Új privát üzeneted érkezett!

Mmzsó,
van már dokim. Dr. Pataki Zoltánhoz fogok járni, ő még nem tudja, még nem vettem fel vele a kapcsolatot, de a barátnőm nála szült 2x és nagyon pozitív a véleménye róla. Ő is az I. Nőin dolgozik.
Megvárom a zárójelentést és utána veszem majd fel vele a kapcsolatot.
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Köszönöm, nagyon jó lenne, csak arra gondoltam ha pénteken du. jön meg. Akkor mit csinálok? Mert a szombat az ugye már jó és most azt szugerálom, hogy szombaton jöjjön meg!
84agi
 
 


Csajszik!

Akkor a mai nap elég vegyes volt.
Sajnálom a rossz híreket.
kamilla04
 
 

 
 

Beadtam a cuccokat!
kamilla04
 
 


Ági,
én is mindig ezen parázok,hogy ne péntek du.jöjjön meg.Eddig még nem jártam így (4 rövid protokollpm volt eddig).Hát én mentem a Murberhez,aztán ha nem volt éppen bent,akkor bementem a profhoz és ő kezdte el.
Vendég
 


Jó reggelt!
Salsera örülök a babóknak :) szerintem még simán megerõsödhet a picike :D v az is lehet h csak elbújt :D
Perta nagyon sajnálom,de gondolj arra, h mindjárt karácsony, ilyenkor olyan gyorsan mennek a hetek, h mindjárt kezdhetitke újra! :)
Kamilla, Edina hajrá :D:D
Képzeljétek nálunk mi történt :D :D még nagyon izgatott vagyok, ahogy próbálom leírni :D
Tegnap este derült ki és még beszéltük meg hogy is legyen. Mert hogy elment a genetikai és ahormonos vizsgálatra férjem maszek alapon. És tegnap visszajött a hormonos eredménye, és szegénykémnek olyan alcsony a tesztoszteronja, h esélye sincs h így termelõdjön bármi is.. Szóval ez nem jó, de jó mert talán van rá kezelés :D :D És most nem tudom, h mi is legyen a prof elõtt el kéne még menni andrológushoz, mikor meg vannak a genetikák, h írjon fel gyógyszert.. és akkor a proffal megbeszélhetnék már, h itt tartunk, és akkor ha megvan a gyógyszer hatása, akkor az eredménytõl függõen.. el lehet kezdeni, addig meg, amit nekem kell megcsináltatom :) De mindenképp magánrendelés kell, mert a sotera januárra tudnak majd adni dec 10 körültõl, de addigra már letelhetne 1,5 hónap a gyógyszer szedéssel.. Gondolom azzal kell 3 hónap.. Annyira izgatott vagyok ez miatt, h el sem hiszem :) Persze még nem újjongok csak kicsit, mert még a genetika visszavan :) Annyira örülnék, ha tényleg csak ez lenne az oka, mert így lenne esély a közös babára :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyoka! Hajrá! Ügyik lesztek!

Ma vérvétel megvolt.
Ma 11 re kell visszamennem.
Zora?
kamilla04
 
 


Lányok!!

Gonapeptyltet a hosszú protkollnál végig kell szurni??
regi1978
Halásztelek
 
 


Kamilla!
Remélem minden értéket jó!! :) és rengeteg tüsződ érik Zorával egyetemben!!!
Hajrá csajok!! Szukolunk nagyon!!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Regi, én úgy tudom, hogy igen. Ha kiváltod a receptet akkor kb 4 db marad. Ha visszaolvasol valaki írta nekem is.
28 db írnak fel.

Nem mond semmit a prof. Se azt, hogy jó se azt hogy rossz vagy akármi. :shock:
kamilla04
 
 


Kamilla,
ne aggódj,biztos minden rendben,az,hogy nem emeli az adagodat,már mutatja,hogy rendben haladsz a leszívás felé.A Profból úgy kell mindent harapófogóval kihúzni sajnos.De szerintem ma elárulja,mikor lesz a leszívásod,és Zorának is!
Gonapeptylt a tüszőrepesztés napján kell utoljára adni, ezt el fogja mondani.

Bogyóka,
sajnálom a rosszat,örülök a jónak,és reméljük,minden szépen halad.Ebben az egészben a várakozás a legnehezebb.

