Új privát üzeneted érkezett!

Babus!Kép

Te voltál Monic????

Nem is tudtamKép

Egy csomószor olvastam az írásait Monicnak, az adott mindig reményt, és erre kiderül, hogy te voltálKép

Mindig kerestem régebbi hozzászólásaidat és nem találtam most már tudom miért.

Mea
mea
 
 


Sziasztok.
Falina,
nekem semmilyen terhességi tünetem nem volt, úgyhogy én folyamatosan azt éreztem hogy nem vagyok terhes. Erre jött még a vérzés, úgyhogy ha nem megyek dokihoz akár azt is hihettem volna hogy csak később jött meg.
Mikor mégy dokihoz? Annyira izgulok érted.

Danaaia

Kép
danaaia
 
 


Szia Danaaia,
doki azt mondta, hogy ha elmúlik a vérzés, ráérek 18-án menni. Noh, korábbi negatív tapasztalataimat összevetve most hétfőn (7. hét 4. nap lenne) már ott fogok ücsörögni nála. Vagy lesz szívhang vagy ...
Amúgy már teljesen feladtam, már nincs semmi terhes tünet, pedig eddig volt. Se mellfeszülés, se émelygés, se alhasi görcs.
Azért adott némi reménysugárt az, hogy neked sem volt. Talán így ici-picit könnyebb lesz kihúzni hétfőig.
Nem szeretnék itt nektek nagyon ömlengeni, mert erre nincs szüksége itt senkinek, de ha ez a baba elmegy én egy jó időre szüneteltetni fogom a projektet, meg azt hiszem egy pszihomókus sem ártana. Kezdek bekattanni.
F.
falina
 
 

 
 

Jaj Falina,
Ne kattanj be, ejnye mit is mondhatnék? Nekem nyugodtan ömlenghetsz, ha itt nem akkor emailben, akármikor. Ha úgy érzed van mit kiírni magadból, akkor azt ki kell írni, én emiatt írok naplót, mert senkit sem akarok terhelni a nyavalygásaimmal. Minden csalódás után pár oldallal bővül a dolog. De tudom, hogy sokkal jobb valakinek elsiránkozni a bánatot, mert jó érezni, hogy nem vagyok egyedül, hogy valakinek minden rinyálást el lehet engedni. Végső esetben ilyen a pszichomókus is. Már én is sokszor gondoltam rá, mert az se normális hogy két gyerekem van, de ugyanúgy központi téma az agyamban hogy szeretnék még egyet. Azt hittem elmúlik ez a vágy, de nem. És most ráadásul még a körülmények is ellenem vannak. (dokim lepattintott stb.)
A dokid val.szeg a biztosabb eredmény miatt várna ilyen sokat, na de ennyi időt ki bír ki tétlenül?
Szóval veled várom a hétfőt és a jobb híreket, meg a jobb kedvedet. Írjál nyugodtan bármi van.
Dana

Kép
danaaia
 
 


Dana,
köszi, remélem nem lesz szükségem a segítségedre! Kép
Most azzal nyugtatom magam, hogy biztos a MagneB6-tól múlt el teljesen a hasi görcs, meg az émelygés. Kép

Minden elismerésem, hogy vállalni szeretnéd a 3. gyermeket is. Ehhez kell ám az erő és energia! Párod is akarja annyira, mint te?

Vajon hova tűntek a többiek?
F.
falina
 
 


Sziasztok!

Én itt vagyok, csak kifestettem az előszobát, úgíhogy dolgoztam egész nap.

Falina!
Hétfőn menj el mindeképpen, nagyon szorítok. Pont ugyanezt éreztem én is, megértelek. Bakattanni nem szabad, de tudom nehéz, én mostanra szedtem jobban össze magam.
Drukkolok Kép Kép

Dana
Nemsokára írok hossssszzzzzú levelet, becsszó Kép

Böbe!
Gratulálok! Kép Minden rendben lesz, nyugi!!!!!

Tina
vtina
 
 


Tina,
sokat gondoltam rád. Sajnos nagyon hasonlóan reagálunk a terhességekre...
Szívesen beszélnék veled privátban a részletekről, ha van hozzá erőd, bár gondolom még nem akarsz róla beszélni.
F.
falina
 
 


Sziasztok!

