Új privát üzeneted érkezett!

ok :) én tuti kopogni fogok a csizmámmal :D ja és sose tudok nyugton ülni :D :D mindig úgy vezetem le a feszkot, h fel és alá járkálok, de múltkor nem mertem mert olyan sokan voltak :D féltem, h beszólnak, h idegesítem õket :D
hihih
bogyoka999
Budapest
 
 


Salsera,
Te egy héttel vagy mögöttem ha jól emlékszem, én holnap leszek 6 hetes és szerintem nekem nem is lesz több uh itt.
Jó, igyekszem nem beleélni magam! :)
Köszi az infót!
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok

Holnap reggel én nem tudom mikor megyek szerintem 1/2 8 körül ott leszek a vérvételen. De 11 előtt biztosan visszaérek mert a két időpont között megyek a volt kolléganőmhöz baba nézőbe.
Én 164 cm magas szőkésbarna középhosszú hajú lány vagyok . Fekete nadrág világosbarna pulóver és fehér csizma lesz rajtam.
Kocost is felismertem múltkor múltkor nem lesz gond szerintem, én biztosan megszólítok majd mindenkit.

Kamilla ma nagyon sokan voltak?
Valahogy a klinika most nagyon belehúzott, mert az év elején ennyire sokan soha nem voltunk a rendelésen.
Bár én nem szólhatok nagyon semmit mert a Murberhez elég hamar be szoktam jutni.
Salsera te mész csak 10-re a többiek 11-re ugye??
edina71
Budapest
 
 

 
 

Sziasztok,

engem idén januárban műtöttek IV. stádiumú endometriózissal, 5 órás volt a műtétem bélresectióval a soten, most kerültünk oda hogy a lombikot elkezdjük. Murber Doktort ajánlotta az orvosom és hozzá kerültem. Úgy indultunk, hogy hosszú protokolom lesz, a mai nap kaptam volna az első szurimat, de uh-on látott az orvos tüszőket és azt mondta igy nem kezdhetjük el, igy rövid protokollal próbálkozunk.
Érdekelne, hogy nektek mi a véleményetek a rövid és a hosszú protokollról? Kaptam már szurikat amiket kiváltottam Fostimon Hp ebből egyelőre 20db-ot, Choragon 3db-ot, Utrogestan hüvelykapszulát 3dobozzal, valamit most kell elkezdenem a Bromociptrint szednem a magas prolaktin-stim miatt.
Ilyet kellett valakinek szedni és volt vmi mellékhatás?
A szurikat ezeket pont kapta vki? Azokkal tapasztalat? Most azon izgulok, hogy általában nagyon pontos a menstruációm és az jövő hét pénteken esedékes, de akkor a hétfő már a 4. napom, ezen izgultam ezért fel is hivtam őket és azt mondták, hogy nem baj az 5. napig jó ha elkezdjük. Ez nem rontja a eredményt vajon? Elnézést a sok kérdésért, de ez lesz az első lombikom....
84agi
 
 


Kocos:
Igen, azt akartam mondani, hogy egy héttel később vagyunk, én holnap kezdem a 6. hetet.
Ha gondolod rákérdezek holnap.

Edina:
Igen, én 10-re megyek, a többiek 11-re.
Mi elég vircsaftosak vagyunk, múltkor már ránk szóltak, szóval erről is megismerhettek. :)
Lehet, hogy majd viszek valami táblát, mint a reptereken...:D

84agi:
Üdv köztünk. Én nem tudok nyilatkozni rövid protokollról, talán Mmzsó, szerintem itt mindenkinek a hosszú megy.
Nekem fostimon volt, szerencsére 14 szurit kaptam, de ez attól függ, hogy hogyan reagálsz. A fostimon kicsit csíp, amikor beadják ennyi. Choragon tüszőrepesztő, úgy hogy az csak később kell, utro majd, ha már leszívtak.
A bromonak sajnos vannak mellékhatásai, valaki elég jól viseli, nekem fájt tőle a fejem, meg szédültem. Szerintem este vedd be és akkor éjszaka kialszod.

