Új privát üzeneted érkezett!

Janula,

valamit félreértettél, a tapasz a fagyasztott programban használatos, egy ösztrogéntartalmú dolog, ami peteérés nélkül felépíti a nyálkahártyát. Semmi köze ahhoz, amire most neked van szükséged, nyugi, nem mulasztottak el semmit. Egyrészt a te nyálkahártyád is biztosan szépen felépült a stimulálás hatására, erre kellettek a szurik. Másrészt a nyálkahártyádat az Utrogestannal támogatod, abból is az adható maximális adaggal, tehát minden együtt van, hogy sikerüljön! A többi már nem rajtunk múlik. 
Kitartás, ezek a legnehezebb napok a végén és a legjobbat kívánom neked!

ugyanígy a kismamáknak, Ruzsomának és Eszkimónak, minél tovább cipeljétek a babákat még!

Tinini, 

neked is drukk és

Noee-tól várjuk a híreket!
mmzs75
 
 


Mmzs,

igen, félreértettem! :) Azt gondoltam, valamilyen vény nélküli plusz segítségről van szó! :) De akkor minden rendben! :)
Igen, már nagyon érzem, hogy ezek a legnehezebb napok.....

janula
 
 


csajok, megérkezett az integrált teszt eredménye!!

nagyon gyorsak voltak: csütörtökön voltam vv-n és már kész is.
a vizsgált markerekhez nem annyira értek, de minden észrevételt hálásan köszönök :)

1. vizsgálat (13+0):

PAPP-A: 1944 miu/ml (0, 39 MoM - a MoM a normális középértéket jelöli)
NT (tarkóredő): 1, 7 mm (1, 11 MoM)

2. vizsgálat (15+3):

AFP: 30, 68 iu/ml (0, 95 MoM)
uE3: 1, 93 nmol/l (0, 73 MoM)
total-hCG: 32433, 0 iu/L (0, 97 MoM)
inhibin-A: 135, 5 Pg/ml (0, 68 MoM)

amennyire rá tudtam guglizni, ezek mind okék, bár a PAPP-A és az uE3 kissé idegesít. csajok, akinek van tapasztalata, szerintetek...?

na de nagy baj nem lehet, mert

A szűrővizsgálat eredménye: NEGATÍV

Down-kór kockázata (terminuskor): 1 : 46 000
Edwards-kór kockázata (terminuskor): 1 : 50 000

:)

(ápdét: telefonáltam a laborba, a nőci mondta, h összességében kell nézni a dolgokat, és ez egy gyönyörű eredmény, ennél szebb nem is kell! :) és h elég korán volt a vizsgálat, azért lehet alacsonyabb az a két érték)
zsu85
 
 

 
 

sziasztok, itt vagyok egyenlőre röviden. Először is minden szuperül ment, 7 pete lett!  Sajnos az altatást még mindig nem viselem elég jól, egész élután elég vacakul voltam és az az 1 liter víz is kárba ment amit délelőtt megittam. Most már talán kicsit jobban vagyok, de azért még nem az igazi.
noee
 
 


Noee,

nagyon szuper, 7 pete!!! :)
Aludj, pihenj, nemsokára túl leszel a nehezén!!!! :)
Mikor kapod majd vissza őket?
janula
 
 


Zsu,
 fogalmam sincs, idáig még nem jutottam, sajnos,de biztos úgy van, ahogy az a hölgy mondta, úgyhogy nyugi!

Noee,

7 petesejt remek! Szegénykém, sajnálom, hogy neked az altatás nem könnyű dolog, remélem, holnap már jól leszel, különösen délután a telefon után!
mmzs75
 
 


Mort jutott az eszembe:
Edina Afrikában pihen!
Remélem, mielőtt hazaindulnának betuszkolnak majd néhány gólyát a bőröndjükbe!!!!!
Aztán majd ha hazaértek, kinyitják a bőröndöket!! 
husss!!! éééés.....!!!!
(úgyhogy mindenki lökje le a NyáriMikulást a kéményéről!!)
tinini
 
 


noee, mindjárt 2 óra...de izgi!! :)))
zsu85
 
 


Na kivártam a sort, úgyis 5en voltunk tegnap, szóval gondoltam nem 2kor telefonálok. De a lényeg a lényeg, hogy 7ből 7!!!! Csütörtökön fél 11re megyünk vissza. A prof fogja csinálni, mert Murber doki szabin lesz már.