Mea, sajna kiderült bent,hogy miért vagyok itthon, de nem érdekel, ha nem jön össze, akkor nem megyek vissza (egyéb okok miatt)...

Egyébként a nődoki adott egy igazolást, mely szerint kéri a felvételemet a táppénzre, fenyegető vetélés miatt. A körzeti meg nem is kérdezett semmit - igaz, tudott az előzményekről...

Falina, nagyon szurkolok...

Monik, miért változtattál nevet? én is azt hittem, eltűntél... Kép Nagyon örülök neked, szurkolok...

Mindenkinek köszönöm a szurkolást, jövő hét csütörtökön doki, de egyelőre bizakodom, minden nap hányok Kép

Puszi

Böbe
baba76
 
 


Böbe,
te most hány hetes vagy?
F.
falina
 
 


Lányok!
Te mertek tisztességesen sportolni, ne adj isten fogyózni a babagyártós napok alatt/hetek/hónapok alatt?
Én elég intenzíven sportolok, de peteérést azaz az "akciót" követő héten tiszta frászban vagyok, az edzőteremt is messze elkerülöm. Állítólag nem kéne...

Nektek is szokott görcsölgetni (elviselhető, de egyértelmű görcs) a hasatok a ciklus második felében? Vagy ez a Clostilbegyt-től van? Ti is Choragon 5000 injekciót kaptok amikor elég nagy a petécske?
Nekem még ez csak a második próbálkozós hónap, de már most totál kétségbe vagyok már esve.
virnya

Virnya és Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
virnya
Pilisvörösvár
 
 


Lányok!
Te mertek tisztességesen sportolni, ne adj isten fogyózni a babagyártós napok/hetek/hónapok alatt?
Én elég intenzíven sportolok, de peteérést azaz az "akciót" követő héten tiszta frászban vagyok, az edzőteremt is messze elkerülöm. Állítólag nem kéne...

Nektek is szokott görcsölgetni (elviselhető, de egyértelmű görcs) a hasatok a ciklus második felében? Vagy ez a Clostilbegyt-től van? Ti is Choragon 5000 injekciót kaptok amikor elég nagy a petécske?
Nekem még ez csak a második próbálkozós hónap, de már most totál kétségbe vagyok már esve.
virnya

Virnya és Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
virnya
Pilisvörösvár
 
 


Sziasztok!
Falina,
az jó ha nem lesz rám szükséged. Kép
A párom is szeretné a harmadikat. Ő nem ilyen görcsös meg negatív mint én. Persze mindig arra törekedtem, ne érezze rajtam hogy annyira akarom. Most mikor hirtelen orvost kellett váltani, izgultam hogy azt mondja hagyjuk az egészet, már van kettő, minek ez a macera. De épp ellenkezőleg, mellém állt és azt mondta mindent megteszünk a harmadikért is. Olyan jól esett. Bár mikor azzal jöttem, hogy na akkor neki is kell megint andrológia, azon kissé kiakadt, hogy minek.
Tina,
tavasszal én is kifesteném a házat, de nem tudom sikerülne-e. Sz.tem nálunk alapozó munkát is kéne csinálni stb. és ahhoz én nem értek.
Várom azt a hosszúúúúút...Kép
Virnya,
ha rendszeresen szoktál sportolni, sztem nem kell változtatnod a szokásaidon, persze a túlzásokat kerülni kell.
A görcs lehet a clostitól, főleg ha több tüsződ van, doki szokott nézni uh-val? Én is choragont kaptam volna de nem 5000-et, max 2 ampulla 1500-ast, de nem volt alkalmam megkapni dokim hanyagsága miatt. Most itt áll a hűtőben. Mit csináljak vele?
Miért is vagy kétségbe esve totál?
Sziasztok
Dana

Kép
danaaia
 
 


Sziasztok!

Ez volt az első Clostis hónapom, ma reggel, a 30. nopan persze nagatívat teszteltem Kép Nektek is meghosszabbította a ciklust? Mennyivel? Nem érzek semmi olyat, amit mensi előtt szoktam...

