Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat és hogy aggódtatok. Nagyon jól esik. :oops: :)

Edina, nagyon szorítunk neked és várunk a hírekkel.

Kamilla, téged is nagyon várunk.

Kocos, Salsera, jól emlékszem, hogy a beültetés után esténként megittatok egy-egy kispohár vörösbort?
zora82
Budapest
 
 


Lányok!! Én is iszok , majd az tuti!! :) Kell levezetőnek!! :))

Edina!
Reméljük a legjobbakat!!! Már bent lehetsz!!!

Zora!!
Hogy vagy!!! :)
Remélem, h ma még fekszel!! :)
regi1978
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocs, hogy így eltűntem, csak tegnap du olyan voltam, mint akinek az összes erejét elszívták, semmihez nem volt kedvem.
Egyedül cicót vittem vissza kontrollra, aki jelentem olyan, mint régen, és nagyon köszönjük az aggódást.

Mivel van 3 szőrmókom és 3 éve csináltam egy negatív toxoplazma tesztet, ezért jövő héten ismét elmegyek, hátha változott a dolog és már összeszedtem. Nem tudom, nem simogatni őket, nagyon macskabuzi vagyok, bár beszéltem az állatorvosommal és azt mondta, hogy az emberek 80-90%-a a hústól és a zöldségektől kapja el, úgy hogy nem kell egyből kidobni szegény cicát, mert az ember terhes lett. Nekem már több mint 20 éve van és mégis legutóbb - lett.

Látom, nagyon pörög mindenki, remélem, Kamillával minden rendben, Edina meg jó hírekkel tér vissza.

Zora:
Gratulálok a sok embrióhoz, bár most a kapaszkodókra kell koncentrálni. :wink:
Én nem ittam vörösbort, utálom az alkoholt, a bort különösen, csak azért mert ajánlják én nem fogok inni. Megtapadásban amúgy sem hiszem, hogy segítene.

Az utóbbi két nap beparáztam, mert az amúgy sem jelentős terhességi tüneteim elmúltak, úgy hogy ma elmentem ide helyileg. Az embrió még nem látszik, csak a 23mm-es petezsák és benne a szikhólyag. Ez 5 hetesnek felel meg, remélem, jövő hét pénteken már lesz szívhangja is.
Kicsit fura, mert annak a lánynak, akivel együtt voltam és múlt héten még csak egy petezsákot látott nála a prof, neki tegnap már két pulzáló embriója volt.

Mmzsó, Petra:
Már mindjárt vége az évnek, és reméljük, hogy a 2013-as mindannyiunk számára egy szép, emlékezetes év lesz.
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 

 
 

Zora,
én összesen 2x ittam vörös bort szerintem még 1 dl sem volt, akkor jól esett, de azóta se kávé se bor. :) Nem a megtapadás miatt issza az ember hanem egy kicsit ellazít és tényleg nem tiltja semmi. Maci írta hogy ő rendszeresen megivott 1 dl vörösbort. :) Én sem szeretem az alkoholt de nagyon ritkán szoktunk a férjemmel minőségi bort kortyolgatni, persze nem a terhességem alatt hanem még előtte.
Nagyon drukkolok!!!

Kamilla,
biztos túl vagy rajta és vannak neked is pocaklakóid. Kíváncsi vagyok vajon bement-e a férjed? :)

Edina,
nagyon drukkolok, hogy ne állítsák le, hanem folytathasd!

Salsera,
ezek szerint csak egy baba lesz?
Nekem is megfordult a fejemben, hogy elmegyek megnézetem én is a babát, de nekem rendesen megvannak még a tünetek, így bízom a legjobbakban! :) Már csak 1 hét, jövő héten ilyenkor már remélhetőleg láttuk mindketten a babánkat.

Kamilla, Edina várunk Benneteket a beszámolóval! :)
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Itten vagyok!
Sziasztok!

