Új privát üzeneted érkezett!

Janula,

Szorítok ma is!! Te csak pihenj, igyál sok teát, folyadékot, simiz pocakot, olvass!! Mi meg küldjük a tapadós energiát!

Szép napot!!
magdipeti
 
 


Magdipeti,

köszönöm! :)
Már csinálom is! :)
Kicsit nyugodtabb vagyok, mert nem jött meg! :) De már szeretnék túl lenni a holnapon...
janula
 
 


Sziasztok csajok,

Először is drága izgulós Janula ,

Nem fog megjönni, mondtam, hogy érzem, hogy ott a baba, és semmit se félj, mert mi itt vagyunk veled, és küldjük az energiát!!!Ma reggel is imádkoztam érted!A fiatalabbik vagy az idősebbik vérvételes hölgy volt ilyen tündér? Látod ő is érzi!
Nincs igazad, mert már 2 lőrinci babás...ott a manó hidd el!!!Kapaszkodik az a kis prücsök, mert érzi, hogy csuda jó helyre fog születni, és egy tündéri aranyos anyukája lesz, aki már nagyon várja őt!!! Nagyon várom a holnapot!

Cicmorgó,
Kipróbáltam a tuti, de annál rosszabb ízű csodatrutyit, konkrétan öklendeztem tőle, de nem jött ki szerencsére., és egyre jobban vagyok!! Ma volt az első olyan este amit majdnem végig tudtam aludni köhögő roham nélkül, csak pipilni kell állandóan.

Edina,
igen, nem kockáztattam, hogy nem jövök ki teljesen és lesz valami szövődmény, így második hétre is kiirattam magam.A pénz miatt vaciláltam, de úgy döntöttem a csodamanót nem kockáztatom, annyit nem ér a pénz!

Louise,
na akkor te vagy a 3. lőrinci csajszi!  Szoritok érted is mint itt mindenkiért! hajrá!!

Magdipeti,
vigyázok magunkra, érted meg nagyon-nagyon szorítok, és küldön az agykontrollos energiát...nyikorog az ágy ugye!??

Maci,
komolyan imádom olvasni mikor írsz. Mindig megmosolyogtatsz.Nagyon jó érzéked van felvidítani az embereket!
Természetesen küldön a kis Amazonnak az energiát, vasárnap minden rendben lesz!! Képzeld én is voltam 1x diákolimpián.Mi másodikak lettünk akkor csapat Kumite-ben.Majd lefényképezem az érmem, és elküldöm neked!
Szurkolok nagyon nektek, hogy Kismackó 2.0 , mihamarabb hazatérjen a sítáborból!


Holnap várom nagyon a híreket lányok!!
Addig is vigyázzatok magatokra!Ölelés!
paurora81
 
 

 
 

Paurora,

remélem boszi vagy! :) :)
Természetesen az idősebb hölgy volt a kedves.
Még mindig nagyon izgulok, de most már a minden mindegy állapotban várom a holnapot. Tenni már nem tudok semmit, hátradőltem, kész! :)

Edina, Gabci,

mikor jöttök holnap?
janula
 
 


Sziasztok,

Szerintem Paurora lazán bevállalja a boszi szerepet a cél érdekében Azért én továbbra is küldöm az eneriát

Bár most kicsit enerválttá tett a Koppány dokinő...Nagyon kedves cuki, de felírta a napi 1500 mg Merckformint. Lányok, tényleg nagyon gáz a mellékhatása? Tudtatok tőle tömegközlekedni? Buta kérdés, de nekem regggelente 45-50 perc a busz és ha tényleg futni kell, akkor lehet, hogy jobb, ha kocsival megyek dolgozni.. Már kiváltottam, sőt az előbb a vacsihoz meg is ettem..

Paurora: az uram 11 után jön haza, majd mondom neki a paracsot:)

Lányok ügyesen holnap és várom a híreket mindenkiről!!!

Szép estét!!
magdipeti
 
 


Janula,
nem győzöm elégszer elmondani, de tényleg nagyon szorítok és nagyon sokat gondolok Rád, annyira nagyon izgulok, és nagyon várom a híreket!

Edina, Gabci,
Ti is írjatok majd, hogy mi a szitu :)!

