Új privát üzeneted érkezett!

Tinini, mondta Murber, hogy mennyi a hcg szinted? vagy ezt nem mondják meg?
noee
 
 


áááá!
nem kérdeztem a hcg-t, csak ültem, meg lebegtem
A kávézót csak tavaszra nyitom meg,hogy kiülős legyen, de lesz kivetítő is a pasiknak, mert foci  VB lesz a nyáron!
Edina köszi a gólyákat, láttam án, hogy csőrük-lábuk lóg a bőröndből!!! Jut mindenkinek lányok!!!
A gólyákat Edina intézte, a kitartást pedig egymástól tanuljuk el! (aztán majd a nevelési tanácsadóban is össszefutunk )
 A régi orvos akihez jártam, nyugdíjba ment. Gondolkodtam, hogy maradhatnék is Murber dokinál, ha elvállal. Meséljetek róla!
Hát olyan ez az egész, mint egy gátfutás, midig csak egy akadályon van túl az ember, de már látom is a következőt, amit át kellene majd ugrani.
tinini
 
 


noee: először kicsit ellazáztam és meg-megcsúsztam, de mostanra kezd beállni a napi menetrendem és teherbírásom, szóval most tartom a napi penzumot! :)
a hcg-t amúgy nem szeretik elárulni. persze attól függ, h ki mondja meg a nagy hírt, és h mennyire vagy erőszakos...gondolom én... ;) :D
zsu85
 
 

 
 

Sziasztok! 
Örömmel olvasom az új híreket a kismamákról. 
Edina én is szívesen olvasnám a nyaralást. 
Zsu és Zora lassan eléritek a félidőt onnan meg már hip-hop itt lesz a bébi. 
Janula nemsokára újra te is ott lehetsz a kezdésnél. 
Regi és Bogyóka veletek mi újság? 
Ági hogy telnek napjaid a bébikével?

Néhány szót rólunk: tavaly ilyenkor jártam az Uh-ra....... hosszú protokoll volt előtt. 
Kislányunk most töltötte a 3. hónapját szombaton. 62 cm és 6 kiló már.  
Lehet, valakinek nehezebb,de nem szabad feladni!!!
kamilla04
 
 


tinini - Gratuláok a jó hírhez! :)
Most kaptam Murbertől gyógyszert a TSH miatt. Azt mondta a normál tartományban van, de a terhességhez jobb, ha alacsonyabb. Most már csak azt nem értem, hogy akkor az előzőnél miért nem adott? Néha azt érzem, hogy teljesen szét vannak csúszva és néhány dolgon átsiklanak.
Most hosszú protokol lesz nekem, nem örülök annyira, ki voltam békülve múltkor a röviddel is. És akkor is lett petesejt, a minőségük is jó volt, ezért nem értem, miért kell most a hosszú. December közepe táján kezdjük a hosszút és ha minden jól megy akkor január elején kezdődik a stimulációs időszak. Messze van még... és főleg azért, mert így még 2 menstruációm lesz. Jobban örültem volna, ha a következő menstruációnál már kezdődik a stimu, mert minden menstruációval rosszabbodhat az endometriozis állapota. :( Remélem azért, hogy nem így lesz.
Noee, jövő héten mikor kell menned a vv-re?

lidi10
 
 


Tinini,

végre egy szuper hír! Nagyon garatulálok! :) Milyen igazad van, én is érzem ezt a gátfutás dolgot! Én még azt is megjegyeztem, hogy kész csoda, hogy születnek gyerekek, annyi, de annyi akadályon kell keresztülmenni, mire ott a bébi! :D
Neked ez az első volt?

Noee,
mi a helyzet, mikor mész már vv-re???

Lidi,
a december mindjárt itt van, alig egy hónap! Kitartás! Én még várhatok januárig. Remélem Edina gólyái közül vár rám is egy, kitart addig...

Sokszor nem magyarázzák meg a dolgokat maguktól, nyaggatni kell őket, hogy miért hosszú az a protokoll, vagy mennyi lett a hcg...nekem is utólag jutott eszembe, de telefonon meg már nem mondták meg...:(
Arra is mindig figyelni kell, hogy biztosan elegendő gyógyszert írtak-e fel, nehogy úgy járjatok véletlenül, mint én!

