Új privát üzeneted érkezett!

Edina,
nagyon sajnálom, hogy nem kaptál jó híreket. De ne add fel! Ha az orvos nem állította le a kezelést, akkor még van remény, hogy beindulnak a dolgok. Magadat pedig végképp ne okold. Nem tehetsz róla, hogy egyelőre nem úgy reagál a szervezetet,ahogy szeretnéd. Próbálj meg péntekig ellazulzni és nem rágörcsölni a dologra. Csak pozitívan! Nagyon szorítok érted, hogy pénteken már jó híreket kapjál.
petra12
 
 


Pénteken okosabbak leszünk. Mostantól csak a kis petécskéken járjon az eszed.
kamilla04
 
 


Edina,
nagyon sajnálom, hogy nem kaptál jó híreket, de nincs minden veszve! Ne add fel, és főleg ne magadat okold!
Pihenj!
Pénteken okosabbak leszünk!
Nagyon drukkolok neked!!!
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 

 
 

Igen tudom csak pozitívan. Most erre fogok gondolni és nincs több picsogás.
Zora neked holnapra nagyon sok drukk és ügyes légy . Utána pihenés és semmi stressz.
Kamilla hát előtted is le a kalappal én a negyedének is örülnék pénteken. Te pénteken kapod vissza a picurokat ugye????
Salsera cicusnak jobbulást, nekem is van kettő és most felváltva vigasztalnák, nem nagyon értik miért vagyok letörve.
Ráadásul a párom csak holnap délután jön haza megint, így még rosszabb egyedül itthon.
De itt vagytok ti nekem és tartjátok bennem a reményt :lol:
edina71
Budapest
 
 


Zora,
sajnálom a pocakfájást és nagyon drukkolok,hogy ne rosszabbodjon!
Holnap kapsz 2 gyönyörű embriót,a 18 közül a 2 legszebbet és szépen megtapadnak!

Edina,
az inszemnél nem kaptál Gonapeptylt,ami ilyen gátló hatást fejtett volna ki.
Még ne gondolj másra,csak a pénteki jó eredményre!Tök jó,amit Kamilla írt,hogy szuggeráld a petefészkeidet! :wink:
Vendég
 


Edina tényleg nem szabad feladni. Kitartást míg a párod megjön.
kamilla04
 
 


Hát azt teszem, éppen az előbb lőttem be magamnak a két szurit .
Murber még mindíg a 4 menopurt írta ki mára meg holnap reggel és estére is.
Szóval bízom benne tudja mit csinál.
Én csak pihenek és koncentrálok a petécskék megjelenésére. Remélem használ.
edina71
Budapest
 
 


Persze hogy használ. Hinni kell benne.
kamilla04
 
 


Zora holnaptól 9 hónap élmény. Hajrááááá!!!!
kamilla04
 
 


Köszi csajok! :)

Edina, úgy van, ahogy a lányok mondják. :) Mondogasd magadban, hogy nőnek a petécskék. :) És, ahogy korábban valaki már írta: embertelen mennyiségű vígjáték. :)
zora82
Budapest
 
 


Köszi Zora.
Holnap ügyesen és minden rendben lesz.

Már most is fekszem és nézem a filmeket. Holnap is pihi és sok pocaksimi reméljük bejön.
Jó éjt mindenkinek és holnapra nagy drukk.
Köszönöm lányok még egyszer hogy ennyire mellettem álltok.
Sziasztok Edina
edina71
Budapest
 
 


Zora, jobbulást. Nem lesz semmi gond holnap. Várunk majd a hírekkel.
kamilla04
 
 


Zora!!

Jobbulást neked! De jól lesz ma neked!! :)

Kamilla!

Már csak 1 nap!!

Edina!
Ne add fel!!! Muszály!!! Csak pozitívan!!!
Még alakulhat jól!

Salsera!!
Simizd meg helyettünk is a cicust! :) Én sem szeretek fogorvoshoz menni!! Nagyon félek tőlük!
regi1978
Halásztelek
 
 


Szép jó reggelt!
Nálunk most megint várakozás van :) Úgyhogy teljes erõbedobással tudok drukkolni nektek! :) :) :) Hajrá!!! Kamilla, Zora , Edina (remélem senkit nem hagytam ki :) )
Kismamik hogy vagytok? :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Jó reggelt! :D

Igen holnap ilyenkor már okosabbak leszünk. Reggel 8 ra kell menni.

