Új privát üzeneted érkezett!

Regi,
drukk a kezdéshez,de szerintem simán bele kell,hogy férj.

Többiektől is várjuk a híreket!

Nekem ma futás után jött egy kis barna szmötyi,1 héttel előbb,mint vártam,gondolom,a tüszőrepedés hiánya miatt nem volt sárgatest,ezért hamarabb meg fog jönni.Ha holnap v.szerdán megjön,és rá 28 napra megint,akkor nem lehetetlen,hogy még idén mi is lombikozunk egyet!De ha nem,akkor majd jövőre!
Az az igazság,hogy én már tartok is tőle,nem csak várom,a sok kudarc miatt,más 5X kaptam az arcomba,hogy nem sikerült. :?
Vendég
 


végre sikerült elindítanom azt a koncertet a neten,amit belinkeltem pár napja.
Vendég
 


Sziasztok.
Kamilla örülök a jó hírnek a szurik száma maradt vagy változott valamit?
Lehet jövő héten már túl leszel mindenen?
Akkor igyekszem utánad.
Én csütörtökön megyek, remélem nálam is rendben lesz minden. Bár most pontosan 28 napra megjött, de gondolom ez is belefér.

Regi remélem sikerült a klinikát felhívnod és tudtok ti is kezdeni, drukkolok neked.

Mzsó akkor van még remény karira pocaklakókat kapni?
edina71
Budapest
 
 

 
 

Sziasztok!
Képzeljétek, mintha meghallgattak volna fenn :) elõbb megjött,bár elég pontos volt eddig :D, de így csütörtökön megyek az elsõ vérvételre, két hét múlva a férjem újabb spermavizsgálatra. Ma meg volt a genetikai vérvételen..
Ti nem is említettéktek az ovu tesztet?? ti csináltátok, ma elmentem vettem.. Elvileg van ovum, mert az elõzõ dokim csinált vérvételt ciklus elején végén.. de amikor régebben használtam(mert nem tudtuk mia gond) talán 1szer lett poziitív.. :( Nektek hogy ment? ez talán érzékenyebb, az árából ítélve :)
Hogyvagytok kismamik? :)
És a szúrisok, és aki még várakozó álláson van? :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok!!

Van egy jó hírem!! Elkezdhetem!! :))
Nov.20 án kell mennek 10 órára a profhoz ellenőrzésre!! :)) Nagyon remélem, h minden rendben bent!! Csóki nektek!
regi1978
Halásztelek
 
 


Szia bogyoka.

Akkor nektek is lassan elindul a dolog úgy látom. Csütörtökön reggel már megyünk egy páran szóval találkozhatunk is éppen.
Nekem is kellett vennem az inszem elött ovulációs tesztet és a 12-13. nap környékén volt pozitív.
Árából ítélve érzékenyebb? Miért mennyiért vetted ?
Arra emlékszem, hogy amit felírtak a papírra már nem is volt kapható a patikába ezért másikat adtak nekem de nem volt drága.
edina71
Budapest
 
 


Szia Regi
Gratulálok látod mondtam én, hogy sikerülni fog és elkezded még te is az idén .
Akkor nemsokára izgulhatunk érted is.
edina71
Budapest
 
 


Edina: 5000ft volt, de amiket korábban vettem jóval olcsóbban voltak, max 3000ft. Szerintem ez sem az , amit felírtak,de abba a patikába vettem amit felírtak.
Találkozhatunk :) Egyébként én is Edina vagyok :D :D Szerintem a férjemmel megyek,de még nem biztos :) De még a ruhát nem tudom :D
bogyoka999
Budapest
 
 


Regi szuper!! Drukkolok!
Arra gondoltam, h csütörtökön rákérdek a petevezetõ átjárhatóságira az asszisztenseknél, mivel ha lombik, ha inszem, kell hozzá, és mondtátok, h akármikor nem lehet így én tullenék szívesen rajta.. és akkor már nem kéne erre várni, na meg a rubeolásra..
bogyoka999
Budapest
 
 


Akkor az tényleg nem volt olcsó.
Gondolom a Mikszáth patikában vetted vagy tévedek?
Lehet, hogy engem is elkísér a párom de szerintem ez nem gond.
Előtte egyeztetünk mindenképpen majd a többiekkel is.
Én a sotén csináltattam az átjárhatóságit és elég hamar kaptam időpontot is . Pedig január végén voltam.
edina71
Budapest
 
 


Bogyoka!!