Az inszemes stimut is valahogy a 4-5. napon kezdtük, úgy hogy ha azt mondják, hogy nem gond, akkor bízzál bennük.
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


A párom is éppen ezt javasolta az előbb amikor mondtam neki, hogy holnap csoportos találkozó lesz a klinikán.
Babanet fórum sarokra lesz szükség lassan a klinikán, de nem is baj, ha megosszuk itt egymással a bánatunkat örömünket és sikerünket.
Hiszen más szerintem úgyse nagyon értheti min megyünk itt mindannyian keresztül csak az aki benne van.
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok!
Salsera, nem kell holnap mennem. Ügyik lesztek és megismeritek egymást.

Az Utrot a hüvelybe kell tenni? Bakker eddig ezt nem olvastam el.
Nekem van itthon tavalyról de az lágykapszula nem hüvelyi.
Ezt most jó hogy megnéztem. PancserBarbi hozza a formáját.

Holnap megint izgi nap lesz úgy látom.

Csajok Ügyesen!
Ági, én nem tudom még sokat, de a csajszik itt nagyon segítőkészek!
kamilla04
 
 


Kamilla:
Igen, hüvelybe kell, ugye napi 3*2-t.
Aztán egy része kifolyik, szóval izgalmas. Én este mindig lefekvés előtt teszem fel, hogy legyen ideje rendesen felszívódni.
Ráadásul, ahogy halad előre az idő egyre furcsább dolgokat lehet érezni, amikor felhelyezi az ember.
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


84agi üdv itt.

Az én párom is jókat vigyorog itt a nagy holnapi előkészületeken. :D
Remélem tényleg megismerjük egymást és egy kicsit tudunk személyesen is beszélgetni.
Tényleg jó olyanokkal megosztani a problémákat, akik hasonlókon mennek keresztül.

Én elköszönök.
További szép estét mindenkinek! Lányok, holnap találkozunk.
Sziasztok
petra12
 
 


Jah nem válaszoltam, hogy mennyien voltak. Szerintem ma nem volt annyira vészes. Inkább újakkal volt tele a váró.
kamilla04
 
 


Köszi, Salsera.
Akkor ami nekem itthon van az lágykapszula. Ebből akkor van másik fajta?
Nah mindegy megkérdezem a patikában. Viszem, megmutatom és rákédezek.
kamilla04
 
 


Bízni bízom :) köszönöm az üdvözlést köztetek, sokat olvasgattam, de ezen a fórumon még nem voltam regisztrálva, de jó hogy ide találtam, mert itt akkor csak is sote-sok vannak! :) Jó olvasni titeket, mindenkinek kitartást, igyekszem képben lenni és ha tudok csatlakozni hozzátok!
84agi
 
 


Kamilla,
mi az,hogy lágykapszula?Nem lehet,hogy ez ugyanaz,mint ami kell?Kis fehér doboz,narancssárga napocskaszerű valamivel (az a sárgatest gondolom) és 2 levélen össz.30db van benne,kis fehér golyócska,olyan,mint a franciadrazsé :wink:

Ági,
üdv,itt!De fiatalka vagy ( 84 gondolom évszám) és ilyen randa műtéted volt!Szegénykém!
Én járatos vagyok a rövid protokollban,5-ből 4x ilyen volt nekem.Nálam ragaszkodnak a 2.-3.naphoz,de lehet,hogy csak azért,mert magas az fsh-m alapból.Mikor szokott megjönni?Mert 1.nap is lehet menni,ha pénteken jön meg,nekem is volt,hogy így jártam,péntek reggel megjött és tipliztem a klinikára (mondjuk mi közel lakunk).Nekem nem okozott semmit a Bromo de látod,van,akinek igen.A Fostimontól szép tüszőid lesznek majd ls egy idő után feszítik a hasadat,más mellékhatásról nem tudok beszámolni (bár én Menopurt szúrok,de a kettő majdnem ugyanaz).Ha van még kérdés,ne habozz feltenni!

