Új privát üzeneted érkezett!

Zora, köszi, majd lehet,hogy élek a felajánlással. :) Főleg ha egyre előrébb haladok majd az idővel. Most még csak a szokásos 12. hét a cél, de az még elég messze van. Igen, a Sote-ra járok alapból is, szóval elvileg minden vizsgálatom ott lesz. A dokimnak nincs is máshol magánrendelése, vagy legalábbis én nem tudok róla. Biztos minden rendben lesz, és hatásos volt a sok pihenés! Várom majd a hétfői híreket. :) 

Zsu, nem éri meg sok idegeskedés a munka miatt! Inkább legyél táppénzen, de legalább nyugodtabb vagy. Vigyázz nagyon magatokra! 
Egyébként elkezdtetek már valamit beszerezni? 

Ruzsoma, Eszkimó, remélem jól vagytok és minden rendben van! Ha tudtok írjatok pár sort, izgulunk nagyon! :) 


noee
 
 


Sziasztok lányok,

Megvolt a hétfői méreckedésem, két két alatt 1 kg. Nem sok, de több a semminél.A ch diéta egyre könyebben megy, remélem januárra eleget fogyok hogy Murber rábolintson a lombikra.
Zora, szuper hogy ennyit tudsz pihizni, főleg h van egy relaxfoteled.Mi volt ma a dokinál? Ha van időd írj!
Noee:Tényleg hónapokik eltarthat a vérzés?Nekem ez olyan ijesztő, persze ha ez normális akkor ok.
        Pihizz sokat, észre se veszed és már itt lesz a 12. hét!
Zsu, nagyon sajnálom h ilyen stresszes a meló.Maga a munka vagy a kollégák borítanak ki? Mit dolgozol ha szabad kérdezni? Ne kockáztass, nem ér ennyit, szerintem is januártól dolgozz otthonról ha megteheted. 21 nap szabid van még, ez szuper! Akkor pihi,pihi,pihi .
paurora81
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak egy gyors jelentés: a tervek szerint 2013.12.12-én megszületnek a babák! Alig várom!
Én már megkaptam rá a professzori engedélyt, Eszkimó is kiegyezne egy jövőhét végi dátummal, de nála még nem volt döntés!

Közben pesze mennek a drukkok mindenkinek, babásoknak és leendő babásoknak egyaránt!  :)

ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 

 
 

ruzsoma

Ez nagyon jó hír , szorítok neked és eszkimónak is NAGYON !!!!

Kitartás , már nem sok van hátra.
evi89
Vecsés
 
 


Nálam a helyet a következő...
Tegnap megjött eléggé fájt , fáj a pocakom.....
Remélem csütörtökön már egy újabb szurit "tesztelhetek"

evi89
Vecsés
 
 


Ruzsoma, ez már nagyon izgi!!! :) 

Paurora, szerintem nagyon jó az 1 kg. két hét alatt. Úgysem szabad túl gyorsan lefogyni, mert az is megterheli a szervezetet. Szóval csak így tovább! :)


noee
 
 


Noee köszi szépen, kitartok, te meg pihizz sokat!
Ruzsama, Eszkimó ez szuper hír, remélem könnyű, komplikáció mentes szülés lesz. Nagyon szorítok neketek!Várjuk a képeket!!
paurora81
 
 


noee, apróságok már vannak dögivel, meg múlt héten turiztam egy csomó babarucit (csajosat főként, szóval remélem, nem tréfál meg minket :D), de nagy dolgok még nincsenek. most majd a szabim alatt beleásom magam a kiságy, babakocsi, stb. témára. (bár esélyes kiságyunk már van, a Faktum kombi zsiráfos ágya, bár drága - 80e -, de ezerféleképp kihasználható...én még agyalok az ára miatt)

paurora: igen, idén a mai napon kívül már csak kettőt dolgozom, 6-án meg vmikor dec. közepén-végén :) jövőre meg sztem csak januárban...amíg bírom. meglátjuk...amúgy hivatalban dolgozom. a munka se mindig nyugis, de a kollégák inkább, akik kiborítanak...van néhány idióta :S :)

amúgy ki hogy áll a karácsonyi készülődéssel? :)
zsu85
 
 


Sziasztok lányok

Ma reggel voltam vv és délben vizsgálaton. Ill csak lett volna vizsgálat ha az a fránya fsh nem tolt volna megint ki velem. Szóval állunk ismét és várunk dec 27-ig . Akkor kell mennem megint vv és utána Murberhez ha addigra jó a leletem akkor kezdünk. Addig kaptam megint egy havi voline adagot , de nem tudom beszedem-e mert visszanéztem az előző értékeket és a voline után kindíg magas volt az fsh értékem.

