Új privát üzeneted érkezett!

Mmzsó,

igen az a neve, igy már tudom, csak a férjem haza vitte és elfelejtettem most igy hirtelen a nevét. Igen iszonyat drága volt, nem is váltottam ki mindent most egyszerre. Nem is mondták, hogy vissza kell szivni soha?
reggel-este kell most a Fostimont szúrni, majd vasárnap jön hozzá a Cetrotide.
nem volt semmi más mellékhatása? be nem csomósodott neked? Fogják még ezeket az adagokat emelni szerinted?
Hű nagyon izgulok!!!!

Remélem hamar megjön Neked!
84agi
 
 


Nekem nem mondták a visszaszívást soha de én is olvastam a tájékoztatón...nem foglalkoztam vele.
Más mellékhatás nem volt.Cetrotide-ból minden nap csak 1 kell majd a tüszörepesztés napjáig bezárólag,de mindent elmond majd Murber.A Fostimont emelheti is,csökkentheti is a reakciótól függően.Mikor néz meg újra?Holnap vagy csak hétfőn?

Nyugi!Minden jó lesz most már!
Vendég
 


Ági, ezek szuper hírek. Örülök, hogy haladtok.

Kedden kell először mennem vérvételre és majd csütörtökön. Akkor kell majd visszamennem, hogy mi az eredmény. Remélem csak jót mondanak. Várom már. :D :D

Zsó, úgy drukkolok, hogy végre jöjjön meg már neked!
kamilla04
 
 

 
 

Szép estét!
Örülök a jó híreknek!
Zsó még nem kértem idõpontot, gondoltam majd hétfõn mert akkor 8-9 között kell menni.. akkor már többen lesznek a nõvérkék. Szerintetek a profhoz csak délelõttre lehet idõpontot kérni?? Mert gondoltam andrológus után vmelyik délután jó lenne, mert a férjem úgy dolgozik.. hmm?? de itt ti mind azt írtátok, h délelõtt voltatok.. ???
bogyoka999
Budapest
 
 


Kamilla!! Zora!

Nagyon szurkolok nektek!! Nem lesz semmi baj! Ezek a várakozások a legrosszabbak! Folytatjátok a ++++ hullámot! :)

Ági!

Nagyon örülök!! Hát, kíváncsi legyek az első otthoni élményedre! :)


Hát! Még nem merem beadni magamnak! Szegény szomszéd lánykám a kis védőnőm! :) :lol:
Ő is babócás!! Nekik elsőre sikerült! Megbeszélték, h elkezdenek próbálkozni, h jövőre legyen baba! Állapotos lett :) 8 hetes :lol:
Lehet, h beképzelem, de jobban érzem a petefészkeimet! Másik ma elpityorogtam magam, mikor a főni asszonnyal beszéltünk a lombikról! :oops:
regi1978
Halásztelek
 
 


Bogyóka,
csak délelőtt lehet menni a profhoz.

Regi,
egyszer kell átesned a tűzkeresztségen és menni fog mint a karikacsapás!
Azért ilyen gyorsan nem hat a Gona,szerintem most még "csak" azért sírtad el magad mert azért ez nagy feszültség és izgalom.A petefészkeiddel még nem történik semmi,nyugi,majd a tüszőket érezheted mikor már a stimulálót is szúrod.
De nagy mázlista a szomszédasszonyod!

Kamilla,
én meg neked,hogy ne jöjjön meg egy jó ideig... :lol:
Vendég
 


Lányok én nem tudom beadni ezt a szurit.... reggel nem tudom mi lesz. Ma beadta a férjem :( jó lassan :(
84agi
 
 


Sziasztok jó reggelt .

