Új privát üzeneted érkezett!

Megjöttünk!

Nekem azt hiszem a derekam fogja feladni a legkorábban...
Tegnap erkélyt takarítottam, attól éreztem úgy, mint akinek a bal oldalába kést vágtak, csak reggelre múlt el... ma meg fürdőt, és szintén ugyan ez... De nem is emelgettem, semmit nem csináltam olyant...
Csak nem tudom mi lesz később...

Viszont reggel már aktivizálta magát, és napközben is éreztem, úgyhogy remélem a tegnap nap csak lustaság volt neki :)

Nekem majd kedden adja a védőnő a receptet a cukorra, én kivi vagyok rá :) elég sokan undorodnak, de azt mondta a védőnő, h nyomhatok bele citromot - úgyis állandóan citromos vizet iszok.

És akkor védődő után megyünk a babakocsiért :)
Teszek fel képet persze, már nagyon várom!!! :)

Katapetra!!! Jó nagy a pocid :) Rám még sokan azt mondják, hogy jól laktam :P
De Te az elsők között leszel szülés szempontjából - papírforma szerint! :)

Kilóban nem vészes KOPP KOPP 53,7 voltam 2 napja.

Nálunk 2 ezer forint különbség van a sima és a 4D között, de azt nem tudom, hogy akkor hogyan épül fel a vizsgálat, vagyis hogy miben más. Nekünk múltkor is felajánlotta, h cd-re veszi az egészet.... nem akartuk, de most nagyon akarjuk!!! majd jövök is mutizni :)



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Miyori: kedden megyünk cukkerterhelésre, utána 4D-re, remélem aktív lesz...bár ennyi cukortól nem csodálnám az ellenkezőjét sem, hogy bekómál, és aludni fog :)
Már nagyon várjuk...hozok majd pofifotót :lol:

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Sziasztok!
Én is augusztusra vagyok kiírva elvileg 19-én érkezik elõreláthatólag.
Mi 30-án megyünk 4D-re és május 15-én kell túlélnem valahogy a cukorterhelést, de eléggé irtózok tõle :cry:
nem tudom ti hogy álltok pocakmérettel nekünk jó nagy bálnabébink van és a hasam is terebélyes a 22. héthez képest.
vircsike92
Hidas
 
 

 
 

Sziasztok, most csak gyors bejelentkezés, mert egész nap úton voltunk, cukorterhelés, full labor, full uh vizsgálat, vásárlás a babának....hulla vagyok, de minden rendben!!! és ez a legfontosabb, a cukorterh-t túl lehet élni, persze nem finom, de ha muszáj....6.2 lett 120'perces...vérkép, vizelet renben.
Itt a 4D, sajnos nem olyan, mint otthon, inkább a babát vizsgálják, nem a mozizáson van a hangsúly.... egy-két fotót kaptunk, ezt meg is osztom veletek.
Jó éjt, majd jövök hosszan, csak leragad a szemem...
Vircsike92: gratulálok a babához, gyee, amikor csak tudsz, üdv itt közöttünk! ;)

Benike 24+4 hetesen, méretei alapján (865gr.) 25+5 hetes :) Kép

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Katapetra: Egy igazi kis gyönyörűség! Gondolom, nagyon jó érzés volt így látnotok!?

Vircsike gratulálok a babaváráshoz! Kisfiú vagy kislány lesz?
miyori
BAZ-megye
 
 


Katapetra! Nagyon szép :) Milyen édes az arca! :)
Legyen is az első a babavizsgálat aztán a jó képek.
Remélem ha megyünk, mi is egy ilyen pofis képpel büszkélkedhetünk majd.

Nekünk meg megvan a babakocsi, de este mikor megjöttünk le is vittük a pincébe mert akkora, és sok részből áll, de ígérem lesz róla kép...

Ma megyek a táppénzes papírért, aztán viszem a munkahelyemre...

Vircsike, gratulálok! :) Mesélj magadról! :)

Pusz



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Sziasztok!

