Új privát üzeneted érkezett!

Edina okés. Megírom. Jah még nem is írtam, hogy egy igazi gyökér főnök jutott neked. De lehet csak savanyú a szőlő neki. (írtad, hogy neki nem biztos hogy lehet).Vannak olyan emberek akik így reagálják le a dolgokat mert még nem tudják feldolgozni és az öröm hogy bánthat mást egy kicsit felvidítja és addig sem kell a saját szemébe nézni. Remélem érted mire gondolok?!

Salsera, reggel 8 körül ott leszek a vérvételre. A többit meglátjuk.

Üdvözöllek én is Petra.
kamilla04
 
 


Salsera,
holnap lesz a nagy nap! Drukkolok! Minden rendben lesz! :)

A többieknek is sok sikert holnapra, aki a klinikára megy!
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Salsera, Kamilla

Sok sikert holnapra!! :P
regi1978
Halásztelek
 
 

 
 

Bogyoka!!

Nekem sem volt kellemes a 3.vérvétel. Álmosság, kis émelygés, kicsit remegett a kezem is..kicsit ájulás határ..:( de nem sokáig tart kb fél óra.. utána már jobban vagy.. nekem is magasabb lett az értékem, mint kellene.. így majd Bromot kapok, mind mások:((
regi1978
Halásztelek
 
 


Sziasztok!De sokat írtatok!

Salsera,
ez a mellfájás nagyon jó jel,nem akarlak hülyíteni,de bizakodj!

Nem megyek holnap.Kati mondta,hogy iszonyú sokan lesznek,de azért csak telefonáljak,segíteni fog.De én közben kitaláltam,hogy jobb,ha ma elmegyek a magánrendelésére,ott fél 2-re kaptam időpontot,10 perc késéssel bent voltam.Minden rendben,nem gáz,amit érzek,3 pici tüsző van meg jó vastag nyálkahártya,de ezzel most nem kezdünk semmit,marad a január.Szóval úgy gondoltam,nekem holnap egész nap próbáim vannak,nem tudok órákat ott várni,hogyan kérjem,hogy hívjon be hamar,másnak is sietős,így volt a legkorrektebb,mellesleg 1 nappal hamarabb megnyugodtam,megért ennyit bőven.
úgyhogy Katit is hívtam utána,hogy köszi,megoldottam.Murber azt mondta,lesznek vagy 40-en (lehet,viccelt),de mindenkit holnapra hívtak az ünnep miatt és egyedül lesz.
De pörögni fog,meglátjátok!

Petra,
üdv.itt!

Áfonya,
nagyon ari vagy,hogy gondolsz ránk.köszi az ötletet,de én nem tartom jó ötletnek az ilyesmit és Murber is mondta,hogy 1 tüszőből nem biztos,hogy van megtermékenyülés,viszont a műtétet ki kell fizetni,nem lenne nyerő a semmire 200ezret kiadni.Jó lesz nekünk így,hogy januárban ismét rövid protokoll,az szokott működni,és lesz több petesejt.Pihengess és vigyázz magatokra!

Bogyóka,
odaküldték a rezidenst,hogy a prof tehesse a dolgát a többiekkel,ő meg úgyse tud mit elrontani rajtatok...de béna lehetett a helyzet,sajnálom.Mi úgy csináltuk,hogy a férjem klinikai vizsgálatára 1 hétre kértünk időpontot a profhoz.
A terhelés mellékhatása nálam akkor jött ki,mikor már a zenekari próbán ültem,nem voltam rosszul csak iszonyú álmos voltam.

Én is várom a híreiteket,de egész nap próbálok,izgulhatok késő estig! 8)
Vendég
 


Sziasztok!
Petra, üdv itt, és egy nagy kalappal!!
Áfonya, de jó hogy jelentkeztél! Jól vagy?
Bogyoka, rettenetesen sajnálom, hogy ilyen rosszul sikerült az első találkozás az ARO-val :( , hidd el, nem ilyenek!! Ez csak valaki betévedt rezidens lehetett. Nekünk is a párom spermájával van a gond, mi az első spermavizsgálatot Fekete doktornál csináltattuk a Potenciaklinikán, annak az eredményét elfogadták, és már az első találkozás után kértünk időpontot az ARO-n a páromnak a 2. spermavizsgálatára.
A 3. hormonos vérvételre én egyedül mentem, nem volt olyan gáz, mint amire számítottam, én inkább gyengeséget és feszültséget éreztem (volt egy lány, aki folyamatosan beszélt hozzám, de engem rettenetesen idegesített). Aztán szépen átment ez az állapot, és miután levették a második adag vért 10 percet pihentem, majd bejöttem dolgozni (én vezettem, semmi gáz nem volt)
Bromo-t szerintem mindenkinek felírnak, én még nem találkoztam olyannal, akinek ne kellett volna szednie.
Salsera, szuper a mellérzékenység :wink: !!! Izgatottan várom, hogy jelentkezz az eredménnyel!!!
Drukkolok Nektek, és várom a híreket a mai klinika látogatóktól :wink: !!
maci80
 