Ági be tudod adni hidd el, gondolj arra, hogy miért teszed mindezt és akkor menni fog.
Én is azt hittem amikor elkezdtük nálam a szurikat, hogy ez nem fog menni képtelen vagyok rá. De látod 3 hétig böktem magam mint ahogy itt rajtam kívül sokan mások is és csak a cél lebegett a szemünk előtt.
Hozzáteszem nekem le is állították a ciklust mert nem találtak a rengeteg szuri hatására sem tüszőt.
Kitartás és ügyes légy van miért hidd el. :D
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok!
Túl vagyok a mai vérvételen :) és egy jó hír: nem kell hormon terhelés a következõ alakalommal :))) Jó lett az elõzõ eredményem, sima vérvétel lesz a következõ is :D :D :D :D
Ennek annyira örülök, mert már tök izgultam elõtte, h reagálok...
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyoka999,

gratulálok, örülök, hogy jó lett az eredményed! :)

edina71,

köszönöm a biztatást, majd talán az estit megpróbálom, most a kollegám adta be, aki cukorbeteg és sokat böködi magát, rá biztam magam, remélem jól adta be, mert nézni ugyan nem néztem, lehet az a 45 fokos szög nem 45 volt, de megkaptam a reggelin túl vagyok. Igen sajnos olvastam hogy nálad le kellett állitani az egészet, sajnálom nagyon, de olyan stramp lánynak tűnsz, mondjuk máshogy ezt nem is lehet csinálni, fel kell állni és újbólk küzdeni a cél érdekében persze!
Te most mikor kezdheteted az újabb köröket? Hogy vagy amúgy?

Regi1978,

az első otthoni élményem mint látod nem igazán sikerült, de hát ez van, majd a következő, remélem az estit már lesz merszem beadni, aztán a többi már menni fog simán, magamnak is meg kell tanulnom tudom....

Mmzsó,

a mai nap hogy vagy? Mocorog még a hasad? Mióta várod hogy megjöjjön most már? Ha megjött akkor kezdheted te is az újabb protkollt?
Murber engem újra majd csak hétfőn néz meg. Ez későinek hangzik? Titeket sűrűbben néztek? Addig nem nagyon stimulálhatom túl magam? Minden ok lesz biztos!!!!

Terhes kismamáknak kitartás, jó babavárást kivánok! :D Remélem a rosszul létek csökkennek![/b]
84agi
 
 


Szia Ági.

Hát, hogy mennyire vagyok erős? Nem nagyon mert amikor megtudtam, hogy leállunk elég rendesen kiborultam.
De most már sikerült talpra állnom úgy érzem és már várom az újbóli sikeresebb folytatást.
Murber szerint most ki kell, hogy ürüljön a szervezetemből a sok szuri ezért pihenési időszak van nálam. Január 7 környékén kezdem majd a rövid protokollt mert szerinte nálam az sikeresebb lesz. Jól kezdtük a mostanit is de sajnos a befejezés kevésbé volt az. De már nem szomorkodom mert Mzsóval és egy jó pár lánnyal még együtt kezdjük januárba a rövid protokollt. Amiben mindannyian nagyon bízunk.
Nálad biztosan rendben lesz minden pár nap és rutinosain szurizol majd hidd el.
Nagyon drukkolok neked, hogy sikerüljön . :D
edina71
Budapest
 
 


Szia Bogyóka

Örülök, hogy jó híreket kaptál remélem a pároddal is rendben lesz minden és akkor ti is kezdhettek lassan. Akár decemberbe még vagy velünk januárba.
Még gondolom nem tudjátok a párod teljes leletét, ugye?
Remélem a legjobbakat nektek és szorítok, hogy sikerüljön :D
edina71
Budapest
 
 


Köszi :) Szerintem a január lesz esélyes, mert írta Zsó, h a profhoz csak délelõtt lehet menni, így csak egy héttel késõbb tudunk menni, így 11-ei héten tudunk csak visszamenni, mert a férjem dolgzik, és nem kap már szabit... :( és ha kezdhetnénk rögtön akkor kellenek még a hsg, meg a hepatitis, meg a rubeola, aids.. ezek meg idõbe telnek..
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyóka,
menet közben nem szokták elmondani az eredményt.A terhelést akkor szokták törölni,ha valakinek eleve magas a prolaktinja,akkor fölösleges terhelni.Biztos kapsz majd te is Bromocriptint.Profhoz van már időpont?