Katapetra: nagyon szép nagyon édes :) És mi szépeket vetettek?

Bayar: nem hónap végén mész mindig a táppénzes papírért?Én mindig de most már a főnököm csak egy fénymásolatot fog kapni mert sose adja le időbe és az eredetit meg beviszem az egészségpénztárhoz!A képet meg várjuk a kocsiról!

Vircsikee: mesélj még magatokról!Tesók?Melózol vagy már táppénzen vagy?Merre fogsz szülni?És képet is szivesen nézegetünk

Kép
Kép/1-38-29-2015_07_31-.jpg" BORDER=0>
suprise
Bátaszék
 
 


Suprise!
Igazából ráérnék bevinni a kettőt egyszerre a hónap végén, mert 20-án már könyvelik, a hónap végi nem érkezik be addig, de szerencsére így is megkapom a teljes összeget egyben.
Az elején volt belőle gubanc, 20 ezer Ft-okat utalgattak....

De mivel ráérek, így beviszem, legalább megvan a séta ;)

Nekem a gazdaságishoz kell vinnem, egyszer ő is elkeverte... A főnököm ezer éve nem látott :D

Igen, igen, én is szívesen nézegetek képeket Rólatok, úgyhogy csak rakjatok fel :) én már sokat raktam!



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Köszi Lányok a kedves szavakat!

Jó érzés volt 6 hét után latni a kicsi fiúnkat!
Sokmindent vettünk: pelenkázóra szivacsot, Tommee Tippee készletet, mellszívót, lázmérőt, pipere szettet, mellbimbó védőt, melltartó betétet, kiszoknit, cumikát(ezt lehet feleslegesen)..hát ilyeneket!

Szép estét!

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Bocs, hogy el vagyok veszve, igazából nincs semmi változás, nincs semmi gond, minden megy simán. Szinte fura, de ez most olyan jó!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Hol vagytok Kismamák? :P

Remélem mindenki szívja magába a D vitamint :)
Persze csak óvatosan, szinte nyári meleg van.

Nekem van szerencsém a hintaágyban pihegni, a napernyő alatt. A manókám szemmel láthatóan élvezi, mert csak úgy tesz vesz odabent! :P

Amúgy nálunk sincs semmi, várjuk a szerdai uh-ot! :)



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Nálunk ma voltak látogatóba a férjem testvéréék. Hoztak rengeteg kis ruhát, mert a kisfiuk már kinőtte. (augusztusban lesz 2 éves).
Úgyhogy az első 9 hónapra kaptunk elég sok ruhát, már csak egy-kettőt kell venni. :-D

Nagyon örülök a napsütésnek, bár nem tudtam még igazán kiélvezni, mert dolgoztam. De majd most hétvégén! :-D

Jó hétvégét mindenkinek!
miyori
BAZ-megye
 
 


Sziasztok Bocsi egy kicsit szótlan voltam, megbetegedtem és az ágyat kellett nyomnom hála égnek nem influenza csak valami mezei kis megfázás.
Katapetra: Gyönyörû a bébi angyali kis pofija van :)

Magamról röviden annyi, hogy én egyetemre jártam mikor megtudtam tavaly decemberben, hogy babát várok és otthagytam a sulit. Jelenleg itthon vagyok a párommal együtt élek már egy ideje, neki van egy közel 3 éves kisfia, de az anyukája neveli a fiúcskát.
Nem tudjuk még, hogy lány vagy fiú a babukánk, 30-án kedden megyünk 4D ultrahangra akkor talán meg tudják mondani, a 18 hetes uh-n hason fekve aludt végig és semmi nem látszott :)
Egyenlõre a szüleimnél lakunk a kiscsaláddal külön házrészbe, külön bejárattal stb. de talán sikerül felköltöznünk Veszprémbe ahol kapna munkát a párom és én is tudnék otthonról dolgozni. Az unokanõvérem és a férje ajánlottak nekünk munkát és ingyen lakást is csak fel kéne költözni oda, ami nem probléma hiszen amíg nem kényszerültünk rá, hogy hazajöjjünk a szüleimhez külön éltünk Pécsett.
Kisruhákról jut eszembe... mi is rengeteg mindent kapunk a rokonságtól, ismerõsöktõl és csak rakom egyik szekrénybõl a másikba a tömérdek babaholmit :D
vircsike92
Hidas
 
