Új privát üzeneted érkezett!

Biztos vagyok benne , hogy a klinikáról ti is babával vagy éppen babákkal fogtok távozni a pocakban nem is olyan sokára !!!
Csak pozitívan tudod:)
edina71
Budapest
 
 


Igen, igen! Csak pozitívan :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyoka!

Bocsi elírtam HSG-t akartam írni!!! :roll: :cry:

Lányok hol érdemes megváltani a gyógyszereket? A Bromoból mennyi kell?
regi1978
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok!
Látom ma csupa jó hírrel jöttetek.Örülök, hogy szépen halad minenki. :D

Ahogy nézem eddig mindenki fostimont kapott, de nekem menopurt írt a professzor. Esetleg valaki tudja, hogy mi a különbség a kettő között?
Remélem az már nem csíp úgy, mint a gonapeptyl.
petra12
 
 


Régi:
A mikszáth téri patikában mindig van a gyógyszerekből, de ott drágább. Ez a patika annyiból jó, hogy bontanak dobozt, ha pl csak 1db choragon kell és nem akarod megvenni az egész dobozzal.

A legtöbb patika nem tartja ezeket a gyógyszereket, de 1-2 nap alatt be tudják szerezni.

A gonapeptylből nem váltsd ki mind a 4 dobozt, mert lehet, hogy nem lesz szükséged rá.

Bromo: attól függ mennyit kell szedned, egy dobozban 30 szem van és elvileg a terhesség 12. hetéig kell szedni.
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Szia Regi szerintem mindenkit a Mikszáth patikába küldenek a klinikáról, mert mindig van mindenük készleten. Máshol volt hogy csak megrendelni tudták volna ami kellett.

Petra én is Menopurt kaptam és nem tudom az mennyire csíp de 10 nap után már ez sem olyan vészes szerintem.
edina71
Budapest
 
 


Petra:
Ugyanaz a hatóanyag, a menopur 4 ezerrel drágább. Ennyi.
Hogy kinek mi alapján írják fel, azt csak az orvosok tudnák megmondani.
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Ha gyorsan nyomják be, akkor mindegyik csíp.
Én a gona-t lassan nyomtam és abszolút nem éreztem.
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Salsera: Köszi, majd Igyekszem lassabban nyomni én is. Náha egész jól megy, de van amikor kifejezetten kellemetlen.

Edina: Neked is csütörtökön derül ki, hogy kezdheted-e a menopurt?
petra12
 
 


Szia Petra

Igen nekem is csütörtökön mondja meg Murber merre tovább. De ha jól emlékszem a papíron rajta volt , hogy vinni kell már aznap egy Menopurt, gondolom ha minden rendben akkor be is adják az elsőt ott a klinikán.

Reggel vérvétel 11 ultrahang.
edina71
Budapest
 
 


Edina:
Szerintem kettőt vigyél, én úgy emlékszem, hogy egyszerre 2-t kaptunk és este volt 1.
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Edina: Igen, én is úgy emlékszem, hogy a papíron ez van.
Nekem csütörtökön még csak a 10-ik nap lesz,úgyhogy még nem biztos, hogy kezdhetek.
Nálad már esélyesebb a dolog, mert úgy olvastam te pár nappal korábban kezdted, mint én.
petra12
 
 


Sziasztok!

Igen mi Zorával tényleg fej, fej mellett haladunk.
Nekem is maradt az 1 reggeli, 1 esti szuri.

Nem tudom én sem hogy mi alapján döntenek de nálunk nem volt még lehetőségnek sem az inszem. Egyből lombik.
Szerintem ebben az esetben nem a mi értékeink döntenek hanem az apukáké.
kamilla04
 
 


Csajok én elköszönök, jó éjt mindekinek!
bogyoka999
Budapest
 
 


Jelentem szitahas kész.

Vitaminok: femivit, C vitamin, D,E, lícium, pecsétviaszgomba, Kalcium kovaföld kapszula és Szelén Cink.
Részemről ennyi. :D
kamilla04
 
 


Jó éjt!
kamilla04
 
 


Sziasztok!
Én is jó éjszakát kívánok Mindenkinek!

