Új privát üzeneted érkezett!

Kár, hogy Pécsen nem lesz semmi program a születés hetén, pedig a város nem arról híres, hogy kihagyna eseményeket rendezvény vagy programok nélkül.

Hogy telt a hétvégétek? Jól vagytok?
vircsike92
Hidas
 
 


De Hidasról Szekszárd sincs messze!Én is ide készülök Szekszárdra!Hétvégén amúgy semmi különös pakoltam takarítottam!Kérünk a holnapi uh-ról képet!

Kép
Kép/1-38-29-2015_07_31-.jpg" BORDER=0>
suprise
Bátaszék
 
 


Sziasztok!

Megjöttem a kontrollról: Minden rendben, lepény még mindig: placenta marginalis, de most szinte napról napra nő a pocim(jó lenne, ha felhúzódna a méhnövekedéssel)
Méhszáj zárt, méhnyak megfelelő hosszúságú, minden rendben!
Benike arcáról szerettünk volna fotót, de bebújt a lepénybe, picit láthattuk, akkor is mosolygott, vagy szopizó mozgást végzett a szájával, nagyon cuki volt :) Jó volt látni, hogy jól van! 1,2 kg, megint megjegyezték, hogy mekkora nagy baba. Biometria szerint 28w2d vagyok :) Apósom szerint ezt a gyereket annyiszor uh-ozták már, hogy érteni fog a delfinek nyelvén :) Megnyugvás....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára katapetra 2013.04.30 10:43-kor.

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 

 
 

Kicsidodi én már 2-öt is vettem most :lol:
Vendég
 


Suprise: meglátom lehet elnézünk, de nem biztos.
Teszek fel képet ma, már csak egy óra és indulunk Pécsre alig várom, hogy lássam a kis Dagit *.* 7 hete nem láttam :(
Katapetra: nagyon örülök, hogy jók az eredményeid, szép nagy a bébid :)
vircsike92
Hidas
 
 


vircsike: Jó utat, és minden jót kívánok!
Várjuk a fotót, apropó, nem szeretnél vonalzót?

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy így eltünedeztem, de volt minden...minden... kicsit depis is lettem, úgy sírnék mindenen, de most már jobb!

Látom mindenkivel minden ok! :)
Katapetra Veled is?! Nincs vérzés? Hogy lehet, hogy már ekkorát nőtt, múltkor írtad, hogy fél kg... vagy az már olyan régen volt? :)

Hát képzeljétek hogy jártam!
Férjemnek lesz valami puccos rendezvény, ahová "kis kell öltözni"
Mivel már elég nagyocska a pocim, töltött galamb vagyok a "régi" ruháimba, így vennem kellett!
Nem is volt olyan egyszerű, nem vagyok egy plázacica, :P de el kellett mennünk másik megyébe, hogy végre találjak valamit magamra, merthogy nagyon nehéz volt, hogyan kifogni, hogy jó legyen! Cipőm is legyen hozzá, azt nem akartam venni, de próbáltam olyant keresni, amit szülés után is tudok hordani, mert 8-8 ezer volt a gönc...
Én ugye elhatároztam, hogy elleszek a toppokba nyáron meg a lenge nyári ruhákba, meg mondom úgysem megyünk se esküvőre, se olyan helyre, hogy vennem kelljen, hát de...
Na regényt írtam ebből a dologból, de ma egész nap ezt hajtottuk!
Ha nem a kocsiban van a fényképező, akkor dobok fel egy képet róla, vagy majd arról, amikor felveszem :)

Ma voltam reggel cukorterhelésen is.... kibírható! Bár a nő nem volt vmi kedves, iszogattam kortyonként, azt mondja, hogy ezzel csak megy az idő igyekezzek....
Langyos vizet tett a bögrébe atyauuuristen .... de azért lehúztam, a babára gondoltam!!!! :evil:

Mentek valahová majálisozni? :)
Mi igen, és már vattacukrot szeretnék enni :)

Jaaaa!!! és hogy is mondjam, most lesz az első anyák napjánk?!
:P Vagy csak félig?! :P



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Bayar: Sajnálom, hogy rossz napjaid voltak, remélem jól vagy azóta!

A ruciról mindenképpen kérek fotót ;) Mi majd csak aug. 31-én megyünk lagziba, na de oda már 3-an :)

Mi nem majálisozunk... az uramnak nincs itt erre lehetősége, nekik menni kell...na mindegy, majd jövőre...
Ti merre mentek?

