Új privát üzeneted érkezett!

Zora, Zsu, 

Gratulálok a szívhangokhoz, annyira jó amikor megint egy jó hírrel több :) 
Köszönöm, hogy gondoltok rám, ha Manónak így jó ám legyen, én kitartok, néha rosszabb, de most már fél lábbal is, kedden töltöm be a 40. hetet aztán napi ctg-k vannak, akkor ha lehet befektetem most már magamat, mert a napi feljárás kissé macerás lenne, abban bízom, hogy a férjem fel fog érni mire kell, ha csak nem megindított szülésem lesz és tudjuk mikorra kell jönnie. Vizes vagyok és már van amikor nem is alszom csak fél órákat.... de nem panaszkodom.... már csak a félelmemet kell legyőzni ;)

Szeptemberi kezdőknek kitartást mindjárt itt van és drukkolok Nektek, olvaslak is Titeket időnként és amint lehet szülés után vissza rázódom ide. :)
84agi
 
 


linus, bocsi, nem vettem észre...de most már válaszoltam! :)

köszi mindenkinek a gratulációt meg mindent! :) Ági, kitartás...szeptemberiek, mindjárt kezdtek!!!! ;)
zsu85
 
 


Sziasztok

Zora Zsu nagy nagy gratula mindkettőtöknek

Végre újabb jó hírek. Ezek szerint volt értelme a júliusi kezdésnek.
Vigyázzatok nagyon magatokra és a pocaklakókra. Várjuk a friss híreket majd ha voltatok dokinál.
Ági az a Manó nagyon jól érzi magát odabent ha még mindíg odabent van. Kitartás neked és drukkolok, hogy hasonló könnyű szűlésed legyen mint Kamillának volt. Jó nagy baba lesz ezek szerint.

Kamilla hogy vagytok ? Kicsi lány szépen növöget?
Szeptemberi csapat ki kezd velem ?
edina71
Budapest
 
 

 
 

Ági, kitartás. A fiúk mindig váratnak magukra.  De nemsokára meglesz a bébi. A félelmek meg elmúlnak. 
Csajok mindjárt szeptember.  Folytatódik majd a jó széria. 
Edina, növöget a kiscsaj. Küzdünk még az evés, alvás hasfájás trióval. Néha jól megy néha meg rosszabbul.
kamilla04
 
 


Ági, hajrá, minden rendben lesz! Itt a hidegfront, ez majd talán segít egy kicsit. 
Zsu, Zora, hogy vagytok? Van már terhességi tünet?  Egyébként tudja valaki, hogy igaz az, hogy ha ikreket vár az ember, akkor felerősödnek a terhességi tünetek? Ruzsoma, gondolom te igennel válaszolsz. 
Kamilla jó hallani rólatok!
noee
 
 


Jah Ági, tényleg olyan könnyű szülést kívánok mint ami nekem volt. 
kamilla04
 
 


Edina, köszi, neked is.

Noee, lehetnék rosszabbul is, de azért elég vacakul vagyok. ;) Múlthéten elkezdtem émelyegeni és ez napról napra erősödött. Mostanra nagyjából beállt egy szintre, de tulajdonképpen reggeltől estig tart. Ha éhes vagyok, akkor mint a farkas és azonnal rosszabbul is leszek, majd úgy lakom jól egyik pillanatról a másikra, hogy gondoni se bírok utána sokáig semmi kajára. Ezen kívül álmos vagyok és fáradt és álmos és fáradt és még néhány ilyen édes kis apróság. :D De amíg róka koma elkerül, egy szavam nincs. :D
Azért mondják, hogy ikrek esetén erősebbek lehetnek a tünetek, mert elvileg a hcg okozza a rosszulléteket, két baba pedig több hcg-t termel. De szerintem, hogy ki mennyire van rosszul az éppen az adott terhességtől és a saját alkatától függ. 

Szeptemberi csapat, nagy-nagy drukk nektek! Van már valakinek időpontja?
zora82
Budapest
 
 


Sziasztok,

sajnos még nincs fix időpontom, várom, hogy megjöjjön (pénteken kell) és akkor kell telefonálnom időpontért a 20.nap előttre.
Remélem minden rendben lesz!

