Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Salsera,
ne izgulj nekem még nagyon frissek az emlékeim és bizton állítom neked, hogy semmi rossz nem lesz a leszívásban.
Biztos meg leszel lepődve hogy milyen sok petesejted van, mert logikus amit Mmzsó írt, hogy akinek sok van, csak 1 Choragont kap.
Meglátod neked is sok lesz.
A megfázás miatt ne aggódj és is megvoltam fázva, de mondjuk a leszívásra már csak egy kis köhécselés maradt, de kérdeztem a Professzort, miközben jártam hozzá a stimulálás miatt, hogy mit szedhetek rá, a Katiékat is felhívtam és nem állítottak le semmit, de azért szólj a biztonság kedvéért, hogy jobban figyeljenek rád az altatás alatt!

Óriási drukk megy neked holnapra!!!
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Salsera,
ne aggódj,nem lesz semmi probléma!Valamennyire azért tudsz lélegezni,ugye?Az altatás miatt kérdezem.
Fekvés,tea, c vitamin és jó lesz minden!
Vendég
 


Salsera,

ahogy Mmzsó is írta vegyél be több C vitamint, sok folyadék, és fekvés.
Holnapra meg egy nagy kalappal.
kamilla04
 
 

 
 

Mmzsó!

Jó sok petesejtecskéd lesz ne izgulj. :D
kamilla04
 
 


Salsera


Nyugi nem lessz semmi gon s megfázás miatt.
Szoritok neked holnap.
bogi78410
Budapest XXI. kerület
 
 


Köszönöm Mindenkinek!
Annyira jó, hogy itt vagytok és biztattok, nagyon jó volt olvasni, amit írtatok!

Ha ennyi jó ember drukkol nekem, akkor minden rendben kell, hogy menjen és én sem adhatom fel!!
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Köszönöm Mindenkinek!
Annyira jó, hogy itt vagytok és biztattok, nagyon jó volt olvasni, amit írtatok!

Ha ennyi jó ember drukkol nekem, akkor minden rendben kell, hogy menjen és én sem adhatom fel!!

Sok sikerült a mához!!! :) :)
Biztos, h minden rendben lesz!! Majd mesélj, h milyen érzés volt!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Salsera szerintem már túl is vagy a nagy eseményen, nagyon drukkoltam!! Majd jelentkezz, hogy mi volt! És remélem, a náthád is jobb!
Zsó, örülök, hogy ilyen pozitívan állsz hozzá, nagyon igazad van, nem a mennyiség a fontos, hanem a minőség :wink: nemsokára Neked is kezdődik a stimulálás, hipp-hopp itt a várva várt beültetés :-)!!
Valószínűleg, hogy fordított arány van a petesejtek és a Choragon között, a barátnőmnek mindig 2 ampulla kellett, és 4-5 petesejtje lett.
Edina, ne félj, Veled is minden rendben lesz, és probléma nélkül lezajlik a sikeres lombik :wink:
Kocos, növögessetek szépen :wink: Mikor kell menned vérvételre?
Mennek Nektek drukkok ezerrel!!!
maci80
 
 


Kamilla,
aranyos vagy,köszi a biztatást!Nem kishitű vagyok,de vannak már tapasztalataim magamról sajnos.A 3.-nál volt 8 petesejtből 5 embriónk,ez volt a legjobb kezelés eddig,mert 3 beültetett mellett 2-t sikerült fagyasztani.
Az 5.-nél 11 petesejt lett,ujjongtunk,és másnap jött a hidegzuhany:csak 3 termékenyült meg,nem tudják,miért.Hozzáteszem,abból a 3-ból is simán lehetett volna akár ikerterhesség is,de nem lett. :roll:
Szóval nem számítok nagy termésre az eddigiek alapján,legyen 1-2 jó embrió,ami megtapad!(persze fagyasztani nagyon jó lenne mert a meglévő 2 még kevés egy fagyasztott programhoz).
Vendég
 


Mmzsó!
Értem én hogy a tapasztalat mondatja veled a dolgokat. De tudod, hogy minden változik és hátha most a még jobb irányába megy. :D

Salsera várunk.
kamilla04
 
 


Sziasztok!

