Új privát üzeneted érkezett!

Ági, itt is nagy gratula!! :) <3

regi, köszi! és én nem vuduzok, én "csak" szívből drukkolok!! :)

edina, mindenképp helyzetjelentünk!! :))) én 16-án megyek a köv uh-ra, már a fogadott dokimhoz!
zsu85
 
 


ZSU!!

NAGYON NAGYON KÖSZÖNJÜK A SZÍVBŐL DRUKKOLÁST!! :) már csak egy hét és mehetsz Bokorhoz! :))) Nagyon büszke lesz magára! hogy jól megműtött! :) Hálásak vagyunk neki!

Noee!! Lelkileg-testileg is biztos, h jók voltak a kezelések :) kicist rövidek voltak, de ez van... reménykedünk, h hatásosak is voltak! :) endometriozisra is jó! emaitt is már megérte elmenni!

Üdv köztünk Magdi! :)
szerintem is kérjél időpontot, ha meg vagy a vérvétellel és a sperma vizsgálatokkal! :))) onnantól szabad az út a boldogság felé!! :))
regi1978
Halásztelek
 
 


Edina,
köszi az érdeklődést,biztos nem megyek mostanában.Ahogy most magamat látom,január lesz leghamarabb.Jól vagyok teljesen,csak már nagyon elegem van,a klinika gondolatától is rosszul vagyok.Élvezem,hogy nem a ciklusok számolgatásából meg az állandó kudarcból áll az életem/tünk.Gyerek meg lehet enélkül is,ha a Jóisten csodát akar tenni,tesz.Ugyanakkor az új munkahelyemen szeretnék egy kicsit belejönni a melóba,ami nem lesz könnyű,már látom.

Ági,
én is gratulálok!

Zora,Zsu,
nektek is!

Persze az őszi csapatnak megy a drukk!
mmzs75
 
 

 
 

Sziasztok!
A szerencse szeptemberhez csatlakoznék egy 27-én 10 órai randival! remélem marad a sikersorozat.
Edina: hogyan derült ez ki?, ki/mi teszi rendbe ezeket a dolgokat? mennyi idő ez még?
Mmzs: sokszor olvastalak,sokat okultam, tanultam tőled is, ha január is, de addig is tartsd bennünk időnként a lelket!
tinini
 
 


Sziasztok

Ez a pajzsmirigy probléma teljesen véletlenül derült ki mert erre nem is gondoltam, hogy talán ezért nem sikerül a baba.
Egy ismerősünk ajánlotta ezt a vizsgálatot és teljes képet adott a problémákról. Kiderült, hogy kevés a vas és jód a szervezetembe . Illetve a pajzsmirigy működést is kétcsillagos problémának hozta ki ami annyit jelent, hogy orvosi kezelésre szorul. Így kezdtem utána nézni mélyebben a dolgoknak.
Murbernek még nem mondtam, mert meg sem jött most hétvégén de ki kell kérnem a  hormon eredményeket a klinikáról és lehet beszélek vele, hogy toljuk el októberre a kezdést.
Janula Tinini Noee Evi mennek a drukkok nektek


Mzsó megértelek teljes mértékben és igazad van, most olyan dolgokkal foglakozz amiben kedved leled és ha ez a munkád akkor legyen ez az elsődleges.

edina71
Budapest
 
 


Sziasztok,
Meg volt ma a 4. vérvétel, és már az időpont is meg van dr. M-hez: szeptember 18. 10 óra:):) Aztán kezdődik a csodavárás:)!
Addig is okosodok a Ti bejegyzéseitekből.
És szurkolok! Szurkolunk!
magdipeti
 
 


Sziasztok,

Magdipeti, akkor együtt megyünk, én is 18.-án 10-re vagyok beírva Murberhez! :) UH lesz és utána már jön a szuri!

Mindenkinek köszi a drukkokat! :)
janula
 
 


Sziasztok

Holnap reggel megyek vérvételre délben uh . Megbeszélem Murberrel hogy most hogyan tovább . Természetesen szólok neki a pajzsmirigy problémáról is és ha ő is úgy dönt akkor áttesszük a kezdést októberre. Evi te holnap hányra méssz? Lehet összefutunk dél körül .

