Új privát üzeneted érkezett!

Szia Kocos.

26-án megyek én is a klinikára. 10-re a Murberhez és 11.15-re az aneszteshez. Akkor jön Kamilla is már megbeszéltem vele, hogy megvárom. Ő is az anesztehez jön. Ha gondolod akkor találkozhatunk és örülhetünk együtt a jó hírnek majd:).

Minden rendben lesz és mennek a drukkok.

szia Edina
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok!
De jó, h ti már így haladtok elõre :) Drukkolok mindnekinek, tényleg csak pozitívan lányok, nekem a nõdokim azt mondta, h tilos a fórumok olvasása (azokra gondolt, ahol sok rossz tapasztalatot közölnek.. )Ezért is mertem ide bejelentkezni, mert itt nem éreztem a negatív hangulatot :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Szia Edina!

Rendben, de nagyon fogok izgulni készüljetek fel rá! :) 11-re kell mennem, mert a reggeli vérvétel után mindig haza megyek.
Addig még "beszélünk"! :)

Köszi a felajánlást!

Bogyoka,
jó helyre jöttél itt nincs negatív hangulat!
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 

 
 

Kocos,
tényleg nyugika és mi ott leszünk. Én sem dolgozom aznap úgyhogy tudok korábban menni is akár.

Mmzsó, örülök, hogy jobb lett a kedved.

Salsera, szuszááááá.

Bogyoka, itt maximálisan segítőkészek a csajszik.
Rájöttem, hogy én még nem üdvözöltelek. Szóval üdv! :D
kamilla04
 
 


Köszönöm aranyosak vagytok! nagyon izgulok értetek, ahogy olvasom a soraitokat :) minden a legnagyobb rendben lesz!!
bogyoka999
Budapest
 
 


Itt vagyok,
nem tudom a barna hosszú hajú leányzó nevét, de vele beszéltem és majd csak a Fostimonnal együtt kell a Bromo.

Bogi akkor üzleteljünk?

Szia!

Bocsi de nem voltam most olvastam vissza mindent mindenkiről.
Persze boltolhatunk van egy doboz bromom és 3 db maradt a gonapeptilből ha érdekel.
Dermestil tapaszom van de ha jól emlékszem az téged nem érint mert ti nem fagyibabáztok.
bogi78410
Budapest XXI. kerület
 
 


Bogi,
ok leboltoljuk. A bromo tuti kell a gonapeptilt meg még csak most kezdtem, úgyhogy arra nem tudok még mint mondani.
Köszi előre is!
kamilla04
 
 


Lányok,
ha rendben leszek szerdán és nem állítjuk le a ciklust (márpedig ezt nem akarom!),akkor pénteken nekem is mennem kell!Reggel vérvétel,aztán én is hazamegyek,majd fél 12-re vissza.Összejön a kis csapat egy része :wink:
Vendég
 


Szia kamilla04!

Nem tudom mennyi gonapeptylt vásároltál már meg ha most kezdted el és megvásároltad az egészet azaz 4 dobozzal akor az elég lesz és marad még 4 darab belőle.
bogi78410
Budapest XXI. kerület
 
 


Mmzsó,
akkor pénteken találkozunk! :)
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok! Hogy vagytok?? szúrisok/babások? :D drukkolok :)
Én már nagyon be vagyok sózva a jövöheti idõponttól :D pedig már elmondtatok mindent mi lesz :) de azért izgulok, végre elindulunk a jó irányba, és igyekszem felzárkózni hozzátok egy csöppséggel :) Remélem visszajártok még tartani bennem a lelket pocakosan is :D
Drukk mindekinek!!
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok!

Én velem semmi különös, várom a jövő hetet, hogy valami jó hírt kapjak. :)
Semmit nem érzek, már ez is rossz. Bár ha valamim fájna, akkor meg az lenne a baj. :(
Szörnyű ez a várakozás.

Többiek hogy vagytok?

