Új privát üzeneted érkezett!

Barbi,

Melyiket vettétek végül?

K.

cuiccolo
 
 


Szasztok, na erre varjatok (a XXI.században már) patentot:

A mio figlio még élete komoly 5,5 hónapja alatt 1 X (egyszer) sem kelt fel 01:00 elött! SOHA! 21:00-21:30 elalszik és 2-3-4-4,5 mikor, hogy kel elöször...
Na, tegnap 10 perccel mielött hazaértünk! 23:50-kor!
Van ezeknek vmi bébikorban lassan visszafejlödö membránjuk vagy mi?????

Utána szokásos szopi és aludt fél5ig, majd 8kor megint riado....hm?

Sztetek? Mert szerintem, megérezte...Kép
timili
 
 


sziasztok!

Timili, a képen nem a Boró van, nem ismerem azt a csajszit. A jobb alsó pasas pedig Boró pasija, a bal alsó gyerek pedig Boró fia. Mindkét fotót én követtem el.Kép

Judit, hova jártok tornázni? Mert bekattantam, de nagyon. A művházban nincs babamamatorna, csak úszás. Viszont van aquafitness, ahova heti 2* le kellene járnom. Apával fogok is este beszélni.

No megyek főzni.
Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 

 
 

Ed, aquafitness kiváló az izületeknek, "szakmailag" csak javasolni tudom...Kép
timili
 
 


Timili, köszi. Próbálnék felüléseket csinálni, de sajna a derekam nem bírja.
Ma este megbeszélem apával a részleteket és talán már szombat de eljutok. Már nagyon kell egy kis mozgás!

Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Timili!
Mindenkitol bocs, hogy kontárkodok. A topicot rendesen nezem, mert a sofiben fogok szülni a nyaron. Masodik babi.
Az osztriga téma engem is erintett (regebben, most mar nem szoptatok). Olyan helyen voltunk, ahol "terem" az osztriga (a ferjem valo oda), es a csaladjaban van "csecsemosnover". Tole kerdeztük, ehetek-e. (Nagyon szeretem) Azt mondtak, hogy nem. (az okot mar nem tudom...._() Remelem, nem abranditottalak ki, van egy csomo mas jo dolog is.
Hova utaztok?
Udv,

Masodik (babat varó)
masodik
 
 


Ed,Képment!
timili
 
 


Barbi!

Ha erre jársz:küldj egy mailt, anélkül nem tudok írni, mert újra installálták az op.rendszerünket és kitörölték a mail címlistát.
Hajni
phajni
 
 


Második, köszi, sajna tegnap ettem vagy 6-8-at...mostmár vagy meghalunk mindannyian, vagy nemKép


Judit78, hol vagy? Mutass már vmit a gif-jeidböl, lécci!
timili
 
 


Örömmel tudatom, a fiam ma 19.39 perckor hosszas próbálkozás után "kutyázik".Kép
Apát hivtam, szalad haza h lássa az atrakciót,addig én dicsérgetem a müvészt.Kép

egybüszkeanya.hu
timili
 
 


Kép

Gratula, gratula!! Ügyes Márki!

cuiccolo
 
 


Timili, ha így haladtok, hamarosan futhatsz utánaKép
Ja, képzeld kipróbáltam a feladatokat és Kincső közben nevetett rajtam.Kép

Ma nálunk is volt új dolog:
Kincső ma igen csendben volt a hálószobában. Tudtam, hogy rosszalkodik, de hagytam. Kipakolta a szekrényéből az összes ruhát. Amikor megkérdeztem, hogy mit csinált, huncutul kinevetett.
Néhány napja azt játszák az apjával, hogy építenek kockából egy tornyot, majd Kincső ledönti. Ma azt vettem észre, hogy Kincső próbálja egymásra rakni a kockákat.

Most az apja próbálja etetni a konyhában. kiváncsi leszek az eredményre.