Ki jön még velem és Edinával?
janula
 
 


köszönöm a drukkolást, rám fér! :)
janula
 
 


noee, nekem kb. semmi tünet...persze, az alapok továbbra is megvannak: ciciérzékenység (bár ez is enyhült), puffadás, álmosság (bár már ez sem vészes), a hasfeszülgetés szerencsére elkerült az elmúlt néhány napban, ez a "mensis érzés" van néha, meg kicsit néha mintha érezném, ahogy tágulok belül, de lehet, h ezt csak behaluzom :) hányinger nekem sehol sincs, rossz közérzet volt többször is, meg kisebb émelygés. de igazából sokszor azt kívánom, bár lenne több tünetem... :S :)

messze van még szeptember 3., a következő UH...!!! remélem, addig is minden rendben lesz!!!

zora, neked kitartást...hátha lassan enyhülnek a rosszullétek...

szeptemberiek, ti már tényleg visszaszámoltok!! :)
zsu85
 
 


Nekem majd a következő ciklus első napján kell bemennem, hogy elkezdhessük a 3. napon. Persze csak ha minden rendben van. Szóval Janula lehet hogy kb. együtt csináljuk majd, csak én rövid protokollal. Remélem a következő ciklusra nem kell annyit várnom, mint most.
Zora jó hallani rólatok! :)
Zsu te hogy vagy?
noee
 
 


Ja látom! :) Zsu ne izgulj, kapaszkodik nagyon az a kis manó! :wink:
noee
 
 


ajánlom is neki!!! ;) <3
zsu85
 
 


zsu ne izgulj, minden rendben lesz, nem baj, hogy csak kevés tüneted van!

Noee, de jó, akkor már hárman megyünk kb egyszerre!!! Drukkolok nagyon! :)
janula
 
 


szerintem, evi, petra es tinini is csatlakozik hozzank szeptemberben   Egyebkent lanyok hogy alltok? Van mar idopontotok? Petra sikerult valami papirt kicsikarni a masik intezettol?
noee
 
 


aranyos vagy, janula! :)
zsu85
 
 


Sziasztok

Zora ez a rossszúllét az amire vágytunk mindannyian. Édes kín
Zsu te lehet szerencsés vagy és nem lesz émelygés de a babó akkor is kapaszkodik odabent vigyázz rá nagyon.

Kamilla kérünk még a kicsi lányról képet mert gyönyörű

Ági lehet már meg is szült és babázik . Remélem hamarosan jó hírekkel jön. Gyors és fájdalommentes szülést kívánok.

Ruzsoma hogy viseled ezt a hírtelen lehülést? Nőnek a  málnácskák?


Bogyóka mi van veled nagyon eltűntél remélem te is kezdessz velünk szeptemberben
Noee nekem is rövid p. lesz . Többiek ti tudjátok már ?
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok!
Óóóó, drága hányinger
óvodában dolgozom, és a jó kis fosós-hányos betegségeknél mindig parázok, hogy el ne kapjam a gyerkőcöktől, de egy ilyen émelygéses buliban örömmel benne lennék!!

Nekem kb. szept. 7-8 körül jön meg és a 20. napra kell időpontot kérnem=az majdnem szept. vége,és talán eszkimóka lesz,de így is, úgy is okt. közepe lehet a lényeges rész.
Majd sorbaállunk, mint az oviban.
tinini
 
 


Szia Tinini

Nekem is szept 8-10 körül jön meg de nekem rövid lesz . Akkor valószínű kicsit elöbb kezdek mint te. De csak remélem, hogy kezdünk mert eddig a vv eredményem pocsék volt és halasztottunk.
Sorbanállás mint az oviban ? Ez jó ez tetszik
edina71
Budapest
 
 


(de az orrotokat és a feneketeket ti törlitek, azt csak 130 cm és 7 év alatt intézem én)
tinini
 
 


Rendi megegyeztünk
Mennyi fagyibabád van? Mindenképpen őket kapod vissza ? Vagy te szeretnéd?
edina71
Budapest
 
 


Fagyiban 11-en vannak, de nem tudom mit szeretnék, vagy mit szerethetnék,mert az osztályon csak az aszisztensek voltak akkor már, és Annából meg nem sikerült kicsikarni semmit,hogy a jövőben mire számíthatunk.
A 20. napos randit a még prof. mondta a beültetéskor, hogy ha nem sikerülne, akkor a köv. randit akkor kérhetem.
Azt sem tudom hol kötök ki, a profnál, vagy Murber dokinál.
Murber csinált 4 inszemet, utána pottyantam a profhoz az első lombikra, aztán most nem tudom ki tekeri meg  a következő alkalommal a szerencsekereket?! olvastam itt "nálatok" több verziót is.Vigyor
Szerintetek kire/mire számíthatok?
tinini
 
 


Edina, vigyázok a kiskölökre, naná :)

Ági még nem szült meg, hősiesen kitart :)
zsu85
 
 


Sziasztok!
Olvastalak Titeket és a megnyugtatás miatt :
Én is ikreket várok, de egyszer se volt semmilyen tünetem, pedig "már" 22 hetes vagyok. Még egy árva kis hányinger se, a cicim is csak nagyon minimálisan fájt, de igazából még annyira sem, mint mielőtt megjönne. És ez rendszerint reggelre mindig teljesen elmúlt, estére jött csak elő, de tényleg csak egy picit. Így én azt merem mondani, hogy nem igaz az, hogy aki ikreket vár, annak erősebbek a tünetei.

