Új privát üzeneted érkezett!

Szia Második,

én biztos nem síelnék a helyedben, félnék, hogy esetleg rosszul esek véletlenül stb. De azért a többiek véleményét is hallgasd meg.

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Lányok bocs, nincs nagy kedvem irni...
Második:NEHOGY elinduljatok nyári gumival!!!!Hólánc is feltétlenül legyen nálatok! Hidd el, tudom mit beszélek, tegnap 60 nal lehetett autópályán menni, kamionok bebicskázva, kiállva, 2 hatalmas dugó...mondjam tovább? A férjem '86óta járj a két ország között.Ilyet még nem tapasztalt
Még vmi: ne MOST kezdj el sielni tanulni! SZTEM.(Ismerösöm sielt 5 hónaposan, én boardozom ezért nem teleltem tavaly)
timili
 
 


Második,

Csatlakozom, mi is sielős család vagyunk de terhesen én csak sétálgattam Annabergben.
A gyerek mehet apával :-)))

Timi,
:-( :-( :-(
Nem is tudok mit írni.

puszi,
K.

cuiccolo
 
 

 
 

Cuicco, semmit. Nem azért irtam (ezt SEM) h sajna, vagy bmi más. Mint ahogy azt sem, h a fiam mint gép kutyázik, azért h gratul legyen... csak közlöm, tényként...
timili
 
 


Timili,
felvidulás képpen küldök neked egy hurka-gyurkát lányba.
Kép
Kép

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Sziasztok!

Timili, szomorúKép
Tényleg olyan gáz a helyzet ausztriában? A lüke pasim tegnap este indult el a haverjaival. Állítólag megérkeztek. Csak jót ír, mert már lecsesztem, hogy rosszat ne írjon, mert csak aggódok.

Judit, köszi a biztatást, ma teljesen jól elvoltam nélküle. Most meg csend és nyugalom van. A fürdés sikerült!
Hát a lányod nemsemmi. Kincső sem vékony, de ti győztetek. Nagyon tuti a fotó!

Masodik, a többiek már mindent leírtak, én sem kezdeném el a síelést. Talán ha profi és néhány évvel fiatalabb lennék, síelnék.
Nekem ennyi idős pocaklakóval le kellett mondanom a bicajozásról, mászásról, pedig előtte mindkettőt csináltam. SÉTA!
Nyárigumi életveszély, hólánc kötelező!

Kriszta, hogy állsz a hólapátolással? Kép

Kincsővel ma voltunk tanácsadáson. Ma 11 hós+1 napos, 9800g. A dokinéni megdicsérte, hogy szép baba.Kép Az én lányomKép
Jótanácsnak annyit mondott, hogy sokat legyen a gyerek levegőn.

TALI?
Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Hali,

ma megint voltunk a Pólusban úszni, nagyon jól éreztük ismételten magunkat. A Dorka félelmetes, hogy mennyire élvezte (kikellett tenni őket a medence szélére és számolás után behúzni a vízbe, de még csak vállig, de a Dorci még a számolást sem várta meg, ahogy kitettem ugrott). Tényleg csak ajánlani tudom mindenkinek.

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Sziasztok!

Ed, nem kérdezted, hogy nem látszik-e rajta a sok levegőzés? Kép Szép kis súlya lett, úgyis, hogy lány! Elhiszem, hogy rossz "egyedül" otthon. Éppen elég míg apukák dolgoznak.

TimiKép így már értem, szerintem is rossz így bevállalni egy babát. Nem véletlenül mondják ezt csonka családnak. Kép A pilotát is nagyon sajnálomKép

Judit, Nagyon szép kis husi a leányzó! És milyen ügyesen áll! Mit csinálsz vele?Kép

TALI
Gondolom hétfő már túl közeli. Szerdához mit szóltok?
Puszi
Barbi

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


Judit, jól hangzik ez az úszás, főleg ,ha így élvezi.Kép

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


Köszi, de én nem csinálok vele semmit, egyszercsak fogra magát és felállt az ölünkben.
Ettől függetlenül én azon aggódom, hogy 5 hós és még nem forog.