Maci,
10.24-én ás 10.26-án kell mennem vérvételre.
Megkérdezhetem Te mikor kezdtél el érezni valamit?

Mmzsó,
légy pozitív, csak így lehet kibírni. :)

Salsera,
most még biztos pihensz, majd jelentkezz hogy sikerült!
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Szia Kocos!
Érezni valamit? Hmmmmm... a mellem az a stimuláció óta feszült, így arra nem hagyatkozhattam. A tavaly októberi beültetésnél nem éreztem semmit, a második vv napján reggel elkezdtem vérezni (előtte 2 tesztem is pozitív lett!), és a professzor is gratulált, hogy létrejött a terhesség- a záró papírjaimon is ez szerepel. De mire uh-ra mentem, már sajnos nem volt semmi a méhembe, kiköltözött a baba.
Aztán a márciusi beültetéskor már nem volt stimuláció, fagyibabát kaptam vissza, de a mellem akkor is már a hormonkezelés alatt feszült, fájt, így arra megint nem hagyatkozhattam. Most nem csináltam tesztet, azt mondtam magamnak, nem idegeskedem (pedig azóta is ott lapul a fiókomban 2db teszt is, ha valaki kéri, nagyon szívesen odaadom ajándékba!). A beültetés után 9. napon volt egy kis pecsételő vérzésem (itt fel is adtam!), aztán a 11. naptól kicsit émelyegtem, de azt hittem pszichés. A párom látta rajtam, hogy kismama vagyok, de neki sem hittem el.
Tervezed, hogy tesztelsz?
maci80
 
 


Szia Kocos!
Érezni valamit? Hmmmmm... a mellem az a stimuláció óta feszült, így arra nem hagyatkozhattam. A tavaly októberi beültetésnél nem éreztem semmit, a második vv napján reggel elkezdtem vérezni (előtte 2 tesztem is pozitív lett!), és a professzor is gratulált, hogy létrejött a terhesség- a záró papírjaimon is ez szerepel. De mire uh-ra mentem, már sajnos nem volt semmi a méhembe, kiköltözött a baba.
Aztán a márciusi beültetéskor már nem volt stimuláció, fagyibabát kaptam vissza, de a mellem akkor is már a hormonkezelés alatt feszült, fájt, így arra megint nem hagyatkozhattam. Most nem csináltam tesztet, azt mondtam magamnak, nem idegeskedem (pedig azóta is ott lapul a fiókomban 2db teszt is, ha valaki kéri, nagyon szívesen odaadom ajándékba!). A beültetés után 9. napon volt egy kis pecsételő vérzésem (itt fel is adtam!), aztán a 11. naptól kicsit émelyegtem, de azt hittem pszichés. A párom látta rajtam, hogy kismama vagyok, de neki sem hittem el.
Tervezed, hogy tesztelsz?

Szia Maci!!
Nagyon megható volt, amit írtál.. és erőt is ad egyben..Tényleg nem szabad rágörcsölni.. Jön, amikor jönni akar a drága.. Megkérdezhetném tőled, h hányadik hétben vagy? Hány babót kaptál vissza?
regi1978
Halásztelek
 
 


Szia Regi!
Örülök, ha tudok segíteni Nektek, ha mással nem, legalább reményt, erőt próbálok adni. Nagyon együtt érzek Veletek, és nagyon szorítok Nektek, Veletek együtt egy-egy leszíváskor/beültetéskor.
Holnap töltöm a 32. hetet, december 11-re vagyok kiírva. 2 KisManót kaptam vissza mind a két alkalommal, most egy gyönyörű kiskrapek növekszik a pocakomban.
maci80
 
 


Maci80.
ez annyira izgis. Ma olvastam vissza a régebbi bejegyzésed a nyaralásost. És azóta már mennyi idő eltelt. Mindjárt jön a béjbike. :D
kamilla04
 
 


Sziasztok!