Ági,
anyukámnak nemrég térdműtétje volt és Clexant kellett szúrnia 10 napig.ugyanígy hasba,előregyártott fecsi,tű.Engem kért meg,legyek ott először,biztassam,hát annyit röhögtünk,nekifutott párszor mire meg tudta szúrni magát. :wink: de aztán ment neki.

Hát nekem utsó mensi okt.14.volt,aztán 25-én leálltunk a kezeléssel,de mégis érett 1-2 pete,amit 31-én Murber uh-n látott is,akkor azt mondta,kb.2 hét múlva meg fog jönni.Ennek már 23 napja...már eléggé zavar,jól bekavart nekem ez a hosszú protokollos kísérlet...terhes tuti nem vagyok,a melleim lazák,puhák.A lombiknál is onnan szoktam tudni,hogy nem sikerült,hogy a végére felpuhulnak.

Edina,
te hogy vagy?Igenis erős vagy mert a kiborulás után,ami tök természetes,nagyon hamar felálltál.Te nem érzel semmi szúrást,fájást,akármit?
Vendég
 


Bogyóka,
a profhoz nem kell a párod,egyedül is mehetsz nyugodtan!Csak elmondja,mi kell még esetleg.

Ági,
dehogy késő a hétfő,jó lesz az!A péntek még csak a 4.napod,még nem látna semmit 1 nap szurka után a vérből sem...mész hétfő,szerdán,aztán meglátjuk!
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttem. Minden rendben a babával! :D Dobog a kis szívecskéje!
:D Természetesen az uh megint 30 mp volt kb. nem mutatta meg és a szívhangot sem hangosította ki, de most nem hagytam magam és a kinyomtatott uh felvételt kértem, hogy mutassa meg és nézzük meg együtt a babát. :) Megmutatta de annyira jó volt látni hogy a méretét már elfelejtettem megkérdezni, de szép "nagy" volt. :) Mondta hogy indulhat a terhesgondozás.
Megkérdezte hova fogok járni terhesgondozásra és hogy kihez.
Az utrot már csak 1 hétig kell használni... ez kicsit furcsa... nem szakad meg a terhesség ha abbahagyom?
Salsera neked mit mondott Murber meddig használd a bogyót???
A hányingerem szinte teljesen elmúlt, csak arra kell figyelnem soha ne legyen üres a gyomrom így ropi rágcsálok az evések között. :)
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Kocos ez nagyon jó hír!
:D :D :D
kamilla04
 
 


Kocos!!!

Szuper!!!!!! A nap jó híre!!! Gratula a babóhoz!! :lol: :lol:
Rendes a prof. csak kicsit erőszakosabbnak kell lenni vele!! :)
Én is kedden mindig visszakérdeztem tőle, mikor láttam a fancsali arc kifejezéseit!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Kocos:
Örülök, hogy minden rendben.
Sajnos hallottam, hogy volt ma egy lány, akinek csak az üres petezsák volt. :(
Nekem csak annyit mondott Murber, hogy használjam az utrot, én úgy tudtam eddig, hogy a 12. hétig kell. Szerintem beszéld meg az orvosoddal mielőtt abbahagyod egyik napról a másikra.
Én jövő héten szerdán megyek Mátéhoz.
Két napig egész jól voltam, de ma megint rosszabb, ezt a bromot már úgy abbahagynám.

Petra:
Hogy viselte cicó a műtétet? Már jobban van ugye?