Kocos:
A mai vérvétel után szó nélkül hazaengednek, semmit nem mondanak?
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Salsera !
Még mindig csak azt tudom írni, hogy nyugika.
De hozzáteszem, hogy én úúúútááááálooook várni.

Részemről mennek az esti szurik.
Ezzel kapcsolatban csak annyi kérdésem lenne, hogy akkor nekem ebben a ciklusban nem fog megjönni?
Összevissza olvastam a neten erről....
kamilla04
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy ennyire eltűntem, de végig követtelek Titeket itt a fórumon és nagyon örülök, hogy mindenki halad, a pocakosok pedig jól vannak!
Mindenkinek nagy drukk!
Nekem tegnap megjött (már előre kértem időpontot :-)))), így ma mentem a klinikára.
Múlt hónaphoz hasonlatosan, most is talált tüszőmaradványt a doki, de most a másik oldalon. Kicsit még beszélgettünk, kérdezett a fájdalmas mensesemről, a 10(!) évig tartó fogamzásgátló szedésről, stb, stb...
Ezekután közölte, hogy következő hónapban laparoszkópia. :-(

Nagyon be vagyok gyulladva!
Van ezzel kapcsolatban tapasztalatotok?
dekatka82
Vácrátót
 
 


Kamilla:
Nekem megjött anno, ha jól emlékszem 2 nappal azelőtt, hogy mennem kellett vérvételre és elkezdhettem a stimut, de Mmzsó azt mondta, hogy ha nem jön meg, akkor is elkezdik a stimut.

Dekatka:
A laparoscopiától ne félj! Elaltatnak, mielőtt bármi történne, maga a beavatkozás kb fél óra (nekem hsk-m is volt).
Gyorsan felébredsz, leketyeg egy kis infúzió és másnap reggel elbocsátanak. Engem a legjobban a másnapig kezemben maradt kanül zavart.
Én műtét napján mentem be, kibuliztam, nem akartam ott aludni.
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!
Ma szó szerint egész nap a klinikán voltam, mert a vvtel után megmutattam magam, mert nagyon nagy a hasam.
Volt sürgős vvtel, de szerencsére minden rendben. Pénteken is a kémiai laborba kell mennem ott veszik le a vért, és a HCG-hez a vért le kell majd hoznom.

Mmzső,
mi újság Te is ma voltál, lehet hogy láttuk is egymást. :)
Minden rendben?

Salsera,
nyugi addig jó amíg nem fáj semmi. :)
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Kocos:
De nem mondtak semmit, hogy mitől lehet?
Vagy uh, vagy valami?
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok

Salsera kocos minden rendben lesz csak pozitívan :) !!!

A tanácsotokat szeretném kérni. Amikor utoljára voltam Murbernél szólt, hogy el kellene mennem rákszűrésre mert 1 éve voltam de csak a jövő hétre kaptam időpontot és pénteken kell mennem a lombik előtti megbeszélésre. Szerintetek elkezdi így is a stimulálást vagy csúszunk egy hónapot emiatt? Én nagyon remélem hogy nem lesz gond mert minden más vizsgálatom megvan.

KOCOS KAMILLA MZSÓ remélem a pénteki kórházi találkozó áll még :)

Sziasztok Edina
edina71
Budapest
 
 


Salsera, köszi.
Most én nem értem hogy melyik a stimu és melyik nem?


Edina én ott leszek. :D
kamilla04
 
 


Edina,
persze hogy áll a találkozó, 11-re ott leszek! Ismertető jelem, ami biztos nálam lesz egy fekete TWININGS feliratú reklámtáska. Szőkés-barna vállig érő hajam van, hogy mi lesz rajtam azt még nem tudom. :)
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

részemről ugrott a pénteki találkozó,ugyanis ma leállítottuk a kezelést,annyira nem reagáltam,gondoljátok el,hogy napi 8 ampulla szuri mellett sem,ez a maximális adag.Valahogy engem totálisan leblokkol a gonapeptyl.Legközelebb (talán december de inkább január) rövid protokoll lesz,az megy nekem.

