Új privát üzeneted érkezett!

noee, csak zorával találkoztam :))) másról nincs hírem.

zora, nem mondom, h meglepődtem :) de nagyon-nagyon gratulálok!! :))) mit mondtak még? hcg? uh?
zsu85
 
 


zora :D

 :D Gratulálok :D
evi89
Vecsés
 
 


Köszönöm, aranyosak vagytok. :)

23-ára kell időpontot kérnem M. magán rendelőjébe uh-ra. Addigra lehet szívhang és ha lát, onnantól terhesgondozás, ha még nem, akkor egy héttel később megint uh, de addigra már lesznek a klinikán. Kaptam még bromo és utro receptet, ha pedig bármi gond lenne (nem lesz :) ), akkor azonnal a klinika terhesambulanciájára kell menni. Azt mondta Andi, hogy Hcg értéket nem mondhatnak, de annyit elárulhatott, hogy nagyon szépen emelkedett.
zora82
Budapest
 
 

 
 

nem mondják meg a hcg-t? ne már...na persze nem az a lényeg, hanem h BABA VAN! :) örülök neked nagyon!! :)
zsu85
 
 


@regi1978:



Regi!

Reménykedem azért benne, hogy spontán megjön a babóca Nem tudom, hogy ez olyan simán fog-e menni (bár úgy lenne), mint ahogy leírtad. Az félig sejthető (mert ugye asszisztensek konkrétan nemmondhatnak semmit), hogy a hormonjaimmal nem stimmel valami, mert az ovul utáni vérvételeknél nem csinálták meg a prolaktin terhelést. Talán mert magas volt a prolaktinom...gondolom először jön ennek a gyógyszeres kezelése. Azt olvastam itt, hogy adnak Bromot, de azt nem tudom, hogy az pl mennyi idő múlva kezd hatni, lehet-e attól folytatni a kezelést vagy mittomén

Ha valaki járt így a prolaktinjával, örülnék, ha megosztaná a tapasztalatait. köszi
almanna
 
 


Zora!


Nagy gratula! Jó babavárást!
almanna
 
 


Sziasztok!

Kamilla,
szívből gratulálok a gyönyörű kislányotokhoz!
Jó egészséget és sok boldogságot kívánok Nektek! :)

Zora,
Neked pedig boldog babavárást kívánok! :)

Mi jól vagyunk, már a 6. hetet is betöltöttük!
Küldök képet, mert már csak én nem mutattam meg a kislányomat. :)


kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


csodaszép ez a kislány!!! :)
zsu85
 
 


Kocos, gyönyörű a babátok, jó egészséget Nektek! Sikerült beindítani a tejcsit? Zora, szívből gratulálok, valahogy megéreztem, pont erre a hírre számítottam  Zsu, Neked mikor lesz eredmény? Kamilla, hogy telnek az első napok otthon? Remélem, minden rendben Veletek! Ruzsoma, élvezd a pocakosságot  Kitartás mindenkinek ebbe a melegbe
maci80
 
 


nekem holnap lesz eredmény, szóval majd drukkoljatok! :)
zsu85
 
 


Sziasztok lányok :D

Voltam a 2.  vérvételen , mondta a laboros néni hogy hétfőn meg szerdán menjek. Nekem se csinálnak terhelést hétfőn.
Nem mondott semmit.

Addigis mindenki vigyázzon magára ebben a hőségben :D
evi89
Vecsés
 
 


Zsu, ne izgulj, holnap még ennél is jobban fogsz mosolyogni!
Kocos, csodaszép a kisbabátok!
Évi, látod, minden oké lesz, apránként haladsz előre.
noee
 
 


Zsu!

Csurikba a kezem! :) Holnap boldogan jöttök el a SOTE-ról a pocaklakóidal! :)

Evi!

Rendben lesz minden! Csak kicsit magas a prolaktinod! :) kis Bromo, majd helyre rakja! :)
regi1978
Halásztelek
 
 


Zsu!

Csurikba a kezem! :) Holnap boldogan jöttök el a SOTE-ról a pocaklakóidal! :)

Evi!

Rendben lesz minden! Csak kicsit magas a prolaktinod! :) kis Bromo, majd helyre rakja! :)
regi1978
Halásztelek
 
 


köszönöm, lányok, aranyosak vagytok! úgy legyen!!! :)
zsu85
 
 


Sziasztok lányok!

