Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

En nezegettem a kinai naptart es nalunk az egesz csaladra, egy csomo mukatarsra es baratra bejott! Nagyjabol azt mondanam, hogy 10 esetbol, egyben volt elteres. Nekem is fiut mond, de mi meg nem tudjuk. En mindig izgatott vagyok, a doki mindig frusztralt, Pooch meg csak titkolozik. Kép
Olvastam feljebb, hogy a vasarlas a tema. En most fogok hazakoltozni ugyhogy nekem szo szerint MINDEN kell. Nezegettem az arak az interneten es mit ne mondjak, eleg elkeserito...Komolyan mondom, talan jobban jarok, ha megveszek egy csomo dolgot kulfoldon es hazapostazom...
Itt van a kinai naptar, ugy kell nezni, hogy a Te korod a fogantataskor (nem a szuleskor) es a fogantatas honapja.
Jo kivancsiskodast! Kép<!--attachment: chinese_birth_chart-142626.unk*attachment_icon.gif*application/octet-stream*144.4**chinese+birth+chart%2edoc --><center><pre>
Kép
chinese birth chart.doc (144.4 k)</pre></center><!--/attachment-->

KépKép
KépKép
pizzamama
 
 


Pizzamama:
A férjemre nem jött be, a fiamra és rám nézve bejött.
Most viszont kislányt jósol, azt is érzem a pocakomban Kép Kép Hanna lesz

Ha nem vagyok tolakodó honnan költöztök haza?

Klarissza
(10)
klarissza
 
 


Sziasztok!
Mint tudjátok én a harmadikat várom az elsőnél bejött a másodiknál nem ,és a barátnőmnél is csak az egyik igaz!!Hát én most remélem nálam sem jó a két fiú után jó lenne egy hercegnő de különben mindegy csak egészséges legyen.
Rita 13+5

rita77
 
 

 
 

BUÉK mindenkinek! Kép Kép

Pipocska!

Sok puszi neked is Kép Nagyon régen jártál már erre Kép Jól teltek az ünnepek?
AFP, és az UH rendben van?

Akiren (19+3) vagy +1hét
akiren
 
 


Szasztok!

Boldog Uj Evet Kivanok Mindenkinek!

Farkasbogi!
Lehet, hogy van ebben a kinai naptarban valami, mert a sogornomnel kiszamoltuk, es nala 3 fiut mondott, a masik sogormomnel is bejott (egy lany, egy fiu), meg a szuleimnel is visszaneztem, na ott a batyamra lanyt mondott, de engem eltalalt, sot anyosomnal is bejott, mert a ferjemet, es a sogornomet is eltalalta. Azert ez nem is rossz arany. Nekem lanyt mutat, es en azt is szeretnek, viszont egesz mostanaig en fiut ereztem. Most sikerult jol osszezavarodnom.
Januar 10.en megyek AFP-re, es csak 24.e korul uh-ra. Na, kivancsi leszek az eredmenyre Kép

Judit
15het+1nap

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok,

látom már téma a babakocsi.
Én csak azt tudom mondani, hogy amennyire a pénztárcátok engedi minőségi cuccot vegyetek! Mi még az első lányunknál vettünk egy Peg Perego-t, az eddig két gyekőcöt kiszolgált - és teljesen jó állapotban várja a harmadikat. Igaz, akkor 50 e pínzbe került (hordozóval egyöütt), leértékelve, ami 5 éve elég szép pénztnek számított. Vettünk még egy Grago-t is a szüleimhez, tiszta műanyag. Ez nem volt drága, az alaptípus volt. Nem használtuk annyit, de mivel tiszta műanyag volt, ez-az letört róla, a huzata kiszakadt, szóval már túl is adtunk rajta - rászorulóknak (azért gurulni gurult). Szóval szerintem próbáljatok valami mínőségit venni, vannak olyan akciók, hogy tavalyi modell,meg már nem gyártott szín, stb. - ki nem sz@rja le - főleg egy babakocsinál! De ha ajánlhatom semmiféleképpen se hipermarketbe vegyétek, vagy nem erre szakosodott boltba. Bababoltba vegyétek, ahol az eladó meg tudja mondani, hogy mit tud,hogy kell használni, stb.