 


Sziasztok!

Én is nagyon drukkolok mára Mindenkinek :D ! Teljesen átérzem, amin most keresztülmentek...

Mmzsó igazad van, erre nem is gondoltam. Csak én úgy belelkesültem, s egyből Rád gondoltam, hogy érdemes minden lehetőséget kihasználni... Én is tegnap voltam Murbernél, iszonyat rendes volt :D . Velem együtt örül, hogy minden OK, s ezt őszintén látszik rajta. Ha jól tudom, akkor január első hetében sem lesz...

Maci: Aranyos vagy, eddig lekpogom minden a legnagyobb rendben :D A 30. hétben vagyok, szóval remélem messze még a vége :D
afonya83
Budapest XVI. kerület
 
 


Sziasztok!

Én is nagyon drukkolok mára Mindenkinek :D ! Teljesen átérzem, amin most keresztülmentek...

Mmzsó igazad van, erre nem is gondoltam. Csak én úgy belelkesültem, s egyből Rád gondoltam, hogy érdemes minden lehetőséget kihasználni... Én is tegnap voltam Murbernél, iszonyat rendes volt :D . Velem együtt örül, hogy minden OK, s ezt őszintén látszik rajta. Ha jól tudom, akkor január első hetében sem lesz...

Maci: Aranyos vagy, eddig lekpogom minden a legnagyobb rendben :D A 30. hétben vagyok, szóval remélem messze még a vége :D

Hatalmas gratula Áfonya!!
Első lombikod sikerült? Hányan vagytok? Kis foci csapat!? :lol:

Kérdés: Meddig vannak bent a meddőségin 7:30 től...?
a Prof. már idén nem is lesz??
regi1978
Halásztelek
 
 


Szia Regi!

Köszönöm érdeklődésed :D Mi nagyon szerencsések voltunk, mert elsőre sikerült, s 2 pocaklakóm van (kisfiú-kislány) :D
Ha valaki hasonló helyzetbe kerül, szívesen válaszolok ikres témára. Egyébként nem olyan vészes, én is sokkal jobban tartottam tőle. Igaz tényleg messze a vége, de lekopogom eddig minden a legnagyobb rendben zajlott. Remélem még sokáig pocaklakók maradnak, aztán kezdődik az igazi nagy élet...

Nekem már kicsit megkoptam ezek az információk, de reggel inkább beavatkozások vannak. Igaz az első konzultáció nekünk pl 8h-kor volt, erre nagyon emlékszem. Általában 14h-ig vannak, de persze addig amíg van várakozó nem mennek el. Biztos lesz még Urbancsek, csak sokat utaznak belföldi és külföldi konferenciákra is. Ünnepek alatt szerintem nem lesznek, hacsak Murbernek nem kell beugrania egy császárra :D
afonya83
Budapest XVI. kerület
 
 


Szia Regi!

Köszönöm érdeklődésed :D Mi nagyon szerencsések voltunk, mert elsőre sikerült, s 2 pocaklakóm van (kisfiú-kislány) :D
Ha valaki hasonló helyzetbe kerül, szívesen válaszolok ikres témára. Egyébként nem olyan vészes, én is sokkal jobban tartottam tőle. Igaz tényleg messze a vége, de lekopogom eddig minden a legnagyobb rendben zajlott. Remélem még sokáig pocaklakók maradnak, aztán kezdődik az igazi nagy élet...