Salsera,
nem,feladtam az idei évet már.Szerintem a hétvégén fog megjönni és utána lesz egy rendes ciklus az is 4 hét és az már pont nem dec.eleje,de nem baj.Az az igazság,hogy ennyin már nem múlik és az onkológiai kontroll is nagyon fontos,évente van,meg kell csinálni,elvégre szép dolog,hogy megmaradtam,nem árt résen lenni meg a dokik is elvárják tőlem,egyik se maradéktalanul boldog,hogy ilyen előzményekkel lombikozom,tartozom nekik a megnyugtató eredményekkel (és akkor a nagyon fegyelmezett,de némán aggódó családomat még nem is említettem).Jaj,de hosszú voltam,bocs!

Holnapra jó klubdélelőttöt Nektek! :wink:
Vendég
 


Hajrá Csajok!!
Sok sikert nektek!!

Olyan jó tieteket olvasgatni!! Örömmel teszem!!

Tegnap megkönnyeztem Ördög Nóri nyilatkozatát!!
Beszámolót kérünk, majd!
regi1978
Halásztelek
 
 


Zsó, de olyan csak erre az van írva hogy lágykapszula. A neten néztem van hüvelykapszula és van ez. Ennek a tájékoztatójában az van hogy evés közben vízzel bevenni. A másikon meg egyértelműen a hüvely van írva. Szóval a neten is 2 fajta doboz van. De köszi!
kamilla04
 
 


Jó reggelt! Hát reggel 7:40 és én már ithhon vagyok.. hmm nem gondoltam, h ilyen gyors leszek..
Sõt azt hittem nem én leszek az elsõ :) pedig csak 5 perccel elõbb engedett fel a lift.. jött a kis nõvérke, és már szúrt is.. annyira se volt idõm, h izguljak, és páran voltak akkor még csak, de nem láttam szõke melírost :) mert csak ez maradt meg, ja és a piros zsenilia pulcsi.. :) :) :) :)
Szóval én már kész vagyok.. szerintem kb 2 hét múlva megyek a 2. ra..
Sajnálom, h nem találkoztunk.. :( :(
Majd azért írjatok, h nektek sikerült-e összefutni, na és hogy mi volt :) Izgulok nagyon!! :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok!

Húú, nagyon kíváncsi vagyok mi volt ma veletek a klinikán. Írjatok ki hogy van, hol tart, hány babót láttak!! :) Szorítok nagyon mindenkinek!

Nekem tegnapra egy, mára két fostit írt a prof és holnap megyek megint, remélem a leszívás előtt már utoljára. :)
Mostmár jóformán folyamatosan feszít a pocakom úgyhogy bízom benne, hogy jó sok tüsző érik.
zora82
Budapest
 
 


Zora!!

Örülök neked!!! Hajrá tüszők!! :))
Nagyon fáj v. érzékeny a hasad??!!
Jaj, de jó lenne már érezni ezeket a "fájdalmakat"!! :)


Kocos! Salsera!
Remélem, h látni fogjátok már a babót/babókat!!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Regi, nem fáj, inkább olyasmi, mint amikor valamiért nem tudsz eljutni pisilni és már annyira kell, hogy feszít a hasad, de nem is annyira intenzív, inkább csak ahoz az érzéshez tudnám legjobban hasonlítani. Bocsi, de nem jut eszembe más, ami jobban leírná az érzést. :oops: :)
zora82
Budapest
 
 


Nekem sem fáj, sőt én inkább olyan felfújottságot érzek. Meg néha úgy belenyilal vagy mit csinál.