Hanne,
már bocsánat, de nem korai ez a bevásárlás? Inkább tegyétek félre szvsz. a pénzt, hogy ne egy összegbe kelljen később, de még annyi minden történhet (kaphatsz még ezt-azt), rájössz, hogy nincs szükség rá (pl. kisolló), akciósan látsz meg dolgokat, stb. - de ez tényleg csak az én véleményem!

Bécsi vásárlás: én minden évben Bécsben vásárolok be ruhákat a lányaimnak és magunknbak - évente kétszer megyünk ki négyen barátnők, gyerekek, férjek nélkül, így az utiköltség is eloszlik, és hagynak minket vásárolni. Szerintem a ruhák sokkal olcsóbbak, ráadásul például a lányaimnak itthon már nem kapok normális cuccokat. 2 éves korig olyan szépek vannak akár a Corában, akár a Le Halle-ban (már az is megszünik), de utána rohadt drága, és izléstelen (kurvás) lesz minden cucc! Szóval mi októberben és áprilisban nekivágunk, le van a gond, és télleg sokkal olcsóbban hozzájutunk sokkal jobb áruhoz. Van néhány bolt, ahol a babacuccok (hordozók, babakocsik stb.) is sokkal olcsóbb, itt csak arra kell vigyázni, hogy olyan márkát vegyél, ami azért itthon is van (garancia, szervíz miatt).

Na eldugulok,
kata
kátyuska
 
 


Klarissza!
Nekem a Hanna volt par hete a vagyam, de a ferjemnek nem tetszik. Azota sem tudom elfelejteni, de nem szeretnek olyan nevet, ami nem tetszik mind a kettonknek. Nagy vita van lanyugyben. Nekem a Hanna, Eszter tetszik, a ferjemnek meg a Judit, Dora, Luca Szoval nincs kozos meg Kép

Szerintetek a Bergon babakocsi jo marka? En mar regen kineztem, csak nem mertuk meg megvenni, hatha talalunk jobbat, de eddig meg nem sikerult. A batyam kisfiaval es anyukajaval volunk kinezni, es hat 11honaposan rengeteg babakocsiba mar nem is fert be. Vagy keskeny volt nagyon, pedig nem duci, csak a hideg miatt be volt oltoztetve. Aztan a legtobb babakocsinak a fej resznel van egy nem is tudom mi az, mint az agynak ilyen tamlaja. Ezert a magasabb pici mar nem fer el. Az elado erre azt mondta, hogy akkor majd vesznek egy masikat, hat koszonom szepen, biztos evente kiadok 40ezret kocsikra. Olyan sok mindent kell megnezni. Mindenesetre javaslok egy kisbabat probakepp, nekunk nagyon hasznos volt.

Becsi vasarlas: tudtok peldat irni, osszehasonlitas keppen? Mondjuk en a Brendonban vettem 2790 ft egy ujjatlan, 62-es, pluss rugit. Csak par forint az elteres? Becsben hol erdemes venni, milyen utcaban, vagy hol keressuk? Biztos van ott is Vaci utca jellegu, azt szeretnem elkerulni.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Adri, Virág!
No és mindenki! Kép

Köszi a válaszokat, tényleg valami olyasmit mondott a doki, mint neked annó Virág. Csak nekem ez olyan kevésnek tűnt...
És igen Adri, asszem tényleg a leokosabb ha felhívom Kép Csak nem néz dilinek Kép
Ám csak hiszitek, hogy így túll vagyok rajta, inkább csak megpróbálom magammal is elhitetni!
Na de az idő minden sebet begyógyít mint tudjuk.
Én azthiszem kaptam egy lehetőséget, hogy jobban felkészüljek erre, mert most még igazán nem voltam képben Kép

Jókat vigyorgok itt az írásokon, ez a kínai naptár...olyan pontos hogy 50-50% el is találja! Kép Meg a költség vetés...hát igen, szerintem ne kössetek mindent az ember orrára, mert tényleg el megy a kedve a kölöktől Kép
Bár nállunk inkább én aggódtam, ő a pénzügyi zseni.
No én is eldugulok.
Vigyázzatok magatokra!

krimo

Kép
krimo
 
 


Veletlenul nem a Mariahilferstrasse-rol van szo? Ezt mintha mar hallottam volna. Naszajandekba kaptunk Ibusz utazasi csekket, abbol meg maradt kb 20000ft, abbol kijonne a szallas. Csak kene tudnom, hogy hol lehet ilyen olcso vasarolni, mert akkor a kozeleben foglalok szallast. Koszi!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