Nekem semmi izgi, holnap este MRI, és remélem holnap-holnapután végre megjön és kérhetek időpontot dr. M-hez.
lexi01
Budapest
 
 


Janula én reggel 8 körül már vv leszek mert a párom bevisz amikor megy dologzni a Blaháig és utána van egy kis dolgom is . De 11 elött már tuti vissza is érek majd. Szóval a mosolyt már együtt fogjuk látni az arcodon Gabcival amikor kijössz a proftól

Magdipeti ezek szerint ennyire nem volt jó az inzulinod a drnő szerint ? Az eredményeid alapján már éreztem hogy bogyó lesz a vége de ez elég magas adag. Nekem 500 metet kell csak szednem azt is két részletbe fele fele reggel és este . Mellékhatásként nem volt szaladás de én reggel ha korán megyek akkor is itthon veszem be ha baj lenne de eddig nem volt .

Az első héten pedig csak este felet kellett szednem hogy szokja a szervezetem és csak a 2. héttől kellett reggel is bevenni.
Remélem nálad sem lesz gond . De annak örülj hogy kezelik mert ez is gátolja a sikeres teherbe esést, de gondolom ezt mondta a doki is.

Szép estét lányok és Gabci Janula holnap tali
edina71
Budapest
 
 


Magdipeti,

nekem is fokozatosan kellett hozzászoknom a Met-hez, nem kellett azonnal a legnagyobb előírt adagot szedni. Nem is lett semmilyen mellékhatás. Néha talán kicsit émelygős volt az elején, ha jól emlékszem. Sajnos a bélmozgásomra nem hatott! :)

Lexi,

nagyon köszönöm neked is a szurkolást! Én is gondolok rád, hogy mihamarabb belevághass te is! :)

Edina,

akkor várlak holnap, bár nem tudom, mennyire leszek használható állapotban. Előre elnézést kérek, ha nem!
Szerintem én mindenképpen sírva fogok kijönni! :)

Lányok,

mindenkinek nagyon köszönöm, hogy mellettem állt a nehéz pillanatokban, vígasztalt és bátorított! Nagyon hálás vagyok érte, nagyon sokat segített!
Holnap jelentkezem!
janula
 
 


Janula!!!!!!!

Mindenképpen sírva jössz ki de az örömtől,és még mi is sírni fogunk Edinával!!!!!

Reggel fél9 körül ott leszek és ott is maradok 11-ig,ugyhogy majd dumcsizunk!!!!!!

Puszi jó éjt mindenkinek!!!!
gabci75
Érd
 
 


Sziasztok Lányok,

Janula, Noee, Gabci, Edina
Úgy izgulok értetek!!! Nagyon várom már a híreket! Remélem minden ok lesz veletek!!!

magdipeti
 
 


Lányok,

félóránként benézek, hátha írtatok már!Annyira izgulok már...mint mikor Hétfőn vártam,hogy megcsinálja az UH-t Murber.
paurora81
 
 


Hali Paurora,

Én már egyszerűen nyitva hagytam a lapot..és mellette dolgozom...Ez azért pozitív stressz..nem
De már nagyon várom a híreket!!

Veled minden ok? Nátha? babóca? Párod?..túl van már az első "sokkon"?

Tegnap elkezdtem a szedni az IR gyógyszert..még nem kellett futnom tőle.. Holnap meg uh Remélem minden ok lesz és a jobb oldalom is lesz tüszőm, úgy szeretném

Szép napot, izguljunk együtt:)
magdipeti
 
 


Lányoooom, begörcsöltek az ujjaim, egész nap csuriba a kezem :P
maci80
 
 


Én is ha tudok egyfolytában belépek és várom a híreket !!!

Olyan jó hogy egymásért így izgulunk
evi89
Vecsés
 
 


*lányoook akart lenni, csak telóról vacak :-(
maci80
 
 


Én is itt, ránézek, amikor csak tudok, nagyon izgulok :)!!!!
lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok,

ti igazán mindent megtettetek, és azt hiszem én is. De sajnos nem sikerült. Nagyon el vagyok keseredve, úgyhogy most ki kell találnom valamit, hogy hogy szedem össze magam és hogy fogom kibírni a 3 hónapot megint...
janula
 
 


Janula Drága,

Nagyon keves, ha azt mondom...sajnálom..nincs rá szó...ez szörnyű..

Próbálj meg minnél többet a pároddal lenni..csak ez segít..nagyon szorítok, hogy rendbejöjj és túl juss ezen a napon!!