Még egy a megnyugtatás miatt : Nekem az első lombik a hosszú kezelés volt, amire annyira reagált a szervezetem, hogy 1 tüszőm lett, de az se termékenyült meg. (amúgy normál ciklusban is volt mindig 1) A második lombik a rövid kezelés volt... Ott ugyan 4 tüszőm lett, de csak 2-ben volt petesejt, de azok se termékenyültek meg, azaz az egyik egyáltalán a másik pedig "kórosan" így be se ültették. A harmadik lombik ismét hosszú kezelés volt, amiért meg is ijedtem, hogy mi lesz, mert a múltkor se reagáltam jól...de 7 tüszőt leszívtak és mindben volt petesejt és 6 megtermékenyült, ami szépen tovább is osztódtak.

Ezeket csak azért írtam le, mert sose szabad feladni, mert nem tudni, a szervezet mikor mire hogyan reagál. Talán ilyenkor mondhatjuk, egyik ciklus se ugyan olyan.

Remélem segítettem egy picit....

Szurkolok mindenkinek!

eszkimo1
Vecsés
 
 
 
 


eszkimo1: köszi a pozitív sztorikat, felvidítottak! :)
zsu85
 
 


eszkimo1, gratulalok nagyon az ikrekhez! Tudjatok, hogy milyen nemuek? Teljesen igazad van, hogy nem lehet altalanositani, hiszen minden ember mas, es a sajat szervezeted sem mindig ugyanugy reagal. De jo neha kivetiteni masok tapasztalatait sajat magunkra.
Tinini a doki biztos majd a legidealisabb megoldast fogja javasolni!
noee
 
 


Noee,
a hányós balhé ellenére úgy gondolom, hogy idáig semmivel nem durvább az ikres terhesség. (mert ugye a máj-epe bajom miatt hánytam már végén, nem a terhesség miatt)

Edina,
jól vagyunk, köszönjük! Növesztem a pocakom, málnácskák buliznak-bunyóznak bent elég sokat. Jövő héten megyek dokihoz, már nagyon kíváncsi vagyok én is, hogy mekkorák lehetnek.
Már mindjárt kezdhetsz Te is! Kezdem küldeni a pozitív energiákat!

Eszkimo,
Te is ikres vagy és 22 hetes? De jó, én is! Vagyis én holnap leszek 23. A SOTE I-en fogsz szülni?
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


mostantól mindenki keze csuriban legyen Ágiért!!!!!! <3
zsu85
 
 


Zsu,
úgy lesz! Várjuk a híreket!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


eszkimo, köszi szépen a pozitív sztorikat, ez így kezdés előtt most nagyon rám fért! :)
janula
 
 


Örülök, hogy segítehettem...  Tudom, hogy milyen nehéz a bizonytalanság, azt is tudom, hogy anno én is mennyire vártam a tüneteket...de nem jöttek. Most persze már nem bánom.  Én is elolvastam mindenféle oldalakat a terhességi tünetekről, hátha írnak olyat amit magamon felfedezhetek, de semmi sem volt.  
Ami pedig még rossz volt, hogy mindig mindenkinek volt valami rossz története. Hát...én azt mondom, nem szabad se elolvasni se meghallgatni. Én már amint látom, hogy rosszat kezdenek írni, kilépek....ha pedig elkezdik mondani szólok, hogy nem érdekel.


Ruzsoma! Igen, én is ikreket várok.  A lombik is a SOTE I-en volt és ott is fogok szülni. Te  mikorra vagy kiírva? Én jan.3-ra, de dec-ben lesz a császár. Én ma töltöttem be a 22.hetet. 2 petéjű ikrek. Neked? 


