Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

A hétvégén én sem tudtam jelentkezni, mert disznóvágás volt. Olyan igazi falusias hurkával-kolbásszal. Ne tudjátok meg, hogy néz ki körmöm a kormos üstöktõl, ha ránézek sírni tudnék. Kép Azért remélem hétvégére már sikerül kikefélni.
Igy az adventi koszorúnk még nem készült el teljesen, de mire a második gyertyát gyújtjuk addigra készen lesz. Azért esti meseként elmeséltem Timinek, hogy miért gyújtunk gyertyát, olyan aranyos volt ahogy hallgatta. Találtunk egy verset is, ami karácsonyos és Timinek nagyon tetszik, Zelk Zoltán: Karácsonyi ének. Szerintem is aranyos. Tomit viszont még nem sikerült lekötnöm a meséléssel. Számára még sokkal érdekesebb újabbnál-újabb tárgyak után vadászni. Kép
Amikor vetítünk, akkor is inkább a vetítõt szeretné szemügyre venni, ahelyett, hogy a mesét hallgatná. Kép Rájött arra is, hogy lehet felmászni az ágyra, úgyhogy mostmár Timi se tud elõle elhúzódni, eddig mindig az ágyra mászott, ha azt akarta, hogy Tomi békénhagyja, de most már utána mászik.

Edóka!
Én még nem is üdvözöltelek itt, úgyhogy légy üdvözölve! Én is olvastalak már téged más topikokban, és örülök, hogy hozzánk is csatlakoztál. Kép

Adri!
Tetszik az "északi romantika kutyával"! Kép Hétvégére újabb kalácsot kell sütni, hogy legyen mire tenni a gyertyákat (meghogy a kutyus megint jót vacsorázzon). KépKépKép Ügyes vagy, hogy Levit el tudtad varázsolni, nekem Tomit nem sikerült, pedig szándékomban állt, csak a gyertyát akarta megfogni. Kép A függönnyel kapcsolatban meg csak annyit mondanék, hogy te egy igazi kreatív háziasszony vagy! Kép

Emese!
Látom korán okítod a csemetéidet a fizikai változásokra. (jég-víz) Már csak felforralni kellett volna, hogy lássák hogyan képzõdik a pára. KépKép

Iboly!
Akkor a környezetismeret óra nálatok is megvolt. Kép Ügyesek a fiaid! Kép
Vibrucolt még nem próbáltuk, bár már hallottam róla. Szerinted inkább azt kéne megpróbálnunk? Azért gondoltam a Chaomillara, mert Tomi hozza az összes tünetét idõnként (dühösség, nyügösség, viszont ha felveszem megnyugszik), és ha ilyenkor adnék neki este lehet, hogy jobban aludna.
Régebben ígértél nekem homeopátiás dokik Bp.-en névsort, el tudnád küldeni?

Évi!
Remélem azért most már jobban vagy, és sûrûbben tudsz jönni megint! Sajnálom, hogy Csongival így jártálKép. Csak este nem fogadja el a cicit? Nem lehet, hogy se nem éhes, se nem szomjas? Tomi olyankor nem szokott kérni belõlem. Kép Miért kell a tápszer? Csongi nem eszik rendesen? Az is lehet, hogy egyszerûen elkezdte elválasztani magát, lassan már 9 hónapos nagyfiú lesz. Próbáld meg így felfogni, és máris nem lesz olyan szörnyû az egész. Kép Mert ha ez történik, az nem kudarc, hanem természetes folyamat. Fel a fejjel! KépKépKép

Hát mára búcsúzom

Sziasztok

Ancsa

Kép
Kép
Kép
anyanyanya
 
 


Sziasztok!
Adri,
Én is meg akarom nézni a Harry Pottert!!!!De az még 10 nap. Nyugodtan küldd a képeket, vírusirtó ketyegKép. Rendesen ügyesedik Petrus, és fáradhatatlan. Most szerencsére apucit boldogítja, mert megtalálta a CD hurcoló táskát, és mind 300 CD-t kihúzgálta a helyérõl, némelyik bitkészletét át is rendezteKép. Mobilt még nem vettem neki, bár ajánlgattam neki a 8310-es Nokiat, mert az kb az õ mérete, de a boltban többen rondán néztek rám, mert itt HMCS körben ez a menõ (HMCS= Helyi Menõ Csávó). Pedig Petrának tetszett volnaKép.
Ez a függöny -dolgot mintha csak én találtam volna kiKép

Pele,
azt hiszem, nekem is fel kell készülnöm arra, hogy most a 9 hónapos lányom megkóstolja csokit. Csak nehogy tetsszen nekiKép...MI a jpobb egy ekkora gyerekn;l, csoki, vagy mandarin? A hétvége alatt én is megtanultam, hogy a takarítógépet a konyhában kell tartani, felmosásra készen. Azt is megtanultam, hogy a teli szemeteszsacskót is rögtön ki kell vinni, mert jön Petra-tornádó, és lyukat fúr az oldalábaKép
Nálunk is gond a karácsony, még nem tudom mibõl finanszírozom... Annyi embernek kell venni valamit, hiába választok olcsó dolgokat, még mindig sokat kell hozzá lopniKép

Liesel,
a kukázási képesség tényleg jól jöhet, mert kifizettük a lakást, és jön a karácsonyKép.
Annyira azért nem tökéletes az ember...anatómia szigorlat végén azt kérdezték, hgoy tudnék-e olyan dolgot mondani, ami jól el van cseszve az emberben. Mivel vizsgán kívül volt, élettani dolgokat is sorolhattam. Jó nagy lista volt. Az igaz, hgoy csak pár éve kezdék el preventív célzattal adni, de gyerekosztályokon elõtte is igen élõ prbléma volt a vérzékenység, amit mezei K-vitaminnal gyógyítottak: pl véres széklet.

Iboly,
gyûjts egy víruskergetõtKép...

Zsóka,
Real time Monitor: folyamtosak kuksizza a gépen, hogy mi történik, bármilyen új adat csak rajta keresztül kerülhet a gépre. HA én hülye nem kapcsolom ki, aztán meg nem felejtem el vissza kapcsolni, akkor az összes vírusos levél rögtön karanténba kerül, és nem kell fél napig molyolni a gépen. Szóval lényeg az, hogy én voltam a hülyeKép.

Barika Andi,
Petrus csak úgy önmagában lenyelte a K-vitamint, bár utána semmit nem fogadott el, mert félt hogy annak is olyan sz*r íze lesz. Gyári hibás gyerkem az egyébként tényleg nem rossz Panandol szirupot viszont kiköpiKép.

Anikó,
Petra meg apás. Albánia óta ha apuci hazajön, akkor nem távolodhat el Petrustól. Viszont ha fáradt, vagy nyûgös, akkor mindkettõnket kisajátít! Mostanában leginkább kettõnk között szeret ücsörögni, amikor hol egyikünkre, hol másikunklra vigyorogha felváltva. Nálunk így kerek a világKép.
Hányas lába van Lilinek?

Emese,
amíg párod törölget, hagyd morogniKép

Jamina,
jobbulást!

Kifizettük a lakást, megnéztem üresen is. Hááááát, nem fogom sajnálni szétverni! Csak az a szörnyû, hogy itt két gyereket neveltek. Ja, tudom, hogy annyira nem voltak szegények, hogy ne telt volna egy vödör festékre, na mindegy. Ismételten enyém a lehetõség, hogy sz*rból várat építsek... a terveim már megvannakKép.
Pénteken kitakakrítottam, amíg Petrus apjával dolgozott, és úgydöntöttem , hogy ma megpróbálom reprodukálni a rendet, mert még talán egyszerû. Lányok...., EGÉSZ NAP gályáztam, és semmi látszatja nincs, mert pici lányom azért segít, és becipeli, szétszórja a zacskókat, lerámolja az újságokat, megkerese, behurcolja a a mûanyag flakonokat. Az elõbb agy flakon ablakpucolón akartam hanyatt esni. Hogyan lehet rendet rakni egy ilyen rámológép mellett?
Ti hogyan viselitek ezt az álkarácsonyi hangulatot az üzletekben? Én a falnak megyek ezektõl techno-csendes éj zenéktõl...Az egyik elõadó igénytelenebb, mint a másik, sokszor fel sem ismerem a dalt, csak a szövegrõl... Miért hülyítik a szegény embert ilyenekkel?
Megyek, takarítok tovább....
Sziasztok,
Madárka
madárka (mad&aacut
 


Szijatok!

Cseri! Hogy lekopogjam, most szabad mindkét kezem:-))). Mostanában inkább felébresztem nappal, mert ha hagynám aludni, ahogy ö akarja, akkor éjszaka kukorékolna. Inkább éjjel aludjon kedvére mint nappal.

Barika andi! Vasárnap vásárolni akartunk volna menni kengurustól, de nem birja...sir benne :-((

Madárka! Nekem is volt olyan gondolatom, hogy "direkt" csinálja a kis hamis!Kép Hordozókendö tervbe van! Az újságban nézegettem a képeket erröl a kendöröl és én is elgondolkodtam, hogy hogy a fenébe kötik fel?Kép

Jamina! Esküszöm, hogy az elején nagyon teccett Chopin, söt ha igy nézzük, el is lazultam töle, csak a végén volt sok, mikor 239.alkalommal is ez szólt...és az a b*dös kölök nem ismeri fel!
A kenguru kölcsönbe van nálunkKép

kAdri! Olyannyira növöget, hogy már a férjem is gyanusan néz rám, hogy nem-e egy kosaras a baba papája..KépMi a finn átlag? 6cm/hó? Voltam én is Finnországban, de nem tüntek magasabbnak az emberekKép

SZijasztok, Lara
lara (lara)
 

 
 

{Sziasztok!
Már alig várom a züllést! Bocs, ha egy kicsit elavult a szövegemm mert már jó pár napja írtam ezt.Kép
Adri csütörtökön töltötte be a féléves szülinapját és elkezdett fözeléket is enni. Banánból egy egészet is megeszik! Nem sok ez egy kicsit?

