Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Köszönöm a drukkokat :)
Kocos én is reménykedem, h ez jó jel :)
Zora nem semmi 18 gyerköc :D :D
Kamilla gratula a 15 petesejthez :)
Edina minden ok lesz!
Holnap megy a férjecském.. remélem nem lesz nagyon ideges.. már itthon poénkodik, h tuti ott állnak majd sorban a pasik és beszólnak, majd, h siess :) :)
Ti férjetek mit mondott milyen volt a spermium adás körülményei? mert mi múltkor otthonról vittük..
Kismamik kitartás az émelygéshez :D
bogyoka999
Budapest
 
 


1 kérdés: a bromot kell tovább is szedni ugye?
kamilla04
 
 


Bogyoka ügyesek lesztek!
kamilla04
 
 

 
 

Szia Bogyoka
Én most megkérdeztem a párom milyen volt a kisszobába de csak annyi volt a válasz somolyogva, hogy segítséget is lehet kérni a nővérkétől :D
Na jó ez csak poén volt.
Egyébként a 3 inszem miatt volt már egy párszor bent az én kis párom de nagyon kulturált állítólag .
Reméljük, hogy jó híreket fogtok kapni ti is.
edina71
Budapest
 
 


Kamilla,
a bromot végig szedni kell. Úgy emlékszem, hogy a terhesség 12. hetéig kell szedni, de majd jövő hét pénteken rákérdezek én is szeretném pontosan tudni. :)

Bogyoka,
az én férjem is azt mondta ki lehet bírni. :)
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Én még mindig hányok. Bocs a részletekért.
kamilla04
 
 


Köszi Kocos.
kamilla04
 
 


Köszi :)
szerintetek az eredményt meg lehet valahogy tudakolni? jó lenne úgy menni az andrológushoz, h itt mi volt az újabb vizsgálatnál :)
Mondtam is a férjemnek,h kérezzen rá, erre õ: majd a nõvérke, aki segít biztos elmondja :) (meséltem neki, amit Edina a férjed mondott :)
bogyoka999
Budapest
 
 


látom mindeki alszik már :D :D jó éjt!
bogyoka999
Budapest
 
 


A nővérek biztosan segítenek mindenben. :oops:
Megvolt a másik szuri is .
Lassan megyek mert kezdek álmos lenni holnap remélem jó hírekkel szolgálhatok majd.
Sziasztok és jó éjt mindenkinek Edina
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok!

Először is hatalmas gratula a 18 csemetejelölthöz Zorának és Kamillának a 15 petesejthez!Zora,örülök,hogy nincs komoly baj!

Kamilla,holnapra jól leszel már,főleg,mikor megtudod,hogy neked is lett egy rakás embriód!

Edina,
ezt mindig így csinálják 1.lombiknál,hogy a 4.nap kevesebbet adnak,mert nem tudják ugye előre,ki hogy fog reagálni.
Remélem,holnap jó híreket kapsz!Nagyon szorítok!

Bogyóka,
nyugi,tök diszkréten van megoldva,kap egy kulcsot,a pohár ott várja az ablakban dupla,párnás hangszigetelt az a kis ablak és ha kész van csak oda kell rakni a poharat+a kulcsot az ajtót meg kívülről becsapni,ja és bemenni csak kulccsal lehet,nem fog senki kopogni vagy rányitni,szerintem elég jó megoldás.Na,ezt aztán jól kiveséztem :lol:
Vendég
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Látom mindenki szépen halad a kitűzött cél felé.
Gratula Lányok a sok petesejthez, reméljük marad fagyasztanivaló tesó.

Én nem is értem egyébként, hogy miért nem mindenkinek ICSI-vel csinálják, mert ez igazából kiszúrás azokkal szemben, akiknek a párjával nincs gond.
Nekünk ugye mindegyik megtermékenyült, akivel együtt voltam, neki 11-ből csak 4, pedig ha ezzel az eljárással csinálják, akkor lehet, hogy neki is több lett volna.