Dekatka,
milyen jó,hogy így kikérdezett!

majd írok még,most megyek!
Vendég
 


Jó reggelt!
Salsera, Kocos megy a drukk :)Minden rendben lesz.
Mmzsó:nagyon sajnálom, nem lehet tudni az okát miért nem reagál a szervezted?? nincs másik gyógyszer? v nem lehet utána nézni, jobba kivizsgálni, mi lehet az ok?? Most mindenképp kell várni?
Edina: itt a klinikán nem csinálják meg a rákszûrést, az már csak egy pillanat, ha megvizsgál.. nem?
szép napot nektek!
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok

mzsó sajnálom, hogy nem sikerült őszintén.
A pénteki találkozó részemről is áll és remélem nem csúszunk a rákszűrés miatt.

Én nem tudom még mibe leszek de 10-re kell mennem, szóval várni fogok mindenkit. Az anesztes miatt úgyis ott kell ülnöm több mint egy órát majd.

bogyoka a klinikán nem tudom megcsinálják-e de a dokimnál teljes telt ház van és amikor hívtam nem tudott előbb időpontot adni.
Azért reménykedem.

Sziasztok Edina
edina71
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Dekatka,
folytatva a tegnap estit...nem volt még laparoszkópiám,de én is úgy hallottam,hogy nem nagy ügy de nagyon hasznos!Gondolom az endometriózist akarja kizárni és ha véletlenül volna akkor azon melegében orvosolni.Ő lesz vagy Bokor vagy más?drukkolok!

Kocos,
vigyázz magadra!A héten is volt egy lány aki igen rosszul volt túlstimu miatt de pár nap alatt jobban lett.Reméljük baba is párosul a túlstimuhoz.

Salsera,
neked is ezer drukk!Annyira veletek érzek,ezek az utolsó napok a legrémesebbek és nem tudsz elég okos meg fegyelmezett lenni,valahogy túl kell élni.

Kamilla,
a stimuláció maga akkor kezdődik,amikor elkezded szúrni a Menopurt/Fostimont (kinek mit adnak).

Edina,
az ARO-n tuti nem fognak neked rákszűrést csinálni,de az ambulancián a földszinten ahogy bemész rögtön jobbra,ott leveszik a mintát,én is ott szoktam csináltatni.Azt hiszem 2 hét az eredmény.Hát,lehet,hogy elküldenek emiatt,nem tudom :roll: reméljük nem!

Aranyosak vagytok,hogy sajnáltok,jólesik,de hál'Istennek nem vagyok elkenődve.Nem tudni,miért alakult így,mert Murbernek az a tapasztalata,hogy akik jól reagálnak a rövid protokollra (én ilyen vagyok) azoknál nem szokott ilyen előfordulni.Én gyanítom,hogy köze lehet hozzá annak,hogy annakidején 5 évig kaptam ugyanilyen GnRH analógot a mellrák kezelésére.Képzeljétek,5 évig klimaxos voltam a szó szoros értelmében,borzalmas hőhullámok,nem menstruáltam...de nem tudni,mert nem sok olyan nő szaladgál hozzájuk,aki ilyen fiatalon túlélte a mellrákot,működnek a petefészkei és lombikozik 8) a lényeg,hogy ezentúl csakis a rövid antagonista protokoll jöhet szóba,és így lesz majd a télen valamikor.
Különben a zenekarnál,ahol lemondtam egy szép koncertet a beavatkozások miatt,visszavettek a produkcióba,így jövő héten reggeltől estig zenélhetek,ami nagyon jó lesz!Úgyhogy nem szomorkodom és a férjem sem.
Vendég
 


Szia mzsó

Köszönöm a tippet lehet akkor holnap előbb megyek reggel és bepróbálkozom az ambulancián. Elég ha megmondom, hogy lombikozni fogunk és szeretnék egy rákszűrést, mert ugye papírom semmi nincs egyenlőre.
Köszönöm előre is a segítségedet.