Maci,
köszönöm hogy leírtad. Nem merek tesztelni.
Sok csalódás ért már a tesztekkel, megvárom a vérvétel eredményét.
Én már nagyon érzékeny vagyok, hamar felidegesítem magam és elsírom magam. Biztos a hormonok dolgoznak bennem, nem hiszem hogy a terhesség jele lenne még nagyon korai...
Katit kérdeztem, azt mondta, hogy a 1-2 napot úszkálnak még bent, aztán kezdik keresni a helyüket hogy megtapadjanak.
Mellem nekem is érzékeny és a derekam is fáj.
Szerencsére nem agyalok ezen egész nap, van hogy el is felejtem.
Nyugodt vagyok.

Vigyázz magatokra, már nem sok van hátra és láthatod a kisfiadat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kocos888 2012.10.15 17:32-kor.
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm, hogy gondoltatok rám, biztos megtette hatását.
A choragon és a petesejt száma között szerintem semmilyen összefüggés nincs, ugyanis nekem "csak" 6 lett.

Kicsit szomorú voltam, azt hittem több lesz, de végülis megpróbáltam a pozitív oldalát nézni, hogy a PCO-val nem stimuláltak túl. Ahogy hallottam a többieknek is ilyen 6-12 körül mozgott.
Nagyon rendes, kedves volt mindenki, először még aggódtam, hogy "hé emberek még nem alszom", aztán se kép se hang.
Utána is gyorsan kiraktak a szobából, mert én voltam az első és 5 leszívás volt, kellett a hely.

Sajnos nálunk rögtön ICSI lesz, páromnak nem jó a spermája. :(
Amikor kérdeztem Andit, hogy szerinte ez mennyire rossz, akkor mondta, hogy ma már az eljárások 70%-a az, úgy hogy nem ritka.

Egyrészt jó, mert ha "csak" párommal van probléma, akkor össze kell, hogy jöjjön, más részt rossz a tudat, mert már tavaly márciusban is "határeset" volt csak a párom cuccosa és akkor hazaküldtek minket próbálkozni. :(

De mindegy ez már a múlt, most várom a holnapot, hogy jó híreket közölnek.

A drukknak köszönhetően a délelőttöt orrfúlyás nélkül, "levegősen" töltöttem, most viszont kezdek egy kicsit hanyatlani.

Holnap jobban megpróbálok bekapcsolódni az eseményekbe, de most elég fáradt vagyok, nem sokat aludtam az éjszaka.

Vigyázzatok Magatokra Lányok és szép estét Mindenkinek!
:)
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Salsera,
örülök hogy neked is jól sikerült. Nekem is 6 petesejtem volt.
Nekünk is ICSI volt a párom miatt nálam minden rendben.
Ne aggódj minden rendben lesz!

Pihenj sokat!
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok

Salsera nagyon szorítottam neked és látod túl vagy rajta. Most csak pihenj és ne törődj mással. Mikor lesz a beültetés, tudod már? Neked is a prof csinálta vagy Murber nem lombikozik???

Kocos sikerült hidd el és akkor minden rendben lesz.

mmzsó ti mikor kezdtek pontosan ?

Én 26.án megyek Murberhez és akkor kapom meg a gyógyszereket ill akkor kell az altató orvossal is konzultálnom.

Jön valaki akkor esetleg ???
Maci hogy elment az idő annyira gyorsan elrepült vigyázz nagyon magadra és a babára is.
Szép estét jó pihenést a kismamánknak és a leendő kismamáknak
Edina
edina71
Budapest
 
 


Edina,
26-án 12.15 az időpontom. :D :D
kamilla04
 
 


Szia Kamilla

Nekem 10-re kell mennem az orvoshoz és 11.15-re az aneszteshez. Szerintem csúszni fognak szóval lehet találkozunk.
Ha gondolod egyeztetünk még addig és megvárlak ha végeznék addig.