Zora kiváncsi leszek, hogy holnap is egymás után jövünk-e. :D
kamilla04
 
 


Szia,

Köszönöm az üdvözlést Neked is! igen 28 éves vagyok. :) 3 éve szertnénk a férjemmel gyermeket, de az endometriózis miatt valószinű nem jött össze. Most hogy már csak lombikkal lehet gyermekünk azért nem keseredtünk neki rögtön, főleg mivel még csak most vágunk bele. Amilyen fájdalmas volt műtét után remélem ennél rosszabb márnem lehet :( csak ebben bizunk!
Nekem még a telefonban azt mondták, hogy a 4. nap is jó, de én is ezen gondolkodtam hogy lehet valami értéktől is függhet. Nekem mindig 28 napra jött meg eddig, mondjuk a múlt hónapban egy nappal előbb, ezért nem tudom hogy most jövő hét péntek vagy szombat lesz esedékes, de akkor a szombat jobb lenne. Azt is emlitették, hogy Murber doktor nem mindig van bent és hogy azért szóljak oda telefonon. És ha nincs nem tudjátok mi van? akkor azért marad el a lombik? Vagy akkor hogy van ez nem tudjátok? Most ezen aggódok nagyon, olyan bizonytalannak tűnik minden!
Most nincsenek itt az értékeim, mert dolgozom, de ha jól emlékszem az fsh-m normál értékű volt. Minden hormon eredményem a megadott tartományon belül volt.
Veled mi újság van ha megkérdezhetem? Hol tartasz? Ennyi próbálkozás és egyik sem sikerült?
84agi
 
 


Sziasztok lányok.

Én már itthon vagyok .
Találkoztunk Petrával és Salserával. De ők még ott maradtak nem tudok új infókat irni róluk.Salserát min. 2 babó kívánsággal hagytam ott
De reméljük a legjobbakat
:D
Én elég hamar bekerültem Murberhez és rendben találta a vérleletemet ezért indulunk a Menopurral mától. Reggel kettő este egy és a Gona folyamatosan marad.
Hétfőn kell mennem vérvételre meg ultrahangra meg a szerda is tuti de mondta Andi hogy szerdán derül ki a harmadik időpont Csütörtök vagy péntek lesz-e.
Szóval próbálok Kamilláékkal lépést tartani egy hét lemaradással.
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok!

Én is megjöttem. Salsera még nem jutott be a profhoz, amíg ott voltam, úgyhogy nem tudok róla újabb infókat adni.

Sajnos én rossz híreket kaptam. :( Le kellett állítani az egészet, mert nem úgy reagáltam, ahogy kellett volna. Most meg kell várni, amíg megjön, utána az azt követő menstruáció első 3 napja környékén kell mennem és rövid protokklra váltunk.
Van felesleges 18 gonapepylem, ha valakinek szüksége lenne rá, akkor megalkuszunk.
Tudom, hogy nem szabad, de most nagyon neki vagyok keseredve. :(

Edina, Salsera: Nagyon jó volt veletek találkozni! :)
petra12
 
 


Szia Petra.

Sajnálattal olvastam hogy nem jól reagáltál, de őszintén. Azt hittem, hogy mi leszünk a következő páros. Nem lehetett volna még egy pár nap múlva újra megnézni az ösztradiol szintet, hiszen te 3 nappal kevesebbet szúrtál nálam. Vagy az nem számít?
A gona nem fog kelleni a rövidnél is ?
Én túl vagyok az első Menopuron is hát nem sokkal kellemesebb mint a gona de csak pár percig ég.
Várjuk Salserától továbbra is az új fejleményeket.
edina71
Budapest
 
 


Szia Edina.

Köszönöm az együttérzést.
Nem lehetett, mert amennyire a professzort értettem, stimulációt váltott ki a gonapeptyl. Ráadásul valami tömlőt /cisztát is látott a bal oldalon. Azt mondta, hogy azt is meg kell várni, hogy elmúljon. A gonára már biztos nem lesz szükség, a prof.azt mondta, hogy nálam az nem válik be. úgyhogy a jövőben azt nem kell szúrnom.

Ügyes vagy. Már nagyon jól nyomod ezeket a szurikat. :)
petra12
 
 


Sajnálom komolyan. Pedig jó lett volna ezt együtt végigcsinálni. De gondolom a prof tudja mit miért csinál.
Nem tudom nekem meddig és mit kell szúrnom vasárnapig van csak papírom .
De ebbe az évbe azért van még remény gondolom :D
Úgy csináltam a kavarást ahogy Salsera mondta egy ampulla lé és kettő por. Így nem olyan nagyon gáz de ha reggelre megyek dolgozni biztosan kell + 10 perc mire megoldom.
Kértél igazolást ?
edina71
Budapest
 
 


Szia Petra!!