Remélem, jövő héten újabb kismamákat köszönthetünk, a szurkálóknak meg kitartást, gyorsan elrepül az idő!
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Köszönöm Mindenkinek, hogy velem együtt örültök! :)

Salsera, azt hiszem felhívom Andit és rákérdezek.
Sajnálom, hogy visszatért a rosszullét. Reméljük neked is elmúlik amikor belépsz a 9. hétbe. :)

Kitartást mindenkinek! Bátran azokkal a szurikkal, nem kell gondolkodni, csak szúrni és meglesz a jutalom! :)

Zora, Kamilla,
nagyon drukkolok nektek a jövőhéten!
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Kocos,
óriási!Nagyon örülök!De jó lehetett látni!Jól tetted,hogy kinyomtad belőle,hogy legalább megnézhesd!Murbernél van szemben egy monitor,gondolom,ő mindig bekapcsolja a kismamáknak...nem is értem,hogy lehet ilyen űrlény a prof,hogy ez magától nem jut eszébe,nem fogja fel,milyen csodás érzés,mikor valaki végre babát vár? :evil: mintha neki nem lenne..de tudom,hogy van gyereke (asszem 1fia).
Utrohoz nem tudok hozzászólni,én is 12 hetet tudok.de gondolom a prof tudja mit beszél.

milyen szörnyű lehet,akit írtál Salsera,hogy már csak üres petezsák...örül 2 hétig aztán nagy puffanás...nekem is járt így kedves ismerősöm a klinikán...
de nagyon jó,hogy Mindkettőtökkel minden rendben!

Reméljük,Zora és Kamilla is csatlakoznak jövő héten!
Volt még ma valaki? :roll: :roll:
Vendég
 


Kócos, szuper hírek! :D Nagyon örülök.

Salsera, köszönöm kérdésed a cicus túlvan a műtéten, de még nagyon kis nyamvadt. Tegnap csak dülöngélt egész este és morgott.Csak akkor aludt, amikor a karomba vettem. Ma meg csak kucorog a kis cicaházában. De már ivott, úgyhogy azért nagy baj nem lehet.
Sajnálom, hogy ma nem érzed jól magad. Remélem, hamarosan jobban leszel.

Szurisok, csak bátran! Fog ez menni mindenkinek.Sosem gondoltam volna, hogy ilyet mondok valaha, de bárcsak már én is szúrkálhatnám magam.
petra12
 
 


Sziasztok!

Tudtok segíteni abban, hogy ha nem jártunk sikerrel, leghamarabb mikor jöhet meg?
Ha a fostiszúrást nézzük a 23. napon vagyok, ha azt, hogy mikor jött meg, akkor a 27-en, viszont ugyan még csak rózsaszínes formában, de vérzek.
Beágyazódásos vérzésnek a hétvégén kellett volna jelentkeznie, ugye?
zora82
Budapest
 
 


Zsó, Petra,
köszönöm, hogy velem örültök! :)

Zora,
nem tudom sajnos, hogy mikor jöhet meg ha nem sikerült. :(
Bízzunk benne, hogy elmúlik. Pihenj sokat!

Lányok,
kérdezte valaki hogy lombik után mikor lehet házas életet élni?
A neten azt olvasom 12. hét végéig nem javasolják. Elfelejtettem ma megkérdezni a Prof-tól. :(
Sebaj majd hétfőn betelefonálok és mindent megkérdezek ami addig az eszembe jut.
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Hát Zsó most elszomorítasz.. azt mert rákérdeztem, h most akkor jó lett az eredményem? és csak sejtelmesen mosolygott a nõ, és mondta, h a professzor majd mindent elmond. De végig vigyorgott, miután látta, h vettem a lapot... v most rosszul..???
bogyoka999
Budapest
 
 


És a korábban készített laboreredménynél sem volt magas :( :(
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyóka,
én eddig úgy tudtam,hogy azoknál nem terhelnek,akiknél eleve magas az érték.Akiknél jó,azoknál kipróbálják,hogy attól a beadott anyagtól emelkedik-e.Ezen aztán ne keseregj,nagyon pici a jelentősége,és Bromoval szuperjól lehet kezelni.Az az igazság,hogy a legtöbb helyen egyszer néznek prolaktint,a legelső vérvételnél ciklus elején.Itt meg az összesnél,itt nagyon rámennek a prolaktinra.