Liesel! Köszi a képeket! Nagyon bájos kis családod van! Te ugyanúgy nézel ki, ahogy a használatin, amit a kendöhöz küldtél!Kép

Jamina! Köszi, köszi a jegyet!Kép Képzeld a férjem nézi a leveledet és kérdi: Mi ez itt, hogy Jamina? Az egy cserépfajta Csornáról! A Csornai Jamina cserép! Mit tudsz te erröl?Kép Tudod honnan vettem ezt a tejtermékekröl? A férjem keresztapja volt egy ilyen gyárban gyakorlaton (agráros) anno. Ö mondta, hogy attól függöen, hogy tejföl, kefír, stb lesz, olyan adalékot adnak hozzá?! Csoki:Kép


Pele! Van párologtató a szobában. A használt ülés annyiban rizikós, hogyha volt baleset, akkor elég egy pici repedés és már nem szabadna használni többet! Ezt jó lenne tudni róla!
Elképzeltem Hannust, amint széttárja a pici kezeit és kijelenti, hogy nincs kaka. Édi lehetett.Kép Én is mindenhol szoptattam! Ami a lehetö legrosszabb, amikor a gyerek kezében lóg állandóan a cumisüveg és önkiszolgálja magát!Kép

Zsóka! Nagyon érdekes lehet a párod egész naplója, de belegondolni is rossz, hogyha megtámadja egy medve, senki nem is tudná meg, ha ne adj isten történne vele valami! Elhiszem, hogy félted nagyon.Kép Fogadat és téged sajnállak!Kép Nekem volt már fogmütétem! Volt egy gyönyörü gennygócom, ami kifakadás helyett az agyam felé szeretett volna kúszni! Ha nem szedik ki, két hét és nekem annyi. Ismertem egy lányt, aki nem ment vissza a dokihoz és két hét múlva meghalt 18 évesen!Kép Feltétlen menj vissza és inkább mûtsék meg, mint baj legyen! Neked biztos le fog lohadni, sok-sok gyógypuszi rá!Kép

Katica! Megpróbálom elküldeni újra a képeket, meg a tea receptjét, ha még nem találtad meg valahol! Akkor Emese listáján rosszul van feltüntetve az email címed!
Jó még a rossz CD lemezeket is felaggatni a kiságy fölé. A vicc jó volt!Kép

Edóka! Üdv neked és családodnak! Hát persze, hogy szívesen látunk és gratulálunk ehhez a nagy családhoz! Küldjél légyszi fotót is! Én mindig irigylem, akinek ennyi gyereke van!Kép Írd le a pontos adatokat a táblázathoz!Kép

Lara! Bocsi, hogy nem írtam be a szül. dátumot, de nem emlékeztem, hogy 23 vagy 24. És ilyen topi lusta voltam visszakeresni!

Cseri! Hát neked is gratula ehhez a szép nagy családhoz! Fotót is küldhetnél az albumomba!Kép Pont én vagyok szerintem az, aki a legbénább a számgéphez!
Ha leírjátok, hogyan kell úgy ABC-be tenni, hogy csak a mama nevek legyenek úgy és a hozzájuk tartozó többi adat változatlan legyen?!

Barika! Köszi az ötletet! Van kerámiából párologtató, de az csak annyi, hogy beletöltöm a vizet és ráteszem a fûtésre. A hideg párologtató az milyen és mire jó még? Férj: fürdet és "ganajoz" is (ne röhögjetek!)Kép

Ancsa! Szerintem érdemes elvinni homeopatához a gyereket! Azért nem mindegy, hogy mit adunk be, kenünk rá, stb., ha már lehet választani, inkább olyat, aminek nincs mellékhatása, nem?Kép

Madárka! Remélem hazaértek a züllésre, még nem találkoztunk! Vagy voltál a nagy júliusi talin? Kép A pirítós, kenyérrel jó ötlet! Lehet, hogy az lesz a vasárnapi ebéd!Kép Kíváncsi leszek mi lesz a babád! Tényleg, kéne tippelni!

Snoopy! Boldog szülinapot utólag!KépKépKép

Ildi! Jót nevettem, azon, hogy amelyik gyerek fel van öltöztetve, azt kirakod az ajtón kívülre! Gergel: bocs! Javítom! Kép

Chris: Gyásról: A dokitól kapsz egy igazolást és azzal mész a TB-be. Vagyis elöször elmész a TB-be az ürlapért, majd ott megmondják, hogy milyen papírokkal együtt kell benyújtanod. Nekem a körzeti nögyógyász adta az igazolást a tanácsadáson.

Ági! A csütörtöki napod nem volt semmi!Kép Hát sajnos csizmát nemigen kapsz olcsóbban, már amelyik betétes is!Kép

Adri! Légyszi merj küldeni képeket!Kép Örülök, hogy a barátnödék jól vannak!Kép

Juca! Jobbulást!Kép Remélem jól van a kis csillagszemü?!Kép

Kati! Azért írtam 74 cm, most már emlékszem! Mire ovis lesz a Kitti, senki nem fogja róla kitalálni, hogy nem mászott, nem volt 74 cm 9 hónaposan, stb. Ne irigyelj az éjszaka miatt!Kép Sajna csak egyszer volt jó! Most Adrikám 3* kel éjjelenteKép

Bigacsiga! Köszi a recepteket?Kép Nekem eddig mindig keményre sikerült a mézes és nem is puhult be, pedig a receptem hasonló, mint a tiéd, de szerintem a sütésnél szúrok el valamit, vagy túl hosszú ideig van bent, vagy túl alacsonyon sütöm, ki tudja?!

Emese! Éljenek a jól neveltek! Minket is (Snoopyval) a párom visz!Kép

Bóbita! Tessék írni gyakrabban és az adatok is eléggé hiányosak!Kép

Dia! Most sem kaptál tölem képeket?Kép

Puszi,
Evey

}
evey
 
 


Még egy perc!
Emese!
Én is várom! Puszi, találkozunk szombaton!KépKépKép
Evey
evey
 
 


Evi

Talan segitene ha frissitened a levelezo programodat.

Napocska
napocska
 
 


Sziasztok Lányok!

Iboly! Küttem'én a képet a listás címre de 2x jött vissza, hogy nem jó a cím. Kérek jó címet. Sajnálom, de legközelebb nem ér holmi csúszós útra fogni a távolmaradástKép

Emese! Persze, hogy hozhatod a mintát. Bocs. Alul írom az utat. Most 13-an vagyunkKépKépKép

Snoopy! Bocs. Boldog szülinapot mindkettõtöknek.

Évi! Jobbulást!!!! szerintem is az elválasztódás indult meg. Bár én ehhez nem értek. Ne görcsölj, ha lehet.

Adri! Mire elolvastam mi mindent csináltál, elfáradtam. Te egy nagyon kis pedáns anyuka vagyKépKép Én úúúúgy szeretnék sütni, de a sütõm......

Jamina! Nem ér utánozni BebétKép Jobbulást nektek is. A Sterimar tengerisós orrspray is nagyon jó. /csak drága/

Anikó! Suzival jöttök? Te vezetsz az étterembe?KépKépKépKép

Napocska! Te ki vagy?

Bóbita! Vettem az adást, örülök, hogy jössz.

Lányok! Még lehet 2 napig jelentkezni. Viszont ha valaki beteg lenne, vagy bármi közbejönne, azt nekem szerdáig tudnom kellene, mert addig lehet büntetlenül visszamondani a rendelést./remélem senki /

Kati! Éppen néztem, hogy neked a leg1x-rübb jönni, csak végig a szupi hannoveri villamososn végállomástól-végállomásig..

Szóval: a cím: XIV. Erzsébet királyné útja 5. /Mexikói sarok /Trófea Grill Tömegközlekedve: Földalattival Mexikói út végállomás, és onnan a villamos sínek mellett egyenesen ki az Erzsébet királynéra, pont szemben van.

Akkor kiket veszek fel az Õrsön 8,40-kor?/Edóka tudom/

Na mára ennyi, talán még csütörtökön jövök, ha valami van , inkább sms-t küldjetek lécci. 06-209-830-742

Jó éjt:Pankamama
PM
 


Egy kis lista segítségnek. Akiknél nincs dátum az decemberbe még nem írt. Õket hiányolhatjatok. Ha kimásoljatok listát worpadba senkirõl nem feledkeztek meg és nem syomorkodik senki hogy nem is hiányoltátok.

Ági
Ancsa /Anyanyanya/, dec 3
Andi
Anikó , dec 2
Barika
Bigacsiga Kata
Bóbita , dec 3
Bobojsza /28/
Chris
Cili2
Cory , dec 1
Cs.Kati
Cseri
Dia , dec 2
Edoka , dec 2
Emese , dec 2
Eri , dec 3
Erika
Ery@
Evey ,dec. 3
Évi , dec 3
FDia , dec 2
Gabi1
Iboly , dec 2
Ildi
Jamina , dec 3
Juca
K.Adri , dec 3
Katica
Katus
KingAndi
Kriszta
Krisztina
Lara , dec 3
Laura
Liesel
Madárka , dec 3
Magdi
Manó
Mari
Moni
Móni /PM/ , dec 2
Mse /23/
Orsi (JM)
PaMiKa
Pele, dec 2
Prü
Rea
Snoopy
Szile
Szilvi
Tvica
Verus
Zsóka
Kiscica
 


Sziasztok!

Ne hiányoljatok, itt vagyok! Kép

Adventi koszorú: tavaly én még elõzõ napon jártam a lakótelepet örökzöld ágakért. (Ami 4 nappal késõbb úgy megszáradt, hogy lehullott.) Idén elõször idejében elkészültem, még a terítõt is megvarrtam!

Pele!
Remélem jól éreztétek magatokat a moziban! Egy szakmai kérdés: Vili mostanában kicsit akaratos. Ha valami nem úgy sikerül, ahogyan õ szeretné, mindjárt sírni kezd. Pl. nem tudja begyömöszölni a mûanyag elefántját az ágy és a fal melletti résbe. Vagy: az autó a kerek dohányzóasztalról egyszercsak leesik tologatás közben. Néha azt hiszem magára rántott valamit, mert úgy sír... Mit gondolsz errõl?

Zsóka!
Jobbulást Neked, remélem nincs baj, hogy nem jelentkezel! Én egy hónapig jártam hetente kétszer átmosatni a fogamat, mert nem tudták, hogy mûtsék-e vagy sem. (Korona alatti fog gyökere gyulladt be.) Végül megmûtötték. Kép

Adri!
A kutya biológiai órája két héttel elõrébb jár. Azt hiszi, hogy már csak két gyertyát kell meggyújtani karácsonyig. Ezért ette meg a kalács felét. Kép Függöny-módszer tetszik!

Evey:
Köszönjük, megvagyunk, most már én is "megjavultam". Fényképek ha lesznek, jöhetnek! Jut eszembe: tavaly az én mézes sütijeim sem puhultak meg, csak kb. január közepére. (Amikor bontottuk a fát, jót lakmároztunk az addig kõkemény sütikbõl.) Most elhatároztam, hogy még a héten megsütöm.

Bigacsiga Kata:
Recepteket köszönöm, azt hiszem idén valami halas dologgal kellene kísérletezni.

Most az alvással fogok kísérletezni...
Üdv: Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Pankamama!

Értettem!!! (És mi van, ha véletlenül mégis megjelenek most szombaton az étteremben?) Kép
Iboly (iboly)
 


Szijasztok!

Dia, az egyik feltétel, hogy legalább egy gyereket, legalább egyéves koráig a Liga elvei szerint szoptass. (Ez megvan.) Másik, hogy el kell járnod négy egymást követo baba-mama találkozóra. Ezt el is kezdheted most csütörtökön, ha ráérsz. (I. ker. Piroska u. 11. Családsegíto Központ, de. 10-12-ig) Közben már jelentkezhetsz is, el kell olvasni pár könyvet, angolul neked nem gond, aztán néhány levélváltás következik, amelybol kiderül, hogy tudnád-e képviselni a Liga filozófiáját. És egy kis vizsga. Ennyi.
Na?

Pele, ha legközelebb bent járok Pesten, felhívlak és viszem a könyvet, amit ígértem.

Adri, na tessék, még a kutyátok is jó fej Kép

Kiscica, nem vagy semmi! Ez 54 név, ha jól számolom.

Pankamama, címem változatlan: eboy@freemail.hu

Madárka, ne szomoríts! Egyébként igazad lehet, mert folyamatosan vacakol a gépem. Tényleg, mennyiért lehet manapság beszerezni egy víruskeresõt?