Murber doktorral most volt először némi kapcsolatom, amikor visszaadta a babáimat, de nekem olyan kis fura volt. Nekem a proffal nem volt semmi gondom, egészen megkedveltem a végére! Nem tudom, legközelebb kihez kerülök, de Murbernek minden esetre jobb az ómenje! :D
janula
 
 



Janula
A munkahelyemen,az oviban van most 12 -eljátszottam az itthonról dolgozás gondolatával-  de saját gyerekből az első (vagy 1+1 ez még kiderül).
De 4 sikertelen inszem, 1 sikertelen lombik után már jár valami jóhír is! Hiszem, hogy előbb utóbb mindenkinek!
A prof stílusát elfogadtam,sőt a végére szinte kedveltem.
Murber dokit meg -úgy tervezem- megkedvelem menet közben.
Ha átkerülsz Murberhez, vedd úgy, hogy ő lesz a szerencsemalacod!


tinini
 
 


Tinini,

gratulálok!

Murbert én nagyon szeretem és mindenképpen hozzá járnék terhesgondozásra, ha egyszer már én is terhes lehetnék! Velem mindig nagyon kedves és sosem kapott pénzt, nem is várta. De nem te vagy az első, akit a hcg után magánba hív és ez egész egyszerűen erkölcstelen és felháborító! Ugyanis a szívhang kimutatásáig jár a vizsgálat az ARO- n, ingyen és bérmentve és nem 8 vagy 10 ezerért a magánban!

Egyik ismerősöm is így járt, végül Anditól kért időpontot a klinikára és egyszerűen odament, ő más orvost választott utána terhesgondozó dokinak. Bármennyire is rajongva szeretem a Murbert, ez gáz! Csalódtam benne ilyen szempontból! De mondom, ettől még hozzzá fogok járni,ha eljön az én időm és lehet, hogy a tavaszi rákszűrést is nála csináltatom. Ejnye Murber doktor, ne hagyjátok magatokat!
mmzs75
 
 


Lidi, szerintem abban igazad van, hogy néha elsiklanak a dokik olyan dolgok felett, amik azért fontosak lehetnek. De legalább most már minden rendben lesz. Amúgy szerintem szeretik váltogatni a hosszú és a rövid protkollt, ezért lesz neked majd a hosszú. + a karácsony, szilveszter miatt is jobban tudnak így tervezni.

Kamilla, nálad is rohan az idő. :) Ezek szerint minden rendben, eszik rendesen a csöppség. Gondolom már egészen belerázódtatok a napi teendőkbe.

Hétfőn megyek az első vv-re és szerdán a másodikra. Még messze van...

noee
 
 


Mmzs,

eljön a te időd is, fogysz te még Murberhez járni magánba! :)

Noee,

sokat pihensz? Sokat gondolok rád, nagyon drukkolok jövő hétre! :)
janula
 
 


Noee, várjuk nagyon a híreket. :) Addig meg vígjátékok és sok pozítiv gondolat. 
Napirendünk még csak kezdetleges, ami időnként megborul. De egyszer minden jó lesz. 

kamilla04
 
 


Noee Kamilla hétvégén küldöm privibe a nyaralás beszámolót.

Noee mennek a pozitív energiák és a drukkok hétfőre ill. szerdára.

Kamilla jó hallani rólad is . Örülök, hogy a ilyen jól veszed az akadályokat . Tudod kisgyerek kis gond nagy gyerek nagy gond. Kérhetünk egy képet is a babáról ?
edina71
Budapest
 
 


noee, annyira drukkolok neked mára!!!
zsu85
 
 


Noee csuriba a kezem érted, ügyes légy!!!!!!!!!!!
edina71
Budapest
 
 


Noee!!

Nagyon szorítunk neked a héten!! :))

Tudod Edina meghozta a gólyákat! :))

Köszönjük neki!!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Noee!
Nekem szerencsét hozott a hétfő-szerda, remélem neked is így lesz!!!!
tinini
 
 


Tinini,

mi lesz végül, mész a magánjába UH-ra?

Kamilla,

örülök, hogy jól megy a babázás!
mmzs75
 
 


Noee, drukkolok nagyon. Hogy bírod az utolsó két napot?

Janula, sajnálom, hogy most nem sikerült. Nagy ölelést küldök neked. Ahogy a többiek is írták, az adventi készülődés közben gyorsabban elszállnak majd a hetek és ünnepek után, már kezdhettek is újra.

Tinini, gratulálok! Szerintem is nyugodtan kérj Andiéktól időpontot az uh-ra. Engem is bróbált még stimu alatt magánba hívni, de mivel voltak a klinikán oda kértem időpontot.