Nekem már kicsit megkoptam ezek az információk, de reggel inkább beavatkozások vannak. Igaz az első konzultáció nekünk pl 8h-kor volt, erre nagyon emlékszem. Általában 14h-ig vannak, de persze addig amíg van várakozó nem mennek el. Biztos lesz még Urbancsek, csak sokat utaznak belföldi és külföldi konferenciákra is. Ünnepek alatt szerintem nem lesznek, hacsak Murbernek nem kell beugrania egy császárra :D



Úr Isten!! Milyen szerencsés vagy!! biológussal lepaktáltál egy fiú - egy lányért!! :) Égiek veled voltak! Mit nem adnék én is egy ilyenért!!
Elég fiatal vagy!! Ha '83-asra gondolok, ha igaz! Nektek miért kellett lombik? Neked ki csinálta a stimulációkat a Prof. vagy Murber ? Adj nekünk tanácsot szerinted a stimu alatt is vagy csak utána maradjunk otthon te hogy csináltad? Te most dolgozol ? vagy már táppénzen vagy?
csóki
Tényleg,hát ez fantasztikus!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Én is nagyon szurkolok mára mindenkinek. Remélem jó hírekkel jöttök!

Áfonya: tényleg nagyon szerencsés vagy! :) Jó ilyeneket olvasni, hogy valakinek elsőre sikerült és minden rendben van. Remélem velem is így lesz.

Nekem 11.08-án kell mennem reggel 8-ra vérvételre és a papíron azt írják, hogy 11 után ultrahang.
Meg tudnátok mondani, hogy megy ez? Elég, ha a vérvétel után 11-re visszamegy az ember a klinikára? Szólni kell, hogy megjöttél, vagy egyszer csak behívnak?
petra12
 
 


Áfonya, én is gratulálok!
Írtam a férjemnek a történetedből és azt mondta hogy egy ilyennel ő is kiegyezne.

Petra, szólni kell szerintem hogy ott vagy.

Ma Salsera megismert. :D
kamilla04
 
 


Áfonya, én is gratulálok!
Írtam a férjemnek a történetedből és azt mondta hogy egy ilyennel ő is kiegyezne.

Petra, szólni kell szerintem hogy ott vagy.

Ma Salsera megismert. :D

Kamilla!!

Ó, ez tök szuper!! Így már sokkal jobb, h van kihez kötnöd a történéseket!! Jók ezek a személyes találkák!
Mi volt ma? Kezdheted a stimulálást?? Milyen gyógyszereket kaptál?
regi1978
Halásztelek
 
 


Regi olyan aranyos vagy :D Bizony-bizony megdumcsiztuk a biológussal :) Bárcsak ilyen egyszerű lenne.... Persze az egészség az első, de így tényleg minden álmunk valóra vált :D

Igen, 1983-ban születtem, így még csak a szele legyintett meg a 3. X-nek. Sajnos volt egy nagyon csúnya petefészek cisztám, aminek a szövettani eredménye borderline volt. Ez azt jelenti, hogy a rossz és a jóindulatú határán. Szerencsére kezelés nem kellett, de a ciszta 6 hét alatt kiújult, így a jobb oldali petefészkemet eltávolították egy következő műtéttel.
A bal oldalival nem volt ilyen probléma, de az is cisztásodásra hajlamos, nem is volt 100%-ban átjárható, így minden kört kikerülve rögtön a lombik jött. Tényleg szerencsénk volt, mert hamar bekerültünk a körforgásba, s ráadásul sikerrel.

Mi amúgy a kezdeti köröket próbáltuk úgy kikerülni, hogy egyből Murber magánrendelésére mentünk, s már ott elég sok beutalót megkaptunk. Persze a prof-al való konzultációt senki nem kerülhette ki. Maga a stimulációt Murber végezte. Az áprilisi körben még az volt a szokás, hogy aki megfelel annak, hogy résztvegyen a prof kutatási kísérleteiben, azok hozzá kerültek, többiek Murber.
Én stimu alatt végig dolgoztam, a beültetés meg pont úgy jött ki, hogy utána volt egy hosszú hétvégé, de utána dolgoztam. Amúgy szerintem nem ezen múlik, de mindenki érzi, hogy neki mire van szüksége. Ha az esik jól, hogy otthon pihenjen az ember, akkor az a tuti, de figyelemelterelés miatt meg a munka jó.
Mikor kierült, hogy 2 pocaklakóm van, akkor a 6-12. hét között otthon maradtam, mert ez a kritikus időszak, majd 2 hónapra, azaz a 20. hétig visszamentem dolgozni, azóta itthon vagyok. Nekem az első UH-on csak egy baba látszódott (5. hét), de a 6. héten már zakatolt mind a kettő szívecskéje :D