Edina
edina71
Budapest
 
 


Edina:
Szerintem is menj az ambulanciára. Lehet, hogy el akarnak majd küldeni - engem mindig el akartak, hogy menjek a kerületi sztk-ba - de mondtam, hogy idejárok már ezer éve, úgy hogy csinálja már meg!
Múltkor egy lányt felfázással küldtek el, na hát ez a no comment kategória! :(

Kamilla:
Ahogy írták a stimu a fostimon/menopur kezdet. Ha azt mondják, hogy kezdheted azért mindenképpen mondd meg, hogy nem jött meg, de szerintem ettől függetlenül elkezdik. Valószínűleg fontosabb az ösztrogén mennyisége, mint a tényleges menstruáció megléte.

Bogyóka:
Köszönöm a drukkot, meg mindenkinek, aki gondol ránk! :)

Kocos:
Próbálj több folyadékot inni, legalább 3-4 litert, hogy mossa ki a szervezetedből a sok hormont, nekem nagyon lelkemre kötötte egy lombikos lány, ő is alig ívott és szarul lett.
Gondolok Rád pénteken, majd gyere mielőtt a hírekkel! :)
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Lányok!

Tudtok abban segíteni, h általában a rövid vagy a hosszú protokol a jobb!??!! Szoktak első alkalommal rövedet csinálni, tapasztalat? Valakink sikerült elsőre a rövid protokol!!??
Előre is köszi

Kamilla
remélem, h mindent rendben tatálnak! .)

Zsófi
nagyon sajnálom

Salsera, Kocos hajrá!remélem, h hírrel jöttök! :))
regi1978
Halásztelek
 
 


Mmzsó:
Nem is tudom mit írjak?! Talán azt, hogy csodálom a kitartásodat és optimizmusodat!
Egy angyalka biztos van valahol, aki vigyáz Rád, hiszen egy ilyen szörnyű betegséget, csak az élhet túl, akinek még van dolga a földön és vigyáznak Rá!
Reméljük, segít, hogy az álmod egy nap valóra váljon!

Én nem vagyok ilyen erős. Már óvintézkedésből lemondtam a férjem nagyanyjához tervezett látogatást, borzasztó érzés, amikor búcsúzáskor odasúgja, hogy "ugye még megérem a dédunokámat"?

Most erre mit mondjak, hogy éppen azért nyomkodom magamba a sok nyamvadt hormont? Anyukámon kívül nem tudja senki, hogy lombikozunk, pedig néha beleüvölteném a világba!

Na, de nem magamat akartam sajnáltatni, csak úgy kijött. :(

Kívánom, hogy mielőbb újrakezdhesd és minden jól alakuljon!
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Régi:
Köszi, aranyos vagy!

Szerintem első lombiknál hosszú protokollal kezdenek, állítólag nagyobb arányban végződik sikeres terhességgel, de szerintem ezt is az orvos dönti el a hormon, meg egyéb eredmények alapján.
Kérdezz rá nyugodtan, hátha válaszol a prof, vagy valamelyik szülésznő.
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Regi,

én ismertem olyan lányt,akinek elsőre sikerült rövid protokollal.
Amúgy ezt ők döntik el,hogy melyiket csinálják,nem tudom,mik a szempontok,nem is szokták elmagyarázni,gondolom,nem mondhatják fel az egész szülészet-nőgyógyászat tankönyvet :lol:

Salsera,
nálunk tudja az egész család,pont ezért.Nem gondoltál rá,hogy ilyenkor csak annyit mondjál a nagymamának,hogy ti is nagyon szeretnétek,de vannak nehézségeitek,de mindent megtesztek az ügy érdekében?Vagy akár azt is elmondhatod,hogy lombikoztok.
Nehogy azt higgye,hogy azért nincs,mert még nem akartok.(Megjegyzem,ahhoz se lenne semmi köze.)De hátha már nem is lesz ez aktuális,talán már útban is van az a dédunoka.
Vendég
 


Sziasztok!

Mmzsó,
nagyon sajnálom, hogy így alakult, de örülök, hogy nem vagy lelombozódva! A zene mindenre gyógyír!!! A következőnél sikerülni fog!