 


Mivel még uh képem nincs egy képet a pocakomról :) ma léptünk a 23. hétbe szerintem szép nagy pocóm van


Kép 23. hét
vircsike92
Hidas
 
 


Vircsike! Veszprém? :)
Akkor nem lennél messze tőlünk, mi is itt lakunk! :)
Én imádom a várost, nem járnátok rosszul ;)
Jó nagy pocid van :) első baba ugye?
Amúgy mit jelent az hogy "bálnabébi" :P
Korához képest nagyobb? Lehet, hogy előbb érkezik majd :)



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyk, egy ijesztő, és tanúságos szombat után...
Dióhéjban annyi, hogy szombat reggeli szerelem után elöntött a vér...minden fájdalom nélkül....irány a kórház, ahol bennfogtak egy éjszakára, és jó alaposan kivizsgáltak....
Babucink jól van, méhszáj zárt, méhlepény rendben, de nagyon lent van, emiatt indulhatott be ez a nagymennyiségű vérzés...kaptam 6 csomag infúziót, 3 popi-progeszteron szurit, és nagyon kedvesen bántak velünk! Ijesztő volt....de mivel nem volt erős fájdalom én teljesen megvoltam győződve, hogy benus jól van...és jól is, hála Istennek, már 1 kg a drága :)

Ma már itthon, feküdnöm nem kell folyamatosan, de nagyon vigyázni kell...

VIrcsike: ha leírod, hogy mikorra vagy kiírva, hol fogsz szülni, hányadik baba, hol élsz, akkor betudlak rakni téged is egy általam szerkesztett táblázatba, amit random szerűen rakok fel :) örülök, hogy jöttél, és hogy jól vagy, boldog babavárást!

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Atya ég Katapetra!!! :cry: :( :o
Sex után volt? Bocsánat, hogy így rákérdezek....
Én nem tudom, ki hogy van vele, én nem vagyok olyan felszabadult közben, mióta a a babánkat várom! Tudom, mindenki azt mondja, hogy semmi baja nem lesz, de én egy kicsit mindig "félek"
Amikor volt 2-3 nap barna pöttyöm, nekem sem talált semmit, a doki, de mégis azt mondta, hogy ne legyen sex jó pár hétig...

Hála Istennek semmi bajod, de tényleg nagyon vigyázz!!!

Nem semmi súlya van :) az a szerencse, hogy jól van, persze, ahhoz neked is jól kell lenned!!!
25 hetesen már 1kg :o

Nekem azt mondta a védőnő, hogy a súlyát, majd csak 30. hét után mérik...
De azért szerdán rákérdezek, kíváncsi vagyok.



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


válasz alul....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára katapetra 2013.04.21 20:28-kor.

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


bayar: Igen, szeretkezés után történt, miután kimentem a mosdóba pisilni...mi is nagyon ritkán voltunk együtt, és marha nyugdíjasan... DE nekem lent van a méhlepényem, a méhszájhoz közel, és ráadásul mellső fali, ami méginkább nehezíti a helyzetem, és utánaolvastam, hogy ebben az esetben előfordul, ez a fájdalommentes nagy vérzés...
Így nagy esélyem van császárra...DE a lényeg, hogy minden oké legyen!

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Bayar: Köszönöm, igen elsõ babánk lesz. A "bálnabébi" annyit takar, hogy jó nagy a szentem, a dokik mindig megdicsérik.