Kismamik hogy vagytok ?
Szeptemberi csapat készen álltok a szurikra már ????
edina71
Budapest
 
 


én spec megvagyok, bár volt egy rossz álmom a héten. meg várom a hétfői ultrahangot, immár a választott dokimnál :) és úúúgy túl lennék már az első trimeszteren...
zsu85
 
 


Szia edina71 :D

Holnap 10 re van időpontunk . Nem tudom hogy szokott e csúszás lenni. De lehet hogy összefutunk :D

evi89
Vecsés
 
 


Szurkolunk csajok, h jó hírekkel jöjjetek! :)))


Zsu és Zora!

Terhességi rosszullétek?! :))))  
Zsu! Már csak nincs 1 hét és megyetsz UH-ra


Ruzsoma!!

hogy vagy!!

Kismamik hogy telnek napjaitok?

regi1978
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

csak beköszönök kérdezni. Remélem mindenki jól van, nem olvastam mostanában.
Aki Bromocriptint szedett és esetleg kellett fogigátlót is szednie nem ütötte egymást? 

köszi
pusz
buksi8
 
 


Buksi,
szed nyugodtan,nem ütik egymást!Nekem is kellett egyszer a Bromo mellett fogigátló,semmi gond nem volt.

mmzs75
 
 


Évi, Edina, meséljetek, mit mondott a doki?

Én lehet, hogy holnap reggel beaállítok, mert úgy néz ki, hogy holnap eljön az első nap. :)

Zsu mi újság? Remélem túl vagy a rossz álmodon! Hidd el, ez a manó nagyon kapaszkodik odabent és minden rendben lesz a jövő heti uh-on!
noee
 
 


noee, igyekszem... :) én is nagyon bízom Bogyeszben, és hétfőn végre megláthatjuk...remélem, ügyes lesz, ahogy szokott!! :) <3

te hogy vagy? izgulsz már? :)
zsu85
 
 


Sziasztok!

Szia Janula!

Örülök, hogy találkozunk!! Bár nekünk kicsit átrendezték az időpontokat, mert nem tudták megvizsgálni tnap a férjem mintáját..nem volt ott az andrológus:( ..így csúszunk egy hetet....de pont 18.-án fél 10re megyünk ...és a kiértékelés 26.-án lesz 10től.

Addig is maradt a szurkolás:) Abban jó vagyok!!!

Szép napot Mindenkinek!



magdipeti
 
 


Edina és Evi,
mi volt ma?

Azért nem bírom ki,hogy ne leskelődjek mi van veletek ősziekkel...
mmzs75
 
 


Sziasztok lányok

Sajnos én nem tudok jó híreket írni. Most egy ciszta miatt nem tudunk kezdeni. Szóval én maradok a következő csapatba. Noee Janula és többiek nektek mennek a drukkok a sikeres kezdéshez és a sikeres beültihez.

Egyébként mondtam Murbernek a pajzsm. dolgot azt mondta hogy az lehet okozója a rossz hormon leleteimnek. Szóval okt fogamz. gátló aztán okt 11 vv uh folyt köv?????

Noee írok neked privit

Sziasztok és szorítok mindenkinek kismamiknak és leendő kismamiknak is

edina71
Budapest
 
 


sajnálom :( de egy hónap hamar eltelik. nekem is volt ugye csúszás szintén ciszta miatt, akkor Volinát kaptam (neked is azt írta fel?), és utána el is múlt.
zsu85
 
 


Sziasztok lányok

Hát  egyből lombikkal kezdünk majd.
Elküldtek minket vv.re a párommal ( hepa... ) ezt el is intéztük.
Mennem kell labrorba vv-re erre holnap el is megyek .
A tüdőszűrésen voltam idén úgyhogy a papírost csak ki kell kérnem.
Ekg -ra kell mennem , nah meg petevezeték átjárhatóságira amit már írtatok.
A prof hoz kerültünk. Ahogy írtátok megadta a testvére tel számát hogy mehetek hozzá is.
Tudna nekem segíteni valaki aki nála volt hogy milyen , mennyi időt kellet rá várni mire megcsinálták a vizsgálatot... ?

