Új privát üzeneted érkezett!

Zsu, persze, hogy nem nevetett senki! Azért vagyunk itt, hogy egymást segítsük, ha valaki fél, elbizonytalanodik, vagy csak infora van szüksége! :) Én is nagyon hálás vagyok az itteni kis közösségnek, pedig nem régen vagyok köztetek!
janula
 
 


de aranyos vagy! :)
zsu85
 
 


Hello szeptember! Lányok hamarosan kezdünk! 
Zsu, már csak kettőt kell aludnod. Persze csak ha nem alszol délután is.  Én is örülnék ha már itt tarthatnék és ezért kellene izgulnom. Egyébként innentől kezdve mindg lesz valami időpont, amiért izgulhat az ember.  Amúgy meg ne hülyéskedj, miért nevetnénk ki! Hisz itt pont az a lényeg, hogy mindent le lehet írni, együtt drukkolunk, együtt izgulunk és együtt várjuk a vizsgálatok időpontját és eredeményeit.  Nekem mindig sokat segít az itteni csapat. Akár csak az ha más élménybeszámolóit olvasom, mert legalább az is eltereli a gondolataimat a várakozásról.
noee
 
 

 
 

bizony,noee, eljött a ti időtök!! ;)
és igen, mindig van min izgulni...:)
zsu85
 
 


Zsu! Remélem, elhesegeted a rossz gondolatokat! :) Szépen növekszik a drágád! 
Zsu és Zorácska! Várjuk az UH beszámolókat! :))))))

Nők, mi ilyenek vagyunk.. mindig aggódunk valamiért, ha nics jel az a baj, ha van valami, akkor miért?! talán nincs rendben valami...?! ÁÁÁÁÁ borzasztóak vagyunk emiatt... túl aggódunk sok mindent :(

Ruzsoma!  

Nagyon örülök, h jól vagy, végre élvezed a pocaklakóidat! :) Kis mákos!! :)

Ági!

remélem, h könnyű szülésed volt! Nagyon sok boldogságot a babóhoz! :))) 

Janula! Parádot fizetőssé akarják tenni! :( nem akarja az állam támogatni, sajnos...

Eszkimó! 

Hatalmas gratula az ikrekhez!! :)) Edina szerint találkoztunk :) 






regi1978
Halásztelek
 
 


Itt a szeptemberi csapat ideje! :)

Noee, te hogy állsz a ciklusoddal, mit kell most tenned? Rövid vagy hosszú lesz neked?
janula
 
 


Most rövid protokollal folytatjuk majd. Elvileg 20-a környékén kell megjönnie, szóval addig pihi van és felkészülés. És persze drukkolás nektek! 
noee
 
 


Na, akkor együtt kezdjük a szurikat kb., mert nekem 18.-a a 20. napom, amikor kezdenem kell majd! :)
janula
 
 


18.-án reggel 10-re megyek Murberhez! :)
janula
 
 


Janula!!

Hajrá!! :) Már csak Jó két hét!

Zsu és Zora!

Csuriba a kezem értetek!! Csupa jó hírrel jöttök! Biztos, h jó nagyot nőttek a babók!

Noee!

Rövid protokoll biztos, h tökéletes lesz neked! :)
regi1978
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Ruzsoma!
Regi!
Hát lehet, hogy találkoztunk, azaz én emlékszem amikor odamentem. :-) De senkire se emlékszem. :-)
eszkimo1
Vecsés
 
 
 
 


Sziasztok

Janula gratulálok te vagy az első akinek van már időpontja a szeptemberi csapatból. Többiek ti mikor mentek?

Eszkimo biztos hogy találkozttatok csak nem tudtad ki kicsoda. Aki az ablak alatt állt ő volt Bogyóka
Mellette volt Regi és rózsaszín fehér csíkos pulcsiba kicsit sápadtan Ruzsoma ült a padon ő éppen leszívás után volt. Most pedig mmár ő is boldog várandós kismama ahogy te is.

Zsu Zora várjuk a friss híreket és mennek a drukkok, hogy minden oké legyen holnap
edina71
Budapest
 
 


köszi a drukkokat!!! :)
zsu85
 
 


Sziasztok lányok

Jövőhét csütörtökre kaptunk időpontot konzultációra. Nagyon kíváncsi vagyok mik lettek az eredmények Már alig várom.
Szorítok mindenkinek


evi89
Vecsés
 
 


Szia Evi

Kihez kell menned prof vagy Murber ?