M, majd jövőre csapunk egy anyáknapi "bulit" :) De szívemben megemlékezem magamról :)mert az érzés nagyon jóóóó

Köszi kérdésed, jól vagyunk, nincs már vérzés, minden rendben, de azért óvatosan avgyok, és persze no sex...nemtudom mikor lehetett fél kg, mert ápr. 16-án 865g volt, április 21-én 1kg-ra saccolták(akkor voltam kórházban), most pedig a kontrolon azt mondták 1.2kg...nőőő, mint a gomba :)

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Örömmel jelentem, hogy KISLÁNYUNK van :D Jeee valóra vált az álmunk <3
Szeretnék vonalzót, eddig még nem jöttem rá honnan lehet szerezni.
Mi szeretnénk majálisozni, de nem tudjuk még hol :) Kép Hercegnõnk
vircsike92
Hidas
 
 


Vircsike: Csodaszééééép! És jó minőségű a fotó is ;) Gratulálok a kishölgyhöz! Nevek? :D

Ha valamelyikünk vonalzója tetszik, arra rákattintasz, és elvileg behozza az oldalt. Ott kiválogathatod neked tetsző hátteret, stb.
Itt pedig úgy tudod megjeleníteni, hogy kapsz a végén egy kódot, amit bemásolsz a profilod aláírásod rublikájába, és onnatól automatikusan megfog jelenni! Sok sikert ;)

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Viricskeee!!! :) Gratulálok a hercegnőhöz! :) Jó kép!

Majd valahogy megpróbálom felrakni a mienkét is... esetleg lefényképezem és úgy...

Mi is mennénk esküvőre, szeptember közepe -vége felé, de nem hiszem, hogy el tudunk menni, ha még csak pár hetes lesz, majd eltoljuk kocsival templomhoz, megnézzünk őket és vissza.

Mikortól lehet kivinni a babát, csak nekem rémlik, hogy 1 hónapig nem? Valaki már vitte pár napra rá, mert az orvos azt mondta, legyen minél többet levegőn, és ő is pont ilyen augusztus végi baba.

Most olvasgattam, hogy lesz Veszprémben az állatkertnél, majd oda megyünk el, egy barátainkkal.
Férjem megjön éjszakából alszik, meg a kislány is az ismerősöknél, és utána megyünk egy sétára! :)

Csütörtökön meg az ünnepség! :) Majd akkor lesz rucikép! :)

Katapetra! Neked nem ígértek császárt, mert nagy a baba? A sógornőm 28-29 hetes és a másfél kg-os babára azt mondják neki, h óriásbébi, készüljön, h nem természetes úton fog születni... Kicsit csodálom, hogy ezt ilyen korán megmondják! :idea:

Szandriii, is régen volt már!!!! Mi van Vele???



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Bayar: Köszi kérdést, holnap délelőtt hívom fel a m.o-i dokkeromat, és ráfogok kérdezni, hogy 27 hetesen 1,2kg babám van :)Mi legyen a teendő? Lehet, hogy az lesz...én mondjuk szeretném ha másfél héttel előbb jönne a kiírtál, 07.21-én...5 éves házasok leszünk! Na de persze nem ez a legfontosabb, ha nem, hogy ő egészséges legyen...kíváncsi leszek, mit fog mondani....gyanús a császár.....
Az a mi esetünkben meg azért jó, mert rátudok készülni a férjemmel, családdal együtt. MIndkettőnek van előnye is , hátránya is...bízom a dokim szaktudásában, hogy elfogja tudni dönteni, hogy a baba feje, és a medencém alaklmas e a hüvelyi szülésre....húúú már csak 3 hóóóóónap :lol:

Lagzi: MIvel a 2.állásom esüvőszervező, így mindenképpen elszeretnék menni az általam is szervezett ceremóniára, max. nem hajnalig fog tartani a mulatozás ;) Nyáron egy hét után simán ki lehet vinni! Az ősz, hideg, tél a kritikus, ott jó a 3-4 hét, de volt aki már előbb kivitte....és nem lett gond...ha július végén szülök, akkor már egy hónapos babával simán elmegyünk egy bp-i lagziba...(persze most még nagy a szám :lol: )

Jó majálisozást!

Valóban, hol van Szandriii, és a többiek????

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Köszönöm aranyosak vagytok :) Hmm nevek, jó kérdés felmerült már néhány ötlet: Leona, Kíra, Alexa de apuci ábrándozik folyamatosan úgyhogy lehet még kitalál valami mást a kis szerelmének :lol:

Nálunk mi leszünk az ifjú pár, még nem házasodtunk össze és elég problémás így nekem a ruhaválasztás, de megoldom valahogyan. Egyedi gyûrûink lesznek már a minta megvan és nem a hagyományos arany formáció, hanem ezüst mellett döntöttünk.
Ennek az az egyik oka, hogy olcsóbb a másik meg, hogy van itthon egy törött ezüst nyaklánc ami a bátyámé volt, épp ma 14 éve, hogy meghalt. Szeretnénk ebbõl az emlékbõl valami újat készíttetni, hogy mindig velünk legyen.