Szia Edina
edina71
Budapest
 
 


Szia Edina,
én is megyek időben úgyhogy simán ossze tudunk futni.
A héten 18án megyek még 10.30-ra.
De ari vagy hogy megvárnál! :D
kamilla04
 
 


Szia Kamilla

Szabit vettem ki arra a napra és egyedül megyek szóval bőven belefér, hogy megvárjalak és beszélgessünk egy kicsit.

Jó éjszakát Edina
edina71
Budapest
 
 


Edina,

jó éjt Neked is.
kamilla04
 
 


Salsera,
elhiszem,hogy csalódtál,és ebben hibásnak is érzem magam,mert én is mondogattam,hogy biztos sok petesejted lesz.Hülyeség volt,belátom és én is nehezen tűröm,amikor bármi olyasmit vetítenek elő csupa jószándékból,amit úgysem lehet előre tudni.
De:a 6 petesejt az nagyon szép,most úgyis csak 2 embriót kapsz vissza,akár még fagyasztóba is kerülhet belőlük.Úgyhogy remélem ma már jókevűen ébredtél és a telefonban is jó híreket fogsz hallani!

Edina,
én már elkezdtem 3-án szúrni a Gonapeptylt,és most csütörtökön megyek vérvételre,hogy kiderüljön,elkezdhetjük -e a stimulálást.

Dekatka,
valami hír rólatok?
Többiek?
Vendég
 


Nekünk is mindig ICSI szokott lenni.
Vendég
 


Mmzsó:
A nagyobb számú petesejtet csak a statisztika miatt vártam, mert nyilván több petesejt nagyobb esély több embrióra.
Abszolút nem gondolom, hogy Te vagy bárki más hiú ábrándokba ringatott volna.
Pont eszembe jutottál mikor a műtőasztalon feküdtem, hogy hogy bírod ezt sokadszorra végigcsinálni? Attól függetlenül, hogy maga a beavatkozás egyáltalán nem volt rossz élmény, ez akkor is komolynak számít, és mindig nekiindulni úgy hogy reméljük sok lesz, reméljük minden rendben lesz, ezt csak az tudja, aki már átélte.

Úgy hogy drukkolok, hogy ez most már tényleg a Te időd legyen és jövőre egészséges babá(k)nak adj életet!!

Kocos: Szerintem nagyon jól teszed, hogy egyrészt nem agyalsz rajta egész nap, más részt, hogy nem csinálsz tesztet.
Én is megvárnám a vérvétel eredményét, illetve azontúl az első UH-t, mert sajnos már hallottam ezzel kapcsolatban is rossz tapasztalatokat.
Szóval csak pihenj, légy pozitív, igazából a többit a sors dönti el.

Edina: Köszönöm, hogy gondoltál rám. Nekem a prof csinálta, bár nem láttam, mert mire megjött addigra már aludtam.
Fura elkezdeni ezt az egészet, valahogy soha nem gondoltam volna, hogy lehet, hogy csak így lesz gyerekem, de hát valószínűleg senki nem így indul neki.

Így utólag azt mondom, hogy nem volt vészes 1x megcsinálni, persze ez az eredménytől is függ. Én úgy voltam vele, hogy egyszer megpróbálom, ha marad fagyibaba, akkor az még jöhet, de többször nem szeretném, remélem, ezt hallották az égiek és segítenek!
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Szeretném tőletek megkérdezni, h beültetés után otthon szoktatok lenni és mennyi ideig!?

