Új privát üzeneted érkezett!

Salsera,
teljesen megértelek!Sőt,igazat adok neked a kéretlen tanácsok kapcsán.Én is rengeteget kaptam már és utálom,néha azt gondolom,jobb lett volna,ha nem mondjuk el senkinek.Mostanában már kevesebbet beszélek erről,pont emiatt.És abban is teljesen igazad van,hogy ez magánügy-bőven elégnek kell lennie a "sors akarja" szövegnek,ebből már ki lehetne érezni a szándékot.

Elhiszem,hogy tűkön ülsz,nagyon jól tudom,miről van szó!

Zsuzsika,
persze,hogy emlékszem!És köszi az együttérzést!
és Mindnyájatoknak köszönöm!
Vendég
 


Sziasztok!

Mmzsó, annyira sajnálom. Nagyon becsüllek és tisztellek az erődért és kitartásodért. Szorítok neked, hogy mihamrabb kezdhessétek a rövid protokolt és bekopogtasson hozzátok a gólya.

Kocos, de jó! Gyönyörű az a két csík!! :) Gratulálok!

Salsera, tökéletesen megértem én is az álláspontod. Mi sem mondtuk igazán senkinek. 1-2 kivétel van, de szerencsére egyikük sem sajnálkozik vagy osztja ez észt, remélhetőleg meg is tartják ezt a jó szokásukat. :)

Én tegnap voltam vérvételen, hogy indulhat-e a stimu, de egyelőre még nem. Azt mondta a prof, hogy nem sikerült nyugalmi állapotba helyezni a hormonjaim. :( Jövő héten szerdán kell mennem újra vérvételre. Nyugtassatok meg légyszi, hogy ez nem jelent semmit. Mi lesz, ha jövő héten sem jók az értékek?
zora82
Budapest
 
 


Zora:
Ne aggódjál, jövő héten már jók lesznek az értékeid. Egy lány is,a kit ott ismertem meg a sote-n pár nappal korábban kezdte a gonapeptylt, aztán behoztam őt, mert neki is egy héttel eltolták az indulást.
Aztán ugyanakkor csináltunk mindent, a leszívás, beültetés is egymás után volt, pedig nem is ismertük korábbról egymást. Érdekes...
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 

 
 

Zora

Sikerülni fog jövő héten!! :) Mit mondott, mi nem volt jó neked?

Salsera

Hogy vagy?

Miért szokták eltolni a stimut? Mit mondott, mi volt mgas neked?
regi1978
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Lányok, gyertek majd mesélni, mi volt ma a klinián!!
Jajj Kocos, tiszta izgalomba vagyok, annyira várlak a jó hírekkel!!
Salsera, mi sem igazán mondtuk senkinek, egy-két emberrel osztottuk csak meg. Viszont egyáltalán nem szabad egyikőtöknek sem "selejtes"-nek gondolnia magát!! Az ember nem is gondolná, hogy mennyi pár küzd ezzel a problémával, ne gondold, hogy Veletek van a gond, szerintem a mai életvitel/életmód nagyban befolyásolja (ha belegondolunk, hogy nagyanyáink idejében amíg a férfiak a gazdaságot vezették, a nők meg a gyerekeket/háztartást látták el, sorra jöttek a családban a babák... valószínűleg a stressz és a rohanó világ nincs erre jó hatással. A sok mesterséges élelmiszerről nem is beszélve).
Zsuzsi, december 11-re várom a babámat, de valószínűleg hamarabb megérkezik, mert folyamatosan 3-4 héttel nagyobb a koránál az uh-kon. Jó lenne, ha azért dec. elejéig kibírná, mert nov. 16-ig dolgozom :roll:
Zora, ne aggódj! Nekem a lombiknál is, és a fagyis programnál is rá kellett húznom egy-egy hetet a Gonapeptylből. Egyszerűen lassabban reagálsz, mert annyira működik a saját hormonháztartásod, de ez nem befolyásolja a későbbi sikert :wink: és jövő héten már jók lesznek az eredményeid!!!
maci80
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy ennyire eltűntem, de végig követtelek Titeket itt a fórumon és nagyon örülök, hogy mindenki halad, a pocakosok pedig jól vannak!
Mindenkinek nagy drukk!
Nekem tegnap megjött (már előre kértem időpontot :-)))), így ma mentem a klinikára.
Múlt hónaphoz hasonlatosan, most is talált tüszőmaradványt a doki, de most a másik oldalon. Kicsit még beszélgettünk, kérdezett a fájdalmas mensesemről, a 10(!) évig tartó fogamzásgátló szedésről, stb, stb...
Ezekután közölte, hogy következő hónapban laparoszkópia. :-(