Más: nektek nem volt olyan érzésetek, mintha az egész utro szép lassan visszajött volna? Oké, nem fekszem vele 20 percet, de azért nem is ugrálok.
noee
 
 


Noee, nekünk is így volt, hogy 7-ből 7. :) Na, de remélem nektek most a vége is 2-ből 2 lesz! :)
lidi10
 
 


szuper! :) az Utró nekem is szivárgott, én raktam be betétet.
ja, tudod, van Utróm is, 2 doboz asszem ;) remélem, h szükséged lesz rá!! ;) :)
zsu85
 
 


Noee, de szuper hírek!! Szorítok nektek!
Az utro sajnos ilyen, ha fekszel vele, ha nem.
zora82
Budapest
 
 


és te h vagy, zora? mesélj már valamit! :)
zsu85
 
 


Noee,

szuper!!! Gratulálok!!! :) Csak így tovább!
Akkor csütörtökön találkozunk...én akkor tudom meg az eredményt...

Én a profhoz járok, nekem Murber doktor adta vissza őket, te meg hozzá jársz, neked a prof! :)
janula
 
 


Noee!!!

Nagyon jó hír!!! :)) Csak így tovább!! 

Janula!

Csuriba a kezem!! Remélem szerencsét hoz nektek!! 

Zsu!! 

Örülök, h jók lettek az eredményeid!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok,

képzeljétek, hétfőn vissza kell mennem vv-re újra. Azt mondta a prof, hogy 90% hogy nem vagyok terhes, 10%, hogy igen. Nem akar áltatni, a nemre készüljek, de mindenképp ki kell zárni azt a 10%-ot. Valami van ott, de nagyon gyenge. Csináltam reggel tesztet, azon is éppen ez látszott, olyan halvány vonal, hogy ha akarom ott van, ha akarom nincs....
Volt már valaki így közületek?
Tovább tart a gyötrelem, nem tudok még megnyugodni...bár valószínűbb a nem. Szép lassan leszek rá felkészítve....
janula
 
 


Janula, lehet, hogy valaki nagyon kapaszkodik odabent, úgyhogy még ne add föl! De gondolom, hogy nem lesz valami nyugodt hétvégéd. Én azért még nagyon drukkolok neked!!!!

noee
 
 


Sziasztok lányok :D

Alig tudtam belépni .. nem engedett be a rendszer nem tudom mi lehet vele . De nem baj sikerült.

Janula
Nagyon szorítok hogy az a picike 10 % igen  felerősödjön 100 % -ra.
Drukkolok !!!!

Noee

Hogy vagy?

Én kezdtem aggódni hogy nem jön meg időre. De tegnap megjött a mensim , úgyhogy hétfőn kérek időpontot ismét.
Remélem a kis sárga test tömlőm eltűnt és belevághatunk ..... végre
evi89
Vecsés
 
 


Köszönöm! :)

Már csak egy nulla hiányzik!!!! :)
janula
 
 


Janulla, nagyon szorítok Neked!!

Noee, mi újság nálad? Milyen volt a mai nap?

Evi, hajrá! Nem jellemző, hogy hosszan maradnának ezek a ciszták, drukkolok, hogy kezdhess Te is ebben a ciklusban.

Zsu, köszönöm jól vagyunk. Ma voltunk uh-n, mindkét picuri jól van, kb. 150 grammosak és írtó nagy bungit csaptak odabenn, amíg néztük őket. :) Azt bezzeg, nem mutatták meg, hogy fiúk vagy lányok, folyton úgy fordultak, hogy ne derüljön ki, de ennyi bajunk legyen az életben, várunk türelemmel. :)
zora82
Budapest
 
 


Zora, de jó hallani rólad! Nagyon izgi, ahogy a két picúrról írsz! Jól vagy már? Ugye nem jött vissza semmi a rosszullétekből.

Nekem minden rendben volt ma, egyáltalán semmi rossz érzés nem volt. :) nagyon cukorfalatok a kis bogyók amiket visszakaptunk. :)
noee
 
 


Noee, örülök, hogy minden ok. Vigyázz magatokra nagyon. A házi feladatot már biztos jól tudod: pihi, kis mocorgás, sok vígjáték, és ha nyitott vagy rá, esténként fél-egy deci vörösbor. ;) Két hét múlva hétfő, szerda a vv-tel? Kerültek fagyasztásra embriók?