Virnya,
Ém sem merek ezerrel tornázni, mióta babát gyártunk, ami nálam már 7 hónapja tart. meg is van az eredménye Kép

Tralllala
tralllala
 
 


Virnya,
én kifejezetten abbahagytam a tornát, nem mernék a ciklus 2. részében sportolni, de ez csak magánvélemény.
Nekem is fájt a hasam, meg puffadt.
Falina
falina
 
 


Köszi a válaszokat lányok.
Tralllala!
Nekem nem hosszabította meg, sőt végre 45-60 naposokból 28 napos lett.

Falina
Te amúgy régen, a gyógyszerek előtt érezted a peteérést?


Olyan fura, hogy az első két hétről semmi infónk nincs. Vannak ősanya típusú barátnőim, ők persze azt mondják, hogy másnap már tudták, hogy terhesek. (Ennek némileg ellentmond amit olvastam, hogy egy nap minimum a termékenyülés + az utazás, utána ágyazódik be, és csak a hetedik nap környékén kezd el HCG hormont termelni, amitől jönnek a tünetek)

Az edzőm azt mondja eddzek csak nyugodtan, mert az a testhőmérséklet emelkedés amit a sport okoz (ezért félek) olyan jelentéktelen (0,5-1 fok), hogy azt simán tolerálja a szervezet.
A múlt hónapban bár nem sportoltam, de szaunában voltam. Olyan jól esett! Kizárt hogy ezért nem lettem terhes. Még mindig a stresszes életmódomat okolom, ezért ha most sem jön össze a baba, akkor nagyon szigorú leszek magammal, és leadok a munkáimból, + a két suliból ahová járok. (csak akkor meg unatkozni fogok)
Határozatlan vagyok, vagy mégsem? :-)

Jó hír, hogy én viszont nem híztam ezektől a bogyóktól, sőt három hónap alatt -6 kiló ment le könnyedén. Azért még 13 hátra van, de most fosok komolyan fogyózni. Van valaki aki mer?

Virnya és Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
virnya
Pilisvörösvár
 
 


Virnya,
én closti előtt sosem éreztem a peteérést. Viszont a terhességet én is nagyon hamar, ilyenkor majdnem elájulok, olyan rosszullét jön rám, pedig amúgy nem vagyok ájulós fajta.
F.
falina
 
 


Böbe
Nem jószándékból. És sajnos nem publikus. Ha beraksz egy mail-címet a profilodba, akkor oda megírom.
De a továbbiakban ne nagyon hangoztassuk inkább ezt nyilvánosanKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Hát nem bírtam tovább, két hónap tespedés után lementem spinning edzésre. És olyan jól esett! :-) Utána még beugrottam szolizni is, ott jól megsimogattam a hasam, és mondtam a "talán gyereknek" , hogy ez volt élete első spinning órája, és majd számoljon be róla egyszer. :-)))
Azért mértékkel edzettem, a pulzusom végig 145 alatt volt, és ügyeltem rá, hogy ne lihegjek, ziháljak.
Van egy barátnőm, aki öt hónapos terhesen még ejtőernyőzött (különben egy csapat egész évi munkája ment volna kárba) Olyan édes, a kislányának is csinált ejtőernyős naplót (kötelező vezetni), és a baba uh képe volt benne.

Virnya és Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
virnya
Pilisvörösvár
 
 


de nagy csend van ma! :-)
Remélem mindenki sétált, és gyüjtötte a D vitamint!

Bemásolok egy másik fórumba írt levelem, hátha segít valakin:

Csepelen van egy magán labor (ide viszik a kórházok közül is sokan a vért, ők azok akik apaságit is csinálnak), de ami nekünk a legfontosabb, hogy itt pár nap alatt elvégzik azokat a vizsgálatokat amikre a kórházban heteket kell várni, rosszabb esetben a doki lazasága miatt nem is csinálnak.
Itt nem kérdezik, hogy miért jöttél, csak fizess be x ezer forintot (szerintem nem vészes, a rubeola szűrés 3000 Ft volt).
Mivel én nem vittem a vért, hanem ott vették le, előre időpontot egyeztettem.
Ez a weboldaluk:
www.genodia.hu

Virnya

Virnya és Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
virnya
Pilisvörösvár
 
 


Babus!