Katapetra: Még kiderül, hogyha költözünk, hogy Pécsett vagy Veszprémben fog születni egyenlõre nem fix a költözés. Augusztus 23-ra vagyok kiírva. Elsõ baba és jelenleg Hidason élek, de ez a közeljövõben változhat. Tudósítok az eseményekrõl és akkor be tudsz írni engem is.
Vigyázz magadra, mi is ritkán vagyunk együtt a párommal én is félek kicsit, de nekem hátsó falon tapad a lepény és eléggé fent van ahhoz, hogy ne jelentsen gondot.
Sikerült elkapnom valami cifra betegséget eddig csak taknyom-nyálam volt egybe (elnézést a szófordulatért) most már hasmenés jó erõs ugatós köhögéssel fûszerezve ami együtt nem szerencsés. :D
vircsike92
Hidas
 
 


Szia Vircsike! Gratula a babához! Ha a 92 a születési évedre vonatkozik, akkor különösen gratulálok! (Ilyenkor nagyon vén nyanyának érzem magam...)
A betegséged tényleg elég durván hangzik, drukkolok, hogy hamar elmúljon!

Katapetra! Félelmetes lehetett, drukkolok, hogy többet ne forduljon elő!

Pénteken megyünk 4D-re! Már nagyon várom! Amúgy semmi változás, továbbra is elvagyok. Gyomorsav sokszor van fent a torkomban, de ez már nem lesz jobb, csak szülés után, hiszen egyre jobban elfoglalja a helyet a bébi. Ja, még van egy kis panaszom: a sorbanállást nem bírom. Olyankor rámjön a szédelgés. Meg néha vérzik az orrom. De ezekkel még azért együtt lehet élni.

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gabella, igen a 92 az a születési évem úgyhogy nem tévedtél :D
DE ettõl ne érezd magad vén nyanyának!!!
Majd, ha kapsz képet és megosztod velünk a 4D-rõl annak örülnénk, mi jövõ kedden megyünk én csak az után tudok feltenni a kis Daginkról portfóliót :D
vircsike92
Hidas
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok a zavarásért!
(Egyenlőre) kezdő fotósként, de rengeteg ötlettel ingyen pocakos,újszülött,baba-mama fotózást vállalok. Az eredményt nyersen illetve retusálva természetesen nektek is elküldöm.
Fóton lenne a fotózás (Bp-től 5 km-re).

Akit érdekel kérem írjon a kedver@yahoo.com-ra!

Üdv:
Csilla"

Csilla
kiscsillag1
 
 


Oké, persze, majd mutatok képeket!

Azért fura érzés ám, hogy 15 évvel idősebb vagyok... :)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Inkább én érzem magam furcsán, hogy ilyen fiatal vagyok :) itt a falunkban ahol most élek sok a fiatal anyuka, többek közt volt osztálytársaim is akiknek már fél éves babáik vannak és itt ez nem furcsa. De csak a szomszéd városba megyek át 6km-re innen és már néznek rám, mint csibe arra a bizonyosra, hogy pocakosan vonulászok.
Hidd el sok helyen megbélyegeznek miatta és kérdõre vonnak, hogy mégis ezt hogy gondoltam ilyen fiatal korban, mert elvágtam az életem nem lesz belõlem semmi stb. ez elég rosszul esik.
vircsike92
Hidas
 
 


vircsike: NE foglalkozz senki véleményével, húzd ki magad, és légy büszke a pocakodra! Mert ez a legszebb dolog, ami egy nő életében történhat, hogy gyermeke születik! :wink:

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Büszke is vagyok rá és nem tudják "letörni a szarvam"!!! Egész életemben arra vágytam, hogy babám legyen és meg is ijesztettek, hogy nem lehet, ez olyan volt nekem anno 18 évesen, mintha szíven szúrtak volna és hagynának elvérezni. De amikor a kis Mukink még is csak megmutatta, hogy höhö fityisz mindenki orrára, mert minden oké akkor eszméletlen boldog lettem és nem érdekelt, hogy csak 21 leszek mikor õ megszületik. Õ lesz a legszebb születésnapi ajándékom, én augusztus 13-án születtem nem sokkal késõbb fog elvileg a kis Mukim születni. :)