Eri, legközelebb jöhetnél egy talira. Csak egy ugrás... Szoktatok néha Mo.-ra jönni?

Te, Juca, azt a vadkant a bécsi kamarilla bérelte fel! Amúgy, van valakinek ötlete, mit kell csinálni, ha jön egy vaddisznó? Ne mondjátok, hogy másszak föl egy fára, mert három gyerekkel nehézkes volna...! Attól falramászok!

Liesel, láttam Benkét a Kismamában, nagyon édes! Érdekel az a könyv, amit a kezében tart, mondj valami közelebbit róla, lszi. Pl. hol lehet beszerezni?

Vigyázzatok lányok, ez az étterem pár éve még masszázs-szalon volt... Kép

Puszi
Iboly
Iboly (iboly)
 


Sziasztok Lányok,

Evey: akkor irok egy pár sort magunkról. Máté 1998. augusztusában született, Áron pedig 2000. októberében. A súlyukat nem tudom. Mindkettö szopizik és éljük a mindennapok forgatagát, pláne ilyenkor decemberben, mikor "száz csodával" el tudom öket varázsolni. Isszák a történeteket, a meséket a télröl, a Mikulásról és az Angyalokról! Én meg ki is használom és "tömöm a fejüket"!:-)
Máté nem jár még oviba, de okos, aranyos kisfiú. (Sokat tanul az okos, aranyos mamájától! :-) Ároni is igen aktív, mostanában kezdett el beszélni.
Rólam: (a züllös vacsorán majd megismertek jobban, de rajta van a Babaneten az "Ismerjük meg egymást" topicban a fényképalbumunk) A gyerekek mellett tanulok (pszichológus asszisztens leszek) és jövöre felvételizek az egyetemre. Négy gyereket szeretnénk, de ki tudja mit hoz a sors...
Sajnos nem tudom megigérni, hogy gyakran fogok majd irogatni, ennek több oka van: olvasgatlak ám benneteket mostanában szorgalmasan, de olyan okos, praktikus tanácsokat adtok egymásnak:-), hogy nem tudok mit hozzátenni. Mire elolvasom a hozzászólásokat már eltelik az netezésre szánt idöm és muszáj tanulnom is, amit csak este tudok kivitelezni. Ráadásul van egy naplóm, amit minden nap irok és arra is kell idöt szánnom! De azért megigérem, hogy megpróbálok sürübben hozzászólni a topichoz!

Edóka, ugye Te foglalkozol nyilt örökbefogadással? Leirnád nekem, hogy mi ennek a módja, vagy tudnál segiteni, hol tudok utánajárni a dolgoknak? Nagyon fontos lenne!!!

Iboly,
Máté azt mondta, hogy Andris mondott neki egy verset a Mikulásról, valami "házikósat". Tudsz ilyen verset? Ha igen, leirnád, Matyi azt szeretné megtanulni a Mikulásnak?!

Bóbita
bóbita
 
 


Evelyn!
Képek vannak rólunk itt a Babaneten Edóka családja (Aprajafalva) címen nézheted meg. Sajna csak ennyi, rólam pocsékak, de a kölykök édesek. Majd szombaton viszek többrt rólukKép
Szkennerünk sajna nincs, ezeket egy barát digit kamerával vette fel.
Adataink:
Nevem: Edit Kor 34Kép néhaKép
Gyerekek: Júlia 1989 december 21.
54 cm 3100g
most 157 cm 51 kg(õrület mekkora nõ!)
Viktor 1994 június 1.
3450 g, 51 cm
most??? 24 kg
Fanni 1995. november 14.
3200 g 49 cm
most ??? 25 kg
Eszter 1999 november 13.
3400 g 51 cm
most ??? 12 kg körül

A magasságot mi csak az ajtófélfán jelöljükKép Julóét is csak azért tudom, mert már a fejemre nõttKép

Üdv mindenkinekKépKép

Edóka
Edóka
 


Sziasztok,
itt vagyok ám, tegnap is voltam, csak nem volt erõm/idõm írni.
Ma voltam fogorvosnál, szépen mosogatják át a fogamat, dokinéni azt mondta, szerinte nem gennyes, úgy néz ki, megmaradok. Csak be van gyulladva. A képem meg bedagadva. Tegnap elmentem a Szentkirályi u-ba, mert szvsz dagadtabb volt mint azelõtt, de 16-an voltak elõttem, azt mondtam, akkor még kibírok egy napot.

Na lássuk szépen sorjában

Edóka,
címemet tudod? Mert a kp. nagyon kellene... Olvastam, hogy éjszaka nagyon eláztatok. Nálunk is ez volt sajna... Nappalra viszoint nagyon jól kiváltja a nadrágpelenkát, az is jó sok megtakarítás...

Pele,
holnap felhívlak tali ügyben! Bár Ábel most köhög... Na majd meglátjuk. Azért felhívlak, telefonon csak nem terjed... Kép

Jamina, nem kaptam belépõt... Kép Pedig ide is megírtam meg emilben is. Megírjam mégegyszer magáénban a címemet? Jobbulást nektek!! Gyógypucik szállnak KépKépKép

Evey,
járok fogorvoshoz, meg is maradok talán. csüt-ön megint megyek. Olyan borzasztó, hogy miket tud okozni egy rossz fog, nem? Egyébként felöltöztetett gyereket én is ajtó elé teszem. Aztán néha kikiabálok: Ábel, itt vagy? Ábel, Emese mit csinál?

Megyek, borogatom az arcom és alszom egy kcisit...
üdv
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm szépen mindenkinek a jókívánságokat meg a hiányolást is.
Szívbõl jól esett.

Fõleg, hogy pont egy éve internetezek és idén már én is kaptam virtuális képeslapokat, és ez olyan jó dolog mint virágot kapni. Kép


Én most nem tudok elmenni zülleni, de legközelebb nagyon szeretnék, meg majd remélem a januári talin is találkozunk.

Most egy kicsit magam alatt vagyok, mert betegek a gyerekeim, de nem ez a baj azon már túlestünk, hanem "roszzak mint az ördög" és nagyon nehezen tolerálom a dolgokat.
Majd ha jobb kedvem lesz írok róluk micsoda huncutságokat követtek el.
Izelítõnek csak annyi a kicsi átment csippendélbe, ha kell ha nem állandóan vetközik én meg nem gyõzõm öltöztetni. Bezzeg amikor meg pelenkázni kell akkor játsza a szüz lányt, alig bírom a pelenkát a lábaközé illeszteni úgy összeszorítja. .

Emese!
Köszi az ajándékot!
(Én ezt már tavalyról ismertem, de jó volt újra látni. A gyerek meg egyfolytába azt nézte mikor zongorázik már megint.)

Evey!
Excel táblázatba úgy kell anyukára rendezni, hogy csak az anyuka oszlopot jelölöd ki és nem az egész táblázatot.

KAdriék kutyáján jót röhögtem. Pont olyan mint a kolleganõm kutyája csak az a kocsonyát ette meg ami ki lett rakva a verandára hülni. A férje meg évekig azzal cukkolta, hogy egy koszton tartja a kutyával.

sziasztok

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Evey!

Felejtsd el amit írtam, az úg6y rossz, de helyette itt a táblázat névsorba szedve. Egyenlõre ilyen, de még lehet rajta szépíteni.