Jó éjt
Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Hali lányok és nagyon ügyes babáik,

nem tudom mi van a Dorcival, egész álló nap csak morog. Tegnap és ma is.

Nálam megjött a mikulás a r..dék, pedig még igazán húzhatta volna egy kicsit.

Ed, mi a Brendonba járunk. 99000 Ft. 8 alkalmas bérlet, amiből 5000 Ft. levásárolható a Brendonba. (Szóval ha heti 1 alkalommal jártok, akkor 2 hónapra 49000 Ft.)
De ha megmondod, hogy neked melyik kerület lenne jó, akkor lehet, hogy tudok segíteni.

Judit

KépKép
KépKép
ytong
 
 


"Ja, képzeld kipróbáltam a feladatokat és Kincső közben nevetett rajtam." Kép


Ytong, nem sok egy kicsit a 11.750,-Ft egy alkalomra a baba-mama tornáért?Ennyi pénzért a minimum h igy nézzél ki a program végén!Kép


Hazaköltözöm és ebböl fogok élni!
timili
 
 


Ed, a toronyépités nagyon Kép. Ezt sokkal késöbb kellene tudniuk kivitelezni a babáknak, neeeem?

Judytong, Dorka morog, mert készül kutyázni.

Én most lefekszem, jó?

Szép álmokat Mindenkinek Aki Olvas Minket!

timili@akimégmindig.happy
timili
 
 


Bocs, már fáradt vagyok, egy ö kevesebb, szóval:
A torna 8 alkalomra 9900 Ft. ebből 5000 levásárolható a Brendonba. Azaz 4900 Ft/8 alkalom.

Megyek aludni, mert már nem látok.

J

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Halihó,

Ma sehol senki? Tegnap én is csak read only voltam, nem volt erőm ííírni.

Ytong,
Mi lett a morgás vége? Elindult? :-))

Ed,
Ügyi Kincső! (bár ezt már tudjuk a kis lépcsőmászóról)

Barbi,
Ti hol vagytok?

K.

cuiccolo
 
 


Szép Jó Estét Mindenkinek!

Bevásároltam bébiegészségre ártalmas, ugyanakkor eredményes, és ártalmatlan de eredménye kétséges fogkenegetökböl és így most felkészülve érzem magam h egy hétre "sielés" cimén eltünjek a szemetek elöl.
Vettem még csomagolópapirt is egy komplett háztartásra valót, mert úgy gondolom 5,5 hónapos "márkutyázó"Kép gyerekkel semmit sem nélkülözhetek...
A kisebb sporttáskába a fogzási cuccokat rakom, a nagyobba az esetleges megfázásra viszek "kezelést". Jönnek még a kedvenc kajái üvegben (1 heti adag súlyra sem kevés) és pár doboz az új "kedvencböl" (Milupa HApép)Komoly mennyiséget viszek még ruhából , mivel nem tudom van-e izzitva mosógép a fogadásunkra (ma mindkettö "háziruhát" sikerült a pelus tartalmával közvetlen kapcsolatba hozni). Mindezen kivül az összes babakocsirekvizit, játék és játszószönyeg, két féle napkrém...stb

Magamnak pedig csomagolok 1 nadrágot, egy pulcsit és egy kabátot, néhány alsónemü és kész is a karaván...
A biztonság kedvéért utazik a snowboard is meg a cipök, (mindez 2X) nehogy ott ne tudjak, "ha nagyon szeretnék"...
Kihagytam vmit?

Ja, utazóágy is jön,teljes menetfelszereléssel(takaró hegyek, TigrisneköltözöttMicimackó-hálótárs)
timili
 
 


Itt vagyunk,

a morgás vége tényleg a felállás lett! Honnan tudtad? Persze nem úgy csak kinyomja magát állásba, aztán 2 másodperc és visszahuppan.