Nagyon be vagyok gyulladva!
Van ezzel kapcsolatban tapasztalatotok?

Szia!!

Nekem júliusban volt laparom endometria miatt! :( Előtte vérvétel, EKG, tüdőszürő kellett. Bokor műtött. Bokor nagyon szűk szavú, de nagyon jó szakember, minden kérdésedre válaszol,mindig kis kérdésekkel mentem hozzá és szorgalmasan válaszolt az összesre. Hétfőn mentem be délre, csütörtökön jöttem reggel haza a vizit után! :) Mivel mély altatásban vagy emiatt nem érzel semmit. Az intenzíven ébrec majd, kicsit megfigyelnek és ha jól vagy mehetsz az osztályra a saját helyedre. Nekem 4 lyukam van és gyönyörűek! Poénból Bokor is mondta, h milyen szépeket csinált nekem! és tényleg.. :) Köldöknél semmi nem látszik és az egyik petefészeknél sem, max. 2 cm vágás nyom. Konkrétan semmi nyoma nincs! Hát azaz az igazság, h a felülés, a tüsszentés, a köhögés, a nevetés fájdalmas az első napokban..(illetve attól függ, h mennyire kicsi a fájdalom küszöböd) Én a műtét utáni 4 napon már semmi bajom nem volt. ja kijött az aranyerem! :) Még egy rossz, hogy felfújnak szén dioxiddal, hogy jobban lássák a szerveidet és amíg az ki nem ürül, kicsit fel leszel fújódva (expuvizán gyöngy a legjobb), és a levegő vételnél kicsit szúrt (nehezebben tudtam levegőt venni). Rövid ennyi ...
regi1978
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Haza értem! Prof még egyszer megerősítette a terhességet! :D
A plusz vérvételt amit kért, azokat is megnézte, mindent rendben talált, nincs kóros elváltozás. Hogy mennyi a hcg érték azt nem tudom nem mondta meg és Andiék annyira el voltak foglalva hogy nem kérdeztem, de lehet hogy fél 4 körül betelefonálok és megkérdezem.
Képzeljétek sorra jöttek ki a lányok a Prof.-tól hogy sikerült!
Úgyhogy 12 óráig 6 lány velem együtt ha jól számoltam akinek sikerült.
11.09-én lesz az ultrahang. Mindenki akkor jön vissza.

Edinával találkoztam, meg is simogatta a hasam mert láthatóan nagyobb, de már múlnak a túlstimulálás jelei.

Kamillával nem találkoztunk sajnos nem ismertünk rá. :(
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Kocos!
Ezek tényleg jó hírek, hogy ennyi leányzónak sikerült! Gratula.
Ott voltam a 4 -es szobánál vártam. De sajna nem tudtam annyival korábban érkezni mint szerettem volna.
Én sem ismertem fel senkit és nagyon sokan voltak. Ennyi embert még nem láttam ott.
Melyik kupacban ültetek?
kamilla04
 
 


Szia Kocos!!

Hatalmas gratula!! Vigyázz magatokra nagyon!! Igyál sokat!!

Olyan jó hallani, h több, mint 50% általában az arány!