A szurikról annyit,hogy azt hiszem,a Menopurban LH is van,míg a Fostimonban csak FSH,így emlékszem.De hogy pontosan mi alapján döntenek,ezt nem tudom.

Edina,
bízhatsz Murberben nyugodtan.A proftól tanulta a dolgokat és a prof csak akkor engedte lombikozni,amikor már eljött az ideje,amúgy a prof marha szigorú.
Ádám,a fiatalabbik embriológus is vagy fél évet dolgozott már Zsuzsa mellett,mielőtt Zs.nyugdíjba ment,szóval nem engedte a prf csak úgy uk-muk-fuk :wink:
Egyébként Murber PhD-zett is,a prof volt a témavezetője és a disszertációja is fent van a neten,amiből mi persze nem sokat értünk,de a köszönetnyilvánítás nagyon szép :lol:
Szóval fő a bizalom!
Vendég
 


Sziasztok lányok jó reggelt mindenkinek.

Petra nekem csütörtökön a 14. napom lesz hogy a Gonát szúrom de nem biztos , hogy tovább is léphetek. Szerintem a vérvétel eredménye és az ultrahang alapján dönti el a doki hogy rendben van-e minden odabent.

Azt hiszem Kamilla és Zora egy héttel járnak előttem. Kérem is majd tőlük a friss infókat ha nem gond.

Mzsó teljes mértékben megbízom Murberben sőt szerintem ő legalábbis számomra sokkal emberségesebb . Ha valamit kérdezek ő válaszol is nem csak a tájékoztatót dugja a kezembe.
Szorítok neked, hogy te is elkezdhesd az idén még a lombikot és sikeresen zárd az évet.

Salsera köszönöm akkor kettőt viszek , hátha annyi kell. Még nem váltottam ki de gondolom az mát keverős és kell hozzá venni fecskendőt és tűt is.
edina71
Budapest
 
 


Edina:
Stimu első napján nincs uh, csak az ösztradiol alapján döntenek, hogy kezdheted.
Ha gondolod viszek Neked tűt meg fecskendőt, az egyik lány, akitől gona-t vettem kezembe nyomott egy párat és én ugye mindig elmentem beadatni, úgy hogy nem használtam el.

Egyébként én mindig 2 fostimont vittem magammal biztos, ami biztos alapon.

Szerintem minden rendben lesz, nekem is a 15. nap volt a stimu kezdete.
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Szia Salsera

Köszönöm de közben feltúrtam a házipatikás dobozt és találtam fecsit meg tűt a párom lelkes vásárló volt inszem alatt úgy látszik.
Igazad van az ultrahanggal kapcsolatban most néztem meg a papírt vérvétel 8-kor és konzultáció a lelet alapján semmi más vizsgálat nem lesz most.

Azért most már kezdek izgulni, hogy lesz-e folytatás csütörtökön és mennyire lesznek jók az értékeim.
Tudom csak pozitívan és no para. :D
Szép napot mindenkinek
Sziasztok
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok!

Először is minden elismerésem Nektek Lányok, mindegyikőtöknek, mert bár látom, olvasom, hogy ki lehet bírni, de ehhez akkor is iszonyat nagy bátorság, kitartás és lelkierő kell! (Igazán betehetnének ide egy kis kalapemelős emotikont. :) )
Én egy kicsit eltűntem, de folyamatosan olvasom az írásaitokat, ami alapján egyre tisztább számomra a folyamatnak a lényegi része, köszönet ezért! :)
Nálunk kicsit belassult a folyamat, mert nem tudtam úgy időpontokat kérni, hogy pörögjenek a vizsgálatok, ráadásul a férjemnek kért egy plusz genetikai vizsgálatot az andrológus, aminek egy hónap múlva lett meg az eredménye. 14-én megyünk vissza, eddig megvan az összes hormonvizsgálatom és a férjem vizsgálatai is.
Szerintetek, ha 14-én visszamegyünk mi lesz a következő lépés? Ha elvben mindkettőnknél minden rendben, akkor engem elküldenek átjárhatósági vizsgálatra? Azt követően van még valamilyen vizsgálat? Vajon meg tudják már mondani 14-én, hogy mi a szitu, hogyan lesz babánk? Tudom, ezt majd Murber és a Prof fogja pontosan megmondani, de még van addig 8 nap...
Kicsit sok a stressz a munkahelyen és nehezen viselem a várakozást...