Bayar: visszaolvastam és nálad láttam, hogy Veszprémben nem lehet bent az apuka csak, ha van hely a kitolásnál. Ez nekünk rendkívül rossz hír, mert a párom végig velem akar lenni elejétõl a végéig és, ha felköltözünk Veszprémbe ott erre ezek szerint nincs lehetõség.
vircsike92
Hidas
 
 


Az elsőnél én 24 voltam, az akkor átlagos volt. Sőt! Akikkel egyszerre szültem, az első babások mind fiatalabbak voltak nálam, akik pedig velem egykorúak voltak, mind a második gyereket szülték.

Szerintem 21-22 évesen egyáltalán nem vagy TÚL fiatal. És amúgy is neked (nektek) kellett ezt a döntést meghozni, és a babát is nektek kell felnevelni. És azért mégsem 17 vagy! 20 felett szerintem pont ideális.

Mellesleg itt a faluban is több az épphogy 20 éves kismama, mint a 30 feletti, de valahogy most egyre többen vállalnak akár 35-40 évesen is babát. Szóval nem érzem magam kirívónak.

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Igazad van szerintem is mindenkinek a maga dolga és joga eldönteni, hogy vállalja a babát az adott élethelyzetben vagy sem. Mi úgy döntöttünk szeretnénk ÕT mindennél jobban boldogságban felnevelni és ez innentõl csak a mi felelõsségünk. De ezt sokan nem így látják és kívülállóként is bele akarnak szólni.
vircsike92
Hidas
 
 


Hali lányok!
Szép napsütés van ma is már az ebéd is mindjárt kész nálam hála a korai kelésnek és még ezer dolgom van.
Az a helyzet, hogy errõl elég kellemetlen nekem kérdezõsködni, de gondolom így várandósság alatt kb mindenkit érint az inkontinencia kérdés. Engem is elért ez a "gyönyörûség", de nem vészes egyenlõre csak erõs köhögésnél vagy tüsszentésnél fordulnak elõ apró gondok. Nem szeretném, ha ez ennél tovább menne, van valami hasznos tanácsotok, hogy mit tudok tenni ennek érdekében?
vircsike92
Hidas
 
 


Vircsike: Hát a legegyszerűbb, leggyorsabb a betét :P , de az időben elkezdett intim torna is hatásos...mást sajnos nemtudok tanácsolni...

Többiek????

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Vircsike én a fiamat 20évesen szültem szoval szerintem egy 20-21éves már elég érett arra hogy anya legyen :D
Vendég
 


Katapetra: Igen ez a megoldásom egyenlõre, de ezzel nem akarok megbékélni :(
sorlyke1: köszönöm a biztatást én sem érzem magam túl fiatalnak és tudom, hogy képes leszek megbirkózni a feladatokkal
vircsike92
Hidas
 
 


Á, én még most sem vagyok benne egész biztos, hogy megbirkózom a feladatokkal! :D

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Inkontinencia kérdés:
Az első várandósság alatt nem találkoztam az esettel. Mindez a gátmetszés után jött elő. Hiába intimtornáztam a másodiknál, harmadiknál, a hányásos időszakban egyszerűen nem tudtam melyik felemmel legyek a wc felé. Azóta, hogy nem hányok nincs ilyen gondom megint.
ghkriszpi
 
 


Ahogy ghkriszpi mondja, de nekem csak most a harmadiknál fordult elő ilyen. Én vittem a lavrot magammal a wc-re... :) Ok, ez csak így utólag vicces.

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Kép

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Hú, itt is fiúuralom van! :)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


:DDD

Többiek, hogy vagytok?

Szörnyella, ghkriszpi, Szandriii, bayar,miyori, suprise, keyra78??????

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Sziasztok!

