudtunk beszélni! És bomba jó a hajad!

Közben kész lett a sárgaborsó, úgyhogy megyek én is alukálni!

Puszi mindenkinek, és bocs, ha nem írtam, de alig látok ki a fejembõl.

Pele
Pele
 


Csokizabálók, láttátok ezt???

[url=http://aru.index.hu/index.php3?f=2&pid=185" TARGET="_top]http://aru.index.hu/index.php3?f=2&pid=185[/url]
Iboly (iboly)
 


Hu milyen ára van. Azért a csokoládés nudlit megkostolnám. Kép

Örült, jó volt olvasni a kitöltött kérdõíveket, annyira, hogy majdnem odaégettem a kenyeret. Kép
Idõnként hangosan felkacagtam mire a férjem: mi van anya viccet olvasol?

Idõnként agyamra mennek a fiaim a dilijükkel.
A kicsivel voltunk vásárolni. Én nem vittem kesztyüt õ meg nem akarta felhúzni a sajátját.

Na el kellett szaladnom a nagy nem leesett az ágyról. Két éve alszik rendes ágyba eddig nem esett le soha. Na de az anyai puszi meg az ölelés csodákat tesz nem is sírt nagyon, mosolyogva aludt vissza. Kép

Szoval nekem majd lefagyott a kezem, a kis betyár meg arra sem volt hajlandó, hogy idõnként váltott kézfogással menjünk hadd tudjam a zsebembe megmelegíteni a másikat.
A kezem mire hazaértünk elzsibbadt, de a gyerek is jól elfáradt, aránylag hamar eltudtam altatni ebéd után.

Apát megajándékoztuk. Levittük a söprüt és lesöpörtük az autót. Ha megy el holnap csak a jeget keljen kaparni a havat nem. Bár eshetne egy kicsi had szánkozzunk már egy kicsit.

Dia: Az én fiam is egyedül veszi fel a sapkáját, bár neki könnyebb, mert ugynevezett pilóta sapka, (egybe vvan a sapka a sállal és a lyukon néz ki a gyerek) így nem tévveszthetõ el az eleje.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!
Eltüntem, mint szurke szamar a kodben...Kép Hala a MatavnakKépUgyanis a koltozes miatt szombaton del korul se szo se beszed kikotottek a telefontKép Igy miutan megirtam a hozzaszolasom, es el akartam kuldeni, de nem tudtam. Kép Ugyhogy le fogok maradni, mint a borravalo...Most itt vagyok a ferjem munkahelyen.Hogy mikor lesz netunk nem tudom, holnap koltozunk, es remelem a jovo het elejen atkotik a vonalat. Akkor majd a levelekre is valaszolok. Most ennyire futotta az idombol. Ha netan a Matav jovoltabol nem lenne netunk karacsonyig, akkor kellemes unnepeket mindenkinek!
Moni
Moni
 


Sziasztok!

Fotók mentek!!!! Aki nem kapott, reklamáljon!! Edóka címét pedig javítsátok a táblázatban, mert a hkelectric-ben két c-van (ahogy Edóka ezt megírta) a táblázatban viszont hkelektric szerepel, szerintem ezért nem kapott szegény semmit. Remélem az enyém odatalál.
Ja, aki eddig mail címet reklamált, most az is talál.
Ha gyõzitek, akkor lesz még folytatás, Ági szkennelt nekem többet is Kép .

Na, ideje dolgoznom, sziasztok
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok!
Olvastam ám eddig is, csak írni nem volt erõm. Na, majd most! Kép
Lányok, lehet, hogy én nagyon elvetemült vagyok, de rájöttem, hogy szeretek havat lapátolni! Ma (és tegnap is), miután elszánkóztattauk a fiúkat az oviba, Lilivel nekiálltunk lapátolni. Jó sokat segített, amit én el, azt õ vissza. Elpucoltuk a saját házunk elõtt, aztán a szomszéd elõtt (mert nincs itthon napközben, nehogy valaki elessen elõtte), aztán Lõrinc bácsi elõtt (mert fáj a lába), aztán Magdi néni elõtt (mert egyedül volt otthon, nehogy elcsússzon, ha kijön). Szóval, ma mi voltunk Timur és csapata. Kép Nem azért írom, hogy dicsérjem magunkat, de nagyon szép lett (kb. fél óráig, mert aztán belepte megint), ráadásul még jól is esett! Nagyon dilis, aki szeret lapátolni? (A párom szerint kimondottan nem vagyok normális, õ ugyanis utálja.)
Kriszti, a nagylányunk meg ma kisérettségizett magyarból. Be volt ám tojva rendesen, kapott ajándékba 2 nap tanulmányi szabit is, tanult is, még a vécén is mondta Vergilius költészetét. Holnap derül ki, hogy hányast kapott (Arany Jánost húzta).