Edina:
Mi kérdeztük (a lánnyal, akivel együtt voltam) férjeinket, hogy milyen bent, van-e videó, meg milyen újságok vannak.
De mondták, hogy videó nincs, az újságokat meg egyik se nézte meg.
Azt tudom, hogy párom egyszer panaszkodott, hogy valaki rettentő sokáig volt bent. :wink:
Remélem, ma jó híreket kapsz és minden rendben megy tovább.

Kamilla:
remélem, már jobban vagy. A bromot a 12. hétig kell szedni, akárcsak az utrot.

Én nem tudom, hogy hogyan működök, vagy bekavar a bromo, de napközben nem volt bajom, este megint rámtört a hányinger, hajnal fél4-kor arra ébredtem, hogy mindjárt kijön belőlem, úgy hogy muszáj voltam felkelni, nem tudtam visszaaludni. Ettem kekszet meg kimentem a levegőre. Most megint semmi bajom.
Nem tudom, hogy ez a bromo felerősíti, vagy mit csinál, de nagyon nem vagyok kibékülve vele. :(

Tudom, hogy itt mindenki a jót jelentő hányingerre vágyik, de amikor az ember szarul van, akkor nem tud annyira örülni neki.
Na de nem panaszkodom.

Szép napot Mindenkinek! :)
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Nálunk is aláíratták az ICSI-t és azt csinálták. Ma már jobban vagyok köszönöm szépen! Most várunk 2-ig. :)
kamilla04
 
 


Salsera,
azért az nagyon jó ám,ha magától kiválasztódik a legjobb spermium,aki győzedelmesen megtermékenyíti a petesejtet.Én irigylem azokat,akiknél így van.A megtermékenyülési arány nem feltétlen jobb az ICSI-nél sem,lásd a mi példánkat:1.alk.6 petéből 4
2.alkalom:4-2,
3.alk.8-5
4.alk.7-4
5.alk.11-ből 3 :shock: na,akkor kiborultunk,mert nagyon örültünk a 11 petének,biztos voltam,hogy lesz kb.8 embrió és végre lehet fagyasztani (a 3.-nál is 2-t fagyasztottak),de amikor Péter mondta,hogy csak 3,majdnem eldobtam a kagylót.
Szóval ezért írtam neked és mások tapasztalatai alapján,hogy a 100%-os megtermékenyülés nem mindennapi!

Kamilla,
nagyon várunk a hírekkel!

Ági,
drukkolok ám nagyon,hogy jókor jöjjön meg!Én is ugyanígy szoktam izgulni miatta.
Hát én nagyon megkavarodtam,napok óta fájdogálok,de még semmi,talán holnap.De most mindegy nekem végülis.
Vendég
 


Sziasztok!

Egyetértek Mmzsó-val, hogy jó az, ha magától választódik ki a legerősebb spermium. Viszont, milyen szuper, hogy az orvostudománynak már arra is van megoldása, ha a kiskatonákkal baj van és a másik eljárással ezt is meg lehet oldani.
Az én hormonháztartásom is veszettül megborult. Még mindig se híre se hamva, hogy meg akarna jönni,pedig ez már a 36-ik nap. Ellenben ma elég kellemetlenül fájdogál a petefészkem. Nem tudom, mi lesz ebből.
Zsó, meg tudnád mondani, hogy a téli leállás mettől-meddig tart a klinikán?

Kamilla,Edina szurkolok nektek a jó hírekért!
Zora, remélem ma már jobban vagy!