A súlyról jut eszembe, a mi kis Duci Jucink 670grammos 24 hetesen az egész jó nem?
vircsike92
Hidas
 
 


Csak egy próba, hogy látszik-e a vonalzóm :)

 Pregnancy Ticker
vircsike92
Hidas
 
 


Sziasztok!

A most 1.2 kg-os baba még nem indokolja a császárt. Ha a fekvése olyan lesz (pl. farfekvés), akkor annál inkább. Lehet erős csontozatú is a babócád, de a fejkörfogat szerintem sokkal befolyásolóbb. Akkor ijedj csak meg ha ez 12 cm fölött van. Mert azt lehet nehéz elsőre megszülni, de nem lehetetlen. Én mondjuk anno 4400 g és 62 cm voltam. Jó hosszú csont és bőr, de természetesen jöttem. Ekkora paramétereken mindenki hüledezik.
Nekem 8-án lesz uh, aztán csak 30. héten szándékozunk 4D-re menni.
ghkriszpi
 
 


Köszi Kriszpi! Én is nagy súllyal születtem, 3.90-el, és nagy volt a fejem :) Benikének 7.1cm most 26 hetesen...már most mondta a doki, hogy nem kicsi a bucija...
Végül is anyum is megszült (szegénykém), csak nagyon rossz élményekkel...bár 32 év évvel ezelőtt más volt az egész, nem járkálhatott, feküdnie kellett, nem vágták-repedt...17 éves volt,bunkó orvos volt ügyeletben (akkor még nem volt ez a" fogadjunk dokit" lehetőség), belázasodott, 2 hétig alig látott olyan beteg volt...... szóval nem egy kellemes történet. Bocsi a rémtörténet miatt....
Meglátjuk mit dob a gép....

Valóban nagy voltál, nem semmi :)
Az uh-ról kaphatunk majd fotót? , és a pocakodról?
Köszi ;)

Vircsike: Nagyon csajos lett a vonalzód, cukker!

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Kép Kismanó :)



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


De édiiii :lol: Köszi ;)

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Ha Suprise-nak kislánya lesz, akkor bizony 50-50% a nemek aránya :) a legideálisabb!
Kép

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Sziasztok!
Nagyon örülök mindenkinek hogy jól van!
Reméljük holnap kiderül hogy nunis-e! :)
Nagyon édes az összes Kislurkó!
Vircsike gratula az esküvőhöz!
Mi augusztus első hétvégéjén megyünk még esküvőre reményeink szerint aztán leköltözök Dombóvárra!
Most megyek is apa nemsokára hazaér és elmegyünk megnézzük erre milyen a majális de legalább vattacukrozunk egyet :)
További jó pihit mindenkinek!

Kép
Kép/1-38-29-2015_07_31-.jpg" BORDER=0>
suprise
Bátaszék
 
 


Katapetra: köszi igyekeztem "csajosat" alkotni :)
Reméljük összejön az 50-50% bár már így is egész jól kiegyenlítődött az állás :o
Bayar: Nagyon jóképű Örs baba, gyönyörűséges!

 Pregnancy Ticker
vircsike92
Hidas
 
 


Vircsi gratula a kislányhoz :-)igen jo sulya van barinömnek 789gramm 25 hetesen

bayar mi ha haza jövünkl rá 3 napra már kint fogunk sétálni jo idö van felesleges heteket várni..
Vendég
 


Jó reggelt! :)
Hogy aludtatok az éjszakai viharok után?Itt nagyon félelmetes dörgések voltak, de nagyon aludtunk ennek ellenére! :)
Szuper volt a tegnap esti ünnepség! :) Sajnos nem valami jó kép készült a ruháról, de azért felteszem.
Eddig közömbös volt a Mága Zoltán, de fergeteges koncertet adott tegnap este! :)
Mai program is megvan, táppénzes papírt elhozni, levinni az oviba... és már fenem a fogam a bálabontásra :P ma van a turiba, úgyhogy egyúttal oda is benézek. Meg Anyu szülinap, Nővérem névnap.... :)

Kép Kép
Szóval ennyire nem volt borzalmas a blézer, mármint nem úgy nézett ki, mintha szét akarna repedni rajtam... ezt már akkor csináltuk, mikor megjöttünk. Kár, hogy ott nem fényképeztünk... :?
Hétvége ellenére azért gyertek! :)



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Sziasztok!

Bayar: Nagyon csinos voltál, szuper az alakod, gondolom a párod feszített melletted :)
Mága Zoltán szerintem csodás hegedűs, de hát én bármikor elhallgatom a profi hegedűszót, a kedvenc hangszerem....
Táncoltál is? Turihoz jó búvárkodást!