Remelem azert jol vagy! En is emlekszem rad, minden ok egyebkent????????????????

Bobe!
Na, remelem nekem is lesz majd ilyen, hogy csak ugy osszevissza eregetnek tuszocskek!!!!!!!!!!!!!!!

Dana!

Multi-maca, A-beta Care, royal jelly. Ismered ezeket?

Azt hiszem nekem ma vagy holnap fog megjonni egy het kesessel, de hat ezt tudtam az utro miatt...
Na, de mindegy! Uj honap uj remenyek!!!! Mamak leszunk, juhhej!!!!!!!!!!!!!!

Bobe, hajra a csut UH-hoz!!!!!!!!!!

pusz

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Sziasztok Lányok!

Szeretném a véleményeteket kérni, mert olyat hallottam, hogy ihaj.
A szomszédomról van szó, volt szeptemberben egy vetélése /első terhesség/, akkor még nem volt saját orvosa. Azóta keresett egyet,megnézték a progeszteronját, ami alacsony, durván 3-12-15 így alakult a 3 vérvétel.
Erre az orvosa felírt neki 3 havi Clostit, azzal hogy védekezzenek mellette és ha a 3. hónapban megjött a vérzése, menjen el hozzá újra. Semmi UH.
Mi a véleményetek? Normális dolog ez? vagy egy új gyógymód, amiről még nem hallottam? Mit tanácsoljak neki? nagyon ki van bukva, 35 éves, minden elveztegetett hónap számít....
Köszi előre is.

Ági
agidomi
 
 


Sziasztok.
Dodo,
a három közül az első név abszolút nem ismerős, a középső rémlik, hogy olvastam róla, az utolsót ismerem. Esetleg részleteket kérek, ha van kedved írni róla.
Visszaolvasgattam az arhívokat. Dodo te olyan erős vagy, meg kitartó. Honnan vannak ilyen energiáid? Vagy ez nem teljesen a valóság? Szeretném hinni hogy vannak ilyen optimisták mint te, meg még néhányan akik ide írnak és pár súlyos kudarcot már el kellet viselniük. Én nagyon le tudok törni, legfeljebb elterelem a figyelmemet de igazán pozitív sose tudok lenni.
Ági.
Azonnal küld el a barátnődet másik orvoshoz, vagy kényszerítsen ki legalább 1 uh-t középidőben. Nagyon tele van a hócipőm az ilyen orvosokkal, hogy felelőtlenül írnak fel gyogyit. Ennek a topiknak az első archiv oldalát ha elolvasod, ott van egy nagyon riasztó eset. Nem mondom hogy ez gyakori, de gondolom a barátnődnek nincs szüksége még cisztákra is. vannak itt még páran akik tudnának mit mesélni az ellenőrizetlen gyogyiszedésről.
veled egyébként mi újság?
Falina,
te most biztos dokinál vagy, ugye minden oké? ÍRJ!!!
Sziasztok
Megyek tanulni.
Dana

Kép
danaaia
 
 


Falina!

Én is nagyon szorítok Neked, bár mostanában megint csak olvastalak Titeket és nem írtam.

Matchi
matchi
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm a drukkokat, nemrég érkeztem meg a dokitól.
Nagyon jó hírem van!!! Kép Mivel tegnap is barnáztam kicsit, ezért ma nagy aggodalommal vártam, hogy mi lesz. És ott dobogott a kis szive a monitoron!!! Még most is alig hiszem el, idáig még sosem jutottunk el a múltban. Mérete is megfelelő (nem kérdeztem mennyi, nem akartam utána azon idegeskedni, hogy az most jó vagy sem). Továbbra is pihennem kell, szednem a napi 3 Utrót ill. MagneB6-ot. 1 hét múlva újra látni szeretne az orvosom.
Üdv:
Falina
falina
 
 


Szia Falina!
De jó, de jó, de jó. Kép
Egész délelőtt gondoltam Rád. Annyira örülök. Pihenj sokat és írj mert továbbra is szurkolok nektek. Kép
Matchi tessék írni, veled mi újság? csak nem titkolsz valami izgalmasat? Kép
Puszi
Dana

Kép
danaaia
 
 


Falina!
Ez szuper !!!Nagyon örülök a jó hírnek !!! Vigyázz magadra nagyon!
Duplán szorítok és Tőled merítek erőt, mert velem is ez volt nagyjából, hogy nem jutunk el szívhangig. Ha a kezelés után neked sikerült, akkor sikerülhet akár nekem is!!!Sikerülni fog!!

