Új privát üzeneted érkezett!

uh :S minden drágult, v csak ez? (mert akkor legalább a rövid protokollosok nem szívnak)
zsu85
 
 


Reméljük nem minden mert én még csak októberben kezdem
Hacsak nem sikerült most az inszem
De jó lenne

gabci75
Érd
 
 


Én most "csak" Gonat váltottam ki. A többiről nem tudok árakat, de meglepődtem én is. Azért írtam, mert ez a  múlt heti ár sajnos...
sogirl
Szigetszentmiklós
 
 

 
 

Sziasztok,üdvözlet az újaknak!

Reméljük,ti is hamar sikerrel jártok,mint itt sokan!

Edina,írj már nekem légyszi arról,hogy derült ki ez a pajzsmirigy-probléma.Kivizsgáláskor itt is nézik a TSH-t az első vérvételnél,ezért nem értem,neked leromlott 1 év alatt?Gondolkozom rajta,hogy megkérdezem Murbert még ősszel,hogy nem kéne - e újra megnézni a hormonjaimat,elvégre 4 éve volt a kivizsgálásom.

Belegondolni is rémes,hogy már 4 éve járok a klinikára...
mmzs75
 
 


huh, ez húzós! Mondjuk az a jó a Mikszáth téri patikában, hogy ott bontanak dobozt is. Igaz, elveszik a recepted, de ha úgy jön ki, hogy tutira nem kell egy egész doboz, akkor megéri kevesebbet kérni. 
mmzs, az mondjuk tényleg furcsa, hogy nem csinálnak leglább évente egy új teljes hormon vizsgálatot.
noee
 
 


Pénteken beszéltem Murberrel a kételyeimről és mondta, h megnézhetjük a TSH-át ha akarom , mivel 1 éve volt nézve! :)))
Zsófi! beszélj vele vagy jelentkez be az endokrinológiára Garamvölgyihez! :)))

Pajzsmirigyhez nem elég a TSH! csak egy kiinduló pont! TSH, freeT4, free T3, anti-TPO, anti-TG

Zsu!!

Várunk délután a jó hírekkel!! :)))
regi1978
Halásztelek
 
 


regi, délután hiába vártok, mert 20:15-re van időpontom UH-ra :P
zsu85
 
 


Zsu!!

Ha megosztod velünk az öröm hírt, annak örülni fogunk !
puszika
tényleg pocam már gönbölyödik? látszik már valami?
regi1978
Halásztelek
 
 


hát alapból tök lapos volt a hasam, szóval már a kezdetektől látszik, de ez sztem még csak a puffadás miatt van :)
zsu85
 
 


Köszi,Regi!Még ősszel beszélek Murber dokival.Nem tartom valószínűnek,hogy bármi gondom lenne hisz tökéletes a közérzetem,de sose lehet tudni...
mmzs75
 
 


Zsófi!

Tudod, h Murberrel sok mindent meg lehet beszélni! Hajrá!! Nekem is megnézte a cukor és inzulin papírjaimat! :)) heti 3 óra mozgás! :))
Nagyon +++ vagy! :))

Zsu!!

Lassan ez már nem "csak" puffadás!! :))
mikor volt a vetélésem 9 héten, már, akkor mondta az ambulancián a Patkós , h jóval nagyobb a méhem, mint kellene és tényleg feszesebb voltak a gatyák! :))) 
10 hét körül meg főleg, h látszik már.. és lassan a felé haladtok Zorával! :))  
regi1978
Halásztelek
 
 


Sziasztok.Tudnátok Nekem segíteni,szeretnénk átkerülni a Sotéra,de nem tudom jelenleg mennyi a várakozási idő,illetve van-e olyan,mint várólista,lehet-e orvost választani,van-e magánredelés,szükséges-eamennyiben van.Szívesen fogadnák tanácsokat,illetve központi számot is.Köszönöm szépen!
barbara72
 
 


Szia Barbara!