Valaki kérdezte,mi a rövid protokoll menete.ugyanaz,mint a hosszú protokoll stimulálós része.Ciklus elején UH,jönnek a szurik,majd kb.6.-7.naptól jön mellé egy másik szuri,aminek ugyanaz a szerepe,mint a Gonapeptylnek,hogy megakadályozza a tüszők össze-vissza megrepedését.Aztán ciklus közepén műtő.

Várjuk a mai klinikázókat a jó hírekkel! :wink:
Vendég
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Tegnap sikeresen elaludtam, úgy hogy azért nem jöttem vissza.

Kocos:
Remélem, Te is jó híreket kapsz ma, majd mesélj, hogy milyen volt!

Petra:
Köszi a pozitív energiát mindig jól jön. Azért a rövid protokoll indításáig még benézel hozzánk?

Mmzsó:
Köszönöm, aranyos vagy. Végül is egy gyerekért jöttünk ide, úgy hogy megbeszéltem az égiekkel, hogy döntsék el ők, ha velünk szeretne maradni, akkor örülni fogunk neki.
Máté Szabolcs csinálta nekem a lapart a sote-n és nagyon szimpatikus, jófej orvosnak látszik, úgy hogy valószínűleg őt fogom megkeresni. Annak ellenére, hogy egy buznyákot nem adtam neki, végig kedves volt, még az intenzíven odajött, hogy mi volt a műtéten, elnézést kért, hogy előtte már nem találkoztunk. Szóval, bízom a megérzésemben.

Igen, 23-án elvileg az utsó uh és utána utunkra engednek. Mondjunk azt nem teljesen értem, hogy miért ilyen össze-vissza hívnak minket. Kocos ugye ha jól számoltam most kezdi a 7. hetet, én már javában 8. héten járok, mikor megyek, a lány, akivel ugyanaznap volt minden, mint nekem jövő héten megy. Mondjuk Murberhez jár, lehet, hogy ezért van?
Remélem, Petrával együtt erősítitek egymást és mindkettőtöknek sikerül!

84agi:
Köszi a drukkot! :)

Regi:
A prof mit mondott? Beszélt a diktafonjához, nagyon szerelmes bele. Annyit mondott, hogy használjam az utrot. Még azt is az Anditól kérdeztem meg, hogy ha az egyik még sem maradna meg, akkor van-e vérzés, görcs, akármi. De megnyugtatott, hogy általában észre se veszik, csak felszívódik.

Bogyoka:
Teljesen abban voltam, hogy Te is jössz vissza tegnap, aztán Petra mondta, hogy csak vérvételre jöttél. Remélem, hogy ezen eredmények tükrében segítenek párodon. Érdekes, hogy másnak miért nem javasolnak ilyen vizsgálatokat?

Továbbra is azt mondom, hogy nem rosszak az eredmények:
6 lombik/5 terhesség/2(?) iker
De ha mindenkinek végül egy születik, szerintem már az is nagyon szép, tekintve, hogy mindenkinek ez volt az első!
Úgy hogy hajrá lányok!!
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Salsera,itt leszek végig. Szurkolok mindenkinek.
Amíg nem jön el az én időm, addig gyűjtögetem az infót a többiek tapasztalataiból.
Már kiszámolgattam, hogy az idei évbe semmiképp sem fogok beleférni, mert ha december közepe táján megjön, akkor ott úgysem lehet kezdeni.
Majd valamikor január vége felé.

Remélem a mai klinikázók jó hírekkel jönnek!
petra12
 
 


Salsera, én is remélem :) Nekünk az az andológus mondta, aki a fizikális vizsgálatot, meg az ultrahangot csinálta a férjemnek.. Szerintem azért küldték el õt ilyesmikre, mert egy db spermium sem votl a mintában :(
De remélem, h a kezeléssel ez javítható :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok!