<pre>
Ági Bálint 2000.09.09 57 cm, 4250 gr 9800 gr, 76 cm agiko70@freemail.hu Budapest
Ancsa /Anyanyanya/ Tímea 1999.01.18 55 cm, 3600 gr 16 kg, 98 cm Maglód
Ancsa /Anyanyanya/ Tamás 2001.02.02 56 cm, 3800 gr 10,2 kg, 76 cm pacahus@mail.datanet.hu Maglód
Andi Kamilla 1997.12.18 54 cm, 3400 gr Fót
Andi Emma 2001.05.18 49 cm, 3195 gr Fót
Anikó Lili 2001.03.14 58 cm, 3700 gr 8700 gr, 75 cm lili@vnet.hu Dunaújváros
Barika Dóra Tímea 2001.06.23 54 cm, 3800 gr 6440 gr, 64 cm bogdanyine@pro.hu Budapest
Bigacsiga Kata Donát 1997.03.12 21 kg, 110 cm kata.szabo@mailbox.hu Budapest
Bigacsiga Kata Dominik 2000.01.17 12 kg, 86 cm
Bóbita Máté
Bóbita Áron
Bobojsza /28/ Janka 1997.10.30 55 cm, 3550 gr Budapest
Bobojsza /28/ Simon 2000.08.25 54 cm, 3250 gr Budapest
Chris Picike
Cili2 Dávid 2001.08.30 55 cm, 3450 gr 5600 gr, 62 cm merdelyi@hotmail.com Bécs
Cory Balázs 2001.09.12 50 cm, 2900 gr 4500 gr, 54 cm
Cs.Kati Alexandra 1994.04.21 59 cm, 3900 gr 25 kg csorekati@freemail.hu Budapest
Cs.Kati Kitti 2001.02.17 53 cm, 4000 gr 9440 gr, 69? cm Budapest
Cseri Boglárka 2001.07.28 49 cm, 3400 gr
Dia Bori 2000.06.23 58 cm, 3650 gr 8,5 kg, 86 cm soosbobi@hotmail.com Budapest
Emese Krisztina 1985.11.29 50 cm, 2700 gr 53 kg, 160 cm
Emese Dániel 1996.03.31 51 cm, 3200 gr 21 kg, 114 cm capricornbt@axelero.hu Budapest
Emese Gerg&otilde; 1998.04.01 53 cm, 3700 gr 15 kg, 105 cm
Emese Lilla 2000.03.08 53 cm, 3350 gr 11 kg, 84 cm
Eri Kamilla Boglárka 2001.07.05 50 cm, 3225 gr bodza@mail.com Perth
Erika Tamás Etele 2001.05.23 7950 gr, 68 cm proc@axelero.hu Budapest
Ery@ Levente Máté 2000.10.11 rutinos@freemail.hu
Evey Krisztián Zsolt 1998.03.21 50 cm, 2350 gr 14 kg, 95 cm kovacseves@axelero.hu Szentendre
Evey Adrián Zoltán 2001.05.28 49 cm, 2900 gr 6130 gr, 64 cm Szentendre
Évi Csongor Attila 2001.03.10 47 cm, 2350 gr 7500 gr, nagyat@broadband.hu Szolnok
fDia Fanni 1992.06.11 Szentendre
fDia Hanna 2000.07.05 13 kg, 90 cm
Gabi1 Bettina 1998.12.27 53 cm, 3350 gr liegl@matavnet.hu Budapest
Gabi2 Norbert 2001.04.30 53 cm, 3600 gr 7100 gr, 69 cm Budapest
Iboly István 1991 eboy@freemail.hu
Iboly András 1995
Iboly Gerg&otilde; 1999
Ildi Zoltán Bálint 1993.06.29 51 cm, 3750 gr 30 kg, 132 cm
Ildi Gergel Dániel 1995.07.13 48 cm, 2600 gr 17 kg, 112 cm Budapest
Ildi Ilona 1995.07.13 49 cm, 2250 gr 20 kg, 117 cm
Jamina Ádám 2001.05.09 47 cm, 2750 gr 6630 gr, 70 cm zsu74@freemail.hu Esztergom
Juca Vilmos 2000.09.05 51 cm, 3270 gr 12 kg, 77 cm sjuca@freemail.hu Debrecen
K.Adri Leevi 2001.02.16 51 cm, 3550 gr 9190 gr, 73 cm kromiadri@yahoo.com Joutseno
Katica Zoltán 2001.10.09 53 cm, 3000 gr 4770 gr, 57 cm katocam@freemail.hu
Katus Péter 2001.06.30 57 cm, 3820 gr
KingAndi Kinga 2000.12.23 55 cm, 3220 gr 11 kg, 78 cm dobany@axelero.hu Budapest
Kriszta Anna 2001.05.01 49 cm, 3000 gr 7070 gr, 69 cm drjehn@interware.hu Budapest
Krisztina Dominik 2001.05.10 54 cm, 3320 gr krisztinyka@ivillage.com
Krisztina Olivér
Lara Hanga okt.01 50cm, 3480 gr 4330 gr kiss_lara@yahoo.com Szeged
Laura
Liesel Máté 1995.04.16 118 cm liesel@posta.net
Liesel Markó 1997.07.30 104 cm
Liesel Benke 2000.06.02 78 cm
Madárka Petra 2001.03.13 52 cm, 3550 gr roni74@axelero.hu
Madárka Picike
Magdi Nikolett 1991.05.16 52 cm, 2900 gr 30 kg, 140 cm gmagdi@freemail.hu
Magdi Miklós 2001.01.03 53 cm, 3830 gr 7900 gr, 71 cm
Manó Zorka
Mari Máté 2000.11.20 57 cm, 4100 gr 9,5 kg, 75 cm lakto73@axelero.hu Szolnok
Moni Martin Zoltán 1996.08.02 48 cm, 3200 gr 21 kg, 116 cm kom@index.west.hu Szombathely
Moni Viktória Kitti 2001.07.31 49 cm, 2900 gr 5360 gr, 59 cm
Móni /PM/ Anna 2001.02.13 52 cm, 3400 gr 6888 gr, 66 cm udvari@axelero.hu Budapest
Mse /23/ Anett Tünde 2001.02.28
Név Gyermek Szül. dátum Születési adatok Jelenlegi adatok
Orsi (JM) Jázmin 2001.02.03 49 cm, 2920 gr 8320 gr, 73 cm jazminmama@freemail.hu Szeged
Orsi (JM) Picike 8 mm
PaMiKa Panni 1998.10.03
PaMiKa Miska 2000.09.21
Pele Áron 1997.10.24 57 cm, 3700 gr 18 kg, 102 cm dormouse@freemail.hu Budapest
Pele Hanna 2000.08.22 54 cm, 3750 gr 11 kg, 80 cm
Pele Babszem
Prü L&otilde;rinc 2000.11.01 50 cm, 3200 gr bedo a@freemail.hu
Rea Balázs 1998.12.15 52 cm, 3500 gr Maglód
Rea Tamás 2001.04.02 54 cm, 3610 gr
Snoopy Zsombor 2001.05.30 51 cm, 3150 gr 69 cm, 7150 gr bertagab@freemail.hu Budapest
Szile Borbála 2001.08.01 52 cm, 2920 gr 5640 gr, 56 cm szile@hotmail.com
Szilvi Zsófia 2001.07.05 a.gaal@matavnet.hu Budapest
Tvica Gergely Gábor 1996.07.06 54 cm, 3400 gr
Tvica Kristóf Bence 2001.09.04 54 cm, 3400 gr 5000 gr, 54 cm
Verus Johanna 1993.04.24 55 cm, 3300 gr veronika.varadi@freestart.hu Budapest
Verus Tamás 1995.03.08 50 cm, 2850 gr Budapest
Verus Karolina 1997.12.30 55 cm, 3350 gr Budapest
Verus János 2001.03.07 51 cm, 3250 gr 8500 gr, 74 cm Budapest
Zsóka Ábel 1998.03.31 17kg, 105 cm dersu@axelero.hu Budapest
Zsóka Emese 2000.09.20 9500 gr, 75 cm
</pre>

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Szomorú vagyok!

Azt hittem feltaláltam a spanyolviaszt. Megakartam szépre csinálni a táblázatot, de nem szétrongálta a megformázott részeket. Kép
Na majd még gondolkozom rajta. Kép


Más:
Elfelejtettem leírni, hogy a férjeméknél tök jó dolgot találtak ki. Kölcsönöztek egy mikulás jelmezt és minden családhoz más apuka megy el mint mikulás. Nálunk ez azért jön be (ha bejön), mert a gyerekek nem ismerik a kollegákat.
Majd megírom milyen volt.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok Lanyok!

Ugornek en szivesen, de jo nagyot kellene ugrani Kép Jovore megyunk haza (2 eve nem voltamKép), Babo-cica magyar anyakonyvezesere es magyar utlevelre varunk. Kepzeljetek el, legalabb 6 honapig tart! Mit szoszolnek fel evig egy nyavalyas anyakonyvi kivonaton?
Fajt a szivem, amikor olvastam a zulles helyszinet, ha most otthon laknek (Ujpalota), akkor csak a 69 villamossal kellene mennem (bruhuhuhu, hogy nekem milyen honvagyam van!)
Ez az elvalasztodas nagyon fajdalmas tud lenni, Kamilla fogta magat es 2(!) honaposan nem kert tobbet belolem! KépKépKép Mivel tudom, hogy az anyatej a legjobb, azota kenytelen vagyok pumpalni a tejet (Avent pumpa). Es most a 100 dolcsis pumpa bemondta az unalmast, eltort a nyaka. A vernyomasom 220 lett. A ferjem irt nekik, hogy igy meg ugy, es mar kuldik is a csere-nyakat. KépKépKép Addig mig ideer egy olcsobbal kell beernem, az meg olyan ocska, hogy a csillagokat latom pumpalas kozben, hogy mit meg nem tesz egy anya! Kép Remelem ertekelni fogja ezt kamaszkoraban is Kép
Ma vegre meg fogom csinalni az adventi koszorut, tegnap elmaradt, mert maglyarakast kellett alkotnom.
Koszonom a recept hegyeket, nagyon jol neznek ki, majd alkotok beloluk.
En is kaptam egy virust, szerencsere nekunk Mac-unk van, igy a virus nem tud mit kezdeni a mi szamitgepunkkel! Kép Azt hiszem azonban minden PC-re jo egy virusolo program, vannak ingyenes programok is. Majd megkerdem a ferjem, honnan lehet beszerezni ilyet.

Sok puszi, jo keszulodest mindenkinek. A betegeknek jobbulast!

Eri
Aussie Eri
 


Nagyon-nagyon röviden (még mindig ramattyul vagyok)

Zsóka,
küldtem neked belépõt!!!! Talán ma megérkezik...

Iboly,
mikor jössz? Víruskeresõ állítólag a Chip magazin CD-mellékletén van letölthetõ formában, én is azt készülök megvenni.

Jajajajajaj:
Jamina
jamina
 
 


Dia,
majd' elfelejtettem: Borinak boldog névnapot! KépKépKép
Jamina
jamina
 
 


Sziasztok!
Elnézést kérek,hogy 2 napig nem jelentkeztem,de tegnap egy érdekes nap volt haza jött a párom a munkából evett tusolt és mint a "jó" gyerek lefeküdt aludni aludt is reggelig.Több se kellett én is lefeküdtem 8kor el is aludtam.A gyerek pedig szuper volt le raktam a kiságyba játszot egy kicsit és magától elalust,csak hajnalban keltett!VÉGRE kitudtam magam én is pihenni!

Evey:A hidegpárásító egy olyan eszköz amibe vizet töltesz kb.1.l áramforrás álltal kezd párát alkotni.Kb:10000 Ft körûl van.

BigacsigaKata:Neked is mailbox-os e-mailod van ha jól láttam, outloock-on keresztül lehet vele mailozni?

Emese:Semmi gond tudom mindenkinek a december örûltek háza!!!Ajándékok, fözés, sütés,takarítás vendékere készülödés stb...Majd találkozunk januárba, és utánna!Vica sem ér rá mostanába.Itt a topicon keresztül majd tartjuk a kapcsolatot!

MINDENKI AKI JÖNNI SZERETNE A JANUÁRI TALIRA AZ KÜLDJÖN SMS-T A 06203115405 TELEFONSZÁMRA ILLETVE HA VALAKINEK NINCS MOBILJA A NETRÖL IS TUD SMS-T KÜLDENI,CSAK ÍRJA ALÁ A TOPICOS NEVÉVEL!KÖSZÖNÖM AZ EGYÜTMÜKÖDÉSETEKET!!!!!!!NAGYON ÖRÜLÖK,HOGY EGYRE TÖBBEN JÖTTÖK!

Sziasztok
barika_andi (barika_andi)
 


Sziasztok!

Jobban vagyok, és Csongi is kezdi visszafogadni a cicit. Jaj, csak el ne szóljam magam!
Egyébként is kezd az õrületbe kergetni az evés körüli mizéria. Minden reggel azon filózok, mit adjak neki délbe, amit meg is enne!
Komolyan lányok, konyhatündérek, írjátok már le nekem, hogy ti mit adtok (recepttel) a gyerkõcöknek. Mert nálam a zöldség-krumpli együttes már túl snassz a fiamnak! De biztos van valami jó ötletetek, hogy adhatnék finomat, kicsit változatosat neki! Elõre is köszike!

Snoopy, utólag is Boldog Szülinapot!Kép

Dia, Borinak is ad át névnapi puszijaimat arra az okos kis fejére!Kép

Lányok, én átnéztem a neveket, hát alig 3-4 emberkét láttam, aki hónapok óta nem jelentkezett! Azért ez már kezd "Ginis" rekord lenniKép Még ennyi nõt egy helyenKép

Ja, Csongi új babanyelve: Aannyyaa, jajajaj! Gyeje! És közben rázza a fejét, mint aki nemet int. És összehúzza a szemét. Olyan cuki!

Vannak új képek, bár nem sikerült jól a skennelés, azért zavarlak benneteket vele, nem baj?!

Csók Évi
Évi (Évi)
 


Sziasztok!

Már megfogadtam, hogy mielõtt emilt küldök megnézem a rendszeridõmet, mert állandóan 1980-ra ugrik. Megint elfelejtettem...Keressétek a Csongit 1980-as kiadásbanKép

Évi
Évi (Évi)
 


Sziasztok!

Zsóka: legkésõbb szombaton jár arra a párom, ha az jó. Próbállak hívni is, hogy egyeztessünk. A szándék megvolt a fizetésreKép Csak nem vitt "aprót". Most meg máshol dolgozik, nem arrafelé.

Bigacsiga!
Ugye a köv. táblázatba beleraksz engem is!
Mail: bár már leírtam hkelectric@freemail.hu
Fotókat várok mindenkitõlKép

Liesel!
Fotót Tõled is szívesen látnékKép
Holnap nálam is anya-látogatás leszKépKép
Majd egy kis szaktanácsot kérnék a pelus külsõvel kapcsolatban. De ráér szombaton isKép És próbállak hívni is, ha meglelem a számodat ebben a kupibanKép

Barika!