Tel.számok:1-459-1500 v.1-266-0473 v.20-825-0000 
mellék:54234 
valamelyik nagyon kedves szülésznő veszi fel az osztályon,tőle mindent megtudhatsz.Általában 1 hó a várakozás az első megbeszélésig,onnan folyamatos a dolog,várólista nincs.Teljesen ingyenes minden,(ha még nem volt 5 támogatott lombikod).

2 orvos van:Urbancsek prof és Murber doktor,mindkettő szuper szakmailag.
Első megb.egy rezidens dokinővel,ő a beutalókat adja.kivizsgálás után megbeszélés a Proffal.Inszem Murbernél,lombik esetén az 1.Profnál,utána választhatsz.

Murbernek van magánrendelője,de szerintem nem szükséges igénybe venni.

Sok sikert!
mmzs75
 
 


Sziasztok lányok

Lenne egy butus kérdésem. Ma voltam a vérvétel mizériám miatt a nődokinál .
Egyből azt mondta nekem hogy ezzel a beutalóval a klinikán kelene megcsináltatnom a labort.
Ti a sotén csináltattátok meg a labort vagy mindenki a hozzá legközelebb eső sztk - ban.
Amúgy már megvan az EKG meg a tüdőszűrőm is. Már csak ez lenne az apróbb dlogokból.
evi89
Vecsés
 
 


Szia Evi

Nekem az sztk-ba csinálták meg a hormon vérvételt de arra külön beutaló kellett a körzetitől. Csak a hív aids vv csinálták nekem a klinikán
edina71
Budapest
 
 


Evi,
altatáshoz labort már nem csinálnak a klinikán,a Rigó prof betiltotta.Én a háziorvosnál csináltattam.
mmzs75
 
 


Edina,írj nekem is légyszi! :-)
mmzs75
 
 


Pajzsmiirigyről
mmzs75
 
 


Köszi lányok , akkor most megnyugtattatok.
Csak azért lettem ennyire elbizonytalanítva mert a doki egyből ezzel kezdett, viszont a prof meg mondta hogy a legközelebb sztk ban megcsináltathatom. Akkor jól értettem mindent
Akkor holnap irány reggel vv.
evi89
Vecsés
 
 


Mzsó

Egy általános egészségfelmérésen vették észre hogy alulműködik a pajzsmirigyem. Egy kicsit utána olvastam és ez az állapot okozhat meddőséget mert a szervezet nem úgy termeli a hormont a ciklus alatt ahogy kell.Mondtam Murbernek és oda adta az ott készült hormon labor leletemet hozzá teszem 2011 volt. Tehát könnyen lehet, hogy azóta történt valami a szervezetembe. Kevés a jód és ez is sajnos okozhat pajzsmirigy problémát.

Holnap megyek du. az endokrinológushoz majd megírom mit mondott .
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok!!!

Sajnos ez a pejzsmirigy elég alattomos tud lenni,nekem is alulműködött de mostmár beállt mert minden reggel szedek rá gyógyszert.Nekem annó azt mondta az endós doki mikor legutoljára voltam nála vv-en,hogy mostmár jöhet a baba,de ha terhes leszek emeljem másfél szemre a gyógyszert. Murber is minden alkalommal elmonja hogy abba ne hadjam az eutyroxot,ezt szedem rá.
Este meg egy fél szem bróm.
Mostmár tényleg jöhetne a baba!!!!
Múlthét csütörtökön volt a 4.-ik inszem de még nem érzek semmit,bár majd csütörtök körül lesz a beágyazódás remélem érezni fogom!!!!Olyan jó lenne ha sikerült volna!!!
gabci75
Érd
 
 


Bromó!!!
gabci75
Érd
 
 


Gabci értettük úgy is ahogy először írtad

Nem" jó lenne ha sikerült volna"  hanem sikerült és így kell hozzá állni oké ????
edina71
Budapest
 
 


Oké!!!!! Értettem!!!!!
gabci75
Érd
 
 