Vigyázz magadra!!

magdipeti
 
 


Janula,

annyira, de annyira sajnálom.Tényleg annyira imádkoztam, még a boszi szerepet is vállaltam volna érte! Most veled sír a lelkem.
Csak azt tudom mondani, hogy tarts ki, mi itt vagyunk!Nagyon sok kitartást és erőt kívánok neketek a párodal.Ne adjátok fel, lehet hogy egy picit hosszabb út vár rátok, de hid el a végén ott lesz a baba!

Ölellek
paurora81
 
 


Janula

Nagyon sajnálom.
Sok erőt kívánok neked , nektek . Ne adjátok fel !!!!

A dr. úr mondott valamit ?

Vigyázzatok egymásra !
evi89
Vecsés
 
 


Magdipeti,
köszön szépen jobban vagyok, de sajnos a köhögés nem akar abbamaradni.Ma eléggé fájdogált a pocakom, nem szúrt,hanem..nem is tudom leírni  feszített , nyumott, majdnem mint egy menstruációs görcs, de mégse olyan ..., fura érzés volt.Kb 1 órán keresztül éreztem, de most már jobb. Ez normális?
Ugye hogy aranyos Koppány doktornő? Bizz benne!! Mikor nekem nézte az értékeket, kérdeztem hogy nem kell-e gyógyszer, mert az éhgyomri Inzulinom picit magas volt, de azt mondta azt mozgással lehet korrigálni, feleslegesen nem ír fel gyógyszert. Bizz benne, ha 1500mg kellett akkor biztos ez a jó!Remélem nem fogsz tőle boát szólongatni a wc-ben.
Holnapra szurkolok, majd írj hogy mit látott Murber az UH-n!
paurora81
 
 


Drága Janula,

nagyon nehéz ilyenkor bármit mondani, de nagyon-nagyon sajnálom, hogy nem sikerült, mérhetetlenül szomorú vagyok.
Nagyon sok erőt és kitartást kívánok Neked és a párodnak, szeressétek egymást. Remélem, hogy sikerül majd túltenned magad rajta, hogy aztán újult erővel és lelkesedéssel készülhess a következőre, és remélem hogy gyorsan el fog röppenni ez a három hónap.

Vigyázz magadra, ölellek!
lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!!!!

Annyira rossz volt amikor kijött Janula a párjával a proftól és sírt közben bólogatott hogy nem sikerült. Edinával mindketten nagyon szomorúak lettünk és sajnáljuk nagyon nagyon. 

Én még sírtam is mert bár tudni még nem tudom milyen de el tudom képzelni a fájdalmat,és a sikertelen inszemek után is mindíg sírtam,és pedig ott nem kellett várni 3hónapot,de az is megviselt.

Janula mi itt vagyunk veled és itt is leszünk.
Sok puszi!!!!


Én megkaptam a menopur szurimat és hogy mikor mennyit kell majd szúrni. Hétfőn megyek megint vv.-re.

Edina is hétfőn jön de a többit elmondja majd ő!!!

Puszi.
gabci75
Érd
 
 


Janula, nagyon sajnálom bár tudom, hogy ez kevés. Ha tudtok, kapcsolódjatok ki a pároddal, utazzatok el valahova. 

Gabci, hajrá, csak így tovább! :) 

Paurora, teljesen normális érzés a feszülés. Ha nagyon rossz, akkor vegyél be egy magnéziumot, az tud segíteni.

Nálunk minden rendben, úgy tűnik, hogy két kislányunk lesz. 
noee
 
 


Janula, én is együtt érzek veled. :( szerintem most nyugodtan szomorkodj egy kis, muszáj a fájdalmat kiadni magunkból, nem kell mindig erősnek lenni, nem kell mindig tartani magunkat. Szerintem ez így van rendjén. A lényeg, hogy szedd majd össze magad, és indulj neki újra, nem is tudunk mást tenni. Én is ezt teszem minden nap, igaz, egyelőre másból kifolyólag.
Noéé, 2 kislány, szuper:) vannak már nevek?

magdipeti, én is szedek metet, már 3 és fél éve, nekem nem volt az elején sem mellékhatás. Nagyon jó cucc, az biztos:)
lexi, veled mizu, hogy vagy?