MI jól vagyunk, betöltöttük a 27 hetet :)Benike, hol nagyon alszik, hol nagyon ébren van :)
Úgy néz ki jövőhétvégén utazunk haza, mert a férjemet átirányították másik melóhelyre, én pedig oda már nem mennék...így is nagyon kérdéses az utazás???? Pénteken elmegyek kontrollra, és kikérem a dokinő véleményét, ha nem mehetek, én maradok még...Igen, érdekes lesz majdnem teljesen egyedül egy idegen országban(unokatesómék is itt laknak)de inkább itt szülök, mint, hogy baj legyen útközben...nagy dilemma!

Szép hétvégét, én tuti jönni fogok ;)

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


sorlyke1: köszönöm :)
Bayar: Le a kalappal nagyon csinos a ruha meg te is, bárcsak én is ilyen alakkal rendelkeznék :oops:
Katapetra: Vigyázz magatokra, nem éri meg az utazás, ha gond lehet közben!

Mi vasárnap utazunk fel Veszprémbe próbamunkára aztán a továbbiak még kiderülnek.

 Pregnancy Ticker
vircsike92
Hidas
 
 


Huu Kataperta nem egyszerű az életetek! :?
Tehát te maradnál Macedóniában egyedül??? :o
Onnan a hazaút autóval gondolom, csak nem lenne olyan veszélyes!? Vagy, hogy ott szülni? Hát az meg még messze van, és addig egyedül maradni :?:

Nem tudom itthon van- e a közelben rokonság, segítség, de én a hazajövetelt választanám!

De le a kalappal, hogy így csináljátok! (Persze, ha nincs más) Én megőrülnék szerintem!
Nagy utazó lesz Beni! :P

Mi bárhová megyünk, akár nyaralni, meg szép helyre, szebb helyre, az egy biztos, mindenhol jó, de legjobb otthon!!!

Amúgy nem táncoltunk, nem volt olyan szituáció, az állófogadáson már csak mint "civil" vett részt a művész úr. És addigra már olyan későn volt, hogy ettünk és leléptünk :P
Jó kis magassarkúban voltam, bőven elég is volt :)

Kifogtam "1-2" ruhát a babámnak, ennél nincs is jobb, mint neki vásárolni. De most már csak azokat veszem meg, amik tényleg kiemelkedően jók, mert sok cuccunk van!

Ááááá megint dilemmában vagyok!!!!
:idea:
Majáliskor voltunk egy barátainknál, és ők epidurállal szültek Siófokon. Hát ismét belerakta a fülembe bogarat, hogy neki ez mekkora élmény volt, és hogy ott bent lehet az apa is, nagyon szép a kórház (már meg is néztem a szülészetet neten), talán még szebb is mint, a Veszprémi....
Sőőőőőőőőőőőőt!!! Már meg is kerestem azt a dokit, akit ő ajánlott....
Csak most járkáljak el oda, vagy itt csináljam végig a vizsgálatokat, és szülni menjek le... Hát nem tudom!!!
Írtam neki, kíváncsi vagyok mit javasol az esetünkben.

Még utána olvasgatok ennek a kérdésnek, mert a mi kórházunk elég nomád ebből a szempontból...
:?
Az borzalmasan szánalmas, ha valaki fájdalomcsillapítást kér?
Persze, akkor sem kötelező, ha éppen bírom... hát nem tudom!!!
Már az a tudat is megnyugtatna, ha tudom, hogy van rá lehetőség, és a férjem velem lehet!!!

Vélemények?
:roll:



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


bayar: Csak egy hetet maradok egyedül, egyenlőre, bízom, hogy a doki(kinti) engedni fogja az utazást május 14-én. Már nem Macedóniában, hanem Kosovoban lakunk :D

Nálunk hasonló dillema volt kórház, választás szempontjából, de az, hogy apa bent lehet a császárnál is, és van alternatív szülőszoba is, nekem mindet vitt.Vagyis a nyugi, és, hogy biztonságban lehetek(azáltal, hogy apa ott lehet), mindent megér, pedig tőlünk 5 percre van egy kórház, mégis inkább utazok +felet a nyugs kórház miatt.
Hallgass a szívedre! :)

Vircsike:Jó utat vasárnapra!

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Sziasztok!

Bayar nagyon csinos voltál!Igazán büszke lehetsz magadra!Amúgy én is lejárkálok vizsgálatokra Dombóvárra mondjuk nekem annyiból könnyebb hogy apumék itt vannak!

Katapetra téged abszolút nem irigyellek én nem biztos hogy bírnám a párom nélkül!Valószínű megszokás kérdése de én ettől a pár naptól is kivagyok mikor Dombóvárra jövünk le és nélküle vagyok!Biztos hozzászokás kérdése de nekem egyenlőre elképzelhetetlen szóval előttetek le a kalappal!