Általában mennyit kell várnia klinikát kötelező minden másnapos vérvételeknél és a UH??

salsera Kocos
Szorítok neketek!!:)
regi1978
Halásztelek
 
 


Salsera,
jólesett,amit írtál,köszönöm!
Tényleg nem könnyű,mindig elmondom a műtőben Katiéknak,akárhanyadszor megyek oda,nem lehet ezt megszokni,hiába tudom,hogy sem fájdalommal,sem más kellemetlenséggel nem jár.Nagyon tudom irigyelni azokat a párokat,akik csak szeretik,élvezik egymást és 9 hónap múlva ott a gyerek.Ne gondolj most a jövőre,hátha tényleg elsőre sikerül!

Kocos,
én se teszteltem soha mert mondták,hogy lehet nagyokat csalódni,az a biztos,amit ők mondanak.Ja és én is megutáltam a teszteket egy életre!

Regi,
én otthon szoktam lenni 2 hétig,az elsőnél dolgoztam csak,de mivel megtapasztaltam,hogy ez semmit nem számít (mások sorban estek teherbe mellettem úgy,hogy dolgoztak),most nem fogok itthon maradni.Persze,ha nagyon stresszes a munka vagy megerőltető,az más.

A vérvétel hamar megvan reggel,már fél 8-ra is lehet menni.A profhoz 11-re,Murberhez 12-re kell visszamenni.Néha hamar lehet végezni,de sokszor ott ül az ember 1-ig,2-ig.
Vendég
 


Sziasztok!

Edina,
köszi a biztatást. Az én fejemben nincs más csak az hogy sikerült. ;)

Salsera,
köszi! :)
Lesz még ultrahang is? Azt hittem a vérvétel és a csodálatos eredmény hirdetés után utamra engednek.
Szuper!

Mmzsó,
nekem is azt mondta Kati, hogy felesleges tesztelni, de meg is mondtam neki, hogy nem is akarok! :)

Ezt a rohadt időt, olyan sötét van, hogy lámpát kell felkapcsolnom és nem tudok elindulni a kiskutyával sétálni, mert szakad az eső, ő meg utálja az esőt. :(
Nekem sincs kedvem kidugni az orromat ebben az időben... pedig ki kellene mennem a boltba.
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Most hívtam a sote-t: 6-ból 6 megtermékenyült!! :D

Azt nem akarták elárulni, hogy a maradék fagyasztható-e, de remélem!
Csütörtökig már nem történik semmi baj velük, ugye?

Kocos:
Az uh csak valamikor az 5.-6. héten lesz, csak az egyik lány, akivel beszéltem mesélte, hogy gratuláltak neki a vérvétel után, aztán, amikor ment uh-ra, akkor kiderült, hogy méhen kívüli a terhesség.
Szóval szerintem véglegesen megnyugodni akkor lehet, ha már megszületett az a gyerek - bár lehet, hogy onnantól még több lesz az idegesség.

Már egy ideje rájöttem, hogy tök fölösleges számolgatni, hány petesejt, hány embrió egy a lényeg a végeredmény, hogy egészséges gyerek születik. Az összes többi, csak szerencse, meg olyan véletlenek egybeesése, amire még az orvosok sem tudják a választ.

Hátha valakinek bejön: én úgy hívtam fel a sote-t, hogy többször elmondtam, "jó hírem van, 6-ból 6!!
:D

Jön valaki csütörtökön? Nekem reggel 8-ra kell menni.

Csak +++++-an!!! Mondom én, akinél vasárnap eltört a mécses, de szerencsére utána elolvastam a hozzászólásaitokat és minden jobb lett! :)
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Salsera,

szuper jó hírek. Ügyik vagytok.

Én megyek 10.30 -ra.
kamilla04
 
 


Salsera,
szuper hírek gratulálok!

A Professzor mielőtt behív majd bemegy az embriológus szobájába a legfrissebb hírekért és amikor behív megmondja mi történt az elmúlt napokban. Történt-e változás a darabszámokban. Ha van fagyasztható, majd aláírat egy nyilatkozatot, ezért kell hogy a férjed is veled legyen.
Nálunk legalábbis így volt.

