Új privát üzeneted érkezett!

Jó estét!
Zora holnapra megy a drukk!! Kamilla, te mikor is mész?csütörtök?
Nagyon drullokok neked!
Salsera kitartás!
Kitatás a többieknek is, aki épp szúrja magát, v aki várakozik..
Edina holnap megyek az utolsó vérvételre, nagyon hamar a végére értünk :)
Remélem jó híreket kapunk a proftól :)
Jó éjt mindenkinek!
bogyoka999
Budapest
 
 


bogyoka,

sok sikert az utolsó vérvételhez! :) már benne vagy te is nyakig.

kamilla,

remélem most már teljesen jól vagy és mindegy hogy mitől, csak gyógyulj meg! :D
Kitartás!

Edina71,

köszi a szurik mennek a hasamba :) csak nem én adom őket, képes voltam most is bemenni a férjemhez a munkahelyére, még szerencse hogy nincs messze. Hát nagyon nyuszi vagyok én ehhez....

Jó éjt nektek, remélem holnap kevesebb sorban állás lesz a klinikán!
84agi
 
 


Szia Ági

Már nincs sok hátra kitartás és kívánom neked sikerüljön minden.
Én is félve szúrtam az elsőt még az év elején az inszeminációnál de mostanra már profin megy .
Kamilla írta egyszer nekem hogy gondoljak arra amikor beadom hogy érjenek a petécskék és hogy miért csináljuk mindezt.

Reméljük hamarosan már a leszívásnál fogsz tartani és izgulhatunk érted is :D
edina71
Budapest
 
 

 
 

Zora és Ági Lehet, h találkoztok!! :lol:

Bogyoka!!

Mondjárt mehettek konzira a prof.hoz!! :)

Salsera!

Kitartás a rosszullétekhez!! Reméljük, h már csak pár hét és nem is fogsz rá emlékezni!! :D
regi1978
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Már úgy várom Zorát!!!!! :D :D :D :D :D
kamilla04
 
 


Kamilla!!

Holnap meg téged fogunk így várni!!! :lol: :lol: :lol:
regi1978
Halásztelek
 
 


Én is!
Ma itthon gyakizok meg majd 1-2 kört megyek karácsony-ügyben.
Reggel voltam a Szigeten futni,még utoljára mert ma szép idő volt,nem volt hideg,de hétvégére jön a tél,marad a futószalag a konditeremben... :?

úgy örülök,mert jó erősen vérzek,úgyhogy szépen megújul minden bent,és tök jó a közérzetem is,hogy új ciklusban vagyok végre!Várom a januárt nagyon!
Vendég
 


Zsó, jó olvasni amit írtál magadról. Örülök, hogy így vagy.

Regi már csak 1 nap.
kamilla04
 
 


Kisbabánk lesz. :)
zora82
Budapest
 
 


JujJJJJJ de jó!!! :))
SIKERÜLT!!! :lol: :lol: :lol
Megmondom az őszintét Nagyon aggódtam értetek!!

HATALMAS Gratula!!
Nagyon vigyázz magadatokra!!
Milyen volt a prof.???
regi1978
Halásztelek
 
 


Sokan voltak ma is??
Sok lánynak sikerült??

Olyan sok erőt adtok nekünk!! :)
Köszönjük szépen!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Zora,
gratulálok! :wink:
Vendég
 


Köszi Regi! :)
Hárman voltunk ma és kettőnknek sikerült. Mind a hárman első lombikosok voltunk.
Prof a szokásos volt, rövid, tömör, lényegre törő, de azt hiszem úgy kezdte, hogy gratulál. :) Őszintén szólva alig emlékszem valamire abból a pár percből. :)
December 13-án megyek ultrahangra.
zora82
Budapest
 
 


Zora, már úgy vártalak!

Szuper!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kamilla04
 
 


Hú,mostanában milyen sokan vannak,akiknek elsőre sikerül!
Rossz lehetett annak a harmadiknak.Nekem is szörnyű volt,amikor ketten voltunk és a másik lány ott ugrándozott a férjével én meg csak néztem magam elé...
Vendég
 


Zora,
Én is szívből gratulálok, szuper hírek :D
afonya83
Budapest XVI. kerület
 
 


Zsó, Kamilla, köszönöm!