Hányig vannak bent a Meddőségin általában??
A hosszú protokol mindig 1 hónap!?
csóki
regi1978
Halásztelek
 
 


Kocos!
Ezek tényleg jó hírek, hogy ennyi leányzónak sikerült! Gratula.
Ott voltam a 4 -es szobánál vártam. De sajna nem tudtam annyival korábban érkezni mint szerettem volna.
Én sem ismertem fel senkit és nagyon sokan voltak. Ennyi embert még nem láttam ott.
Melyik kupacban ültetek?

Szia Kamilla!

Mit csináltak veled?
Minden rendben van?
regi1978
Halásztelek
 
 


Kamilla,
a Porof szobájánál a 2. padon ültem. Edinával beszélgettünk 45 percet aztán ő is a 4. szoba előtt állt.

Tényleg rengetegen voltak, ennyi embert még én sem láttam itt.
Már a reggeli vérvételnél látni lehetett hogy sokan lesznek, örültem hogy most nem itt vették le a vért hanem a 2. emeleti laborba. Ott rögtön behívtak.

Regi,
köszi!
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Szia Kamilla.

Sajnálom, hogy nem találkoztunk de tényleg nagyon sokan voltak ma.

Kocos a két rendelő közötti padon ült én meg az anesztes szoba előtt álltam már 12 környékén. Együtt végeztünk és kb 12.20 körül jöttünk el a klinikáról. Remélem minden rendben van veled én ma kezdem a szurit és 8-án kell mennem vérvételre .

ANNYIRA ARANYOS VOLT KOCOS A KIS POCIJÁVAL:)
edina71
Budapest
 
 


Regi, az altatás miatt kellett ma mennem és vinni a leleteim. Altatható vagyok. :D :D

Kocos, kb dél körülre értem oda, először egy lila virágos mappával szerencsétlenkedtem aztán átmentem a 4-es ajtóhoz.

Tényleg annyian voltak hogy időnként a Katiék is alig fértek át az embereken.
kamilla04
 
 


Szia kocos

A nagy rohanásba elfelejtettem egy kapucsengő számot kérni tőled:)

Vigyázzatok magatokra .
Edina
edina71
Budapest
 
 


Szia kocos

A nagy rohanásba elfelejtettem egy kapucsengő számot kérni tőled:)

Vigyázzatok magatokra .
Edina

Szia!

A kapucsengő 5, a lakás szám 7. :) Ezt sem sikerült nekik normálisan megcsinálni...
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Kamilla.

Akkor lehet, hogy láttalak amikor kijöttem de lehet, hogy nem volt rajtad a szemüveg?

Annyira értelmesen elmondta az altató orvos, hogy mi lesz a leszíváskor, hogy már nem is tartok tőle.
Azért amikor bementem megkérdezte, hogy miért vagyok zaklatott? Nem is értettem a kérdést de megnyugtattam, hogy inkább ideges vagyok mint zaklatott.

Remélem követem ill követjük itt mindannyian kocos és reméljük Salsera példáját.
edina71
Budapest
 
 


Szia

Nem is csodálkozom rajta.

Ha arra járok akkor kereslek majd, rendben ? De előző nap úgyis rád írok itt a fórumon. Most pihenj sokat .
edina71
Budapest
 
 


Edina,
mindig rajtam van. Én voltam a legutolsó aki bement hozzájuk. Utánam már el is ment a doki.

Reméljük a legjobbakat! Csak pozítivan.

Én jövő szerdán reggel megyek vérvételre aztán 12.30 a vissza.
:D
kamilla04
 
 


Sajnálom, hogy nem találkoztunk, lett volna egy csomó kérdésem.
kamilla04
 
 


Szia

Nem is csodálkozom rajta.

Ha arra járok akkor kereslek majd, rendben ? De előző nap úgyis rád írok itt a fórumon. Most pihenj sokat .
_______________________

Rendben! :)
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Sajnálom, hogy nem találkoztunk, lett volna egy csomó kérdésem.