Zora,
hát ez a vérzés már inkább ciklus végi,mert a beágyazódás megvolt beültetés után pár nappal (leszívás után kb.7 nap).De ettől még lehetsz terhes.Mondjuk,ha pirosra váltana,annak nem örülnénk,de reméljük,így marad vagy elmúlik.Az a nehéz,hogy rengeteg féle történet van,biztosat csak tényleg akkor tudunk,amikor megmondják a végén a 2.vv.után.Ezek a legnehezebb napok a végén,tarts ki!

Kocos,
úgy tudom,itt a 12.hétig nem javasolják a házaséletet,de legjobb tényleg,ha rákérdezel.
Maci,Áfonya esetleg tudna segíteni...hmm???
Vendég
 


Sziasztok!

Tudtok segíteni abban, hogy ha nem jártunk sikerrel, leghamarabb mikor jöhet meg?
Ha a fostiszúrást nézzük a 23. napon vagyok, ha azt, hogy mikor jött meg, akkor a 27-en, viszont ugyan még csak rózsaszínes formában, de vérzek.
Beágyazódásos vérzésnek a hétvégén kellett volna jelentkeznie, ugye?


Te mindig megkérdezed előttem amit én szeretnék. :D

Engem is nagyon érdekelnek ezek a kérdések. Talán Zsó előzményeiben kapunk választ valahol.
kamilla04
 
 


Petra, örülök hogy jobban van a cicó. El fog jönni a ti időtök is amikor ahogy Edina is írta "tésztaszűrőt" csináltok a hasatokból.

Zora a leszívástól (mivel akkor volt a PÉ) lehet akkor 12-14 nappal utána a mensi.
kamilla04
 
 


Szia Mzsó

Lehet, hogy itt erősnek tűnök de olyan sokszor jut eszembe hogy mi lett volna ha úgy döntök kés alá fekszem hétfőn ezzel a pár kis tüszővel és mi lett volna ha vissza is kapom őket vagy őt. Lehetett volna akár már most is sikeres a kezelésem vagy esélyem sem volt?? Nem tudom.
Sokszor gondolok arra vajon jól döntöttem, mert Murber rám bízta a döntést. Nehéz dolog ez.

Hogy őszinte legyek fura dolog ez a hormon. Hol teljesen jól vagyok, hol görcsöl a hasam és fáj a derekam. De ma reggel pl. kimondottan hányingerem volt mint a terheseknek. Bár nem hiszem, hogy az lennék.
Nem tudom mennyi idő kell a teljes kiürüléshez de még biztos vagyok benne hogy dolgozik a szervezetembe.
Reméljük a januári már nem lesz ennyire megterhelő és sikeresebb lesz mint a mostani próbálkozás.

Zora reméljük a legjobbakat pihenj sokat és drukkolok, hogy pocaklakó vagy lakók bent maradjanak még nagyon sokáig.
edina71
Budapest
 
 


De Kamilla, ugye neked nincsenek ilyen tüneteid? :?

Zsó, ahogy, most áll a dolog, legkésőbb holnap megjön rendesen. Bárhogy legyen is, nem korai még? Ha tényleg a fosti a ciklus első napja, hogy jöhet meg 23-24 napra? :cry:
zora82
Budapest
 
 


De Kamilla, ugye neked nincsenek ilyen tüneteid? :?

Zsó, ahogy, most áll a dolog, legkésőbb holnap megjön rendesen. Bárhogy legyen is, nem korai még? Ha tényleg a fosti a ciklus első napja, hogy jöhet meg 23-24 napra? :cry:

Te mikor kezdted a fostit?