Edina,
mielőtt lemész rákszűrést csináltatni, kérdezd meg Katiékat, hátha tudnak neked segíteni és esetleg letelefonálnak az érdekedben. Sose lehet tudni.

Salsera,
kitartás!
Tegnap direkt nem válaszoltam a kérdésedre.
Természetesen csináltak ultrahangot. Nagyobbak a petefészkeim és van egy kis folyadék is. Hogy hol azt nem tudom, de szerintem a hasamba.
Megkérdeztem, hogy ez nem fogja befolyásolni az eredmény?
Erre a szavait idézve azt válaszolta: nem fogja befolyásolni, mert úgy láttam létrejött a terhesség. Azt hittem leesek a székről. :D Mondjuk hiányzott egy gratuláció, de mondjuk nem az én érdemem, hanem az Övé. :) Addig nem akartam szólni amíg a saját szememmel nem látom az eredményt. Nagyon boldog voltam. Andiék is gratuláltak. Aranyosak voltak, mert mivel egész nap ott voltam kaptam utrogestant, hogy a délit beadhassam.
Azt mondtam nem csinálok tesztet, de mivel biztos voltam a pozitív eredményben, így nem csalódhattam, így megvettem a legolcsóbb tesztet, csak hogy nekem is legyen végre egy pozitív terhességi tesztem! :D csatolom ha nem haragszotok...

Köszönöm a sok szurkolást és drukkot Mindenkinek! Továbbra is pozitív maradok és tudom hogy minden rendben lesz!!!

Salsera, most te jössz!! Kitartás! Utána mindenki szép sorban követ bennünket!

Amíg a reggeli vérvételen voltam, hallottam hogy egy másik lány is újságolta, hogy aznap reggel csinált tesztet és neki is sikerült. Egy csoportban voltunk. Úgy látszik beindult a szezon! :)

Edina, Kamilla holnap találkozunk.

Kép
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Kocos:
De irigyellek, ez tök jó hír!! :D
Azért holnap még kell menned vérvételre, és mi a következő lépés?

Ez aranyos, hogy csináltál terhességi tesztet!

Nekem ma van a születésnapom, úgy hogy remélem, jövő héten jó hírekkel lepnek meg a sote-n!

Hajrá Lányok, remélem, mindannyiunknak ilyen jól alakul!
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Kocos!!!

Hatalmas újongás!!:))) JuHÉÉÉÉ!!!! :D :D :D
Megkönnyeztem!
nagyon gratula!!! Pihenjél nagyokat!! Vigyázz magatokra!! Ez fantasztikus!!
Első lombik? Te végig otthon voltál? Adjál egy kis tanácsot nekünk!
regi1978
Halásztelek
 
 


Kocos,
gratulálok!Vigyázz magatokra és csak így tovább!
Vendég
 


Salsera!!!

Isten Éltessen sokáig!!! Nagyon Boldog Szülinapot!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
regi1978
Halásztelek
 
 


Salsera,
Isten éltessen sokáig!Kívánom neked,hogy....tudod,mit? :lol:
Vendég
 


Kocos, gartulálok!
Pénteken majd jól kikérdeznélek!!!!!
Salsera, Boldog Születésnapot Neked!!

Mmzsó, hát én is csodállak. Nem lehet egyszerű ezt így végigcsinálni, de bár nem akarok közhelyeket írni, de mégis sikerül, hogy minden rosszban van valami jó.....
kamilla04
 
 


Köszönöm Lányok, de nem azért írtam! :oops:
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Nagyon gyorsak vagytok! :)
Köszönöm mindenkinek a gratulációkat és a kedves szavakat, nagyon jól esik!

Salsera,
holnap is kell vérvételre mennem, de nem csak HCG-t néznek hanem egyéb más dolgot is így a kémiai laborba kell mennem. Biztos nagyon sokan lesznek. Korán oda kell mennem.
NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!

Regi,
nagyon édes vagy! Köszi :)
Első lombikom és a stimuláció óta itthon vagyok.
Én sokat pihentem, sok filmet néztem, hogy eltereljem a gondolataim. Nem emeltem, nem cipekedtem, a férjem sokat segített.