Mindenkinek köszi a kérdõíveket, olyan jó olvasgatni. Bár szerintem igaza van Bigacsigának, kéne csinálni egy igazi babanetes változatot is, ami tényleg rólunk szól. Lenne még egy csomó minden, amit jó lenne tudni egymásról, nem?

Ildi! Képek megjöttek, köszi! Nagyon klassz srácaid vannak, igazi nagyfiúk és nagylány. És Ilcsi nagyon kis ügyi úszásilag, én is gratuálok neki! Kép
A kukacos mandarin tényleg elég durva, bár én sem láttam még soha olyat, de nem hiszem, hogy bárki bele tudna látni egy mandarinba. Nálunk az mondták az oviban, hogy elvileg tényleg nem szabad saját készítésû sütiket bevinni. De mivel mindenki a saját gyerekének is viszi, úgy gondolják, hogy megbíznak ennyire a szülõkben, biztos nem küldenke romlottat. Szerintem logikus, nem?

Iboly! Küldtem Neked emilt, de visszajött, hogy megtelt a postafiókod. Kép
Szerintem meg kéne köszönnötök az áramosoknak, hogy ilyen hangulatos évfordulót csináltak Nektek! Kép
Vizsgán ügyes legyél!

Képeket is küldtem, de se Lieselnek, se Larának nem ment át. Miért?

Pele! Nem irigyellek ezért a kötözésért! Persze, az új lakás miatt nagyon jó most Nektek, de az odacuccolás nem leányálom, az biztos. Hogy van még emellett energiád a mézeskalácsra meg az üvegfestésre? (Bocs, de jótanácsot nem tudok adni, még sosem csináltam.)

Liesel! Nem semmi a kocsis kalandod! Nem volt elég romantikus Neked éjjel egyedül hazavezetni, kellett egy kis izgalom is? Kép

Madárka! Vigyázz ám a szemeddel nagyon!

Na, kész vagyok, a kápos fejem ennyit bírt megjegyezni. Ezer bocs mindenkinek, akinek nem írtam! Ha valaki nem kapott tõlem képet, sikítson!
Puszi:
Emese
Emese
 


Sziasztok! Kidõlt az egész családunk. A párom kezdte a náthát, tegnap mindhárom csemete folytatta, és bennem is bújkál. Persze holnap egyedül leszek velük, a párom éjszakás, és én mindig ilyenkorra kapom. Kép Ma fontolgattam, hogy visszaköltözünk Pestre. Az hogy a faluban nem kapni semmit, már nem ráz meg, de a szomszéd városban Dorogon sem sikerült homeopátiás orrcseppet, meg borsmenta olajat vennem, ez már kiakasztott. Ráadásul mostanában legalább három órába tellik bejutni Pestre, olyan dugók vannak.(35 km) Tegnap már hatkor indultam, és kilenckor már ott is voltam a célnál.Kép Este 8-ra már végeztem is, laza napom volt... Közben a kocsiban választhattam, hogy megfagyok, vagy megfulladok az elõttem lévõ kipufogójától. És nekem egy héten egyszer minimum mennem kell. És még a találkozókról is lemaradok, meg a korcsolyázásról.Kép No, de dicsekszek is kicsit: Benke énekel. Kép Feláll az ágyra, és ott gajdol, néha felismerhetõ a télapó szó, egész jó dallammal, utána gajdolás babanyelven, majd zsák zsák KépKép Meg kell zabálni.
Iboly, sajna ma nem tudtunk menni, a kórság miatt, pedig jó lett volna beszélni.
Ildi, a képek megérkeztek, nagyon aranyosak a gyerkõcök.
Edóka, küldök képet, de csak a párom gépérõl tudok, arra meg várni kell egy kicsit. Neked megvan Gea email címe?
Evey, képekkel hogy állsz? Cenzúra készen van már?
Pele, az nagyon jó dolog, hogy nem vagytok idõhöz kötve. Gyerekekkel, pocakosan nem lehet könnyû. Mi is folyton vándoroltounk az elsõ éveinkben. És mindig éppen egészen pici, egy két hetes babával. Elég is a költözésekbõl.
Juca, én sem züllöttem le teljesen, csak üdítõztem. Így is kizártam magam a kocsiból, mi lett volna, ha iszok is...
Jamina, köszi a kraácsonyi Bebe képet. Kép Esztergomot szerintem tavasszal nézzük meg. Legalábbis a tegnapi nap után még az ajtón sincs kedvem kimenni.
Hát most ennyi. Megyek kitöltöm a körkérdést.
Üdv,
Liesel
Liesel
 


Sziasztok!
Csak röviden:
Emese: képeket megkaptam, köszi. Édesek a gyerekeid Kép

Ildi!
Levelet kaptam, de kép nem volt benneKép A helye megvolt, de üresen.....Ez a technika ördöge nyilván. Pedig irtó kíváncsi vagyok Rátok!