Jó sok infót mondott szokásosoan jól összezavarodtam
Amikor mondta hogy ha megvan minden akkor kérjek időpontot konzira meg az altató orvoshoz de úgy hogy a ciklus 20. napja elött legyen. Hát sok volt egyszerre vissza is kérdeztem hogy hogy van
De azon gondolkoztam hogy akkor ha megjön már akkor kérhetném az időpontot is konzultációra , vagy rosszul gondolom , segítsetek mikor kérjek majd időpontot ?

Tömören ennyi Köszi hogy drukkoltok .
Én is drukkolok ezerrel mindenkinek
evi89
Vecsés
 
 


Még azt kérdezném lányok hogy ha legközelebb megyek konzultációra akkor mi szokott lenni , mi lessz a következő lépés ?
Az altató orvoson meglepödtem hogy már időpontot kell kérni hozzá is .
 Köszi a segítségeteket előre is
evi89
Vecsés
 
 


Szia Évi,

nemrég mentem át én is ezen a procedúrán!
Igyekezz nagyon végigcsinálni azt, ami a papírodon van, már holnap próbálj HSG-re időpontot kérni. Sajnos azzal az a gond, hogy a menzesz 10.napjáig szokták csak csinálni, utána már nem, így ez jól kitolta az időket nálam is. Én nem a prof. testvérénél voltam, hanem a saját dokimnál a SOTE-n. Úgy tudom, hogy ha nem saját orvoshoz mész, akit ismersz, még elötte egy konzultációra el kell menni ahhoz a dokihoz. Ez jó lassú. Közben van idő  a többit intézni.
Akkor kérj időpontot, ha már látod a pontos dátumot, amikor a kezedben lesz minden vizsgálat eredménye. Akkor telefonálj és kérj időpontot az altatóorvoshoz. Ide vinni kell minden leletedet. Ha ez is megvan, akkor azonnal a profhoz kell időpontot kérned, de figyelj, hogy ez az időpont a 20.nap elé essen, mert a 20.-on ha minden rendben van kezded a szurikat.

Ha bármi kérdésed van, nyugodtan írj! :)
janula
 
 


Köszönöm Zsu aranyos vagy. Tudom, hogy hamar elmegy és most az endos doki eredménye is nagyon érdekel. Hátha összejön a spontán baba is egy kis hormon segítséggel.

Hétfőn várunk a hírekkel mi űjság babóval odabent.
edina71
Budapest
 
 


Szia Évi,

na igen, az első konzi elég sűrű tud lenni. Egyetértek Janulával, minnél hamarabb kérj időpontot hsg-re. Mivel ez gondolom magánban megy, ezért nem hiszem, hogy nagyon sokára kapnál időpontot. Amúgy most hol tartasz a ciklusodban? Mert ha olyan 10. nap környékén, akkor azért tényleg számíts arra, hogy egy hónap még el fog telni ezekkel a vizsgálatokkal, konzultációkkal. De amúgy innentől már rohannak a hetek. 

Edina, 
szerintem most azzal foglalkozz, hogy az endos dokival kitaláljátok a tutit! Utána pikk-pakk fog menni minden. 
MMzs, nagyon jó, ha néha ránk nézel! 

Zora, hogy vagy? Mikor mész a következő uh-ra?
noee
 
 


Sziasztok lányok
Köszi a bíztatást mégegyszer
Ma felhívtam a prof . testvérét aki elég rendesnek tünt a telefonban kérte hogy kérjek időpontot az asztiszensétől. Ez meg is történt 23.ra kaptam is időpontot. Ultrahangozni fog meg megbeszélés hogy mikor legyen a hsg.
A tüdőszűrő papírt megkérdeztem hogy mivel voltam februárban ki szeretném kérni . Én vecsési vagyok úgyhogy a Lőrinczi sztk ba kell majd mennem.
Most az jutott az eszembe hogy csak a tüdőszűrő papír lelet kell vagy a röntgen felvétel is ?
Mondta az aszisztens hogy nem minden doki fogad el bármilyen papírt leletként... nem értettem miért mondja.
Hát ez a hét katasztrófális  , ma mentem ugye vv-re ahol közölte a nővér hogy nem tudja megcsinálni mert a beutalón a vércsoport + ellananyag szűrést külön kell csoportosítani és bontani, és ezt meg kell csináltatni az ottani nőgyógyásszal. Olyan címszóval hogy itt "vecsésen ez a hagyomány "
Úgyhogy mehetek hétfőn az ottani nőgyógyászhoz hogy mi történt és csak utána a vv.re.
Kiakadtam .........
De sebaj egyszercsak túlleszek minden vizsgálaton

evi89
Vecsés
 
 


Evi, elég csak a papír, nem kell a rtg felvétel.