Egy-egy szagtól felkavarodik még a gyomrom, pl. az egyébként imádott levendulára most gondolni se bírok, és egy-egy kaja nem esik jól, de ezek már bőven beleférnek. A sok fekvéstől még mindig fáradékony vagyok, de igyekszem minden nap egy picit többet mozogni, megcsinálni itthon egy-két dolgot, amivel nem ártok, de azért az állóképességem is visszanyerem lassan. Összességében minden a legnagyobb rendben. :)
zora82
Budapest
 
 


jó rólad hallani, zora! reméltem is, h minden rendben! :)

noee, hú, izgi (és hosszú) másfél heted lesz most! :)

janula, nagyon drukkolok, h mégis a 10% jöjjön be!!!
zsu85
 
 


Sziasztok lányok

Éjjel megérkeztünk a pihenésből és nagyon jó volt. Olvastalak kint benneteket amikor volt éppen net de írni nem tudtam sajnos.

Kint szedtem a pajzsmirigy bogyót szóval Tinini rajta voltunk a gólya dolgon de nem tudjuk még többen jöttünk-e haza . Mindenkire gondoltam ám.

Zora örülök, hogy minden oké a két babával és hogy szépen nőnek .
Ruzsoma eszkimó nektek még egy pár hetet kívánok odabent aztán mehet a baba buli.

Janula tudod mit ígérétl nekem ugye? Szóval ne okozz csalódást.Drukkolok hogy hétfőn csupa jó hírrel gyere és akkor én is jobban bízom majd a saját sikerembe.

Noee nyugodalmas és pihenéssel teli hetet kívánok neked . Két babát kaptál vissza vagy csak én nem találtam amikor írtad?

Mindenekinek  mielöbbi két csíkost kívánok.
Sziasztok
edina71
Budapest
 
 


Szia Edina! De gyorsan el telt ez a két hét! Majd részleteket is szeretnénk hallani a nagy utazásról! :) Nagyon drukkolok, hogy a kellemes környezet és az új bogyó várt meglepetéseket hozzon! 

Kettőt kaptam vissza és négyet fagyasztottak. Még bő egy hét és utána vv-k (hétfő, szerda). Egyenlőre teljesen nyugodt vagyok, egyáltalán nem izgulok az eredmény miatt. Tegnap, tegnapelőtt sétáltunk nagyokat, sorozatokat néztünk. Jövő hét munka, az majd leköt mégjobban, de szigorúan stressz mentesen. :) 

Lidi sikerült e-mailen konzultálni a dokival? 

Eszkimo, Ruzsoma, már szinte el is telt egy hét! Hajrá!

Janula, van olyan ismerősöm, aki szintén lombikos és neki a vv nem mutatta ki a babát, de végül mégis ott volt!  Szóval tényleg ne add fel, mert lehet, hogy ez a jó hosszú hétvége előcsalogatja majd a vérvétel eredményre is picúrt. 
noee
 
 


Sziasztok Lányok,

hát sajnos megjött....úgyhogy most el vagyunk keseredve.....nem nyert a 10%....
janula
 
 


Janula, nagyon sajnálom. :( Nekem is úgy volt szeptemberben, hogy nagyon-nagyon halványan mutatta otthon a teszt, de nekem már vv-k utána mindjárt azt mondta a Prof, hogy nem sikerült. Ilyenkor elég rossz, de nemsokára jobb lesz és akkor újult erővel tudsz újra belevágni.

Noee, az jó, ha nem izgulsz, biztosan minden rendben lesz. Drukkolok!

Az endokrinológussal  még nem konzultáltam. De eldőlt, hogy frisset bevállaljuk megint decemberben. Holnap megyek Murberhez még átbeszéljük a menetét. Remélem nem fog közbejönni semmi ciszta vagy egyéb dolog. Most elkezdtem szedni a fogamzásgátlót. A TSH-s dolognak még a kezdésig utánajárok meg holnap rákérdezek Murbernél is.
lidi10
 
 


Szia Janula!
Nagyon sajnálom,hogy nem sikerült.
Most nagyon nehéz. Van tervetek a jövőre nézve? Nekifuttok még?
Rengetegen voltak/tunk ma.
Borzasztó nézni a saját küszködésünket, látni a kudarcainkat. De tudnunk kell mások sikereiből és öröméből erőt meríteni, ha tovább akarunk menni.
tinini
 
 


Janula sajnálom! Azért voltál ma bent?