Részemről én fáradt vagyok és hol bőgnék, hol meg nem. Lehet a hirtelen kv abbahagyása okozza a fáradtságot. Időnként fura a hasam mert olyan görcs, de aztán elmúlik. Ott a petefészkemnél is érzek valamit.
Figyu az nem lehet, hogy a 2 közül az egyik most megy el???
kamilla04
 
 


November elsején kezdtem a fostit.

Nem tudom, nem hiszem, hogy csak az egyikük, de kompromisszum kész vagyok... :(

Nem lesz nálad semmi gond, reméljük a sírósságot, már a babák okozzák a fáradtsággal együtt. :)
zora82
Budapest
 
 


(Nem akarok panaszkodni mert nem erről szól ez a dolog de bőgni más miatt is lenne okom. )

Szóval nem tudom hogy mi van, ma volt olyan folyásos tűnetem mint mensi előtt még szerencsére csak az utro folyt de abból elég sok.
Mensi előtt is szokott ilyen fehéres lenni. Bocsi a részletezésért.
A másik meg hogy a bimbó körül jelent meg egy ér ami úgy nézett ki, mint ha egy kék folt lenne. Nem tudom ez mit jelent.
kamilla04
 
 


Sajnálom, hogy nincs minden rendben, remélem gyorsan rendeződnek a dolgok.

Háát látod ezt én sem tudom mitől lehet, de hátha valaki tapasztalt már ilyet a többiek közül.
Reméljük a folyásnak semmi jelentősége. Nagyon szorítok neked.
zora82
Budapest
 
 


Köszi Zora!

Én is Neked, ne mszabad még feladni!!!
Tudod hogy a vérzés lehet egy hematóma vagy egy kis leválás a méhnyálkahártyáról.
kamilla04
 
 


Köszönöm. Holnap okosabbak leszünk.

Jó éjt!
zora82
Budapest
 
 


Zsó,
köszi szerintem várunk a 12. hét végéig.
Ha a lányok a hétvégén olvasnak minket, akkor lehet ők is megerősítik.

Kamilla,
eresedik a melled! Nekem is ez volt az első tünetem, hogy észrevettem az ereket a mellemen. :) Drukkolok!

Zora,
még ne add fel, még simán elmúlhat! Vigyázz magatokra!
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Kocos az Uramnak felolvastam amit írtál annyit mondott rá hogy: Ámen!
kamilla04
 
 


Ámen! :D
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Zora, jó éjt!
Holnapra elmúlik a rózsaszínes cucc!
kamilla04
 
 


Zora, Kamilla!!

Nagyon aggódok értetek!! Nagyon szorítok Nektek!!!Hogy ne legyen semmi baj!!
Én is úgy olvastam, h a mell eresedés a terhesség jelei!! :)
Reméljük, lányok, h nincs semmi baj!! Nincs is!!! Ugyeeeee!!! :)))
Pihizzetek!!

Petra!!

Örülök, h túl van a cica a műtéten !! :)

Kocos!!

Szuper!! Mégegyszer gratula a babóhoz vigyázz rá!!

Bogyoka!!

Én is így tudom, mint Zsó a prolaktint, sajna.. de kérdezz rá Andiéknál!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Sziasztok,jó reggelt!

Kamilla,
szerintem az Utro kifolyása semmit nem jelent,viszont a mell eresedése az jól hangzik!Nyugodtan panaszkodj,ha jólesik,de remélem,jobb már a kedved!Nagyon igénybeveszi ám az embert egy ilyen kezelés lelkileg,még akkor is,ha ilyen nyugodtan és derűsen csinálja végig,ahogy most ti Zorával.

Zora,
a leszívásod hétfőn volt,12 napja,tehát most minden előbb van picit.
Hogy vagy ma?Drukkolok,hogy ne pirosodjon!