Azért ide mindig jó betérni, pihenésként olvasgatni, mert ismeretlenül is olyan jó tudni a sikerekről! :)

Üdv.:
Nevra
nevra
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!
Nevra miért kell a férjednek genetikai vizsgálat, ha jó az eredménye? v mit akarnak vizsgálni??
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok, szép napot mindenkinek!
Edina,most elbizonytalanodtam már én is a csütörtökkel kapcsolatban.
Valamiért az volt bennem, hogy csütörtökön reggel 8 vérvétel, aztán 11 ultrahang.
De akkor ezek szerint csak konzultáció lesz. Remélem jó hírekkel.

Pocakosok, hogy érzitek magatokat? Mindenkinél minden rendben?
petra12
 
 


Szia Bogyoka,

azért kérték a vizsgálatot, mert a srácok 'az anyagban' nagyon egy helyre csoportosulnak. Van egy olyan genetikai eltérés, ami miatt a közeg összetétele miatt a sejtek nem tudnak szabadon mozogni, de ennek az eredménye is jó lett, nincs ilyen genetikai eltérés a páromnál. Egyébként a sejtszám, a mozgékonyság, minden más okés. Azt mondta az andrológus, hogy a férjemen nem múlik a dolog. :)
nevra
Budapest VIII. kerület
 
 


Szia Petra.

Salserának igaza volt tényleg nem lesz csütörtökön ultrahang még.
Megkerestem a papírt én is és csak a vérvétel eredménye alapján elmondják a továbbiakat. De gondolom sok változás még nem lehet odabent. Ha minden rendben akkor biztosan mi is megkapjuk a jól megérdemelt második adag szurinkat és utunkra engednek egészen hétfőig. Legalábbis én így számoltam. Jövő hét hétfő szerda péntek és a következő héten 19-.e körül valamikor a műtő ill. beültetés.
A próféta beszéljen most belőlem :D
Kismamák vigyázzatok magatokra .
Salsera bogyoka petra csütörtökön tali holnap egyeztetés.
Maci most már nyugalom és sok pihenés.
Szép estét mindenkinek és óvatos szurikat .
Sziasztok Edina
edina71
Budapest
 
 


Edina:
Igen, én is előkerestem a papírt és úgy van, ahogy mondtátok.
Csak egyeztetés van a vérvétel után, de ahogy írtad a próféta beszéljen belőled és jöjjön az újabb adag szuri. Már egész belejöttem. :D
Akkor holnap egyeztetünk.
Jó éjt mindenkinek.
Sziasztok
petra12
 
 


Sziasztok!
Minden rendben lesz lányok!! ne aggódjatok, biztosan haladhatok szépen tovább!! :)
Holnap megbeszélhetjük a csütörtöki találkozót :)
Jó éjt! Holnap délután jövök!
bogyoka999
Budapest
 
 


Jó reggelt, szép napot!

Ma reggeli vérvétel megvolt. 12.30-ra kell visszamennem. Kíváncsi leszek.
kamilla04
 
 


Sziasztok!

Most hallottam, hogy az én csapatomból, akikkel egyszerre voltam az egyik lánynak mindkét embrió megtapadt. Azért ez szép.
Azt nem tudom, hogy ilyenkor mennyi a valószínűsége, hogy mindkettő megmarad, vagy még változik a helyzet?

Már nagyon várom a holnapot, hogy valami kézzelfogható dolgot lássak, mondjanak.

Ha minden rendben akkor jövő héten még egy uh és utunkra engednek.

