Új privát üzeneted érkezett!

Henne, gratulálok!!!!!! :)

Kép
manguszta
 
 


Jesszusom, laptetőmvan-laptetőmvan-laptetőmvan!!! :lol: :lol: :lol:
Borzasztóan ránk fér, azért örülök ennyire :-)!!!

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok!
Nagyon jó látni végre itt ezt a sok kommentet! El sem hiszem!

Henne hát csak gratulálni tudok neked/nektek! Fantasztikus lehet ikreket várni! ÉÉÉn is akarok:-)

manguszta neked meg megy a hajrá!

Ki is volt még itt aki júliusban kell menjen a dokinkhoz? nem jut eszembe a neve, asszem új fórumozó. na mindegy, ha olvasod, akkor veled mizu? mikor mész a dokihoz? vagy már voltál?

Hogy bírjátok ezt a meleget?! Egyszerűen szörnyű! Legjobban Andrist viseli meg, ráadásul fogzik, eszméletlen. Az én iszonyú nyugodt, békés kisbabám, most csak egész nap nyögdécsel, sírdogál, keveset alszik, annál többet cicizik. Pedig az első két foga észrevétlen jött ki.

Drukkoljatok nekem, már nem sok van hátra, hogy kiderüljön, felvettek-e az egyetemre vagy sem. Ha nem, akkor viszont belevágunk egy kistesóba, kb 1,5 év múlva:-) vagy 2. kicsit most pihennék:-)

Pusszantás mindenkinek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 

 
 

Nem tudod véletlenül a magán rendelésének árait?
blackyke
Budapest IV. kerület
 
 


Szia Zsuzska!
Drukkok mennek! Milyen szakra jelentkeztél? Szuper, hogy a picik mellett belevágsz! Nem semmi csajszi vagy! :-)
Azt hiszem, Bogira gondolsz, kismama, akinek portugál a férje. Volt a doktor úrnál, de pont szabin lesz, amikorra ki van írva. De azért marad nála :-)

Blacky, megy privi!

Kép
manguszta
 
 


sziasztok csajok!:)
Bocsi az eltűnésért.... :cry: de vagyok ismét..mert hiányoztatok ám... :lol:
Henne!
Szupi hírek!!!Hatalmas gratula!!!!!!!!!!
A többieket még olvasgatom... :lol:
Remélem mindnki jól van és valahogy átvészeljük ezt az embertelen klímát.... 8)
Puszi mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
perla1979
 
 


Szia Perla!

De jó, hogy jöttél! :)
A klíma, hát... éjjel kereszthuzatban alszunk, tegnap volt 2 hét óta az első éjszaka, amikor le is hűlt a ház. Tégla és jó meg minden, de már nem bírta a szigetelés se ezt a mindennap telesugárzást. Van egy ilyen digitális trutyink a falra ragasztva, tegnap 60 fokot mutatott.

Az előbb elnéztem a naptárt... jövő pénteken kéne megjönnie, és úgy örültem ma, mert szurkál-görcsölget-hasogat, hátha kihúzza a 25 naposra rövidült ciklusom a 28-ig... oszt' rájöttem, hogy hohó, ma még csak a 20.-nál tartunk :-( Hát fel nem fázhattam, az egyszer szent. Ágyazódásnak kicsit korai lenne, pé-nek túl késői... Asszem nyomok egy magnéziumot, az jót tesz.

Kép
manguszta
 
 


Blackyke, gyere, mesélj egy kicsit magadról! Kismama vagy, vagy még tervezitek? Orvost váltanál? Van már gyereked?
Bocs a sok kérdésért, de örülök, ha a doktor úrnak bővül a pacientúrája, mert ő olyan orvos, akinél jó kezekbe kerül az ember lánya!