Kamilla,
én is sajnálom! Ha nem akarod a fórumon, írj privát üzenetet. :)
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Nincs benne semmi titkos csak nem fárasztanálak az írással.
Legszívesebben mindent megkérdeznék...
Mi jár fájdalommal? Melyik napokon kell menni UH-ra a leszívás előtt? Meg ilyenek....
kamilla04
 
 


Ma éjjel olyan rossz élményem volt.Dideregve ébredtem arra, hogy ezt nem vagyok képes végigcsinálni.
kamilla04
 
 


Ma éjjel olyan rossz élményem volt.Dideregve ébredtem arra, hogy ezt nem vagyok képes végigcsinálni.

Végig csináljuk mindaannyian!! Babó kedvért!!
31-én kell menned a prof-hoz is UH-ra?
regi1978
Halásztelek
 
 


Hurrá!!! HATALMAS GRATULA KOCOS!!!!!!! Nagyon örülök, és annak is, hogy jobban érzed magad! Igyál továbbra is sok folyadékot, és próbálj enni is. UH után is várunk a jó hírekkel :lol:
Kamilla, kérlek ne félj!! Erős, ügyes csajszi vagy, végig tudod csinálni!!! Ha bármiben tudok/tudunk segíteni, szólj!!
Edina, örülök, hogy altatható vagy, nemsokára itt a Te nagy napod is :wink:
maci80
 
 


Tényleg Kocos! Most akkor hatalmas gratula neked! !!!

Maci, köszi!

31 -én nem tudom, hogy lesz UH vérvétel lesz reggel az biztos. Az van a papíron,hogy vérvétel alapján mondják meg hogyan tovább.
kamilla04
 
 


Nincs benne semmi titkos csak nem fárasztanálak az írással.
Legszívesebben mindent megkérdeznék...
Mi jár fájdalommal? Melyik napokon kell menni UH-ra a leszívás előtt? Meg ilyenek....

Kamilla,
semmi nem fog fájni!
A leszívás altatásban lesz a beültetésnél pedig 1 katétert fognak felhelyezni és a legjobb az lesz az egészben, hogy monitoron keresztül megmutatják az embriókat!!! Nekem ez tetszett a legjobban! :D Nem sokam mondhatják, hogy látták a gyereküket embrió korukban! :)

Amikor beadják neked az első stimulálót a klinikán (én Fostomont kaptam) amit utána neked kell beadnod otthon (vagy beadatod valakivel), attól a naptól számított 5. napon lesz az első vérvétel és ultrahang. Innentől kezdve 2 naponta kell menni (vvtel és uh) és nézik hogy érnek a tüszők. Én 10 napig kaptam a Fostimont vele párhuzamosan megy a gonapeptyl.

Minden le lesz írva én sem jegyeztem meg semmit mindent a papír alapján csináltam. Sokat segítettek nekem is a lányok, mert leírták úgy mint most én neked. :)

Amikor megfelelő mértetüek a tüszők akkor a Prof megmondja mikor kell a tüszőrepesztőt beadni erre is lesz egy külön papír amit alá kell íratni azzal aki beadta, majd 36 óra múlva leszívás, mert megrepednek a tüszők. Aznap megmondják hány petesejtet tudtak leszívni.
Amíg te a műtőben leszel addig a férjed is megteszi a dolgát és másnap 14-15 óra között kell majd telefonálni hogy hány termékenyült meg. Ettől függ az is hogy 2 vagy 3 naposan ültetik vissza őket.

Ha valami nem egyértelmű szólj!

Nyugodj meg meg tudod csinálni a cél lebegjen a szemed előtt! Én is minden egyes szuri előtt csak erre gondoltam!
Ki lehet bírni hidd el! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kocos888 2012.10.26 15:11-kor.
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Hurrá!!! HATALMAS GRATULA KOCOS!!!!!!! Nagyon örülök, és annak is, hogy jobban érzed magad! Igyál továbbra is sok folyadékot, és próbálj enni is. UH után is várunk a jó hírekkel :lol:
Kamilla, kérlek ne félj!! Erős, ügyes csajszi vagy, végig tudod csinálni!!! Ha bármiben tudok/tudunk segíteni, szólj!!
Edina, örülök, hogy altatható vagy, nemsokára itt a Te nagy napod is :wink:

Maci,
nagyon köszönöm!!! :)
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Köszi Kocos a válaszokat!