Bubi és Buborka bent vannak. Tapadás skacok.
Nekünk is várnunk kellett mert közbejött valami műtét. Talán egy császár ahogy hallottuk. Meg volt egy "csókos" pár megint előttünk ugyanúgy mint kedden.
Zora emlékszik, hogy mindig mondtam hogy utánam jött mégis jóval előbb végeztek. Nah kedden láttuk, hogy a férjjel kezet is fogott mosolyogva a prof. Szóval velük tényleg máshogy bántak. Minket kidobott a prof kb 5 perc alatt, ők bent voltak félórát. Mindegy.

A prof azt mondta hogy 7 embrió alkalmas fagyasztásra, de mire bementünk az embriológushoz már kiderült, hogy 8-an maradtak. Szóval ők mentenk a frigóba.

Edina remélem jó hírekkel jössz.

Zora Maci írta a vörösbort.
Salsera örülök, hogy jól van a cicó!

Mmzsó és Petra tényleg mindjárt itt az időtök!
kamilla04
 
 


Jah kettő szépséget tettek vissza. Megvan a bölcső is. A férjem végül bejött. Vicces volt abban a cuccban. Egy hős, hogy mégis bejött. :D
kamilla04
 
 


Kamilla,
gratulálok!
Tényleg egy hős a férjed, hogy bement veled! :)
Pihenj, minden rendben lesz!
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Kamilla, szuper, hogy megkaptad te is a pocaklakóidat! :D
Tök jó, hogy a férjed mégicsak bement.
Most aztán mennek a drukkok, hogy kapaszkodjanak.

Salsera, örülök, hogy jól vagytok. Egyszer már akartam is kérdezni, hogy miért nem mész el a saját nőgyógyászdhoz, hogy megnyugtasson , de olvasom, hogy akkor ez most megtörtént.
Akkor az, hogy egy 23 mm-es petezsákot láttak, azt jelenti, hogy egy van?
Másikat nem látott az orvos?

Hát az én időm nagyon lassan fog eljönni. Szerdán végülis megjött, így a következő olyan december 20-25 körül várható, amikor nincsenek a klinikán.
Meg kell várni majd a jövő évit, ami meg majd január végén, vagy február elején lesz esedékes.
petra12
 
 


Sziasztok!!
Szuper hírek Kamilla! :) Reméljük Edinánál is minden rendben lesz :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Kamilla!!

Jaj, de neveket találtál nekik!!! :lol:
Férjed, is legalább kiveszi a részét!! :D Lehet, h a lelke mélyén érezte, h be kell menni! Szerintem nekik is ugyanolyan nagy élmény, mint nekünk!

Petra!!

Valentin napra lehet, h már pocaklakóid lesznek! :)

Salsera és Kocos!!

Az emberi test egy csoda!! Bizzatok a pocaklakótokban!! És tényleg lehet, h ketten vannak! :)
regi1978
Halásztelek
 
 


Kamilla, de jó! Örülök nektek és tényleg hős a férjed. :)
Igen, emlékszem rá. Ne is törődj vele, a lényeg, hogy a picik már bent úszkálnak.

Salsera, köszi. :) Igen most csak a két bent lévőre koncentrálok.
Ne aggódj, biztos minden rendben van. Aki csinálta most az ultrahangot nem mondott valamit?
Én is nagy cicabarát vagyok, nekünk is van egy maccsunk és nem adnám semmi pénzért. Mióta a finisbe értünk a lombikkal a párom takarítja, de ennyi a megszorítás.

Alkohol ügyben hasonlóan vagyok, mint Kocos, finom, jó minőségű borokon kívül nem nagyon iszom, azt is ritkán és keveset, de ha bármit is számít szívesen elkortyolok egy fél deci vöröset esténként. :) Megvárom majd Macit, mit mond, mi a tapasztalata.
zora82
Budapest
 
 


Petra:
Igen, egy petezsákot látott, de végülis még bármi lehet.
Őszintén nem törne össze, ha csak egy maradna, egy ikerterhesség elég veszélyes elég horror történeteket olvastam, meg ahhoz már kell azért segítség.
Az ikerterhesség előnye, hogy ha valaki két gyereket szeretne, akkor egyszerre letudja.