Lányok ki jön holnap? Szerintem Kamilla is csatlakozik hozzánk.
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!
Látom, nagyon pörögtök, ez olyan jó!!
Nekem a lombikot a prof csinálta, a fagyibabás programot a Murber. Eleinte a páromnak is fura volt, hogy egy ilyen fiatal doki van a klinikán, de aztán elmeséltem neki, hogy nekem az első két gyerkőcöm egy nagyon fiatal szülész-nőgyógyásznál született (aki abban az évben szakvizsgázott, mikor a fiam született ), és mindkét várandósság/szülés rendben, problémamentesen lezajlott (természetesen most is nála szülök majd :-)). Így megnyugodott. Amúgy amikor nekem volt a lombik a profnál, akkor a Murbernél nagyobb arányban volt sikeres lombik, szóval ez nem rajtuk múlik. Én vallom, hogy mindennek megvan az ideje. Tavaly októberben nagyon kibuktam a vetélés miatt, ezért csináltattam egy asztrológiai elemzést, és bejött...
November 16-ig dolgozom még, úgyhogy a pihi még kicsit várat magára. Ma nagyon vacak napom van :?
Nevra, most meg fogja mondani a prof, hogy mi a járható út Nálatok, és annak megfelelően el is tudtok indulni a cél felé.
A friss kismamiknak mennek a drukkok az uh-hoz, kíváncsian
várom az eredményeket!
A szurisoknak pedig gyors peteérést, és mihamarabbi leszívást!
Vigyázzatok magatokra!!
Ügyesek vagytok!
Puszi
maci80
 
 


Sziasztok!
Salsera én megyek holnap reggel 8-ra vérvételre, aztán 11-re kell visszamennem az eredményért.
Hogy milyen arányban marad meg mindkét babó, ha először kettőt látnak megtapadni azt nem tudom. De remélhetőleg minden rendben lesz azzal a lánnyal is. Legalábbis az esélyt egy sikeres terhességre biztos növeli, ha kettő is megtapadt.
Nálad is biztos minden renben lesz holnap. Én szorítok nagyon.

Maci: sajnálom, hogy ma rossz napod van. 16-ig, már nem sok van hátra.
Kitartás!

A többieknek is kitartás, megy a sok-sok pozitív energnia.
Szép napot kívánok mindenkinek.
petra12
 
 


Sziasztok!
Én is megyek holnap. Szerintetek nagy baj, ha a 4. napon megyek?? Mert hétfõn jött meg, persze még nem úgy igazából, de már nem volt elég a tisztasági.. Viszont a mai napot kizárt lett volna, h megoldjam?? (bocsi az undi részért :) )
Szerintetek nekem is odaadják az eredményt? mert az volt írva a papírra, h ne is menjünk ne kérjük.. majd a doki megkapja? hmm
bogyoka999
Budapest
 
 


Még egy kérdés, szerintetek mennyire lesznek elfoglalva az asszisztensek reggel?? egy csomó kérdésem lenne hozzájuk :D :D
Hallottam, h ha nem voltam rubeolás (mondjuk kaptam oltást), és nem mutat a vérem védettséget, akkor kell most kapon, és akkor 3 hónapot kell várni.. mi van az infulenza ellenivel mert ott úgy tudom 2 hét a védettség? és én szertném megkapni, ha nem csúszunk ez miatt..
Vélemények??
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyoka, ehhez nem értek.

Csak jelentenék máról: ma 1 fosit + a többi egyéb.
Holnap kettő és péntek vérvétel és UH.

Maci fel a fejjel!
Sokat gondolok rád, rátok hogy már mennyire finisben vagytok!

Holnapra ügyesen!
kamilla04
 
 


Bogyóka,
amikor volt ez a H1N1 őrület 3 éve,akkor a prof azt mondta,hogy aki beadatja,annak 3 hó múlva szabad csak lombikozni.Kérdezd meg katiékat,hogy van ez.

Kivizsgálásnál nem hiszem,hogy nagy baj a 4.nap,de úgyis rá kell írnod a papírra az utsó mensit,abból látják.Az élénkpiros vérzés kezdete az 1.nap,a mennyisége nem számít csak a színe.

Maci,
muszáj ilyen sokáig dolgoznod?Nehéz lehet már.Vigyázz magadra!