Danaaia,
Velem az van, hogy 6.cnap,ez a 4.Clostit ciklusom, de csak a 2. amiben lehet próbálkozni.Szedem a gyógyszert és 7végén esedékes az UH. Feljebb olvastam amit írtál a Choragonról, neked olyan keveset adtak? Én a múlt ciklusban kaptam először, 2 ampulla 5000-eset!
Az új dokid mit mond, amíg a vizsgálatokat mecsinálja, védekeznetek kell vagy szabad az akció??

Üdv: Ági
agidomi
 
 


Falina!

Nagyon örülök a jó híreknek! Pihenj sokat, minden rendben lesz. Most időben kaptál a dokitól gyógyszereket, biztos segíteni fog.

Dana!
Nem titkolok semmit (sajnos), csak sokszor nincs időm, ezért csak bekukkantok néhány percre, kivel mi van. Ebben a hónapban nem kaptam semmi gyógyszert, nem mentem dokihoz, mert a doki szabadsága miatt nem volt lehetőség UH-ra. Január közepén folytatjuk az injekciós kezelést.
Örülök, hogy szimpatikus a doki, remélem hamar sikerrel jártok.

Matchi
matchi
 
 


Dodo
Köszi érdeklődésedKép
Igen, nagyon jól vagyunkKép Kisfiúnk lesz, Kristóf lesz a neveKépA profilomban megnézhetitek, milyen édi kis pofikája vanKép
És február első 2 hetében várható a nagy napKép Remélem minden rendben leszKép

Én folyamatosan olvasgatlak titeket és mindenkinek nagyon drukkolokKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Ági,
most hogy tudom, belőlem merítessz erőt, már muszáj lesz sikersztorival előrukkolnom. ;)
Perzse, hogy sikerülni fog! Nagyon rajtavagyok! Kép
F.
falina
 
 


Kedves BöbeBaba !
nagyon gratulálok a babádhoz, bár még soha nem írtam hozzátok, emlészem tavaly pont akkor kukkantottam be hozzátok amikor nagyon szomorú voltál. Meséltél a párodról, és az annyira megragatd bennem, hogy szeletelte a barackot. Sajnos szomorú levél volt de nagyon megható, és most olyan jó olvasni hogy megint van egy kis babó a pocakodban!! :o)))
Remélem minden a legeslegeslegnagyobb rendben lesz és kívánok Neked nagyon boldog 9 hónapot!

persze a többieknek is kívánok mielőbbi gömbölyödést !!
Aki meg már gömbölyű, gömbölyödjön tovább szépen!
Kivi
kivi2
 
 


Falina!

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Gondoltam Rád napközben sokat!
Pihenj és kapkodd a gyogyikat, és koncentálj a babára.
Tina
vtina
 
 


Tina,
neked is köszönöm szépen! Te hogy vagy? A PS2-t már visszadtad? ;)

Ma is barnáztam, sőt ez most élénkebb volt picit az eddigieknél, remélem ez most csak amiatt volt, hogy a doki kicsit durvábban vizsgált meg... Megnyugtató lenne, ha alábbhagyna már ez a dolog.

Falina
falina
 
 


Dana!