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Ed,

Csak egy napig kellett.....
Tegnap nézegettem a profilokat és megnyitottam a legifjabb Berhidai albumát is, anyu pont itt volt és nagyon imádta Kincső babát :-)))

Judit,

Nem semmi Dorka... Marci 7 hónapos és most húzza magát ülésbe, ácsorgásról szó sincs. Ő 4 hósan kezdett forogni, de az ideggyógyászok - jó vagyok ezen a téren :-((- szerint 6. hónapig illik megfordulni a csemetéknek úgyhogy még van idő, ne aggódj. A gyógytornász - hozzám járt a trombózis után- a lepedős görgetés és a lengőtartást ajánlotta a rokonunk nem forgós babájának.
Náluk bejött...

Úszás: nekünk is rá kellene szánni magunkat, doki néni nagyon javasolta. Pólusról van vhol. leírás?

Barbi,
nekünk valszeg. jó a szerda. Többiek?

K.

cuiccolo
 
 


Pólus:

http://www.bebiuszas.hu/
Majd csinálunk fényképeket és felteszem, a talira sajna már nem tudjuk vinni, mert csak pénteken megyünk úszni.
J

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Ja és mi az a lengőtartás?

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Köszi, megnéztem. Két kérdés még: mivel fertőtlenítik a vizet és a medencét kizárólag bébiúszásra használják v. nagyközönség számára is nyitott?

Lengőtartást leírni elég nehéz majd megmutatom.....

K.

cuiccolo
 
 


Sztok,

Ytong, hurka-Dorka nagyon édes, nagyon ügyes és nagyon szép kis gomb szemei vannak!

Most szaladok, árad a fürdö, a mosógép megindult, késöbb jövök
timili
 
 


Túl vagyok egy soronkívüli "kényszertakarításon"...

Ytong, isteni lehet az úszás, tényleg! Hadd pancsizzon az a kislány!

Az adataink, tegnapi mérési eredmények:
-9,7 kg, 70 cm. ~6 hó
-Kutyázás, buborék fújás, csüt. óta cuppogás (puszi), néhány msp ülés.
-alma, barack, tejpapi, sütötök& burg.

Tali: nekünk ált. csüt-hétföig jó. Az is csak néha.

Jó talizást Barbucnál. Gondoljatok rám és fotózzatok!
timili
 
 


Kriszti,
a víz a KÖJÁL álltal folyamatosan be van vizsgálva. Valamint a gyerekekkel álalában csak 1 felnőtt megy be a vízbe (ami elég is), kötelező az úszósapka és a papucs használata, mielőtt a vízbe mentek lezuhanyoztok. Azt nem tudom, hogy mivel tisztítják a vizet (nincs klór szaga, legalábbis én nem érzem).De ha felhívod őket, akkor ha jól tudom, jövőhéten lesz pont egy beiratkozás és ott mindent elmondanak (mi nem tudtunk menni amikor jelentkeztünk, csak felirattam magunkat telefonon).

Csajok nem tudunk egy olyan talit összehozni, ahol mindenki ott tud lenni?

KépKép
KépKép
ytong
 
 


sziasztok!
Köszönöm a tanácsokat! Kocsi felszerelve téligumival, du. beszerezzük a hóláncot. Én a sielestanulást egy ideig még szüneteltetem.
Üdv Mindenkinek!
masodik
 
 


Judit,

Köszi az infót de úgy tűnik jövő hét pénteken Pécsre utazunk. Ha mégsem akkor elmegyünk a beiratkozásra. Elkezdünk járni.....

Tali,

Jó lenne egy nagy közös buli Kép((

Zita,

Nektek jó a szerda?