Edina remélem már picit jobban vagy?!
kamilla04
 
 


Lányok,
ma én megyek fogorvoshoz. :roll:
Vendég
 


Zsó!!
Nagyon sajnálak!! :(( Már a fúró hangjától rosszul vagyok!
regi1978
Halásztelek
 
 


Zsó: Óh! :(
kamilla04
 
 


:( Fáj a fogad Zsó? :(
bogyoka999
Budapest
 
 


Lányok,
köszi nem fáj semmi csak azért parázok mert szerintem fogkő leszedés lesz,ami nekem még nem volt (tömésem is csak 1 db van,21 éves),és a férjem azt mondta,hogy elég kellemetlen.De gondolom,túlélem!
Vendég
 


Zora,
mi újság?Bent vannak a babajelöltek?és a többi fagyoskodik?

Edina,
remélem,jobb a kedved és bízol!Ma estére meg már nem leszel egyedül :wink:
Vendég
 


Sziasztok lányok

Mzsó köszönöm ma már kicsit jobban vagyok este beadtam a szurit és közben arra gondoltam, hogy ennek most segítenie kell . Pocaksimi is volt tv nézés közben, hogy meginduljon a pete termelődés holnapig. Remélem ez segített. A párom sokszor felhív nap közben és próbálja tartani bennem a reményt. Na meg kiváltotta a ma esti Menopur adagomat is.
Ha holnap is tegyük fel rossz híreket kapok ki kell hagyni egy hónapot a következő elött ugye???,
Hát nem irigyellek a fogorvos miatt tényleg nem kellemes a fogkő leszedés :x
Zora remélem minden rendben ment ma és pocaklakók a helyükön.
Kamilla holnap a te napod lesz ügyes légy.
edina71
Budapest
 
 


Edina,
nagyon helyes!
Ha meg a B verzió lép életbe,szerintem ki kell hagyni,nekem legalábbis nagyon határozottan mondta,hogy nem lehet rögtön,viszont ha jól számolok,azért sem mehetnél,mert a Karácsony is eljön közben.
De hátha holnap jó híreket kapsz!
Vendég
 


Köszönöm Mzsó én is ezért drukkolok.
Ott van még az a leheletnyi kis esély amit a doki és Andi is mondott és most nagyon bízunk benne .
Nem tudom a darab vagy a méret ilyenkor szám,??
És ha sikerül holnap tegyük fel lesz 3 és leszívják de egyik sem termékenyül meg akkor nincs visszaültetés sem és egy tb-s lombik is ugrik ???
edina71
Budapest
 
 


Nem,nem ugrik!Csak akkor számít,ha történt beültetés,addig nem!
Arra gondolj,hogy a legrosszabb esetben visszamész januárban,2 hétig kell csak szúrni magadat és az lesz az 1.lombikod.Hidd el,bármit mond holnap a doki,minden jobb,mint ez a bizonytalanság.Úgyhogy holnapig bírd ki és meg fogsz nyugodni!És reméljük a legjobbakat!

Egy biztató történet:az előző embriológusnő,Zsuzsa mesélte nekem,hogy volt egy nő,5.lombikja volt,2 petesejtje lett,mindkettő megtermékenyült,és megtapadt,ikrei lettek!Szóval ilyen is van!Ha meg leállít,a te érdekedben teszi,nagyon okosan mérlegel szerintem,érdemes bízni benne!
Vendég
 


Edina!!

Igaza van Zsófinak teljes mértékben!! :) De minden jó lesz!

Kamilla!
Ügyes légy!! Jó hírekkel gyere! :))


Zora!!

Remélem már jól vagy és pihizel a babókkal!! :lol:
regi1978
Halásztelek
 
 


Edina, nyugika. Lesz valahogy és csak pozítivan.

Zsó nekem nem szokott fájni a fogkövezés.