Kép
manguszta
 
 


manguszta, nem biztos nem bogi volt, mert ő most kezdi a kezelést júliusban, hogy összejöjjön a bébi

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Nem, a Bogisousa-ra gondoltam, 22 hetes volt májusban :-)
De hálistennek sok új van most a topicban! Épp Blacky-nek írtam, hogy tökjó, mert olyanhoz kerülnek a kismamák, akinél jó helyen lesznek. :-)

Kép
manguszta
 
 


Na tessék :-) Annyit beszéltünk itt a topicban, hogy a doktor úrral álmodtam: vizsgálaton voltam nála és várandós voltam álmomban. Csak az volt a fura, hogy nem fehér, hanem világoskék rövid köpenyt viselt. És nem, nem zöld műtősing volt :-) Mondtam is magamban álmomban, hogy hát igen, ebben a kánikulában érthető, hogy köpenyből is rövidet vesz fel :D

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok,

kérek szépen valakit küldje el nekem priviben a dr. úr mobilszámát, szeretnék egyeztetni elvállal-e kismama gondozásra. Rég nem jártam nála, és nem találom a számát. Szeretnék vele egyeztetni, mielőtt a rendelőbe időpontot kérek.
Köszönöm szépen és Mindenkinek kellemes nyarat kívánok,
Lili
vízililiom
 
 


na meg van, sirena volt, ő az aki most megy hozzá, hogy legyen bébi:-)
manguszta, egyébként védőnőnek jelentkeztem, és szülésznőnek is, ha esetleg az első nem sikerülne.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Zsuzska, dejóóóó!
Mesélsz róla, hogy miből áll, hány éves a képzés, ilyenek? Érdekel!
Az jutott eszembe elsőre, hogy olyan sokan panaszkodnak az elavult ismeretekkel rendelkező védőnőkre, ezért nagyon is kell az utánpótlás! :)

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok!!!

Zsuzska én vagyok az, jövőhéten hívom fel, már alig várom,hogy találkozzunk és hogy újra terhes legyek. Már eltelt 5 hónap a vetélés óta.Nagyon nehét
z időszak van mögöttem:(
Azt mondta még márciusba hogy csinál rákszűrést, meg kenetvételt és kezelni fog antibiotikummal, mert hajlamos vagyok a fertőzésekre a diabétesz miatt. Azt is mondta hogy elküld majd a belgyógyászához, ti voltatok nála? Milyen orvos, tudjátok a nevét?Úgy szeretném hogy minden rendbe legyen :wink:
sirena
 
 


Szia Sirena!

Minden rendben lesz!
A belgyógyászt nem tudom, engem nem küldött (így is ötfelé járok...) de kíváncsi vagyok, kivel dolgozik együtt. Gondolom, ott a klinikai tömbben valaki, szerencsére ott kéznél van sokmindenki.
Bár az is lehet, hogy egyetemi ismerőse; a háziorvosomról is kiderült, hogy egy évfolyamra jártak :-)

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok!

Én sem tudom, rám gondoltál-e, de ha igen: most csütörtökön megyek a dokihoz másodszorra a 32. heti uh-ra. :) Viszont van egy kis gond... mostanában eléggé szúr meg fájdogál a hugyhólyagom. Nem tudom, felfázás-e vagy a kisbaba nyomja, de eléggé aggasztó érzés. Ez nem normális, ugye? Lehet, hogy valami fertőzést szedtem össze? Szerintetek nagyon gáz, ha elmegyek a doki sima rendelőjébe, mert a magánrendelős csütörök még olyan messze van. Vagy hívjam fel? Úgy el vagyok keseredve, mert eddig minden olyan szép, rendben ment, nem akarom, hogy itt, a célegyenesben rontsam el...
bogisousa
Budapest IV. kerület
 
 


bogi! nem , nem rád gondoltam, már meg lett sirena volt az:-)
mindenképp hívd fel, bármi gond is legyen, inkább feleslegesen, mint hogy vmi baj legyen!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


sirena, szuper, akkor szurkolok neked nagyon, mert hát olyan jó pocakosnak lenni:-) majd jelentkezz, hogy mi volt nála!