Timili,
nektek jó síelést.
Még annyi, hogy az alma nem megy útáljuk egyenlőre, viszont a brokkolit krumplival imádjuk (persze csak max. 2 kiskanál, az is több adagban.)
J

KépKép
KépKép
ytong
 
 


judit,

Úgy tűnik Dorci nem akarta, hogy anya kimaradjon a dicsekvésből...
Hajrá Dorci! Felállni, ez igen!

timi,
Nagyon nagyon jó sielést Nektek!

pusz,
K.

cuiccolo
 
 


Megérkezett a postával aKépés apa most hozta haza.Bár ez inkább amolyan hason-hinta, nagyon biztató és komoly reményeket füzök hozzá, mert a fiam nagyon szeret hasalni. Remélem holnap reggel még indulás elött egy fotót fel tudok nyomni róluk.
Most már tényleg lefekszem...

Dorci ügyes Bogár! Almát, nem csodálom h nem komázza, kóstold meg, egy nagy adag (vagy kicsi 125gr-os adag?:o)) sz...(rizs) Különben úgyis a brokkolis krumplitól fog nagyra nöniKép Az USA-ban pl. elöször a tejpapit, majd egyböl a zöldséget táplálják hozzá. Utsó csak a gyümölcs.

Cuicco, köszi...nagyon izgulok. Csak a hölégbefúvó meg a vizforraló itthon ne maradjon!....
timili
 
 


Ha mégsem sikerülne reggel felcsatlakoznom:

Jó topic-olást a jövö 7re!

(Bár lehet h találok netcafé-t a taljánoknál is...)

Pusz-pusz
timili
 
 


Sziasztok!

Mi tegnap temetésen voltunk.Kép
Mi Bencével a temetőbe nem mentünk ki, csak utána az összejövetelen voltunk. Én nem akartam leutazni, mert nem tartottam jó ötletnek a gyász közepébe beállítani a nevetgélő, gügyögő babával, de a férjem ragaszkodott hozzá.

Timi, síelésKép nagyon szuperKép érezzétek magatokat jól! Nyáron már könnyebb lesz elindulni, nem kell annyi cuccKép

Kriszti, végül Römer King Ts plusz Teresa amit vettünk. (Milyen röhelyes, hogy ilyen hosszú neve van!)Eddig nem vettünk semmit a netről és felkészültünk, hogy elbukjuk a pénzt, de szerencsére nem így lett. Bocsi elfelejtettem , Ti melyik mellett döntöttetek?

Judit, milyen ügyes Dorci! A köv. talin muszáj bemutatnia!Kép

2 napja Bence bojkottálja a kajálást, kivétel. yoghurt és az esti tejpép. Aludni se akar lefeküdni. Nem tudom már megint a fogára fogjam?

Ti pályáztatok fényképpel? És a tv műsorba?

Jó éjt!
Barbi

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


Barbi,

Maxi -Cosi Priori XP extra biztonságos kivitel :-))) De még néhány hónapig itt figyel a gardróbban.
Temető: Ahogy betesszük a lábunkat (nagypapa sirjához) vígasztalhatatlan lesz és az ordítás addig tart amíg kapun kivülre kerülünk. Elég érdekes, nem?

Kaja: nálunk is bojkott van, már gyümölcs sem kell csak a tápszer. Lehet hogy front van?

Timi,
:-)))
Hintás képet szeretnék látni....

Barbi p.s.
Fénykép, tv-műsor? Miről is van szó?

K.

cuiccolo
 
 


Még itthon dekkolunk, apának még dolga akardt.

Hinta még nem nagyon dolgozik, de a mellécsomagolt papir szerint "idöt kell adni a gyermeknek amig rájön" h milyen jó is ez.
Majd a Márkgyerekkel is elolvastatom ezt..Kép

Temetöt járó Kicsiken nem csodálkozom, amilyen kis érzékenyre van állítva a "membránjuk", biztos vágják már a kapuban, h az itt nem "heje-huja vigalom".

Ha az enyém most bealudna, tán össze tudnék rendesen csomagolni...
timili
 
 


Sziasztok!