És akkor a mi uh-s eredményünk: Még mindig ugyanaz csajok!Nem mutatja meg magát!majd 28 hetesen újra megnéznek!Pedig már nagyon vártuk!De babakocsit mégis veszünk mert ami öcsié volt elég elhasználódott elméletileg a miénkért meg hétfőn megyünk!
Ha nem jelentkeznék addig nagyon szép vasárnapot mindenkinek már részben minket is érint (L) !

Kép
Kép/1-38-29-2015_07_31-.jpg" BORDER=0>
suprise
Bátaszék
 
 


... Nem vállal el a doki... :( Azt írta, hogy azért, mert nála már nincsen hely...

Suprise! :) Érdekes, hogy még mindig rejtőzködik! :) De, a lényeg, hogy egészséges legyen! Így maximum meglepi baba lesz! :P

Viricske, remélem összejön a munka itt Veszprémben! :)

Ma megyünk egy lakást nézni, bár több, mint amennyink, van és kikötötte a pasas már a telefonban, hogy fix ára a lakásnak... de azért megnézzük!



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Suprise: Nekem gyanús, hogy egy szégyenlős kishölgyetek van, de ez csak tipp...hihetetlen :D Remélem minden rendben veletek!
Igen, valóban nehéz ez a helyzet, de nem panaszkodom, mert ebből élünk...és most óriási erőt ad, az, hogy Benikéért mindent!!! Csak ő rendben legyen, 6 nap, és újra együtt leszünk! Kontroll, és ha lehet, megyünk HAZAAAA :)

Bayar: Nagyon sajnálom....:( és esetleg másik doki, de ugyanott???
Sok sikert!A lakásnézéshez is!

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


27 hetes pocakom <3

Kép

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Jó a pocid Katapetra! :)
Elég csúcsosnak néz ki, neked sem igaznál látszik hátulról?!
Én örülök, hogy nem hordóforma lettem, remélem már nem is leszek!
Anyu azt mondta, neki egyből olyan nagy lett elől-hátul, mindenhol, pedig 2,30-kilóval születtem :oops:

Megvolt az anyák-mamák napja, körbejártuk őket. Nálunk szokás a mamát is felköszönteni. Férjem azt mondta, ez csak a mi családunk találta ki.... :lol:

Kórházra visszatérve, nem tudom, hogy lovagoljak-e még ezen a témán, lehet, hogy Isten így akarja, hogy csak maradjak itt, és ez egy égi jel...
Persze ma találkoztunk egy ismerősékkel, akik 2 hete szültek, a lány 24 órát vajúdott, 150 km-re a kórháztól, egy szőlőhegyen....
Csak az 5 perces fájásokkal mentek be a kórházba....
ott kapott eda-t 2 adagot, de azt mondta ez így is brutális volt...

Fent is akadt a szeme, hogy hogy merült fel bennem a a kérdés, hogy kérek-e? :D Neki ez természetes volt...
Vagy lehet, hogy Bp-en ez divat!

Mindegy! Még meglátom... :?

Alig aludtam éjjel... 4-5 órát, úgy éreztem, hogy nem vagyok álmos, neteztem, de az sem segített, fél1-től 5-ig aludtam...
reggel 9kor már aztán kidőltem 11-ig :)
És már most is nagyokat passogok :)
Nekem ma hamar fellövik a pizsit!

Szép estét!!! :)



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Üdv mindenkinek! Nálunk is megvolt az anyák napja és mi is köszöntjük a nagymamákat, sőt a dédikhez is megyünk a temetőbe, úgyhogy nem egyedi. A nagyobbik lányom, aki most volt 3 éves, azt mondta." Azért hoztam ezt a virágot, mert nem szedtél magadnak". Nem tudom nekem ez az egész ünnep szinte pityergéssel telik. Pont anyák napjára hoztuk anno haza és akkor még hetekig sírtam, mert nem tudtam betelni azzal, hogy anya lettem. Első igazi anyák napi ajándékom Ő maga volt a nagylányom.
Az EDÁ-val kapcsolatban. Én kértem mindkettőnél eddig, de most már nem fogok kérni. Az elsőnél annyira kimerültem mire a toló részhez értünk, hogy ez az EDA annyira elnyomott, hogy a tolófájásokat abszolút nem is éreztem. Többen is nyomták ki belőlem a babát. Másodjára rutinosabb voltam, de az aneszteziólógus pedig egy lúzer. Ugye ott, ahova ezt be kell adni, nekem lemezek és csavarok vannak. Megmondtam neki kristálytisztán, hogy hol szabad a hely, de úgy szerencsétlenkedett, hogy jobban fájt a kanül bevezetése, mint maga a szülés. Addig elhúzta az időt a bénáskodással, hogy a hatás meg se érkezett, mert idővel előtte megszültem. Harmadjára kihagyom a koktélt. Kibírható lesz anélkül is úgy érzem. Jó erős, de nagyon erős menstruációs görcs.
Úgy befagyiztam ma, hogy biztos lesz hatása a mérlegen. A heti védőnős méricskélés kimutatta, hogy még nincs rajtam 5kg. Holnap jönnek ablakokat cserélni, aztán szerda uh, de arról nem szoktak képet adni.
ghkriszpi
 
 


Sziasztok!