Képzeljétek, tegnap reggel megjött 25! napra, azt hittem frászt kapok!!! Ma hívtam Bokort, hogy akkor mi van most, megcsinálja-e így 3-án a HSK-t, de azt mondta, tudja, hogy nekem ez most sürgős  a lombik miatt, így meglesz a műtét. Nagy kő esett le a szívemről, izgultam, hogy emiatt csúszni fog a dolog. 


cicmorgo
 
 


Sziasztok lányok

Janula őszíntén nagyon sajnálom , amikor kijöttél és láttam az arcodon a szomorúságot ugyan azt éreztem amikor velem közölte   a prof márciusba a száraz tényeket. Sírd ki magad mert ezt máshogy nem lehet . mennyetek el valamerre a pároddal kicsit pihenni feltöltődni és bár tudom hogy sok idő van májusig, de hidd el nagyon gyorsan el fog jönni. Ne adjátok fel és sikerülni fog. Sikerülnie kell.!!!

Nekem ma azt mondta Murber, hogy nagyon szépen alakulnak a hormon értékek ami nálunk nagyon jó hír és a Menopurt kezdhettem ma. Elég durva dózissal de azt mondta hogy ha hétfőn megyek uh alapján lehet csökkenteni fog rajta. Nem is érdekel mennyit kell szúrni csak sikerüljön végre boldoggá tenni a páromat magamat és titeket egy két csíkos teszttel.

Gabci remélem sikerül bekeverned este a szurit ha nem akkor hívj és segítek
edina71
Budapest
 
 


Szia Edina!!!

Szerintem sikerülni fog mert figyeltem ahogy beadták a klinikán.
Legalább is remélem!!!

Remélem jó lesz hétfőn a tsh,és a prolaktin eredményem!!!

Akkor hétfőn tali!!

Puszi.
gabci75
Érd
 
 


Szia Gabci

Miért kérte most a doki ezeket nálad ? Nekem nem kérte és 3 éve volt utoljára teljes vérkép lekérve.
A tsh a pajzsmirigy a prolaktinra meg Bromot ad ha nem jó az eredény. De én drukkolok neked nagyon hogy minden oké legyen és kézenfogva csináljuk végig ezt a proto......

Tudod együtt kell mennünk a műtőbe
edina71
Budapest
 
 


Azt mondta hogy már régen néztük,nézzük meg. 

Jaaa,mert kérdezte hogy milyen gyógyszert szedejk,mondtam hogy eutirox meg a bromo. És erre mondta hogy akkor nézzük meg.

Nagyon remélem hogy jóóóó.

Nyugi együtt csináljuk végig!!!!!

Puszi.
gabci75
Érd
 
 


Hát csajszi nagyon remélem hogy így lesz. Tudod apáékat is  össze kell még hozni hogy ne unatkozzanak amíg ránk várnak.

Pusz és a szurival ügyesen. Az esti menopurt amíg tudod told ki és reggel adhatod már rendesen.

edina71
Budapest
 
 


Igen igen,összehozzuk őket,úgy nekik is hamar elmegy majd az idő.

Jó rendben,úgyis 11körül fekszek le csak.

Puszi!!
Jó éjt!!!
gabci75
Érd
 
 


Sziasztok Lányok!

Janula nagyon sajnálom, hogy nem sikerült, de kitartás és hamar letelik az a 3 hónap. Egyébként én nem is tudom, hogy miért kell várni ilyenkor 3 hónapot.

Magdipeti
Neked a Fostit hogy kell szúrnod hétvégén? És a tüszőrepesztőt?

Csajok akkor hétfőn jön Magdipeti, Gabci, Edina és még valaki?

Gabci
ügyesen a szurival.



mira08
Budapest
 
 


Janula :'( azt hiszem kár bármit is írnom :'( Átérzem a fájdalmad! És igaza van Edinának, tessék kisírni magadból, ne tartsd vissza!! Aztán napról napra könnyebb lesz és máris itt lesz május ;-) Addig is itt vagyunk, ránk számíthatsz
Noee, gratulálok a kislányokhoz :-)
Edina, Gabci, tüszőérlelésre fel!!!
Paurora, hogy van a köhögésed? Mézet próbáltál enni? Utána nézek majd, mit lehet várandósság alatt használni (gyógynövényt), mert azért ilyenkor azzal is csak óvatosan szabad bánni
Magdipeti, hogy bírtad a bogyót? Remélem, nem kellett futni! Amúgy mennyi idő alatt fejti ki a hatását? Lehet, hogy már segít, hogy sikerüljön az inszem?
Mira, az első lombikom után én az első 2 hónapban össze-vissza véreztem 1-2-3 hetente, kellett egy kis idő, mire helyreállt a hormonműködésem. Szerintem ezért van a 3 hónap kényszerpihi.
Cicmorgo, örülök, hogy így is túlleszel a hsk-n (éreztem a földrengést, amikor leesett a szívedről a szikla :p )
maci80
 
 


Sziasztok!