Salsera, kitartás. Ez az állapot nem tart örökké és a babáért mindenképp megéri. Tudom, hogy most nagyon kellemetlen ez az állandó rosszullét. De el fog múlni és utána remélhetőleg felhőtlenül tudod élvezni a várandósságot.
petra12
 
 


Petra,
nem tudom pontosan,de úgy szokták,hogy Karácsony előtt állnak le,gondolom,21-én pénteken vannak utoljára.És utána január elején indulnak újra,gondolom,2-án szerdán.De pontosat még nem tudok sajnos,ami engem illet,nekem mindegy is,mert jan.közepe fele fog szerintem megjönni nekem.

Edina,
nagyon izgulunk ám érted is,remélem,jó híreket kapsz!
Vendég
 


Sziasztok!
Hát csajok az én férjemet ez az egész annyira megviselte, valószínû azért mert 2 órát kellett várnia, állva nagyon melegben, közben lejárt a parkolókártyája is... Azt mondta, h kb 50en voltak azon a kis folyosón.. azt mondja, ha nem látja el sem hiszi.. Nem is tudom, h ezek után milyen lesz az eredmény.. :(((((
bogyoka999
Budapest
 
 


Annyit mondott szegényem, h ez nagyon gáz votl, de túlélte, és csak a cél lebeg elõtte :) és várja, h majd mit mond az andrológus..
DE attól, h ilyen sokan voltak, és csak egy ekkora létesítmény van erre, attól nagyon ki volt akadva.. Így nem is csodálom, h szerencsétlen dokiknak csak a tények közlésére marad energiájuk...
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyóka,
sajnálom a férjedet,nehéz lehetett.Szegény most megtapasztalta,mennyit szívnak a nőcik (mert azért a dolog oroszlánrésze ránk hárul)egy zsúfolt napon.Biztatásul elmondhatom,hogy nem mindig ilyen gáz a helyzet.Meg az is jó szerintem,hogy az a kis szoba nem a folyosóra nyílik.

Nagyon remélem,hogy lesznek sejtjei és nem kell biopszia.

Remélem,Kamilla és Edina érkezik a jó hírekkel!
Vendég
 


Mmzsó köszi, most meséli, h hangszigetelt, de a bejárati ajtó nem és oda a csapóajtómögé nyilik, és vki kiment telefonálni,és végig azt kellett hallgatnia, h vki az elmûvel vitázik. és a sexlapokat :):) azt mondja, 1962-esek :) most már jó kedve van és nevet rajta, de azt mondja, h lehet a megnnyiséget ez most befolyásolja... :(
bogyoka999
Budapest
 
 


Itten vagyok!
A mai nyerőszám:13. :D :D :D :D

Péntek reggel 8 óra.
kamilla04
 
 


Kamilla nagyon ügyes voltál! :) :)Hogy érzed magad??
bogyoka999
Budapest
 
 


Mi voltunk magánba 23 ezerért és ott csak a wcbe lehetett bemenni a férjemnek. A másik helyre meg vitte ott csak 6 ezret fizettünk.
Tegnap mikor mi jöttünk el senki nem volt. Egyedül ültünk a padon. Mára viszont 6 leszívást mondtak az 6 férjet jelent.
kamilla04
 
 


Mindjárt kiugrok a börömből. Egész nap mesét néztem és alig vártam hogy 2 óra legyen.Aztán meg felhívtam és mondta a jó hírt.

Veled mi újság?
kamilla04
 
 


Bogyoka, egyébként szerintem a férjeknek ez mindegyhogy stressz.
Csak hát ugye a filmekben máshogy láttuk ezeket a szobákat. Az én férjem valami lenejlonozott kanapét mesélt. De az a wc-s gázabb volt.
kamilla04
 
 