Timi, még itt? Akkor még írjál!Kép

Kriszti, az az ülés is nagyon szuper!Kép
Ma reggel bünti volt nem kapott szopit míg meg nem ette a gyümölcsét. Én sem értem mi van.

A fényképpel fotónyomtatót lehet nyerni.
A tv pedig: induló műsorba keresnek szereplőket. Nektek nem jött fel olyan ablak, amin ezek voltak?

Barbi

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


Barbi,

Nekem nem jött ilyen pop-up..... Beneveztél?
Én korábban az NLC-n töltögettem mindent, de soha nem nyertünk. A keresztelőre Marci kapott 2 db. 10.000 HUF értékű gépjármű nyereménybetétkönyvet úgyhogy most várom hogy kihúzzák :-))
(amúgy nekem már 28 éve van és még semmit nem nyertünk vele, viszont az unokatesóm már 3 autót is)

K.

cuiccolo
 
 


Sziasztok,

köszönjük, majd a talin akkor mutatjuk a produkciót.

Mi ez a tv stb. dolog?

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Sziasztok!

Kriszti,csak bejönnek előbb-utóbb!Kép
AhaKép

Judit, szóval 2 pop-up jön fel, hogy 1:indul baba-műsor keresnek szereplőket.2:fotónyomtatót lehet nyerni.

Nincs túl nagy forgalom.Kép
Újra van a kedvenc sorozatom Bűbájos boszik. Csak én nézem?

Barbi

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


Sziasztok!

Judit, köszi, de a brendon nekünk messze van.

Hétvégén 2 napra a bükkbe mentünk, apa mászott egy haverjával, mi pedig Kincsővel kirándultunk.
Íme néhány fotó:
Kép

Kép

Kép

Sajna volt egy kis baj is, mert Kincső odafelé, már majdnem a háznál összehányta magát az autóban. Semmi komoly baja nem lett, mert érkezés után már vígan fedezte fel a turitaszállást.

Timili, jó utat, vigyázzatok magatokra!

Én nem megyek a tv-be és fotót sem küldök.

van még egy kis olvasnivalóm.

Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Jó reggelt! (már akinek nem 4X kelt éjszaka a csemetéje)

Tündéri Kincső! A keresztfiam jött velem Bécsbe még amikor terhes voltam és ugye én igen hányósan viseltem. Ő is kidobta a taccsot a parkolóban amikor megérkeztünk, de büszkén mesélte mindenkinek, hogy a Kriszti is h...t ám! Ő sem előtte sem azóta nem produkált ilyet :-))

pusz,
K.

cuiccolo
 
 


Barbi,
én is szeretem a Boszikat, de a héten még sajna nem jutottam oda, hogy megnézhessem, de talán ma.

Ed, kincső nagyon édes, honnan van ez az édi overáll?

Ja, azt tudja valaki, hogy hasmenés, vagy hasmenéses hányás alatt szabad-e szoptatni? És vajon mi a teendő, ha a gyerek nem hajlandó elfogadni a cumisüvegből a lefejt anyatejet és az anyuka nem szoptathat?

Köszi

Judit

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Judit,

Sztem. írj Zitának mailt Ő nagyon tudja a szoptatással kapcsolatos dolgokat:-))

Kincső cuki overállja MUC-ni szerzemény... (bár nem engem kérdeztél)

K.

cuiccolo
 
 


Sziasztok!
Én nyáron fogok szülni a Vajda Róbertnél, ha tudtok róla infókat, vagy ajánlani szülésznőt, írjatok légyszíves. Érdekelnének az anyagiak is.
(írhattok a rendes mail címemre is: ajelinek@hitelgarancia.hu) Előre is köszönöm!
Andi
andi77
 
 


Sziasztok!

Judit, szerintem nem szabad abbahagyni a szoptatást, valahol azt olvastam, ha beteg az anya, akkor is szoptasson.
Az rucit egy kedves topiktárstól, Timitől kaptuk. De jó neki, még mindig síel. Ugye?