Gyönyörű mindenki kisbabája, hihetetlen mennyi különbség van mér ilyenkor is köztük!

Csípődött már be valakinek egy ideg a derekába? Nekem most másodjára a terhesség alatt, de alig tudok menni tőle. Nagyon fájdalmas.

Tegnap megvettük a kiságyat a kismanónak! :-D

Bayar nagyon csinos voltál a ruhádban! :-D
Katapetra nagyon szép pocid van.
miyori
BAZ-megye
 
 


Sziasztok!
Velünk minden rendben voltunk cukorterhelésen én abszolút nem szenvedtem még a cukros vízzel is fonom volt mert raktak bele citromot és így tiszta limonádé volt!Ráadásul én az órák között mindig hazamentem apuékhoz!Tegnap megvettük a babakocsit is! :) Rakok fel Manóról is képet meg a kocsiról is!Délután meg ha lesz időm csinálok poci képet is! Kép Kocsi Kép Kicsi manónk

Katapetra: Jössz haza?Lehet már tudni?Nagyon csinos pocakod van!

Bayar:Mi is köszöntünk mamákat!Kórháznál meg válaszd amelyiket te érzed!Úgyis baba dönti el hol akar születni!Ha Siófokot választod de a babod gyorsan jön akkor se biztos hogy odaérsz :)!Ki fogod bírni így is-úgyis mert tudod kiért csinálod!Ne izgulj, szerintem

Miyori: milyen a kiságy?derékfájást ismerem 16 éves korom óta lumbágom van és most nagyon tud kínozni!Pihenj sokat és ne erőltesd magad![/img]

Kép
Kép/1-38-29-2015_07_31-.jpg" BORDER=0>
suprise
Bátaszék
 
 


Suprise: Szép a kocsi és a pici is édi! Mi is megrendeltük már a mi kocsinkat! Milyen márkát választottatok? Nekünk Tako Jumper X lesz, megnéztük boltba is, nagyon strapabírónak néz ki, emelgetnem meg remélem nem sokat kell! :-D

A kiságyat még nem szereltük össze, de teszek fel bolti képet róla! A kikolból vettük, 16900 Ft volt, fenyőből van és nagyon erős kivitelezésű. Ez nekünk fontos volt, de kinek nem az! :-D

Kép kiságyunk

Huhh a lumbágó sem gyerekjáték! :?

Katapetra mikor jössz haza?
miyori
BAZ-megye
 
 


Suprise, én sem ismerem fel, a babakocsi márkát, de jónak tűnik! :)
Persze, ez majd a használatban derül ki.

Miyori, nekünk is takonk van, csak nekünk captiva, mohican..
Nagyon szép az a kiságy valami ilyesmit szeretnék én is, majd az új lakiba, a babaszobába :) most itt anyuéknál fehér lesz, meg a pelenkázó is.
Az ágyat úgy kapjuk majd az ikrek után.

Kép
A férjem úgy hívja bébi-bmw :)



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Sziasztok!

Miyori: Juj szegénykém....jobbulást, ez a becsípődés brutaliti lehet...
A kiságy nagyon helyes, szép a színe, és valóban nagyon strapabírónak tünik.

Suprise:cuki a kocsitok, de a babátok a legszebb ;) Köszi a fotókat!!

bayar: A babkocsit nem csoda, hogy Örs apuja így hívja...nagyon ott van :)nekem nagyon tetszik!

Köszi lányok a kérdést, igen majd megyünk haza, a tervek szerint egy hét múlva, kedden indulunk haza, ha hétfői vizsgálaton zöld utat kapunk...nagyon remélem!!!

Ez a kombináció, pedig a miénk: Kép

Bababútorokat após-anyós összerakta otthon, de fotót, majd csak végleges verziót teszek fel :)

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Katapetra: szuper a bébimobil! Elég sokat megnézegettem, de szerintem ilyent még nem láttam. Tetszik! Ránézésre ennek is megvolt az ára mi?! :P

Ja amúgy mindig van min kiakadnom... Hétvégén végre megtaláltuk a megfelelő lakást, de a fundamenta ül hetek óta a vevőink ügyén, így nem mertünk foglalózni.... Már a központot is hívták, de nem látnak semmit az ügyből!!! Olyan idegtépő!!!
Tuti el fogják vinni előlünk, amit kinéztünk!!! :cry:

Lehet, hogy addig elkezdjük kifesteni a lánykori szobámat, aztán ha mégis lenne valami, addigra kész lenne, mire szépítgetnénk az új alkást!