Szóval ha szerdán van az első fostimon akkor már vasárnap mennem kell UH-ra?
Mi van ha aznapokra nem tudom megoldani hogy menjek.

Tudom, hogy mondtátok hogy szóljak a munkahelyen,de én még nem szeretnék szólni. Mert ha mégsem vagyok szerencsés akkor nem szeretném ha sajnálkozva néznének.
Vérvétel és UH meddig tart kb?
Miért nem adhatom én be a fostimont?
kamilla04
 
 


Kamilla:
Ne aggódj! Én sírva hívtam fel a férjemet a lapar előtti napon, hogy mit keresek én itt, teljesen egészséges vagyok és holnap megműtenek, kell nekem ez az egész? Nagyon magam alatt voltam.

De aztán meg volt és pár nap múlva már nem is emlékeztem rá.

Nekem szerencsém volt a stimulálással, mert összesen kaptam 14 fostimont és semmim se fájt, se előtte, se utána, így én azt mondom, hogy tényleg nem volt nagy szám, de azért csak komoly az egész.
A leszívásnál a legrosszabb a kezembe beszúrt kanül volt, tényleg semmi más.
Még így utólag vicces is, ahogy az ember tök kábán öltözik és nem is emlékszik, hogy mit vett fel. Én csak a zoknira emlékszem, meg arra, hogy mondja az Andi, hogy fordítva vettem fel a melltartóm. A többi kiesett. :)

Na meg az apró esetek, mint hogy nem működött az ágy, így a prof uh után nem tudta leengedni, kicsit magasról kellett leszállni.

Amit javaslok azoknak, akik előtte állnak, hogy ha van valamilyen problémájuk (mint pl PCO), arra hívják fel a doki figyelmét. Én amikor rákérdeztem, akkor visszakértem a prof a papírt és az egyik reggeli 2db fostimont lecsökkentette 1db-ra. Nem tudom, hogy számít-e, de azért jobb felhívni a figyelmüket a már tudott problémákra.

Volt olyan, hogy napi 1 fostimont mondott, de 2 írt be. Az egyik lány fostimonos papírt kapott, pedig menopurt szúrt magának. Szóval, azért érdemes résen lenni.

Kocos:
Gratulálok! Annyira jó, hogy Te már biztos lehetsz az eredményben, én kezdek megőrülni. Amikor éjszaka felébredek egyből ez jut eszembe. Tüneteket keresek, de semmit nem találok. Ez nehezebb időszak, mint a szurkálás.

Jövő hét hétfőn összefuthatok valakivel? reggel megyek vérvételre.
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Kamilla:
Én úgy tudom, hogy vasárnap nem nagyon vannak, de hülyeséget nem akarok írni.

A vérvétel gyorsan meg van, a rossz, hogy utána 11-től van az uh, és az hogy mikor kerülsz sorra nem tudni, függ attól hányan vannak, közben meg a leszívás, beültetés, szóval akár fél2-2-ig is ott dekkolhatsz.

A fostimont beadhatod magadnak én a kutyulás miatt nem akartam, meg a karomba adattam, nem akartam annyira szétszúrni a hasamat.
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Kamilla,
nem hiszem, hogy vasárnap bejönnek így szerintem hétfő lesz az első vvtel és uh, de majd megmondja. Old meg valahogy a napokat mert meg kell jelenned, nem hiszem hogy ki lehet hagyni időpontokat.