Salsera,
ilyenkor még bármi lehet bármelyik embrióval.Örülnek az ikreknek?Mert akkor drukk,hogy maradjanak,(Én nagyon örülnék).Hű,de izgalmas lesz most neked holnap!Nagy drukk,hogy rendben legyen minden!

Hajrá mindenkinek holnapra!
Vendég
 


Zsó, köszi, akkor nem adatom be :)
én is élénkpirosat tudtam, és mindig elsõre úgy szokott, de akkor lehet még se jött korábban annyival :) akkor a keddet írom elsõnek :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Olvastátok,h Ördög Nóri is babát vár, és sajnos nekik is hosszú küzdelem után sikerült 3. lombik.
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok lányok.

Kamilla ebből hétfőn műtő asztal lesz majd meglátod, hajrá :)

Petra Salsera Bogyoka, holnap reggel vagy 11-kor randi a klinikán.

Még nem tudom mibe leszek de estig kiderítem. Reggeli ismertető jelem a férjem lesz szerintem :D
Maci most már igazán csak magaddal és a babáddal kellene foglalkozni ,nem tudsz előbb eljönni már az az egy hét ide vagy oda nem számít.
Hol fogsz végül szülni???
Bogyoka nem gond a harmadik nap szerintem.
Salsera holnap lesz a nagy nap drukkolok ezerrel.
edina71
Budapest
 
 


Mmzsó:
Köszi a drukkot, a lány örült neki, én még nem tudtam eldönteni, hogy melyik lenne jobb, rábízom a sorsra és alkalmazkodom, mindkettőnek van előnye és hátránya. :)

Kamilla:
Akkor nem jössz holnap? Te vagy az egyetlen, akit ismerek személyesen Mmzsó-n kívül.

Bogyoka:
Rubeolát csak akkor fognak nézni, ha kezded a lombikot. Ha valami oknál fogva elhalasztják, de nem szeretnél időt veszíteni, akkor megcsináltathatod a vizsgálatot privátban is.
Nekem semmilyen gyerekbetegségem nem volt, így amikor elkezdtünk próbálkozni, akkor én leszűrettem magam mumpszra, rubeolára, meg bárányhimlőre. Szerencsére mindegyiken átestem, csak a toxoplazmán nem, pedig már több mint 20 éve vannak cicáim.
Én egyébként nem értem, hogy a bárányhimlőt miért nem nézik, egyik ismerősünk pont terhesen kapta el, úgy hogy el is kellett vetetni a babát. :(

Maci:
Köszi a drukkot, nov 16 már tényleg mindjárt itt van, jó sokáig dolgoztál. Engem ez a veszély nem fenyeget, mert nincs munkám. :( Így nagyszerű kormányainknak köszönhetően csak gyesre leszek jogosult, hiába dolgoztam előtte. De mindegy, ezen már nem változtathatok, inkább a holnapra koncentrálok.

Petra,Bogyoka:
Akkor holnap tali. Én 170 magas vagyok, szőkés-barna, valószínűleg többen ülünk majd ott, de egy szőke hajú lány biztos lesz mellettem. Olyan fél10 körül fogok odaérni, úgy hogy az is lehet, bent leszek a prof-nál mikor megjöttök. Ha nagyon nem ismernénk meg egymást, akkor az asszisztensek már ismernek engem, esetleg rá tudtok kérdezni.
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Én reggel korán megyek, csak vérvételre, olyan 7körül, a férjem visz, de lehet csak kidob, visszafelé meg beugrok :D
Én is 170magas szõke melíros haj, össze lesz kötve, fekete csizma, sötét-kék farmer, és világos drapp kabát (ha nem szárad meg, akkor barna :D ) Ha rám ismertek nyugodtam szólítsatok meg, én gyáva vagyok :D :D
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok!

Salsera,
sajnálom hogy nincs munkád :( igazságtalan hogy hiába dolgoztál, most majd csak alamizsnát adnak. :(
Holnap sokat fogok gondolni Rád! Biztos minden rendben lesz! :)

Kamilla,
ezek szerint még egy kicsit növeli a Prof a petécskéket. :)
Hétfőn vagy kedden leszívás (szerintem)! :)

Petra, Bogyoka és Edina,
nektek is sok sikert holnapra!!!