Az elso, a maca az egy uj termek majus ota, lehet hogy azert nem hallottal rola, pedig iszonyu jo, direkt ilyen termekenysegfokozo, szoval pont a babagyartashoz talaltak ki, meg meg energiat is ad, eleterot, meg ilyenek. Az A beta az is nagyon jo nyalkahartya, bor, haj, latas problemakra, es a babara is javasoljak, meg hat sztesszes eletmodhoz, antioxidanskent! Sajnos sokszor stresszes eletmod miatt nem jon ossze a baba! En is ezt gyanitom nalunk!
De ha erdekel, akkor nyugodtan osszeulhetunk, es akkor segitek meg valasztani, ha szeretned oket elkezdeni szedni.
Hat, tudod, ez erdekes hogy lettem ilyen eros, ahogy mondod. Igazabol a kitartas elegge alapveto tulajdonsagom az elet minden teruleten, es hat ide is jutott belole. Azt hiszem ez nem csak a latszat, hanem ez a valosag is. De azert be kell valljam eleg jo ido volt, mire eljutottam ide. Nem mondom, hogy mondjuk 1 eve ilyan voltam. Valahogy az ido elorehaladtaval egyre erosebb lettem, es hat nem tudom te mennyire vagy vallasos, de ez nekem nagyon sokat segit. Nem mondom, hogy olyan bigottan vallasos vagyok, szoval nem olyan rossz ertelemben, ahogy nehanyan gondoljak, hogy milyenek a vallasos emberek, csak valahogy erzem es tudom, hogy a Joisten vigyaz ram, tudom, hogy valami miatt ezt nekunk most meg kell elnunk, es hogy igenis lesz babank, csak majd ha eljon az ideje. Most egyelore probal minket a Joisten, en ezt igy erzem, es igy fogom fel, hala Istennek ferjem is segit ebben, o is tamogat, o is ezt gondolja. Szoval hogy hiaba gebedek en itt meg, probalok mindent, valahogy megiscsak valami hianyzik, valakinek a felsobb ereje, amit en/mi nem tududnk befolyasolni, barmennyire is szeretnenk. Szoval ez van, es ez oruletes erot ad. Enelkul nem is tudom mi lenne velem, lehet hogy ep esszel nem birnam mar...
Na, meg ugye van a ferjem, akivel marha regota egyutt vagyunk, es ez karpotol mindenert. Az a kulonleges szerelem ami koztunk van, az tartja bennem az erot tobbet kozott. Ha ovele nem lenne ilyen a kapcsolatom, akkor azt hiszem minden sokkal rosszabb lenne, es nem birnank a megprobaltatasokat egyikunk sem. De vele mindent megoldunk, es mindent tulelunk, es ez csak egyre erositi a kapcsolatunkat.
Persze sokaig volt nekunk is, hogy kerdezgettuk, hogy miert, miert, miert pont mi, es sokat sirtunk, meg hoborogtunk. De azert eszre kellett vennunk, hogy mindenkinek megvan a maga keresztje, es hat nekunk hala Istennek eddig az eletben igazan minden jo megadatott, es nem panaszkodhatunk semmire. Pont ez most nem akkor es nem ugy jon ossze ahogy mi elterveztuk, de biztos ennek is megvan az oka, es eljon majd az ideje.

Falina!

Juj, de orulok, hogy lattatok szivhangot! minden rendben lesz, meglatod!!!!!

pusz

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Falina!Kép

De jó, hogy hallottad a szívhangot, ezt már én is nagyon várom.

Ne izgulj minden rendben lesz, szeded az Ultrot az segít.

Egyébként én is szedem, csak nekem a görcsök miatt írta fel.

Mindenkinek mihamarabbi babásodást kívánok!!!Kép

Mea
mea
 
 


Sziasztok,
hát képzeljétek, hogy vasárnap óta minden nap van barna. :=( És azt vettem észre, hogy azután kezd neki, miután beteszem az utrót, sőt többször még egy kis görcsöt is előidéz, pedig nekem a magneb6-tól már elmúlt a görcsölés.
Valakinek vmi ötlete? :/

Mea,
írtam neked minap a 2005. őszi babák topikban! Kép

F.
falina
 
 