Bocsi hogy eddig nem voltam de ismét Dombóváron voltam!

Katapetra: nagyon sajnálom ami történt de most már jó olvasni hogy jól vagytok és vigyázz magatokra!A táblázat viszont szuper remélem lassan mi is színeződhetünk már!

Vircsikee: Én is csak 2 évvel vagyok időseb és rám sok helyen úgy néznek mintha ufo lennék h kismama vagyok de az ilyen embereknek vagy nem sikerül vagy már több nem lehet nem a koroddal van igazából bajuk hanem saját negatív érzésüket vetítik ki rád!Én jártam úgy h egy 34 éves hölgy megszólt h márt mutatta meg a mi Kismanónkat 3 hónap után uh képen majd h végre sikerült neki (volt már egy abortusza egészségi okok miatt) 8 hetesen elkezdte mutogatni!Ő is csak azért szólt meg mert féltékeny volt h nekünk már most sikerült neki meg ,még akkor nem!Azért van manapság ennyire kitolódva véleményem szerint a gyerekvállalás mert a világ hozza magával!Régen nem volt gond mert a családfő eltartotta a családot de ma már egy nőnek is el kell odáig jutni h letegyen ugyanannyit az asztalra és utána tud csak elkezdeni gondolkozni a gyerekvállaláson amit én nagyon sajnálok!Én hiszek abban hogy minden baba akkor jön mikor jönnie kell van akinek ezért jön fogamzásgátlás mellett is és van akinek ennek ellenére sem!A lényeg nekik a törődés és a szeretet!

Kismanónk múlt héten alig mocorgott, kicsit feszült is voltam miatta de azért néha rúgott egyet-kettőt jelezve hogy jól van aztán tegnap megint feléledt de már úgy, hogy apával feküdtünk az ágyon és látni lehetett ahogy rugdos :) Ilyenkor mindig elpityeredek a boldogságtól mikor végre apának is mutat valamit abból amit azért mi igencsak érzünk és olyan jó ezeket együtt tapasztalni!

További szép napot mindenkinek!

Kép
Kép/1-38-29-2015_07_31-.jpg" BORDER=0>
suprise
Bátaszék
 
 


Még egy kérdés valaki szenved még allergiától?Ha igen mit tesz ellenne mert ugye a gyógyszerek nem szedhetőek de nekem nagyon borzasztó már tiszta sebes belül is az orrom!??

Kép
Kép/1-38-29-2015_07_31-.jpg" BORDER=0>
suprise
Bátaszék
 
 


Megkaptam a terheléses vércukor eredményemet, minden okés vele. A vasam még épphogy az alsó határ felett van, de a véralkotók (Hgb, hematokrit, vvtest) mind minuszos. Nehezen is ment a levegővétel az utóbbi napokban. Másfél hónapja egy időre leálltam a vas szedéssel, mert az az előző vérképnél a felső határ felett volt jócskán. Eddig tartott. Feldolgozta a picinyem a vasamat vagy inkább én neki.
Pár napja nyilvános a babanevünk. Írisz, ebben egyeztünk meg. Na meg a Hajnika már mindenkinek kikotyogta (ennyit a titoktartásról), akkor közzéteszem itt is.
Katapetra örülök, hogy nem lett komolyabb baj.
Hát a fiúk jól lenyomtak, de nem baj, legalább majd lesz választék a csajoknak, ha megnőnek. Az első szülésemkor a 40 fős gyermekágyasból 4 szült kisfiút, amíg bent voltunk. Akkor bébibumm volt a május 1-i határidő miatt, amikor is módosították a gyest . Ez azóta érvényét vesztette. Most pár napig nem leszek, mert vendég jövés-menés lesz. Holnap fújja el Hajni a 3 gyertyát és nagy a készülődés.
Mindenkinek jó pihenést!
ghkriszpi
 
 


Sziasztok!