Kezdtek is lombikot vagy csak most derül ki mi lesz veled lombik vagy inszem ?
edina71
Budapest
 
 


Regi, drága vagy! én is remélem, hogy ez most beválik! :) 
Évi, ez nagyon jó hír! 
Edina, te mikre emlékszel! Én arra sem emlékszem, hogy én miben voltam júlusban. 
Janula, akkor jó sokat fogunk találkozni.  Remélem 18-án már én is mehetek reggel a dokihoz.
Zora kicsit jobban vagy már?
noee
 
 


Regi, köszi a bíztatást! Már nagyon várom, hogy elteljen! :)

Évi, hajrá! :)

Noee, egyeztessünk, ha te is jössz a dokihoz, jó lenne találkozni! Hátha Edina is pont akkor fog jönni! :)
janula
 
 


Zsu, Zora, meséljetek, mi volt ma?
Janula, minenképpen írok majd, de nálam ez úgyis vagy aznap van előtte való nap fog kiderülni.
noee
 
 


Sziasztok lányok

Nem mondta az aszisztens hogy kihez kell majd mennünk , csak adta az időpontot. Lehet rá kellet volna kérdeznem de elfelejtettem.
Még csak most fog kiderülni hogy mi lesz inszem vagy lombik.

Nem tudom ki van még ilyen kezdő státuszban mint mi ?

Pusza mindenkinek


evi89
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Végre szeptember! Nagyon szorítok Nektek csajok!!

Mi utunkra vagyunk bocsátva. Mindkét baba jól van. Egyikük 14, másikuk 15 mm. <3
Én változatlanul pocsékul vagyok, vettünk magne b6-ot hátha segít valamit. Remélem nagyon rövid időn belül hasonló problémákkal küzdünk mindannyian. ;)


zora82
Budapest
 
 


Zora, ez szuper! És láttátok rendesen a bogyókat, vagy a szokásos rohanós tempó van már? Remélem hamar túl leszel ezen az émelygős időszakon. Nekem a gyömbértea kicsit segített a leszívás után. Már amennyire képes voltam magamba diktálni. Hova jársz majd terhesgondozásra?
noee
 
 


Noee, láttuk őket. M. dr magánrendelőjében voltunk, mert ő nincs még a klinikán. Miután megnézte, hogy minden ok, megmutatta nekünk is, mekkorát nőttek.
Vettem én is gyömbérteát, ittam is egy ideig, de most nem esik jól. Citromos vízzel próbálkozom még, meg mindennel, ami hideg. Valamiért az megnyugtatja egy kicsit a gyomrom.
A dokin még vacilálunk, de szülés szempontjából a sote van megcélozva.
zora82
Budapest
 
 


Én is helyzetjelentek :)

A babával minden rendben, most már 14mm, Murber meg is dicsérte, h ilyenkor csak 10mm körüli szokott lenni, ja és a lényeg: láttuk a szívecskéje erős dobogását, szuper (és megnyugtató) érzés volt! <3

Úgyhogy ezennel utunkra engedett Murber és az ARO, dr. Bokort kell hívnom, h felkérjem orvosomnak (ő is SOTE I, ő műtött endóval kétszer), a következő UH (már Bokornál): szeptember 16. (hétfő), 20:15, akkor leszek 9+4.

Köszi a szurkolást!

Ja, zora: vártunk 14:24-ig, de sehol nem voltatok, úgyhogy eljöttünk...mikorra értetek oda? Aggódtam, h minden oké-e, szóval örülök nagyon a híreidnek!! Vigyázz magadra továbbra is! :) Neked ki lesz az orvosod amúgy?
zsu85
 
 


Ja igen, a jéghideg víz apró kortyokban nekem is bejött. 
Zsu, örülök, hogy nálad is minden oké és átlagon felül fejlődik a pici. Remélem most már megnyugodtál egy kicsit. 
Na de lányok, a lényeg, hogy ne tűnjetek el, mert szeretnénk hallani a fejleményeket! 
noee
 
 


sztem amúgy a 12. hétre kb. mind egyformák :) igen, megnyugodtam egy időre :D
és nem fogunk eltűnni :)
zsu85
 
 


Sziasztok Lányok!