A vvtel max. 15 perc ha sokan vannak, de volt hogy 5 perc alatt végeztem. Ha jól tudom 8-tól lehet menni. Az uh az egy kicsit gáz, mert 11-re kell mindig visszamenni mert akkor van meg az eredmény, de volt már olyan is hogy a Prof. csak 1-re jött meg valahonnan de akkor szólnak a vérvételkor előre.
Vártam már fél órát, de volt hogy 2-3 órát is várni kellett mert el kellett mennie a Prof.-nak. :(

A fostimont beadhatod magadnak, csak valaki nem meri és inkább beadatja.
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Kamilla,
a tüszőrepesztőt nem adhatod be (Choragon).
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Köszi Csajszik!
Nem tudom mi van de mindjárt bőgők!

Muszáj lesz megoldanom a dolgot, de legfeljebb majd visszamegyek a klinikára munkaidőben.

Salsera, szerda reggel 8 nekem is a vérvétel.
kamilla04
 
 


Kamilla,
biztos a hormonok dolgoznak benned.
Sajnálom, hogy nem találkoztunk személyesen könnyebb lenne megnyugtatni!
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Köszi!
Annyira a hatása alatt vagyok az éjszakai történéseknek. Nem tudom mitől jött! Remélem elmúlik! Azt meg hogy hamar ajánlom. :D
kamilla04
 
 


Kamilla

Csak pozitívan máshogy ez nem fog menni.

Én is tartok ettől az egész dologtól lehet éppen ezt látta rajtam az anesztes is, nem tudom. Töprengtem , hogy egyáltalán belevágjak-e a kezelésbe, hiszen nekem már van két nagy fiam. De nem sokat gondolkodtam és rájöttem, hogy mindent megadnék most egy kisbabáért. A nagy-fiam aki most 20 éves és hallotta amikor múltkor a párommal beszélgettünk , hogy nem baj anya ha nem sikerül nemsokára lesz unokád és dajkálhatod:)

De az nem ugyan az.

Belevágtam én is és tudom hogy sikerülni fog.
Ahogy neked is , sőt te egy hét előnybe vagy velem szemben szóval számítok a friss infókra tőled. Ne hagyj cserben :)
edina71
Budapest
 
 


Edina, igenis értettem. :D :D :D :D
kamilla04
 
 


Kamilla na azért.

Én is túl vagyok az első szurin, hát nem volt kellemes . Nem is a tű méretével van a baj hanem iszonyatosan csípett miután beadtam vagy tíz percig.

Az inszemnél is kellett szúrni de azzal nem volt bajom.

Kamilla te hogy viseled ????
edina71
Budapest
 
 


Edina, nekem inkább szúr a helye.
kamilla04
 
 


Regi, nem tudom mi nem volt jó, mert még mindig nem küzdöttem le, hogy ne blokkoljak le a profnál. :) Pedig még mosolygott is. :) Még egy-két találkozó és remélem belejövök.

Kocos, de jó!!! Nagyon örülök nektek! Pihenj sokat és mindenképpen írj, hogy vagytok.
Nagyon jól jött, hogy részletesen leírtad a stimu menetét. Ezek szerint az 5. nap + még 2 esetleg 3 nap, amit a leszívás előtt a klinikán kell tölteni a vérvétel és az uh miatt. Mit gondoltok, ezekre a napokra lehet táppénzt kérni?