Szeretném a tanácsotokat, segítségeteket kérni. Két évet próbálkoztunk, hogy babánk legyen sikertelenül, fél évvel ezelőtt elmentünk egy meddőségi központba. Többször vért vettek, a hormonok miatt, anti-müllerin, sperma vizsgálatot csináltak, rengetek UH-ot. A bal petefészkemben az orvos látott sok kis apró valamit, endometriózisra gyanakszik, valamint az FSH-ám magas. A párommal úgy néz ki minden rendben. Már egy inszemináción is túl vagyunk, most készülünk a másodikra. Az orvos azt mondta, hogy csináljunk végig mindenféle vizsgálatot amit majd kérni fognak, ha elmegyünk lombikra. Én majd SOTE-n szeretném folytatni. Most viszont egy laporoscopiás műtétet akar csinálni, mert, hogy ezt úgyis fogják kérni, és ha nincs meg elküldenek. Én ettől egy kicsit félek, mert nem szeretném, hogy azért műtsenek meg, mert még ez a leletem hiányzik. Valamint olyan rémtörténeteket hallok, hogy minden vizsgálatot úgyis megcsinálnak mégegyszer. Már el szerettünk volna többször jönni, de nem adja ki a leleteinket, semmi nyoma pl. az inszeminációnak, ha elmegyünk máshova már nem szeretném az elejétől kezdeni az egészet, mert ugye a magas FSH a petefészek kimerülését jelzi.Egyébként meg eleve az inszeminálást átjárhatóság után kellett volna szerintem. Ti mit tennétek a helyemben elmennétek máshova, vagy megcsináltatnátok a műtétet és minden lelettel a kezetekben folytatnátok a harcot?
dolfi
 
 


Sziasztok Lányok,

Köszi szépen a merckforminnal kapcsolatos infókat, már 2*500 az adagom...A Koppány doktornő azt mondta, hogy sokat segíthet, ha eljutok a hétvégén a 1500 mg-ig.  "Futni" nem kellett, max kicsit kotyagos volt a fejem.

Most voltam vv-n és uh-n. Megint vannak szép tűszőim, de megint a bal ( nem átjárható) oldalon..Most ennek alapján 3* kell Fostimont szúrni, és hétfőn reggel újra vv, uh. És majd megbeszéljük hogyan tovább..Azt mondta, hogy ha nem sikerül a jobb oldalamra tüszőt varázsolni, akkor tovább lépünk lombik felé..Hát kíváncsian várom a hétfőt..addig meg iszom a málnateát

Gabci, Edina, Mira: hétfőn tali?  Remélem minden ok veletek és szuriztok ügyesen!!

Noee: gratula a két leányhoz Vigyázz rájuk nagyon és magadra is!

Janula drága, Aggódom érted! Kitartás, te egy erős nő vagy! És mi itt vagyunk, ha szükséged van ránk!

magdipeti
 
 


Sziasztok!

Janula,

nagyon sajnálom és sok erőt kívánok neked! Pici jó a rosszban, higy még csak február van, beleférhetsz még eggyel a nyári szünet előtt!

kismamák, 

örülök, higy jól vagytok, különösen Paurorát olvastam ámulva, szuper, higy így történt!

Drukkolok a most éppen ringben lévőknek!

Dolfi,

üdv. Itt es gondolkodás nélkül gyere át, tök gáz, hogy átjárhatósági nélkül inszemináltak! Hova jártál eddig? Számíts rá, hogy a vérvételeket megismétlik nálad, és ha hoztok leletet a párodról, akkor is biztos megnézik őt is még egyszer ( sperma), de ők majd tudják, kell-e műtét és mindjárt küldenek is valakihez. Hajrá!
mmzs75
 
 


dolfi, ez a "sok apró valami" nem lehet, hogy PCOS? Nekem pl az is van - mert hát miért ne? - , és annak tipikusan ilyen a kinézete. Nem tudom, hallottál-e róla, ha esetleg nem, akkor olvass utána, és ha kaptál ultrahangfotót a petefészkedről, abban látszódnia kell annak a sok apró pötyinek és azt össze tudod vetni a neten a PCO tipikus kinézetével. De félre ne érts, nem akarlak távdiagnosztizálni, csak ahogy leírtad, az alapján egyből ez jutott eszembe. 


cicmorgo
 
 


Sziasztok!