Zora, Zsu,
én is örülök a jó hírnek! Ugye milyen szuper és megnyugtató érzés volt látni, hogy minden rendben?
De aztán holnaptól újból jön az aggódás, én legalábbis így vagyok vele.
Zora, kitartást a rosszullétes időszakhoz, én azt hittem, hogy már sosem lesz vége, de igen!!!

A most kezdő lányoknak nagyon drukkolok!

Regi, Ti mikor kezdtek? Bogyókáról tudsz valamit?
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Zsu, pont elkerültük, akkor egymást. Max. egy percen múlhatott. Örülök, hogy jól vagytok. :)
Valószínűleg Ruzsomához hasonlóan én is Szarka doki betege leszek.

Ruzsoma, tényleg nagyon jó volt látni őket. És igen, az igazi nyugalom addig a pár percig tart, amíg nézzük őket az uh-n. :) Bár nagyon bízom benne, hogy ha túl leszünk az első 12 héten, azért valamivel nyugodtabb leszek. Sőt, már az is sokat fog számítani a lelki állapotomnak, ha a 9. héten is rendben találnak mindent az uh-n.
zora82
Budapest
 
 


Zora,
dejó, még a dokink is egy lesz! A 9. heti uh-ra már ide jössze hozzá a magánba?
Tudom, hogy nem lehet nem aggódni, de azért ne stresszeld túl magad, minden rendben lesz!
Én most azon izgulok, hogy mekkora a súlyuk, nőttek e eleget, meg persze ha már 2 órája nem mocorogtak, akkor egyből megy az agyalás, hogy mi lehet.
Te most dolgozol már/még?
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Ruzsoma, elvileg igen, odamegyek. Legkésőbb jövőhét péntekre időpontot kell kérnem, mert addig tart ki az utrom. De ha jól emlékszem pénteken nincsenek is, szóval csütörtökre.
Igyekszem nem aggódni, csak legutóbb a 9. héten derült ki, a rossz hír, így ezen a szakaszon már nagyon szeretnék túl lenni.
Az volt a terv, hogy dolgozom, meg hétfőn még dolgoztam is, de tegnap óta itthon vagyok. Egyelőre győzött a rosszullét. :)
A 12. és a 18. heti uh-t is a rendelőben csinálták neked? Vagy be kellett menned a klinikára? Javasolt valamilyen + vizsgálatot a lombik miatt?
zora82
Budapest
 
 


zora, akkor te is pihensz, nagggyon helyes!! :) és ne aggódj, mindkét kicsikéddel minden rendben van/lesz!! ;)
zsu85
 
 


Zora,
jobb is, hogy nem dolgozol, bár nem tudom, hogy milyen a munkahelyed de pihenj amennyit csak tudsz!
Hétfőn, csütörtökön és pénteken rendel Szarka. Nekem a 12. hetit ott csinálta, de a 18. hetire a klinikára kellett menni. Havonta kell járnom hozzá (havonta vérvétel is van), persze elküldött magzati szív ultrahangra és genetikai tanácsadásra is óvatosságból, legalábbis Ő így nevezte. Azt hiszem, hogy ennyi! Ja, meg persze szedeti a sok bogyót. (folsav, vas, magnézium, terhesvitamin)
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


tényleg, ki mit szed? nekem ma egy másik fórumon azt mondták, h túl sok mindent szedek, és lehet, h igazuk van...

Femibion 800 naponta
E-vitamin 200mg 2 naponta
Magnerot (500mg) naponta 1-2 darab
B-komplex+folsav 2 naponta
Calcium-Sandoz naponta
D-vitamin 2 naponta
cink naponta
zsu85
 
 


Zsu, nem aprózod el  egyébként meg majd a doki biztos megmondja, hogy sok vagy nem. 
Zora biztos gyorsan túl leszel ezen a kevésbé kellemes időszakon és a választott doki is mindent rendben fog találni! 
Ruzsoma, ahogy olvasom, te sem unatkozol. Jó sokszok kell menned dokihoz. Dolgozol még, vagy már otthon pihengetsz?
noee
 