Második,

Jó hegyilevegőzést!

Timi,

Nem semmi 9,7kg és 70 centi!!! A többiről nem is beszélve. Nem dicsértem csak megjegyeztem :--))

pusz,
K.

cuiccolo
 
 


Üdv kismamákok,
régen jártam erre, mert ugye már nem minden nap látom az én drága kisunokámat Ivánkát. De gondoltam időnként azért beszámolok róla.
Most lesz 6 és fél hónapos, és kb két hete felállt. Előtte csak kutyázott meg egész sajátos stílusban mászott, de a doktornéni javaslatára - no meg a lányom is nagyon benne volt, elev szándékában állt - elvitte bébiúszásra Kőbányára a KÖSZI-be vagy valami hasonló a röviditése, nem tudom pontosan, de éppen 5 percre van gyalog. Nos a második úszásóra után - amit nagyon élvezett, felállt, és a felállás után szinte azonnal minden probléma nélkül ide-oda kezdett forogni, amit ugyan még újabb korában már megcsinált, de aztán úgy tett mint aki elfelejtette. Sőt, a mászása is pillanatok alatt szabályos lett, most úgy mászik a két kezét is összhangba hozva a lábával, mint a csík. Ülni még nem ül magától, hanem térdel.

Mostanában nagyon nehéz vele, mert nem érdekli sem a játék, se semmi, csak az, hogy ujra és ujra felálhasson. És ugye ebből kifolyólag másodszor is megjárták a kórházat, mert egyszer annyira hanyatt esett, hogy a lányom nagyon megijedt és bevitte, aztán persze ott tartották. (Először 4 hónaposan volt kórházban, mert álmában lemászott az ágyról, mert kettejük közt feküdt, a vejem meg felkelt, hogy ő akkor inkább szémitógépezik, a gyerek meg arrafelé mászott álmában, aztán elfogyott az ágy). Mindkét alkalommal vaklárma volt persze, és azóta még többet zakózott, de hát nem lehet minden esés után bevinni a kórházba...Kép (Csak éppen az elsőnél annyira megijesztették a lányomat az órákkal később jelentkező koponyaűri vérzésekkel, hogy teljesen beszart.)

E második alkalommal már az ijedtsétől a lányom teje is elfogyott, de hálistennek mostanra már szinte mindent eszik, tejpép, rizspép, főzelék, gyümölcs, csirkemell pépesítve, szóval nem volt nagy megrázkódtatás.

Két foga van kinn, nagyon megszenvedett vele.

Ha valakit érdekel itt vannak a legfrisebb képek képek a harmadik albumban (jelszó meg minden Ivánka)

http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=3091&page=3&image=107168


Megnéztem a képeiteket, azért azt meg kell hagyni, hogy a Schöfliben nagyon szép babákat szednek ki az anyákból...Kép
alice_cs
 
 


Szia Alice,

Ivánka is nagyon ügyes. Ő is hosszú, nyurga baba. Nincs mese megyünk babaúszni, hátha Marci is rohamos fejlődésnek indul. (ha már az 5 hós lányok is ácsorognak, ugye Dorka?)
Az egyik képeteken látszik a lengőtartás amit Juditnak írtam, hogy hasznos.
Mi történt Manojoeval? Segített az orvos, reflexológus vagy vmi. gyógyszer?

K.

cuiccolo
 
 


Ed,

Melyik csukát vetted végül? Kincső már felavatta?