Bejutottam a dokihoz minden oké volt. Csinált uh-ot és gyorsan beküldött még vv-re, aminek egy óra múlva volt eredménye. Az uh-on minden rendben, de sajnos az ösztradiol értékem magas volt (persze nem mondott értéket), ezért egy hónapot csúszúnk. Kaptam fogigátlót, amit okt. 6-ig kell szedjek. Most csak egy havit váltottam ki, úgyhogy ha valakinek van még tarcsiban pár db, akkor lehet, hogy igényt tartanék rá, mert a 21 db nem lesz elég. Zsu, hogy a kérdésedre válaszoljak elég vegyes érzelmekkel vágtam neki a mai napnak, és azt hiszem nem hiába.

Regi, veled mi volt ma?
noee
 
 


noee, sajnálom :( Volinát írt? asszem nekem még van valahol. mennyi kéne?
zsu85
 
 


Drága vagy, köszi. Lehet eszem egy sütit, hátha az túllendít az egyre rosszabb kedvemen. :) Igen, azt kell szednem. Ha jól számoltam, akkor 3 db kellene.
noee
 
 


Sziasztok lányok!
Már régóta olvaslak titeket, de csak most regisztráltam...
Először is gratulálok mindenkinek akinek babája született, aki kismama és kitartást azoknak akik még előtte állnak. Biztos vagyok benne, hogy előbb-utóbb mindekinek sikerülni fog.

Mi is a SOTE-ra járunk, nálunk a páromnál van gond. A héten voltunk a második beszélgetésen a prof-nál. Közölte, hogy mindenképpen lombik lesz, de mielőtt elkezdenénk, a páromnak el kell még mennie andrológushoz, mert valamit lát a SOTE-n megvizsgált mintájában és azt újra ki kell vizsgáltatni. Úgyhogy most nekünk még ezzel el fog menni egy kis időnk Az én eredményeimre csak annyit mondott, hogy picit magas a prolaktin szint, de nem mondta, hogy bármit csinálni kéne vele Amikor mondta a prof. hogy lombik lesz, kicsit bedepizetem... úgy gondoltam, biztos elég lesz az inszem is, de hát ez van. Aztán vagy 3 napig olvastam a fórumot és már megnyugodtam Alig várom, hogy végre elkezdhessem.

Évi! Én a Bajcsy kórházban csináltattam a HSG-t. Nekem a prof. tesója a nődokim, igaz csak februártól járok hozzá. Nála kezdtük el a kivizsgálásokat. Ő legelőször a páromat küldte el dokihoz. Már akkor kiderült, hogy az emberemnél van a gond. De ennek ellenére nekem megcsinálta a HSG-t, mert azt mondta, hogy ha továbblépünk akkor ezt a meddőségin mindenképpen kérni fogják. Aztán ő ajánlotta, hogy menjünk a SOTE-ra mert ott dolgozik a testvére A prof. tesója szerintem nagyon normális, kedves és jóval többet beszél mint a tesó. A HSG közben mindent mondott, hogy éppen mit csinál, az aszisztense is segített, végig ott volt, nyugtatgatott és kedves volt. Igaz a Bajcsy kórház nem a város legmodernebb kórháza, de azért nem is a legrosszabb...

A mostani beszélgetésen kaptam egy halom beutalót, meg azt, hogy ha azokat megcsináltam, akkor kérjek időpontot az altatlóorvostól. Ja és hogy majd a menszeszem 20. napján kell mennem a prof-hoz. A fórumból már tudom, hogy akkor elvileg ez hosszú protokoll lesz.