manguszta. hát nem lesz egyszerű az egyetem az tuti, de még most ott tartok, hogy vegyenek fel. július 24-én hirdetik a ponthatárokat, már nagyon izgulok. egyenlőre csak annyit tudok, hogy 4 éves, és hogy a gyerekek miatt vmilyen féle könnyített tanrendem lesz.
Az meg, hogy milyen a régi védőnők, na arról ne is beszéljünk. pont ezért jelentkeztem éni, mert a miénk az katasztrófa. Most is azt mondta a 6 hónapos 8 kg-os gyerekemre, hogy nem hízik eléggé, adjak neki több főzeléket. De az a sipákolás amit lerendezett, az kész volt. Meg annyira nem szoptatás pártiak, hogy nagyon. A legkisebb szoptatási nehézségre is a tápszert írják fel, nem hogy segítenének. Na nekem ez tette be a kiskaput.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok!
Érdeklődök, hogy van valaki akinek ŐRÜLTEN viszket a bőre???? Komolyam mondom másfél hete csak vakarom magam ahol csak el lehet képzelni!!Lassan bekattanok esküszöm!! Nem alszom semmit, viszont reggelre véraláfutások lettek a combomon annyira vakartam..mint akit összevertek..Megpróbáltam utána járni a neten, epepangást emlegetnek, csütörtökön megyek a dokinkhoz, de ha ez nem csitul valamennyire, akkor addig én ki nem bírom!! :cry:
chillyke
Gyál
 
 


Chillyke, jelen!
Nem most, hanem egy olyan 2 hete, amikor a melegek kezdődtek. Szerencsére magától elmúlt, én is összevissza vakartam a lábamat.
AZ általános dolgokhoz nyúltam: csakis szappan, abból is a glicerines (dm-es, 3 van egy csomagban, átlátszó narancsszínű), tusfürdő, testápoló, krém nem, ruhából csak a 100% pamut, és csak ha muszáj. Most sajnos megtehetem, hogy itthon maradjak, és hát gyakorlatilag nem veszek fel semmit :oops: A nagy melegtől kiizzadunk egy csomó nyomelemet, annyit, amennyit nem szoktunk máskor, ez is irritálhat.

Ja, borogatni próbáltad? Kis vizes zsepivel, hátha használ?

Bogi, szia! :-) Szerintem lehet vmi enyhe fertőzés, bár a baba is nyomhatja bárhol... A baba általában jobboldalt szokta nyomni, a hajlatban, afölött, ahova csípőre teszi az ember a kezét.
Gondoltam rád a napokban, hogy már nagyon a finisben vagytok :-)

Zsuzska, szorítok!!! :)

Kép
manguszta
 
 


Szia!
Köszönöm a tanácsokat:) Kipróbálom ezt a szappant, remélem valamennyit enyhíti, bár sztem sajnos a nagy melegnek ehhez nem sok köze van. Szinte egész nap légkondis helységben vagyok, de minden esetre kipróbálom. Még a borogatást nem próbáltam, csak a vizes zsepit, azért az kellemes, de csak addig ameddig a bőrömhöz ér, aztán minden megy előlről. Levágtam a körmeimet az előbb tövig, de nem bírom magamat átverni...most hullámcsattal vakarászom magam:) Lassan tényleg jön a drótkefe :roll:



Chillyke, jelen!
Nem most, hanem egy olyan 2 hete, amikor a melegek kezdődtek. Szerencsére magától elmúlt, én is összevissza vakartam a lábamat.
AZ általános dolgokhoz nyúltam: csakis szappan, abból is a glicerines (dm-es, 3 van egy csomagban, átlátszó narancsszínű), tusfürdő, testápoló, krém nem, ruhából csak a 100% pamut, és csak ha muszáj. Most sajnos megtehetem, hogy itthon maradjak, és hát gyakorlatilag nem veszek fel semmit :oops: A nagy melegtől kiizzadunk egy csomó nyomelemet, annyit, amennyit nem szoktunk máskor, ez is irritálhat.

Ja, borogatni próbáltad? Kis vizes zsepivel, hátha használ?