Kamilla, ne aggódj, meg tudod csinálni. Amennyire csak lehet, ne gondolj sokat előre. Mindig csak amit éppen csinálni kell. Most az esti szurik, aztán majd mellé a fostimon és így tovább lépésről-lépésre. Nekem legalábbis egyelőre ez válik be. El kap néha a pánik, de akkor mindig arra próbálok koncentrálni, hogy mi a mai/aktuális feladat és, hogy jól érezzem magam.
Úgy érzem és azt tapasztalom magamon, hogy ahogy haladunk előre, egyben úgy is érek meg a dolgokra illetve azokra az előttem álló feladatokra, amiket korábban elképzelni sem tudtam, hogy megcsináljak. Nehezen döntöttük el, hogy utána járunk mi lehet a baj, de úgy voltam vele, hogy jó tudjuk meg, de kizárt, hogy ha nem lehet spontán babánk, akkor akár csak inszeminációval is próbálkozzunk, nem hogy lombikkal. Aztán eljött az idő, hogy részletesebb utána néztem ezeknek az eljárásoknak és mire kiderült, hogy csak a lombik jöhet szóba, már eszembe sem jutott, hogy a félelmeim miatt meg se próbáljuk. Aztán már idén nyár elején jött az ikrekkel kapcsolatos pánikom, amire emlékeznek még talán a lányok és azt gondolom, nem véletlen, hogy nem sikerült a hsg-t akkor megcsináltatni és ezért csak ősszel tudtunk kezdeni, mert kellett ez az idő, hogy helyre tegyem magamban a dolgokat. A szurikat is írtam pár napja, hogy nem gondoltam volna, hogy megoldom, de mostmár el se tudom képzelni, hogy esténként kajtassak valakit, aki hajlandó beadni és pont ennek a gonapeptyles történetnek köszönhetően erősödött meg bennem még jobban, hogy megbirkózunk mindennel, hiszen ezt is megoldottuk. :) Bocsánat, hogy ilyen hosszan, csak gondoltam a saját példám segíthet, hogy megnyugodj és lásd, hogy apránként, de megoldunk majd minden előttünk álló feladatot. :)
zora82
Budapest
 
 


Zora, neked is köszi a vigasztalást. Ma már jobb a helyzet. Az az éjszakai ébredés nem tett jót. De a férjem is azt mondta hogy amit álmodok annak az ellenkezője lesz.
Mindent meg lehet oldani. Ma már tényleg jobban vagyok.
Köszi csajok mégegyszer!!
kamilla04
 
 


Kamilla,
örülök hogy jobban vagy!
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Még mindig nem jött meg, de vacakul vagyok miatta. Olyan mintha lenne de mégsincs.
De fényévekkel jobb a kedvem. :D

Kocos, Salsera hogy vagytok?
Nah és a többiek hogy vannak?
kamilla04
 
 


Kamilla:
Nem tudom hányadik napon jársz, nekem a 33. napon jött meg. Rá két napra kezdtem a stimut. Szerintem ne aggódj miatta, nincs jelentősége.

Én idegbajosan vagyok, szerdáig valószínűleg totál kikészülök.
Sokkal rosszabb ez a várakozás, mint az egész kezelés.
Pláne, hogy semmi tünetem sincs.
Éjszaka azt álmodtam, hogy tornázom és tiszta lelkiismeretfurdalásom lett miatta.

Kamilla, "élvedz ki" ezt az időszakot, a beültetés után 100x rosszabb - legalábbis nekem. Amikor megyek vécére, mindig félve várom, hogy látok-e valamit, amikor az utro kifolyik belőlem, akkor szintén el fog a pánik.
Szóval, nagyon nehéz, persze a remény még életben tart és megpróbálok pozitív maradni.

Remélem, mindenki jól van!
Holnap akkor nem jön senki, bár én is csak egy vérvételre ugrom be.
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!
Salsera nyugi minden rendben lesz :) nem mindenkinek vannak tûnetei :)
Holnap a vérvételen már kiderül, h sikerült-e? Drukkolok!!
Mi kedden megyünk az eslõ konzultációra! Már nagyon izgulok :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Kamilla lehet tudni mikor lesz a nagy nap?
Kocos hogy vagy? :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok!

Köszönöm jól vagyok! Mindig az jár a fejemben hogy ugye ott van/vannak még? De ezzel mindenki így van, megkérdeztem a barátnőimet, ugyanezzel a gondolattal voltak elfoglalva ők is.

Salsera,
nyugi nekem sincsenek tüneteim, csak a mellem érzékeny és állandóan kefirt ennék. :) A 6. hét után jelentkeznek majd a tünetek!
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Kocos mikor derül ki, h hányan vagytok? :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Kocos mikor derül ki, h hányan vagytok? :)

Bogyoka,
Az ultrahangon biztos. :)
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?