Megjöttem kb. 10 percet voltam a klinikán és abból 2 percet a Prof.-nál kiszámolta, hogy 6 hetes és 1 napos terhes vagyok, megkezdtem a 7. hetet.
Kb. 30mp volt az uh, nem tudom mit tudott megnézni ennyi idő alatt, de a lényeg 1 petezsákot látott. Egy szót sem mondott hogy mekkora vagy mi a helyzet, kinyomtatta a képet és még azt sem mutatta meg! :(
Én kérdeztem minden rendben? Mondta hogy igen, jöjjek 11.23-án 10 órára és akkor hallani fogjuk a szívhangot is. Nem tudom kereste e a másik petezsákot vagy a szívhangot... hunyorgott nálam is és már kész is voltam. Utánam le is lépett úgyhogy szerencsém volt.
Andi aranyos volt, mondta hogy a 6. hét az határeset nem mindig hallani a szívhangot, ideadta a korábban aláírt beleegyező nyilatkozatokat és egy zárójelentés félét, hogy egy 8 és egy 6 sejtes embriót kaptam a beültetéskor vissza.

Ja kezdtem örülni, mert Andi mondta, hogy szóljak ha szeretnék képet, én jeleztem is a Prof.-nak, erre azt mondta azt a bevásárló központokban osztogatnak... :( Kedves mi...

Újabb 2 hét izgalom, de már 8 hetes és 1 napos terhesen már biztos lesz szívhang, addig meg pihenek és élvezem a várandóság szépségét. :)
Továbbra is pozitív vagyok!
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Kocos:
Hát, akkor most sem volt túl beszédes a prof. Én ugyanezért tegnap közel 4 órát vártam. :(
De az a lényeg, hogy meg van a baba és akkor találkozunk nov 23-án.
Most már végképp nem értem ezt az egészet, Te akkor már majdnem egy héttel idősebb leszel nálunk, miért ilyen össze-vissza hívnak vissza??

Ezek szerint akkor se adnak képet, de akkor másnak miért mondják?

Tegnap már olyan infot is hallottam, hogy csak a 12. hét után engednek el minket. :(
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Salsera,
bizony találkozunk! :)
Nem tudom miért ilyen össze vissza hívnak, de Andi mondta addig nem engednek el minket amíg nincs szívhang.
Nem tudom ezzel a kép üggyel is mi van?? Andi mondta hogy szóljak erre letorkol a doki...
Nem hiszem, hogy van kapacitás arra, hogy a 12. hétig gondozzanak Bennünket... szerintem 23-a lesz az utolsó uh itt.
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!

Nincs ma gépem, így csak egy gyors helyzetjelentés telefonról: holnap este 9 choragon és hétfőn reggel 8-ra kell mennünk, 9-kor leszívás. :) Nem győzök vigyorogni. :)

Holnap jövök rendesen és olvasok, írok. Vigyázzatok magatokra. :)
zora82
Budapest
 
 


Zora!!!

:lol: :lol: :lol:
Jaj, de jó!!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Zora,
gratulálok szuper hír!!! :) Csütörtökön már vissza is kapod a megtermékenyített petécskéket!! Drukkolok!! :)

Kamilla,
remélem Te is ilyen jó hírekkel jössz! :)

Mindenkinek kitartást és jó híreket kívánok!
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Itt vagyok.

Ugyanaz, mint Zorának csak én kedden megyek leszívásra. Reggel 8.

Ugye utolsó gona akkor vasárnap?
kamilla04
 
 


Megnéztem 11.13-án 9 kor van a leszívás. :D :D :D :D
kamilla04
 
 


Salsera!!

Ti hány sejtes embriót kaptál vissza?

Lányok!

Az jelent valamit, hogy ki hány sejteset kap vissza?
Mi ennek a jelentősége? Mondolom, h mekkora és milyen erős?! 4-5 sejtesek nem mindig maradnak életben?!
regi1978
Halásztelek
 
 


Kamilla, Zora szuper hírek! :D :D
Nagy nagy drukk nektek jövő hétre!
petra12
 
 


Regi:
Én két 8 sejteset kaptam vissza, azt nem tudom, hogy van-e valami minimum, ami alatt nem ültetik vissza.
Azt tudom, hogy ez jónak számít.
Ezek mind olyan dolgok, amiket szerintem nem mondanak el. Azt hiszem, most rajta volt a zárójelentésen, de amikor beültetésre mentünk, akkor csak annyit mondtak, hogy két szépet választottak ki.

Zora, Kamilla:
Nagyon belehúztatok, egy hét múlva, akkor már vissza is kapjátok őket.
Aznap van az utolsó gona, amikor beadatod a choragont.
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Salsera!

Köszi! Úgy örültem és koncentráltam aztán mégis elbizonytalanodtam.
Királyság! Köszi!
Szerettünk volna együtt menni Zorával de így is okés lesz.