K.

cuiccolo
 
 


Kriszti,

szerintem, ha nagyon el akarjátok kezdeni, akkor nyugodtan mond meg, hogy nem tudtok elmenni a beiratkozásra (de mehet nagyi is vagy barátnő stb.), de szeretnétek mindenképpen menni...
Mi is így kezdtük, telefonon elmondtá, hogy kell felkészíteni a babát, aztán mentünk a foglalkozásra.
J

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Judit,

Utazás áttéve szombat reggelre, megyünk beiratkozni pénteken :-)))

cuiccolo
 
 


K
melyik kép, a 3. sorozatot megnéztem,de nem találtam.
Egyébként szerintem nem kell aggódnod, biztos Marci is nagyon ügyes, ha viszed úszni, ne azért tedd, hogy gyorsabban fejlődjön, hanem azért, hogy jól érezzétek magatokat. (ja és arra számíts, hogy az öltöző elég miniatűr, de ott csak neked kell öltöznöd, a gyerekeknek van kialakított helység vagy valami olyasmi)

Alice,
nagyon helyes lett ez az Iván gyerek, és milyen ügyes.

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Jaj nagyon örülök, hánykor mentek?

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Cuiccolo,
még nem tudom... hétfőn megy harmadszorra, szorongásos naplót kell vezetnie meg effélék, de az ilyesmi olyan, hogy az ott zajló beszélgetések csak rá meg a cihológusra tartoznak. Megvallom, én abban bizakodom, hogy most hogy (végre - de ezt félre ne értéstek) elment a teje, tán a hormonjai is visszaállnak, mert nekem fixa ideám, hogy ez hozta ki belőle.
És én jobban örültem volna, ha nem cihológushoz, hanem cihiáterhez megy, de ez az ő döntése volt, mert olvasott tőle cikkeket és benne bízik. Nem tudom mikorra lesz jobban.

Egyébként tényleg hosszú és nyurga baba, most 70 centi és 7 kiló 30-40 deka (3 és fél kilóval született, szóval ő tényleg csak fél éves korára duplázta meg a súlyát.)A lába meg most olyan 19-esnek felel meg, van itthon egy 20-as kiscipő, azt rápróbálzuk, majdnem jó... persze eszünk ágában sincsen cipőbe kényszeríteni a lábát, csak amiatt próbáltuk fel, hogy mikor lehet esetleg inkább továbbajándékozni ezt az ajándékba kapott (mellesleg kislány) cipőt.

Egyébként azt írják az okosok, hogy a gyereknek az a legjobb mennél többet mászik négykézláb, mert ez fejleszti legjobban bizonyos agyközpontokat. Szóval az, hogy ilyen korán felállt az csak egy sajátosság, nem dicsőség. Viszont az kétségtelen, hogy egyrészt az a gyógytorna, amit a karja feszessége miatt kellett vele csinálni, másrészt a bébiúszás nagyon hasznos. Legalábbis látványos.
alice_cs
 
 


Ja és még annyit, hogy jómagam eléggé féltettem a gyereket a bébiúszástól, nem a mozgés miatt, csak valahogy úgy gondoltam, hogy ebben a taknyos-vírusos télben a bacik sokkal jobban terjednek a meleg párás levegőben ami ugye az ilyen uszodák sajátja, de eddig semmiféle rosszézésem nem vált valóra. Ott Kőbányán tudtommal pl. nincsen beiratkozás, mindenki akkor megy mikor ráér, és közben foglalkoznak velük. A lényeg az, hogy a vízben szabadabban mozognak ennyi. Nincsen víz alatt úszás meg ilyen hülyeségek, amelyik kisbaba hisztizik első alkalommal 8mint Iván is), azt átkergetik a szüleivel egy "hülyegyerek szelidiő medencébe" (lányom megfogalmazása), ahol csak játszik apuval meg anyuval. És kap mindenféle vizikompot meg hasonló vizijátékot, hogy barátkozzon a vízzel.

Én azt mondom ezek után, hogy aki teheti, vigye el ilyen bébiúszásos foglalkozásra a gyerekét. Nopersze csak akkor, ha egészséges!
alice_cs
 
 


szaisztok!

Hosszút irtam, nem baj, ugye?..