Kocos:
Bár megfogadtam, hogy nem teszem, de az internetet olvasgatva a tapasztalatokat voltak olyanok, akiknek megvolt a tünet a baba még sem élt már. Szóval az sem biztos, hogy jót jelent ha van tünet és az sem, ha nincs.
Remélem, jövő pénteken már okosabbak leszünk.

Zora:
ennyit mondott az orvos, hogy 5 hetes terhességnek felel meg, normális petezsák, szikhólyag, nincs vérzés, nincs semmi, ami rosszat jelentene.
A cicák szerintem imádnivalóak, bár nálunk egyiknek sem lesz utóda. Egy cicamentő csapat tagja vagyok, úgy hogy nagy ivartalanítás párti. Furcsa, hogy én utódért küzdök, őket meg megfosztom ettől, de ők teljesen másképp működnek és amennyi szörnyű esettel találkozom a nem kívánt szaporulat miatt, még inkább szükségesnek tartom a műtétet. :(

Kamilla:
Most már csak bíztatni kell skacokat, hogy kapaszkodjanak erősen. :)

A nőgyógyásznál unalmamban végigolvastam a papírt, amit a lombikról kaptunk és kicsit meglepett az ICSI-vel kapcsolatban:
"Ennek révén olyan tulajdonságok öröklődhetnek, amelyek hozzájárulhatnak az utód későbbi meddőségéhez és javasolják a magzatvízből történő kromoszómavizsgálatot a genetikai betegségek kizárására."

Hát én nagyon parázom ettől a vizsgálattól, úgy hogy legközelebb rákérdezek, hogy ezt most mennyire kell komolyan venni.
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok lányok.

Én is végeztem .
Vegyes érzelmekkel jöttem ma el a klinikáról mert leállította Murber a kezelésem. De elötte közölte, hogy a vér leletek összehasonlítása alapján mostanra kezd ébredezni a petefészkem és most talált tüszőt de ha belemegyek abba, hogy azt hétfőn leszívják nem biztos, hogy jó lesz és ha jó is lenne és visszaültetik nincs garancia a terhességre sem.
A szeptemberi leletem szerint nincs még kimerülve a szervezet csak rosszul reagáltam a szurikra. De azt is mondta hogy az elején kellett volna nagyobb adag és lehet jó lett volna a végeredmény, hát nem tudom.
Most abban maradtunk mert megkérdezte én mit szeretnék, hogy folyt. köv. január rövid protokoll mert az inszemnél minden oké volt. Addig szednem kell A bromot és írt fel norcolutot, amivel el tudom tolni a mensim január első hetére mert akkor kezdenek csak. Odaadta a vérvételi beutalót is és mondta, hogy a második nap jelentkezzek uh -ra is.
Reméljük ez bejön. Bár az inszemnél is volt, hogy 3 tüszőt talált középidőbe szóval bízom benne, hogy jól döntöttünk.
Kamilla gratula ügyes voltál. Most már csak Zorával együtt pihennetek kell és vigyázni picurokra.
Kócos Salsera Zora Kamilla és utána jövünk mi Mzsó Petra na és én .
Kismamik vigyázni pocaklakókra .
Mzsó a rövid protokollnál milyen szuri kell mert maradt a mostaniról de nem tudom az fog -e kelleni januárba is.
edina71
Budapest
 
 


Edina, nagyon sajnálom, hogy leállítottak. :( Úgy reménykedtem, hogy mára jó híreket kapsz. Át tudom érezni mit érzhetsz most.
Az jó hír, hogy nincs kimerülve a szervezeted.
Nem mondta a doki, hogy a rövid protokknál is a menopurt fogod használni, vagy visszaálltok a forsimonra?
Neked is ki kell várni a második menstruációt, vagy rögtön a következő ciklusodban kezdik a rövid protokollt?
A norcolutot mikor kell szedned?
Lehet, hogy az nekem is megoldás lenne, hogy a jövő havit már áttoljam decemberre?
petra12
 