Köszönjük a drukkokat! :D :D :D
kamilla04
 
 


Kamilla,
neked is gratulálok! Kedd leszívás és pénteken vissza is kapod őket! :) Nekem is pont így volt! :)
Drukkolok!

Regi,
az is számít hogy hány naposan kapod vissza őket! Ha 2-nél több termékenyül meg akkor 3 nap múlva kapod vissza őket és így van esélye hogy minél több sejtes legyen, de ha már 2 nap múlva visszaültetik akkor valószínűleg kevesebb lesz a sejtszám...
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Kocos, Salsera örülök, hogy minden rendben!
Zsó, remélem, hogy nem fogok csalódni az Uzsokiban, szerencsére eddig csak jókat hallottam róla. Persze, hogy meg szabad kérdezni a foglalkozásom: egy távközlési cégnél vagyok üzleti koordinációs munkatárs. A vállalatok igényének beérkezésétől a szolgáltatások átadásáig az én felelősségem a projekt. Mivel fix sales-es csapattal dolgozom, az általuk behozott szerződések sikeres létesítése után kapom én is a bónuszom egy részét. Már sírdogálnak szegénykék, hogy mi lesz velük nélkülem
Bogyóka, örülök, hogy orvosolható a párod problémája, nagyon drukkolok Nektek, hogy mihamarabb kezdjetek!!
Zora, Kamilla, ezerrel mennek a drukkok a leszíváshoz!!
Nincs minimum az embriók sejtszámát illetően. Minél több sejtes, annál erősebb elvileg, aztán ki tudja... Ők azt nézik, hogy mennyire fejlődik szépen, ép és egészséges legyen.
A héten volt nagy csoportértekezletünk, kaptam a kollégáimtól egy IKEA utalványt és egy babaszettet (képkeret, első hajtincs és fogacska tartó van benne). Buli szerintem nem lesz, majd jövő hét pénteken én sütök nekik muffint (remélem, lesz erőm, mert az utóbbi napokban nagyon nehezem mozgom a Fiona lábaimmal-tiszta víz, nagyon brutál módon bedagadt, de nem panaszkodom, ezt vártam évekig :-))
Puszi Nektek, vigyázzatok magatokra!!
maci80
 
 


Maci,
köszi! :)
Valahogy úgy érzem, hogy most nem a szívhangra ment, hanem arra hogy lát-e petezsákot. Azt kérdezte hányat ültettek be és ennek megfelelően kereste a petezsákot.
Jó lett volna hallani, és látni a manókát, de ez van, bele kell törődnöm, majd 2 hét múlva! :)

Neked kitartást, sajnálom, hogy ennyire bea van dagadva a lábad!
Kedves ajándékot kaptál a kollégáidtól. :)
Vigyázz magadra Te is!
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Maci, kitartást!
Vigyázz magadra TE is!

Kocos, köszi!
kamilla04
 
 


Kocos te ma hánykor voltál?
Kb hol ültél?
kamilla04
 
 


Szia Kamilla,
én 10:15 körül értem be és a liftnél lévő hosszú padra raktam le a kabátom. Elmentem a mosdóba és már hívott is be így 10:30-kor már kifelé tartottam a klinikáról.
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Akkor mikor mi mentünk 11 re már nem voltál....
Nah majd tartunk egy bulit ott a Sote mellett valahol egy kávézóban.
:D :D :D :D :D :D
kamilla04
 
 


Kamilla,
valószínű.

Jó ötletnek tartom a találkozót. Mindenki ismer már valakit így biztos megtalálnánk egymást! :)
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok

Kocos gratulálok a babócához.
Sajnálom, hogy a prof ennyire undi volt és szűkszavú de tőle nem is lehet mást várni. Ez az egy dolog miatt örülök, hogy én a Murberhez járok , ő elég közlékeny .
Kamilla Zora most már egyenesben vagytok nemsokára pocaklakótok vagy lakóitok lesznek .Ügyesek vagytok.
Én úgy számoltam , hogy egy héttel járok utánatok.

Zora én hétfőn reggel megyek 8-ra vérvételre ha gondolod akkor találkozhatunk a leszívás előtt.