Vircsike!!! Mi volt Veszprémben? :wink:

Kezdek aggódni a többiekért, akik régen voltak!!!
Vagy uncsik vagyunk??? :P



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Sziasztok!
Jaj, de szép babakocsik!
Suprise! A tiéteknek a mintája nagyon tetszik! Van itt egy ismerős anyuka a faluban, épp láttam, ugyanilyen babakocsijuk van! :) Mi még nem vettük meg, lehet, júliusban lesz csak meg. Itt a nagy átalakítások közepette nem is tudnám hova rakni. :(

Katapetra! A tietek is nagyon tetszik, de utánanéztem, és mikor az árát megláttam, teljesen lemondtam róla. A Tako kocsik is tetszenek, de nekem még az is drága kicsit. Van hozzá egyébként bébihordozó?

A fotókon a babák is nagyon édesek! Mi is voltunk 4D-n, és annyira jó volt látni!
Kép 24 hetes fiatalember :)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Igen komoly egyezkedés ment otthon a férjemmel a babakocsit illetően...akciósan vehettem meg+ha találok jó minőségű olcsó bababútort...összejöttek a feltételek, így meglett :)

Gabella: a kicsi fiad (itt is) csodédes!!!!!

bayar:remélem mielőbb rendeződik ez a lakásmizéria, és sikerrel jártok...rossz lehet, ez a bizonytalanság, és várakozás....

Egyébként igazad van ...nekem is furi (nagyon is), hogy a többiek egyáltalán nem jelentkeznek...én is bízom abban, hogy minden rendben velük...de ha így van, akkor miért nem jönnek????
valóban ennyire uncsik lennénk?????? :roll:

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


A kocsinkról csak annyit, hogy a KIka-ban a babanapokon vettük akciósan(az eredeti ára is kevesebb vol itt a KIKA-bant, mint az Árgp.hu-n, vagy Brendon-ban), 4 részes(mózes-babyhordózó-sportrész-váz-pelenkázótáska), baromi könnyű, picire összecsukató-a sport résszel együtt is....és mivel első baba, így gondoltun ka tesóra is...remélem kifogja szolgálni :)

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Gabella nagyon édes a babód :)
Ha nekem szólt a babahordozós kérdés, akkor igen minden van hozzá! Multifunkciós! :P

Ma megint megyünk megnézni a lakást, mert hívott a nő, h elég neki annyi foglaló, amennyit nekünk hagytak a mi vevőink...

De most bekattantam arra a dologra, hogy egy "bajom" van a lakással: észak és észak-keleti a tájolása!
A gyerekszoba északon, a konyhával, keleten a nappali és a háló...
Hát nem tudom, hogy ez jó elrendezés-e! :?:
Nem tűnt sötétnek,amikor 3-kor ott voltunk, mert nagy ablakos, de mégis kicsit elgondolkodtat!!!
(Ja lehet, h azt gondoljátok, más meg örül, ha tető van a feje fölött, de, azért mégis kérdezem a véleményeteket) :idea: :roll:



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Sziasztok!

Miyori: nekünk raf-pool babakocsink van elég erősnek tűnik bár ami öcsié volt az abc design volt sokkal kisebb gyengébbnek tűnik a miénknél aztán 3 gyereket végig szolgált!Az az igazság hogy nagyon alkalmi vétel volt mert először ugye úgy volt h nem is kel vennünk jön öcsié de aztán mikor azt takarítottam láttam h az ülőrész alatt az egyik keresztbe átmenő vas el van törve így gyorsan nézelődtünk és apródon találtuk ezt 13 000-t és nagyon szép állapotban van tényleg.Hordozó nincs hozzá de nekünk nem is volt fontos mert azt már 2 hónappal ezelőtt megkaptuk a húgomét az van :)!És én nagyon szeretem a színes dolgokat azért tetszett nagyon! Nagyon szép kiságyat választottatok!Biztos jókat fog benne aludni a Kis herceg :)

Bayar: hát az tényleg bébi-bmw :) nagyon jónak tűnik!És őszinte leszek ezzel a tájolással eddig sose foglalkoztam ilyenfajta dologgal csak most hogy írtad !Az hogyha világos volt délután szerintem jó!Mondjuk nekem a nagy ablak ami mindig kritérium aztán a világosságon még a falszineivel meg a bútorokkal is tudtok játszani :)

Katapetra: hát a ti babakocsitok is csodás!A babszoba bútorról meg még rémlik valami kép mikor vettétek akkor tettél fel de végleges verziót is kérünk természetesen!Hétfőre meg szurkolok!