Sziasztok!
Dodo,
köszi a szép sorokat. A hit nagy erő, én is nagyban támaszkodom rá.
A maca gyogyi majd érdekel. Ha van kedved írj nekem a novaihu@yahoo.com-ra. A találkozás se rossz ötlet, de most vizsgaidőszak van. Nincs nagyon időm sajna. de majd egyeztetünk. Kép
Ági.
Én a két lányomnál, igaz hogy a choriogoninból -de az ugyanilyen adag, ugyanez a szuri- ennyit kaptam. Egyszer próbaképpen kaptam három ampullát, és akkor egy hétig rosszul voltam, meg nem jött meg remdesen, jól átvert.
Nem kell védekeznünk, mehet az akció csak semmilyen gyogyit nem kapok. A cisztám elment, jövő hónapban vérvételek lesznek.
Matchi,
kár hogy semmi. Pedig már reménykedtem. Még vannak páran akik eltüntek innen, ők is gyanúsak. Kép pl Zita. Vele mi van?
Falina,
nyugi, minden oké lesz, meglátod. Kép
Tina,
most megyek és megnézem a postafiókom...Kép
Sziasztok
dana

Kép
danaaia
 
 


Dana!

Még üres a postafiókod (legalábbis még nem írtam, mert mindenfélét intézkedek, talán ma mert ma itthon vagyok...)

Tina
vtina
 
 


Sziasztok!

Ma regisztráltam, már írtam a babát szeretnék topicba is, de most vettem észre ezt a topicot. Gondoltam idemásolom mi is a helyzet velem, hátha tudtok valamit hozzászólni.

Magamról annyit, hogy több mint 1 éve próbálkozunk, három hónapra terhes lettem, de a 9. héten elvetéltem. Utána 2 hónap szünet következett míg újra próbálkozhattunk. Azóta 7 hónap telt el és semmi. Voltam dokinál, mindent rendben talált. Adott egy gyógyszert a Clomidot (ua. minta closti). Ez jól megkavart. Múlt hónapban az én mindig rendszeres ciklusom, pontosan 28. napra megjövő mensim 33. napos lett. 1 hetet csúszott és gyakorlatilag 1 napig tartott. Ebben a hónapban meg úgy veszem észre, hogy 1 héttel korábban van peteérésem, mint kéne. Tegnap voltam a 8. napon és a hőm reggelre felugrott 37,2-re. Előtte napon 36,8 volt. Szóval szinte biztos, hogy akkor volt a peteérésem.
Ez a gyógyszer jól megkavart, de igazából nem is érdekelne csak lennék már babás!!
Mindenkinek kétcsíkosat kívánok! Majd visszaolvasgatlak még benneteket.
nori
 
 


Szia Nori!

A gyógyszer szedése előtt csináltak vizsgálatokat? Illetve közben nézi a dokid Uh-n a peteérést? Ez nagyon fontos!!!!
Bár a hozzád hasonló megkavarásokból sokaknak lett már a babaneten babája, azért nem árt az elővigyázatosság.
Én csak magamból tudok hitelesen kiindulni, amikor nem szedtem clostit csak akkor tudtam teherbe esni. Amúgy nekem is mindig volt peteérésem és 28 napos volt a cilkusom. Szerintem nem hat mindenkire egyformán a stimulálás, ezért is kell figyelni alaposan!

Tina
vtina
 
 


Szia Tina!

Hogy vagy? Mi van Veled?
Nekem is írhatsz levelet, persze csak ha van hozzá kedved.

Matchi
matchi
 
 


Sziasztok!
Matchi, bocsi Kép de Tina előbb nekem ír levelet Kép. Oké vicc volt, Tina! nem veszünk össze rajtad jó?Kép
Nori, Üdv itt köztünk, csatlakozom Tina véleményéhez, nézzen meg a dokid minden ciklusban legalább uh-val! Ehhez tessék ragaszkodni! És mi van a vérvételekkel? Az kiderült pl hogy nem alacsony progi miatt vesztetted el a babát? Szóval ne üljön a dokid a babérjain!!! Sz.tem jó esélyeid vannak, ha csak úgy magadtól megfogantál korábban. Nekem nem sikerült csak gyogyival.
Sziasztok
Dana

Kép
danaaia
 
 


Tina,
nekem is írhatnál ám! ;)

Ma tettem először egy 2*10 perces sétát több heti pihenés, fekvés után. Úgy kifáradtam, hogy utána 3 órát aludtam. Kép

Falina
falina
 
 


Falina!
Jómagam nevetséges amerikai marhaságnak tartom, de neked lehet, hogy érdemes lenne beszerezned egy olyan kis walkman szerűséget amivel magad is hallgathatod a baba szívhangját.
A stress, a szorongás nem tesz jó sem a te sem a baba egészségének.
Sajnos nem tudom, hogy itthon lehet-e kapni, az unokatesóm (most négy hónapos és New Jerseyben él) bérel magának.
Nagyon drukkolok nektek!!!