Liesel:
Amit a múltkor küldtél a többieknek, azt már láttam a talin, de egyebeket is szívesen megnéznék.

Pele: receptet köszi. Akartam gyúrni, de más programom volt.
Tetvetlenítés. Én már úúúúúgy úúúúúúúútálom ezt az egészet. Nem hittem el, mikor más mondta, de a tetvek kiröhögik a szereket, bármelyiket. Ott van a fején a Nittyfor, ami állítólag véd és vígan mozognak a bogarak....
Bocs hogy ilyen horror, de mit lehet tenni????
Ma mérgemben hajsütõvassal végigsütögettem Juló haját vasalás gyanánt. Hátha ez használ...
(Tudom, hogy ki kell szedni a serkéket, de ha 1-2 ottmarad a hajában, ami az õ sûrûségénél elképzelhetõ, újra indul az egész....
A feje meg már fáj a sok fésüléstõl meg vegyszertõl.
Ja és le is vágtuk rövidebbre, de fiúsra nem hagyja. A fülig érõtõl is sírógörcsöt kapott.)

HELP

Edóka
Edóka
 


Sziasztok,
Worldpad nélkül röviden, mert még névjegyet kell készítenem:
Ancsa, köszönöm a tel-számot majd felhívom, ui. most pénzhiány miatt aligha sikerül elmennem Kép.

Pnkamama, köszi a tippet, végül is olcsóbb, mint a tejsav meg a Génia hüvelykúp, és úgyis ugyanaz van benne. Ki fogom próbálni, mert már igen rosszul vagyok (plusz ma síkosítót kellett vennem a gyógyszertárban KépKép - alibibõl vettem mosakodókenõcsöt meg popsikrémet is, hadd tudja meg a patikus, hogy kisbaba van nálunk Kép).

Kati,
köremillel ugyanúgy jártam... Kép

Edóka, ötlet nem rossz, ki fogom próbálni. Bár... Ha jobban belegondolok, pillanatnyilag még a tampon gondolatától is írtózom. Úúúúúúúúúúúúgy éééééééééééég....... KépKépKép

Jaj csajok, lassan elkezdõdik a karácsonyi dili... Néha úgy nem szeretem, de AZT az estét-napokat viszont nagyon Kép. Várom már nagyon. Azok a csillogó szemek Kép.

puszi
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Sziasztok!

Balu ma 3 hónapos. Ezt megünnepelendõ elmentünk a dokibácsihoz szuriért, de elõtte még ott a vizsgálóasztalon egyszer csak a hasáról a hátára fordult. Kicsit meglepõdtünk. Még szerencse, hogy ott állt az apja, és elkapta Kép
Egyébként a súlya: 5410g és 57,5cm (összement Kép)

Mi számít az éjszaka átalvásának? Én úgy gondoltam, hogy ha kb 10 órát alszik egyben, de ma azt mondták nekem, hogy az is, ha 23-5-ig alszik. Mert ezt már egy ideje (kb születése óta) produkálja, de én ezt még éjszakai kelésnek érzem erõsen.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Ildi! Köszi a képeket, nagyon helyes családod van ám!!!!!!!Ilcsi nagyon ügyes volt úszásügyileg. Miért nem mersz korizni a naplás tavon? Pedig mehetnénk együtt valamikor és a KingAndiékkal is. KépKép

Liesel! Hát télleg nem irigyellek most úgy semmiért/autó, utazás, megfázás /viszont az énekes lányodésr igen.

Anikó! a zsizsikért majd januárban még számolunkKépKépKépVálaszok mentek.

Madárka! Hát akkor neked már nem kell kábítószer sem, hogy másképpen láss mindentKépKépKépKép Meg(KépKép


Emese! Tudod" Egy kicsi mozgás mindenkinek kell" hát kinek ez, kinek az. A nagylányod biztosan ügyi lesz.

Lányok!!!!

Ki tud olyan helyet akárhol /étterem / ahová szilveszterkor el lehet menni, jó a kaja, nem túl drága, van valami mûsor és táncolni is lehet? Kicsit öreges módiban? Gyors válaszokat megköszönném, kimenõnk van éjszakáraKépKép


Jön Panka 4. foga is és ettõl nagyon szenved. Úgy sajnálom, éjjek is fel-felsír és nappal is leginkább cicizni akar. Kép

Na jó éjt !

Üdv:Pankamama
PM
 


Sziasztok Lányok,

Tõlem megszokott távirati stílusban: nagyon jó volt megismerni benneteket, örülök, hogy elmentem veletek zülleni!!!

Mindenkinek jobbulást, aki beteg és vigyázzatok magatokra meg a csemetéitekre!!!

Bóbita

UI:Emese, szerintem tök jó havat lapátolni! Én imádnám! Lehet, hogy én is gógyis vagyok?
Bóbita
 


Edóka!