Köszönöm én jól vagyok :) várom, h teljen az idõ :) szombaton kezdem az ovu teszet, hétfõ v kedd esélyes és akkor pénteken és utána hét hétfõ-szerda vérvétel, utána héten megy a férjem kedden andrológushoz, addigra meglesznek a genetikai eredmények, és kikérjük a véleményét, megpróbálok utána kérni a profhoz is vissza, h hogy smint legyen a dolog.. volt-e vmi a mintában, és akkor a kettõbõl okosabbak leszünk :) Sajna az eredményt olyan titkosan kezelik, mintha nem rólunk szólna.. :)
Megkérdezte a férjem az infulenza elleni oltást, h megkaphatom-e, azt mondták igen.. mondjuk annak csak 2 hét kell és már véd :) gyors be is adatom, ma voltam mellkasröntgenen(kellett az alakalmassági miatt is, így gyorsan le tudtam :) ) és lesz vmikor nálunk hepatitis szûrés, én már szóltam, h én akarok olyat :D hátha számít, h elõbb meglesz :) Mi így állunk, várunk :) már nagyon tükön ülök :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Kamilla,
a 13 egy gyönyörű szám, az egyik szerencse számom, gondolom most már a tied is. :D
Gratulálok!!!

Bogyoka,
sajnálom a férjed, iszonyat lehetett. :(
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Kocos, köszi!

Igen már nekünk is az.
kamilla04
 
 


Kamilla,
remek!Neked is egy rakás gyereked van,biztos fagyasztani is lehet kistesójelöltnek!

Bogyóka,
az jó,ha megvan a hepatitisz,de arra számíts,hogy vérvétel (serológiai)akkor is kell,mindkettőtöknek,AIDS+hepatitis (nem tudom,melyik típusú).

Nahát,lányok,ti még nem voltatok a kisszobában?Elárulom,hogy mi együtt szoktunk bemenni.Az a kanapé kb.1,5 személyes :lol: és zörög a fólia rajta :lol: de egy lepedőt is rá kell tenni...rémesen utálom,most már elárulom,a férjem nemkülönben.Ez van.múltkor úgy felhúztam magam azon,hogy milyen szemétség,hogy nekünk ezt kell csinálni hogy kisszoba meg műtőasztal,mások meg jókat kettyintenek (bocsánat)és már jön is a gyerek.
Vendég
 


Zsó, köszi.

Megértelek. Nem tudom, hogy ki intézi ezeket a dolgokat de elmondhatná hogy miért így kell lennie. Ezen én is kiakadok. Azon meg főleg, hogy jaj nem akartuk és becsúszott.
kamilla04
 
 


Mmzsó, tudom, h kell a többi is, de tudod az a csaj sehova nem küldött el, így mivel lesz a munkahelyemen ez a lehetõség élek vele..
A zörgõ fóliát õ is mondta, h nagyon gáz :(
Hát nem baj.. ez van... remélem találnak vmit, mert a biopsziától jobban fél..
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyoka arra a közös vérvételre minket is csak az eredmények és a Prof-fal történt beszélgetés után küldtek.
kamilla04
 
 


akkor jó :) :) mert én felküszültem, h az elsõ nap megkapunk mindent :) :)
most már megnyugszom :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Kamilla!!

Nagyon örülök neked!! Nagyon szép szám!! 13:)) Szerencsés!!! Már csak 2 nap!!
:lol:

Zora
Holnap mehetsz!!
:lol:

Edina!
Hogy vagy ettől sok szuritól?

Én is voltak a kis szobában!! SOTEII-ön a falon a szép lányoknak képei! Újságok! egy kis kanapé!! nagyon cuki!!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Kamilla:
A 13 tényleg szerencsés szám, most már azon kell drukkolni, hogy akiket visszaköltöztetnek, azok kapaszkodjanak. :)

Mmzsó:
Megértelek, hogy másnak olyan könnyen megy, még el is veteti, mert már nem kell.
De pont ma gondolkoztam rajta, hogy nagymamám testvérének nem jött össze a gyerek, elég sokat felfázott és valószínűleg letapadtak a petevezetékek, akkoriban ezzel nem sokat tudtak kezdeni.
Úgy hogy inkább szemléljük pozitívan, hogy rajtunk tudnak segíteni.