Én is nagyon sajnálom Janula, remélem nem én kiabáltam el a lőrinci sikerekkel 

Megkérdezhetem tőletek, hogy hallottatok-e valamilyen statisztikáról arra vonatkozóan, hogy hányadik lombik szokott sikerülni? Mert nekem sokan mondják, hogy ne legyek nagyon elkenődve ha az első nem sikerül, mert hogy az gyakorlatilag csak egy próba, az orvos még tapogatózik és általában csak a második, vagy inkább a harmadik jár sikerrel? Ti erről mit gondoltok?
Nem tudom, hogy Janulának ez hányadik volt, de nagyon remélem hogy ő is még csak az elején jár és a következő alkalommal már minden stimmelni fog és csak a boldogság csal könnyet a szemébe.

Még egy kérdésem lenne. Jövő hét csütörtökön kell visszamennem a Murberhez és azt mondta, hogy akkor vigyem már magammal a Menopurt. De valaki írta itt egyszer, hogy akkor derült ki hogy a Gonapeptyl nem hatott nála és így feleslegesen váltotta ki a Menopurt. Ezért én úgy okoskodtam, hogy csak hazafelé váltanám ki, ha minden ok. Ezzel nem lehet gond, igaz? Vagy már ott be kéne adatnom talán az első adagot? De úgy is jó, ha elszaladok a patikába és visszaszaladok, igaz?


louise77
Budapest XVIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Magdipeti
Igen hétfőn talizunk. A szurit holnaptól kezdem, 2 Fostit kaptam, de megkértem a házból egy nővért majd bökje belém. A málnalevél tea mire jó? Azt hallottam a tüszőérlelésre a cickafarkfű a jó, beülti, vagy inszem után a megtapadást meg a palástfű segíti. Remélem te jól böksz majd és varázsolsz a jobb oldaladra sok tüszőcskét.
mira08
Budapest
 
 


Halihó!

Gabci, Edina,
tökjó, hogy már így haladtok a szurikkal :)! Amúgy azt már lehet tudni, hogy várhatóan mikor lesz a leszívás, meg a beültetés? Vagy ezt már írtátok? Ha igen, akkor ne hari :(.

Magdipeti,
én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy lesz-e végül a jobb oldalon is tüsző, szurkolok nagyon. De a lényeg, hogy végül így, vagy úgy de baba legyen a végeredmény, legfeljebb majd együtt lombikozunk ;).

Én tegnap este voltam agyalapi mirigy MRI-n, a bal oldalon van egy kb. 3x3mm-es mikroadenóma. Hát nem örülök, de ezen most nem aggódom, szedem rá a Bromocriptint, úgyhogy nagyon remélem, hogy azzal rendben lesz.

Amúgy most már szinte biztos, hogy holnap meg fog jönni. Érdekes hogy mostanában inkább 25-26 napra jött meg, holnap meg már a 29. lesz, szóval nem tudom most mi ez késlekedés, de mindegy, a lényeg, hogy jöjjön meg és aztán mehessek UH kontrollra és remélem annak a sárgatest cisztának már nyoma se lesz, nagyon-nagyon remélem.
Van valakinek amúgy tapasztala ilyen sárgatest csiszta téren? Ez elszokott múlni így pár nap alatt? Illetve mi van, ha most elmúlik, de mondjuk amikor megyek a 20. nap környékén, akkor megint ott lesz egy, ilyen lehet egyáltalán?

Szép hétvégét előre is mindenkinek :)!
lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok

Louise a Gona mindenkinek hat mert az csak leállítja a saját hormonjaidat és az tuti mindenkinek megy. Az már sajnos velem is előfordult, hogy hiába kezdtem el szúrni a másik szurit legyen az Menopur vagy Fosti de nem indultak el a petesejtek. Így jártam én is 2012-ben . Hiába döftem a Menopurt csak 1 petesejtem lett a stimu végére. Egyébként ráérsz akkor is kiváltani mert akkor vissza mész a patika után és beadják akkor ott a reggeli adagot. Drukkolok, hogy folytathasd.