Pihenj sokat!
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Kocos: Köszönöm. :)
Ezek szerint lehet, hogy csütörtökre a hatból csak három marad? ez elég rosszul hangzik. :(

Na, de igyekszem továbbra is pozitív maradni!

Tök jó, hogy már jövő héten meg tudod az eredményt, végül is ez a két hét gyorsan elszalad.
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok

Kocos rendben lesz minden és örömhírrel fogsz jelentkezni a jövő héten már te is.

Mzsó a 20. naptól kezdve kell szurizni magad és még így sem biztos, hogy elkezdik a stimut? Én ezt nem tudtam:(
Nekem 26-án kell mennem és akkor megkapom a gyógyszereket ill a szuri recepteket. Én azt hittem az aznapi vizsgálattal már eldöntik, hogy indulhatunk-e.

Salsera. Csak pozitívan :) !!!

Kamilla neked most milyen vizsgálatokat csinálnak, hogy ilyen sokszor kell menned a klinikára ???

Szép estét jó pihenést és csupa jó híreket kívánok nektek. Edina
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok!

A Profhoz kell mennem csütörtökön vagyis azt mondták, hogy UH és ha minden rendben akkor kapom a recepteket. 26-án az altatóorvoshoz kell mennem.

Salsera,

nyugika.

Kocos már nem sok és minden kiderül.

Drukkolok Mindenkinek!
kamilla04
 
 


Salsera,
azzal ugye tisztában vagy,hogy a 100%-os megtermékenyülési arány nem éppen megszokott?Úgyhogy hatalmas gratula!!!!
Figyu,én csütörtökön vérvételre megyek,majd 8 körül megyek,hogy találkozzunk!Szerintem kék farmerben leszek és be lesz fonva a hosszú barna hajam.

Edina,
biztosan lesz stimuláció csak lehet,hogy még hazazavarnak egy hétre Gonapeptylezni,ha nem elég jók még a hormonszintjeim.De szerintem jók lesznek :wink:
Vendég
 


Sziasztok!!!

Salsera

Gratula!!
Remélem mindenki hasonló jó hírekkel fog jönni!
:o

Kocos

Kitartás!!
Csak pozitívan! :D

Csütörtökieknek minden jót!!
Hajrá szurik!! Karira mindenki megkapja a legnagyobb ajndékot!!! :D
regi1978
Halásztelek
 
 


Mmzsó: Köszönöm, aranyos vagy.
Persze ez baromi jó eredmény, csak kicsit megijedtem, hogy csütörtökre a fele eltűnhet. :(
De nem!! Minden rendben lesz!
Engem 8-ra hívtak, de múltkor is késett a prof 20 percet, úgy hogy figyelni foglak. Szőke vagyok és egy "filigrán" pasival leszek. :D

Biztos, hogy jók lesznek a hormoneredmények, megy a drukk ezerrel!

Régi: köszönöm! :)

Persze Mindenkinek megy a drukk bármilyen stádiumban is van! :)
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Mmzsó: Köszönöm, aranyos vagy.
Persze ez baromi jó eredmény, csak kicsit megijedtem, hogy csütörtökre a fele eltűnhet. :(
De nem!! Minden rendben lesz!
Engem 8-ra hívtak, de múltkor is késett a prof 20 percet, úgy hogy figyelni foglak. Szőke vagyok és egy "filigrán" pasival leszek. :D

Biztos, hogy jók lesznek a hormoneredmények, megy a drukk ezerrel!

Régi: köszönöm! :)

Persze Mindenkinek megy a drukk bármilyen stádiumban is van! :)

Csajok!!