Na megjöttem!
Láttuk a Kicsinket, izgett-mozgott, csápolt az egyik kis kezével, meg bukfencezgetett, szóval buli volt a hasamban :) <3 A szívecskéje szokás szerint jó erősen dobogott, volt keze-lába, a doki  megdicsérte :) Amúgy 2,97 cm, ez alapján 9+6 lenne egyébként.
Következő dokis tali: október 7., de előtte még integrált teszt. (erről tud vki mesélni?) Ja és csütörtökön először talizom a védőnőmmel is.
zsu85
 
 


Zsu, de jó, de jó! Pont most akartam írni, hogy remélem reggelre írsz valamit! :D Ez annyira izgi! 
Évi, Barbara, a lányok tökéletes infot adtak, nincs mit hozzá tenni.  Talán csak annyi, hogy lehet, hogy nem is kell egy hónapot várnod, mert előfordulhat, hogy előbb is adnak időpontot. 
Gabci, a pozitív gondolkodás itt alap. 
noee
 
 


MmZsó, jó látni, hogy ilyen gyakran jársz erre! 
noee
 
 


noee, ölellek :)
zsu85
 
 


Jó reggelt, Lányok!

Regi, Edina,
köszönöm az érdeklődést, nagyon jól vagyunk! Már a 26. hetet nyomjuk. Tegnap voltunk babamozizni, kicsi fiunk már majdnem 1 kiló (932g), a leányzó 100 grammal karcsúbb, de ez így van rendjén!

Zsu,
örülök, hogy minden rendben Veletek, növögessetek csak!

Már hárman drukkolunk mindenkinek régieknek és újaknak egyaránt!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Jó reggelt Csajok!!!!

Olyan jó olvasni ezeket az üziket hogy ki hol jár,hanyadik hét,milyen nemű,súlyú,stb... Remélem hamarosan mi is fogjuk írni akik most járjuk a hadak útját!!!!
Nagyon várom már én is hogy lássam a monitoron azt a kis babszemet!!!
Szép Napot Mindenkinek!!!
gabci75
Érd
 
 


ruzsoma, köszi! :)
zsu85
 
 


Ruzsoma!!!

szupi hírek!! :) Hát irigyelek!! :)) szépen gömbölyödsz már?

Zsu!!

Gratula a hatalmas méretekhez!! Nagyon szépen fejlődik a babóca!! :))) úgy tudom, h napi 1mm-ert nőnek!

Holnapra szurkolás, akinek kell! :))))

Zorával tegnap beszéltem telefonon! :)) Jól van! terhességi tünetei eléggé fárasztják! pénteken voltak Uh-án és szuperül fejlődnek, mint Zsué! :))))) 24-26 mm, ha jól emlékszem ők is nagyobbak!! :))) Ha alszik nincs semmi baja! :)
regi1978
Halásztelek
 
 


köszi!

Zorának örülök!!
zsu85
 
 


Ruzsoma, de jó hallani rólad is! :) 
Regi, köszi, hogy írtál Zoráról, végre van egy kis hír. Remélem a 12-dik héttel elmúlnak a rosszullétei. Majd mond meg neki, hogy sokat gondolunk rá! 
Edina, mi volt a dokinál?
noee
 
 


Sziasztok

Megjöttem a dokitól. Nagyon jó fej volt. Elküldött még különböző hormon vv és nyaki ill. hasi uh vizsgálatra. Ha megvan minden leletem akkor kell hozzá mennem és megbeszéljük a továbbiakat.
Olyan dologkat mondott ami számomra hihetetlen volt. Mondtam,hogy nem étkezem rendszeresen erre azt mondta hogy az kész fogi gátlás mert a szervezet nem kap olyan dologkat ami kell a hormon helyes termelődéséhez. Mozgás ami nagyon fontos, ill inzulin terheléses vv is kell mennem.

Az elmondottak alapján neki is a pajzsmirigy alulműködés a gyanúja de gyógyszert csak akkor ír ki ha pontosan tudjuk hol és mi a baj.
edina71
Budapest
 
 


Edina,
hol voltál,kinél?Nem is kezdesz addig lombikot,amíg nem tisztázódik ez a dolog?