Én mennék a januári talira, de nem világos, hogy ez most családos vagy csak anyucis? És nem tudok SMS-t küldeniKép

Mindenkinek puszpusz:

Edóka
Ki látta már a képeinket a babaneten?
Edóka
 


Sziasztok!

Edóka!
Én már láttam! Szépek vagytok, aranyosak a gyerekeid! Úgy irigylem azt, akinek ilyen sok gyereke van Kép Igaz, nálunk is jöhetne a testvérke!

Evey!
Bálint is egy egész banánnal kezdte annak idején. Pedig tudtam, hogy egy kiskanállal kell kezdeni, de mit csináljak, ha kérte? (Lehet, hogy szigorúbbnak kellett volna lennem Kép)
A csizmát megvettem végül, úgy örülök neki, mostmár jöhet a nagy hó!

Barika!
Küldtem SMS-t!

Évi!
Édes lehet Csongi, hogy ilyeneket mond!

Aussie Eri!
Elhiszem, hogy honvágyad van 2 év után! Én egyszer 9 hónapig laktam külföldön, és folyton az otthoni (debreceni) képeslapokat bámultam.

Egyébként most is hiányzik Debrecen, mióta Budapesten lakom. Bár ez azért nem "honvágy". De már alig várom, hogy Karácsonykor menjek, és utána ott töltsek néhány napot.

Juca! Esetleg majd egy közös séta a majdnem "iker" gyerekeinkkel? Ti merre laktok Debrecenben?

Ma bent voltam a munkahelyemen, és Bálint mindenkit teljesen elbûvölt. Bár elõször senki sem foghatta meg, mert akkor majdnem sírvafakadt, aztán kicsit oldódni kezdett. Elhatároztuk néhány kollegámmal, hogy a karácsonyi bulin éneklünk néhány többszólamú dalt. Amikor itthon elkezdtem õket gyakorolni, Bálint jókat kacagott rajtam. Meg papírszalvéta darabokat tömködött a fülébe. Remélem ez nem az éneklés miatt volt, mert már játszott máskor is ilyet Kép.

Mostmár nagyon úgy tûnik, hogy nem megyek bulizni. Úúúgy szeretnék! Most nem jön össze, de talán legközelebb...

Na befejezem, mielõtt Bálint szétrámolja az egész lakást!

Ági
Ági
 
 


Évi!
A képek megjöttek, Csongi továbbra is nagyon aranyos kisfiú!

Emese!
Köszi a Mikut, most is éppen itt rohangál!

Ági
Ági
 
 


Sziasztok!
Szegeny en, nem tudom behozni a lemaradasom...KépKép Hiaba minden erofeszites, meg inkabb lemaradok...Kép Szoval inkabb probalok ismet bekapcsolodni. Kép
Eloszor is koszonom mindenkinek a tanacsot! A gyerekorvos azert mondta, hogy kezdjem el a fozeleket, gyumit, mert Vikinek kell tapszer kiegesziteskent, igaz, hogy csak delben es este, neha du., de kell. Szoval ma volt, es megbeszeltem vele, hogy meg varok, mert itt a koltozes, meg stb... Teljesen egyetertett velem. Szoval azt hiszem januarbn kezdem, es igy talan mar nem kell tapszer. Ma kapta csak meg Viki az oltast, mert penteken nem tudott jonni, ugyanis tovabbkepzese volt. Szegenykem annyira sirt...Kép De utana a cici megvigasztalta.Kép
Tablazatokhoz friss adatok Vikirol: 5960 g es 62 cm.

Evey!
Csokievessel egyetertek! Sajnos ez a gyengem. Kép Mit ertesz azon, hogy jo minosegu csoki? Mert szerinted van rossz minosegu is?

Cory!
Csiposzures mar nem kotelezo. Legalabbis itt Sz.helyen nem. Biztos ami biztos alapon elkuld a gyerekorvos. Mivel en kertem, hogy szeretnek UH-t is, ezert beirta a kiskonyvbe, hogy anyai pozitivitas, es mondta, hogy mondjam azt, hogy a noverem kislanyanak csipoficama volt.(persze nincs is noverem Kép) Igy az SZTK-ban elkuldenek UH-ra. Kulonben nem. Az UH a rejtett csipoficam miatt kell, mert 1001 orvos is nezheti azt, es nem tudja megallapitani egy sem, csak az UH-val lehet. Szoval mi voltunk, elo is irtak a terpeszbetetet(rugi fole), amit en csak ejszaka adtam ra, akkor is csak ritkan, es a kontrollon mar nem volt semmi. Es halkan megjegyzem, hogy elottem aki volt, az azt mondta nem volt a csaladban, es nem is vizsgaltak meg a babajat olyan alaposan, mint a Vikit.

Barika Andi!
Nalunk is igy van, ferjem se nem pelenkazza, se nem furdeti, ugyanazokat az elveket vallja, mint a tied. En nem akarom eroltetni, mert nem szeretem a veszekedeseket, az senkinek nem jo. Annyira nem erdeklik az ilyenfajta teendok a gyerekek korul, hogy a Martin kb. fel eve megkerdezte, hogy a fiuk nem tudnak olvasni? En kerdon neztem ra, megkerdeztem miert? Hat mert az apa sohasem olvas nekem... KépKép De amugy mindenben segit, kiveve meg a mosogatas es vasalas.

Vikit most eppen kenyeztetem, itt van az olemben, es nezi, hogyan szerencsetlenkedem egy kezzel a gepelessel... Kép Szopiztunk, mert mar nem birta, belealudt, de mikor attettem az agyaba felebret, nyuszog, de talan visszaalszik.

Zsoka!
Hat en biztosan nem tudnek nyugodt lenni, ha igy elmenne a parom! Egyebkent jo volt olvasni.

EviIII.!
En a negyediken lakom(de mar csak egy hetig!! Kép), es Martin 3 honaposan mar 6200g volt! En hatizsakoztam. Amikor a boltba mentem mindig hatizsakot vittem a cuccoknak, igy mindketto kezem szabad volt.

CSkati!
Eleg ledobbentett a lanyod osztalytarsanak a valasza! Nagyon nem szeretem, ha valakibe a szulok igy belebeszelik a vallasossagot! Mert miert rossz az, aki nincs megkeresztelve? Speciel nalunk mindenki megvan, de attol valaki meg ugyanolyan jo ember ha nincs.

Pele!
Rosszul tudja a dokinenitek, K vitamint mar a Matin is kapott, csak akkor meg por volt, de mivel o csak masfel hetig szopott, csak egyszer kapott.

Itt szakadas, mert a regi irasokat csak nov. 30-ig tudtam meg csak elolvasni. Azert igyekszem bepotolni.

Evelyn!
Azon en is szornyulkodni szoktam, amikor a gyerekszajaban log a cumisuveg, de azon meg jobban, amikor szorp van benne... Kép
Tablazat. Kijelolod az egesz sort, es ugy pakolgatod oket sorba. Nem tudom mennyire ertehto.

Kiscica!
Tetszett a hianyolosdid! KépKép

Liesel!
Nagyon aranyos Benke! Hogy kerultetek ilyen sokszor az ujsagba? Ha jol emlekszem a multkori szamban is benne voltatok.

Minden szulinaposnak es nevnposnak sok boldogsagot!

Moni
Moni
 


Sziasztok!

Képek Baluról: [url=http://terszt.fw.hu" TARGET="_top]http://terszt.fw.hu[/url] vagy [url=http://www.geocities.com/terszt" TARGET="_top]http://www.geocities.com/terszt[/url]

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak röviden:
Barika nem értem mit akarsz összehozni a mailbox és az outlook között?

Edóka
A táblázatot továbbra is Evey vagy Kriszta? frissiti én csak megpróbáltam névsorba rendezni.

sziasztok

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

Nagyon le vagyok maradva, megpróbálok pótolni, de úgy tûnik ma már nem akar összejönni. Így csak extra rövid leszek.

Edóka! A kengurukat vihetem szombaton? Megnéztem a fényképeiteket. Nagyon szép család vagytok!

Bigacsiga! Örülök, hogy elõkerültélKép

Jamina! Megkaptam az állatkerti belépõt! Nagyon köszönöm! Jobbulást!

Liesel, Edóka szeretném aláírni az otthonszüléséses petíciót. Szombaton esetleg meg lehetne oldani?

Már nagyon várom egyébként a züllést!! Jaj, csakhát szegény Kittus... õsbizalma most meg fog csappanni KépKépKépKép

Egyébként még mindig nem mászik. Viszont a nõvére "megtanította" lépegetni, ha fogjuk mind a két kezét. Már elég jó tempóval halad.
Sokszor elõfordul, hogy pár másodpercig kapaszkodás nélkül megáll. Egész nap zenét hallgatunk, kb. fél óránként megsimogatjuk a zenemasinát.

Ildi! Nagyon eltûntél. A végén még arra fogok gondolni, hogy a munkahelyeden dolgozni is szoktál KépKépKépKépKépKépKépKép
Remélem nem haragszol meg, ezt már amúgy is megbeszéltük a nyári babanetes talin.

Remélem szombatig tudom pótolni a lemaradásomat.

Ja, és mindig elfelejtem írni: Barika Andi a januári talira szeretnén mi is menni. Remélem az sms-t nem fogom elfelejteni elküldeni.

Jó éjszakát!
Kati
cskati
 
 


Sziasztok! Most nem tudok mindenkinek reagálni, mert rohanok. Készülök a holnapi napra. Délután, amíg a gyerekek nagypapáztak, varrtam Télapós zsákokat az ajándékoknak. Nagyon jók lettek.Kép Most még megtöltöm õket, hogy holnap már ne legyen feltûnõ a motoszkálásom. Ma napközben szabtam, mindenfélét a gyerekeknek. Máténak házilag csinálok paplant, Benke kap termo nadrágot és felsõt. Meg mindig kínban vagyok, hogy ha megyünk valahova, akkor oda nem kell vastag nadrág, de az utcára meg kellene. Így cserélgettem rajtuk sokszor. No, megoldottam, kitaláltam a "külsõ" nadrágot, amit ráhúznak a bentire. A lábszár végig cipzáros, így még bakancsban is könnyû föl-le venni. Benke meg a maradék anyagokat a fejére tette, és vigyorogva rohangált.Kép Este meg a pelenkázón kérdezem tõle: Te vagy a baba? Erre õ: Te vagy. Kép És határozottan tagadja, ha kérdezem, hogy baba-e, õ mindig mondja, hogy nem. Ugyanis nagyfiúnak tartja magát.Kép Máté is ennyi idõsen tagadta meg a babaságot. Markó csak három éves kora után kérte ki magának, hogy babának tituláljuk.
Edóka, az a külsõ nem fog mûködni, mert az véletlenül került a csomagba. Pár külsõnket sajna kimostam magasabb hõmérsékleten, mert belekavarodott egy fõzõmosásba. Utána félretettem, valószínûleg rosszcsont Benke dugdoshatta bele a ruhák közé. Vigyázni kell vele, mert mindent össze vissza dugdos. A szobai szemetest pl. darabonként szoktam átnézni, mielõtt kiborítom, mert idõnként akad benne egy-egy Lego vagy kisautó. Kép Szóval azok a külsõk átáznak. Próbálj meg megkötõs fóliát szerezni, abból van nagyobb mérete a Gi-Texinek. Megnézem, talán nekem is van valahol, ha találok, elviszem a züllésre.
És most megyek csomagolni. Kép Kép
Liesel
Züllést nagyon várom.
Liesel
 


CsKati!