Lombikhoz nem kell petevezető, de inszemhez lehet,h kell. Lombikhoz HDG v. méhtükrözés kell! Ciklus 10nap környékén nézik!
én is azzal szívtam meg...
regi1978
Halásztelek
 
 


Igen ott vettem.
Na az jó hír, h gyorsan kaptál idõpontot :)
Neked is vérvétel lesz? v vizsgálat is?
bogyoka999
Budapest
 
 


Mi az a HDG?? hmm, én úgy tudtam, h a lombikhoz is kell..
bogyoka999
Budapest
 
 


Lehet szerencsém volt csak, nem tudom mert itt írtak már többen is , hogy elég sokára kaptak csak időpontot.
Hol a gép nem volt jó, hol doki nem volt éppen. Nekem pont összejött, de nálunk volt 3 inszem is lehet azért kellett csak.

Nekem reggel 8 vérvétel és 11 ultrahang. Már 10 napja szúrom a gonát és reménykedem, hogy használt is.

Próbálok Kamilla után araszolni, ha már beelőzni nem tudom:)
Én Murberhez járok mert ő csinálta az inszemet is és a lombiknál nem adott át Urbancseknek . Bár kérdeztem tőle.
edina71
Budapest
 
 


nem HSG-t akartál írni? mert az a röntgenes átjárhatósági??
bogyoka999
Budapest
 
 


Edina biztos minden rendben lesz. Szerintem nekünk legkorábban a január esélyes, de inkább most kérek mindehova idõpontot :) , ünnepek után már ne kelljen ez miatt csúszni :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Akkor csütörtökön kiderül mikor lesz a nagy nap? :D
bogyoka999
Budapest
 
 


Csütörtökön csak az derül ki, hogy leállt-e a saját hormontermelésem és eldöntik, hogy folytathatjuk-e a kezelést vagy még maradunk a gonánál és utána folytatjuk.
Nálunk egyébként minden rendben van mindkettőnknél azért is próbálkozott a doki az inszemmel.
De sajnos azzal nem értünk el sikereket . Most meg már a korunk miatt siettetné a doki a lombikot szerintem.

Szerintem Kamilla előttem jár egy héttel neki biztosan a jövő héten lesz pocaklakója. Én úgy számoltam, hogy kb a 19. környékén kerülök a műtőbe. Legalábbis remélem :)
edina71
Budapest
 
 


Biztos minden a legnagyobb rendben lesz! Csak erre szabad gondolni!! Megkérdezhetem, h hány éves vagy? Régóta próbálkoztok? Mi ugyan csak 1 éve, de szerencsére gyorsan kiderült a probléma.. :(
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok!

Én is megjöttem. Nálam is érnek a tüszők mind a két oldalon. :) Maradt a reggel-este egy fosti. Szerdán kell megint menni.

Regi, de jó!! Nagyon örülök Neked.

Bogyoka a hsg-t a vérzést követően, de még a ciklus fele előtt kell, hogy csinálják, emiatt kötött az időpontja. Nekem végül a sote II-n csinálták meg, de az ARO-ról irányítottak át és adták meg a számukat. Nagyon kedves, figyelmes volt mindenki. Nagyjából bármikorra tudtak időpontot adni.

Mzsó, még gyerekkoromban láttam egy magyar dokumentumfilmet a lombikprogramokkal kapcsolatban.Túl sok mindenre már nem emlékeszem belőle, egy dolog viszont nagyon megmaradt: a forgatásoknak úgy lett vége, hogy a pár, akinek az életét bemutatták, öt sikertelen kísérlet után befejezte a próbálkozást, majd a film végére a készítők felmondták, hogy a forgatás befejezése után azt hiszem 3 hónappal a lány spontán teherbe esett. Hogy amire vetítették a filmet meg is született-e vagy még várták a babát, már nem tudom, csak jön velem az a kép most már nagyon hosszú ideje, hogy a sok-sok minden után, végül mégis lett kisbabájuk. Kell, hogy végre széles mosollyal közöljék veletek is a jó hírt. Nagyon szorítok nektek!
zora82
Budapest
 
 