Bogi, szia! :-) Szerintem lehet vmi enyhe fertőzés, bár a baba is nyomhatja bárhol... A baba általában jobboldalt szokta nyomni, a hajlatban, afölött, ahova csípőre teszi az ember a kezét.
Gondoltam rád a napokban, hogy már nagyon a finisben vagytok :-)

Zsuzska, szorítok!!! :)
chillyke
Gyál
 
 


Chillyke, a drótkeféket zárd a szekrénybe! :-)

Kép
manguszta
 
 


sziasztok,

gyorsan jövök, míg LEvi alszik. :)

manguszta:laptető!! hajrá-hajrá :)

Zsuzska: drukkolok, hogy felvegyenek. Bátor vagy! :) én most államvizsgáztam LEvi mellett, de nehéz volt...és még amikor nem voltak úton az ikrek, beadtam én is szeptembertől..de így nem hiszem, hogy majd be merem vállalni..:) hirtelen 3 gyerek mellé :)

mi elég nehezen viseljük a meleget..Levi is, én is..már várok egy kis enyhülést. legközelebb 18.héten megyek majd genetikai uh-ra, utána vissza dokinkhoz..mikor is lesz szabin augusztusban?:)

nagyon drukkolok minden leendő pocakosnak, hogy jöjjön minél hamarabb a babó! :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok!

Voltam a dokinál, azt mondta, nincs fertőzés meg semmi egyéb, vszínű, csak a babácska nyomta. Viszont elkezdett meszesedni a placenta és ez még csak a 32. hét... A doki szerint nem súlyos és minden rendben van, de én nagyon megijedtem.... Mit tehetek ellene? Tudtok valamit?
Most újra rákérdeztem, augusztus 25-től 2 hétig lesz szabin a doki, úgy számoljatok vele!
Szép napot mindenkinek!!!!!!!!!!
bogisousa
Budapest IV. kerület
 
 


Szia Bogi!
A meszesedésre sajnos nem tudom, hogy mit kellene tenni vele... de ha őszerinte oké, akkor oké. Tudod, ő mindig mondja, hogy mit lát, a tényszerűség kedvéért.

Volt ma valaki nála? Egy család volt előttem, apuka egyévesforma gyönyörű kislánnyal és pocakos anyukával, nem közületek volt valaki?

Mentem ma, a hülye baloldali fájdalmak miatt, amik múlt csütörtök óta kínozgatnak. Nagyon alaposan végigtapogatott, megultrahangozott, szerencsére nem talált elváltozást. Gondolom egy ciszta lehetett, ami végül szétesett - olyan tegnap környéke óta csak icipicit fáj néha. Éééés megbeszéltük, hogy ha visszajöttünk nyaralásból, visszatérünk a projecthez :-) Az IR miatt függesztettem fel tavaly ősz óta, de most már talán-talán nekifoghatunk megint :-)

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok!

Én hétfőn hívom fel, vártam hogy megjöjjön, és felhívom, hogyan tovább. Milyen gyorsan adnak időpontot a rendelőbe? Alig várom már hogy mi is belevághassunk, letelt a várakozási idő :wink:
Ti ilyenkor előtte őt is felhívjátok vagy csak rendelőt? Most megyek hozzá másodjára, de márciusba a klinikán találkoztunk.
Tud valaki ebben segíteni?
sirena
 
 


sirena! elég ha csak időpontot kérsz, majd ott elmondod neki hogy mi is a helyzet, lehet még emlékezni is fog rád:-) de nem tuti. Szóval őt felesleges felhívnod, úgyis azt fogja mondani, h kérj időpontot a rendelőbe!Az időpont meg attól függ, hogy mennyire van betáblázva, volt már olyan is hogy csak 2 hét múlvára kaptam időpontot, meg olyan is hogy arra a hétre!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Köszönöm zsuzska, akkor azt fogom tenni. Nagyon aranyos vagy. Holnap fel is hívom a rendelőt és kérek hozzá időpontot. Biztos fog emlékezni rám, mély nyomot hagytam benne a vetélésemmel :(
De most már ez nem történhet meg!!!! :lol:
sirena
 
 


Szia Sirena!
Én múlt héten kedden hívtam a rendelőt és csütörtökre kaptam is időpontot. Ugyan már csak 2 időpont volt, de volt :-) Őt sose szoktam hívni, csak a rendelőt, mert műt-szül-rohan-foglalt; nagyon esetleges, hogy el tudja-e csípni az ember. És hát pont ezért tart asszisztenst. Hívd a titkárnőt időpontért :-)

Ééés ami megtörténhet, az már csakis a gyerek lehet, másvalaminek helye nincs :-)!