Noee! Köszi!!! 2 kislány lesz. Bár 2 petéjűek.  A 2 genetikai ultrahangon is ezt mondták, voltunk magzati szív ultrahangon és ott is 2 lányt mondtak és tegnap voltunk 4d-s ultrahangon és ott is 2 kislányt mondtak. Ennyien csak nem tévednek.


eszkimo1
Vecsés
 
 
 
 


Sziasztok

Üdv eszkimo örülök, hogy ránk találtál . Örülök, hogy jól vagytok . Milyen volt látni a picúrokat? Biztos nagyon jó.

A kedd délelötti randi áll még ? Írok majd privit.
Vigyázzatok magatokra te is Ruzsoma

Várjuk Ágiról a híreket és izgulok érte nagyon.

edina71
Budapest
 
 


Eszkimo,
én december 27-re vagyok kiírva és Szarka dokinál fogok szülni a Soten. Nekünk az egyik kislány, a másik kisfiú. De jó, hogy így félidőn túl sikerült egymásba botlanunk.
Mi még nem beszéltünk a dokival a szülésről/császárról és azt sem említette, hogy a 32. hét körül be kell feküdni, de ilyeneket hallottam ám. Egyébként Mikuláskor töltöm a 37. hetet, utána jöhetnek, legalábbis én így tervezem!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Áginak nagy-nagy drukk! Várjuk nagyon a híreket! :)
De izgi hogy két lány és két petéjűek! Bár igazából szerintem az már eleve izgi hogy ikrek. :wink:
noee
 
 


Edina!
Szia! Gondoltam, hogy rám fogsz ismerni.  Még régebben néha-néha olvastam ezt a fórumot, csak nem írtam. 
Persze, hogy jó a kedd, csak majd egyeztessünk pontos időpontot. Én 11 re megyek diabetológiára. Mondjuk ott mindig sokat kell várni, várhatsz velem...ott bőven van idő beszélgetni.  
Jó volt látni Őket, bár az egyik pici mindig akarta a másikat, de azért néha Ő is előbukkant.  Majd mutatok képeket.

Ruzsoma!
Talán az a legjobb, amikor 1 fiú és 1 lány.  Persze a 2 lány is bazi jó!!!  
Én maradtam a Murber dokinál. Nála is fogok szülni. Még mi se beszéltünk a császárról semmit, csak annyit, hogy az lesz. Ha minden igaz, akkor szept.17-én lesz a napja, mert azt mondta még az elején, hogy 24.héten tart valamilyen szülés felkészítőt. 
Azt még nekem se mondta, hogy be kell feküdnöm, de azt igen, hogy a betöltött 24.héttől szigorúan feküdnöm kell. Pontosan nem tudom, hogy miért....talán azért mert ikrek és hozzá cukros (inzulinos) is vagyok és ettől veszélyeztetettebb a dolog. Még az is lehet, hogy ha tényleg igaz az a 32.hetes befekvés, hogy találkozunk...esetleg szobatársak leszünk. 


Noee!
Tényleg izgi, hogy ikrek.   Az első ultrahangról úgy jöttünk ki, hogy 1 tapadt meg és a HCG szintem alapján is inkább csak 1 pici lesz.  A második UH-ról pedig már úgy, hogy mégiscsak 2-en lesznek.  Régen is mindig ikreket akartam. Lehet, hogy tényleg igaz az, hogy ha valamit nagyon akarunk, az teljesül? Szurkolok Nektek!!!
eszkimo1
Vecsés
 
 
 
 


mikor volt a második UH, mikor kiderült, h mégis ketten vannak? :)
zsu85
 
 


Sziasztok!

Korábban én is írtam ide néha. Nekem tavaly 2012.12.21-én születtek ikreim (kisfiú - kislány)  SOTE-n Murber dokinál. Ha bármilyen kérdésetek van, akkor írjatok privit.
Mára már 8 hónaposak is elmúltak, nagyon boldogok vagyunk Velük.
Engem is ijesztegetett Murber a 32. héttel, de mivel minden rendben volt, csak a 36. héten kellett befeküdnöm

Mindenkinek babásodást illetve babavárást kívánok!!!
afonya83
Budapest XVI. kerület
 
 


Szia! Gratula az ikrekhez :) Mesélsz arról, h milyen volt Murber, mint szülészorvos? Kíváncsi vagyok...Egyáltalán, mennyi időt van benn ilyenkor a doki? Vagy alig-alig, és a szülésznő viszi a melót?
zsu85
 
 


Szia Áfonya! Gratulálok a babákhoz! Raksz fel képet róluk motivációképpen?
Eszkimo, koszi nagyon a drukkot! Néha azért majd írj, hogy hogy vagy és kíváncsi vagyok, hogy mit mond majd a doki 17-én. :)
Zsu, kezdesz izgulni, hátha mégis ikrek?
Ágiról van valami hír?
noee
 