Nagyon sajnálom..Őszíntén...
Pontosan nem mondta a prof., hogy mi a baj??
Akkor idén már nem is lesz beültetésed? Lehet, h még belefér..
Kitartás, tudom, a mai nap nagyon rossz, de remélem, h holnap már másképpen fogod látni..
regi1978
Halásztelek
 
 


Nem kértem, mert most egy ideig parkolópályán leszek.
Ebbe az évbe nem hiszem, hogy beleférek. Szerintem egy héten belül fog megjönni. Utána újabb 32-52 nap, mire megint megjön. Ha mondjuk dec. közepe- végére esik, akkor már nem csinálják meg szerintem, mert azt olvastam itt, hogy dec.22-ig vannak. Ez van.

Megéri az a + 10 perccel korábban kelés. :)
Én is sajnálom, hogy nem együtt csináljuk. Pedig olyan jó lett volna.
petra12
 
 


Köszönöm szépen Petra aranyos vagy, hogy még így is ennyire támogatsz.
Igen tényleg megéri az a 10 perc, hiszen jó cél érdekében teszem.
Szerdán meg ha kiderül , hogy mikor kell még mennem szerintem táppénz lesz már, mert nincs több szabim.
Az igazolással szerintem felvesz a körzeti minden gond nélkül már.
edina71
Budapest
 
 


Edina,
gratulálok hogy kezdheted a stimulálást!
Ügyesen a szurikkal! :) Nekem nem fájt egyik sem csak akkor ha véletlenül hajszáleret találtam el, de akkor vérzett is és utána be is lilult... :(

Pertra,
borzasztóan sajnálom, hogy leállították az egészet! :(
Talán az vigasztaljon, hogy a rövid protokoll (benne van a nevében is ) rövidebb lesz és hamarabb kerülsz a majd a műtőbe! Mmzsó is mindig ezt írta előnynek és nem utolsó sorban a szervezeted sem terheli meg annyira ( és a pénztárcást sem!) :)
Kitartás ne szomorkodj!

Döbbenet, hogy Salsera még nem jutott be még a Prof.-hoz! 10-re hívták és váratják?
Valószínű, akkor ez vár rám is.... :(
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Kócos, neked is nagyon köszönöm az együttérző szavakat.
Igyekszem összeszedni magam és nem sokáig nyavajogni.

Nem igazán volt számomra tiszta, hogy pontosan, hogy megy ez a rövid protokoll. Nem kaptam semmilyen beutalót, csak annyit mondtak, hogy a második menstruáció első 3napja körül jelentkezzek. De, hogy akkor mi fog történni azt nem tudom.

Edina, minden rendben lesz. Szépen felveteted magad táppénzre és menetelsz egyenesen a műtőbe, utána meg a szülőszobára. :D

Remélem Salsera is végzett már és végre megtudjuk, hány babóca van.
Nagyon szorítok neki is és mindenkinek.
petra12
 
 


Szia Kocos

Köszönöm igyekszem ügyeskedni ha már az inszemnél nem sikerült .
Én is jártam már úgy, hogy véletlenül érbe futottam meg is maradt a nyoma jó pár napig.
Ezért is szúrok most csak egy oldalra napok óta de gondolom ez mindegy.Nem voltak most sokan szerintem a múltkorihoz képest.
De Murber is szaladt utánam a műtőbe, lehet szerencsém volt.
Remélem veletek minden rendben van és holnap kíváncsian várom a híreket.
edina71
Budapest
 
 


Aranyos vagy köszönöm, bár ketten bátrabbak lettünk volna :(
A párom is azt mondta hazafelé, hogy a két nap szabit vegyem ki mert az még jár és utána táppénz.
Nem hiányzik a benti stressz és idegeskedés. Ha sikerül és jól leszek akkor úgyis megyek dolgozni, mert nem bírom sokáig az itthon létet egyedül.
edina71
Budapest
 
 


Edina,
nekem azt mondták, hogy ha kétfélét szúrok, akkor ne egy oldalra szúrjam. Oszd el őket egy egy oldalra.