Petra remélem egy kicsit ma már könnyebb . De gyorsan eltelik ez az év már és mindjárt kezdtek, ráadásul rövid protokoll szóval majdnem utolérsz minket.
Én tegnap óta szúrom a menopurt és elég érdekes dolgokat hozott ki belőlem. Este 9-kor remegtem a 24 fokos szobába és olyan álmosság tört rám .Ma reggel a meló helyemen kérdezték a lányok mi van velem mert a falnál is fehérebb voltam.
Hát nem tudom meddig dolgozom még így de lehet nem sokáig.
Valakinek volt valami hasonló tünete a szuriktól?
edina71
Budapest
 
 


Edina,
köszönöm! :)

Sajnálom, hogy rosszul vagy a Menopurtól, én nem ezt használtam így nem tudok neked segíteni. :(
Szerintem minél hamarabb menj táppénzre, mert megterhelő a szervezet számára ez a rengeteg hormon.

Kitartás!
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Szia Kocos.
Én is azon gondolkodtam, hogy szerdáig megyek van még 2 nap szabim azt kiveszem és utána táppénz..
Nekem a Fostitól nem volt semmi bajom, jó nem ekkora dózisba kaptam az inszemnél és nem volt mellette más szuri sem.
De a tegnap este tényleg meglepett.
A lányok is azt mondták ma bent, hogy ugye a beültetés után nem rohansz vissza dolgozni, mert egy kicsit sokat áldoztatok erre a babaprojektre ahhoz, hogy az idegeskedéssel meg a kényelmetlen munka miatt ne sikerüljön.
Hát lehet igazuk van és itthon maradok amíg nem derül ki sikerült-e .
Azért a szurik mennek tovább legfeljebb előbb fekszem esténként.
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok!

Kocos,
szuper,hogy megvan a baba!Részvétem a prof miatt,rémes tud lenni.Szegény Andi jót akart,mert emlékszem olyanra,aki kért képet és adott neki.Úgy látszik öregszik és egyre morcosabb lesz.Jaj,de nem szeretek én se hozzá menni!Szerintem a sejtszám még nem jelent semmit.Tudok olyat,aki kapott már 10 sejteset,mégsem lett terhes.Meg olyat,is,aki 2 naposat kapott,és sikerült neki.A 2 naposak olyan 2-3-4-5 sejtesek.Én meg kaptam már 2 naposat is,3 naposat is,8 sejtes is volt,aztán ott tartok,hogy már 13 embrió felszívódott bennem.
Elég rémes.Ma nagyon gyötör a kisbaba hiánya,nincs ez mindig így,de ma szörnyen,azt hiszem,meg fog jönni,akkor vagyok ilyen búvalbélelt.

Edina,
nekem nem voltak ilyen mellékhatások,sajnálom,nem lehet könnyű.

Kamilla és Zora,
izgis hetetek lesz a következő!Nagy drukk,hogy minden rendben legyen és a végén sok erős embrió legyen!Akkor mostantól pihizzetek jókat!

Maci,
kedvesek a kollégáid.Biztos nagyon várod már a végét,eljön hamar.
Vendég
 


na eddig tartott a lelkesdésem.. :( egy másik fórumban egy csaj írta, h általában alacsony a tesztoszteron szintje az azoospermiásoknak.. :( szóval lehet nem is tudnak segíteni :((
A férjemnek el sem merem ezt mondani, olyan kis boldog volt, h van esély.. :cry:
bogyoka999
Budapest
 
 


Edina,
és ma hogy vagy?Milyen jellegű a munkád?Pár napot biztos jó otthon maradni beültetés után.Ha meg stresszes nagyon és megterhelő,akkor végig.
Vendég
 


Bogyoka biztosan van valami mód arra hogy segítsenek a párodon nem szabad feladni fő a pozitív hozzá állás.
edina71
Budapest
 
 


Mmzsó,
nagyon köszönöm! Kedves Tőled!
Nagyon nehéz lehet Neked, mi itt babásodunk és még Te tartod Bennünk a lelket! A jó megérdemli a jutalmát, meglátod a 2013 lesz a Te éved! :)

Bogyoka,
ne add fel biztos tudnak segíteni!
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Szia Mzsó
A reggeli rosszullétet leszámítva most egész jól. Bár tudta a főnöknőm, hogy tegnap voltam a klinikán de ma egész napra írt be dolgozni.
Én postán dolgozom ablakba és ha sokan vannak nem mindíg van lehetőségünk felállni max egyszer ebédelni a 8 órában. A folyadékbevitelről nem is beszélve. Nem lehet semmi enni inni való az asztalon munka közben. Szóval elég gáz. Ha meg a csomagos ablakba kerülök akkor nincs pardon a 20 kg csomagot ugyan úgy mi emelgetjük mint bármi mást.