HOLNAPRA KÉZ-LÁB!! :D
regi1978
Halásztelek
 
 


Regi,
kitartást holnapra.
:D :D :D :D
kamilla04
 
 


Salsera,

Nem tudom hogy jutott eszedbe a levelem alapján hogy rögtön megfeleződnek a darabszámok?

Én csak annyit írtam, hogy a Professzor mielőtt behív, majd bemegy az embriológus szobájába a legfrissebb hírekért és amikor behív megmondja mi történt az elmúlt napokban. Történt-e változás a darabszámokban. Ha van fagyasztható, majd aláírat egy nyilatkozatot, ezért kell, hogy a férjed is veled legyen.

Ez nem azt jelenti hogy 6-ból 3 marad!
Salsera maradj továbbra is pozitív! Minden rendben lesz!!
Holnap sokat gondolok majd rád és persze mindenkire aki holnap megy a klinikára!

Én jól vagyok még mindig nem érzek semmi különöset, de iszonyatosan sokat alszom. Este lefekszem 11-kor és reggel 11-kor ébredek! Durva mi! :D
Étvágyam változó sajnos nem nagyon van, de igyekszem magamba tömni valami táplálót.

Ti milyen vitamint szedtek?
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


salsera!!

Nyugi, nyugi nekem is az első lombiknál hat volt és hat termékenyült meg és mind fejlődött három került vissza és három ment a fagyiba.
Szóval nyugi.

gondolok rád szurkolok neked
meg mindenkinek persze

ui.: igen csak akor lehet nyugodt az ember ha már megvan a baba de hatból hat jó arány. amit leírtam magamról arra ne gondolj mindenkinél más a helyzet azzal csak azt akartam tudatni, hogy simán is lehet baba .
bogi78410
Budapest XXI. kerület
 
 


Kocos: Múltkor volt egy fura eset. A lány bement a profhoz, mondta neki, hogy 7 van, 4-et lefagyasztanak. Aztán amikor a beültetés volt, akkor már csak 4 volt.
Nem tudom, hogy valamit félrenéztek, vagy a lány értett valamit félre, csak elég ijesztő volt.
Ezért nem szeretek már egy idő után ott másokkal beszélgetni.

A sok alvás viszont jót tesz a bőrnek, na meg tudjuk, hogy még mire szokott utalni, de én nem kiabálok el semmit!

Én femibiont vettem, de még nem szedem - tudom már kellene. Múltkor gravidát vettem, de attól én nagyon rosszul voltam.
Ezt nagyon ajánlják, viszont nem túl olcsó.

Bogi: Köszönöm. Huh, ez nagyon jól hangzik, én csak kettőt kapok vissza, úgy hogy remélem 4 megy fagyiba.

Azt meg tudná valaki mondani, hogy fagyibabánál milyen eljárás van, milyen gyógyszereket kell szedni stb.
Ha már volt egy lombikom és szeretnék még egy gyereket, akkor csak jelentkezem, hogy kellenének a fagyibabák?
Ha csak 1 olvadna fel, azt is beültetik?

További szép napot lányok! :) :(
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Salsera,
szerintem nem tűnnek el embriók,legfeljebb nem mindegyiket ítélik fagyasztásra alkalmasnak.Az biztos,hogy az ember akkor nyugszik meg,amikor közlik,hogy hányat ültetnek be és hányat fagyasztanak.

A fagyikért simán vissza lehet jönni,1-et is beültetnek persze.Gonapeptyllel állítják le a petefészkeket és Dermestril tapasszal építik fel a méhnyálkahártyát az embriók számára.De csak hallomásból tudom,nekem még nem volt,pedig régi vágyam!

Akkor holnap találkozunk! :wink:
Vendég
 


Salsera,
velünk beszélgess! :)

Én Gravidát szedek július óta, de semmi bajom tőle.
Este kell bevenni vacsi után.
Régen amikor én is reggel vettem be, akkor tiszta rosszul voltam.