Velünk minden rendben. Most azt próbálom kideríteni milyen kaja esik jól, mert nem igazán esik jól semmi. :(

A hasamban vagyis a méhemben tegnap óta egy kicsit fura érzést érzek. Gyorsan utána néztem a kismama kalendáriumomban és az írja hogy az alhas enyhe húzódása azt jelenti, hogy a méh megnőtt és már mandarin nagyságú. Megnyugodtam! :)

Jövök majd a jó hírekkel, bízhattok Bennem! :)
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Na,ezt u t á l o m a profba,hogy 0 empátia.Mit váratja az izguló kismamát,mikor csak egy uh kell még ki se kell találni a köv.gyógyszeradagot??? :twisted

Petra,
nagyon sajnálom!most nem emlékszem,ki volt,de volt itt egy lány,ugyanígy járt és a következő alkalommal rögtön teherbe is esett rövid protokollal!Úgyhogy ne keseregj sokáig!mész majd 2.-3.napon,egy UH ,hogy nincs-e cisztád és már indulhatsz is!

Edina,
örülök,hogy elindultatok a stimuval!

Majd még jövök,csak dolgozom!
Vendég
 


Mmzsó, köszönöm a lelkesítő szavakat. Már összekaptam magam.
Ettől a ciszta dologtól nem vagyok túl nyugodt, mert eddig még minden ultrahangon láttak szinte.
Na mindegy. Most akkor pihenek, erőt győtök, aztán valami majd csak lesz.

Kócos, a húzódás az jó. Tágul a méh, úgyhogy minden rendben.

Edina,így is bátor leszel. :D
Én is itt leszek azért, mert most épp nem indulok és figyelemmel fogom kísérni a többieket is. És nekem is szükségem van arra, hogy bátorítsatok.

Szegény Salserát jól megváratták. Ki tudja mikor végzett szegény.
Amikor én eljöttem, akkor ment el a prof.valahová, úgyhogy fogalmam sincs, mikor kerülhetett be.
petra12
 
 


Sziasztok!
Petra, nagyon sajnálom, hogy így jártál, de fel a fejjel! Így lehet, hogy Zsóval mentek majd együtt :wink: Neki is rövid lesz, úgyhogy beszéljenek össze a hormonjaitok :wink:
Edina, szuper, hogy kezditek a stimut, már csak napok kérdése, és kapsz babákat a pocidba!!!
Agi, üdv itt! Nagyon sajnálom, hogy ilyen fiatalon ezen kellett keresztülmenned :( De hidd el, itt nagyon jó kezekben vagy! A bizonytalanság és a sok kérdés természetes, de azért van itt ez a szuper kis csapat, hogy segítsük/biztassuk egymást, infót cseréljünk.
Köszönöm a biztató szavakat, nagyon aranyosak vagytok. A mai napon sem sokkal jobb sajnos :( Muszáj lenne kihúzni még a jövő hetet, mert már csak 8 nap szabim van. A TP nagyon kevés sajnos, így szeretnék minél kevesebb ideig TP-en lenni. És a fizum egy része jutalék, amit nem mindegy hány hétre/napra kapok. Az Uzsoki kórházban fogok szülni, nem ismerem a kórházat, mert az orvos után mentem.
Salsera, már nagyon várunk...
Puszi Nektek!!
maci80
 
 


Szia Maci.

Igen talán tényleg nem sokára én is a műtőbe kerülök. Murber szerint jól reagált a szervezetem és megkaptam a következő adag szurikat is. Szóval most már tényleg mi is lassan a cél felé tartunk.
Neked csak kitartást és mosolygósabb napokat kívánok.