Kamilla,
mindenre válaszolok amire tudok holnap. Kérdezz nyugodtan. :)
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!
Zsó, nagyon sajnálom, hogy megint leállították a stimulációd :cry: de a természet tudja, mikor jön el a Ti időtök :wink:
Dekatka, reméljük, a laparoszkópián minden rendben lesz, és fény derül az állandó ciszták miértjére.
Salsera, ISTEN ÉLTESSEN NAGYON SOKÁIG!!! És ne idegeskedj, próbáld elterelni a figyelmedet. Te mikor mész vv-re?
Kocos, szívből gratulálok, bár őszintén megmondom, egyelőre csak halkan (saját tapasztalat miatt). De Nálad minden rendben lesz, és karácsonykor a legszebb ajándékot tehetitek a fa alá a családnak! :)
Dondonról van vkinek valami infója? Olyan régen jelentkezett :roll:
maci80
 
 


Kocos, igyál nagyon sok folyadékot, és vigyél be minél több fehérjét a szervezetedbe, hogy enyhüljenek a túlstimus tünetek. Amúgy arra nem mondott semmit a prof? Holnap a kémiai laborba szólj, hogy Neked időre fel kell érned a vérmintával az ARO-ra, hátha előrébb vesznek :wink: (nekem anno bejött, mert rengetegen voltak, és féltem, hogy kifutok az időből)
Ha valaki szeretne tesztet, szívesen átadom a 2db-os X-epil dobozomat, szerencsehozó ajándékként :wink:
maci80
 
 


A háttérből még mindig olvasgatlak Titeket és nagyon szorítok mindenkinek! A régiek közül már csak Mmzsó küzd kitartóan, nagyon-nagyon sajnálom..... annyira szorítottam neked, de mikor tegnap nem írtál kora délután már sejtettem a rossz hírt:(( Nem tudok mit mondani neked, csak azt, h nekem is a leállított protokoll után a röviddel sikerült a Benedek, akkor te tartottad bennem a lelket- emlékszel???

Látom, h folyamatosan érkeznek az új páciensek, ennyi év távlatából én is csak azt tudom mondani, h nagyon nehéz ez az egész lombik kezelés... első lombiknál és az azt megelőző folyamatos vizsgálatoknál a baráti körünk és a családunk is tudott mindenről, majd a 4. re már annyira bele fáradtam, h nem mondtam semmit, aki nagyon mellettünk állt, az fél szavakból is sejtett valamit. Nem tudom, h melyik a jobb megoldás. Aki nem vesz részt ebben az eljárásban az nem is sejti, h mekkora lelki terheléssel jár együtt. 2x 60 km-t ingáztam minden alkalommal és estére hulla fáradt voltam, majd egyszer elkísért anyukám és onnantól soha nem kérdezett semmit!!!7 től 16-ig voltunk a klínikán persze extrém eset.

Salseának nagyon Boldog szülinapot!

Kocos neked pedig gratulálok!! Nagyon örülök a jó hírnek, majd kérdezd meg a Katikáéktól, hogy a HCG érték megduplázódott -e?? Ez nagyon fontos info. ( saját tapasztalat sajnos:( )

Ez az egész olyan érdekes..... először mint nem adnánk egy lombik indításáért, de minél előbb, majd egy sikeres tesztért, aztán a szívhangért, majd a 12 hetes genetikai szűrésen minden ok legyen, aztán AFP, majd mozog rendesen??? ismét genetikai uh, cukor terhelés, mincs magas vérnyomás és egyéb nyalánkságok...... még egy darabig ne szülessen meg, mert koraszülött lesz..... és azt vesszük észre, h a 40 hetet végig aggódtuk.

Bocsánat, h hosszúra nyúltam, de nyugodtan kérdezhettek Tőlem is, ha valamilyen kérdésetek támad.