Nagyon ügyes, összeszedett lány, egész délelőtt együtt voltunk, amíg vártunk. Annyi "könnyebbség" volt a helyzetében, hogy hétfő este megjött neki és nem ott kellett szembesülnie a rossz hírrel.
Sajnálom Zsó, szörnyű lehetett. Szívből kívánom, hogy soha többet ne kelljen ezt átélned!!

Nem végeztem ám, ilyen nagyon későn, háromnegyed dél előtt már behívott, csak nem bírtam, ki, hogy estig várjak itthon a páromra, úgyhogy odamentem a munkahelyére, de előtte még kajtattam egy dm-et a környéken, hogy vegyek egy cumitartó izét, amit a baba ruhájára lehet csiptetni, hogy ne essen le a cumi. Amikor kiderült, hogy csak lombikkal lehet babánk, akkor kapott tőlem egy cumit, hogy ezt biza valami apróságnak a szájába dugjuk akkor is. :) Most megszereztem hozzá a láncot. Mondanom sem kellett semmit. :)
zora82
Budapest
 
 


Zora!!
Nagyon cuki kis ajándék volt apárodnak!!

Nekem tavaly dec.24-én kérték meg a kezem! :) akkor kaptam a páromtól (most már férjemtől) a karácsonyfa alatt egy kis dobozba egy kis rózsaszín kis cipőt!! Rákötve a cipőfűzőre a jegygyűrűvel!! :lol: :lol:
regi1978
Halásztelek
 
 


Zora,
HATALAS GRATULA!!!! :D

Nagyon jó szériánk van! :) Ezt kell mindenkinek folytatnia! :)

Kamilla,
holnap Te jössz ilyen jó hírekkel! ;)

Zsó,
sajnos te tudod mit élhetet át a 3. lány, de én is azt kívánom, hogy soha többet ne kelljen ezt átélned!

Szurisok :),
látjátok a sikerlebegjen a szemetek előtt amikor adjátok be az injekciókat. Én nem sokat gondolkodtam, csak "lőttem magam". :D
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Regi
nagyon szuper lánykérést talált ki a férjed! :)
Romantikus lélek lehet. :)
Szóval kislányt szeretnétek... Mi is! :)
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Zora, szívből gratulálok, amikor olvastam a maszatolást, sejtettem, hogy sikerült,mert nekem is volt ET+9-en rózsaszínes maszat! Követem ám az eseményeket, csak mióta itthon vagyok, nincs időm semmire :lol:
Kamilla, holnap rajtad a világ szeme :wink: !!!
Továbbra is mindenkinek mennek a drukkok!!!
maci80
 
 


Hatalmas nagy gratula :-)
dekatka82
Vácrátót
 
 


Kamilla: holnap Tőled is hasonló híreket várunk! :-)
dekatka82
Vácrátót
 
 


Áfonya, Kocos, Maci, köszönöm nektek is!

Nagyon hálás vagyok ezért a sok támogatásért, biztató szóért, amit kaptam tőletek lányok! Nem ment volna így, nélkületek!!

Kamilla, nagyon szorítok érted! Holnap ugyanilyen jó hírekkel várunk! :)

Regi, ez nagyon szép ajándék volt a párodtól. :)
zora82
Budapest
 
 


Zora, szívből gratulálok!!! :D :D Nagyon örülök, hogy ilyen jó hírrel jöttél.

Kamilla, holnap te is ilyennel gyere! :D Nagyon drukkolok neked!
petra12
 
 


Petra, Dekatka, köszönöm. :)
zora82
Budapest
 
 


Maci,
De jó, hogy Te is jelentkeztél. Ne is mond, én már régóta itthon vagyok, de olyan gyorsan telik az idő, hogy sokszor nekem sem jut idő mindenre.