Pozitívan állunk mind a ketten a dologhoz, ezzel nincs is baj.
Mi 3 éve próbálkozunk de sokáig szedtem gyógyszert és a doki azt mondta az elején, hogy ha lehet védekezzünk nehogy gond legyen. Amikor letelt a fél év utána meg hiába ügyeskedtünk nem jött össze . 2 év után küldött át a meddőségire a dokim aki szintén a Sotén van .
Ott is mindent rendben találtak azért is volt nekem inszem először. Nekem egyébként volt már két terhességem és van is két nagy fiam az előző házasságomból 20 és 18 évesek.
A PÁROM SZILVESZTERKOR LESZ 42 ÉN KARÁCSONYKOR TÖLTÖM A 41. ÉVEMET.
edina71
Budapest
 
 


Zora gratulálok ügyesek vagytok.

Akkor ti Kamillával nagyon fej fej mellett haladtok.
Te is Urbancsekhez jársz mint itt többségében mindenki?
edina71
Budapest
 
 


Zora szuper hírek, köszi az infót :)
Edina: minden rendben lesz :) nagyon drukkolok, és lehet még szeméyesen is el tudom mondani :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Köszönöm és remélem összefutunk csütörtökön.

Neked is drukkolok, hogy minél előbb sikerüljön minden vizsgálatot elintézni és kezdhessetek ti is.

Most mennem kell ügyesek legyetek.
Szurisok csak óvatosan lila foltok és hegek nélkül.
Kismamák sok pihenés!!!!!
edina71
Budapest
 
 


Köszönöm, szép napot!
bogyoka999
Budapest
 
 


Zora,
örülök,hogy jól haladsz!
biztos a Sejtjeink c.filmre gondolsz,én is láttam annakidején.Annak a párnak olyan szempontból volt előnye,hogy nem volt kimutatható gond náluk,csak baromi idegesek voltak.Tudom,hogy nálunk is előfordulhat spontán,Murber is megmondta,csak rendkívül kicsi az esély.

Kamilla,
téged még várunk!

Akik csütörtökön mentek,hajrá!
Vendég
 


Csupa jó hír, ennek nagyon örülök :-)!!!
Átjárhatósági = HSG, és kell a lombikhoz! Nekem van két gyerkőcöm már, mégis kellett. Szóval kérdezz csak rá nyugodtan!!
Szurisok, vv-sek,. hajrá!!
Kocos, Salsera, pihenés :wink:
Zsó, én is hallottam már ilyen csodasztorikat, nem is egyet-. Tudom, nem vigasztal, de szerintem eljön majd a Te időd, és boldog kismami, aztán mami, végül nagymami, és dédmami leszel :lol: A kitartásod nem maradhat "jutalom" nélkül :wink:
maci80
 
 


Edina, igen, én is Urbancsekhez járok.
Igen, Kamillával eléggé egyszerre haladunk. Jó lenne, ha egy hét múlva ilyenkor már itthon lennénk a leszívás után. :)

Lányok, ti szedtek valamilyen vitamint? Eddig supradint szedtem, de vettem ma egy doboz gravidát, mert még anno a nőgyógyászom azt javasolta és gondoltam el kezdek készülődni a jövő hétre no meg az azt követő remélhetőleg 9 hónapra. :)
zora82
Budapest
 
 


Mondju én reménykedtem abban, h majd mondanak itt vmit a vitaminokról, h esetleg kezdjek el szedni vmit, de hát tudjátok hogyan alakult az elsõ alakom..
Pedig ezt meg is akartam kérdezni, mert én amikor magamtól akartam szedni, a többségtõl szédültem végül egy pezsgõtabit ittam, amiben feleannyi volt a vitamin, mint a kismamisokban, de azt is csak 2 napota tudtam, különben forgott a világ :D Nektek erre nem mondtak semmit? Biztos jót tenne, fõleg, h tél van, ilyenkor kevesebbünk van.. hmm??
bogyoka999
Budapest
 
 


Én sosem kérdeztem,de egyszer a folyosón mesélte valaki,hogy megkérdezte Murbert a vitaminról,azt mondta,táplálkozzon normálisan,változatosan és nem kell semmi.De kérdezzétek meg,ha nyugtalanít!

Kamilla,
közben látom,voltál már itt,épp akkor írtam és laptetőre kerültem,lemaradtam,bocs!Örülök,hogy minden rendben!

na,lépek dolgozni (koncert)
Vendég
 


Zsó, igen voltam. Megint csak villámként jelentkezem. Este jövök újra.
kamilla04
 
 


Sziasztok lányok.