Gabella: Amúgy én újonnan is találtam ilyen babakocsit úgyse volt annyira vészes az ára a mienknek!Nagyon csodálatos kisfiad van nagyon jól sikerült a kép róla!

Szandrii is jött régebben elég gyakran de ő is már nagyon rég volt!Szörnyella is!Vircsike reméljük nem morzsolódott le csak mondjuk költöznek és nincs internet közelben de ó lenne ha mindenki visszatérne és lehetne tudni ki hol tart mi újság a babókkal

Én ma voltam belgyógyászaton ezzel a véralvadásos dologgal amit régebben írtam és sajnos szúrnom kell magamat írtak fel fraxiparin injekciót csak épp senki nem mutatta meg h kell beadni és most azt nem tudom hogy fogom csinálni!Na meg hova adjam hogy jön a nyár mert azt mondták lila foltok lesznek a helyén!Lehet combba vagy hasba!Hasba kicsit brutálisnak érzem mert ugye van amikor ott munkálkodik Kis manó és félek h egyszer pont olyankor rúgna de combomon meg nem szeretném ha azt hinné mindenki h üt a párom!Valaki esetleg használt már olyan injekciót amit bőr alá kell adni?Ha igen hogy adta be?

Kép
Kép/1-38-29-2015_07_31-.jpg" BORDER=0>
suprise
Bátaszék
 
 


http://www.sidrakids.com/Tomas-BombleBee.html

Én most még ezt a fajta babakocsit nézegetem.

Köszi a dicsérő szavakat mini-manóm nevében is! :) Amúgy csoda, hogy ilyen kép is sikerült, mert egész vizsgálat alatt a placentába fúrta az arcát, nagyon küzdött a doki, hogy lássunk valamit belőle! :)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Suprise! Nem irigyellek a szurkálással kapcsolatban!
Nem tudsz 1x 2x elmenni az orvoshoz, hogy az asszisztens beadja, megmutatja, aztán utána neked is menne! ?

Most ugrottunk be a Brendonba, ott volt kiállítva Katapetráék babakocsija- szerintem! Most jobban szemügyre vettem! :shock: - főleg az árát :P
DE nagyon vagány!

Mostanában kell hívnia a nőnek, hogy mikor menjünk!
Én is nézegettem a neten, hogy északi szobába zöldet kell tenni, majd olyanra festjük- persze nem ogre zöldre :lol:
Amúgy is halvány zöld a babaágynemű. :)
Azóta kaptunk egy barack színűt is, az majd jó lesz anyuékhoz a kiságyba.

Úgyhogy drukkoljatok, ma áment kell mondani, vagy nem a lakásra.
Majd este benézek, hogy milyen döntés született!



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Sziasztok!
Látom mindenkinél van minden, a babakocsik és kiságy nagyon szépek!
Gabella: Édeske nagyon a kis csöppség!

Azért nem jelentkeztem, mert már Veszprémben vagyunk a cuccaink kell még valahogy felkerüljenek és akkor rendben leszünk csak utána tudunk ilyenre koncentrálni, hogy babaholmi. Egyenlőre egy kis szerény lakásban lakunk augusztusra keresünk majd a családnak megfelelőt, ez most addig így kettőnknek elég.

Elkezdett a tejem folydogálni szerencsére inkább reggelre csupa foltos a pizsamám és napközben használok melltartóbetétet... elég korán, de annyi baj legyen. :)

 Pregnancy Ticker
vircsike92
Hidas
 
 


Vircsike milyen Veszprém? :) Merre felé laktok?
Ezek szerint, akkor bejött a munkahely! :)
Gratulálok!!! :wink:



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


bayar: Tájolás??? hát sajnos nemvagyok egy építész, remélem jól fogtok járni a lakással...hát igen, azon az áron én sem kaptam volna meg...De hála a Kikanak....:)

suprise: Én a lombik alatt szúrtam magam, nem is keveset...de az hasfalba, bőr alá ment...nekem is egy asszisztens segített az elsőnél.
Szerintem is mindenképpen kérj segítséget szakitól, főleg így pocakosan...nem kellemes, de hamar bele lehet jönni.
Köszi a drukkot, aranyos vagy!


Vircsike: Sok sikert nektek is a lakásmizériához!
Jön a "tejcsid"? Nem semmi, ez különben adottság, van akinek van előteje, van akinek nincs(pl.nekem).

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


bayar: mármint a babakocsi árára gondoltam :) csak hülyén fogalmaztam...

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?