Edina, köszi, szerencsére minden szépen alakul és 2-3 hét alatt nagyott nőtt a pocakom is. Szorítok, hogy csupa jó hírt kapj, és mihamarabb kezdhessetek.

Zsu, nem tudjuk még a babák nemét. Próbálta megnézni a doki, de véletlenül se úgy feküdtek és mocorogtak, hogy látszódjon. Jövő héten megyünk a genetikaira, talán majd ott kiderül.

zora82
Budapest
 
 


Köszi Lányok ezt a sok-sok pozitív energiát! :) Remélem működni is fog. 

Zora, jó, hogy néha te is benézel még. Te érzed már a babák mocorgását?
noee
 
 


Noee, talán néha igen, de nem tudnám biztosan megmondani, hogy azt érzem-e, ahogy mocorognak, vagy, hogy mit érzek, ha érzek egyáltalán valamit. Szóval érted. :D Talán egy-két hét és tisztázódik ez a dolog. :)
Hogy vagy? Hogy bírod ezt a két napot?
zora82
Budapest
 
 


Noee!!

Nagyon szorítok neked !!!

evi89
Vecsés
 
 


általában teljesen nyugodt vagyok, inkább elalvásnál kell egy kicsit "relaxálnom" 

Köszi Évi! Veled mi újság? Mikor is kezdesz?
noee
 
 


noee

18.án jövőhét hétfőn megyek újból konzultációra. Ha megvizsgál a doktor úr és eltünt ez a sárga test tömlő akkor kezdhetek.
Nagyon remélem hogy így alakul :D
evi89
Vecsés
 
 


Noee,
 
én is nagyon drukkolok! Hogy csinálod, hogy ennyire nyugodt vagy? Csak nem teszteltél egy pozitívat?
mmzs75
 
 


Zora,

köszönöm a bíztatást! Remélem tényleg gyorsan telik majd. Egyenlőre még lassúnak érzem.
Mikor mész jövő héten?

Noee,
nagyon ügyes vagy, hogy ilyen nyugodt vagy! Én már nagyon izgultam az utolsó pár napban. Továbbra is nagyon gondolok rád!

Evi,

kellett valamit csinálnod, hopgy eltűnjön a tömlő, vagy sz idő gyógyította? Neked is drukkolok, hogy kezdhess.
janula
 
 


mmzsó, jó lenne, de sajnos nem. Igazából nem tudom, hogy mitől vagyok ennyire nyugodt, de az esetek 95%-ában azt érzem, hogy minden rendben van. Mondjuk segít, hogy dolgozom, és nem ezen jár az agyam állandóan. De persze azért néha én is bekattanok. :)
Egyébként megállapítottam, hogy a kismamiknál sokkal gyorsabban telik az idő, mint a várakozóknál. És ez totálisan igazságtalan. 
noee
 
 


janula:



Köszi a drukkot :D

Semmit sem kellet csinálnom , szednem. Azt mondta a doktor úr hogy a következő mensimmel eltűnik majd .


evi89
Vecsés
 
 


Noee,

hogy mennyire igazad van!!! :D
janula
 
 


Janula, csütörtökön 17 órára kaptunk időpontot az uh-ra.

Noee, nagyon igazad van, ugyanezt éreztem én is, hogy a várakozás egy állandóság és nem múlik az idő. Nagyon várlak holnap a hírekkel!
zora82
Budapest
 
 


Ezért akkora öröm azt olvasni, hogy valaki várakozóból kismamává lép elő! :D Mert az ember szinte el sem hiszi, hogy a várakozás az nem egy örökkévalóság...
janula
 
 


Na, hogy még mi az igazságtalan, arról én is mesélhetnék...
mmzs75
 
 


Sziasztok lányok,


 