Sok sikert holnapra!
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Dondon,
hogy vagytok?
Régen jelentkeztél!
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Kocos: Múltkor volt egy fura eset. A lány bement a profhoz, mondta neki, hogy 7 van, 4-et lefagyasztanak. Aztán amikor a beültetés volt, akkor már csak 4 volt.
Nem tudom, hogy valamit félrenéztek, vagy a lány értett valamit félre, csak elég ijesztő volt.
Ezért nem szeretek már egy idő után ott másokkal beszélgetni.

A sok alvás viszont jót tesz a bőrnek, na meg tudjuk, hogy még mire szokott utalni, de én nem kiabálok el semmit!

Én femibiont vettem, de még nem szedem - tudom már kellene. Múltkor gravidát vettem, de attól én nagyon rosszul voltam.
Ezt nagyon ajánlják, viszont nem túl olcsó.

Bogi: Köszönöm. Huh, ez nagyon jól hangzik, én csak kettőt kapok vissza, úgy hogy remélem 4 megy fagyiba.

Azt meg tudná valaki mondani, hogy fagyibabánál milyen eljárás van, milyen gyógyszereket kell szedni stb.
Ha már volt egy lombikom és szeretnék még egy gyereket, akkor csak jelentkezem, hogy kellenének a fagyibabák?
Ha csak 1 olvadna fel, azt is beültetik?

További szép napot lányok! :) :(
Szia!

Figyi nekünk most volt a fagyibaba visszaültetés ami nem jött össze, ezért adtam el az utrogestant amit megvetél tőlem.
Gonapeptilt adnak , aztán dermestil tapaszt és csatlakozik hozzá az utrogestan. Nekem mondta a doki, hogy nem szeretik a fagyibabákat visszarakni mert nem sok az esély hogy sikerül.
Igaza lett nem élte túl a fagyasztást egyik baba sem a háromból. Ott álltam beadtam a rengeteg gonapeptilt meg használtam a dermestil tapaszt és mentünk múlthéten csütürtökön akor lett volna a beültetés és akor derült ki, hogy nem élték túl a babák a fagyasztást és nincs mit visszaültetni.
Ha most négyet lefagyasztanak szerintem ne gondolkozz aban , hogy őket kéred vissza , inkább csinálj még egy lombikot, hogy több baba legyen lefagyasztva legyen miből felengedni a 3-4 kevés. Nekem azt mondta, hogy jó lene ha legalább hat baba lenne így az esélyeseb a dolog.
De szerintem ne gondolkozz ezen ez sikerülni fog és kész csak erre gondolj.
Fura dolog ez mert én például az első sikertelen lombik után szentül hittem, hogy nekem lombikkal soha nem lesz gyerekem csakis spontán fog születni ha lesz és lett. Na te meg arra gondolj, hogy neked így lehet csakis gyereked és lesz és kész.ű
:)
tessék pihizni szurkolok holnap nagyon

jó éjt
Bogi
ui. Visszaültetnek egyet is persze
bogi78410
Budapest XXI. kerület
 
 


Ladeevit vitamint is hallottam már.
kamilla04
 
 


Sziasztok!
Salsera, Zsó, itt a nagy nap!!! Majd gyertek mesélni!!! :wink:
Embriók: nekem 17 petesejtből 12 termékenyült meg, de mire mentünk beültetésre már csak 11-en voltak. Abból kettőt visszakaptunk, a maradék 9-et hármasával fagyasztották. Kiolvasztáskor az első körben csak ébredt fel, ezért kellett a második 3-as brigádot is kiolvasztani, így már csak 3 maradt a "sítáborba" a klinikán.
Szerintem 5-6 embrió alatt nem érdemes belekezdeni a fagyis programba. A hatékonyságról/sikerességről csak annyit, hogy Dondonnak ikrei lesznek fagyis programból, és nekem is azzal sikerült... pénztárca és szervezet kímélőbb megoldás is szerintem.
maci80
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?