Zora várunk.
kamilla04
 
 


Sziasztok! :)

Megjöttem. :) Farkas éhesen értem haza, aztán mostanáig aludtam. :)
Két sok-sok "buborékos" babóca a helyén, 14-en pedig fagyasztásra kerültek. Amíg a félórás pihi volt az embriológusoktól megkaptuk a bölcsőt.
Fél 10-re kellett mennünk, de csak 11 után jutottunk be, amivel nem is lett volna gond, ha nem érzem úgy, hogy szétpukkan a hólyagom. :)
26-án és 28-án megyek a vérvételekre.
Azt mondták, hogy nagyon szépek a babák, azok is, amiket visszaültettetek és azok is, amik fagyasztásra kerültek.

Zsó, milyen volt a fogorvosnál?

Kamilla, Edina, holnap ezer drukk nektek.
zora82
Budapest
 
 


Szia Zora,

ügyike voltál. Akkor csökkent a szám? 16 volt összesen?
Gratula a szépségekhez!!!! Pihenj tovább!!!
De jó! Örülök nagyon!!! Szuuuuupeeeeeeeeeerrrrrrrrrr!!!!
:D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Már én is várom, hogy holnap legyen.
kamilla04
 
 


Köszönjük. :)
Igen 16 volt, de kettőt nem tartottak alkalmasnak a fagyasztásra.

Nagyon megértem, hogy várod már a holnapot. :) Onnantól, hogy behív a prof, már nagyon gyorsan mennek a dolgok ráadásul ti lesztek holnap az elsők. Nagyon várunk majd a hírekkel. :)
zora82
Budapest
 
 


Szia Zora!!!

jaj, de jó!!!Szép teljesítmény!! Ügyik voltatok!!Remélem, h egy kislány és egy kisfiúcska!!! :) Prof. milyen volt?

Mit jelent, h sok-sok "buborékos" babóca????? Mi kaptatok egy bölcsőt????? jaj, olyan suta vagyok nem értem.. ne hari!!

Pihizzél!!!
regi1978
Halásztelek
 
 


El sem hiszem egyébként hogy itt tartunk.
Jah jut eszembe a férjed is ott volt? Őt is behívják? Mit mondanak mire figyelj?

Kiváncsi leszek mit fog mondani!!!
kamilla04
 
 


Kamilla!!!

Te is ugyan ilyen örömmel és boldogsággal fogsz eljönni a klinikáról!! :)) Lélekben veled leszünk!! :)De jó lenne már átélni!!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Köszi Regi!

Annyi hosszú hónapon keresztül nem értünk el idáig. Most azt szeretném hogy az eddigieket folytassuk és megszülessen Kiscsillagunk! Macibogyókánk!
kamilla04
 
 


Köszi, Regi!
Prof nagyjából a szokásos tárgyilagos, pörgős volt. Ennek ellenére, valahogy kezdek megbarátkozni vele. :) Tetszett, hogy mikor bementünk nagyjából azzal kezdte, hogy vagyok, feszül-e még a hasam, majd mielőtt belemelegedtünk volna csinált egy jó alapos ultrahangot és megint megnyugtatott, hogy nincs baj és kb. 2 hétig eltart még ez a feszülés, de azonnal jöjjek, ha rosszabbodna.
A visszaültetésnél megint összefoglalta a lényeget, de ott már nem sokat beszélt, a szokott profizmusával intézte a dolgokat, majd elköszönt.

Az osztódott sejtekre írtam, hogy "buborékos". Az egy-egy baba olyan volt, mintha sok kis buborékból állna össze. G o o g l e-ben a képek között találsz ilyet. Minden elfogultság nélkül mondhatom, nagyon szépek. ;)
A "bölcső" az a műanyag izé, amiben osztódásnak indulnak a sejtek az eljárás elején. Helyes dolog szerintem, hogy odaadják. :)
Nem vagy suta, én is onnan tudtam, hogy a lányok megírták. :)