Kép
manguszta
 
 


Sirena, a belgyógyásznál voltál végül? Kihez küldött?

Kép
manguszta
 
 


Köszönöm manguszta, aranyos vagy.
Márciusban említette a belgyógyászt, hogy ő küldeni szokta a kismamáit, meg bár unják de sokszor kapnak antibiotikumos kezelést, kúpokat is a kismamái, mert ő ezt fontosnak tartja a fertőzések miatt.
Én mondtam az se érdekel, mindent vállalok, csak minden rendbe legyen!
Nektek mi a véleményetek a terhesség alatti Merckformin szedésről Pco és diabétesz esetén?
Van már endokrinológusom, de lehet hogy jobban ajánlana nem tudom.
Holnap hívom a rendelőt, a 4216 végű számot ugye?
sirena
 
 


Igen, ez a jó szám! :-)

Terhesség alatt met: majd' minden orvos mást mond. Van, aki végig szedeti, van, aki az elején még szedeti, aztán elhagyatja... én úgy vagyok vele, hogy legyek terhes, aztán a mettel ráérünk akkor foglalkozni.

Az az aranyszabály, hogy jobb egy gyógyszeresen kezelt betegség, mint egy fennálló gyulladás és fertőzés.

Antibiotikum fontos, szerintem is, és nem érdemes túlparázni.Igen, nem szabad minden szíre-szóra bekapdosni és pl. vírusra nem szabad szedni. De amikor fontos = amikor ki kell irtani a baktériumot, akkor igenis szedni kell - és arra van az orvos, hogy mérlegeljen-eldöntse és felírja, amikor szükséges.

A veseműtétem kapcsán én összesen 4 hétig szedtem, ráadáasul penicilint, (Normaflore mellett, az kell!) és bár eleve rossz emésztőrendszerrel kezdtem neki, minden rendben lett.

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy a Gidai - dr. nem szokta visszahívni a pácienseit? Többször is kerestem telefonon, nem tudtam elérni, hagytam neki üzenetet is, de eddig nem hívott vissza. Érdekel, hogy ez véletlen, vagy állandó nála a Ti tapasztalatotok alapján?
Köszönöm,
Lili
vízililiom
 
 


Sziasztok!

Kaptam időpontot, és augusztus 2-ára, délelőtt 10:20-ra :lol:
Lili, engem visszahívott, és épp ezért rögtön jó benyomást keltett bennem. Mikor személyesen is találkoztam vele, megerősített abban, hogy nagyon jó orvos, olyan akire nekem pont szükségem van, és a születendő kisbabámnak :P
sirena
 
 


Sirena,
Hova mész hozzá délelőtt - a kórházba?
Remélem ez a fatális véletlenek játéka, mert pénteken 2x hívtam, ma 5x (igaz, ebből 2x ki volt kapcsolva), végülis hagytam neki üzenetet, eddig még nem hívott vissza.
Ha ez így marad keresnem kell egy másik orvost...
Lili
vízililiom
 
 


Lili, én a magánrendelőjébe megyek.
Nem tudom miért nem veszi fel, jelentkezz be magánrendelésre nála ha szeretnél.
sirena
 
 


Nem tudjátok, hogy mik a feltételei annak az egyszeri anyasági pénznek, amit a szülés után kapsz? Legalább négy pecsétnek kell lennie a kiskönyvedben, hogy terhesgondozáson voltál, ugye? Én a doki magánrendelésére járok, így csak tőle meg a védőnőtől van pecsétem, az elég? Nem baj, hogy nincs SZTK-s pecsétem?
Képzeljétek, a doki elküldött egy ismételt toxoplazma szűrésre, azt mondta, erre magánhelyre kell mennem. 14 000 Ft-ot akartak elkérni a vizsgálatért, úgyhogy felhívtam a háziorvosomat, aki egy szó nélkül írt egy beutalót és az SZTK-ban ingyen elvégezték a vizsgálatot!!!! Csak azért írom ezt le, hogy nehogy kifizessetek egy vagyont, ha nem is muszáj! :) Csütörtökön megyek a dokihoz, ezt elmesélem neki is... :)
Remélem, sikerült a félvételi! :) Szép napot, puszi!
bogisousa
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