Kicsit magunkról: Tegnap voltam M-nál, s újra nagyon megdícsért, továbbra is minden rendben, méhszáj teljesen zárt. Remélem még sokáig tudom ezt mondani Nektek :D

Kamilla, holnapra nagy drukk!
afonya83
Budapest XVI. kerület
 
 


Sziasztok!
Zora gratuálok, nagyon örülök nektek :D :D :D :D :D
Ahogy olvastam a cumiláncos ajándékot, még a könnyem is kicsordult :) :) :)
Mégegyszer nagyon örülök nektek! :)
Én túl vagyok az utolsó vérvételen :D remélem hamarosan a nyomodba léphetek :D
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyoka, köszönöm. Szorítok, hogy így legyen nálatok is! :)

Áfonya, nagyon jó hírek. Mikor kell legközelebb menned?
Visszatérve a tegnapi mascarponére, ez van a dobozán: magas hőmérsékleten hőkezelt tejszín és tej. Szerintem ez nem tiltólistás. :) A tojás pótlását pedig hideg vaníliás pudingporral oldom majd meg.
zora82
Budapest
 
 


azt még nem lehet tudni, h 1 v 2 baba ?
bogyoka999
Budapest
 
 


Ilyenkor még nem. :)
Két hét múlva fogjuk megtudni, akkor lesz az első ultrahang. Úgy tudom ilyenkor még nem látszik semmi, csak a vastagabb nyálkarhártya. 5. héten petezsák és elvileg 6. héten már lehet szívhang. :)
zora82
Budapest
 
 


Zora :)
Miután leírtam, hogy tiltólistás kicsit elbizonytalanodtam, de én úgy emlékszem, hogy az egyik könyben (sajna vissza kellett adnom, így nem tudom megnézni) úgy volt, hogy nem szabad... Amúgy szerintem én sem tartottam be mindent, nyilván nyers dolgokat nem eszek...

Következő héten kell mennem, mostantól kicsit sűrűbb lesz minden program (doki, UH, CTG), s ha a természet nem írja felül csak dec. 17-én kell befeküdnöm.
afonya83
Budapest XVI. kerület
 
 


igen, azt tudom, de h mennyi a hcg, abból lehet esetleg következtetni :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Kamilla neked mikor is derül ki? holnap?
bogyoka999
Budapest
 
 


Utána keresek majd akkor, de ez a magas hőmérsékletes szöveg, elég megnyugtató egyelőre. :)
És, december 17-től, hogy alakulnak a dolgok? Mennyi időd lesz még a babák érkezéséig?

Bogyoka, bocsi, félreértettelek. :oops: Elvileg ikrek esetén magasabb a hcg szint is, de erről nem mondanak semmit a klinikán. Gondolom ugyanazért, amiért eredményt is csak a második vérvétel után árulnak el. Nem is baj, két hét múlva ráérünk megtudni. Most csak az a lényeg, hogy valaki már van odabenn. :)
Kíváncsi vagyok mikorra fogom majd föl. :)
zora82
Budapest
 
 


Nekem elméletileg a HCG alapján már mondta M. hogy egy biztos, de az is lehet, hogy ketten vannak :D Az 5 hetes UH-on azonban csak egy petezsák ábrázolódott, majd a 6 hetesen már zakatolt mindkét Pici szíve :D
afonya83
Budapest XVI. kerület
 
 


Zora,
A lényegre tapintottál, mert már ki is tűztük a NAGY NAP dátumát :D , de kicsit babonás vagyok, így a férjemmel úgy döntöttünk, hogy nem mondjuk senkinek, mivel a természet bármikor közbeszólhat...
afonya83
Budapest XVI. kerület
 
 


Ó, értem. Akkor csak csendben drukkolok, hogy minden úgy legyen, ahogy szeretnétek. :)

Tehát, csak a prof ilyen szűkszavú hcg ügyben. ;) Sebaj, majd az uh-n. :)
zora82
Budapest
 
 


Zora! Gratulálok. Ez csodás hír!

Háromból kettőnek elsőre sikerült?! Az szuper jó arány.
sansa
 
 


A hcg az nem olyan pontos abból a szempontból,hogy 1 vagy 2 baba van.Van,akinek 1 babával is nagyon magas,volt már olyan lány,akinek azt mondták,olyan magas a hcg-je,hogy vagy egy nagyon erős egyes terhesség,vagy ikrek és 1 baba lett.