Kérdésem lenne hozzátok (ami lehet butaság), hogy az altatóorvossal teljesen külön kell egyezetni? Ő megnézi a kért leleteket (vv, ekg, röntgen) vagy mit csinál? És ha tőle időpontot kérek, akkor ugyanúgy az ARO számát kell hívnom? Ezt már el tudom intézni aközben is, amig a párom eredményére várunk?
Előre is köszi a válaszokat és bocsi ha elsőre hosszú voltam
cicuci
Budapest X. kerület
 
 


noee, jó étvágyat! ;)
Volinából tuti van 3, összefutunk?

jut eszembe, még mindig megvan a Cetrotide és a Choragon, asszem 1-1 db. nem szabadít meg tőlük valaki? naaaa légyszi... :)))
zsu85
 
 


Noee, nagyon sajnálom....!! :( Tudom milyen nehéz most már minden plusz nap várakozás.... én is nagyon izgulok, hogy ne legyen már semmilyen akadály, én is már tavasz óta várom a kezdést. de ne izgulj, rendben lesz és eljön a te időd hamar!

Évi, téged is értelek, ugyanilyen nehézkesen törtem át én is ezeken a bürokratikus útvesztőkön, a "semmi értelme, de úgy kell" hozzáálláson. Nehéz, de hidd el, egyszer kész lesz minden és végre már nem az az ember leszel, akit csak vizsgálnak, hanem az, aki már végre a babájára vár! :)

Regi, veled mi a helyzet???

Cicuci, üdv. itt! :) Igen, az altatóorvoshoz kell elvinned ezeket a leleteket, még kérdez pár dolgot, vérnyomást mér és megállapítja, hogy altatható vagy! :) Így nem lesz akadálya majd a leszívásnak, akkor már nem kell ezzel foglalkozni. Igen, az ARO számát kell hívni és még a prof. előtt kell vele beszélned.Szerintem mehet már akkor is, ha a párod eredménye még csak készülőben, de a te eredményeid legyenek a kezedben.
janula
 
 


Sziasztok!

Évi!
Én is vecsési vagyok. :-) Hátha tudok segíteni! :-) Én úgy szoktam csináni, hogy a háziorvostól kérek beutalót vércsoport és ellenanyag szűrésre is és a szokásos vérvételekre is. Eddig mindig sikerült. :-) 
eszkimo1
Vecsés
 
 
 
 


Cicuci üdv. itt köztünk
Nagyon örülök hogy írtál
Olyan kérdésem lenne hogy mennyibe került a vizsgálat kb.
Megnyugtattál a dr úrral kapcsolatban

Eszkimo1 szia
Köszönöm hogy segítessz
Kértem én beutalókat annó pár dologra és kiakadás volt hogy miért kell , hova kell.... úgyhogy most inkább a korházi beutalóval megyek , igaz lessz ugye egy köröm a nődokihoz de remélem megoldódik

Ha minden összejön akkor a héten megcsináltatok mindent csak a hsg marad hátra

Janula 

Remélem és amilyen gyorsan mennek a napok hamar túlleszek , leszünk mindenen , és már csak a lényegre kell figyelnünk

Jó hétvégét kívánok mindenkinek

evi89
Vecsés
 
 


@noee:



Köszi a segítséget !
evi89
Vecsés
 
 


Sziasztok Lányok!!!

Ha nem bánjátok csatlakoznék a csapathoz mert én is az I.Női Klinikára járok.Akiknek sikerült azoknak gratulálok,és akik most járnak azoknak szurkolok majd!!
nekem mos volz csütörtökön a 4.-ik inszem,Murber dokihoz járok.Nekem a pajzsmirigyem miatt nem jött-jön a baby,de gyógyszerrel beállították mostmár.Ha ez nem sikerül akkor októberben lombik,már én is megkaptam hogy milyen leletek kellenek majd,jövőhéten megyek tüdőszűrőre,a vv.-t megcsináltattuk csutürtökön a párommal ott a klinika laborba,és még maradt a belgyógyász,labor,ekg. Ezeket majd itt érden csináltatom,de megvárom hogy sikerükt-e az inszem,remélem igen!!!!
Örülök hogy rátok találtam mert így tartjuk egymásban a lelket,és segítünk is amiben tudunk!!
Szép Napot Mindenkinek!!
gabci75
Érd
 
 


Lányok!!!