 


Szerintem a Menopurt nem fogja alkalmazni nálam többet mert a Gona erősebb volt és nem hagyta érvényesülni a másikat .
A fostimon meg már bevált pedig abból csak egyet kellett adni magamnak és mégis volt tüsző.
Nekem most jött volna meg dec 2-án de akkor nem tudtam volna kezdeni mert ki kell ürülni a szervezetnek a hormonoktól.
Ezért már ebben a ciklusban is csúsztatunk azt mondta a doki kezdjem el szedni 26-án 10 napig napi 2 db-t és akkor pont egy héttel eltoljuk a ciklust. így 8-án kell jeletkeznie a vérzésnek. Mert a gyógyszer szedése után 3 nappal fog megjönni.
Úgy számolta Murber, hogy pont visszajönnek január 7-én és nekem akkor fog megjönni és kezdhetek is.
Egyébként neked is szabályozná az biztos csak fel kell íratni. Én már ezzel a gyógyszerrel toltam el a mensim amikor szabin voltam és bevált.
edina71
Budapest
 
 


Oh Edina, nagyon sajnálom.., de ne keseredj el! Januárban már minden rendben lesz, most kiderült a bibi és utána simán megy minden! Tudom ez most nem vígasztal, de próbálj meg pozitív lenni!!! Január már mindjárt itt van, karácsonyig olyan hamar elmegy az idõ, utána az ünnep is elsuhan :) Kitartás!!!
bogyoka999
Budapest
 
 


Engem az is aggaszt, hogy én semmiféle beutalót vagy bármit nem kaptam.
Csak annyit mondtak, hogy a második ciklus első 3 napján jelentkezzek.
Azon gondolkoztam, hogy az altatóorvoshoz is el kéne mennem, mert ha novemberben megtörtént volna nálam is a beültetés, ahhoz még elfogadta volna a prof. a júliusi vizsgálat eredményét, de már ott is azt mondta, hogy határeset. De erről sem beszéltünk semmit.
Norcolutról meg szó sem esett. Most tanácstalan vagyok. Úgy nem szeretnék január végéig várni, ha nem muszáj. Mitől függ, hogy ,mikor kell elkezdeni szedni?

Azért kicsit összeszedted már magad a rossz hír után? Remélem nem keseredtél nagyon el. A január eleje az nincs olyan nagyon messze.
Most akkor lehet a karácsonyra készülődni, aztán már január 7-e is lesz.
petra12
 
 


Szia Bogyoka .
Köszönöm a híztatást de most már tudom legalább nem velem van a baj. Vagyis igen de a gyógyszeradag nem volt csak jó.
Ti mikor mentek a klinikára? Reméljük minden rendben lesz nálatok is , meglesznek lassan az eredmények gondolom. És nemsokára ti is kezdhettek.

Lehet éppen betársulsz közénk januárba és akkor egymást támogatjuk majd. :lol:
edina71
Budapest
 
 


Hát nem tudom a prof mennyire rugalmas de engem megkérdezett Murber mikor kellene megjönnie és ő ajánlotta a Norcolutos lehetőséget, hogy ne kelljen várnom februárig. Lehet a korom miatt is siet ennyire nehogy kicsússzunk az időből.
Lehet érdemes lenne bemenned és megkérdezni ezt a lehetőséget és akkor te is kezdhetnél a következő ciklusba.
Ezzel a gyógyszerrel akármennyi napot el tudsz tolni attól függően mennyit szedsz és amikor abbahagyod onnan számított 3. nap jön meg.
Már összeszedtem magam sőt telóztam a melóhelyemre is , hogy az idén számíthatnak rám de jan. elejétől már nem.Nem nagyon értették a dolgot de majd hétfőn elmagyarázom nekik.
edina71
Budapest
 
 