Én nagyon új  vagyok itt, és  csatlakoznék hozzátok ha megengeditek.Gyorsan , lehetőleg röviden leírom , hogyan is  kerültem ide. Két éve próbálkozunk a férjemmel, de sajnos nem jön a babó.Tavaly decemberben egy elég nagy trauma ért, és valószínű a nőgyógyászom szerint ennek betudhatóan lett egy petefészek cisztám.4 hónap mensi nélkül, görcsök, de a szerencsével és a barátcserje kapszulákkal sikerült eltüntetni műtét előtt 1 héttel.Azóta gyönyörűen beállt a ciklusom.Tudni kell, hogy 2009-ben volt egy dupla  bal karban felületi vénás trombózisom( fertőzött, bacis branül miatt), és azóta nem szedek fogamzásgátlót (kiderült , h Leiden mutációm van, heterozigóta), így a ciklusom a szabályos 28 napról beállt a régi 22-23 napra.Szóval a ciszta óta minden rendben, egy éve mérem a hőmet is, az is rendben,minden jel arra mutatott hogy nálam rendben vannak a dolgok.Így két év próbálkozás után én is és a nőgyógyászom is  úgy gondoltuk kezdjük ennek a végére járni. A férjem spermakukkjánál sajnos ki is derült a baj.1mill/ml, vagyis esélye a  babának természetes úton mint a lottó 5-ösé.Az andrológus egyből azt írta a papírra hogy további kivizsgálás, de erősen ICSI javasolt.Hormon vizsgálat nála ok, egyenlőre eddig jutottunk.Sajnos a SOTE urológiai központjába csak februárra volt időpont így gondoltuk magánba megyünk. (UH-ra és kariotipizálásra)Múlt héten mikor visszamentem a nőgyógyászommal a férjem eredményét elmondtam, ő azt mondta ne menjen még urológiára.Őszinte lesz, szerinte ha fizikális elváltozás nincs , hormon rendben, akkor még ha rá is jönnek mi okozza (pl. gyerekkori mumsz), akkor se lehet annyira javitani hogy természetes úton összejöjjön, szerinte vártunk eleget,  inkább együtt menjük oda ahol ezt az egészet összefogják, egy jó szakemberhez.Igy ajánlotta Murber doktort a SOTE ARO-n.


Jövő héten hétfőn  megyünk hozzá. Nagyon félek, mert sajnos sokszor pórul jártam már dokikal, és alapból picit bizalmatlan vagyok.Sok rosszat is olvastam a doktor úrról, főleg a mufurcsága miatt, de hogy őszinte legyek nekem az a lényeg hogy jó szakember legyen, és ahogy itt olvasgatok, azt hiszem egyre optimistább vagyok.


Van még egy olyan gondom hogy IR-re gyanakszom magamnál, mert nagyon meghíztam a cigi lerakás után, és heti 3 x torna, diéta, de mégse fogyok január óta semmit, sőt 1 kg híztam, és picit szőrösebb is vagyok mint kéne (áll, mell). Nagyon félek hogy ezeket elmondhatom -e neki.Szégyenlős vagyok!Ő be fog utalni endokrinológushoz, vagy csináltata IR viszgálatot, esetleg ezeket magamnak kezdjem el intézni?


Olvastam hogy Majoros Juditról irtatok.Ő jó szakember?


Próbáltam visszaolvasni amennyit tudtam, csak nehéz picit utólag képben lenni.


babások:Zora82,Zsu85,Tinini, gratulálok nektek és nyugodt, csodálatok kismamaságot kívánok nektek!


Janula: Nagyon sajnálom hogy nem sikerült, de hipp-hopp itt a január és meglátod újult erővel belevágtok és most sikerülni fog!


evi89:Nekem is felszívodott pedig nekem már nagy volt a ciszta anno, ha megjött akkor biztos minden rendben van, már nyoma se lesz a pici cisztának!


mmzs85:Ha nem tévedek te vagy itt az egyik  legtapasztaltabb.Le a kalappal előtted.Kitartás, szurkolok!


Edina71:Gartulálok a 10 évhez!!Mi november  végen leszünk 10 éve együtt,  bár házasok csak 2 éve vagyunk.Nagyon szuper ajándék utat kaptál.


Ne haragudjatok hogy ilyen hosszan írtam, és persze bocsánat ha mindenkit nem említettem olyan sokat vagytok.


Remélem Murber doktor rajtunk is segít majd!


Tényleg egy aprócska kérdés.Kell neki bármennyi pénzt fizetni, vagy nem várja el mivel  az egész TB-re megy? HSG kötelező lombik előtt?


Köszönöm a válaszokat!


Kitartás mindenkinek!


Szép napot!

paurora81
 
 


mmzs75:bocsi a 85 miatt
paurora81
 
 


Szia paurora81 üdv a csapatban !

Köszönöm tényleg csodás ajándék volt az út.