 


noee, én örülnék az ikreknek, de már elfogadtam, h egyedül van a Kicsikém (és persze ennek is nagyon örülünk :))...csak érdekelnek az elméleti lehetőségek :D

Ági, hmm...hát csak címszavakban, a többi infót meghagyom neki: MEGSZÜLETETT A KIS GYÖNYÖRŰSÉG!! :)
zsu85
 
 


Megérten. :wink:
Akkor előljáróban nagy gratula Áginak! Aztán majd várjuk a beszámolóját és persze egy képet is a Babáról!
noee
 
 


Zsu!
A 7.héten (6.betöltött ) volt egy ultrahang és akkor deröltek ki az ikrek!
eszkimo1
Vecsés
 
 
 
 


eszkimo, értem :) akkoz azon én már túl vagyok, ma vagyok 7+1 :)
zsu85
 
 


Eszkimo,
a két lány is szuper lesz! Szerintem tuti össze fogunk futni vagyis remélem! Vigyázz magadra és a babókra!

Afonya,
gratulálok a picikhez, biztosan nagyon édesek! Lehet, hogy élek a lehetőséggel és majd kereslek priviben!
Azért kicsit megnyugtattál, hogy nincs kőbe vésve, hogy a 32. héten be kell feküdni!

Ja,  és persze nagyon örülök, hogy megszületett Ágiék manója, biztosan hihetetlenül boldogok!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Sziasztok

Áfonya gratulálok én is a babákhoz és képet én is kérek róluk ha tudsz feltenni.
Ruzsoma akkor amikor neked volt a leszívás akkor ott volt eszkimó is oda is jött hozzánk beszélgetni az ablakhoz. Ott volt a párom és Bogyóka meg Regi is .

Egyre több iker terhesség jön össze Murbernél Eszkimónál tudom hány picúrt kapott vissza és a többiek?
Nekem azt mondta a doki, hogy a koromra való tekintettel 3 babát kapnék vissza de sajnos nem lett csak egy márciusba, Ő pedig nem akart velünk maradni.

Áginak gratulálok a babához. Várom  a részleteket.

Szeptemberi csapat remélem már készültök
edina71
Budapest
 
 


Edina,
akkor biztosan láttam én is Eszkimot és arcról fel is ismerném, de tudod, akkor is olyan jó állapotban voltan, hogy most így nem emlékszem rá. De valószínű, hogy lesz alkalmam összefutni vele.
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


lányok, nincs valakinek időgépe, h előrerepítsen engem jövő kedd 14:00-ig? mert már nem bírom idegekkel a várakozást...alig van terhességi tünetem, egyre enyhülnek, legalább egy kis izmos rókázás lenne, de semmi...nem akarok pedig idegeskedni, TUDOM, zora: minden rendben van... :P ...de adna nekem vki erről írásos, fényképes igazolást? ... :)
zsu85
 
 


Zsu,
ha szerzel egyet, akkor én is kölcsönkérném és repítem magam decemberig!
Egyébként teljesen megértelek, így voltam ezzel én is, az első időkben 2 naponta csináltam tesztet, mert semmi tünetem nem volt és így nyugtattam magam, hogy ott vannak.
De ne aggódj, minden rendben lesz! Ő már bizony megkapaszkodott és röpke 8 hónap múlva ott lesz Veletek!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Zsu, annyi olyat lehet olvasni, hogy nők nem vették észre, hogy terhesek! Annak idején nem értettem, hogy ez hogy a fenébe lehet? De ha például nincs tünete, mint ahogy nagyon-nagyon sok nőnek nincs, még a vérzés is jelentkezik legalább néha és azelőtt sem volt rendszeres és van rajta kis súlyfelesleg is, hát...lehet, hogy egy darabig én sem venném észre! Olvasgasd a neten, hogy milyen sokan írják azt le, hogy semmilyen tünetük nem volt a terhesség alatt!!!  Időgépem sajnos nincs, de nagyon bíztatlak,hogy anélkül is gyorsan repül az idő keddig!!! :) :)
Gondolok rád!
janula
 
 


jól van, piros pont, amiért nem nevettetek ki :) <3

ruzsoma: várj, körbenézek az ebayen... ;) amúgy már csak kb. 7 hónap (ma vagyok 7+2)! :) köszi a bíztatást!

janula: neked is köszönöm! aranyosak vagytok, csajok! :)
zsu85
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?