Ha bármi kérdésetek van, szívesen válaszolok!
afonya83
Budapest XVI. kerület
 
 


Maci köszönöm! Remélem nagy kalap lesz! :D

Kamilla: köszönöm a választ.
petra12
 
 


Regi olyan aranyos vagy :D Bizony-bizony megdumcsiztuk a biológussal :) Bárcsak ilyen egyszerű lenne.... Persze az egészség az első, de így tényleg minden álmunk valóra vált :D

Igen, 1983-ban születtem, így még csak a szele legyintett meg a 3. X-nek. Sajnos volt egy nagyon csúnya petefészek cisztám, aminek a szövettani eredménye borderline volt. Ez azt jelenti, hogy a rossz és a jóindulatú határán. Szerencsére kezelés nem kellett, de a ciszta 6 hét alatt kiújult, így a jobb oldali petefészkemet eltávolították egy következő műtéttel.
A bal oldalival nem volt ilyen probléma, de az is cisztásodásra hajlamos, nem is volt 100%-ban átjárható, így minden kört kikerülve rögtön a lombik jött. Tényleg szerencsénk volt, mert hamar bekerültünk a körforgásba, s ráadásul sikerrel.

Mi amúgy a kezdeti köröket próbáltuk úgy kikerülni, hogy egyből Murber magánrendelésére mentünk, s már ott elég sok beutalót megkaptunk. Persze a prof-al való konzultációt senki nem kerülhette ki. Maga a stimulációt Murber végezte. Az áprilisi körben még az volt a szokás, hogy aki megfelel annak, hogy résztvegyen a prof kutatási kísérleteiben, azok hozzá kerültek, többiek Murber.
Én stimu alatt végig dolgoztam, a beültetés meg pont úgy jött ki, hogy utána volt egy hosszú hétvégé, de utána dolgoztam. Amúgy szerintem nem ezen múlik, de mindenki érzi, hogy neki mire van szüksége. Ha az esik jól, hogy otthon pihenjen az ember, akkor az a tuti, de figyelemelterelés miatt meg a munka jó.
Mikor kierült, hogy 2 pocaklakóm van, akkor a 6-12. hét között otthon maradtam, mert ez a kritikus időszak, majd 2 hónapra, azaz a 20. hétig visszamentem dolgozni, azóta itthon vagyok. Nekem az első UH-on csak egy baba látszódott (5. hét), de a 6. héten már zakatolt mind a kettő szívecskéje :D

Ha bármi kérdésetek van, szívesen válaszolok!

Akkor te sem voltál egyszerű esett... Milyen kezelés kellett volna? gnrh?
Honnan tudhatom, h kihez fogok kerülni? vagy mostantól mindenki Prof.
Engem is endometriável műtöttek júl.ban automatikus lombik! Minden hónapban attól rettegek, h kiújul!! Én nagyon félek a stimutól, h előhozza az endó szöveteket újra, Murber is mondta, h van rá esély, muszáj sikerülnie elsőre!!
Pesti vagy? Murber az orvosod, akkor a SOTE-n fogsz szülni! A kötelező vizsgálatokat a kórházban csinálja? pl down kór..stb
regi1978
Halásztelek
 
 


Regi, stimulálhatóság szempontjából szerintem egyszerű eset voltam, mert jól reagáltam. Nálam ezek a ciszták valahogy nem hormonális probléma miatt alakultak ki, de hogy mitől, azt senki sem tudja.... Ha rosszindulatú lett volna, akkor..... , de ez nem endometriózis volt, hanem "sima" ciszta. Mivel a hajlamom megvolt, hogy kiújul, ezért nem is húzták az időt, így egyből lombik.

Én úgy vettem észre az áprilisi körben, hogy akinek mind a két petevezetéke átjárható, tehát nincs szervi probléma, azok Urbancsekhez kerültek, illetve akiknek első kezelés (nem volt inszemináció sem). Nem tudom, hogy azóta változott e a helyzet. Eredetileg pécsi vagyok, de 2007-től Bp-en élek. Mivel egy dokit sem ismertem Bp-en, így gondoltam a kezelések után is maradok Murbernél, mert én meg voltam vele elégedve. Azaz igazság, hogy magánba járok hozzá, de a kötelező vérvételek azok a klinikán vannak. Szerintem UH is lehet klinikán, de én azt is máshol intézem (Murber a magánrendelésén csak a 12. hétig végez UH-t).