Lehet butaságot fogok kérdezni, de mennyivel kevesebb az esélyem egy sikeres lombikra Murbernél ? Volt már valaki vagy tudtok valakiről aki vele csinálta végig az előkészületeket és sikerült neki? Tudom lehet hülyeség, de itt a fórumon meg akikkel beszéltem a klinikán is szinte mindenkinek Urbancsek csinálta a lombikot.
Tudom, hogy Murber is a tudása legjavát adja a dolgokhoz és bízom is benne. Tudom, hogy jó időben és jó gyógyszereket fog adni , de mégis.
VAN VALAKINEK TAPASZTALATA ???
edina71
Budapest
 
 


Edina, én ismerek egy csajszit, nekik elsõ lombik sikreült egybõl, sajnos a babó elment vmikor korai idõszakba, a 2. lombik is sikeres volt, és a baba már 1-2 éves, és pont most voltak tesóért, múlt héten volt a beültetés. Ne aggódj! :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Aranyos vagy köszönöm.

Csak tudod az a fura, hogy a második inszem után beszéltünk Murberrel arról a lehetőségről, hogy kihagynánk a 3. inszemet és folytatnánk a dolgot lombikkal a nyári szünet előtt.
Mondtam neki, hogy rendben . Kiküldött és azt mondta, hogy kérjek a profhoz időpontot. Meg is tettem , elmentünk a párommal a megadott időben és kiderült a prof visszadobott Murbernek, hogy a 3. inszem indokolt és nem is foglalkozott velünk.
Ezért nem értem, hogy mi alapján dől el ki kinek a betege lesz a klinikán.
Pl a prof az elején azt mondta , hogy a korunk miatt 2 inszem és 3 lombik támogatott. Ebből lett 3 inszem és aMurber azt mondta 5 lombik lehet nálunk is.
AKKOR MI AZ IGAZSÁG MOST???
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok!

Bogyoka, Regi szuper hogy Ti is elkezditek!

Bogyoka, én a lombik előtt 3 hónappal elkezdtem a Gravidát szedni és azóta is szedem. Fontos a vitamin. Sajnos én nem étkezem elég változatosan.

Mmzsó, szorítok hogy még Te is elkezd idén!

Kamilla, Zora érleljétek azokat a tüszőket! Hamarosan itt a nagy napotok nektek is! :)

Edina, drukkolok hogy jók legyenek a hormonértékek és kezdhesd a stimulálást! Én úgy tudom, hogy Maci lombikját is Murber doki csinálta.
Volt egy hölgy aki aznap tudta meg, hogy sikeres volt a lombikja mint én, neki is Murber doki csinálta.

Nyugi, jó doki Murber is! Sikerülni fog Nektek is!
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Sajnos azt nem tudom, h mi a rendszer itt, ki mikor, kihez kerül. De biztos azért mondta, h legyen még egy inszem, mert az sokkal kisebb terhelés neked, és hátha 3.ra sikeres. De,h a korod miatt kevesebb lenne a térités nektek, kizárt!! Olyat olvastam az eü törvényben elõírásként, h lombik elõtt 6 inszem kell, kivéve, ha a doki megindokloja. Lehet ezért is ragaszkodott a 3.hoz a prof.
Szerintem ne foglalkozz ezzel, biztos vagyok benne, h annak ellenére, h a fiatalabbik doki csinálja, mindenrõl be kell számolnia a profnak :) Minden a legnagyobb rendben lesz, és a legjobb kezekben vagy!!
bogyoka999
Budapest
 
 


Edina,
nem emlékszem ki írta,Maci vagy Mmzsó, de ha Murber csinálja az inszemet és lombik lesz belőle, akkor már nem kerül az illető a Prof.-hoz hanem marad Murbernél.
A Prof-nál csak teljesen új emberek vannak akik rögtön lombikkal kezdenek.
Én így tudom...
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Szia Kocos, !

Köszönöm neked is a megnyugtató szavakat, csak a párom aggódik folyamatosan amikor mesélem neki hogy hányan jöttek ki a klinikán Urbancsektől mosolyogva, hogy sikerült.
Én teljesen megbízom a dokiba és a szakmai tudásába is.