Sőt, ahol kezdetben laktunk gyerekkoromban egy 12 lakásos ház volt, 3! idősebb házaspár is volt, akiknek nem jött össze a gyerek. Valaki mumpszot kapott el, ugye annak szövődménye a heregyulladás, meg szintén elzáródhatnak a petevezetékek, illetve isten tudja mi lehetett, de azért ez elég nagy arány.

Szerintem egyre többen kerülnek a mi sorsunkra, a mai életvitel, kaja, szennyezett levegő, stb.

Most rohanok a cicámért, szegénykémnek kihúzták két fogát. :(
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Kamilla, gratulálok!! :D
petra12
 
 


Salsera, jobbulást a cicónak! Köszi!
kamilla04
 
 


Petra, köszi!
kamilla04
 
 


Sziasztok!

Folyamatosan olvaslak Benneteket, nagyon örülök a sikereknek :) Csak ámulok a sok-sok petesejt hallatán. Nekem anno 9 db lett, igaz nagyon kis ügyesek voltak, mert 100% volt a megtermékenyülési arány.
Én ma vagyok 31+3, szóval halad az idő. Murber szavaival élve a solo terhesek is megirigyelhetnék az állapotomat :D Noh, nem akarom fényezni magam, ezzel csak azt akartam mondani, ha valamelyikőtőknél 2 pocaklakó lesz, ne ijedjetek meg, hisz ikerterhesség is lehet gondtalan és problémamentes :) NOh gyors lekopogom, hisz messze még a vége.

Drukkolok a további sikerekhez, vigyázzatok Magatokra!
afonya83
Budapest XVI. kerület
 
 


Áfonya,
örülök,hogy ilyen jól vagy(tok)!Szuper,csak így tovább!

Salsera,
teljesen igazad van,tényleg így kell nézni.Kicsit már megkeseredtem 5,5 év alatt meg az 5 sikertelen lombik hatására,ezért lázadok néha.De tény,hogy ha csak 30 évvel korábban születünk,nem lett volna esély sem a megoldásra.Akkor is bosszant néha.Így,hogy ennyi kudarc van mögöttem.Most sajnáltatom magam,olyan jólesik :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Edina,
mi van veled?Szétizgulom magam!
Vendég
 


Sziasztok lányok.

Kamilla Zora gratulálok még egyszer nagyon ügyesek vagytok.
Ma tényleg nagyon sokan voltak reggel a vérvételnél még nem is annyira de 11-kor amikor visszamentem teljesen tele volt a folyosó. Ma tényleg 6 leszívás volt teljes kapacitással üzemelt a klinika.
Hát a mai napom eléggé nem jól sikerült . Nem kaptam jó híreket és egész délután picsogtam is emiatt.
Először is Murber délbe elment ebédelni és csak 1-kor jött vissza. Én voltam talán a 3. akit behívott de láttam rajta hogy valami nem stimmel.Sokáig nézegetett ultrahanggal már meg is akartam kérdezni, hogy ilyen sok nem lehet . De jobb hogy nem szólaltam meg. Sajnos közölte velem, hogy az ösztradiol szintem nem emelkedett és egy árva tüszőt sem lát ennyi szuri után sem.
Gondolhatjátok, hogy elkenődtem.
Próbált vigasztalni, hogy péntekig még változhat ne adjam fel és még 2 napra írt ki Menopurt. Andi is azt mondta amikor mentem hozzá a szuri miatt, hogy a doki leállította volna most a kezelést ha nem látna esély a javulásra.
Lehet pénteken én is csatlakozom Petra és Mzsó csapatához.
De azért nem adom fel jól kisírtam magam és kivettem a két nap szabimat csüt. péntekre.
edina71
Budapest
 
 


Egyébként volt ma egy lány a klinikán akivel együtt kezdtük a szurikat és ő ma jó híreket kapott 4 nagy és 2 kicsi tüszőt talált a doki . Mondjuk ő Fostit szúr és nem Menopurt.
Lehet nekem is azt kellett volna és akkor sikerül ? Nem tudom.
Egyenlőre most csak magamat okolom .
edina71
Budapest
 