Tinini, hol tartasz? Mit mondott a doki?

Évi, mikorra kaptál időpontot?

Lidi, hajrá! Majd írj, hogy mit mondott Murber.

noee
 
 


Első vérvétel volt ma, szerdán kell menni a következőre.
Tüneteim mindenfélék vannak, megjövős-nemmegjövős is, de a fene esz meg leginkább.
Kitartás mindenkinek!
Eszkimóról tudtok valamit?
tinini
 
 


Janula nagyon sajnálom

Noee

Kértem ma időpontot és megint pont a 20. napra kaptam . Vagyis 18.-ra ami azt jelenti hogy pont a férjem szülinapján megyünk
Remélem minden okés lesz
evi89
Vecsés
 
 


Köszönöm mindenkinek az együttérzést!

Igen, ezért kellett egy plusz vérvételre és konzultációra visszamennem, bár a menzesz után már nem sok értelmét láttam...


Természetesen foltatjuk, ez még csak az első próbálkozás volt. Csak nagyon szomorú lettem és rettenetesen nehéz lesz kivárni azt a 3 hónapot.... :(
janula
 
 


Janula!
most még igen nehéz, de hidd el,a három hónap elrepül!!!! (túlvagyok már 4 inszemes+ 1 lombikos kudarcon,dec.ben 39 leszek, versengünk:az idő meg én)
de ha megpróbálunk pozitívan hozzáállni (ami időnként nehéz...), akkor már karácsony után, a januári 20. napra, január végére kérhetsz időpontot!?!
tinini
 
 


Tinini,

köszi a bíztatást! Én is versenyt futok, csak rosszabbul állok az idővel szemben, mint te! :)
Igen, már ha decembert írunk, könnyebb lesz, készülés az ünnepekre, utána meg már telefonálhatok is!!! Végül is csak a novembernek kell gyorsan elmennie, utána talán könnyebb lesz kicsit. Már nem is lesz annyira friss a kudarc sem.

Nem lesz baj szerintetek, hogy nem biztos, hogy eltelik 90 nap a beültetéstől a januári 20. napig?
janula
 
 


Janula,

nagyon sajnálom! Jó, hogy már a következőre gondolsz! A lényeg, hogy a 3. Ciklus 20. Napján kezdhetsz, más nem számít.Most jött meg, aztán még egy és ha jól számolok, január vége felé kezdhetsz megint!
Jönnek az ünnepek, pont a legjobbkor!

Tinini, holnap eredmény?
 
Noee,
neked csütörtökön?

Drukkolok! Nem írok mindig de szorítok!
mmzs75
 
 


janula, nagyon sajnálom :(

Tinini, mi a helyzet?

noee, drukkolok!!
zsu85
 
 


Sziasztok

Holnap megyek rákszűrésre meg beutalóért a kontroll vv vizsgálatra. Már lassan egy hónapja szedem a pajzsmirigy bogyót és mennem kell kontrollra a friss leletekkel. Meg kellene jönnie a héten és hívni a klinikát de nem tudom érdemes-e kezdeni most egy lombikot vagy hagyni kéne hatni még. Bár egy vv és egy uh nem kerül semmibe . Talán már valamit lát a doki is az állpotommal kapcsolatban.

TININI??????

Noé remélem jól vagytok te és a pocaklakó is .
Ruzsoma Eszkomó még egy kis ideig kitartást nektek, rendben ? Hogy viselitek a bent létet? Ha megyek akkor lehet belesek hozzátok ha lehet.

Zora Zsu nő már a pocak ? Hogy viselitek a várandósságot? Remélem most már mindketten jól vagytok és pihenéssel telnek a napok.
edina71
Budapest
 
 


edina, aranyos vagy, h kérded! holnap töltjük a 17. hetet. a baba mocorgását még nem érzem, de mikor behallgatózok a szívhangfigyelővel, akkor hallatszik, h felháborodva rugdos :D amúgy minden oké, itthon dolgozom, így klassz, nem kapok a napi stresszből, és rugalmasan osztom be az időm. amúgy továbbra is hiperkönnyű ez az egész babavárósdi, nekem ugye eleve csak a hasfeszülés játszott nálam, mikor megerőltettem magam, meg kis ideig émelygés, de ennyi...
várom már, h mocorogjon a kicsikém, szeretném végre teljesen valóságosnak érezni a dolgot! :)
ja és jövő szombaton 4D, remélem, kiderül a neme!! :)

zora, engem is érdekel, h h vagy! :) te már tudod a nemüket? :)
zsu85
 
 