Voltam a kismamáinknál is. Ruzsoma és Eszkimó köszönik jól vannak mindkettő már lassan csak tolat akkora a pocijuk már. Ruzsoma 12-én Eszkimó 16-án fog császárral szülni. Persze csak ha addig nem indul be a szülés. Mind a 4 baba lassan már eléri a 2.5 kilót szóval szép nagy babák lesznek.
Nehezen viselik már a bent létet és szerintem számolják már vissza a napokat mindketten.

Meséltem nekik hogy vannak most is a fórumon ikres kismamák, nekik kitartást kívánnak .
Az ünnepekre mindannyian hazamehetnek és ez nagyon jó hír szerintem. Aranyos hordó nagy pocijuk van , és nagyon lent van már mindkettőnek . Szóval drukkolok nekik, hogy a 37. hétig kihúzzák még.
Kismamik pihenés és lassú készülődés az ünnepekre. Evi neked pedig csupa jó híreket csütörtökre.

Mzsó csütörtökön várom az amh eredményt. Én ma mondtam Murbernek hogy nekem 0.4 lett erre az volt a válasz hogy az nem rossz a 42 évemhez szóval szerinte is van remény.
edina71
Budapest
 
 


Edina,

sajnálom! A helyedben beszedném, amit Murber adott. Ő küldött téged amh-t nézetni? Vagy saját ötlet volt? Az enyém már megvan, 1.4, nagyon örülök neki, a koromnak megfelelő. Hála Istennek azért a kemó olyan nagy tragédiát nem csinált. Most is fennatrtom, hogy nem megyek márciusig.

drukk,hogy kezdhess 27- én!

bocs, hogy nem nagyon írogatok, nincs hozzá kedvem, de mindenkinek szép adventet és minden babával kapcsolatos jó dolgot kívánok!
mmzs75
 
 


Edina, kitartás, legalább kicsit nyugisabban élvezheted a karácsonyt!

Zsó, mindig örülünk amikor benézel!

Tinini mi volt tegnap az uh-on?

Évi, holnap mész megint?
noee
 
 


Hááát, semmi jó...
A múlt héten úgy jöttünk el, hogy egy petezsák üres, az majd felszívódik, és a másikban minden oké.
Tegnap pedig úgy jöttünk el, hogy az üres petezsák is beindult valahogyan, de nincs szívhang és igen elmarad a korától, és a még renben lévő petezsákban is gubanc van, mert alig pulzál, és semmit nem fejlődött egy hét alatt.
Behívott mára a klinikára, ott jobb az uh. gépe, de ma sem mondott semmi jót, pénteken újból kell mennem uh-ra, de hétfőre kilátásba helyezte: missed ab.
Én már mentem volna most pénteken, de a protokoll előírja a 2, egymást megerősítő uh-ot.
Kérdeztem, hogy mitől lehet, de nem tudta megmondani.
sajnos, ez van.
tinini
 
 


Tinini, nagyon sajnálom. Ha úgy leszel, írj, hogy mit mondott pénteken.
zora82
Budapest
 
 


tinini, azért én még nagyon drukkolok!!!!
zsu85
 
 


köszi csajok!
vigyázzatok magatokra!!!
tinini
 
 


Zsu ne engedd hogy felbosszantsanak a kollégák, kitartás, már nem sok van hátra a melóból!
Karácsonyi dekort már megvettem, még egy műfenyőn gondolkodom.Dekorációval még sehogyse állok!Azt hiszem lassan belevágok.
Edina, sajnálom hogy megint várni kell, tarts ki szorítok hogy dec. végén jó legyen az eredmény!
Köszi a híreket a Ruzsamáról és Eszkimóról!Ja és nagyon örülök a szuper hírnek, és Murber véleményének!
Mmzs kitartás!
Tinini sajnáloma  rossz híreket.Várom a pénteki híreket, de addig is szurkolok, és küldök neked és a petezsákocskáknak sok sok energiát.
paurora81
 
 


Tinini, nagyon sajnálom! Én még drukkolok nagyon!!! Vigyázz magadra! 