Remélem jól vagytok és a pocaklakó-k is jól érzik magukat odabent biztos helyen. Péntek már mindjárt itt van és megtudod hányszoros anyuka leszel Salserával együtt.
Reméljük mi is követjük majd itt szépen sorban a jó példát és ti itt maradtok velünk a fórumon , ahogy Maci is tette és tartja bennünk a lelket folyamatosan.
edina71
Budapest
 
 


Kocos, én nem tudom, h idén lesz-e még belõlünk vmi :) de a lényeg, h elkezdtük :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Reméljük a legjobbakat.
Most megyek és döfök még egy lyukat a hasamba.
edina71
Budapest
 
 


:) HAJRÁ!!
bogyoka999
Budapest
 
 


Nekem 3 inszem volt Murbernél és utána átkerültünk Urbancsekhez lombikra.
Volt olyan info, hogy első lombik Urbancsek, de ennek ellentmond, hogy az egyik lány, akinek elsőre sikerült Murberhez jár.

Néha érthetetlen, hogy miért ragaszkodnak az inszemhez. Egyik lánynak volt 6, majd spontán teherbe esett (úgy hogy már elkezdte a lombikot), erre mondta a Murber, hogy akkor még próbáljanak inszemet, ha egyszer spontán is teherbe tud esni. Persze az inszem nem sikerült, úgy hogy most ugyanott tart mint én.

Utólag kicsit sajnálom, hogy a 3. inszemet megcsináltuk, mert ha azt kihagyjuk és minden jól sikerül, akkor már idén szülők lettünk volna, de persze kezdődött a nyári szünet és minden csúszott.

Sőt, ha belegondolok, hogy páromat már tavaly márciusban is csak határértéknek minősítette a prof, akkor nagyon sok időt elpazaroltunk. :(

De végülis a végeredmény a lényeg, akit remélhetőleg nemsokára a kezünkben tarthatunk.

A vitaminokról annyit, hogy én se nagyon hiszek benne, elég változatosan étkezem, soha nem ittam, nem dohányoztam, sokáig versenytáncoltam, utóbbi időben tornáztam, úgy hogy én max 12. hétig akarom szedni.
Ja én femibiont szedek, több orvos is azt javasolta, én a gravidától nagyon rosszul voltam.
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Sikeresen túl vagyok lassan tésztát lehet szűrni rajta. De szerintem sokan vagyunk most így vele.
:D
edina71
Budapest
 
 


Szia Salsera.

Akkor kb egy cipőben járunk mert mi is a 3. inszem miatt csúsztunk át szeptemberre. De most már ne bánkódjunk ezen hiszen neked nemsokára kiderül hány pocaklakód lesz és mi ha minden összejön követünk benneteket nem is olyan sokára. :)
edina71
Budapest
 
 


Az inszemre visszatérve állítólag előírás, hogy kötelező megpróbálni a lombik előtt ha nincs egyik félnek sem olyan komoly baja ami kizárhatja ennek lehetőségét.
Nálunk ilyen nem állt fenn ezért kellett az inszem.
edina71
Budapest
 
 


Igen, meg mint mondtam törvény is kötelezi õket, különben nem lesz rá oep támogatás.. :((( Elég szigorúan veszik, h legyenek leletek, amivel indokolja a doki, h miért hagyják..
bogyoka999
Budapest
 
 


Edina:
Persze, jó lett volna, ha inszemből összejön, mert csak olcsóbb, meg kisebb beavatkozás, de folyamatosan romlott a férjem eredménye, már az első inszem után (mondjuk azelőtt pont beteg volt) mondta Murber, hogy nem túl jó, a 2. után mondta, hogy nem lett jobb, ez inkább lombikhoz jó.
Aztán valahogy mégis belesodrottunk a 3. inszembe, én sem harcoltam annyira ellene, mert féltem a lombiktól.

Az egyik lombikos lánynak abszolút nem volt inszem, mert a párjának annyira rossz volt az eredménye.
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Nálunk is ez lesz, csak találjanak párat :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Nálunk a páromnál sincs semmi gond egyszer meg is említette a doki inszem előtt, hogy most kimondottan szépen produkált apjukom is.
De azért bíztunk az inszembe , mert tényleg olcsóbb és kevésbé megterhelő a szervezetnek.

bogyoka biztosan találnak annyit amennyi egy gyönyörű babához szükséges vagy kettőhöz :D
edina71
Budapest
 
 


Én is reménykedem, :) :)
bogyoka999
Budapest
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?