Kenguru ismét OKKép (Gyûjtöd õket, hogy ennyi van?)
Petíció itt a neten megvan, ha ki tudod nyomtatni, nyomtasd ki, írd alá és szívesen elhozom nekik, mert pár percre vannak tõlünkKép
Ha gondod van, jelezd és próbálok én nyomtatni. Én ott helyben írtam alá.

Évi!
Képek megjöttek, nagyon édik vagytok. Látszik a bútorokon, milyen magas Csongi (addig üresek a polcokKép)!

ÁgiKépKép

Edóka
Edóka
 


Edoka:Ez családos jöhet gyerek apa még nagymama és nagypapa is!!!Köszönöm az sms-t Ági!
Most csak ennyi mert a férjemnek kell a gép!
Sziasztok!
barika_andi (barika_andi)
 


Sziasztok!
Csatlakozom Katihoz, én is extra rövid leszek. Pedig voltunk ma vásárolni, megkínáltak energiaitallal, azt mondták, nem fogok tudni töle elaludni, most meg leragad a szemem.

Évi! Köszi a képeket, nagyon helyes Csongi. Én igenis látom a sörösrekeszt, megyek is a gyámügyre, hogy mit itattok azzal a szegény gyerekkel!!! KépKépKép

Ildi! Megint csak Katihoz csatlakoznék: aki nem dolgozik, az nem is tud babanetezni, bezzeg karácsonykodni... KépKépKép Tényleg, sikerült mindent megvennetek?

Liesel! Ez a pakolás dolog nagyon ismerös. Igen nagyon érdekes dolgokat tudnak igen nagyon érdekes helyekre eldugdosni. Nekem álmomban nem jutna eszembe pl. kiskanalakat rejtegetni a hütö és a fal közti résben! A múltkor meg a lakáskulcsot dugta el Lili úgy, hogy nem tudtam beengedni, aki épp jött hozzánk. Irtó ciki volt! Kép

Cory! Csípöszürésre az elsö gyerekkel küldtek, mert akkor még muszáj volt mindenkinek menni, a másodiknál már azt mondta drnéni, hogy csak akkor kell menni, ha ö valami gondot lát. Nem látott, szerencsére.

Moni és Evey! Végre valakik, akik csokit esznek! Már azt hittem, csak én vagyok itt ilyen elvetemült, hogy imádom. Lapítottam is mélyen! Bár a talin úgyis kiderült minden, mert szerintem látszik, hogy ki szereti a csokit! (Rajtam legalábbis látszik...) Kép

Ági! Próbáld ki: ha táncolni kezdesz, és Bálint a szemébe gyömöszöli a szalvétát, akkor valószínüleg Veled van problémája! KépKépKép és

Iboly! Megcsináltam a turkálós zsákot! Nagyon szupi lett! Én úgy szoktam, hogy Mikuláskor kapják meg, úgyhogy nemsokára kiderül, mit szólnak hozzá. Nagyon kíváncsi vagyok, majd elmesélem! És köszi!

Edóka! Valamiért nem tudok Neked emilt küldeni, azt írja ki a gépem, hogy rossz a cím. Nem tudod, mi lehet a baj? Talán én vagyok a béna. Kép

Na, nem is lett olyan extra rövid! Megyek, mert még össze kell csomagolnom a cipöbevalókat, meg holnap megyünk Mikulásbulira is, oda is kell csomag.
Nem tudom, a Ti gyerekeitek hogy vannak vele, de az enyémek iszonyúan be vannak tojva, hogy virgácsot kapnak. Soha nem ijesztgette öket ezzel senki, de valami nagyon rémséges dolognak tartják, úgy gondolják, az csak a nagyon rossz gyerekeknek jár. Erre apám hozott olyan csomagot, amiben pici virgács van, nem tudom, bele merjem-e tenni a cipöjükbe. (Pedig megérdemelnék!Kép) Már aggattam rá cukrocskákat, hogy barátságosabbnak tünjön, de holnapig még gondolkozom, mi legyen. Szerintetek?
Na, már tényleg eldugulok!
Puszi:
Emese
Emese
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok még, csak szokás szerint zajlik az élet.

Tegnap felkeltem a székbõl a munkahelyemen és kikattant a gerincem, azaz elõjött a lumbágóm. Fincsi volt, a konyhában már állni alig bírtam. Apám értem jött és elvitt a dokihoz, aki szegény vagy fél órán át keresgélt megfelelõ gyógyszert, amit lehet szoptatás mellett is adni. Szegény meg is kérdezte, hogy nem lehetne-e hagyni a szoptatást, mondtam neki, hogy konzultáljon a lányommal.Kép
Végül kaptam valami kámforos kenõcsöt és tapaszt, amire viszont rá van írva, hogy nem szabad szoptatás alatt alkalmazni. Én azért feltettem éjszakára, akkor nem szopik Bori, hajnalban le is esett a hátamról. Gondoltam, ennyi idõ alatt csak felszívódik már, és nem lesz benne a tejemben. Hát, lehet, hogy mégis volt, mert Bori a reggeli szoptatás után aludt még 10-ig.
A párom meg egy tündér volt. Tegnap kisuvickolta az egész lakást, csinált nekem ebédet, hozott inni, bekente a hátam, feltette a tapaszt, stb. Szóval, nem gyõztem dicsérni, komolyan, olyan jólesett tõle, hogy még.
Ma itthon is voltam, a hátam már sokkal jobban szuperál. Voltam postán, elmentem a dekorboltba, csináltam adventi koszorút, vettem Bori névnapjára ujjfestéket. Tegnap még vacsit is fõztem.
Tegnap itt volt a nagymamám és anyámék felköszönteni Borit. Megkapta a Hófehérke és a Hét Törpét, én rögtön meg is néztem, de õt nem érdekelte különösebben. Anyáméktól meg a Harry Potter harmadik kötetét, és a Kisvakond és Barátai címû kazit, na ez legalább lekötötte...Kép

Iboly! A csütörtök már csak azért se jó, mert pont dolgozom... Délelõtt mindig. Csak ilyenkor van összejövetel?

Jamina és Évi! Bori nevében is ezer köszönet...Kép Átadtam neki.

Evey, de kaptam képeket, sõt ma Évitõl is, én is mosolyogva konstatáltam, hogy a polcok már ott is át vannak rendezve...Kép))

Puszi mindenkinek:

Dia
Dia
 


Sziasztok!

Hû, most már igazán kezd karácsonyi-mikulásos hangulat eluralkodni itt a topikban! Tök jó! Képzeljétek, ma akartam habcsókot csinálni. Szépen el is készítettük Áronnal meg Ákossal, aztán betettem a sütõbe, és elmentünk az OBI-ba lámpákat venni. Anyukám itthon volt, de mondtuk neki, hogy sokáig szárad a habcsók, nem kell vele foglalkozni. Erre mire hazajöttünk, teljesen megégett az összes, pedig csak kb. 1 órát voltunk távolKépKép Elfelejtettem, hogy ez a sütõ iszonyú erõsen süt még a legkisebb fokozaton isKép Viszont Áron édes volt, rámnézett, és azt mondta: "Pelcsikém, ezt jól megjártuk!"Kép De olyan kis felnõttesen mondta!
A mozi jó volt! Egy francia filmet láttunk, az a címe: Sötét ablak. Nagyon izgi volt!
Az adventi kalendáriumnak nagy sikere van. Hannus a délutáni alvás után is akar mindig bontani egyetKép

Lányok, azt akartam kérdezni, hogy megy valaki tömegközlekedve a züllésre? Esetleg találkozhatnánk, együtt könnyebben odatalálunk...

Víruskeresõ van a neten is letölthetõ, majd megkérdezem a párom, hogy pontosan hol!

Bigacsiga!
Szerintem azért tök jó lett a táblicsku! Kíváncsi vagyok, mit szólnak a gyerkõcök a Mikuhoz!

Juca!
Amit Vili csinál, normális!Kép Látnád néha Hannust! Sõt, õ üt-vág is, ha vmi nem jön be!Kép Szóval a gondolkodásuk már elõbbre jár, mint a testi képességeik és a világról való tudásuk (miért nem passzol a nagy edény a kicsibe?Kép), ami bizony eléggé kiakasztó. Ahogy ügyesedik majd, ez elmúlik. Akkor majd más miatt fog kiabálniKép

Aussie Eri!
Te egy hõs vagy ezzel a pumpálással!!!! Tényleg minden tiszteletem a tiéd, hogy a nehézségek ellenére sem mondtál le az anyatejes táplálásról!
Mikor az USA-ban voltam, én is iszonyú honvággyal küszködtem. Pesti utcafényképeket kértem...

Dia!
Boldog névnapot kis fürtös Borinak!

Barika Andi!
Én mindenképp szeretnék menni a talira, de nem tudok SMS-t küldeni, mert nincs mobilom. A netrõl eddig 3x próbáltam, de még sose sikerült, valszeg vmit nem jól csinálokKép Úgyhogy inkább ezúton jelezném a részvételi szándékot.

Évi!
Köszi a képeket a szívtipróról! Örülök, hogy újra szopizik. Lehet, hogy csak megzavarta vmi. Kajaügyben Bigacsiga írt le tök jó recepteket a bébikajás topikba.

Kati!
Hiába örömködtem a múltkor, Hanna ma megint nem akart apucival aludniKép Na, én is kíváncsi leszek a szombat estére! Azért ne aggódj, mert Kitti nem lesz magárahagyva, azért tudni fogja, hogy szeretik!Kép

Liesel!
Micsoda jó ötlet ez a külsõ nadrág!! Én is annyit szenvedek az öltöztetéssel.
Anyukám nálunk ma egy rágókát talált a csizmájában...

Emese!
Én még sose adtam Áronnak virgácsot. Pont úgy voltunk, mint ti, mi sose ijesztgettük õt, de mástól már hallotta (pl. ovi), aztán inkább kihagytam ezért.
Nagyon gondos vagy, hogy már ma összerakod a mikucsomagokat! Én majd csak holnap. Egyébként meg a Búvár zsebkönyvet, amit Áronnak szántam (gyûjti), megtalálta a kis huncut, így kénytelen voltam ma odaadni neki.Kép

Puszi mindenkinek: Pele
Pele
 


Jó estét (vagy inkább reggelt?)!

Jamina, nem tudom még, mikor megyek, de igyekszem Kép És köszi a Chip magazinos tippet, ajaj Kép

Emese, én is szeretem a csokit, épp egy mogyorós Milka romjainál ülök!
Az én lurkóim már pár napja túrnak, nagyon élvezik. Kiváncsi vagyok, a tieid mit szólnak hozzá?!
És köszi a Mikit!
Ja, én egyszer vettem nekik virgácsot, ici-picit, de nagy sírás lett belõle, idén nem kockáztatok. inkább levelet fog írni nekik a Mikulás, egy-két ejnye-bejnyével.

Dia, Borinak boldog névnapot!