Én is Majoros drnőhöz járok ahogy Janula is ő ajánlotta , mert gond van a pajzsmirigyemmel és kiderült, hogy lustácska. Már egy hónapja szedem az általa felírt bogyót és lassan mennem is kell hozzá kontrollra.
Az endokrinológust maszekba intézd mert nem fog a klinika elküldeni kivizsgálásra.
edina71
Budapest
 
 


Paurora,

mivel valóban enyém lehetne a Legöregebb és Legtapasztaltabb Topiklakó megtisztelő címe, elsőként üdvözöllek körünkben! 


A többieknek írom, hogy az előző nem épp derús hangulatú bejegyzésem az épp megjött mensimnek köszönhető, de már jól vagyok.

Szóval, bizalommal menjél a klinikára, csupa jó ember keze közé kerülsz! Valószínűleg az első beszélgetés, beutalók osztása (amit nem tudom ki fog megtenni de ez nem számít) után Urbancsek prof vesz kezelésbe Titeket, az első lombik mindig az övé. Ő a mufurc, nem a Murber, a Murber vigyori. De ettől még a orpf vér korrekt és érti a dolgát, bízz benne. Pénzt nem vár el senki, ha valaki ad, elfogadják, de ha nem adsz, akkor is kitűnő ellátást kapsz, én vagyok rá az élő példa.

Az IR-rel ne foglalkozz, szerintem,  igyekezz kevesebb és értékesebb szénhidrátot fogyasztani ( teljes kiőrlésű gabona, stb.) illetve sportolni, ez mindenképpen hasznos, lehet, hogy kérni is fogják, hogy fogyjál.

HSG kötelező lombik előtt is mert a méh üregét is vizsgálják ilyenkor és ez fontos nekünk.

Bármi kérdésed van, tedd fel bátran majd a profnak, valószínűleg a leleteitek kiértékelésekor fogtok vele találkozni, nagyon szűkszavú, de ez semmitől ne tartson vissza és ne légy szégyenlős.

Sok sikert!
mmzs75
 
 


Paurora,

én is üdvözöllek itt! :) Nagyon jó helyen vagy, nekem nagyon sokat segített és segít is ez a fórum.

Majoros doktornő neve helyesen: Major Judit, az én barátnőmet ő segítette hozzá a régen várt babához, én is hozzá járok és mindenkinek szívesen ajánlom, bár nem olcsó, de azt hiszem aki lombikozni készül, annak az alap, hogy úgy menjen oda, hogy a hormonjai biztosan rendben vannak, ne ezen bukjon el a sok kifizetett pénz, beleölt remény...
Én mindenképp javaslom neked az endokrinológiai kivizsgálást magán úton, a klinikán ezzel csak nagyon alap mértékben foglalkoznak.

Én is meg vagyok elégedve az ARO-val, hozzám mindenki nagyon kedves volt, beleértve a profot is (mivel első lombikos voltam, hozzá kerültem). Mindig készségesen válaszolt mindenre, igaz, nem egy mosolygós doki, de mufurcnak sem találtam. Az látszik rajta, hogy rengeteg a munkája és ez gondolom rányomja arra is a bélyegét, hogy nem mosolyog egész nap. Én biztonságban éreztem magam mellette.

Ne lepődj meg, ha az első konzultáción mással találkozol, nekem ez nem volt túl jó élmény, de a folytatás mindenképpen kárpótolt.

Sok sikert kívánok neked!  Ha kérdésed van, itt is bátran kérdezz és majd a profnál is! :)
janula
 
 


szia, én is köszöntelek, és köszi a jókívánságot! :)

noee...rögtön írj, ha megvan az eredmény!!!! váááá...
zsu85
 
 


Paurora,

még valami: az első konzultáción meg is fognak vizsgálni, készülj rá! Szerencsére nekem is szóltak előtte... :)

Noee,
 nagyon várom holnap a híreket, írj, amint tudsz!!!

Mmzs,

megértem azt a bejegyzést...hányszor érzem én is ezt...havonta egyszer biztosan! :(

Zora,

kíváncsian várom az uh eredményedet! :)
janula
 
 


Szia paurora81 üdv itt köztünk !!

Minden jót kívánok neked ezalatt a hosszú úton 
evi89
Vecsés
 
 


Üdv paurora! Szerintem mindegy, hogy Murberhez vagy a profhoz mész, mindkettő nagyon érti a dolgát. Ha vannak kérdéseid, mindenképp írd fel, mert lehet, hogy ott éppen nem fog eszedbe jutni és mivel elég szűkszavúak a dokik, nem mindig derülnek ki az apró részletek. :) 

Mmzsó, meg is lepődtem ezen a morgós bejegyzésen, de teljes mértékben megértem! Nem akarok közhelyeket írni, inkább egy pohár bort és egy kocka csokit ajánlanék. 