Kamilla, ugye? Én is alig fogom föl. Sőt inkább fel sem fogom. Feküdtem az asztalon, néztem a babák képét és mintha nem is én lennék. Fura.
Férjem is bent volt igen. Nem is kell kérni, hogy bejöhessen, automatikusan hívják, csak annyit kérnek, hogy ha bejön, maradjon bent végig. Mire én átöltöztem, neki Andi már meg is mutatta a babákat, illetve, hogy hová ülhet. Kapott sapit, eldobható köpenyt, lábzsákot, meg maszkot. Köpenyt csak dísznek, mert nem rá volt kitalálva a méret. :lol:
A vérvételes beutalókhoz van csatolva egy papír, de nem írnak semmi extrát. Ne erőltessük meg magunkat, kerüljük a házaséletet, egyébként a normál életvitel folytatható. Andinál rá akartam kérdezni a kávéra, mert az állandó vitatéma a kismamáknál, de elfelejtettem.
Amíg a beültetést csinálják illetve utána amíg fél órát pihensz ott fekve, nem emelheted meg a fejed, ezen kívül semmi extra nem volt.
zora82
Budapest
 
 


Nem tudom az enyém bejön e. Mit láthat?
Nem akar úgy látni hogy matatnak bennem....

Szerintem a laza tejeskávé mehet. Én is kómás szoktam lenni reggelente ezentúl még inkább az leszek.
:D
kamilla04
 
 


Szia Zora

Gratulálok a babócákhoz ügyes voltál . De én ezt hétfőn is láttam rajtad :lol:

Most csak pihenés nyugalom és lazítás.

Kamilla holnap te jössz és hasonló jó híreket szeretnénk tőled is majd hallani.
Reggel 8-ra mentek ? Akkor lehet találkozunk mert nekem 8 körül kell mennem az utolsó vérvételre.
Ügyes leszel te is én biztos vagyok benne :D
edina71
Budapest
 
 


A kávés kérdésredre azt mondta a férjem, hogy ezt akár én is kérdezthettem volna. :lol:
kamilla04
 
 


Zora,
gratulálok! Örülök, hogy jó vagy! Komolyan veszi a Prof. a túlstimulálást. Én a beültetés utáni első vérvételnél mutattam meg magam, mert nagy volt a hasam és nem éreztem jól magam, és azonnal küldött vérvételre és csinált egy alapos uh vizsgálatot, és amíg nem jött meg a vérvétel eredménye haza sem engedett. Nagyon profi!
Szerintem ne kávézz, ki lehet bírni.
Az én férjem nem jött be, úgy volt vele mint Kamilla férje, nem akart látni úgy kiterülve. Amíg pihentem, akkor hívták be és akkor nézhette meg a "babákat" és utána segített felöltözni. :) Hihetetlen nem, hogy mi láthatjuk a babánkat még 8-10 sejtes korában? Én ezt jutalomként fogtam fel a "szenvedésekért". :)
Pihenj sokat, de ne feküdj egész nap és érezd jól magad! :)

Kamilla,
neked is sok sikert holnapra!!!

Edina,
neked is nagyon drukkolok, hogy holnap jó híreket kapj!!
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Edina, Kocos, köszi. Iszom, pihenek és kapaszkodásra biztatom a srácokat. :)
Tejeskávét szoktam reggelente inni, nem is túl erős kávéból tulajdonképpen az íze miatt. Kb. 2 óra alatt kortyolgatom el a nap indításaként. Lehet, hogy ezen az alapon beszerezhetnék koffeinmenteset. ;)
zora82
Budapest
 
 


A kávés kérdésredre azt mondta a férjem, hogy ezt akár én is kérdezthettem volna. :lol:


:lol: :lol: :lol:
zora82
Budapest
 
 


Sziasztok!
Zora nagyon ügyes voltál :) Most pihenj sokat! :)
Kamilla, Edina nagyon ügyesek lesztek holnap :) gondolok rátok!!
bogyoka999
Budapest
 
 


Zora,
ha csak az íze miatt iszod, tudom ajánlani a Maci kávét (jó kis retro cucc, gyerekkoromban is ebből csinált nekem tejeskávét az anyukám) :). Nekem bejött, bár most hogy állandó hányingerrel küzdök, ezt sem tudom inni, de remélem gyorsan elszalad ez az 5 hét és vége lesz a hányingeres időszaknak. :)
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Edina, igen reggel 8-ra kell mennünk.
Remélem, hogy jól szuggeráltad a petécskéket.