Regi, nagyon drukkolok a sikerhez!!!! :D
afonya83
Budapest XVI. kerület
 
 


Sziasztok!
Nagyon köszönöm az együttérzõ szavakat! Én is annak tudom be, h most vki helyett kellett a csajnak beugrania! Azzal még nem is lett volna problémám, h más helyettesíti, de az, h úgy kezelt minket, mintha mi miért is vagyunk itt?? Azt mondta, h milyen fiatal vagyok még, és még csak 1 éve próbálkozunk..(28 vagyok-megnéztem itthon a nõ 26.. :) MEg, h olyanokat kérdezett, h tényleg minden rendben az én ciklusommal, és tényleg semmi bajom.. Pedig csak egy kérdés lett volna, h miért jöttünk??de nem tette fel.. De a férjem spermavizsgálatát megnézte, meg az ultrahang eredményét is.. és ott votl a doki véleménye, h valószínû biopszia kell, a genetikától függõen (genetikai vérvétel stb. ) És ha biopszia akkor lombik.. és akkor õk kellenek.. És nem mehetek úgy oda, h viszem a kezembe a bioptátumot.. Direkt rákérdeztem a telefonban, h ha erre lesz szükség meg tudják-e oldani? erre mondták, h átküldik az urológiára.. Ha meg ott se lenne spermium akkor donorinszemináció, amihez szintén rájuk van szükségünk... És erre azt mondja, h õk nem értek a férfiakhoz.. hát mondom köszi, de ez alap egy meddõségi kp-ban, ahol nem csak 1 féle a fontos.. nem?? Na nem baj, ezen túl tettem magam, a beutalok megvannak. Nekünk van mér egy spermavizsgálatunk meg egy ultrahang.., kértam ma idõpontot a következõrre oda hozzájuk. Az elõzõ doki javasolta hormonvizsgálatot és genetikát, szerintetek, ha ezeket maszekban megcsináltatjuk, és így +az én ereményeimmel együtt kérek következõ idõpontot, akkor nem hajtanak el? mert a genetikából kiderül, h van-e értelme a biopsziának, illetve az új spermavizsgálatról kiderül, h esetleg változott-e vmi.. És utána megbeszéljük, h hogy ha kell biopszia, akkor hogyan menjünk?? Mert a dokihoz a SOTE urológiára januárra lesz idõpont, de addig ezek kiderülnének, és azt mondta ott az asszisztens, h dec10-én telefonáljak, de akkor már mehetnénk a mûtét konzultációra is akár??? Mert most fölösleges elmenni elõtte magánba a dokihoz, mivel úgy is elküldene ezekre a genetikai vizsgálatokra.. nem?? akkor ennyit megsporolok..???
JAJ bocsánat, akiért ma nagyon kell szorítani azért keresztben az ujjam :) Majd jelentkezzetek :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Most csak egy gyors köszönésre ugrottam be.

A hcg igazolta a terhesség tényét, úgy hogy jövő héten csütörtökön kell mennem uh-ra. :D

Befelé menet a liftnél találkoztunk Andival. Kérdeztük tőle, hogy tudja az eredményt, és nevetve mondta, hogy igen, ő már tudja. Persze nem mondta el, de mivel ilyen nevetve mondta, ez elég nagy pozitív löketet adott, úgy hogy reménykedtünk.

Annyit még, hogy hatan voltunk ma ott egy kupacban, mindannyian első lombikosok és csak egy valakinek nem sikerült.
Ez azért elég jó arány!

Majd még jövök, köszi mindenkinek a drukkot!!! :)
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Salsera gratulálok!! :) nagyon ügyesek voltatok!! :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Salsera,
óriási gratula!!! :)
Mondtam én ha nincs tünet az jó!!! :)
Hamarabb mész uh-ra mint én... mert én pénteken megyek.
Hamarabb látod őket, de jó neked!
Vigyázz magatokra!
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Salsera!!!