Ti mióta szenvedtek ezzel a tetûirtással? Mi kb. 2 hónapja! Budapestiek vagytok? Mennyi idõs a gyerek? Hogy veszed rá arra, hogy nyugton maradjon?

Puszi
Bea
Bea
 


Sziasztok!

Bóbita,
gógyis vagyKép. Most jöttem be háromnegyed órányi hólapátolás után. Hidd el, semmi jó nincs benne...

Cory,
remélem nem szándékozod szegény gyerek minden szülinapját így ünnepelniKép? Mit szólnál, hozzá, ha Te szülinapi ajándékra valami jó kis szurit kapnál (fõleg kettõt)Kép?

Edóka, Bea,
egy másik topikban már leírtam, de megismétlem itt Neked biztatáskéntKép. Egyik barátnõm három gyereke tavaly karácsony elõtt tetves lett. Szeptember közepén hagyta abba a serkevadászatot, és gondolom említenem sem kell, hogy mennyit költött tetûirtóra... Addig minden nap több órányi kurkászás volt a program, hála istennek a gyerkõcöknek jó sûrû hajkoronájuk van. Kedves barátnõ ekõtt már csak a tetû szót is elég kiejteni, rámászik a gyerekei fejéreKép... kicsit paranoiás lett a lelkem.
Egyébként ezek a gyerkõcök sem bírtak nyugton maradni, volt ott ordítozás, fenyegetés nullásgéppel, zsarolás, könyörgés sírás minden résztvevõnél....
Én gyerekként detrgens sulfuratumot használtam, az egyik osztálytársam meg ecetettel öblítette a haját, és minket messzirõl elkerültek ám a tetvek... Volt, hogy csak ketten meredtunk tetû nélkül.

Emese,
A hólapátolásról Bóbitának már leírtam a véleményemKép! Különben már egész jól boldogulok a szemüveggel, nélküle viszont egyáltalán nem...

Pele,
Te is tegnap voltál dokinál, mi újság?

Iboly,
az a gáz ezzel festéssel, hogy most elmegyógyintézetbe zárnának, és csak halálom után ismernének el... így inkább hanyagolom a dolgot...

Anikó,
kösz a kajafelajánlást, de azt hiszem vannak tartalék zsírpárnácskáimKép. Petra meg mindig mindenkitõl lejmol. Tegnap a nõgyógyászom szájából nézte ki a szendvicsét...

Tegnap voltam nõgyógyinál. Reggel, sûrû hóesésben, babakocsival, félvakon, a csúszós úton BKV segítségével közelítettem meg a klinikát. A legnagyob csodálkozásomra odaértünk. Kilencre voltam UH-ra rendelve. Általában ilyenkor már fél óra után elszkad nálam a cérna, de tegnap nagyohn türelmes voltam. Nem igazán volt pörgés az UH-n, többeket többször is berendeltek egymás után, azután félmaréknyi fotóval, sírva jöttek ki. Ezek után úgy gondoltam befogom a számat, mert végül is szerencsétlenek dolgoznak bent, nem kávézgatnak. Fél 12-kor nem bírtam tovább, és becsörtettem, hogy én nagyon szívesen várok még, de akkor adjanak még legalább fél órát, hogy tudjak babát etetni, na meg magamat is. A néni közölte, hgoy nem is vagyok beírva, de azért megcsinálta az UH-t. (Ja, a barátnõ elõtt írt be a nõgyógyi a gépbe!!) Mondta, hogy szerinte minden OK, de aznap már annyi problémás babát láttak, hogy azért hív egy adjunktust, mert már el sem hiszi, hogy olyan is van, ahol nincs gond. adjunktus szerint is minden a lehetõ legjobb. Átmentem a dokihoz, aki enm találta az AFP-met. Becserkészte a labortól az AFP-t, ami 0,7 lett, de a BhCG-t nem találták, így genetikai tanácsadásra kértünk idõpontot. Ezek után szól a labor, hogy megvan a Bhcg-m, ami jó, tehát nem kell a genentikai tanácsadás. (Kár, mert nekem nagyon szimpi az a doki akinél még Petrussal voltamKép). Na, ekkor már csak röhögtünk a dokimmal, mert természetesen nálam még a vérnyomásmérõ is bekrepált, és közölte, hogy márpedig az én vérnyomásom 0/0. Elõttem-utánam tökéletesen mûködött.
Azt hiszem, tegnap az ágyból sem lett volna szbad kimásznom...
Ma reggel kinézte, havat lapátoltam, és megállapítottam, hogy nem megyünk sehová....inkább netezek.

Sziasztok,
madárka
madárka (mad&aacut
 


Sziasztok!