Úgy látszik egz kicsit ideragadtam. A babaúszáshoz yvan egy vélemény, enyém gyerek imádta, most is szeretné, csak nem tudjuk annyit vinni (elkezdtem dolgozni egy éve, itthonról, de akkor is, kevesebb az idő:-( ). Nyárra egy szuper helyet tudok, a III. ker Királyok utja ne tudom hányban, de ha érdekel valakit, megkeresem, egy családi ház kerti medencejeben csinálják. Perse minden engedélyezve, agy kell, köjál, stb, szper környezet, profi "oktató"nénik. Kicsit drágább, mint az uszodai, de nincs időkörlát, és ha a babócának van kedve, egy kis mászás, futás, ki mit tud után vissza lehet menni a következő "turnusssal". Tapasztalat alaphján órák után is nehéz elvinni őket.
A másik, amit el akartam monsani, igy a telelési időben, hogy a Kolping Szálloda Alsópáhokon pici babákkal pihenőknek szuper hely. Náluk is van babauszás, viziftness minden reggel. Óvoda, babafelügyelet (ovonénikkel, játékokkal, így ha apucval akartok szaunázni, egy-két órát ott is el tudnak tölteni, és még a sírsabbakat is le tudjék foglalni) Egyébként pedig a szálloda bármely részéról perceken belül ott lehetsz a pici mellett, ha a babaoviban is hagyod. Van játszóház, oda bármikot bemehet anyuval, apuval, az étteremben legaább 25 gyereketetőszék -mindig jut, nem kell elhalászni őket "időben", külön baba-és gyerekbüfé-asztallal. Mindenki gyerekkel megy oda (szinte), így ha az étteremben hiszti van, nem néz senki rád rossz szemmel, inkább megértő, "látom, nálatok is előfordul, minden jót" tekinetttel.
A szmélyzet ugyanez. A szobaban van babakád, (mindegyikben!) pelenkázó, lehet a szállóban gyerekkocsit, hordozót bérelni, sőt, ha a pelusból kifogytok, azert is le lehet szaladni. Miden emeleten par mikrosüő a bébiételekhez.
Elnézést, hogy ilyen hosszú lett, és igazából a babaúszásból indult, de nekem ez akkora élmény és kellemes meglepi volt, (egy éve voltunk, télen), hogy azóta is tart. (ja és a szállodának van fitnessterme, termálvize, vizmasszázsa nektek, stb..) És a környéken lehet jókat kirándulni is. (ÉS esküszöm semmi közöm a szálloda vendégeinek számához, és eredményéhez:-))

hat ennyi.
Üdv,
Masodik.
masodik
 
 


Sziasztok!

Barbi! Nekünk jó a szerda. Feltéve persze, hogy addig nem lesz valami extrém időjárási változás. Csak küldj egy e-mailt, hogy hová is kell menni.

Timi! Sajnálom, ha ti nem lesztek ott.

Judit(ong)! Még nem jött mail. De majd remélem, szerdán élőben.

Kriszti! Remélem, akkor ti is ott lesztek szerdán.

Ed! Meddig vagy szalma? Addig nem sikerült eljutnom a visszaolvasásban, hogy ez kiderüljön. Vagy átsiklottam valamin.

Üdv mindenkinek!

Zita
pzita
 
 


Sziasztok,

Nekünk is jó a szerda, de a reggeli időpont lenne a csúcs -mondjuk úgy 10 körül-.

Ed,
Fuvart vállalom.

még jövök,

K.

cuiccolo
 
 


Judit,

Apától is függ az időpont, szerdán egyeztetnünk :-))
Lebegő buddhás kép az első albumban a tizedik környékén.

Zitus,
Ja, ja megyünk

Barbi,
Címet lsz. nekem is küldj mailen.

Alice,

Remélem hamarosan jobban lesz.
A mozgásfejlődésről írtakkal egyetértek a mászás is fontos, sőt azt hiszem az a legfontosabb, hogy egy fázis se maradjon ki. Pl: a sérült vagy "csak" diszlexiás gyermekeket is mászatják, kúszatják stb...