Bogyoka a párom aloe vera termékekkel is foglalkozik, ha gondolod utána néz hátha van valami olyan termékük ami jó lehet a párodnak.
edina71
Budapest
 
 


Bogyóka,
nagyon sajnálom!de még mindig ott van a biopszia lehetősége,ugye?

Edina,
ó,hát akkor nehogy dolgozz!A sok ülés se jó,hogy nem állhatsz fel,nem ehetsz-ihatsz,a csomagemelgetés meg szóba sem jöhet!igaza volt a kolléganődnek,maradj otthon!

Kocos,
köszi a biztatást!remélem,a próféta szólt belőled! :wink:
Vendég
 


Edina
Köszönöm, ma már jobban vagyok. Végül is nem a világ dőlt össze, csak kicsit későbbre tolódtak a dolgok. Töretlenül bizakodó vagyok.

Neked viszont elég strapás munkád van. Táppénzen biztos jobban bírnád ezt az egész procedúrát. Nem hívtad fel a klinikát, hogy normális-e ez a reakció a szurira?
petra12
 
 


Szia Petra.
Nem telefonáltam mert arra gondoltam, hogy az első két menopurt déli 1 körül adtam be az estit meg kb 7 órával később a gonával meg a gyógyszerrel együtt. Lehet azért voltam rosszul mert kevés volt a kettő közötti idő. Ma reggel 6 körül volt menopur. Most este 8 körül szúrom a másik kettőt. Kíváncsi vagyok lesz e most is valami mellékhatás.

Erősen gondolkodom a táppénzen lányok.
edina71
Budapest
 
 


Hát nem tudom mit gondoljak, doki még nem látta az eredményeket, úgyhogy most azt hiszem befejezem az agyalást, megvárom a dokit, és próbálok pozitív lenni, h lesz megoldásunk! :) Kell hogy legyen!
bogyoka999
Budapest
 
 


Az én férjem az előbb csúszott el a kádban. :shock:
Beverte a fejét meg térdét, könyökét. De semmi komoly.

Nah utolsó fosti beadva. Gona is mára. Abból már csak 2 kell.
Vasárnap este kell a choragon.
Én nem fizikai munkát végzek úgyhogy nekem rosszabb lenne ha itthon ülnék a 4 fal között. Irodában dolgozok időnként stresszel de nem annyira vészes. Majd pozítiv állításokat hallgatok. :D
kamilla04
 
 


Jó Reggelt!
Zsó, remélem, ma már kicsit jobb a hangulatod.
Bogyóka, nem szabad elkeseredni, biztosan van megoldás. Aloe-s termékek közül a párom a Multi Maca névre hallgató bogyót szedte. És biopsziával sem nyerhető spermium?
Kocos, Salsera, szigorú pihenés, csak olyat csináljatok, amiben örömötöket lelitek!! Nem tudom, a klinikán kihangosítják e a szívhangot, mert engem a 6. héten elirányítottak a saját dokimhoz. Az én orvosomnál eddig 1x hallgattuk meg (inkább az egészséges növekedésre koncentrál a dokim), a védőnő szokta inkább nézni.
Edina, ha ennyire megterhelő a munkád jobb lenne mihamarabb táppénzre menned, nem nagyon szabad stimuláció alatt nehezet emelni, és a napi folyadékbevitel nagyon fontos, túlstimulálhatnak, ha nem iszol eleget!!! Vigyázz magadra!!!!
Kamilla, remélem, nem lett baja a párodnak! Amikor nekem volt a lombik, igyekeztem mindent lesz@rni bent és csak a babára gondolni. Relaxációs zenéket hallgattam, amiket most is hallgatok, hogy KisManónak ismerős legyen a születése után. Eddig úgy néz ki, szereti őket :lol:
Szép hétvégét Mindenkinek!
maci80
 
 


Maci, semmi komoly baja nem lett.
Igen én is beveszem a lesz***rom kapszulákat majd. :lol:

Vigyázz magadra és pihenj jól a hétvégén!
kamilla04
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?