Edina,
hidd el,jól döntöttél!Amikor én először így jártam,tőlem is azt kérdezte,mit szeretnék és amikor mondtam,hogy hagyjuk,elkezdtem mellette érvelni,kvázi hangosan gondolkodni,mindjárt félbeszakított,hogy ne gondolkodjak,neki is ez a véleménye.Azok a tüszők,ha lettek volna 1-2-ten,nem biztos,hogy jó tüszők,lehet,hogy csak 1 petéd lett volna,az meg van megtermékenyül,vagy nem.40 fölött 4-et ültetnek be,ha van annyi,szóval biztos,hogy érdemes kivárni azt a 2 hónapot és jó lesz az a rövid protokoll!Nálam most semmi kétség,megmondta,hogy nem szabad így folytatni mert már fizetősek vagyunk és ha nincs petesejt vagy nincs megtermékenyülés akkor is ki kellett volna fizetni a leszívást (200ezer).

még eszébe sincs megjönni csak fájdogál a bazi vastag nyálkahártyától (már 3,5 hete 13 mm volt).Úgy döntöttem,hétfő reggel teszt és telefon a klinikára,hogy ehhez mit szól Murber,meghozza gyógyszerrel vagy legyek türelmes...

Hogy megy a szurkálás,Szitajelöltek? :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Csökkent a mennyisége és barnásra váltott, de ez így szokott lenni az előtt is, hogy megjön. Kevésbé feszülnek a melleim és a derekam és a hasam is teljesen olyan, mint kb. 3 éve, mindig mielőtt megjön. :(

Ha ma vagy holnap megjön rendesen, akkor vérvétel helyett már csak telefonálnom kell?
Gondoljátok, hogy még decemberben beleférünk egy újabb próbába a fagyasztott babákkal? Vagy kell valamennyit kihagyni?
Ahhoz milyen gyógyszerek kellenek? Kell egyáltalán valami, vagy spontán ciklusban ültetik vissza őket?

Tudom, hogy amíg meg nem jön rendesen, addig van remény, de nagyon egy irányba mutat minden és könnyebb most egy kicsit, ha a következő lépésen gondolkodom.
zora82
Budapest
 
 


Regi, Ági, hogy álltok a szurikkal?

Bogyoka én is úgy tudom, hogy akkor nem csinálnak terhelést, ha egyébként is magas a prolaktin, de emiatt ne aggódj, azt a bromo rendbe teszi, nem lesz vele semmi baj.

Kocos, úgy örülök nektek! Nagyon vigyázz magatokra, pihenj sokat! :)

Edina, hogy vagy ma? Milyen éjszakád volt?

Zsó, múltkor írtad, hogy egyszer hasonló helyzetben is nagyon sokára jött meg. Még belül vagy azokon a napokon, vagy már meghaladtat őket? Reméljük, nem gyötör már sokáig és megjön végre. :) Vagy ha nem, akkor viszont jó sokáig nem. :wink:
zora82
Budapest
 
 


Zora,
kiszámoltam,ma tartok ott,mint annakidején amikor megjött.99%-ig biztos vagyok benne,hogy nem vagyok terhes,csak azért tesztelnék,hogy mondhassam a telefonba,hogy teszteltem,negatív.De hátha addig megjön!

Nagyon sajnálom a tüneteidet és olyan okosan gondolod!Legfeljebb ér majd egy nagyon kellemes meglepetés de én is mindig annak a híve voltam,hogy legyünk realisták.Mindenképpen el kell menni a vérvételekre és abba ne hagyd addig az Utrot,amíg a prof meg nem mondja az eredményt!
Ezen a klinikán a fagyasztott program előtt is várni kell,a 3.mensi 20.napja körül kell jelentkezni (ha most nem sikerült,ez a mensid az 1.).Itt az a szokás,hogy Gonapeptyllel kezdenek 20.napon és aztán Dermestril tapasszal építik fel a nyálkahártyát és a 17.nap körül ültetik be az embriókat.
Nekem még nem volt ilyen ciklusom,úgyhogy remélem,Maci olvas minket és jelentkezik mert neki van ebben tapasztalata.
Vendég
 


Köszi Zsó!
3. mensi? :shock: Az február végi kezdés és március közepe vége beültetés. :cry: :cry: :cry:
zora82
Budapest
 
 


Hát nem tudom.... mert augusztusi a régebbi vizsgálatom, ott rendben volt.. :(
Na de nem sokára kiderül.. , ha kell vmit szedni beszedem. :) ezen nem fog múlni! :D
Drukkolok mindenkinek!
Szép hétvégét!
bogyoka999
Budapest
 
 


Jó reggelt Lányok!