Lányok, annyira cukik vagytok hogy jobban izgultok, mint én. :) Írok mindenképpen amint kiderül, de lehet, hogy előtte még beiktatok egy ebédet.
noee
 
 


noee: egye fene, ehetsz, mielőtt tájékoztatnál minket :D
zsu85
 
 


Sziasztok!!

Most nemrég értünk haza Murber doki magánrendeléséről (na, csak oda mentünk, nyúl voltam, korrekt kis rendelő, nem vártunk)
Jelentem: az "akadályfutás részeredménye": 2 megfelelő nagyságú petezsák!

Nagyon rendes volt, korrekt tájékoztatás:azért csak a szűk családnak mondjuk el -erre fel most világgá kürtölöm- mert 39 éves vagyok,és tudnunk kell, hogy bármi közbe jöhet még, csak a 12. hét után lehetünk nyugodtabbak, vitaminok, pihenés, spenót, sóska, stb.
26-án megyünk megint, "szívhangokért".

Paurora: jó helyen vagy a klinikán, és  üdv.köztünk! sokat tanultam itt a lányoktól!

Húúú, Noee!!! nagyon drukkolunk!
 
Köszönöm mindenkinek, hogy gondol rám/ránk, nem nagyon hiszek az "energiaküldős" hókuszpókuszokban, de azt jó érzés tudni, hogy ilyen sokan vagyunk, akik önzetlenül gondolunk egymásra, és izgulunk egymásért!
Szép estét mindenkinek!
tinini
 
 


Szia Tinini

Hát most megleptél ezek szerint újabb ikres kismamánk van ? Gratulálok neked tiszta szívből.

Jó nagy bőrönddel jöttünk haza szóval remélem jut mindenkinek egy egy vagy akár kettő gólya is.

Most akkor otthon pihi  ? Remélem igen.

Noee holnap te is ekkora mosollyal fogsz kijönni a dokitól ....
edina71
Budapest
 
 


Húúú Tinini, de jóóóó!!!!!! Nagyon izgi!!!  Tudod bennünk bízhatsz, mi nem mondjuk el senkinek. 
noee
 
 


Tinini, micsoda hírek!!! :) Gratulálok! :)
zsu85
 
 


Tinini,

ez szuper! Mindjárt kettő neked is!!! :)
Szerintem senki sem nyugodt teljesen a 12. hétig, azért is van az a "babona", hogy addig nem nagyon szoktak szólni a terhességről. De pihenj sokat és edd azokat a zöldeket!! :)

Noee,

holnap hozzád érkezik Edina gólyái közül egy! :)
janula
 
 


Paurora, üdv itt és köszönöm a jó kívánságot. Remélem hamarosan te is csatlakozol a pocakosok táborához. :)

Tinini, nagyon örülök Nektek!! Pihenj sokat és vigyázz magatokra! Mi 6 hetesen voltunk először és bár akkor már volt mindkét picinek szívhangja, minket is figyelmeztetett, hogy ezt még egyelőre csak kettős fogantatásnak hívják, és csak a 12. hét után lélegezhetünk fel. Kb. másfél hét múlva voltunk megint és akkor is elmondta ezt az uh után. Tájékoztat korrektül mindenről, mint végig a kezelés során. :) 26-án is magánba mentek hozzá?
zora82
Budapest
 
 


Látjátok! Az Edina gólyái!!!

Noeet már megszúrták!! A gólyák meg majd megcsípik a csőrükkel!

Itthon vagyok, óvónőként nem mertem visszamenni dolgozni, nehogy összeszedjek valamit a gyerkőcöktől. (a Tinini is az oviból van: a Timi "néni" rövidítése gyereknyelven)

26-án is magánba megyünk, nem akartam a "nagyon határozott meghívásának ellenszegülni", és kb. nála szeretnék maradni, úgy tervezem majd később alkudozom vele, hogy ne mindig magánba hívjon, mert Maglódról átvergődni most az egész városon, hogy pontosan is érkezzünk, hát majd egy fél napos mutatvány.

Eszkimóról tudtok valamit?
tinini
 
 


Tinini gratulálok!
lidi10
 
 


Noee, drukkolok, hogy jó híreket kapj ma! Én ilyenkor már olyan ideges voltam a várakozásnál, hogy azt hittem kiugrik a szívem és visznek a kardiológiára. :))
lidi10
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?