Huráááááá!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
nagyon jó hír!!!
Csúcs ez a SOTE!!!! Tényleg jó aránnyal dolgozik!!Mondta nekem a HSG-s asszisztens, h jobb, mint a neves intézmények !!
regi1978
Halásztelek
 
 


Salera!
Ez szuper hír! Gratulálok!!! :D
Hatból ötnek elsőre sikerült, azért ez nem semmi arány.
petra12
 
 


Perta,
Nagyon jó aránnyal dolgoznak az biztos. Én 10.24-én tudtam meg, 2 nappal hamarabb mert túlstimuláltak, hogy sikerült, és akikkel együtt kezdtük a stimulálást, szintén 6 fő abból 5-nek biztos sikerült a hatodikkal nem tudom mi lehetett, de nem biztos hogy nem sikerült neki.
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Salsera, szívből gratulálok!! De jó hír!!!
maci80
 
 


Salsera én is nagyon gratulálok! :D
Annak idején én Murberrel mentem fel egy liftben, de azt mondta, hogy nem tudja még az eredményt. Cserébe viszont engem hívott be elsőre, így nem húzta az idegeimet :D
afonya83
Budapest XVI. kerület
 
 


Szóval jó sokan voltak ma, Kamilla is igazolni tudja, hosszú sor hömpölygött vérvételre várva. Aztán fél 11 körül Murber nekiállt és szórta a népet, alig jeleztem az asszisztensnek, hogy itt vagyok, már hívtak is be.

Sajnos biztos dolog nincsen. Volt olyan lány, akinek már megjött, de volt olyan is, akinek nem, még sem sikerült. Úgy hogy igazából a hcg dönt, aztán az uh.
Volt, akit túlstimuláltak, úgy hogy befektették éjszakára, azért ez ritka szerencsére.

Kocos:
Azt mondták, hogy jövő hét szerdán uh, aztán 10-14 nap múlva még egy és csak utána engednek utunkra.
Murber aranyos volt, mondta, hogy jó hírem van, sikerült, kézrázás (valaki még puszit is kapott). :)
Sajnos a para folytatódik, hogy jövő héten aztán az elkövetkezendő 8 hónapban minden rendben legyen.
Amikor mentünk a Katihoz időpontot kérni, mondja, hogy na nem is örülünk, hát mondom, még fel kell fogni, megemészteni. Kicsit fura, mert még semmi látszata nincsen, még nem kézzelfogható az egész. Talán, ha majd az ember már látja uh-n, talán akkor fogja fel úgy igazán.

Kamilla:
Mi volt, elkezdhetted a stimut?

Petra:
Üdv köztünk! Nem kell ott maradni vérvétel után, csak minél később jössz vissza,annál nagyobb az esély, hogy sokan beelőznek, úgy hogy érdemes 11-nél kicsit hamarabb visszaérni.

Bogyoka:
Ha ájulós vagy, akkor lehet, hogy érdemes kísérőt vinni, mert múltkor egy csajt a Murber vitt be az egyik szobába, annyira szarul lett a terheléses cucctól.
A sperma egyébként tényleg változhat, lehet, hogy rosszból jobb nem nagyon lesz, de pl nálunk a magán és a sote vizsgálat között két hét telt el, előbbinél tökéletes, gyönyörű, példaértékű, mindent mondott az orvos, a sote-n már csak határeset volt. Szóval elég szomorú, és nálunk ez csak romlott.

Köszönöm még egyszer a drukkokat, biztos, hogy segített! :D
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Salsera,
de jó hogy a Murber közölte veled a jó hírt, mert nálam a prof még el sem mosolyodott és semmi jó hírem van, vagy gratulálok... :( Úgy látom Ő már belefásult.
Ugyanúgy érzek én is ahogy leírtad, még felfoghatatlan az egész, nincs tünet, nem látsz semmit magadon. :)
Bár egy kicsit megnyugodtam, mert sikerült, de most már mindig fogunk valamin aggódni. :) Szülők lettünk. :)

Kíváncsi vagyok a 11.09-ei uh után nekem lesz-e még ultrahangom?
Remélem kapunk képet a pocaklakó(k)ról az ultrahangon, bár a prof-ból nem nézem ki.
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

most rövid leszek.

Salsera,
gratulálok!Ugye mondtam,hogy jó jel a mellfeszülés?(én mindig onnan tudtam,hogy nem sikerült,hogy végig fájt a mellem 2 hétig és a végére totál lelappadt).

Hát,nem is tudjátok felfogni,milyen szerencsések vagytok,akiknek elsőre sikerült,komolyan,óriási dolog!

Akkor most nyugi és csak derűsen,a babá(k)nak vidám anyukára van szüksége! :wink:
Vendég
 


Salsera, Kocos még mindig csak azt tudom mondani, hogy csendes öröm és szuszááááá.