Csináltam egy kis statisztikát:
Kérdõívet küldött: Zsóka, Bigacsiga, Juca, GeriAnikó, Ancsa, Pankamama, CsKati, Katus(Petimamája) és Iboly.
Képeket küldött: Adri, Ancsa, AussieEri, Bigacsiga, CsKati, Erika, Evey, Évi, GeriAnikó, Ildi, Juca, KingAndi, Kriszta, Snoopy, Verus.
Köszönöm, és várom továbbra is mindenkitõl ezeket!

Emese!
Képes emil átjött, de üresen, kép nélkül Kép. De így is jó sokáig jött. Én is szeretek havat takarítani, csak azt nem, hogy közben ki kell Bálintot ültetnem egy székbe, és sokszor már unatkozik szegény. Na, nem baj, jövõre már õ is segít, mint Lili Kép Meg azt sem szeretm, hogy utána semmi látszatja (fõleg a mai napon aktuális ez.)

Ildi!
Beértél ma munkába? Kép

CsKati!
Tetszett az "õrültség", amit írtál a kérdõívben. Én is rengeteget õrültködtem így, sokszor mentünk a Balatonhoz egy hálózsákkal, pénz nélkül egyetemista koromban. Volt, hogy egy hegy tetején aludtunk, volt, hogy parkban, és persze mindenhova stoppal mentünk. Jó volt, de ma már nem csinálnék ilyet, nemcsak mert félõsebb (=öregebb) lettem, hanem mert itt van nekem ez a kis pöttöm, aki miatt magamra is vigyázni kell.

Mi mostmár itt teljesen el vagyunk havazva (szó szerint is!), nem tudom, mikor tudok karácsonyi bevásárlást csinálni. De most kimozdulni sem tudok, fõleg így babástól. Levegõzésnek meg ott a hóseprés Kép

Na, jobb, ha elküldöm már ezt, mert már órák óta írom, de mindig közbejött valami. Kicsit szétszórt vagyok ma. Kép

Puszi,
Ági
Ági
 
 


Sziasztok!

SEGÍTSÉG!
Madárka! Mégiscsak fessél képeket, még gyorsan, mielõtt megszokja a szemed az üveget. Legalább lesz társaság a diliházban, ahová amiatt zárnak majd, mert ülök egy monitor elõtt és azt kérdezgetem, hogy miért nem küldi el? miért nem küldi el? MIÉRT NEM KÜLDI EL????? Majd egyenletes baltacsapásokkal 128 egyenlõ darabra vágom szét a képernyõt. Ugyanis a levelezõm kicsit sem kooperál. Levelet fogad, Zolitól küld is, de tõlem nem. Ott üdül 10 levél a gépben, kérdõívek, egyebek és meg sem rezdülnek. SEGÍTSÉG!

Aussie Eri!
Hõs vagy!
Az Avent szívók nyakának anyagát újították. Nem vált be. Mi június óta 3x cseréltettük ki, mert ugye eltört. Szerencsére itthon elég bemenni az Avent szakboltba és már cserélik is. Nahát, van amiben Magyarhon rugalmasabb, mint pl Ausztrália??? Legutóbb gusztustalan sárgáshomályos színû összekötõt kaptunk, az állítólag már nem törik...

Iboly!
Szurkolunk a vizsgára, bár biztosan nem jelent semmi gondot Neked.

Ildi!
Köszönjük a képeket. Tényleg nagyon ügyes jányod van. Mi lett a másik kislánnyal? Tudod már? A kukacos mandarinnal kapcsolatban felmerült bennem, hogy külföldi, vagy magyar kukac lehetett?! Ha idegenajkú, akkor az is érdekelt volna, hogy mi kelt volna ki a bábjából. Kép

Pele!
Nem lehetett könnyû lisztmentesíteni a konyhát. Elismerésem a nagymennyiségû mézeshez. Tényleg, hogy van Bbszem? Szeret-e õ is sütni?

Zsóka!
Részvétem. Fogad hogy van? Reméljük a férjed ellenállóbb a betolakodókkal szemben, mert a pinpongozás asztalon és labdával a nyerõ. KépKép

Utánaolvastam a bárányhimlõnek. Vírusa a herpesvírusok egyike, és ez okozza az övsömört is. Amikor cseppfertõzéssel bejutott, gyerekben mérsékelt, felnõttben magas lázzal kiütéseket okoz, amelyek egészen a leszáradásig fertõznek, de legjobban az elsõ 6 napon. Majd a bibik gyógyulnak, de a vírusok nem punnyadnak meg, csak elvándorolnak egyes idegsejtgócokba és ott elraktározzák magukat. Õket kordában tartja az immunrendszer. Ha ez meggyengül (bármi olyan alkalomból amikor a szájherpesz is kijön), vagy újabb vírusok igyekeznek bejutni (pl környezetben bárányhimlõs gyerek) megjelenhetnek az övsömörös kiütések. Amelyek sokkal kevésbé fertõznek, mint a bárányhimlõsök. Utána idegi fájdalom maradhat vissza (ld póló és bugyinélküliség), aminek megelõzésére szteroid tablettát szoktak ajánlani.
Tehát övsömör csak olyan emberen alakulhat ki, aki már volt bárányhimlõs.