Salsera szegény még mindig kint izgul vajon?
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Na nem a sote-n voltam ilyen sokáig, még beugrottam vásárolni hazafelé, bár így is fél2-kor jöttem el.
A 3,5órás várakozásból 2 perc volt a konzultáció vetkőzéssel együtt. :(

Lehet, hogy a sors már tudja, az orvos még nem, mert 1 biztos és egy bizonytalankát látott. Na, ezt pontosan ne kérdezzétek, hogy utóbbi mit jelent, azt mondták, hogy meg is maradhat, de el is mehet. Persze annak az egynek is nagyon örültem, két hét múlva kell mennem legközelebb, akkor már lesz szívhang és kiderül, velünk maradt bizonytalanka.

Valakinek két petezsákot talált az orvos, a másik két lánynak pedig csak egyet, és kedvesen megjegyezte, hogy kettő is lehet még belőle, de az is, hogy egy se. Jó ez a biztatás. :(

Örülök, hogy találkozhattam Edinával, meg Petrával, így kicsit gyorsabban is telt az idő, jól elbeszélgettünk.
Petra tudom,hogy most nagyon rossz, de gondolj arra, hogy Neked már van egy gyönyörű lányod, a többségünk itt még az első babáért küzd. Nagyon rossz tud lenni, amikor beleéli magát az ember, hogy minden rendben lesz, aztán nagy pofon, hogy még sem úgy alakul. De majd Mmzsóval együtt sikeresek lesztek!

Én is totál kivoltam, amikor a prof csak nézi az uh-t, hunyorog, gondoltam, mondjál már valamit, mert mindjárt megultrahangozlak!

Később még benézek, csak már én is, meg a macskák is éhesek vagyunk. :)
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Szia Salsera!

Végül is jó híreket kaptál! :) 1 biztos a 2. még bizonytalan, de még bármi lehet bizonytalankával.

Szóval szótlan volt, ettől tartok én is :( majd meg őrül az ember, aztán meg nem mond semmit...
Én tiszta ideg leszek holnap, nálam már valószínű lesz szívhang, mert mindenhol azt olvasom, hogy a 6. héten már hallani, remélem nem túl régi a gép, mert attól is függ mit lát és mit hall az orvos...
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Regi,
most nézem, hogy neked nem is válaszoltam, ne haragudj.
A prof.csak annyit mondott, hogy a gonapeptyl pont ellentétes reakciót váltott ki nálam, mint kellett volna és stimulációt okozott.
Plusz ott van a ciszta is,és a hormoneredmény is rossz lett.

Salsera: örülök, hogy találkoztunk. Akkor te azért jó híreket kaptál. Szurkolok, hogy mindkettő szép erős legyen és megmaradjon. Én küldöm a pozitív energiákat. :)

További szép estét mindenkinek.
sziasztok
petra12
 
 


Szia,

Olvasom mi történt veled! Sajnálom! Ilyen sokszor előfordul, hogy rosszul reagál a szervezet? Ezzel mit tudnak csinálni? Ilyenkor minden kárba vész! Én nem is tudtam hogy ilyen is van! Nagyon sajnálom, de ne csüggedj! Én most rövid protokollra megyek majd ha megjön, mert hosszúval kezdtem volna, csak Murber látott tüszőket és azt mondta azt így nem lehet elkezdeni.
Ne keseredj el, nagyon bízom benne, hogy a rövid sikeres lesz!

Üdv.:

Ági
84agi
 
 


Salsera,
gratula az 1 biztoshoz,a bizonytalankának meg drukk,de ha meggondolja magát,akkor meg lesz egy problémamentes NEM veszélyeztetett terhességed!
Igen,a hunyorgás rémes,a Murber valahogy rögtön lája,amit kell és frappánsabb,a kedvességéről már nem is beszélve...de a prof is tud kedves lenni azért...nem könnyű vele.
Már csak 1 UH és szélnek eresztenek,van orvosod,vagy mik a terveid?

Kocos,neked?Kihez fogsz járni?Ezer drukk holnapra!

Maci,
barátnőm szült az Uzsokiban,nem volt rossz hely,biztos jól fogod érezni magad!mit dolgozol,ha szabad kérdezni?