Edina igen csak pozitívan állj hozzá! Minden rendben lesz!
Én most a hétvégén kezdem az ovutesztet, elvielg hétfõ-kedd magasságában kell pozitívnak lennie :) és attól függõen a következõ 3 vérvétel.. a férjem dec 4. megy az andrológushoz vissza, addigra meglesz az összes eredménye, én is kész leszek, és utána akarok a profhoz kérni, szerintem mikor megyek a hormonterheléses vérvételre akkor kérek már idõpntot és akkor meglátjuk mi lesz. :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Jó lenne a január, de erre akkor lesz csak lehetõség, ha találtak a mintában életképes hõs katonákat.. , amit ugye nem tudunk.. szörnyû, h ne lehet megérdeklõdni, értem én, h rengeteg dolguk van, és örülnek, ha azt megoldják.. , meg így nem kezd senki se diagnosztizálni otthon, de pl a mi helyzetünkbe ez szörnyen idegölõ.., na mindegy, én már tudom, h a "mindent azonnal akarok"-t kell magammal rendbe tenni :) és utána jönni fog :) :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Reméljük mindkettőknél rendben lesz minden és januárban kezdhettek ti is.
Nem tudom decemberben meddig lesznek a klinikán de már most sem kezdenek nagyon lombikba csak max inszembe szerintem .
A december nagyon hamar el fog telni szerintem is már csak az ünnepek miatt is . És utána újult erővel kezdünk neki a pocaklakók befogadásának.
edina71
Budapest
 
 


Igen, még azt se tudom, h nálam oké-e minden, a nõdokim szerint igen, õ csak 2 vérvételt csinált.. remélem most is minden rendben lesz. :) Nekem jó a január :D készülök rá :D
bogyoka999
Budapest
 
 


Egyébként tényleg ez a bizonytalanság a legrosszabb. Ha már tudod, hogy mi van mint pl. én ma akkor megnyugszol kicsit, hogy van lehetőséged de nem most .
Reméljük a párodnál a legjobbakat, hogy találnak kósza kiskatonákat és azzal már tudnak kezdeni valamit.
Ha gondolod akkor elküldöm emailben mit javasol a párodnak az én uram aloe ügyben.
Egyébként én is szedem most a méhpempőt meg a kids vitamint.
Ha mostanra nem is kellett januárban még jól jöhet de a szervezet legalább fel lesz készítve vitaminilag.
edina71
Budapest
 
 


Edina!

Sajnálom.. de nagyon rendes volt Murber, h ennyire pozitívan áll a dolgokhoz! Ennyire rendes, segítőkész csapattal rég nem találkoztam. Néha fel sem tudom fogni, h mi vezérli őket! Nagyon kevés helyen van ilyen hozzáállás ..Pedig nem is tömi őket az ember pénzzel..
regi1978
Halásztelek
 
 


Igen megköszönném Edina, de nem lenne gond pl. hogy szedi azt a másik vitamint (ferulat)?
bogyoka999
Budapest
 
 


Nem igazán merném én felvetni ezt a prof-nál.
Nem tudom, milyen lenne a hozzáállás én meg elég nyuszi vagyok. :D
Örülök, hogy összeszedted magad. Ez azt jelenti, hogy januárban rögtön elmész táppénzre?
petra12
 
 


Petra vki azt mondta, h az altatáshoz EKG és mellkasröntgen kell, ezeket plel tudod intézni a házidokiddal, ezek úgy is jók a munkaalkalmasságiba is., és akkor elõrébb leszel kicsit, hmm??
bogyoka999
Budapest
 
 


Hát tényleg nem nagyon tömik őket pénzzel és mégis annyira kedvesek az embert már név szerint is ismerik ha sokszor mész. Ma is amikor naplószámot kértem a vérvételes papíromra és mondtam a januárt őszinte sajnálatot láttam Kati arcán, hogy nem sikerült most.

Bogyoka akkor kérek majd egy mail címet amire küldhetem akár privibe is. Nem hiszem, hogy a vitamin árthat .