Évi, mi volt ma a dokinál?
noee
 
 


Paurora, köszi :) Igen, idén már csak 2 nap, jövőre meg...ki tudja :)

Mindenkinek boldog Mikulást! :) Én már kezdek stresszelni a karácsonyi ajándékok miatt...
zsu85
 
 


noee 

Voltam tegnap, és szerencsére a vérvétlelem jó lett , úgyhogy elkezdhettem szúrni magam a másik kutyulós szurival is.
Hát egy picit kifogott rajtam este , letörömkiszívomfeloldomtűcserebeadom procedúra . De ma reggel picit jobban ment. Remélem hogy meg teszi kellő hatását... és nem kell sokáig szuriznom magam vele.

Hétfőn megyek v.v. és uh. ra.

És te hogy vagy ?

Tinini ha tudsz írj hogy mi volt !! Drukkolok!!!
evi89
Vecsés
 
 


Tinini:a rossz hírek után, egy rossz smile-t raktam bele . Bocsi.KItartás!!
Évi nagyon ügyi vagy, csak így tovább és biztos meg lesz a hatás!

Kellemes Mikulást, sok csokit, kevés virgácsot nektek!
paurora81
 
 


Évi, köszi jól vagyok. Bár tegnap iszonyatos migrénem volt, de végül is túl éltem :)
Ne izgulj, a kevergetésbe is bele lehet jönni. Innentől jön a két napontarohangálás a kórházba.

Zora, mi volt a héten a dokinál? Remélem minden rendben!

Tinini, ha lesz kedved, írj majd.

Zsu, jó volt látni!
noee
 
 


Mindenkinek Kellemes Mikulást!! :)))



Tinini!! Nagyon sajnálom.... sajnos, mi is átéltük tavaly Zorával! :(( Bizzál bennük, reménykedtünk...

Évi hajrá a szurikkal! Szerencséd van, h időben kezdtél és még beleférsz a Kari előtt! :)))
regi1978
Halásztelek
 
 


regi1978
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok!

Már nagyon régen jártam erre és most ismét egy kis segítségre lenne szükségem.
Röntgenes HSG-t kért a prof. Nem tudtok segíteni, hogy hol végeznek ilyen vizsgálatot? Vagy ha esetleg valaki volt a prof. tesvérénél a Bajcsy kórházban, megírná nekem az elérhetőségét? (természetesn privátban).
Az idő nagyon szorít, amit a prof. is finoman megjegyzett.

Előre is nagyon köszönöm a segítséget.
Petra
petra70
 
 


Sziasztok!
Sajnos hétfőre megvan a missed ab. papír, 7-kor jelentkezhetek az ambulancián, remélem a hétvégét kihúzom, szedem még az utrot, hogy visszatartsa a dolgokat....
Regi, Zora emlékeztem rátok -de akkor még csak "titokban" olvastalak titeket - hogy hasonló bakancsaba léptem, mint amiben ti voltatok.
Köszönöm mindenkinek, hogy gondol rám.
Pocakosodósok vigyázzanak magukra, tűpárnáknak kitartás és nulla buborékot a fecskendőbe! Paurora semmi mikuláscsoki, és a mézeskalácsot is csak szagolhatod!!!
tinini
 
 


Tinini, nagy ölelést küldök Neked és sok-sok erőt kívánok a következő napokhoz.
zora82
Budapest
 
 


Noee, jól vagyunk köszönöm. Csajszikák a koruknak megfelelően nőnek és igyekezett a doki megnyugtatni, hogy ne aggódjak. Továbbra is odafigyelés és pihenés az előírás. Nálad elmúlt már a barnázás?

Petra nekem a sote II-n csinálták a hsg-t. Az I-en éppen rossz volt a gép, ezért átirányították a betegeket a II-re, így azt hiszem az ARO-n kaptam meg a bejelentkezéshez a telefonszámot. Nem tudom ilyet lehet-e még, de kérdezz rá szerintem Andiéknál.

Evi, hajrá! Mozgalmas napok következnek. :)

Edina, végül hogy döntöttél volina ügyben?
zora82
Budapest
 
 


Tinini, nagyon sajnálom!
noee
 
 


noee, téged is jó volt látni :)

zora: jó hírek!

tinini, sajnálom :(((
zsu85
 
 


Tinini, nagyon sajnálom!!!!!!!
evi89
Vecsés
 
 


Lányok egy kis segítséget kérnék , most ugye szurizom magam a meruponnal csütörtök óta reggel 2 adag este 1 adag. Holnap csak 1-1 adag . Összesen 20 db kaptam. Ez ebben az ütemben nagyon fogy..mire számíthatok , hogy alakulnak a dolgok tovább ? Ugye hétfőn megyek vissza és ha minen jó lenne akkor mi következne ?
evi89
Vecsés
 
 


Tinini,
 nagyon sajnálom! Felnézek Rád, úgy tűnik, nagyon erős vagy! Éld meg ezt most, bőgd ki magad jó alaposan és utána maradj ilyen pozitív, hátha a következő már igazán sikerül!