Bóbita, küldtem emilt.

Liesel, de jó neked, hogy ilyen jól tudsz varrni! Benke nagyfiú nagyon aranyos lehetett!

Puszi
Iboly

ui. Kûgggyetek recepteket lyányok!!!
Iboly (iboly)
 


Dia, aha, minden hó elsõ csütörtöke, de a másik találkozó (máshol van, XIII. ker.) hó második péntekén de. 10.
Ha szopi alatt használható gyógyszerekrõl pontos infóra van szükséged, hívd föl dr. Sarlai Katalint az István kórházban!

Pele, tetszett Áron szövege! Kép
Iboly (iboly)
 


Sziasztok!

Moni, de jó ötlet ez a hátizsák! Ez eddig 9 hónap alatt nem jutott eszembe! Pedig én is a 3.-ról cipelem a gyereket, meg amit vásárolok. Néha majd megszakadok! Köszi!

Emese, ne lapíts, én is imádom a csokit. Nálam mostanában a Boci tejkrémmel és kekszel jön be nagyon! Ja, sörösrekesz- más is mondta már, hogy beárul bennünketKép

Pele, ez a Pelcsi teccettKép

Iboly, elfelejtettem írni neked, hogy én meg a hozzászólásodat fedeztem fel a havi KismamábanKép

Csongi este-reggel két cicit ürített ki! Nem adom felKép

Esik a hó. Pedig tesóm eltetett nekem egy cipõt. Mivel 35-ös lábam van, ez ki van maradva. Azt mondta nagyon klassz bõrcsizma és csak 3000 Ft (eredeti ára 16000)! Fel kellene próbálnom, de így Csongival nem tudok elmenni. Valami bébisintért kellene szereznem! Amúgy imádom a havat!

Juca, a Viliszindróma ismerõs. Nálunk azért szokott nagy sértõdés lenni, ha észreveszi Csongi, hogy nyitom a szekrény ajtót. Spuri oda, én észreveszem, hogy õ észreveszi, és becsukom! Na, még azt a sértõdött sírást!Kép

Hol is vannak Bigacsiga bébikajái? Amiket ide (vagyis az elsõ napokba írt) azt nálam nem fogyassza a Nagy Úr!

Kriszta régen írtál!

Dia, jobbulást!

Zsóka hogy van a fogad? Szorítok, hogy ne kelljen mûteni! Én sokszor arról álmodom, hogy kihullt a fogam! Szörnyû!

Évi
Évi (Évi)
 


Sziasztok!

Bocsi, bocsi az eltûnésért, bár úgysem tudok igazán eltûnni (Emese Kép ). Az igazság az, hogy hétfõn letudtuk az év hátralevõ idejére szükséges vásárlások tetemes részét, és így nem jutottam be, és géphez se. Tegnap meg láss csodát, dolgoztam, nem a gépem elõtt... Ma végre nyugi van, és ráértem elolvasni 5(!) nap termését.

Csoki imádók tábora: nem kihagyni!!!! Elsõsorban étcsokikat és pláne a töltött étcsokikat imádom, ezenkívül a marcipánosat, egyáltalán mindent ami marcipános. Ezután jöhet a kerek csoki, lyukas csoki, gömbölyû csoki stb stb (Gombóc Artúr). Egyedül a mogyorósat nem szeretem. De barátnõmmel (aki meg az étcsokit nem szereti) már kidolgoztuk az ét mogyiszos csoki evési technikáját, melyben övé a mogyisz, enyém a csoki...Kép

Elõször is: CsKati: nem baj ha nem mászik Kitti!!!

Lányok, aki ír SMS-t Barika Andinal, légyszi írjátok mán alá helyettem is. Mobil ohne, a netrõl meg én is próbáltam már sokszor, és valami sose stimmelt (egyszer online a chaten kérdeztem a lányokat, hol és hogyan csináljam, mégse ment, végül felhívtam az illetõt...) Szóval megyünk, nem tudom hányan, de szinte tuti.

Nálunk az ovi csinál (most már második vagy harmadik éve?) adventi vásárt, olyanokból, amiket õk csinálnak. Koszorúk, gyertyatartók meg minden. (a bevételbõl karácsonyi ajándék lesz a gyerekeknek a csoportszobákba) Tavaly vettem. Idén három nappal vas. elõtt elkezdtek szekálni vele a gyerekek. Ezzel együtt hétfõ reggel lett belõle, mire elõszedtem.
Hétvégén szétrámoltuk a konyhát, mert meszeltünk, ha minden jól megy e hét végén új szekrényünk lesz.

Hú, most mennem kell, megint bocsi.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok

Egy kicsiket jottem toletek kerdezni.
Mint talan sokan tudjatok en Kanadaba elek. Itt letezik baranyhimlo elleni oltas. Ti kapjatok 1 evesen? Itt fizetos oltas es kb 2 heti kajapenzunk jelenleg az ara. Csakhat ha haza megyunk szeretnem ha minel kevesebb kulonbozoseg volna oltasainkban. Azert szeretnem tudni hogy otthon kajak e a gyerekek, mert akkor megveszuk ha nem kapjatok akkor meg gondolkodok rajta egy darabott hogy megvegyuk-e. En meg 2 nagylanyommal nem kaptam ok annak rendje modja szerint meg is kaptak es at is estek ezen a betegsegen.

Pm te kerdezted ki is vagyok en. En egy mama vagyok 3 lanykaval aki leginkabb csak olvas titeket es idonkent sajat tapasztalat leirja. Ja es szamitogep manias. Mielott gyereknevelesre adtam fejem programozo voltam.

Mindenkinek nagyon jo egeszseget.
Napocska
napocska
 
 


Jó estét!
Totál káós vagyok, nagyon bocs, hogy nem írogatok külön, de mindenkit elolvastam, jókat vigyorogtam rajtatok! Kép Nyugodtan mindenki magára veheti, így igaz! Jelentem az adventi koszorúnknak már csak romjai vannak, minden éjjel fogy belöle egy kicsi... Kép Nemtom mit gondol az eb, apránként tán kevésbé feltünö??? Direkt hagyom, remekül szórakozunk, asszem szombaton megkapja a maradékot, vasárnapra meg újat kell kreálnom, csak nemtom hogy szögesdrótból vagy autógumiból, hogy ne csábítson harapásra... (mivel még kölök az édes, fenyögally is begyereKép, én láttam!)
Jaj, dehogy vagyok én pedáns háziasszony! Egy évben kétszer ha sütök, csak most pont leírtam... Kép
Amúgy Leevi belázasodott tegnap, popóban 38,4-5 volt egész nap, meg persze nyügi. Ma voltunk dokinál, se nátha, fülek jók, tüdö okés, csak hát a pisi-mizériánk miatt vettek töle megint hasfalon át vizeletmintát. Szegény nagyon nekikeseredett, de nagyon gyorsan megvígasztalódott aztán. Utána még tök kedvesen türte, hogy a dokináni megvizsgálja. Most is nyügi, most lefekvés elött 37.8 volt. Szerintetek mi lehet, ha nincs tünet? A 8. foga ma kibújóban, lehet hogy az? De eddig sosem lázasodott be fog miatt, még oltástól se. Mit gondoltok?
Én is dögrováson, totál nátha, kint meg ma -12fok. Lehet, hogy mégis kéne sapkát hordanom? (ne is válszoljatok, kevés ilyen hülye van, mint énKép)
Na, zizzenek aludni, de azért még szeretlek benneteket, jó éjszakát!
Adri
kadri
 
 


Sziasztok Lányok!
(Nem írok túl sokat, nehogy elkapjátok a náthát.)

Voltunk orvosnál a Bebussal, írt fel neki orrcseppet meg köptetõt, azonkívül beutalta teljes vérkép-vizsgálatra, mivel túl sápadtnak találta. Ezt nem nagyon értem, hogy jön a náthához a sápadtság? Bebe különben máskor is sápadt, olyan a bõrszíne, mint az enyém: az én nõgyógyászom is mindig szívbajt akart kapni, hogy milyen sápadt vagyok, pedig nincs vashiányom. Na mindegy, majd elvisszük...

Járt már nálatok a Mikulás? Nálunk már igen, hozott sok-sok csokit és mogyorót. Bebe egy olcsó gyerek: a mikulászacsi teljesen elbûvölte, így legalább nem kell neki semmi mást vennünk, csak zacskót Kép

Napocska,
nálunk nincs kötelezõ védõoltás bárányhimlõ ellen, szvsz talán nem annyira vészes betegség, hogy egy vagyont kifizess az oltóanyagért -arrõl nem is beszélve, hogy néha maga az oltás sem veszélytelen.

Ildi,
egy tuti jó sms-hely a neten: nem kell regisztrálni, azonnal lehet küldeni a message-t:
[url=http://timi.sk/sms/" TARGET="_top]http://timi.sk/sms/[/url]
Mail majd holnap megy!

Évi,
Rólad aztán nem lehet elmondani, hogy nagy lábon élsz KépKépKép
Csongi tényleg igazi nagyfiú Kép

Pelcsike Kép,
Áron szövege zabálnivaló!!!

Iboly,
ha jövõ héten is ilyen hó lesz, akkor hogy jössz Esztergomba?! Vagy tartsunk kihelyezett szoptatós klubot a Pilisben? Kép Bejössz értem majd megint?

Dia,
küldd át a párod egy kis takarításra (a hátamat nem kell bekenni, hehe Kép). Miket kapott névnapos Bori?

Liesel,
úgy irígyellek, hogy ilyen ügyesen tudsz varrni! Az én varrástudományom: gombvarrás; beszegés kézzel. Kész, ennyi. Még varrógépem sincs Kép

Bóbita,
örülök, hogy csatlakoztál hozzánk, így legalább elmondhatom, hogy még régebben kimentettem magamnak az albumodból a fürdõkádas és a repülõs képet, mert nagyon-nagyon megtetszettek (a repülös egy ideig még tapéta is volt a gépemen Kép)

Aussie Eri,
csak hogy ne legyen honvágyad, a következõ züllõs estet Nálad tartjuk, oké? Ki csatlakozik? KépKépKép

Azt hiszem, nem is lettem olyan rövid, szép teljesítmény ez egy dögrováson lévõ
Jaminától Kép

Ui: ma vagyok utoljára 26 éves Kép
jamina
 
 


Sziasztok Lányok!

Most csak nagyon röviden, mert Apa itt vár, hogy átadjam neki a gépet. A talit már nagyon várom, de még nem dõlt el hogy busszal vagy vonattal megyek-e Pestig. A vonattal egyetlen probléma van, hogy a korábbi 6-kor indul, azzal legkésõbb 7-re már Pesten vagyok, két órán keresztül meg nincs kedvem a hidegben sétálni, a késõbbi meg 8-kor indul, ha azzal megyek akkor meg elkések, és így is olyan kevés idõm lesz. Kép Remélem lesz olyan busz ami valami normális idõpontban indul. Az Örsrõl is át kell menni a Mexikói útra? Nincs közvetlen villamosjárat?
Pele! Én tömegközlekedem, úgyhogy találkozhatunk valahol! Kép
Napocska! Nincs bárányhimlõ ellen kötelezõ oltás itthon sem, csak ami adható, de szvsz nem okoz akkora galibát, egy egészséges immunrendszreû gyerekben a bárányhimlõ, hogy érdemes lenne oltani ellene. Persze a te döntésed! Kép
Adri! Mi is szeretünk! Kép Nagyon jó fej a kutyusotok!Kép Levinek jobbulást, de rossz hír, nekünk a nephrológus doki azt mondta, hogy ha minden tünet nélkül a gyerek lázas, azonnal pisimintát küldeni a laborba, mert húgyúti fertõzés lehet. Kép Látom nálatok ez azonnal megtörtént, de azért remélem, hogy csak a foga miatt volt. Annakidején a lányom is csak egyetlen fogával lázasodott be, de azzal rendesen megkínlódott.