Képzeljétek Dagdt malac hajlandó gyümölcslevet inni! És rágná az almámat, de a pürére fintorog. Gyõzzem csak kikotorni a szájából a fogatlanul leharapott darabokat...
Tegnap játékot kezdeményezett! Azaz nem csak eszik, alszik, kakil, és elfogadja ha én játszom vele, hanem õ akar játszani velem és nem csak a csörgõit matatja! Most jöttem rá, hogy Mazsi kihagyta a támaszkodva ülés kategóriát, és amikortól ül, azóta eszében sincs támaszkodni.

Most ennyi!
Ébred.

Snoopy
snoopy
 


Snoopy!
Nem a Netscape Messenger-rel levelezel? Nálunk azt írja már ki egy ideje (hetek óta), hogy "Netscape is out of memory" meg csukjak be néhány ablakot, lépjek ki mindenbõl (minden csukva van, mindenhonnan kiléptem). Azt mondta erre egy számítógépes haverom, hogy a Netscape csinál ilyeneket idõrõl idõre, hogy nem tudd használni és töltsd le az új verziót. Na, nekem azt sem sikerült, mert megállt 7%-nál és onnan se jobbra se balra. Én ezt áthidaltam azzal, hogy az Outlook Express-el levelezek, de persze ezzel nincs megoldva a probléma. Kép
Édes lehet D.M. ahogy játszani akar!
Á33gi33333399999999999999999999999999/8888888888888888888885 (+Bálint, ahogy az ábra mutatja Kép)
Ági
 
 


Szijjjjjjasztok,

végre-végre..... A vizsgáról csak ennyit KépKépKép, aztán felejtsük el, már nagyon kivoltam.
Múlt hét pénteken Tomi beteg lett, 39,5 volt a láza, aztán berekdet, aztán folyt az orra, s bár nagy a lemaradásom és mág nem olvastalak el benneteket, gondolom nem voltunk egyedül. Alig aludt, nem kapott levegõt, köhögött, szóval szörnyû állapotok voltak..... a vizsga meg csak közeledett... Mindig is így gondoltam, de most ismét megbizonyosodtam arról, hogy a párom egy tündér KépKép

Remélem veletek mindenhol minden rendben, most megyek és elolvaslak benneteket - kíváncsi vagyok nagyon a züllésre - aztán ha utólértem magam, jövök hozzátok, persze csak ha még visszafogadtok..... Kép

Pusssz: Erika
Erika
 


{Sziasztok!

Hát elég rossz éjszakánk volt! Kikkónak hörghurutja van, lázas, Adrián taknyos. Férjem is náthás, ráadásul olyan beteg érzetem van nekem is.Kép
A zülléskor meghúzta valami bunkó a férjem kocsiját, örültünk neki, vadiúj volt.Kép Amikor hazamentünk Adrián ébren várt, akkor már másfél órája. Anyu adott neki pici almalevet, de nem aludt vissza, igaz nem is sírt. Ahogy megkapta a cicit, szopott és kb. 10 perc múlva már aludt is.
Megvettétek már a karácsonyi ajándékokat? Én ma vettem meg, ami még hiányzott. Gondoltam ebben a hóban nem lesznek sokan. Kiástam a kocsit és elmentem a Corába. Hát elég sokan voltak így is.Kép Anyósomnak tök jót találtunk ki: egy fényképes medált a két unokája fotójával.
Fotókat folyamatosan küldöm. Még most megyek a postaládámhoz!
PM! Szuper csajszi vagy, hogy megszervezted!Kép

Jó volt látni azokat is, akikkel még nem találkoztam!Kép

Liesel! Hát te is jól jártál a kocsival! Élvezetes lehetett hajnalban betörni a saját kocsidba!KépKép Hogy csinálod a piros fejet? Benkének:Kép

Zsóka! Igen, a Calironia Fitnessnél lehet venni, de épp most láttam valami hasonlót a bioboltban is. De azt nem tudom, hogy az ugyanaz-e. A legtutibb a C.F. Ha a gyomrodnak nincs is baja, de tuti, hogy ott is végzett egy kis "tisztogatást" az antibigyó.Kép Tudsz szerezni?

Ági! Nálunk nem volt láz, sem semmi más egyáltalán!

Dia! Kösz, valószínüleg már egy kicsit náthás lehetett a múltkor is!Kép

Juca! Sajnos még nem küldtem el a fotókat, bocsi! Küldöm!Kép

Iboly! Isten éltessen titeket!(12)Kép Könyv: nyam-nyam!Kép

Bigacsiga! Nekem Kikkó Debrecenben esett le az ágyról. Egy nagy puffanásra ébredtem. Odaléptem, a gyerek ott ült és nézett ki a fejéböl. Felsegítettem és már aludt is.