Maci te mikorra várod a kisfiadat??
zsuzsika76
 
 


Sziasztok!
Megmaradt 2 doboz Bromocriptin, 1 doboz Clostylbegit és 1 bontott doboz Choragon (amiben 2 ampulla van még). Kell esetleg valakinek???
Mindenkinek szorítok!
üdv
medoo
Budapest
 
 


Sziasztok!

Maci,
köszi igyekszem sokat inni 2-3l megy csak naponta, sajnos étvágyam nem nagyon van. Fáj a gyomrom, de igyekszem magamba tömni valamit.
Vérvételhez, köszi a tippet!

Zsuzsika,
köszi rákérdezek.
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok.

Az ember elmegy egy kicsit dolgozni és mire gép elé kerülök csak úgy ömlenek a friss hírek.
Salsera neked nagyon boldog születésnapot kívánok és legyen meg a legszebb ajándék amire csak vágysz .

Kocos neked gratulálok , öröm volt olvasni a soraidat ígérjük szépen sorba követünk. Elsöbbség Salserának:)

Megpróbálok Andiékkal beszélni reggel de ha nem gond a későbbi szűrés akkor jövő hééten elmegyek a dokimhoz.

Mindenkinek kitartást a jó példa követendő:)

Szép estét Edina

Kocos Kamilla
Holnap találkozunk már nagyon várom kérjük majd kocos a tippeket a sikeres lombikhoz.
edina71
Budapest
 
 


Edina, Kocos!

Szőkés melír van a hajamban, szemüveges, magas leányzó vagyok.
Holnap találkozunk.
Mi amikor a kémiai laborban voltunk nem voltak sokan és nem kellett várnunk.
kamilla04
 
 


Maci:
Köszönöm. :)
Nekem jövő hét hétfőn kell mennem, meg szerdán, de már nagyon tűkön ülök. Semmit nem érzek, bár én a stimuláció alatt sem éreztem semmit.
Mikor lesz a nagy nap - már mint az orvosok szerint?

Zsuzsika, Edina:
Köszönöm a jókívánságokat! Igyekszem beállni a sorba Kocos mögé!

Mmzsó:
Talán azért nem akarom megosztani másokkal ezt, mert egyrészt úgy gondolom, hogy ez a mi magánügyünk, más részt nem akarok sajnálkozó, tanácsot osztogató beszólásokat, harmadrészt - és tudom, hogy ez a leghülyébb indok - de kicsit szégyellem, hogy szinte minden ember tud gyereket csinálni, csak nekünk nem megy.
Férjem nagyanyja szerintem azt sem tudja mi az a lombik, régen ez nem így ment.
Az időseknek szoktam mondani, hogy "hát, ha a sors akarja, akkor lesz", de ez sem szokta kielégíteni őket.

Nem akarom a férjem kellemetlen helyzetbe hozni - még ha hidegen is hagyná a dolog - hogy elmondjam nála vannak problémák, ha nem mondom, akkor azt hiszik, hogy én vagyok ilyen selejtes.

Tudod, valahogy úgy vagyok vele, hogy ha egy ember nem képes tiszteletben tartani, hogy ez az én (mi) magánügyem (függetlenül attól, hogy nem akarok, vagy nem jön össze a gyerek), akkor arra sem érdemes, hogy beavassam abba, amin keresztül megyek.
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Szia Kamilla.Kocos !

Én szőkésbarna középhosszú hajú lassan öregasszony vagyok sajna már negyvenen túl.:)

Szerintem fekete nadrág és fehér felső lesz rajtam meg fekete táska.
Remélem megismerjük egymást. Én ott leszek már 10-kor majd várlak benneteket. Türelmetlenül:)
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok!
Kocos hatalmas gratula :) nagyon örülök, h ilyen jó hírt hoztál!! :)
Salsera: isten éltessen sokáig !!!
Drukk a többieknek!
bogyoka999
Budapest
 
 


Edina én még nem tudom mi lesz rajtam, de szerintem fekete nadrág barna kabát.
Én sem írtam hogy fiatal lennék. Szóval nyugika!
kamilla04
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?