Szóval akkor mennyit látnak a férjek?

Én már napok óta inka kávét iszom kis maci kávéval. :D
kamilla04
 
 


Sziasztok!

Nem volt nagy ügy a fogorvos :lol: a férjem olyan jól felkészített (szerinte rém kellemetlen a fogkőleszedés),hogy rosszabbra számítottam és nem volt vészes,de azért holnap nem megyek! :wink:
van egy pici luk a hatoson felül,ami még nem is igazi luk,2 hét múlva újra megyek,azt is megcsinálja.

Zora,
ez óriási!Ennyi fagyasztott!Ebből még csomó gyerek lehet!
De most persze koncentráljunk a 2 bent csücsülőre.
Örülök,hogy a prof ilyen alapos volt és minden rendben veled!Picit izgultam,hogy így legyen,utólag elárulom,mert ha valakinél nagyon eldurvul a helyzet,akkor elmarad a beültetés és fagyasztják az embriókat.Szuper,hogy nálad nem így történt,pedig 23 petesejt az rengeteg!

Kamilla,
bízd a férjedre,de biztatásul annyit,hogy a fejednél ül,azt nyilván látja,hogy fent vannak a lábaid (ún.kőmetsző helyzet a szaknyelv szerint 8) nem is tudtam,hogy így szoktak követ metszeni :lol: a Süsüben a kőfejtők se így csinálták)de azt,hogy hogy matat a doki,abból semmi nem látszik.Viszont Katiék örülnek a férjeknek mert 15 perc után átszerelik a műtőasztalt sima ággyá,hogy ne zsibbadjon el (annyira) a lábad,ehhez jól jön egy kis férfierő.

Basszus,írhattam volna:nem kell totál teli hólyag,hogy majd' bepisilsz,én úgy szoktam,hogy amikor már nem bírom,picit "kieresztek" belőle és félúton abbahagyom és akkor marad elég a hólyagban,hogy megemelje a méhet.

én se szoktam kávézni már stimu alatt sem de lehet,hoyg ez túlzás,sose kérdeztem utána.

Képzeljétek,amikor nem sikerült az 5.,én dühömben kivágtam az összes dobozkát a kukába :shock: elhatároztam,hogy legközelebb kérni fogom,ne adják oda.Szerintem megértik...
Vendég
 


És akkor holnap Kamillán és Edinán a világ szeme,hajrá Lányok! :wink:
Jóccakát Mindenkinek!
Vendég
 


Mmzsó, annyira jó, hogy ennyit segítesz!

Jó éjt neked is!
kamilla04
 
 


Kamilla!!

Már bent vagy!!! Szorkolunk ám nagyonnnnnn!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Zora nagyon ügyes voltál! Szurkolok, hogy kapaszkodjanak a skacok odabent. Azt pedig nagy megkönnyebbüléssel olvastam, hogy a professzor mindent rendben talált nálad. Most már én is bevallhatom, hogy eléggé aggódtam érted.

Kamilla, már te is túlvagy rajta remélhetőleg. Neked szintén szorítok, hogy erősen kapaszkodjanak a kis embriócskák.

Edina, sokat gondoltam rád az elmúlt két napban és küldtem a pozitív energiát,hogy növekedjenek a petécskék.
Remélem, nem hiába és ma jó híreket kapsz.

Kismamik, hogy álltok a hányingerrel? Jól vagytok, minden rendben veletek?
petra12
 
 


Sziasztok.

Vérvétel megvolt, most hazajöttem kicsit lazítani. Találkoztam Kamillával méfg kint ültek a folyosón. De a prof már rendelt. Szóval szerintem már biztosan bent vannak.
Murberrel akkor találkoztam amikor lejöttem a lifttel , de gondolom ma is 11 körül kell menni.
Nem nagyon bízom a jó hírben és inkább érjen meglepetés mint csalódás.
Mzsó ügyes voltál fogdokinál.
Majd ha hazaértem megírom mi lett az eredmény és merre tovább :cry:
edina71
Budapest
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?