Lexi még nem tudjuk mikor kerülünk a műtőbe mert most uh sem volt nem volt mit nézni.hétfőn viszont már lesz akkor talán már látni is fog valamit a doki hogy elindult-e odabent valami és ha igen akkor megfelelő számú és nagyságúak-e. De előre láthatólag márc 3 hétfőn lesz a nagy nap mindkettőnknek.
A fent tapadt sárgatest  tömlő nálam is volt nem is egyszer és el is múlt amire menni kellett. Szóval neked is biztosan levált és a mensivel kipucolódott. Utána hajrá lombik nálad is.

Hétfőn jó sokan megyünk akkor a Sotéra.

Szép hétvégét mindenkinek
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok,

Noee,
gratula a két csajszihoz!

Maci,
köszi kérdésed,már teljesen jól vagyok.Néha 1-2 köhintés, de amúgy teljesen ok. Kipróbáltam, nekem nagyon sokat segített ez a mézes foghagymés trugyi, na meg a reszelt gyömbéres kamillatea.
ihen én is megnéztem mit ihatok mit nem. Pl. Én zsályát is szoktam ha megfázok, de most azt nem lehet mert méhösszehúzó hatása van. Mindig megnézem hogy mikor mit lehet, mert bizony veszélyes ha össze vissza iszik az ember mindent.

Magdipeti,
lassan itt a választások ideje, akkor most érted a jobboldalnak szurkolok!

Dalfi,
üdv itt! Szerintem is gyere át. Nem tűnik se alaposnak, se körültekintőnek,se megbízhatónak ez a doki. Itt jó kezekben leszel!

Mmzs,
jó hogy írtál!Igen én is ámultam csak mikor megláttam a két csíkot...lassan 3 év gyötrelem után, a lombik kezdetén...hihetetlen, de csodák vannak!
Tényleg veletek? Milyen az új hely? Ott milyen vizsgálatok vannak?Génfeltérképezés, stb..?
paurora81
 
 


lexi, és milyen volt az MR? ott mondott valamit az orvos?

paurora, látod, mondtam én, hogy a fokhagymás trutyi használ:) örülök, hogy megfogadtad a tanácsom!

edina, akkor március 3-án nekem HSK, nektek meg egy igen fontos nap lesz:)

mira, a málnalevél teát én eddig csak szüléskönnyítő teaként hallottam, azt hiszem segíti a tágulást. Persze, lehet, hogy másra is jó:)

louise, szerintem azért is sikeresebb a második vagy harmadik lombik, mert akkor már nem olyan ismeretlen az egész, és szerintem ez is sokat számít, hogy már tudod,hogy mire számíts, mi a protokoll,  az eljárás, és talán ezen már nem izgulsz annyira. Legalábbis kis laikusként (még) így gondolom. Nekem személy szerint sokat számít, ha tudom, mi vár rám...
cicmorgo
 
 


Cicmorgo, 
MRI-n nem mondtak semmit, csak megcsinálták tegnap, ma meg elhoztam a leletet, és azt kell majd megmutatnom Murbernek.


Edina,
hű de izgi, szurkolok nagyon Nektek.
És köszi az infót a sárgatest tömlőről, megnyugtató, hogy akkor ez elvileg nem csinál nagy "felfordulást", remélem így lesz nálam is :)!

Paurora,
örülök, hogy már jobban vagy :).
lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok!!!!!

Igen hétfőn tali Mira Magdipeti Edina!!!!!De jó lesz!!!!!
Megy a szurizás jól,és remélem hogy sok petécske lesz!!!!!

Szép hétvégét mindenkinek,én sajnos dolgozok!!!!

Puszi.

gabci75
Érd
 
 


Paurora,

még csak 1x voltunk a másik intézetben ( F o r g á c s ). Majd a márciusi ciklusban lesz hormonális kivizsgálás+ 1 spermakontroll. Itt sincsenek spécibb vizsgálatok. Ami spéci, az a time lapse videó, amit az osztódó embriókról készítenek, ha beírjátok a keresőbe, hogy primo vision, kiad ilyet. Nálam az a cél, hogy kiderüljön, a kemoterápia károsította - e a petesejtkezdeményeimet, amelyek születésünk óta ott lapulnak a petefészekben. Ha igen, nyilván látszani fog ezen a videón, hogy rosszul osztódnak az embrióim, hiába érik el 2-3 napos korukra a megfelelő sejtszámot. Ez a kütyü 10 percenként fotózza a megtermékenyült petesejteket, ebből lesz a videó.

kedden megyek M. Dokihoz magánba rákszűretni és elmesélni eme tervemet. Nem lépek le tőle szó nélkül, annyit segített nekem, hogy ez nem volna fair, ráadásul szülni vagy nőgyógyászati célból is ,maradnék a betege, nagyon megkedveltem, mondjuk az első pillanattól, Nagyon segítőkész volt velem.