17. hét! Hogy rohan az idő! De jó ezt hallani vagyis olvasni. :) 

Edina, aranyos vagy, de azért még ne kiabáljuk el a dolgot. Majd csak jövő héten fog kiderülni az eredmény. 
Szerintem várd meg a kontroll vv eredményét, mielőtt visszzamész a klinikára. Egyébként még mindig várom az élménybeszámolót. :)

Eszkimo, Ruzsoma, ha tudtok, jelentkezzetek. Kitartás!
noee
 
 


Zsu milyen gyorsan telik az idó lassan már a felén túl is vagytok. Éppen mondtam a páromnak, hogy veletek kezdtem volna ha akkor jó lett volna a leletem. De szép is lett volna.
Na de nem szomorkodom mert most kipihenve és a pajzsmirigy bogyó szedése után újult erővel vágok bele a következőbe.
Kérjük majd a 4d képet a babóról ha lehet.
Noee sikerülni kell most és ne gondolj másra fő a pozitív gondolkodás
Privibe majd megírom a beszámolót .....
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok!
Köszi a drukkot, örömmel idézem Murber doktorunkat: "ön terhes"
Szóval a hcg pozitív, keddre kérhettem/kértem időpontot a magánrendelőjébe, uh-ra.

Most azt mondjátok meg nekem, a széles mosoly az arcán az őszinte? A liftben mindíg mufurc, bent meg vigyorog, mint akit tepsiért küldtek.
Nem tudom ezt eldönteni, és nem ismerem túl régóta. Vagy én vagyok nagyon távolságtartó?
Igazán nem akarom megbántani, de ez olyan fura volt, hogy rögtön a maszekba hív vissza.
na, mindegy! csak jókat mondjon kedden!
Nagyon jó, hogy ráakadtam erre a fórumra, sokat segítettetek!!
Kitartás mindenkinek!
tinini
 
 


Tinini

Hatalmas gratula, akkor keddig izgulhatunk hány pocaklakód van ?
Nagyon örülök a jó hírnek most már csak követni kell a ti példátokat.

Én fogom hamarosan remélem
edina71
Budapest
 
 


Tinini, hatalmas gratula!!!!! 
Biztos őszinte Murber mosolya. Szerintem olyan fura lenne, ha egykedvűen közölné a jó hírt, amire már mindenki régóta vár! A magánrendelőjében pedig egyszer mindenki kiköt.  nem az a lényeg, hogy hol, hanem hogy azt mondja majd, hogy milyen szép nagy az a petezsák! 

Edina, akkor várom a privit majd.
noee
 
 


Edina, majdnem egyszerre írtunk. :) bár nekem néha kicsit lassú az olal.
noee
 
 


Tinini


Emlékszel még erre a hozzászólásodra ?

Szóval induljon a tőke gyújtés már nincs patika




"Arra gondoltam a Mikszáth téri patika mellett nyitok egy ARO kávézót, hogy ott élőben társalogjunk!
(meg egy gyerekmegőrzőt is!!!! Csak az a bibi, hogy a kezdő tőkét egyenlőre még a patikába talicskázzuk be)"


edina71
Budapest
 
 


Tinini
Gratulálok !!!!!





evi89
Vecsés
 
 


tinini, hatalmas gratula!! :)))
amúgy Murber nekem is kicsit furi volt néha, olyan rohanós meg mufurc is tud lenni, de nekem "szummában" jó róla a véleményem. és végül is...gyereket csinált nekem :D :D :D
zsu85
 
 


Zsu, a gyereket te csináltad és férjed, ő csak a megfelelő helyre rakta. 
noee
 
 


jaaaa :D
jóvanna, tudom én, csak így jól hangzott :P
zsu85
 
 


értem én, csak húzlak egy kicsit.  amúgy örülök, hogy bevált az otthonról dolgozás. Jól be tudod osztani az idődet? Nem szoktál elcsúszni? Nekem mindig az  van, ha otthonról dolgozom, hogy minden mást előbb megcsinálok, mint hogy a gép előtt üljek.
noee
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?