Petra,ezek a dolgok egybevágnak,azért van a ciszta+rossz hormonérték,amit mondott a prof.Ne félj,ez nem endos cisztát jelent,simán elmúlhat ennyi idő alatt.Tényleg lehet,hogy együtt járunk majd,te a Profhoz,én Murberhez.A 30 alatti életkorod nagyon jó esélyekkel kecsegtet ám,bízzál!
Vendég
 


Szia,

nagyon szépen köszönöm! Aranyosak vagytok! Nagyon sok kérdés kavarog a fejemben. Ha nincs bent Murber doktor akkor nem kezdik el a lombikot ezért? Ezt nem tudja valaki? Mert mondta a nővérke hogy telefonáljak majd oda mikor megjött a menstruációm és ha hétvégére esik még az előtt hogy elindulnánk és akkor majd mondják hogy mi van. Történt már valakivel ilyen? és ha a menstruációm péntek du-ra esik? akkor még hétfőn lehet menni a rövid protokollra? Mert nekem úgy néz ki jövő hét pénteken kellene megjönnie, eddig mindig pontos volt. Most bárcsak ne lenne!
84agi
 
 


Szia,

Gratulálok, nagyon örülök, hogy sikerült egy biztos és a bizonytalanka is meg fog maradni én nagyon drukkolok!
84agi
 
 


Szia Ági!
Köszönöm az együttérző szavakat.
Nem tudom, mennyire gyakori, hogy így reagál a szervezet. Nekem ez az első lombikom, és inszemem sem volt soha. Nem sok tapasztalatom van ezen a téren. Minden infót itt gyűjtöttem be.
A gonapeptyl az, ami felesleges. A menopurra azt mondta a prof, hogy azt fel fogjuk tudni használni a rövid protokollnál. Majd számítok rád, hogy mesélsz a rövid protokollal kapcsolatos tapasztalataidról. Neked mikor kezdődik és mi lesz a menet?
petra12
 
 


Szia,

nekem is ez az első és nekem sem volt inszemem sem még soha. Te akkor egy picivel előrébb jártál nálam. Úgy volt hogy most szerdán kezdjük a hosszút, de mivel látták ugye a tüszőt, tüszőket, ezért nem lehetett és akkor mondta Murber doktor, hogy kezdjünk röviddel. Igy a 2.-3. napomon kell mennem, ami ugye lehet jövő hét péntekre esik, akkor nem tudom mi lesz, hívom őket. Délután meddig vannak ott? Meddig lehet őket hívni? Tudjátok?
Persze mindenről beszámolok, amikor csak időm engedi olvaslak titeket és jövök.
Menapurt én még nem kaptam. 20 db szurit írt fel, 3 db tüszőrepesztőt, hüvelytablettákat, valamint ezt a bogyót amit a prolaktinomra kell szednem. EGyelőre ennyit tudni majd remélem elkezdjük a rövidet ha nincs az orvos akkor is csak valahogy megoldják remélem!
Neked kitartás és most pihenj, gondolom rád fér! Ne aggódj a következő sikeres lesz!
84agi
 
 


Petra!!!

Én november 20-án megyek a prof.hoz.. Ha elkezdi, akkor átveszem tőled a gonapeptylt..!!

Salsera!!!

Pihenj sokat!! Prof mit ajánlott?
Nagyon racionális...hát nem tudom, h miért kell neki, így beközölnie a dolgokat..
regi1978
Halásztelek
 
 


vagyis jövő hét péntekre a menstruációm esik ezért nem tudom akkor mi lesz ha akkor jön meg :(
84agi
 
 


Ági, nekem azt mondta az asszisztens, hogy ha a menstruációm első napja majd péntekre esik, akkor robogjak be hozzájuk még aznap, de persze telefonáljak, hogy aznap bent van-e egyáltalán a prof.
Ha nem péntek, akkor csak hívjam fel őket és megmondják, mikor kell menni.
Neked is kitartást és sok sikert kívánok.

Regi, ez nagyon jó lenne. Akkor majd szólj, hogy kezdheted-e és akkor megbeszéljük a részleteket. Előre is köszönöm! Legalább nem veszik kárba.
petra12
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?