Kincs 3 órája alszik az erkélyen! Kép

Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Halihó!Kép
Az én Adélom is dél óta kinn szunyókál!Kép Ezekszerint van valami a levegőben...
Szeretném Tőletek megkérdezni, Ti észrevettétek-e mióta szoptattok, hogy extra száraz a bőrötök?? Az enyém olyan mint smirgli, hiába kenem! A védőnőm meg óva intett, hogy szteroidost használjak, mert átmegy a tejbeKép Lehet, hogy az is közrejátszik, hogy napközben elég sokat van vízben a kezem (mosogatás, kakimosás, gyerekekfürdetése stb.)
Ed, nagyon szép a lányod!Kép
Barbi, a bűbájos boszorkákat korábban én is néztem, jópofa volt, bár a kedvencem még mindig a Váratlan utazás! (lenne, ha játszanák...Kép )
Mackooo, mi van Veletek??????
Na, megyek, pihenek, mert a Mikulással van randim...Kép

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Ed,
Nem ér fájdítani a nem alvós kisfiúk anyukájának a szívét:-(((
Mi ma vérvételen jártunk, para-anyukának ugyanis elege lett a nem evésből + abból, hogy Marci úrfi 2X20 percet alszik napközben éjjel meg 3X felkel..... Kiharcoltam egy vérképet, vizeletet, süllyedést stb.....
Persze, hogy semmi baja, de csak nézzék meg !!!

Barbi,
Én rákattantam néhány igen jó könyvre és TVzni se
időm, se türelmem.
Angyalok és démonok, Da-Vinci kód olvastátok?

Andi,
Én még nem is hallottam Vajda dr. nevét :-(((

pusz,
K.

cuiccolo
 
 


Kriszti,

MUC-?
Látom ti se sokat alszotok, Dorka is napi 2x30 percet, éjjel meg 8-12-ig folyamatosan, utána másfél óránként szopi.

A mai napra csak annyi, hogy FRONT van.

Andi,

Vajda Róbertről én sem hallottam.

Judit

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Judit,

Münchenből hozta a Timi....
Legalább nem Marci az egyedüli :-(( 19- éjfélig folyamatosan éjfélkor eszik, 3-kor és 6-kor ismét...
K.

cuiccolo
 
 


SZIASZTOOOOOOOOOOOOOOOOK!

MEgjöttünk. Idö elött. Apának holnapra dóga akadt, a szállás tré volt, az idö jó, örülök h újra itthon lehetek. (Kis üröm ebbe: mosás hegyekbe, meg molyt is kell irtanom.)

"Síelés" alatt beszokott hozzánk egy extra kelés is, most fél1-1-fél2 körül is ébred. (Remélem csak a hely varázsa tehetett róla, vagy az extra-dry szobalevegö, vagy a fene se tudja)
Fontos történések még: 2 napja nincs termés a pelusban egy fél banánnak hála,
Szél tönkretette az arcát, legközelebb a napvédö mellé még szélvédö is kell.
Felébredt, pusz késöbbig..
Ti?
timili
 
 


Kocog a pohááááár!
timili
 
 


Timili,

gratula, és melyik?

J

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Sziasztok!
Múlt évben augusztus körül mehetett a söfibe a Vajda dr., elötte a Szent Imrében volt.Azt hallottam, hogy nincs a kórház állományában, csak itt vezeti a szüléseit. De eddig akárhányszór bent voltam vizsgálatokon mindíg láttam beszélgetni vagy portással, v. másik dokival köpenyben. Én nálla születtem, jó fej és rendes, de másnak a véleményére is kiváncsi lennék, meg azt hiszem, kicsit be is vagyok tojva a szülés, meg minden ami vele jár, miatt.
De nagyon jó olvasni, hogy ti mind túléltétek, és gyönyörű gyerkőceitek vannak. (De a Vajdánál senki nem szült)Na mindegy, ha tudtok valami bíztatót és van időtök, írjatok légyszi!
Köszi, sziasztok, jó éjszakát
Andi
andi77
 
 


Timi,

Éljen,éljen welcome back! Fogacska? Gratula!
Marci popsija pirosodik, a gyerek tiszta nyűg lehet, hogy nálunk is jön a többi fog.... Minden esetre én kivagyok :-(

Andi,
Na igy már tudom kiről van szó. Lehet, hogy ha a tétényis fórumban érdeklődsz többet tudnak Róla...

pusz,
K

cuiccolo
 
 


Sziasztok csajok!