Egy olyan kérdésem lenne hogy ha most nem sikerül az inszemem,akkor ugye októberben lombik. Megtudnátok mondeni mennyi lesz kb. az inekciók és gyógyszerek ára?
Hogy mégis ne érjen meglepetés majd.
Köszönöm!

gabci75
Érd
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszi a válasz Janula, akkor a vérvételt mihamarabb intézem és kérek is időpontot az altatóorvoshoz. Bár van egy hülye félelmem az altatástól... de a cél érdekében legyőzöm

Évi!
Tőlem nem kért pénzt a doki, de nekem alapból ő a dokim. Úgy tervezem, hogy ha végzek az ARO-n és minden rendben lesz, akkor hozzá fogok majd visszamenni és nála szeretnék szülni is. Gondolom a magánrendelőjébe mégy, az Zuglóban van, ott majd meg tudsz vele mindent beszélni. Nem kapkod, szán elég időt egy emberre. Én ott kérdeztem tőle, hogy mennyibe fog kerülni a HSG, de mondta, hogy az ingyenes. Amúgy minden másért fizetek neki, de nem tartom drága nődokinak. És tényleg úgy van, hogy csak a ciklus bizonyos részében, a közepetáján lehet megcsinálni, meg kell hozzá rákszűrés is, ha van azt vidd magaddal. Egy kicsit fájdalmas lesz, de ez egyéntől is függ (én végig bohóckodtam - igaz inkább izgalmamba) Köntöst majd vigyél magaddal, meg kényelmes ruciba menj. Ja és amikor megtöltenek a kontrasztanyaggal akkor nézheted, hogy hogyan megy benned. Az a része tök cuki volt 
Amúgy még annyit a dokiról: amikor én először elmentem hozzá, azzal hogy babát szeretnénk, de nem jön... megvizsgált és csinált kinyomtatott képet arról, hogy a petém éppen hol van és mekkora. Hülyeség... de tök boldog voltam a képpel a kezembe, hogy van petém

Bár nálunk esik az eső, de azért mindenkinek szép napot kívánok
cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Gabci!

Én kedden kaptam egy tájékoztatót a lombikról és azon van egy rész amiben azt írják, hogy:
"egyetlen kezelési ciklushoz szükséges gyógyszerkészítmények árának a házaspárt/élettársakat terhelő része jelenleg a 150.000 forintot is elérheti"

De még előtte állok, úgyogy nem tudom, hogy ez valójában mennyibe kerül...Ez a rész a nyilatkozatban ven benne, amit alá is kell írni
cicuci
Budapest X. kerület
 
 


@cicuci:


Gondoltam hogy nem lesz olcsó mulatság de nembaj csak sikerüljön!!!
De ha majd megtudod írd meg légyszi!!
Köszi!
gabci75
Érd
 
 


Sziasztok lányok

Üdv köztünk aki most csatlakozott

A lombik ára sok mindentől függ . Rövid vagy hosszú protokoll és mennyire jól reagál rá az ember. Nekem novemberben hosszú volt az kb 150000 ft volt . Rövid márciusban az egy kicsit talán olcsóbb bár én max dózisban kaptam mindent hogy jól reagáljon a szervezetem. Az kb 120000ft nél megállt.

Nem olcsó dolog de ha sikerül akkor semmi sem drága szerintem.

Sok szerencsét mindenkinek

Kismaik hogy vagytok?

Ruzsoma málnácskák jól érzik magukat odabent ????

Zsu Zora nemsokára újra látni fogjátok a picúrokat kérjük majd a friss híreket.

edina71
Budapest
 
 


Sziasztok!
Most olvasgattalak benneteket....
Hasonló történeteket mint az enyém.
2 év próbálkozás, sok sok orvos, bromocriptin,
Clostilgegyt, aztán kerültem Murber doktorhoz.
Fostimon, coraghon... és a nagy semmi!!!