 


Ruzsoma, köszi, az infókat. :) Mit ellenőriz a havi vérvételeken? Te, most mész, hozzá, a héten ugye? Írj, majd mekkorát nőttek a babák. Fogsz vele beszélni a szülésről? Múltkor, mintha azt írtad volna, hogy még nem került szóba. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi az álláspontja az ikres kismamákkal kapcsolatban, úgyhogy remélem már jövő héten hagyja majd, hogy beszélgessünk erről is egy picit. :)

Zsu, korábban szedtem Elevitet, meg Gravidát is, de most a DM sajátmárkás kismama vitaminját választottam. E mellé kezdtem el a héten magne b6-ot szedni, hátha segít a rosszulléteken, de egyelőre ennyi.

Noee, reméllem igazad lesz és hamarosan jobban leszek. :)
zora82
Budapest
 
 


a B-komplexet máris elhagytam, mert rájöttem, h a Femibion tökéletesen elég :) az E-vitamint se nagyon fogom szedni. a többi egyelőre marad...

zora, kitartás...:)

szeptemberi lányok, sokat gondolok rátok! hogy érzitek magatokat? :)
zsu85
 
 


Zora,
teljes vérkép, májfunkció, ellenanyag szűrés, vizelet és ez is bent van havonta a klinikán, a cukorterehlést is már a 22. héten megcsináltatta, hogy előbb kiderüljön, ha valami nem ok.
Igen, én holnap megyek, már tervezem, hogy rákérdezek a szülésre meg erre a befekvéses dologra és majd tájékoztatlak mindenképp. :)

Noee,
már nem dolgozom, erre a 2 hónapra már nem akartam elkezdeni a tanévet. Meg persze már azért érzem a pocakom súlyát, ha sokat állok vagy sétálok muszáj utána lepihennem kicsit, így aztán mindenre van időn.

Zsu,
az első 3 hónapban csak Femiobiont szedtem és folsavat, most váltottam Elevitre, én is Magnerotot szedek, de azt csak a 20 héttől mondta a doki, mag a vasat is.
Te és a kis bogyód ki fogtok csattani az egészségtől! Ártani szerintem nem árt!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Sziasztok, augusztus 29.én megszületett a Kisfiam Máté 3620gr-al 57cm-el. Császáros szülés ldtt végül,de a fájdalmasabb napokon túl vagyunk. Ne haragudjatok,h csak most írok,de még szokjuk egymást, a szopizással küzdünk. Imádnivaló Kisbaba. :-D

Kívánom itt mindannyiótoknak,hogy sikerüljön az inszem, lombik... Vagy akár spontán baba. Amikor lesz időm és tudok írok!
84agi
 
 


Ági,
tiszta szívből gratulálok Nektek! Legyen sok-sok örömötök a kis Mátéban!
Várjuk a legközelebbi jelentkezésedet és természetesen a fotót!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Ági, sok szeretettel gratulálok, kívánok minden szépet és jót neked a kisfiaddal!
janula
 
 


Szia Ági

Gratulálok a kisfiadhoz és kívánok nektek sok tejcsit és jó egészséget.

Várjuk a képet a babáról de biztos vagyok benne hogy olyan szép mint a szülei
edina71
Budapest
 
 


Ági, gratulálok és nagyon sok boldogságot kívánok Nektek!
zora82
Budapest
 
 


Ági, gratulálok ! Sok boldogságot kívánok Nektek!
evi89
Vecsés
 
 


Zora,
megjöttem a dokitól. Hivatalosan is felkértük, hogy együtt szüljünk! Az is tisztázva lett, hogy császár lesz a 37. heten, ami december eleje, szóval karácsonyra már itthon is leszünk!
Azt mondta, hogy Ő a 33. héten szokta befektetni az ikres kismamáit, mert onnantól már akár egy kis görcsölés is azonnal beindíthatja a szülés, az ikreseknél sokkal gyorassban nyílik a mélyszáj, szóval jobb, ha bent vagyunk. Nem annyira örülök neki, de ugye a babák miatt mindent, már most készülök lelkileg!
Ja, és azt mondta, hogy Ő nem szokott külön pézt kérni a szülésért, de azt elmondja, hogy mennyit szokott kapni! Tehát azért burkoltan közölte, hogy mennyi az annyi.