Sikerült csajok felvettek! :-) Igaz nem védőnő hanem szülésznő szakra de is tök jó! :-)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok!
Hú, de felpörgött itt az élet :-)
Vízililiom, igen, van, hogy nem hív vissza - nekünk nagyon jó az orvos-páciens kapcsolatunk, de engem se mindig hív vissza. Mert valóban ezerfelé szakad. Én úgy vagyok ezzel, hogy hát végülis ő nem egy ügyfélreferens, akitől ezt elvárnám :lol: .
De valóban, én is, ha akarok tőle valamit, a magánrendelésére szoktam bejelentkezni. Pénzbe kerül, az a rossz benne; de a jó meg az, hogy ott van rám idő.

Az asszisztensnőjét próbáltad hívni?

Bogi, tökjó infó, köszi szépen!!! Észben tartom, ha odakerülünk :-)

Zsuzska, gratulálok a felvételedhez! Szülésznő szak is jó lehet (tök' laikusként talán bonyolultabb-nehezebb-felelősségteljesebb feladat is lehet?). Esetleg, ha már bent vagy, van lehetőség átjelentkezni?

Kép
manguszta
 
 


manguszta!
teljesen eltaláltad a félelmeimet! részben én is ezért szerettem volna a védőnőt, meg azért hogy akkor egy életen át kísérhetem a gyerekeket, nem csak abban a pár órában, míg megszületnek:-( de megpróbálok majd átjelentkezni

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Zsuzska - azért így is gratulálok, biztosan élvezni fogod.
Bogisousa - éppen hétfőn kérdeztem meg erről a védőnőt, és azt mondta, hogy a doki ad majd egy papírt amin mind a 4 szükséges pecsétet igazolja, és ez kell majd az igényléshez. Azért még egyeztess Te is vele.
Sirena - éppen ma egy hete voltam a magánban nála. Hétfőn lettem rosszul, azonnal kellett volna, itt már nem volt idő megint várni amíg magánba rendel.
Manguszta - szerintem félreértesz, nem egyről beszélünk. Ikreket várok, hétfőn majdnem elvetéltem, nem tudtam őt elérni (egész nap hívtam többször is), végül a férjem bevitt este a szülészet ügyeletére, most is itt fekszem a kórházban, de szerencsére a babák jól vannak. Amikor felkértem a kismama-gondozásra, pontosan azért döntöttem így, mert ilyen esetekre egy olyan megbízható dr.-a van szükségem, akit elérhetek, és megmondja mit tegyek, hova menjek. A felkérésemet elvállalta, így nem érdekel hányfelé szakad, ha nem fér bele, mondja, hogy nem tudja túlterheltség miatt vállalni.
Ez nem ügyfélreferenség kérdése.
Ha olyan dolgot akarok tőle, ami ráér a csütörtöki rendeléséig, természetesen bejelentkezem minthogy már sok éve járok is hozzá ad-hoc jelleggel.
Továbbra is szimpatikus ember, és szakmailag jó és tapasztalt, de nekem ez a hozzáállás nem fér bele, főleg pénzért, és bárhogy is kedvelem a rossz oldalát is látni kell és mérlegelnem mi számomra a fontosabb.
Szép napot lányok!
vízililiom
 
 


Lányok, én ugyebár csütörtökön megyek hozzá jövő héten. Az lenne a kérdésem, hogy ott hogy történik a fizetés? Ő kéri el a pénzt, vagy csekken kell befizetni vagy hogy? Még nem voltam magánrendelőbe :?
Rákszűrés és kenet vétel lesz, kb mennyibe fog kerülni? Azt tudom hogy 9000 ft hogy megyek, de a többi? Létezik hogy 2-3 ezer ft?
Bocsi a tudatlanságomért :lol:
sirena
 