Jó látni, hogy azért van remény!
Kicsit belefáradtam!!
enci03
 
 


@enci03:


Szia Enci,hidd el én is belefátadtam,kb ugyanezek vannak nekem is amit felsoroltál,4.-ik inszem volt csütörtökön,szerinted hányszor voltam már a klinikán?meg sem tudnám számolni. De ha elkezdtem nem hagyom abba és nem adom fel ,főleg így hogy ennyi sikeres lombik volt és lesz is hidd el,neked is nekem is és akik itt vannak vagy járnak oda mindenkinek fog sikerülni!!!! Hol tartassz?? Inszem? Hanyadik? 
Tudom hogy nehéz,de nem szabad feladni soha!!
Fel a fejjel!!!

gabci75
Érd
 
 


Cicuci, ez nem mélyaltatás, inkább csak egy kis kábítás, az altatóorvos biztosan elmondja majd! Úgyhogy ne izgulj!

Az árakról: kolléganőm most kezdte a lombikra felkészítő szurikat és 100.000 ft-ot hagyott a gyógyszertárban. Azt ugyan még nem tudjuk, hogy ezen kívül fog-e még kelleni más is...

Lányok, kitartás mindenkinek!!! Fog az menni, csak ki kell várni!!!! :)

janula
 
 


Hello minden új lánynak! 
Gabci, mikor kell vv-re menned? Mikor derül ki, hogy sikerült-e? 

Zsu, írtam privit. Már mindjárt itt a hétfő! 

Nekem olyan 90 körül voltak a szurik úgy, hogy hosszú protokollom volt. Szóval ez leginkább attól függ, hogy melyik szurit írja fel a doki, és milyen dózisban kell szúrni.

Zora, hogy vagy? Kicsit eltűntél!
noee
 
 


Jó reggelt Mindenkonek!!

Noee,nekem egyik inszem után sem kellett mennem vérvételte,hanem itthon kell csinálni tesztet és ha pozitív akkor hívnak be majd.Ha pedig megjön akkor is telefonálni kell és behívnak megbeszélni a lombikot. Gondoltam hogy 100kürül lesz,de ez van csak legyen már végre egy vagy két baby!!!!!
Szép Napot Mindenkinek!!!
gabci75
Érd
 
 


gabci75: nekem 100-120e között volt a rövid protokoll.

edina, mindenképp írok hétfőn! :)

zora, én is izgulok érted, írjál máááár!! :)

noee: megnézem az üzid! :)
zsu85
 
 


Szia Gabci!
Nem adom fel, csak egyelőre próbálkozom inszem nélkül.
Hónapokba telt, mire a szurikra rászántam magam. Úgy érzi az ember, ez vele nem történhet meg, csak mással. Aztán mégis.
Félek, hogy a sok hormonnal tönkreteszem a szervezetem.
Persze teszem a dolgom. Foglalom az időpontot, hisz újra kell....
Kitartás mindenkinek!!
enci03
 
 


Sziasztok lányok,


 


írt nekem valaki privátban? Annak azt üzenem, hogy nem jelenítette meg a levelet a rendszer, csak régebbieket nyit ki...és még mindig kiírja, hogy van 2 üzenetem.....


 


Jön valaki szerán 10 köröl a SOTE-ra?

janula
 
 


Üdv az Újaknak!! :)))

Zsu!! Várunk hétfőn! Remélem, h hatalmasat nőtt a babóca!! :)

Vér csoport és ellenanyaggal nekem is gondom volt! Nem írta ki nekem a házi doki, így nem csináltattam meg! :) de így is altatható vagyok!! sőt a kis altató orvos hölgy azt mondta, ha EKG-nak sem kell frissnek lenni, elég lett volna 3 hónapnál régebbi! :)) erről ennyit!! 

szurik árai húzósak! :)GONAPEPTYL 0,1 mg 13300 7 db abból 4 doboz, de maradni fog belőle, Fostimon 10 db 11300 ft , UTROGESTAN 2200 ft 12 hétig kell! :))












regi1978
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Új árak vannak a Mikszáth gyógyszertárban. Most szeptemberben 1 doboz Gonapeptyl már 16 990 Ft :(
Szóval így készüljetek...
Hajrá mindenkinek :)
sogirl
Szigetszentmiklós
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?