Maci,
kitartás akkor már csak másfél hét! Lesz búcsúztatód vagy lehet hogy meglepi lesz?! :)
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Lányok,
én már biztos vagyok benne,hogy idén nem lesz lombik nekem.az a kis barnázás elmúlt,nem jött meg,így december legelején sem fog.
Nem baj,nyugodt Karácsonyunk lesz,és utána gyorsan megcsináltatom az onkológiai kontrollvizsgálatokat,ezeket stimu alatt már nem lehet (mellkas rtg,mammográfia).Murber is mindig számonkéri rajtam és az onkológusomnak is megnyugtató,és hát nekem ill.a családomnak is.
Vendég
 


Mmzsó:
Lehet, hogy hülye kérdés, de miért vagy benne ennyire biztos, hogy nem jön meg? Nem lehet rásegíteni egy kis teával, meg barátcserjével?

Kocos:
Köszi a drukkot, állítólag Te már fogsz kapni képet pénteken!

Bogyoka:
De hülye vagyok! Hát így, hogy salsera biztos nem fogják tudni az asszisztensek, hogy ki vagyok. Na már a hormonoktól elment az eszem! :oops:
Mondanál esetleg egy keresztnevet, azt könnyebb megkérdezni, mint, hogy "Te vagy Bogyoka"? :D
Én Andrea vagyok.
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Milyen fura az élet.
Előbb kezdtek el pusmogni arról, hogy Ördög Nóra terhes, mint hogy megtudtam saját magamról.
Persze egyből kiakadtam, hogy mindenki teherbe tud esni.

Erre most olvastam, hogy 3. lombik sikerült nekik.

Szóval nagyon nem vagyunk egyedül...
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


:) Edina vagyok én is :) :)
Én is nagyon meglepõdtem Nórin, h lombikkal sikerült.
bogyoka999
Budapest
 
 


Salsera,
honnan tudod hogy kapok képet?
Bárcsak így lenne, jó lenne anyukámat a névnapján meglepni az első unokájáról egy képpel... :)

Mmzsó,
sajnálom hogy nem megy idén, de az ünnepek miatt hamar elszalad ez az év és mindjárt itt a január! ;)
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Kócos, köszi a drukkot.

Mmzsó: sajnálom, ha nem tudsz idén már kezdeni.

Bogyóka, biztos nem lesz gond a negyedik nap. Nekem úgy jött ki, hogy az ötödiken voltam és abból sem volt semmi gond.

Edina, Bogyóka , Salsera: én 165 magas vagyok, szőkésbarna rövidhajú. Fekete nadrág és piros zsenília pulcsi lesz rajtam.
Reggel rohanós leszek, mert sietek dolgozni,de úgy tervezem, hogy olyan háromnegyed 11 körül megyek vissza a klinikára.Bogyókához hasonlóan én is félénk vagyok, úgyhogy nyugodtan szólítsatok meg, ha én nem mernélek titeket. :D

Én is olvastam Ördög Nórit. Meglepődtem, hogy ő is lombikos.
Amióta mi is benne vagyunk látom, hogy milyen sok embert érint ez a probléma.
petra12
 
 


Remélem azért vki bátor lesz holnap :D :D és nem csak topogunk majd :D hihihi :D
bogyoka999
Budapest
 
 


Én is remélem. :D azért is választottam ilyen feltűnő ruhát, hogy biztosan felismerhető legyek. :D
petra12
 
 


Kocos:
Az a lány, aki ma volt, és ugye, mint én kb egy héttel jár előtted, mondta, hogy jövő héten lesz az utsó uh és akkor adnak képet.
Azért nem szeretném, hogy csalódj, úgy hogy ne éld bele magad, de neki ezt mondták.

Bogyoka:
majd én minden gyanús embert megkérdezek, legfeljebb hülyének néznek. :)
Mivel később jöttök, mint én, majd figyelek!
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?