 


Lili, én nem tudtam hogy nálad gond van és azért nem éred el....
Egy szóval se írtad, hogy mi a helyzet. Honnan tudtam volna? Na mindegy...
Zsuzska, gratulálok a sikeres felvételedhez! :wink:
sirena
 
 


Lili, bocsánat! Nem tudtam a körülményekről, így már világos. Sajnálom!!! A nővérekkel esetleg nem lehet üzenni neki? Ha ott fekszel bent, már rég rád kellett volna néznie, ez így nagyon szokatlan tőle. :roll:

Sirena, múlt héten voltam, egy ezres volt pluszban a rákszűrés. Panasszal mentem, alaposan meg is ultrahangozott, de az uh benne volt az árban. Van, hogy uh-ra is felszámít, de nem mindig. Tapasztalatom szerint csak ha a páciens külön kéri vmi miatt. Ha magától uhuzik, nem szokott.

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok lányok!

Hát én le vagyok nyűgözve az orvosomtól. Bementem és semmit nem kellett előről elkezdeni mondanom hogy mi volt hogy volt, hozzáteszem egyszer találkoztunk márciusba, és mindenre emlékezett, arra is hogy PCOm van, meg főleg arra is hogy 2-es típusú diabéteszem is van!
Szóval rögtön lehidaltam, mert egy olyan orvossal még nem találkoztam, mint Ő!
Ez volt a bevezetés. Rákszűrést csinált, sajnos a hüvelyváladék tenyésztést nem tudtam levenni, ezt hétfőn fogja a klinikán, mert nem érkezett meg a levételi cső hozzá, sűrű elnézést kért, és mondta hogy hétfőn csörögjek rá az ambulancián és rögtön leveszi. 3000 ft-ot kell csekken befizetnem az ÁNTSZ-nek.
Minden vizsgálat előtt sűrű elnézést kért, megnézett UH-on, szép a méhszájam, picit hátrahajló a méhem, de ez nem zavaró, és látott szép érett tüszőt, de annyira nem izgatott a mérete, mert előtte megbeszéltük hogy várjuk meg az eredményeket, szóval ha most megjön utána dolghozhatunk a babán
Szóval nagyon jó orvos! :lol:
sirena
 
 


Sziasztok!

4-5 hét múlva érkezik a kislányom!!!! :D Már nagyon be vagyok sózva, most éppen arról olvasgatok, mit érdemes bevinni a kórházba (a II-es számú női kilnikára, ugyebár). Van valami tanácsotok? Miket adnak, miket nem?
Volt valamelyikőtök szülésfelkészítő tanfolyamon a kórházban? Érdemes elmenni rá? Miből áll? Körbevezetnek a kórházban? Istenem, mindjárt igazi anyuka leszek!!!!! :D :D :D
Csodaszép napot nektek!
bogisousa
Budapest IV. kerület
 
 


Szia Bogi!
Tök' izgi!!! A csomaggal kapcsolatban nem tudok sajnos segíteni, de van itt valahol egy SOTE II-es topic, ha ott visszaolvasol, biztosan összegyűjtötték már párszor. Van fogadott szülésznőd?
Olyan kedvesen izgulsz :)! Hajrá!!!
Puszi
Manguszta

Kép
manguszta
 
 


Szia Manguszta!

Nincs fogadott szülésznőm, nem ismerek senkit a szakmában, így a véletlenre bízom magam. Remélem, minden rendben lesz! Voltam a kórházban, megmutogatták a szülőszobát és kaptam pár hasznos tanácsot.
Még 2 hét... :D
Remélem, veletek is minden rendben!!!

Puszi
bogisousa
Budapest IV. kerület
 
 


bogi szurkolunk már nagyon! 4 évvel ezelőtt én is így izgultam ezen a napon, aug 20-án. este még buliztam is, aztán 4 nap múlva megszületett Mátém:-)
Kitartás, már nincs sok hátra!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?