Én nagyon örülök ennek a sok napsütésnek, de ugyanakkor elég nehezen viselem. Minden nap, amikor hazajövök a tanításból már nagyon fáradt vagyok.
Azt vettem észre magamon, hogy eltérően reagálok dolgokra, mint eddig? Ti nem vettetek észre ilyen változást
Tegnap és ma is éreztem egyszer egyszer, hogy bekeményedik a hasam, nem kifejezetten rossz érzés, de azért meg lennék nélküle.

A következő hónapban tervezzük megvenni a babakocsit és a kiságyat. :-D A szobát már a férjem kifestette! :-D

Nekem szerencsére még nincs vizelettartási problémám, de van helyette egy nagyon barátságtalan aranyerem. Remélem visszahúzódik! :cry:

Olyan jól néz már ki a táblázatunk, remélem lassan mindenki megtudja már a babócája nemét!

Jó hétvégét kívánok mindenkinek!
miyori
BAZ-megye
 
 


Én is itt vagyok! :)
Csak mi is jöttünk mentünk... :)
Voltunk uh-on :)
Olyan nagy már :)
Nekem is azt mondta, hogy kb fél kg :)
Sajnos képet nem tudok feltenni, mert amit kiírt cd-t arról nem tudom levenni, de én tiszta apósomat látom benne :D
Minden ok vele szerencsére! :)

Mi jhéten megyünk cukorra :)

Allergia nekem is van egy picit, én semmi gyógyszert nem szedek rá, néha iszom egy kálciumot és ennyi :)

Már nagyon nagyokat rugdos imádom :)



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Sziasztok :)
starshine
 
 


Hú nekem nagyon kemény már az allergiám!Eddig se volt gyenge de így gyógyszerek nélkül lassan elviselhetetlen!Örülök hogy mindenki jól van!Az én manóm megint nem annyira aktív!Mutatja mindig hogy itt van de lehet a picinyemet si csak az allergiám zavarja majd megkérdezem a dokimat is!
Starshine kicsit bővebben?

Kép
Kép/1-38-29-2015_07_31-.jpg" BORDER=0>
suprise
Bátaszék
 
 


Suprise: Köszönöm a hozzám intézett kedves szavakat és biztatást. Jó tudni, hogy nem vagyok itt egyedül "fiatal" kismama :D
Valóban sokan inkább azért néznek kérdõen, mert ugye ennyi idõsen nem tudtam még olyan karriert és egzisztenciát kiépíteni magam körül ami manapság elvárt egy nõtõl mielõtt babát vállal és igen, valóban sok problémánk van. A páromnak sincs munkája, én se kapok egy vasat sem a várandósságom alatt, de van egy támogató családom és a szüleim gyakorlatilag eltartanak minket addig amíg talpra nem állunk. Itthon lakunk, télen melegben voltunk, mindig van mit enni és nincs semmi probléma a vizsgálati költségekkel sem, mert szívesen állják az unokájuk érdekében. Ha összejön a veszprémi munka és fel tudunk költözni pár héten belül akkor már oké lesz minden. :) Szóval, légyszi szorítsatok!

Kedden 4D már alig várjuk olyan kíváncsi vagyok a kis pofikájára, nem is az érdekel fiú-e vagy lány. :D
vircsike92
Hidas
 
 


Sziasztok!
Hátha valakit érdekel!?Most lesz a születés hete és több helyszínen is lesznek előadások,programok!
http://www.szuleteshete.hu/programok-helyszin-szerint

Kép
Kép/1-38-29-2015_07_31-.jpg" BORDER=0>
suprise
Bátaszék
 
 


Sziasztok!

Tősgyökeres Babanetesként örülnék, ha szintén Babanetes kismami lenne a következő elégedett tulajdonosa hőn szeretett babakocsinknak, úgyhogy engedelmetekkel linkelném. Köszi, és jó babavárást! :D

http://baba-mama.vatera.hu/babakocsi_ba ... 83285.html

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


A Vatera természetesen kikerülhető, kérdezzetek nyugodtan priviben. :wink:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?