Látom elég vegyes a hangulat, akárcsak az én éjszakám.
Én totál ki fogok készülni ettől a bromotól. Este beveszem, általában elalszom a tv előtt, de aztán nem tudok elmenni lefeküdni, mert tökre émelygek. Ma hajnalban már sikerült eljutnom a hányásig. :(
Mondjuk az egyetlen előnye, hogy utána jobb lett.

Biztos, hogy a bromo kavar be, mert napközben egész jól elvagyok, ha gondoskodom róla, hogy ne legyen üres a gyomrom, aztán este beveszem és vége. Meg akartam kérdezni Murbert, hogy ez normális, de persze ugye annyira sietett, hogy elfelejtettem.

Kamilla:
Szerintem ne figyelj a tünetekre, én csak a saját tapasztalatomat tudom leírni, egyszer fájt a mellem, aztán semmi, most két napig szurkált, most megint nem, már az émelygés is jobb volt, erre éjszaka most ez. :(
Én úgy mentem vérvételre, hogy szinte semmit nem éreztem és kérdezgettem a többieket ők is hasonlóan voltak. Szóval várd meg a csütörtököt - tudom, hogy baromi nehéz én is már úgy voltam, hogy diliházban kötök ki - de sajnos nincs olyan tünet, ami 100%-san terhességre utal.

Zora:
Azért ennyire ne add fel, még bármi lehet! Az egyik lány is nagyon beparázott mert rendkívüli módon görcsölt a hasa, aztán most ikreket vár.
Egyértelmű tapasztalat egyébként nincsen. Hallottam, hogy valaki már úgy megy vérvételre, hogy megjött neki (ugye a fosti kezdés az 1.nap, így volt nekem a 26. és 28. napon a vérvétel), aki velünk volt és nem sikerült, annak meg nem jött meg. Az utro eltolhatja, de valakinél ez sem számít.

Mmzsó:
A "löttyedt" mellek mellett is lehet valaki terhes. :)
Nekem napokon át nem fájt és nem is feszült annyira. Most, hogy szarabbul vagyok most jobban érzem, de voltak napok, amikor semmi nem utalt arra, hogy terhes vagyok.
Olyan feszülést, mint amilyen leszívás előtt volt, pl soha többet nem éreztem. Szóval, furák ezek a hormonok. De inkább fájna a mellem, mint ez az émelygés. :(

Petra:
Örülök, hogy jól van cicó, az enyém is olyan kis elesettnek tűnt, valahogy nehezen ment ki belőle az altató.


Volt egyik este a jóbarátokban, hogy Phoebe lombik beültetésen vesz részt, hogy a tesója gyerekét kihordja. Ott 5 embriót ültettek neki vissza, azért az már kicsit túlzás!
Szerintem nálunk ilyen még sokadik lombiknál sincs.
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Salsera,
á,dehogy!Nálunk max.3-at ültetnek be 40 alatt,40 felett 4-et.

Különben én is mindig elhatározom,hogy nem figyelek a tünetekre,úgyis az a mérvadó,amit a doktor mond.
Sajnálom a rosszullétedet.van ám olyan,aki csak este van rosszul,nem feltétlen a Bromotól.Írtad,hogy mész a dokidhoz szerdán,kérdezz rá!Gondolom,magánba mész,ott jobban van idejük,nem rohangálnak a műtőbe...
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?