Evi,

egyszerű: az eredmenyiedtől függően kapod tovább a Menopurt, mármint mindenképp kapod, csak az adagja változhat. Ír még fel a prof, számíts rá, hogy mész még a patikába. Szerdán mész a profhoz legközelebb, leszívás jövő hétfő- szerda körül. Hajrá!
mmzs75
 
 


és nem kell mindet egyszerre kiváltani ám, lehet részletre is.
zsu85
 
 


mmzs75 , zsu85

Nagyon köszönöm a segítséget
evi89
Vecsés
 
 


Zora örülök hogy jól vannak a manók!
Tinini kitartás, sajnálom. Igen sajnos most kezdődik, eddig is nehezen tűrtem a diétát, de most mikulás, édességek..nagyon nehéz..férjem aranyos volt, és mikulásra hogy ne kísértsen a csoki, inkább egy diétás scitec-es fehérje turmixot kaptam!Itt a szaloncuki, csoki..és nem ehetek.., de a lombik a tét, így próbálo erős maradni. Mézeskalácsot nem is mertem sütni.Neked egy nagy erőtadó ölelést küldök.
Noee hogy vagy, barnázás elmúlt már?
Zsu te akkor már csak 1 napot melózol ugye? Relax, és csak magatokkal foglalkozz!
paurora81
 
 


paurora: idén igen :) jövőre meg kiderül, h januárból mennyit, a férjem ugye azt mondta, h már vissza se menjek, de a januárt még bepróbálom sztem.
zsu85
 
 


Sziasztok lányok

Megvolt a mai vizsgálat sorozat ... minden okés már vannak tüszőim , és nem növelte a dr. úr az adagot hanem levette 1-1 re a Muropent.
Szerdán ismét újból a vizsgálat.
evi89
Vecsés
 
 


Évi, ez nagyon jó! Akkor holnap akár már a jövő heti időpontot is megtudhatod. :)

Magdipeti, sikerült elkezdeni az inszemet? 

Lidi, voltál vérvételen? Tudod az eredményét, vagy majd csak akkor fog kiderülni, amikor a 20. napon mész a dokihoz?


noee
 
 


Évi ez szuper hír!Nagyon szurkolok a tüszőcskéknek!Csak így tovább...és még a szuri is kevesebb....
Ruzsoma szorítok holnapra! Biztos szuper lesz már látni a manókat! Eszkimó neked meg kitartást Hétfőig!
paurora81
 
 


Szia Noee!
Sziasztok Lányok!

Köszönjük az érdeklődést, sajnos csak a január közepén kezdődő ciklusban fogunk kezdeni, mert kicsit bekevert a munkahelyem, és nem tudtam volna 100%ban odatenni magam a babaprojetben, és a dr M is elutazott, utána meg a karácsonyi utáni napokban kellett volna kezdenem..így közös döntés alapján a janári ciklust választottuk, addig meg "csak" itthon gyakorlunk  

De ettől függetlenül nem tellik el nap, hogy ne nézzünk fel hozzátok, ne olvassuk el a fejleményeket, és hogy este a férjem ne kérdezzen rá, hogy melyik lánynál mi a fejlemény:)
Szóval ezerrel szurkolunk nektek! És várjuk, hogy majd kivel leszünk együtt babások!! Ha valaki már tudja, hogy velünk egy időtájt kezd, jelentkezzen:)!