Emese! Jöhetsz ide is lapátolni! Vagy 30 méter a garázsig.Kép

Pele! Ha mézessüti receptet küldtél Edókának én is kérek szépen!Kép

Edóka! Lánykádnak mielöbbi gyógyulást! Remélem sikerül kiírtani a rohadékokat, elég nehéz, úgy tudom.KépKép

Madárka! Te is megjártad a Hadak Útját! Örülök, hogy minden rendben van! Nem írták le hány miliméter a baba?Kép

Snoopy! Pisze Misi egy ideig ücsörög, majd lisztes zsákot játszik Kikkó nagy örömére. Kitámasztva viszont remekül el van. Azóta, hogy októberben átfordult többször is, mostanában egyáltalán nem akar. Szerintem a nadrágpelus miatt, nagy bugyor biztos hátráltatja. Kép

Erika! Vizsga: gratula KépKép Persze, hogy visszafogadunk!KépKépKép Nem is voltál olyan nagyon régen!

PM, Emese! Recepteket nem felejtettem el, csak be kellene gépelnemKép!

Nem is írtam még, hogy a Cívis Hotels Rt-nek küldött reklamáció után a Cora jött. Vettem egy mérleget kb. 1 éve és rossz, csak Györben van szervíze. Írtam nekik, hogy csak addig fontos valaki, amíg vásárol, stb. Erre visszaírtak, hogy szó nélkül kicserélik egy vadiújra. Ma vissza is cseréltettem. Gondoltam a Coca-Cola se maradjon ki a szórásból, akik még 1998-ban a kupakokért cserébe nem küldték a nosztalgia fémtálcámat. Nekik is beolvastam kicsit, válasz: fogadjak el tölük vígaszdíj ajándékot. És én elfogadtam.Kép Nagy pofájúaké a világ!KépKépKép

Sziasztok,

Puszi annak is, akinek nem írtam most:

NagyPofájú Evey}
evey
 
 


Snoopy, Gabi1(hol vagy?)!

Boldog névnapot!KépKépKép
evey
 
 


Helló!

Betemetett (minket) a nagy hó....., úúúúgy, de úúúgy tudtam, hogy így lesz: tavaly egy szem hó sem esett, (na jó, egyszer 3 cm.) idén, ahogy vidékre költöztünk, nyakig ér a hó. Ez persze nagyon jó, mert a srácok nagyon élvezik, de a hólapátolás...na szóval azt vhogy kihagynám. Szegény Zali kiment reggel kiásni a kocsikat a hó alól, de fél óra lapátolás után olyan asztmás rohamot kapott, hogy még 2-3 óra múlva is sípolt a tüdeje...Kép Így rám maradt a többi, meg ami még napközben leesett.
NA, ennyit a károgásból!

Képzeljétek amióta megjött a jogsim (hétfö) csak én vezettem, (Z. azt mondta, hogy legalább 2 hónapig csak én fogok, hogy jó sok rutinom legyenKép) = ez kb. 250 km.-t jelent, a legtöbb esetben nyálkás út és sötét volt. Na, a mai nap kivétel volt, gondolom érthetö.

Aztán szert tettünk egy kiskutyira is: belga juhász kölyök. Csak vasárnap lehet elhozni, mert még csak 7 hetes. (Voltunk megnézni -Üröm és Bp. határán van- olyan cuki, kis gombóc. Tomi bement hozzá a kenelbe, teljesen odavolt érte a kutyus, még sírt is, amikor eljöttünk...)

Snoopy, akkor nem mondtam nagy hülyeséget a barihimlövelKépKép Ugye?

Evey, példaképemmé teszlekKép Csak most azon gondolkozom, hogy kinek írjak panaszos leveletKépKépKép
Megy a válasz!

Jancsi után Tomi is megfázottKépKép Csak amíg Tominak nem okoz gondot az orrfújás, addig Jancsi rosszul lesz a porszívó hangjától. Most már az orrcsöpit sem engediKép

Cory, gratula Balu méreteihez, szépen kikerekedett. A forduláshoz isKép

Megyek megnézem a Micsoda nöt, aztán jövök! (Ja, kérdöív kiegészítés: majdnem minden Julia Roberts filmet szeretekKépKép)

Verus

Kép
verus
 
 


Sziasztok!

Remélem ma semmit sem csináltatok, mert Luca napján végzett munka hiábavaló... (Lásd: hiába mosogatsz, úgyis lesz koszos edény; hiába söpörsz havat, kétszer annyi esik, hiába fõzöl, úgyis megeszik Kép ) Ezen utóbbi tételen felbuzdulva tegnap sütöttem meg a mézes sütiket, így tuti senki sem fogja megenni. Annál is inkább, mert kõ kemény lett. Csak abban reménykedem, hogy elég lesz a hátralévõ bõ egy hét ahhoz, hogy megpuhuljon. (Tavaly elszámítottam magamat, fabontásra kellõen puha lett.)