Második,

Alsópáhokról nem is oly rég csevegtünk, pont Ytonjudittal. Jónak tűnik bár a kajára most már többen is panaszkodtak meg az ára sem túl csábító...

K.

cuiccolo
 
 


Barbi,
mi is kérnénk címet ytong@mailbox.hu.
Meg azt is beszéljük meg, hogy mit vigyünk, jó-e a sali, vagy valami mást, meg a sós cucc (lehet, hogy virslis lesz, majd még meglátom).

Kriszti,
pénteken többször van beiratkozás? (vagy én nem értem).

Zita,
bocs de még nem jutottam el az íráshoz, egyszerűen nincs energiám.

J

KépKép
KépKép
ytong
 
 


KépKép és Kép h nem tudunk ott lenni szerdán.(Biztos a Mukigyerek is ezért sirt most este egy kicsit...nekem azt mondtaKép)

Kolpingot kipróbálám én is...csak h lecsekkoljam a kajátKép lehet h apát beterrorizálom...

H a mászás fontos dolog, az nem 2séges (felnött agyat is lehet "aktivizálni" ha keresztbe fogdosod a térded -a mászás meg ugye ennek a mozgásnak az "y tengelyre" kivetített változata) a kérdés csak az h a 6-8 hónapos gyereket, aki esetleg már ül, áll stb, h veszed rá h épp másszon?...

Bébiúszásra mostmár én is rámegyek, mert a Mukigyerek nagyon csapkod a fürdések alkalmával és szivesen venném ha nem a fürdőt változtatnák az apjával minimedanszévá hanem a szakintézményben tombolnák ki magukat... szivemnek azért könnyebb lenne, ha már rügyezne és nem havazna...
Nekünk - sajna? - a Rubin van közel...

Alice, Ivánka nagyon charme-os kiscsóka... tuti nagy betyár lesz!

Ytong, Dorkától még most is oda-vissza vagyok.

Masodik, lehet nyáron meglátogatjuk a privi uszit...jó buli lehet, főleg egy söfi-tali alkalmával...

Tegnap gyerekes vendégségben voltunk ezáltal sikerül egy prima pappa peg perego etetőszéket "próbaülni"...Hát én beleszerettem. Uh kedden megyek és meg is rendelem (de márkahűen chicco-t)Ma nagymamáéknál felavattuk az utazó ülést is (hippo-t), az is fini..

Pénteken nekem volt kimenőm (blondy-ba, szuper volt)szombaton, ugye a Babucnak, ma meg apa sörözik...

Hát ennyi történt. Ja, meg lehet h megint jól megfázott a szentem...így mellkasra ma este már pinimenthol került, elsö kör cebion is beugrott, meg orrba is fújtunk, sőt szíttunk is...

Várom a holnapot! (még jó h jön a dokinéni reggel...)
timili
 
 


Timi,

a mászást ne erőltesd, én pl. nem tudtam mászni de 7 hósan már felálltam és nem sokkal később elindultam. Mindemellett elég kicsi voltam, 1 évesen 67 cm, képzelheted, szegény anyuéknak kitört a dereka, mert a babakocsiba nem voltam hajlandó megülni.

J

KépKép
KépKép
ytong
 
 


sziasztok!

Timili, sajnálom, hogy nem jöttök, hamarosan itt a jóidő és mehetünk a szigetre, ha itthon vagytok. Serintem a mászást nem kell erőltetni. Kincső 9 hónaposan kezdett el kúszni és 10 hónaposan kezdett el mászni. Mostt 11.

Kriszti, köszi a dicséretet és a fuvart. Büszke anya vagyok!
Csizmát még nem vettem, mert 7e ft-t nem akarok kiadni érte. Ma megyek egy újabb felfedező körútra, remélem szerdán meg is tudom mutatni.