Virnya és Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
virnya
Pilisvörösvár
 
 


Virnya,
ez aranyos ötlet.
Talán már nem lesz szükségem rá Kép, egy ideje nem stresszelek, márcsak ilyen egészségesnek mondható kismama aggodalom van bennem. Persze azért a barnázás miatt nem felhőtlen az öröm.
F.
falina
 
 


Sziasztok!
Na szét ne szedjetek! Kép Aranyosak vagytok, ígérem írok mindenkinek!
Falina
csak óvatosan a járkálással, de ha nem fáj tőle semmid, akkor napi 10 perc gondolom belefér.

Képzeljétek voltam íriszdiagnosztikán. Elég érdekes volt (bár inkább szkeptikusan mentem oda)De megdöbbentett, hogy a dokinő miket mondott, gyakorlatilag sorolta azokat a dolgokat, amikről én is tudok. Félelmetes volt. Volt már valaki ilyesmin?????
De erről még részletesen, mert vannak kérdéseim
Nemsokára többez írok majd mert itthonra is megérkezik az ADSL
Tina
vtina
 
 


Sziasztok Lányok!

Annyit irtatok, hogy még nem olvastam mindent vissza, de majd pótolom.

Csak le szeretném irni, hogy tegnap voltam dokinál uh-n. Ez a 3-ik Clostys+Bromos hónapom. Az eredményem a jobb petefészekbe egy 20mm-s, a balba meg 2db 20mm-s tüsző. Ebből akár hármas ikrek is lehetnek, azt mondta a doki!
A páromnak igaz megint el kell mennie vizsgálatra, mert azt mondta, hogy ahol Mi csináltattuk, (XVIII. ker. SZTK)az egyáltalán nem egy megbízható hely, már az eredméyek szempontjából. Szerintetek létezik, hogy ott minden eredmény jó volt (20millió felett) és itt az I. számún meg rosszak lesznek az eredmények?
Mindegy azért megcsináltatjuk újból, de most félek, nehogy kiderüljön, hogy még sem olyan jók a párom eredményeiKép

Üdv
Évi
evike1975
 
 


Hello Tina

Én már voltam iriszdiagnosztikan. Nekem is elmondta, hogy mik a gondjaim. A végén pedig adott rá szereket is. majd meglátjuk milyen hatásuk lesz.

Üdv
Évi
evike1975
 
 


Sziasztok!

Hát Tina a doki a gyógyszer előtt megvizsgált, elküldött vérvételre, mindent rendben talált. Igazából azért kezdtük egy a gyógyszert, mert én kérdeztem, hogy mik a lehetőségek, amivel segíthetünk. Már 35 éves leszek idén, szóval annyira már nem érek rá. Ekkor mondta ezt a gyógyszert. Mindig megnéz uh.-n, de mivel ilyen zavaros a ciklusom, nem tudom pl. most hétfőn mit fog látni. Mert, ha az érzéseim nem csalnak, akkor túl vagyok a peteérésen és akkor meg nem lát semmit, nem? Vagy lehet, hogy akkor is lesz egy peteérés? Kép Nem tudom...
Ez az iriszdiagnosztika érdekelne. Milyen mélységig mondta meg nektek a dokitok, mik a problémáitok? Szervi, lelki? Hogy megy a vizsgálat?

Nori
nori
 
 


Dodo!

Csak most olvastam el a jan. 10-i bejegyzésedet, amit Danának írtál. Nagyon szép. Ezt tényleg csak ilyen elszántsággal lehet csinálni, ahogy Te is, és itt többen is hozzáállunk. Maradj továbbra is ilyen, idővel biztos meglesz az eredménye.

Matchi
matchi
 
 


Nori!

Ha már túl vagy a peteérésen, azt utána is lehet látni az UH-n. Azt is meg tudják nézni, hogy melyik oldalon volt a tüsző.

Matchi
matchi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?