Igen elkezdhetem. Ma lesz az első fostis szuri. Este bevettem az első bromot is.
kamilla04
 
 


Kamilla,
hajrá!
mikor mész legközelebb,csak hétfőn vagy behívtak a hétvégén is?

Na rohanok főpróbára!
Vendég
 


Zsó, hétfőn.
Ügyesen a próbán...
kamilla04
 
 


Sziasztok jó reggelt.

Salsera én mondtam, hogy sikerülni fog okt. 18 egy szerencsés nap:)

Kamilla örülök, hogy tovább léphettetek szívesen cserélnék veled. Nekem csak nov 8-án kell mennem és akkor derül ki, hogy eddig minden rendben ment-e.

Most csak fostimon szuri jött be a gona mellé semmi más ?

Kocos rendben lesz minden most csak arra koncentrálj, hogy picurkának vagy picuroknak mindene meglegyen odabent.
edina71
Budapest
 
 


Salsera, Kocos még mindig csak azt tudom mondani, hogy csendes öröm és szuszááááá.

Igen elkezdhetem. Ma lesz az első fostis szuri. Este bevettem az első bromot is.


Örülök Kamilla, h sikerült!! Már csak 2 hét és pocaklakóid lesznek!!:)) Nem is rossz!!

Mennyit kell szedned a bromoból? egy egész v. csak fél....

Edina olyan gyorsan telnek a napok, h pikk-pakk itt lesz a napja.. meglátod!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Regi, este egy felet.

Edina, mindjárt itt van. Már csak 1 hét. :D
kamilla04
 
 


Szia regi.

Először is gratula a pocaklakóidhoz tényleg nagyon szerencsés vagy. Egy lány egy fiú jó felállás. Nekem két nagy fiam van, szóval egy kislány nem lenne rossz melléjük. Bár megjegyzem a párom kisfiút szeretete. De hátha mindkettő meglesz.

Én a korom miatt szeretném ha kicsit felgyorsulnának az események mert már a negyvenen túl vagyok és Murber szerint bármikor leállhatnak a saját hormonjaim onnantól pedig nincs nagyon tovább .
edina71
Budapest
 
 


Bár már ott tartanék én is de tudom türelem rózsát ill. ez esetben babát terem:)

Tudom nem én lennék az első 40 feletti szülő nő és van is rá egy mostani eset is. Amikor múlt héten voltam akkor beszéltem egy éppen 40 éves nővel akinek ez a harmadik lombikja volt 3 picúrt kapott vissza és az ultrahang szerint mind a három meg is maradt.

Bár Murber mondta neki, hogy nem kellene csak kettőt megtartani de nem nagyon szeretett volna megválni egyiktől sem. Állítólag két erős szívhangot hallott a doki és egy gyengécskét ami lehet szerinte fel is szívódik majd.

Hát nem tudom én mit tennék a helyébe. De nagyon boldog volt.
Én is az lennék:)
edina71
Budapest
 
 


Edina!!

Nem nekem van pocaklakóin, hanem Áfonyának!! Neki sikerült egy lány és egy kisfiú!! Mondjuk én is kiegyeznék egy kislány és egy kisfiú párossal, sajnos még nekem nincs babóim! :(
Pedig már nagyon szeretnék(nénk). Még ott sem járok, mint te. Valószínű, h csak nekem dec-fog elkezdődni.. mivel kevés az idő kariig, és még nem jött meg...
regi1978
Halásztelek
 
 


Ne haragudj akkor Regi .

Annyira jó itt olvasni a sikereket hogy az ember néha már összezavarodik.
Mi januárba kezdtük de a 3 inszem miatt tartunk még csak itt. Egyébként 2 inszem után Murber már lombikozni akart velünk ha jól emlékszem júniusba de a prof visszadobott minket a harmadik inszemre is.

Miért gondolod hogy dec-ig nem tudtok kezdeni ?
edina71
Budapest
 
 


Csajok! Muszáj kivárni a "sorunkat".

Edina szerintem ne félj a leállástól elég sok nő szül bőven 40 felett. Nálad nem az elsőről van szó úgyhogy azért is vagy jobb helyzetben.
kamilla04
 
 


Bár nem az első babát szeretnénk, de az első két terhességem már elég régen volt és akkor úgy tűnt nagyon könnyen összejött . 13 hónap különbség van a két fiam között.