Nyaralás miatt eltűntem kicsit, nem is tudtam még visszaolvasni, hogy kivel mi történt azóta... :(
Gyors segítségre lenne szükségem, ha egyáltalán van erre: úgy volt, hogy kedden csinálnak nekem egy HSG-t, de felhívtak, hogy elromlott a gép. Nem tudtok esetleg olyan helyet, ahová gyorsan be lehetne kerülni? Kifutok a 10 napból és akkor megint egy plusz hónapot kell várni és ugrik az időpontom az altatóorvosnál is... :(
Előre is köszi!
janula
 
 


Szia!
Nekem Murber doki csinálta a magánrendelésén, de gondolom ő most szabin van. Esetleg valami magánrendelést próbálj meg, bár elég húzós az ára.
noee
 
 


Köszi Noee, igen, keresem a magánrendelőket is, de nem könnyű...már bármit kifizetnék, ha valaki megcsinálná... :(
janula
 
 


Sziasztok

Kamilla gratulálok a kislányodhoz egy  tünemény

Janula próbáld meg a Szt. István Kh-ban megkérdezni állítólag ott csinálnak hsg vizsgálatot.
edina71
Budapest
 
 


Janula még a g1 intézet honlapját találtam ahol érdemes lenne megpróbálni.
edina71
Budapest
 
 


Köszönöm, Edina!
janula
 
 


Köszi lányok hogy bíztattok :D Bizony,  lassan de haladunk :D
Kitartás mindenkinek !!! :D
evi89
Vecsés
 
 


Evi,

Akkor nektek most csak arra kell várni, hogy végre aug utolsó hete legyen és kérhessetek konzira időpontot?

Kocos,

Gyönyörű kislány! Sok örömöt Nektek is!


Olyan jó, hogy ilyen sok pozitív dolgot hallani ezen a fórumon! Nagyon bíztató!
almanna
 
 


Janula, a Telki Kórhzban csinálnak HSG-t  http://telkikorhaz.hu/petevezetek-atfujas-hsg-
maci80
 
 


Sikerült!! BABÁT VÁROK!!! :) Hogy mennyit, azt még nem tudni... :D Megint egy lépéssel előrébb!!
zsu85
 
 


Sikerült!! BABÁT VÁROK!!! :) Hogy mennyit, azt még nem tudni... :D Megint egy lépéssel előrébb!!
zsu85
 
 


Hurrá! Hurrá! Gratula Zsu! :)
Mikorra kell menned uh-ra és hová?
zora82
Budapest
 
 


Maci, Kocos, Almanna, Nektek is köszönöm. :)

Kocos, nagyon szép a kislányotok! :)

Janula, a sote II-n érdemes még rákérdezni. Nekem tavaly ugyanezért csinálták ott.

Ági, hogy vagy?
zora82
Budapest
 
 


köszi! :) 23-ára kell időpontot kérni.
zsu85
 
 


Zora, Zsu,
Ez fantasztikus! GRATULÁLOK NEKTEK!
Annak idején nekem Murber sem mondott pontos értéket, csak annyit, hogy nagyon szépen emelkedett és lám.. itt a KÉT 20 hetes béka a pocakomba!

Kamilla, Kócos,
gyönyörűek a babák! (Köszönjük a képeket! )

Ági,
hogy bírod ezt a szörnyű időt? Már nem sok van hátra Neked sem! Kitartást!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Ruzsoma, köszi neked is. :) Egészen hasonlót mondott Andi nekem, is. :) Reméljük 23-án két erős szívhang vár már. :)
zora82
Budapest
 
 


köszi szépen, ruzsoma :)
zsu85
 
 


Zsu nagyon gratulálok!!! De jó!! Tudtam hogy sikerülni fog!!!! :lol: (valld be hogy hányszor teszteltél otthon!) :wink:
noee
 
 


köszi :D
hehe, na igen, a szülinapom, 5-e óta minden reggel teszteltem (tegnap plusszban digitálissal is, ami szt 2-3 hete volt a megtermékenyülés), és már 5-én pozitív volt :) azaz összesen hat + tesztem van :D
de azért így, h hivatalosan is kimondták, megnyugtatóbb volt :)
zsu85
 
 


Zsu!!

Nagyon nagyon Gratuláció!! Köszönjük, h megtörtétek a ----! :)
Úgy látom, h endós lányoknak Murber hozza meg a Boldogságot!! 



regi1978
Halásztelek
 
 


jaja, szeretjük Murbert :) ma amúgy még két pár volt ott, mikor én mentem, és mindkettőnek sikerült szintén :)
zsu85
 
 


Sziasztok lányok, először is gratula Zsu! Sok sikert a továbbiakban. Sajna én nem mondhatom el, hogy sikerült, pedig 4 et is beültettek. Bár ennek ellenére még mindig nem jött meg. No de sebaj majd legközelebb. Noee neked is szorítok.
era68
Budapest VIII. kerület
 
 


szia!
nem veled beszélgettem szerdán az első vv előtt? (fals pozitív vizelet tesztek, stb.) sajnálom, h nem sikerült, legközelebb hátha!! és köszi a gratulációt!
zsu85
 
 


Sziasztok,

mindenkinek köszönöm az ötleteket!

Nagyon nagy gratulásió az új kismamáknak! :) Olyan jó azt hallani, hogy sikerült!!! :) Remélem azért nem csak Murber a szerencsehozó... :)
janula
 
 


Sziasztok!