Apa szombat este megérkezett, jót másztak a hidegben. Belegondoltam, hogy nem az a baj, hogy elutazik és mi egyedül vagyunk a gyerekkel (minden napra volt programunk), hanem az, hogy látom, hogy pakol, készülődik. Ilyenkor nekem is mehetnékem van. Majd 10 év múlva, remélem.

Zita, remélem jöttök szerdán!

Majd még jövök.
Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Én 2005.01.11.-én szülttem ebben a korházban.
A fiam Benjamin negyed 2 -kor hajnalban érkezett.
Dr Ita Jenő volt az orvosom a szülésznőm a fantasztikus Némethné Szabó Ágnes volt.
De mindenki fantasztikus volt azülépsnél és a Korházban is.
Köszönet nekik mindenért és persze a FIAMÉRT!!

Kép

Kép
boszyka
 
 
 
 


Valaki segítene hogyan lehet ide képet feltteni?
Köszönöm
Boszyka

Kép

Kép
boszyka
 
 
 
 


Kép
Boszyka,

Gratula Benjáminhoz!
Azt hiszem az én császáromnál Ő segített az én dokimnak...
Képet a melléklet feltöltése gomb megnyomásával tudsz feltenni. (tallózás, kiválasztod stb)

MÁszás,
Ja, ja nem kell erőltetni csak fontos, hogy ne maradjon ki. Az mindegy hogy ki mikor kezdi..

Ed,
A mondat vége: most 11 és megy mint a villám, lépcsőt mászik.....

Havazás,

Tessék abbamaradni, hogy szerdán létrejöhessen ez a tali. Ónos eső, fagyos út mellett nem merek útnak indulni.

K. a gyáva

cuiccolo
 
 


Ha valakit érdekel, itt található a lányom cikke (élménybeszámoló a babaúszásról) és egy csomó link még ebben a témában:

http://www.kaleidoskop.hu/gyerkoc/archivum/bebiblog/index2.htm
alice_cs
 
 


Kriszta, ha te vagy gyáva, akkor mit mondjan én? A gyávák királynője???
Kincső a többi, hasonló gyerekhez képest későn kezdett el mászni. De behozta a lemaradást, mert most gyors, mint a villám!

Boszyka, gratula a fiadhoz, van már a topiknak egy kis Benjije!
Jön a fotó?

Kincső nem eszik. Aludt 3 órát az erkélyen, persze hóesésben, és most egy falat kaját sem hajlandó lenyelni. Semmi nem kell neki.
Megpróbálom a gyümilevest.

ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Boszyka, Benji velkám! 3 hetes a babuc és Boszka már netel! Ez igen! Akkor jön a kép cyber-mom?

Lányok, félreértés: nem akarom én "mászatni" a fiam, csak úgy kérdeztem h mégis hogy képzelik h "ne maradjon ki a mászás"? Anyuka menjen át medvébe, 4kézláb és mutassa, "Látod fiam, így kell!" vagy mégis hogy???

Ed, azt mondanám amit Másodiknak is: ne most kezdd el gyakorolni...
Majd ha már a szigetre mehetünk talizni, akkor gyönyörüen körözgethetsz, meg parkolgathatsz...Kincs most épp mit gyakorol? Kép?

Márkót nem lehet lelőni, már csak állva jó neki minden...persze ez még egy plusz embert igényel. A segítőembert jelenleg anyukám személyesíti meg.
Ha leírom, h most nem olyan meleg a megfázás mint a múltkor, akkor ugye, nem kiabálom el?

Mackooo, Judit 78, MATT07! Merre?
timili
 
 


Boszyka,

nagyon sok gratula a Kép-hoz.

Lányok egyetértek Krisztivel, az igazság az ,hogy én sem szívesen indulnék el ebben az időben.

J

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Szánkózzatok talizni!

Hm?
timili
 
 


Sziasztok!

TimiKép,sajnálom, hogy nem jöttök!