Petra igen én a januári kezelést már itthon szeretném eltölteni mert szerintem az is számított a mostani alkalommal, hogy nem ittam és pihentem eleget.
Akkor csak a Katiéktól érdeklődd meg szerintem akár telefonon is.
Hátha tudnak segíteni legalább megmondják van -e rá mód ezt kérni a proftól.
edina71
Budapest
 
 


Bogyoka!!!

Háziorvostól tudsz beutalókat kérni!
Ezek azért meg vannak 1-2 nap alatt, legalább is én el tudtam intézni. Az Sztk-ba! :) csak a leletért kellett visszamenni! Emiatt szerintem ne aggódj!
regi1978
Halásztelek
 
 


Tényleg kell az aneszteshez minden papír de nem tudom az enyém jó lesz-e még januárba is hát remélem.
A körzeti ad beutalót és azt meg lehet csinálni előre is de ne legyen 3 hónapnál régebbi max a tüdőszűrő.
edina71
Budapest
 
 


Regi köszi :) én a tüdõszûrõt megcsináltattam a héten, de én egészségügyben dolgozom, így nekem ez adott.. majd az EKG-t is megcsináltatom, ha odakerülünk, de a mellkasröntgen kellett, mert lejár az alkalmasságim..
Edina küldöm :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Lányok!
Nekem jún. végei az összes leletem és nem csináltaták őket újra! :) (EKG és tüdő)..
De kedden megyek a prof.hoz, akkor úgy is kiderül...
regi1978
Halásztelek
 
 


Bogyóka, igen tudom. Csak azt nem , hogy most tényleg szükség van-e erre.
Mert a prof. ezt sem mondta, csak én gondolom, hogy szükség lehet az altatóorvosi vizsgálatra, mert a júliusit talán már nem fogja elfogadni januárban. Edina írta, hogy neki a bromot is szednie kell. Nekem ezt sem mondták ,hogy kéne. Nem tudom, mitől függenek ezek a dolgok.
De úgyis olyan messze van ez nekem még , gondoltam majd felhívom az asszisztenseket és megkérdezem, mi legyen. Mindenesetre gyűlik a januári tábor. Tényleg nem leszünk egyedül.
Majd támogatjuk egymást akkor is és addig is. És amíg eljön a mi időnk, addig is szorítunk a többiekért.
petra12
 
 


Pocakosok!!

Progesztreon pótlásra nem adnak valami gyógyszert??

Bogyoka!
Szerintem az is jó lehet, ha adnak róla igazolást, h nincs semmi elváltozás! :)
de ha mész vérvételre,akkor megkérdezheted Andiékat! :)
regi1978
Halásztelek
 
 


Petra lehet az eredményeitek alapján mondták Edinának, h kell szednie, neked pedig nem. Ne aggódj, :) Egyébként én is tuti azon kattognék, h felhívjam õket :D Csodálom, h ennek ellenére ennyire kedvesek és türelmesek, gondolom nem hiába volt a vérvételes papír hátoldalára írva, h ne híívogassuk õket :D
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyóka,az biztos, hogy tele vagyok kérdéssel és egyre csak több lesz. :D
De legalább itt veletek meg tudom beszélni és ez azért oldja bennem a feszültséget.
Igen, nagyon türelmesek és kedvesek ott és ez is sokat segít.

Edina, jó ötlet, hogy a következőt már táppénzen csinálod végig.
Én nem is tudom, hogy lombiktól függetlenül, hogy bírod, hogy nem ehetsz-ihatsz, akkor amikor úgy érzed szükséged lenne rá.
petra12
 
 


Edina megkaptam, köszönöm :) átolvasom, de most szeritnem megvárom mit mond a doki, h mi lett az erdmény.. és utána lehet kipróbáljuk :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyoka elküldtem a mailt.