Arról, hogy hányadik lombik sikerül: 1 kezelés esélye kb. 30-35 %. Átlagosan. A női kor nagyon sokat számít. Senki ne vádolja magát azzal, higy túlgörcsöli. Láttam olyan nőt teherbe esni elsőre, aki belebetegedett a kezelésbe idegileg, és egészséges fiút szült a végén. Aki lombikozik,az izgul, ez normális, higgyétek el. Aki elsőre nem reagál tül jól annal másik protokollal próbálkoznak , ilyenkor kísérletinek számít az 1. Ciklus, de alapvetően mindenkinek megvan az esélye, hogy elsőre sikerüljön és persze, hogy nem szabad elkeseredni, ha nem. Egyik ismerősöm most 40 éves és 5.- re sikerült, ikreket vár, ilyen is van! H a j r á!!!!!
mmzs75
 
 


Mira, 

azért kell a 3 hónap, mert elképesztő terhelés a szervezetnek egy ilyen kezelés, gondold el, a szokásos 1 petesejt helyett hányszoros teljesítményt nyújt a szervezet. Testileg- lelkileg nagyon jól jön ez a kötelező pihenés. Mellesleg a törvény is előirja. ( csak azért vagyok ilyen okostojás, mert 4,5 éve vagyok a klinika visszatérő vendége, sokat láttam- hallottam).

na, szépséges hétvégét Nektek!
mmzs75
 
 


Sziasztok,

az alábbi linkeken olvastam a málnateáról, és nekem a paitkus is javasolta:

http://naturszertar.hu/index.php?page=s ... &Itemid=16

http://teaunnep.hu/malnalevel-tea.html

Hát remélem szerencsét hoz!

Most rohanok, de du visszanézek hozzátok!

Szép napot!!
magdipeti
 
 


Lexi, köszi! nagyon szurkolok hogy ne legyen ott a tömlőcske, és az MRI-nek is jó az eredménye. Mondjuk fura nekem, hogy semmit nem mondtak. Nem is írtak a leltre semmit?
Cicmorgó,
köszi az ötletet, úgy tűnik működött, és folytatom tovább !

Mmzs,
Nagyon szurkolok hogy a time lapse videóból kiderüljön a megoldás, azért nagyon szorítok, hogy ne az legyíen a bibi, hogy a kemótól károsodtak a petekezdeményeid. Tényleg a párodnál volt génfeltérképezás (kariotipizálás),mert ugye attól is osztódhat rosszul az embrió nem?

Hétfői csajok, hajrá!!!!

Ma sajnos reggel megint köhögő "roham"-om volt, komolyan már nem tudom mi ez.Az orrom is folyik még picit.Hétfőn már muszáj menni dolgozni, azért remélem lassan kijövök ebből a kórságból! Folytatom a mézes foghagymás trutyit meg a teákat.Komolyan nem hiszem el, hogy pont most estem bele ebbe a kórságba. Több mint 1 éve nem voltam beteg, erre pont most.
paurora81
 
 


Paurora,

jobbulást kívánok! Ne aggódj, nem lesz semmi baj, egy a lényeg, hogy lázas ne legyél lehetőleg!

igen, szóba került, hogy a spermiumok miatt is lehet rossz osztódás, de azt mondta a doki, hogy ezt nem lehet kideríteni, hogy melyik sejt miatt. Nem ajánlott fel ilyen vizsgálatot, úgyh. gondolom, nem létezik ilyen kariotipizálás. Úgy tudom, az olyasmire jó, hogy megálllapítsák, mennyire vagytok hajlamosak bizonyos genetikai problémákra, és nem ivarsejtet, hanem vért vizsgálnak. és ha ez teljesen negatív, akkor is születhet beteg gyermek, pl. Barátnőméknél.
mmzs75
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?