 


Edina nagyon sajnálom, de fel a fejjel, meg kell h táltosodjanak azok a peték :) :)
Péntekig megnõnek :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Ne okold magadta, nem te tehetsz róla, h így reaáltál. !!! Minden rendeben lesz, lesznek peték nektek is!
bogyoka999
Budapest
 
 


Edina,
nagyon sajnálom!Péntekig most nehéz lesz,az biztos,de reméljük,beindul a dolog!Ha véletlenül mégsem,akkor leálltok,nem vész el a támogatott 5-ből egy sem és legközelebb rövid protokollal sikerül!Ugyanez volt nekem a 2.-nál,csak most újra megpróbálta a hosszút,nagyobb adaggal indítva de nem működött így sem.

De most még ne adjuk fel péntekig!
Hidd el,hogy Fostimonnal sem lett volna jobb,abban nincs LH ami szintén segít.Nálad is az lehet a gond,hogy a Gonapeptyl gátló hatása erősebb,mint a stimuláló szurié.
Tudom milyen érzés amikor nézi és csóválja fejét,rémes.Nagyon drukkolok neked!
Vendég
 


Mzsó, köszi szépen. Nekem is a kedvenc mondtataim voltak: "Elsőre sikerült", "nem volt betervezve". Ezekkel sajnos nem tudunk mit kezdeni, mégha rosszul is esnek.

Edina sajnálom a rossz híreket, de gondolja arra, hogy te mindent megtettél, betartottad az orvos utasításait. Nem hiszem, hogy a két készítmény között annyira nagy különbség lenne. Áprilisban mindenki Menopurt kapott vagy a kísérleti készítményt... Fel a fejjel, reméljük pénteken jó híreket kapsz.
afonya83
Budapest XVI. kerület
 
 


Edina, sajnálom.
Szerintem még ne add fel, ha nem láttak volna esélyt akkor leállítják az egészet. Szóval most a sírás után amit megértek, tessék elkezdeni szurkolni a petécskéknek. Képzeld el ahogy odaér a szuri a petefészekhez és felébreszti őket hogy hékás tessék dolgozni és kérjük a petéket. Vagy valami hasonlót. A lényeg, hogy nem szabad feladni.
kamilla04
 
 


Köszönöm a biztatást aranyosak vagytok.
A kolléganőim is folyamatosan hívnak mi van velem ne törjek le pihenjek és csak arra gondoljak, hogy pénteken sikerülnie kell :D
Hát nem könnyű az biztos.
Nekem csak az a fura, hogy az inszemnél minden hónapban találtunk természetes módon termelődött petét. Most még azt az egy vagy kettőt sem találta a doki.
Kérdeztem Anditól, hogy ha nem indul be péntekig sem a dolog akkor mi lesz . Azt válaszolta akkor leállunk rövid protokoll de azt nem tudta megmondani kell-e ilyenkor kihagyni egy hónapot vagy lehet folytatni ha megjön majd.
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok!

Kamilla, hatalmas gratula!! :) Hogy vagy ma?

Edina, úgy sajnálom, de ne okold magad! Egyáltalán nem tehetsz róla, hogy így alakultak a dolgok és péntekig még változhat a helyzet.

Áfonya, szuper, hogy ilyen jól vagy. :)

Kocos, Salsera, hogy vagytok?
Salsera, cicus, hogy viselte az állatorvost?

Maci, hogy telik a hét? Remélem, már sokkal jobbak a napjaid, mint a múlt héten voltak.

Engem ma sajnos nagyon kínoz a pocakom. Már reggel úgy keltem, hogy fáj, de most estére.. Nagyon remélem, hogy nem lesz ebből gond holnap. :(
zora82
Budapest
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?