Lényeg,hogy Zora jó hírekkel jött és Kamilláért is nagyon izgulunk!
Zora,
nagyon aranyos a cumis dolog!

Áfonya,
de jó,hogy ilyen jól bírod!Remélem,Karácsony estére kienged egy kicsit,ha még egyben leszel!(mármint a kórházból)

Regi,
milyen aranyos férjed van! :wink: :wink: :wink:
Maci,
jó,hogy jöttél,már kezdtem gyanakodni,hogy tán megszültél,azért nem jössz közénk :roll: de akkor egyben vagy és minden oké!

Ági,mi volt ma a klinikán?
Vendég
 


Áfonya,
közben írtál...szóval megbeszéltétek,mikor veszi ki őket?
Nekem 22-én van a szülinapom :wink: de gondolom nem szombaton akar bemenni császározni(idén szombatra esik).
Akkor Karácsonykor akár már otthon is lehettek 2 babával,ez micsoda gyönyörűség!
Vendég
 


Nevek vannak már,vagy titok?
Vendég
 


MMzsó,
Noh elárulom, hogy későbbi dőpont van kitűzve, mint a karácsony :D
Nem titok: Peti és Nóri :D
afonya83
Budapest XVI. kerület
 
 


szép nevek nagyon!
(öcsém is Peti úgy szeretem ezt a nevet!meg őt is persze :lol: )
Vendég
 


Igen, a Petit olyan aranyosan lehet becézni, s felnőtt korban is OK, illetve külföldön is ki tudják mondani. Manapság ez sem hátrány :D
afonya83
Budapest XVI. kerület
 
 


Zora82,

Gratulálok, nagyon jó hír! Láttam az örömök a Klinikán, de nem tudom, hogy ki kicsoda :) de örültem én is, sejtettem, hogy van akinek sikerült, gondolom akkor az egyik te voltál :D

kamilla04,
nálad mi újság? hogy vagy, érzel valami újat? Szorítunk neked is, neked kell az újabb kismaminak lenni! :)

Bogyoka999,
te is a következő leszel, remélhetőleg velem együtt :)

Lányok,
kiderült ma,hogy a vér eredményem megint jó lett, alakulunk, azt mondta Murber doki és hogy 9db petém van jelenleg. Ez még lehet több lesz? A 9.napomon ez jó arány?
Szombaton még rám néznek egyszer, vérvétel, uh. Aztán hétfőn lesz a leszívás.
Nagyon félek tőle, de ezen is túl leszünk majd csak!
84agi
 
 


én hányós vagyok amúgy altatás után, vagyis a két műtétemnél hányingerem volt nagyon és az első nap fel sem tudtam kelni, bár ez rövidebb beavatkozás lesz azt mondta a nővérke.
A fagyasztásról nem is kérdeztem a dokit elfelejtettem, itt mindenkinek természetesen elrakják, ha marad megtermékenyített petesejt? Vagy külön kérni esetleg fizetni kel érte? Erről tudnátok pár sort írni nekem, aki már tapasztaltabb?

Mmzsó,
aranyos vagy hogy gondoltál rám. jelenleg így állunk, de nem tudom hogy most ez jó vagy sem, mert mikor rá kérdeztem azt monda a doki hogy alakulunk és csak mosolygott.

Hétfőn ha megyünk mindig sokkal többen vannak? A leszívásnál a branült mindig kézfejbe szokták adni? Van valami teendő még a leszívás előtt? A choragont mikor adják? Abból csak egyet kapok?

Hű elnézést a sok kérdésért, de úgy felgyorsultak az események, magamnál sem vagyok :)
84agi
 
 


afonya83,

szép nevek :) de jó hogy már ebben is megegyeztetek :) Remélem minden ok Veled!
84agi
 
 


A Nóri nálam is nyerõ :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Agi nektek már hétfõn a leszívás lesz?? :) nagyon gyorsan haladtok ti is :D
bogyoka999
Budapest
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?