Segítséget szertnék kérni. Az első konzultáción kérték, hogy a korábbi lombik kezelésről hozzunk egy összefoglalót. Sajnos a doktornő nem részletezte, hogy konkrétan mit kell tartalmaznia az összefoglalólak, azt mondta, hogy az intézetben majd tudják. Hát sajnos nem tudják, fogalmuk sincs, hogy mit kell kiadniuk. Mivel én sem tudom, így nem tudom elmondani nekik.
Szóval azt szeretném kérdezni, -ha már valakitől kértek ilyen összefoglalót-, hogy konkrétan mit kell tartalmaznia.
Még egy kérdés, most augusztusban lehet menni vérvételre, nincs szünet?
Köszönöm, ha válaszoltok.

Üdv. petra
petra70
 
 


Sziasztok! Tegnap jöhettünk haza. Gyorsan olvastam a jó híreket. 
Kocos Tündérke lett a kislányotok. 

Zora és Zsu! Végre! Hatalmas gratula nektek! 
Ha lesz időm írok. 
Köszönjünk  a dícsérő szavakat! :)
kamilla04
 
 


@almanna:


Szia

Igen hétfőn és szerdán megyek még vérvételre és készen vagyok eggyenlőre. Amit kaptunk vizsgálatokra papírt az megcsináltuk.

Ti hogy álltok ?
Én csak vérvételre kaptam beutalót , a párom meg sperma viszgálatra. Ti kaptatok másra is beutalót?

evi89
Vecsés
 
 


@zsu85:


Gratulálok !!!! :D :D
evi89
Vecsés
 
 


@almanna:


Azt elfelejtettem írni , hogy ahogy te is írtad az augusztus végére várok hogy telefonáljak :D
evi89
Vecsés
 
 


Szia Petra, szerintem azokat az anyagokat kellene elkérned, amiben benne vannak a vérvétel eredményeid, illetve az előző kezelésekhez milyen gyógyszereket kaptál és ezekre hogy reagáltál. De ez csak az én véleményem. Én itt kezdtem, úgyhogy tapasztalatom nincs. Amúgy vérvételek vannak, ha megvan már a beutalód akkor mehetsz, de doki nincs, úgyhogy ha nincs beutalód, akkor azt majd csak szeptemberben fogod tudni megcsinálni.

Zsu, nem csalódtam benned!   Egyébként utólag is boldog szülinapot! 

Kamilla, minden rendben? Hogyhogy csak most mentetek haza? 

Ági, mi újság? Hogy vagy?
noee
 
 


Sziasztok lányok

Zsu és Zora gratulálok nektek sok pihenés és vigyázzatok magatokra.
Janula remélem sikerült elintézned a hsg vizsgálatot és kezdessz velem szeptemberben.
Kamilla nagyon édes a kislányod és egyszerűen fantasztikus amit véghez vittél ennyire könnyű szülésre  te sem számítottál szerintem. Miért kellett ennyi ideig bent maradni a kórházba ?

Kócos aranyos a kislányod nagyon de itt aki tett fel képet mindenkié nagyon szép. Igazi szerelem gyerekek

Noee szeptemberben gondolom újra megpróbálod te is vagy várni kell még a kezdéssel?

Ági Ruzsoma veletek mi újság, hogy viselitek a kismamaságot?

Petra 70 szerintem az összes kezeléssel kapcsolatos papírod el kellene kérned, hogy tudják itt a klinikán hogy mit vizsgáltak nálatok és mivel kezeltek, mire hogy reagáltál. Ezt a kórháznak tudnia kellene de gondolom nem örülnek, hogy eljössz tőlük. Egyébként megkérdezhetem eddig melyik klinikán kezeltek és miért jössz el?

Nekem most ha megjön de nem nagyon akar el kell mennem vérvételre de semmi több. Szeptemberben pedig hívni a klinikát hogy mikor kezdünk.
edina71
Budapest
 
 


janula, kamilla, köszi!! :)

noee: :D <3 és köszönöm szépen a szülinpi köszöntést, kedves másik Oroszlán! :)

edina, köszönöm! vigyázunk...én legalábbis valszeg a 12. hétig nem fogok dolgozni, a durva stressz miatt. (zora, te?)
zsu85
 
 


Sziasztok

Jön valaki holnap reggel a klinikára vérvételre? Lesz vajon bent valaki mert nekem még labor beutalóm sincs.
edina71
Budapest
 
 


Edina, bejutottál vérvételre? mi volt reggel?
Egy kérdés: szerintetek mennyi idő az amíg normálisnak mondható, hogy késik egy leszívás után?
noee
 
 


Kamilla,
gratulálok ehhez a gyönyörű kis csöppséghez és jó egészséget kívánok mindnyájatoknak!

Zora,Zsu,

gratulálok a sikerhez!Vigyázzatok magatokra és jó babavárást!

Mi megjöttünk a nyaralásból,ami szuper volt és az is jólesett,hogy nem foglalkoztam a témával,egyre jobban unom az egészet,vagy inkább nem szeretek ezzel foglalkozni,úgyhogy nem leszek sűrűn,az biztos,sőt,lehet,hogy el is tűnök megint egy picit.
mmzs75
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?