Petra ha mész a klinikára szerintem kérdezz rá a bromora is. Én is Andit kérdeztem mert elfelejtettem a dokitól és beszólt neki telón és mondta hogy szednem kell továbbra is.
Nem is értem téged hogy engedett el így a prof minden infó nélkül.
edina71
Budapest
 
 


Edina, nem tudom,de csak annyit mondott, hogy második menstruáció 1-3 napja és rövid protokoll.
A bromot egyáltalán mire kell szedni???
petra12
 
 


A bromo a prolaktin szintet tartja egyensúlyba. Nekem az inszemnél volt már egy jó pár vérvételem és lehet nálam nem volt jó az érték nem tudom. Én lassan egy éve szedem már .
edina71
Budapest
 
 


Egyébként már én is bánom, hogy nem mentem táppénzre a stimulálás alatt lehet máshogy alakult volna.
De most már beletörődtem vagyis próbálok beletörődni hogy ez most így sikerült.
edina71
Budapest
 
 


Edina: Ja értem. Én már 2 éve járok endokrinológushoz a pajzsmirigyalulműködés, inzulinrezisztencia és PCOS miatt és nekem ott a prolaktint is sokszor nézték. Eleinte magas volt, de mostanra mindig azt mondja az ottani orvos, hogy rendben van. Akkor lehet, hogy nekem ezért nem kellett szedni. Vagy ki tudja.
Akkor várjuk szépen a januárt és új erővel nekivágunk.
petra12
 
 


Edina, ne hibáztasd magad. Ez most egyszerűen így alakult.
Lehet, hogy egyszerűen ez a gyógyszer nem jó neked. A másik korábban mindig bevállt. Ez nem a te hibád volt!
Meglátod, januárban sikerülni fog. Én ezt fogom szugerálni.
petra12
 
 


Akkor neked lehet nem is kell majd szedned. Én meg már lassan megszokom , hogy minden este be kell vennem.

Igen január új év, új remény és reméljük újabb kismamák :lol:

De azért jó hogy nem egyedül kezdi az ember hanem itt leszünk tényleg egymásnak mindenki a saját kis tapasztalatával a háta mögött.
Mzsó pedig biztosan mindenben segít majd nekünk.
edina71
Budapest
 
 


Így van. Itt leszünk és segítjük egymást.
Ági pedig addigra már remélhetőleg nagy sikerrel túlesik a rövid protokollon, így tőle is kaphatunk még információt Zsó mellett.
petra12
 
 


Hát kívánom , hogy januárban minden leendő kismamának teljesüljön a kívánsága. És egy vagy esetleg két pocaklakóval kezdje az évet.
Én is bízom a rövid protokollba mert szerintem az nem is lesz ennyire megterhelő és az inszemnél is bevált már a stimulálás.
Bár nem tudom ott mivel kezelnek de Mzsó biztosan megírja majd ha gép közelbe lesz. Addig meghagyom a megmaradt szurikat is .
Hátha valamelyik kelleni fog akkor is.
edina71
Budapest
 
 


Szia Edina,
borzasztóan sajnálom, hogy le kellett állítani. :(
Nem a te hibád, hanem a gyógyszerekre nem reagáltál jól.
Ez az év hamar elszalad az ünnepek miatt, és az új évet egy szép kisbabával ünnepled majd és nem leszel egyedül, ott lesznek a lányok akik szintén januárban kezdenek.
Rendes nagyon Murber, hogy még arra is gondolt, hogy akkor jöjjön meg neked amikor ők kezdenek januárban! :)
Nem mindenkinek jó a hosszú protokoll ezt több példa is mutatja.
Kapcsolódj ki és ne foglalkozz a témával!
Pihenj!

Puszi!
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Edina, pedig én annyira bíztam a jó hírekben. De lehet a babókád szeptemberben akar megszületni.
A többieké is.

Progeszteron pótlásra a Women's Creamet szokták ajánlani.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára kamilla04 2012.11.16 19:48-kor.
kamilla04
 
 


Az én hős férjem le is fotózta Bubit és Buborkát. :lol:
Az első képünk meg is van. :lol:
kamilla04
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?