A kismamáknak én is örülök,bár engem már egyáltalán nem lelkesít a példájuk,mert ezerszer megtapasztaltam,hogy nem vagyunk hatással egymás életére,vagyis mások sikere nem jelenti azt,hogy én is sikeres leszek,ill.fordítva sem.
mmzs75
 
 


Szia Mzsó

Janula ajánlott egy doktornőt nála voltam maszekba itt Zuglóba. Nagyon rendes volt és sok olyan dolgot mondott amire érdemes odafigyelni ha tényleg babát szeretnénk. Nagyon alapos és segítőkész volt .

Köszönöm Janula

Szerintem most megcsináltatom a kért vizsgálatokat konzultáció után majd eldöntjük mikor van értelme kezdeni. De a doktornő is azt mondta, hogy a mostani leletem alapján nem lett volna sikeres a lombik. Szóval most kivárom a megfelelő időt .
edina71
Budapest
 
 


Ruzsoma

Biztosan nagyon édesek már a málnácskák . Képet privibe ? Hogy bírod már a nagy pocakot ? Aludni tudsz még valamennyit?

Zora Zsu vigyázni a picúrokra és sok pihenés folyadék és vitaminok. Zora reméljük ez a kis róka hamarosan máshoz pártol majd át.
edina71
Budapest
 
 


igenisss! :D
zsu85
 
 


Edina, szuper, hogy ilyen alapos a doki és még szimpatikus is. :)
Zsu, végül megbeszélted a dokival a vitaminokat? Mit javasolt?
noee
 
 


Janula!!

Remélem, jó hírekkel jössz és kezdheted a szurikat!! :))))

regi1978
Halásztelek
 
 


noee: igazából azt mondta, a Femibion 800 elég, amellé semmi nem kell...de azért még napi 1 Magnerotot beveszek egyelőre. meg néha megiszok egy Ca-Sandozt...a C, D és E-vitamint és a cinket eddig is csak heti 1-2-szer vettem be.
zsu85
 
 


Sziasztok Lányok!!!

Tegnap nem tudtam írni mert jött haza a párom és főztem ,mostam,takarítottam,de nem sokáid volt itthon mert már ma reggel ment is vissza és hétfőn jön csak haza,szóval megint egyedül maradtam. Örülök hogy minden rendben a kismamákkal,a többieknek kitartást!!!!!
Nekem holnap lesz egy hete hogy volt az inszem de nem nagyon érzek semmit egyenlőre,mostanában kéne hogy legyen a beágyazódás,kedd-szerda környékén tesztelek!!
Várom a két csíkot nagyon!!!
Szép Napot Mindenkinek!!!
gabci75
Érd
 
 


Gabi!

Két csíkot kívánunk neked!
regi1978
Halásztelek
 
 


Edina,
nagyon szívesen küldök képet, csak sajnos nem tudom, hogy a privát üzihez hogyan kell csatolni. Azt látom, hogy a topik hozzászólásnál itt van lent a kép feltöltés gomb, de ott nem találom. Ha írsz email címet, akkor átküldöm oda. :)
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Szia Ruzsoma

Írtam privit

Zora Zsu óvatosan kimenni ebben a szeles időben . Vigyázni a pocak lakókra és magatokra.
edina71
Budapest
 
 


rendben! :)
zsu85
 
 


@regi1978:


Köszi szépen a csíkokat!!!

Jó éjt mindenkinek!!!
gabci75
Érd
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam, sajnos mégsem Murbernél, viszont kezdhettem!!! :) Meg is volt az első szuri...ma fogom először magamnak...kicsit izgulok, de talán menni fog...
Október 3.-án kell legközelebb mennem. Jó messze van....
janula
 
 


Janula, hogy ment az első szuri? :) Gona-t kaptál?
Gabci, hogy vagy? Azzal ne foglalkozz, hogy nem érzel semmit, mert nem is kell feltétlenül érezned semmit. Szóval nyugi és +++++!
noee
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?