Lányok, mail megy, Kriszti nem tudom a címed!
Remélem azért összehozzuk a talit!Kép
Csak semmi megfutamodás!Kép
Nálunk az egész nappali-konyha kő,ezért vmi habszivacsot jó lenne,ha tudnátok hozni!

Ma kipróbáltuk a havat. Szegény gyereket leültettem a kertbe (persze csak egy pillanatra)és nagyon élvezte. Míg lapátoltam a havat azon meg jókat nevetett a kocsijából. Van humorérzéke.

A mászáshoz. Nekem még mindig nem mászik Bence. És a változatosság kedvéért már tényleg nem izgatom magam ezzel.Kép Azt hallottam, hogy vannak babák akik kihagyják.
Viszont tegnap óta tud menni a bébitaxin. Igaz csak hátrafeléKép És közben, hangosan nevetKép

Judit, a forgást Bence 5 hósan kezdte, de én is úgy hallottam, hogy 6 hónap körül illik.

Második már múltkor kedvet kaptam a helyhez, de jó, hogy emlékeztettél rá!Kép

Boszyka, gratulálok a kisfiadhoz!Kép

Barbi

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


Ed, nekem szombaton nem akart enni.
A kis szemtelenek!

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


Barbic, mennyi pampers zacsid van már? Jól begerjesztettél, pedig én még nem küldtem vissza semmi ilyesmit...a dm-es bababónuszon kívül semmiben nem veszek rész. Ezért is lep meg h miért kapok milupás, pampers-ös, liberos meg még ki tudja milyen postákat. Persze a bejelentett lakcimemre, uh biztos a lakcimnyilvántartó a hunyó.

Aludjatok mostmár Ti is (ha nálatok nem zörög túl hangosan a redöny)
Jó éjszakát!
timili
 
 


Timi, már szereztem egy zenélő csigát és most a zenélő bogárra hajtok!Kép Csak attól tartok az Active Baby nem vesz részt a programba és sehol se kapok Total Care-t.
A csigás képet láttad? Mennyi pontod van?

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


Sziasztok!

Ma kaptuk meg a kéthónapos oltást. Mindkét comba egyet-egyet, mert beadattam az agyhártya elleni szurit is. Egyelőre jól viseljük, minimális sírás volt a doktor néninél, most meg szuszizunk.
Az evés kapcsán lenne egy kérdésem: a kis lurkó már felfedezte a kezét, és előszeretettel tömködi a kis szájába. Sőt, legtöbbször szopizza is, de, ha ilyenkor cicire teszem, az eseteknek mintegy csak 50%-ban szopizik, egyébként huncutkodik az ölemben. Nálatok előfordult-e hasonló? Vagy az ökölszopizás az nem egyenlő az éhes vagyok, anya! felkiáltással??
Nálunk is előfordul, hogy egyik nap alig eszik, a kövezkező nap viszont pótolja többszörösen. Lehet az, hogy két hónaposan annyira lekötik a világ dolgai, hogy "elfelejt" enni?

ildi
matt07
 
 


Sziasztok!

Timili, nem fogom elkezdeni pont most a vezetést. Szeptemberig adtam amgamnak haladékot, hogy megtanuljak. Mire jön a köv bébi, profi sofőr akarok lenni.
Ja, én megmutattam Kincsinek, hogy hogy kell mászni. Ő már akkor kúszott és próbálkozott a mászással.

Ildi, már épp akartam írni emilt, hogy mi van veletek.
Az evés-nemevés ismerős jelenség, nap mint nap találkozok vele. Ökölszopi nálunk is volt, nem biztos, hogy éhes, csak játszik. Fotó? Ja, saját oldal, megnéztem. Amikor együtt kosaraztunk a suliban, nem gondoltam, hogy még egy topikban is fogunk irogatni.

Kriszta, Judit mi lesz holnap?

Lépek...
Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?