Addig is a babavároknak jó babázást, a többieknek sok türelmet és kitartást!
szép napot!
Magdi+Peti
magdipeti
 
 


Sziasztok lányok

Megvolt a mai szeánsz is , a tüszőim növekednek pénteken újból szeánszar vagyok hivatott
Megkérdeztem a dr. urat előre láthatólag melyik nap lenne a leszvás ...erre ő......hétfőőőőő szerda között
De majd pénteken dől el.
Várom már a pénteket

evi89
Vecsés
 
 


Szia Noee!
Felhívtam az ARO-t és jó lett a kontroll vv TSH-ra és prolaktinra. A TSH 1,3 lett, prolaktin is alacsony szerencsére. Ezekkel így szerintem nem lesz gond. :) Jövő hét kedden megyek Murberhez, várom már, hogy teljen az idő. Remélem nem lesz semmi akadályozó tényező, hogy kezdjünk.
Te hogy vagy?
lidi10
 
 


Lidi, ez nagyon jó! Nagyon drukkolok, hogy kezdhessetek jövő héten!!! 

Velem minden rendben, tegnap voltam a rendes dokimnál. Elég flegma volt, nem sok mindent mondott el. Elküldött uh-ra, ott mindent rendben találtak, a leválás sokkal kisebb lett, bár még mindig van. De már javul a barnázás is. Vagy talán már észre sem veszem annyira hozzá szoktam. Legközelebb a 12. uh után kell mennem hozzá, az meg majd januárban lesz. 

Ruzsoma már biztos boldogan szeretgeti a két kis csöppséget. Remélem minden rendben ment és hamarosan kapunk hírt róluk. 

Zora, Zsu, hogy vagytok? 

noee
 
 


Sziasztok, itt a diétázós lány lejentkezik,
3 hét alatt 2 kg. Nem sok, de ennek is örülünk. Tegnap voltam pajzsmirigy hormon vv-n. Régebben csak a tsh-t nézték (házidokim) az 2,2 volt (elvileg határértéken belül van), de van még pár hormon amit most megnézet az endokrinológus. Várjuk az eredményt, addig meg marad a karácsonyi ajándék vásárlás, amivel elég rosszul állunk..
Ki hogy áll vele?
Ruzsomáról és Eszkimóról van hír?
Lidi örülök hogy ilyen jók lettek a vv. eredménye.Semmi nem jön közbe, hidd el, légy pozitív! Nagyon szurkolok! Kérdés a TSH látom neked nagyon szép 1,3. Az én 2,2-em szerinted ok?
Évi nagyon szuper, akkor ma mentél dokihoz. Ha van hír mikor lesz a punkció feltétlen írj!!
Noee örülök hogy javulgat a leválás, azért ne nagyon erőlteds magad ha megteheted!Hogy érzed magad?Rosszullétek vannak?
Magdipeti lehet jobb is hogy a akarácsonyi "izgalmak" és rohangálás után kezdtek inkább. Én még nem tudok semmit sajna.Januárban megyek csak majkd a 4 db vv-re, aztán konzultálunk Dr. M.-mel, hogy mik az eredmények és mennyit fogytam, és persze hogy kell -e még vizsgálat.
Van egy olyan érzésem hogy ha minden ok lesz, akkor is csak max. februárban kezdünk leghamarabb.

Szép napot mindenkinek, és jó készülödést az ünnepekre!
paurora81
 
 


Noee, és hova jársz nődokihoz? Új doki neked vagy már korábban is jártál hozzá? Mikor töltöd a 12. heted?
Paurora, szerintem a 2,2 tsh elég jó, de az nem árt, ha az endokrionológus megnézette még az egyéb pajzsmirigyes értékeket.
lidi10
 
 


Sziasztok lányok

Hétfőn lessz a nagy nap !!! Fél 8-ra megyünk. Kifaggattam a dokit mondta hogy ne izguljak van bőven tüszőm mind a 2 oldalon....
Izgulok

evi89
Vecsés
 
 


Szaisztok lányok egy kis segítséget kérnék

Kúpozás ügyében , : a tájékoztatóban picit megakadtam  remélem jól értelmeztem , szóval reggel 1 db Klion kúpot kell felraknaknom este meg 1 db Betadin kúpot ugye . Nem 1-1 garabot reggel meg este is  ?
Köszi a segítséget
evi89
Vecsés
 
 


Szia Evi

Jól értelmezed.
Reggel egy klion este 1 betadin . Ügyes légy és hétfőn mennek a drukkok.
edina71
Budapest
 
 


edina71

Nagyon köszömöm

evi89
Vecsés
 
 


Sziasztok


Lányok járt már úgy valaki hogy a betadine kúptól picit bepüffedt a szeme. Nem tudok másra gondolni  mert este felraktam semmi bajom nem volt reegel a tükörben meg ....

Most megittam 1 kálciumot biztos ami biztos alapon.
Köszi előre is
evi89
Vecsés
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?