Mostani párommal 3 év alatt sem sikerült pedig a gyógyszert is időben abbahagytam odafigyeltünk mindenre és valamiért mégsem.
Erre mondta a prof , hogy ritka de van ilyen .
Most nagyon bízunk a lombikba és nem adjuk fel, itt már biztosan nem :-)
edina71
Budapest
 
 


Ez a jó hozzáállás. Jó lesz minden nyugika.
Jah első fosti beadva. Mókás volt a kevergetés. De ment.
kamilla04
 
 


Kamilla!

Ügyi vagy!!
Fostit kevergetni kell?? huhhaaaa ...
regi1978
Halásztelek
 
 


Kamilla gratula de ez legalább nem csíp !

Legalábbis nekem nem volt bajom a fostitól az inszem alatt.
Ebből is csak egyet kell naponta ?
edina71
Budapest
 
 


Igen ez legalább nem csíp.

Regi, felszívod a folyadékot aztán bele a porba aztán megint felszív majd bead.
Nem gáz. Belejövünk, mint kiskutya az ugatásba. :D
kamilla04
 
 


Sziasztok!

Salsera, halk, de hatalmas gratula! Nagyon örülök nektek!

Petra, üdv itt! :)

Bogyoka, nem rossz, ha a terheléses vérvételen van veled valaki, de egyedül és túl lehet élni. Engem a férjem elkísért, de elég sokat kellett várnunk és időközben el kellett indulnia dolgozni. Szerencsére nálam sem volt semmi extra, csak kb. egy fél óra, amíg állva is el tudtam volna aludni, de ahogy jött úgy el is múlt, aztán mentem dolgozni.
Sajnálom, az első rossz tapasztalatokat a sotén, de ahogy a többiek is írták, nem lesz ez így a továbbiakban. A lényeg, hogy megvannak a beutalók és kezdhetitek a vizsgálatokat. Mindenki más, akivel találkozni fogtok profi módon végzi a munkáját és ráadásul még kedvesek is. Minden rendben lesz. :)

Áfonya, de jó, hogy írtál! Egy fiú, egy lány! Tényleg szerencsések vagytok.

Kamilla, most, hogy visszaolvastam, szerintem mi találkoztunk tegnap. :) Fél kettő körül jutottam be, előtte ültünk a kismama két oldalán. Vagy rosszul gondolom?
Mennyi fostimont, kell adnod?
Úgy néz ki, mi nagyjából úgy fogunk együtt haladni, mint Kocos és Salsera. :)

Nekem tegnaptól kell fél bromot szednem és mától szúrhatom a fostimont, úgyhogy reggel a klinikán kezdtem, hogy megmutassák a menetét. Ma is meg holnap is reggel kettőt, este pedig egyet, utána pedig egyet-egyet.
Megkérdeztem Katit, hogy nagyjából, mivel számoljak és azt mondta, hogy jövő héten pénteken fogja valószínűleg eldönteni a prof., hogy az azt követő hétfőn vagy szerdán lesz a leszívás. El sem hiszem, hogy már itt tartunk.
A korábbi írásaitokból azt jól értettem, hogy ha pl. hétfőn szívják le a petesejteket, akkor kedden betelefonálok, hogy hány termékenyült meg és vagy szerdára, vagy csütörtökre hívnak vissza a beültetésre?
zora82
Budapest
 
 


Zora, te voltál akkor akit megvártam reggel a lifttel?
Nekem ma 2 reggel, 1 este, ugyanez még 2 x és vasárnap 1-1.

Reméljük olyan sikerrel járunk is mint ők.
kamilla04
 
 


Igen, én voltam. :)

Naná! Egy hónap se kell és csatlakozunk a lányokhoz! :) Gondolni sem vagyok hajlandó, arra, hogy nem sikerül. :)
zora82
Budapest
 
 


Igen. Így van.
Akartam tegnap kérdezősködni Tőled de nagyon el voltál gondolkodva és inkább csendben maradtam. :D
kamilla04
 
 


Ó, nyugodtan kizökkenthettél volna. :) Csak van egy "kis" kavarodás az életemben, ami felemészt és nagyon próbálok másfelé koncentrálni és mindenáron lekötni az agyamat, hogy ne rágódjak, mert tudom, hogy a lombik sikere is múlhat azon képes vagyok-e megnyugodni. Valószínűleg ez a görcsös koncentrálás látszott rajtam. Hétfőn, ha összefutunk megint, nagyon szívesen beszélgetnék Veled. :)
zora82
Budapest
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?