Mindenki mást is szeretek akinek most nem írtam, de a párom már lökdös innen, úgyhogy mennem kell. Nagyon várom a talit! Hányan leszünk?

Sziasztok
Ancsa

Kép
Kép
Kép
anyanyanya
 
 


Sziasztok!
Sajnos csak most jutottam gephez, igy csak roviden jelentkezem. Ma du. nagyot setaltunk, Viki csak akkor ebredt fel, amikor kivettem itthon a kocsibol.
Holnap jovok a valaszokkal.
Moni
Moni
 


Sziasztok

teljsen ki vagyok és le vagyok mármint maradva, mivel kb. egy hete nem akar mûxeni az internetem, lehet, hogy vmi fránya vírus.. egyáltalán nme biztos, hogy amit most bepötyögök, az át is megy! HA látjátok, akkor iskerült Kép
A talira MEGPRÓBÁLOK elmenni, rmeélem sikerül.... sajnos a práomtól függ.
MAjdírok többet is, ha látom , hogy most már megy a dolog.
Na szorítsatok!
(Elolvasni nem tudtam szinte semmit Kép Kép )

Puszi: Kriszta
Kriszta
 


Sziasztok!

No újra képben vagyok!Kép

Edóka! Nem kifejezetten gyûjtöm a kengurukat, csak minden ismerõstõl szeretettel fogadok gyerekruha csomagokat, mivel még nem végleges a gyermekek száma a családban. Így sikerült több forrásból is kenguruhoz jutni. Akkor viszem szombaton!
Petíció: nem tudok nyomtatni sajnaKép Tudsz nekem hozni? Köszi

Emese! Turkálós zsákot végül nem láttamKép Virgácsot egyszer mi is adtunk Alexnek, pedig tényleg nem ijesztgettük vele, szegénykém mégis úgy sírt. Azóta (ugyanazt a virgyácsotKép) mindig Béla cipõjébe teszemKép Szerintem Te is add neki (mármint a Te BéládnakKép)! JA MÉGSE, aztán a végén visszavonja a sofõrködést szombatraKép
Milyen volt a mikulás?

Ildi! Lesz szagelszívótok is az új konyhában?Kép

Bigacsiga! Remélem már jobb kedved van! Remélem nem haragszol meg, hogy én jót szórakoztam a vetkõzõs csemetéden. Kolléga mikulás holnap munka után megy? Én is kiváncsi vagyok!

Fdia! Gondoltam ám rátok, hogy hova tüntetek! Fanni meggyógyult már? Jó szórakozást a színházhoz, fogadáshoz! A következõ bulira tényleg gyere!!!

Jamina! Bebének jobbulást! Öröm az ürömben, hogy legalább a cicit elfogadja. BOLDOG SZÜLINAPOT! Köszi az angyali képeslapotKép nagyon szupi!!!

Dia! Azért valamelyik nõ is átadhatta volna a helyet a buszon, ha már a pasi ilyen bunkó volt...
Megkésve bár, de törve nem: BOLDOG NÉVNAPOT BORINAK! Õ kapta a Harry Potter könyvet???? Máskor is szokott ilyen lakáskipucoválást csinálni a párod?

Évi! Csongi 3. fogához gratula! A 7 és fél éves lányomnak is 35-ös a lába, te jó ég... Képeket köszi a továbbra is ennivaló CsongirólKép

Verus! Köszi a képeket Neked is. Elõbb néztem meg a képeket, aztán olvastam el amit írtál... nem ismeretelek felKépKépKép arra gondoltam, véletlenül belekeveredett a többi közéKépKépKépKép NAGYON JÓL ÁLL az új frizud!!!!

Zsóka! Fogad miattKépKépKépKépKép Nekem ugyan nincsenek ilyen tapasztalataim, de szörnyû még olvasni is... meg amit a lányok is írnak...Kép
Tûzfalunk nekünk is van, de még nem rég óta. Annyira meglepõdtem én is, hogy milyen sûrûn akarnak ránézni a gépünkre, hihetetlen.

Adri! Mostmár aztán mondhatsz bármit, magyarázkodhatszKép Én ezután a házitündérkedéses nap után amit leírtál úgysem hiszem el, hogy mégsem vagy azKép Függöny felvarrás: szvsz aki ennyi mindent csinál egy nap alatt (én tuti nem lettem volna képes még egy évben 2x sem) az nem lusta, hanem extra leleményesKépKépKép A kutyátok nagyon édi pofa... így gondolod Te is?????KépKépKép

Pele! Párod nem néz rád ferde szemmel, amiért megkínzod szegény Hannát? Nála azért legalább megvan az esély, hogy épp jó napja lesz, és mégsem ordít, de Kitti...Kép

Evey! Oké, akkor egyenlõre nem irigykedem az éjszakák miatt. Valami módszerrel egyébként próbálkozol, hogy ne ébredjen, vagy hagyod az eseményeket a maguk medrében folydogálni?

Jajjajaj, most mennem kell, mert már megint a cicimért ordít Kitti.

Puszi, puszi
Kati
cskati
 
 


Sziasztok!

Ma játszónap volt az oviban du., bemehettek a szülõk, és mindenfélét lehetett együtt fabrikálni a gyerekekkel pl. száraz termésekbõl, falevelekbõl, tésztából. Meg persze lehetett játszani is, csak úgy. Annyira klassz volt! Áronnal csináltunk néhány tésztaképet, egy kis figurát meg egy lampiont. Karácsonyi zene szólt magnóról, és olyan jó volt nézni, ahogy mindenki serénykedett. Hannus meg közben itthon durmolt apávalKép
Most kitették a cipõket, Áron félpercenként fölugrált az ágyból megnézni, hogy tett-e már vmit bele a Miku.Kép

Adri!
Már akartam írni, hogy a függönyfeltevési ötleted nagyon jóóó! Én is most vettem függönyanyagot, de annyira nincs kedvem kézzel hozzákezdeni...Valahogy az adventi kalendáriummal most elég volt a varrás számomra.
Nálunk is volt ilyen egyszer, minden más tünet nélkül 39 fokos láz, aztán ahogy áttört a fogacska, mintha elfújták volna. Mindenesetre jobbulást!

Évi!
Csongi sem bírja a havat? Hanna kb 50 méterre van hitelesítve most télen, utána egetverõ ordítás következik, amíg fedett helyre nem érünkKép Képzeld, amíg megjárjuk az ovit oda-vissza!
A szopi igazán jó hír!

Jamina!
Köszi a meglepit!!! Jobbulást és boldog szülinapot!!

Ildi!
Ezek szerint nem csak én vagyok ilyen béna az SMS-selKép

Ancsa!
Ha a 6órási vonattal jössz, hozzánk jöhetsz melegedniKép Addig sem nélkülözöd a gyerekzsivajt!KépKép Aztán majd együtt megyünk!

Jó éjszakát mindenkinek: PelcsikeKép
Pele
 


Visszaaludt a drágám, de amíg megírtam az elbúcsúzósort, meg átállítottam a kódolást, és megnyomtam az "üzenetküldése" gombot, már teljesen elázott az arcocskája a krokodilkönnyeitõlKép

Móni! Mi tudjuk magunkról, hogy normálisak vagyunk így megkereszteletlenül isKépKépKép, úgyhogy fel sem vesszük az ilyesmit. Martinnak legalább bebizonyította az apukája, hogy tud olvasni?KépKép

Kriszta! Sikerült, látszik az irományodKép De jó lenne, ha tudnál jönni szombaton!!!!!

Pele! Gyere hozzánk függönyt varrni!!!!!

Megint Puszi, és mostmár jóészakát is kívánok Nektek!
Kati
cskati
 
 


Sziasztok Lányok!

Elõször is akarok Nektek nagyon dicsekedni. Mint kezdõ sofõr ma elõször egyedül vezettem a MÁV kórházba, csúcsban, sötétben, csúszóban. Volt egy-két bibi, de tök büszke vagyok. Eddig a párom mindig velem volt. Ezt most azok, akiket a talira én fuvarozok szombaton, ne olvassák elKépKépKép

Ancsa! Gyere a korai vonattal és várakozz nálunk. Ha oké, megírom hogy jutsz ide és innen együtt megyünk tovább. Anikót is visszük, Edókát meg az Õrsön vesszük fel. Ha mégis az Õrsrõl mész, akkor az új 3-as vili ott tesz le a Mexikói úton és onnan 3 perc séta a sinek mellett.

Évi! Engem már nem is szeretszKépKépKép Egy fikarcnyi képet nem kaptam.

Emese! Megpusztultam a szövegeden. Honnan jön ez belõled? Köszi a mikut, este óta itt zongorázik nekemKépKépKép

Jamina! Hát ez a képeslap, tök aranyos Bebe, jó ötlet volt,köszi. Boldog szülinapot, milyen fiatal vagyKépKép

Verus! Köszi a képeket, nagyon helyesek a lúrkók. A párom azt mondta, hogy tök jó az új frizurád. Én még szokom, nem rossz, csak szokatlan számomra. Majd szombaton megbarátkozom veleKépKép

Kati! Biztosan nem akarsz bekeményíteni kelés ügyben? Nem akarom elkiabálni, de nálunk már néha 4-5-ig megy a szunya, pedig 3x is kelt PAnka. Totál kialvatlan vagy/leszel.

Adri! Akkor is nagyon szorgalmas vagy, mostmár nincs mit tenned. Nincs kedved a mi karácsonyi sütinket megsütni?????
Takarítani majd jön a Dia férjeKépKépKép

Dia! Isten éltesse Borit, puszi Neki. Nálatok annyi a program, hogy mire elolvasom, elfáradok. Derekadnak jobbulást.

Liesel! Tényleg nagyon ügyi és leleményes vagy. Milyen volt a mikuzás.

Bigacsiga! Meséld majd el a kollégás mikuzást, lécciKépKép

Barika! Mi is akarunk menni januárban, ha netán
elfelejteném az üzenetet.

Zsóka! Remélem tényleg nem kell a fogadat mûteni. Sajna nekem mûhiba miatt/ gyökérkezelt fogamba bennmaradt a tisztító vatta/bagyulladt a fogam. Szájsebészeten nyiszálták 2x is, de megmenteni nem tudták, így mindkét frontfogamat elvesztettem. Nem ijeszgetni akarlak, csak ennyit a dokik hozzáértésérõl. a mûtét nem fájt, de utána.....KépKép Jobbulást.

Napocska! Köszi az infót, mostmár van képem Rólad isKép

Na eldugulok, vár a pizsi. Ki kapott virgácsot???????


Puszi:Pankamama
PM
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?