Egyébként minden rendben velünk, a leányzó 600 g, a fiú 660 g, szépen növögetnek. Legközelebb 1 hónap múlva van jelenésem!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Sziasztok!
Én még teljesen kezdő vagyok a babaprojektben, ma voltam a 3. vérvételen. DE nagyon örülök, hogy Rátok találtam, már most sok infót kaptam tőletek! És már én is szurkolok:) Nektek! Nekünk:) Szeretnék kérni egy kis infót, mert egyenlőre nem tudom, hogy hogy lesz a következő lépés..a párom kedden megy mintát adni, és én hétfőn a 4. vérvételre. A Murber doktorhoz járunk. Mikor lehet hozzá ezek után a következő időpontot kérni? Mi sajnos egyből inszemmel kezdünk. Van itt köztetek új, mint én?
Előre is köszi a segítségeteket!Szép hétvégét mindenkinek!
magdipeti
 
 


Szia magdipeti 


Üdv itt :D
 
Mi is nemrég végeztünk mindennel ( vérvétel , minta leadás).
Miután végeztünk a vizsgálatokkal időpontot kellet kérni .
Igaz mi még nem tudjuk ki lessz a doktorunk . Meg még azt se hogy mi lessz inszem vagy lombik. Ez jövőhét csütörtökön dől el nekünk , akkora kaptunk időpontot.
Jó sok infót lehet itt a lányoktól kapni , nagy segítség

Szép hétvégét

evi89
Vecsés
 
 


Ági, szeretettel gratulálok! Ügyesen belejöttök a szoptatásba. Isten hozott kis Máté baba. Sok boldogságot, örömet és egészséget kívánok!
kamilla04
 
 


Ági!! Szívből gratulálok a gyönyörű a babátok, jó egészséget Nektek! Sikerült beindítani a tejcsit?

Zora és Zsu szívből gratulálok a szívhanghoz! :)) Nagyon szépen fejlődnek a babók! 

Kamilla, hogy telnek az első napok otthon? Remélem, minden rendben Veletek!

Ruzsoma, élvezd a pocakosságot!! Fantasztikusak a képek! :)) Köszönöm neked...

Évi! Remélem, jó hírekkel jössz csütörtökön! szerintem prof.-hoz kerülsz! 

Noee! Neked van már babád?
Noee és Janula mindjárt itt van 18-a! :))) 

Edina hogy vagy? 

Zsu!!
Kérnék egy vuduzást a szeptemberi csapatnak!!! 
regi1978
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok

Üdv köztünk Magdipeti itt jó helyen vagy nagyon segítőkészek a lányok és bármit kérdezhetsz ha tudunk segítünk.

Regi köszönöm megvagyok , hétvégére vártam a mikulást de semmi . Közben kiderült, hogy alulműködik a pajzsmirigyem és csecsemőmirigyem ami ugye gátolja  a teherbe esést és okozhatja a magas fsh szintet. Ezért is nem biztos a mostani kezdésem se.

Veled mi újság ,remélem feltöltődtél a fürdőbe .Most nálad hogyan tovább ????

Zsu Zora kismanók biztosan szépen nőnek a pocakba várjuk majd a helyzet jelentést

Ruzsoma akkor most már lassan kezdheted a készülődést baba ruha mosás pakolászás. Az a pár hét olyan gyorsan eltelik már

Mzsó mikor kezded a lombikot ? Vársz még októberig?
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok!
Szia Évi és Edina!

Köszi az infót! Én holnap megyek a 4. vérvételemre.
Aztán ha megtudok valamit jelentkezem. Mi dr. Murberhez járunk, nekünk szimpatikus:)
Szép hetet addig is!
magdipeti
 
 


Ági nagyon gratulálok! Várjuk a képet Máté babáról. 
Hello Magdipeti! Üdv itt.  Szerintem holnap a vérvétel után már kérj is egyből időpontot, ha már ott vagy. 
Regi, milyen volt a kezelés? Nálad mi a következő lépés? Mi most egyenlőre még csak az első (és második) babát próbáljuk összehozni.
Edina, hogyhogy ez csak most derült ki? Kaptál már rá valamilyen gyógyszert?
noee
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?