Evey!
Nagyon szépen köszönjük a képeket, nagyon jó minõségûek! Ezért hálából megint el kell jönnötök hozzánk! Kép Különösen az tetszett, hogy végre van közeli fotó is Vilirõl, mert a mi gépünk -mezei gép- homályosít közelképnél.
A férjem azt üzeni, hogy küldjél már reklamáló-sablont! Tudod: a termék neve, vásárlásának idõpontja legyen kipontozva, mert nagyon hatásos lehet a szöveg, ha ennyire eredményes vagy! Kép

Iboly:
Én is hezitáltam, hogy oltassuk-e be karácsony elõtt Vilit, de a doki ránk telefonált volna. Azt mondta, hogy vészessé kevés esetben fajul a dolog. Gondolom tudta mit beszél, mert mivel rokon, én szenteste is beállítok hozzá, ha baj lesz!

Erika:
Akkor jöhet a pihenés? Kép

Ági:
Bálint hogy viselte az oltást? Vili most úgy sikított, mint egy kismalac. Hála az égnek, még hõemelkedése sem volt.

Liesel: Miért nem azt írtad be a kérdõívre, hogy "Gyengéim: az autók"?

Lányok: küldjetek havat, ha arra sok van, mert itt még november közepe óta nem esett friss, (a régi itt van, fagyva) ma is gyönyörûen sütött a Nap, csak fújt a szél is!

Minden betegnek jobbulást! (Azért jó lenne, ha közszemlére tennétek néhány képet a cenzúrázott züllõs fotókból! Vagy küldjétek el nekem iiiiiiiis!)

Üdv: Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!
Na, ma igazán hódolhattam új szenvedélyemnek (hólapátolás). Azért ma nem az egész utcát takarítottam végig, elég volt a sajátunk is, de azt háromszor. A segítség (Lili) meg üvöltött, ma nem volt hangulata hozzá. Ugye, Bóbita, hogy jó? Kép

Dani ma közölte, hogy a Jézuska az iskolában született. Amikor látta, hogy nagyon csodálkozom, azt mondta, hogy ja, lehet, hogy inkább az istállóban. Kép

Kriszi kisérettségije dicséretes ötös lett!Kép

Evey! Nem semmi, ahogy mindent így elintézel! Gratula hozzá!!! Kép
És naggggyon gyorsan gyógyuljatok!
Kocsi: Kép

Snoopy, Gabi1! Én is boldog névnapot kívánok Nektek! Kép

Madárka! Klassz, hogy minden rendben van Picurral! Azért nem kéne az egész kórház berendezését tönkretenned, gondolj a többi aggódó betegre! Biztos ferde szemmel (szemüveggel) néztél, azért romlott el minden! Kép

Edóka! Ma feladtam postán a képeidet, amit beszkenneltem. Remélem, hamarosan megkapod.
Tetûirtás tényleg elég tetû dolog, eltart egy darabig. Amikor tanítottam, egyszer az egész osztályom feje tele volt vele, naná, hogy az enyém is! Kenegetés, huzigálás, más nem segít. Ha egészen rövid a haj, akkor nem tud belemenni, mert a serkék a hajtõtõl kb. 1 cm-re tapadnak meg. Na, ha ennél rövidebbre vágjátok, akkor sima ügy!

Erika! Vizsgádhoz gartula, jó, hogy itt vagy megint!

Mindenkinek puszi, ha tudok, ma még visszanézek!
Emese
Emese
 


Verus, Juca, most látom, hogy közben írtatok, megyek Titeket is olvasni!

Iboly! Az emil megint nem megy át, azt írja, hogy betelt a postafiókod. Üríccsdd mánn ki! Na! Kép

Puszi:
Emese
Emese
 


Halihó!

Küldtem pár fotót. Már olyan rég küldtem.

Edóka! Mi is az emil címed? Mert neked nem ment el. De pótolom.

Örülök, hogy mindenki élvezi a havazást, irigylem a vidékieket, mert ott szép is marad, nálunk pedig már az éjjel nyomnak rá egy kis koszt a vasmûbõl.

Emese! hajrá a hólapátolással!!!!

Pele! Mizújs a bébivel? Voltál spec ultrahangon?

PM! Szeretlek ám a Zsizskekkel együtt... Remélem nem bántottalak meg. Olvastam, hogy a gyengéd a sértõdékenység. De nem ebben az esetben, ugye????

Adri???

Verus, Iboly! Azzal, hogy a HAIR a kedvenc filmetek nagyon beloptátok magatokat a szívembe. KépKépKép

Puszi:

Anikó
Gerianikó
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?