Ed, A Bükk biztos jó volt!Kép Már múltkor is írtad, hogy az erkélyen altatod Kincsőt. Nagyon jó ötletet adtál azóta én is kiteszem aludni és azalatt megcsinálom a házimunkát.Kép
Kijönni nem tudtok valamikor?

Judit, Judit 78 akkor legalább megnyugodtam, hogy nemcsak 20 év alattiak nézikKép

Judit78 én is észrevettem, hogy szárazabb lettKép

Kriszti, a vérképpel biztos nem lesz semmi baj! Vszínű tényleg a fog!Azokat nem olvastam. Az olvasással az a bajom, hogy, ha elkezdek 1 könyvet nem bírom letenni.Ez pedig Bence miatt most elég ciki. Nem egy szépirodalom, de egyik nap így jártam A Viskis rabló balladájával.

Timi, jó, hogy megjöttél! Gratula a fogacskához. Bencének is kijött a 6.
Hétvégén megkopasztottuk apa hajnyírójával.

Andi, én is féltem a szülés miatt, de tuti minden rendben lesz! Az orvosod sajna nem ismerem.

Barbi

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


Itt kopasz BencusKép
Kép

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


Bocs, lemaradt anyukámmal

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


Barbi, kész férfi ez a Bence!Kép
Köszönöm, hogy reagáltál az általam felvetett problémára!KépSajnos úgy vettem észre, néhányan nem szívesen "állnak velem szóba"...Kép
Jó éjszakát!

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Judit!

Az én kezem is száraz, de a téli időszakban ez alapesetben is ilyen. Nekem nagyon bevált a Neutrogena kézkrém. Drága, de jobbat tett, mint a gyógyszertári kevert. És mindig legyen rajtad kesztyű, ha kimégy. A szteroidos ilyenkor tényleg nem igazán jó.

Timi!

Gratulálok a foghoz!

Kriszti!

Piros popsi? Nálunk két napra rá kijött Réka foga. És a pirosság is rögtön elmúlt.

Most mennem kell!

Üdv:

Zita
pzita
 
 


Sziasztok!

Judit, köszi. Nekem is száraz a bőröm, de mindig is az volt. Én babatestépolóval kenem, ha eszembejut. Most is kéneKép
Ja, és állítólag hidegfront van, ami aluszékonyságot eredményezhet. Tegnap majdnem 4 órát aludt, de fel kellett ébresztenem mert indulnunk kellett.
Most is kint alszik bebugyolálva, mert fúj a szél. Reménykedek, hogy nem lesz baja.
Ha hallanátok a szelet...

Kriszti, kint sem alszik a levegőn?
Én mostanában magyar történelmi regényeket olvasok, persze ha nem alszok el mellette.

Timili, üdv újra itthon. No kezdődik a harapásKép

Barbi, valamikor jó lenne, majd meglátom, milyen lesz a jövő7ünk. Néha jó itthon is lenni.

Andi, felesleges aggódni, parázni. A szülés természetes dolog, több ezer éve így születnek az emberek.
Én úgy mentem be szülni, hogy a portán megkérdeztem, hogy hova kell mennem. Egyáltalán nem foglalkoztam a terhesség alatt a szüléssel. Bejött. A másodiknál meg tudom, mi lesz, tehát azért nem érdekel.
De úgy érzem, én ebben kivétel vagyok.

Megyek paradicsomoskápit főzni.
E

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?