BUEK anyukak!Kép

A Kinai naptar temahoz mondanam, hogy regen a Babapont honlapjan volt egy ilyen kinai naptar (mar megszunt az oldal) es ott ugy kellett szamolni, hogy asszem a februar utani szuletesueknek hozza kellett adni a korukhoz 1-et. A februar nem bizti, de az igen, hogy nem egyforman kellett mindenkinek kiszamolni. Vegul is lehet benne logika, mert a kinai naptar nem jan-dec-ig tart.
En mar nagyon be vagyok sozva a baba nemet illetoen, most vagyok 18+3, a doki azt mondta, hogy a biztonsag kedveert varjunk a 20. hetig. Talan kibirom valahogy..Kép

Katica
katica78
 
 


Farkasbogi Kép
Nagyon aranyos a babád Kép A két lába között én nem látok semmit, az a köldökzsinór is lehet. (Bár ha fiúra vágytok, akkor FIÚ KépKép Opportunista duma leállítva Kép)

A baba neméhez:

Barátnőmnek áprilisban születik a kislánya, UH felvételen a dokija nézi-nézi, azt mondja: "pálcika-pálcika-pálcika - Ez lány!" KépKép

Tesómmal diskuráltunk, vajon ki lakik a pocimban. Mondom szerintünk kiscsávó, de azért rákérdeztem, szerintetek? Tesóm nagyonkat hallgat, na akkor mondom szerintetek biztosan lány. Tesóm, áá ő nem mond semmit, mosolygás, kuncogás, majd megszólal a sógorom, hogy nekünk Renault-jelű lesz a gyerekünk Kép

A kínai naptárt én is úgy ismerem, hogy a kínaiak más hónapokkal számolnak, ezért variálni kell rajta. Mindjárt megkeresem a leírást és beteszem ide! Eszerint egyébként nekem fiam lesz, ezért is ez az elkötelezettség a kiscsávó iránt Kép. Megjegyzem a lényeg, hogy egészséges legyen, tudom, hogy alapgondolat, de nekünk ennyi előzmény után ugyanolyan szépséget fog az életünkbe hozni egy kislány vagy egy kisfiú.

Bécsi vásárlás:

Hol vannak ezek az üzletek? Mert ha érdemes kimenni, de nem mindegy hová, logikusabb lenne célirányosan menni. Ti hol vásároltok gyerekruhákat, felszereléseket, illetve olcsóbb felnőtt ruhákat?

Vanda

Vanda

Kép
vanda
 
 


Na itt van, remélem nem csúszik el a tábla.

Fiú lesz vagy lány? A kínai módszer.

A táblázatok egy kínai királyi sírból kerültek elő körülbelül 700 évvel ezelőtt; az eredeti a pekingi Tudományos Intézetben van. Állítólag a segítségével 99%-os biztonsággal meg lehet állapítani, hogy milyen nemű lesz a születendő baba. A 99 - ha egyáltalán annyi - persze nem 100, ráadásul a kínai naptár igen-igen bonyolult, tehát kizárólag erre hagyatkozni a baba nemének "tervezésekor" nem ajánlatos.

Használata:
1. A táblázat a kínai életkorral számol. A saját korodat úgy tudod nagyjából kínaira "fordítani", ha az éveid számához hozzáadsz
o Ha január-februárban születtél, kettőt
o Ha március 1. után születtél, egyet
2. A fogamzás időpontjaként sem a mi naptárunk szerinti hónapokat, hanem a kínai holdhónapokat kell megjelölni. (például 2000-ben az első hónap február 5-től március 5-ig tartott)

2003-ban:
1. hónap: 02.01.-03.02 2.hónap: 03.03-04.01 3.hónap: 04.02-04.30 4.hónap: 05.01-05.30 5. hónap: 05.31-06.29 6. hónap: 06.30-07.28
7. hónap: 07.29-08.27 8. hónap: 08.28-09.25 9. hónap: 09.26-10.24 10.hónap: 10.25-11.23 11.hónap: 11.24-12.22 12.hónap: 12.23-2004.01.21

2002-ben:
1. hónap: 02.11.-03.12 2.hónap: 03.13-04.11 3.hónap: 04.12-05.11 4.hónap: 05.12-06.09 5. hónap: 06.10-07.09 6. hónap: 07.10-08.07
7. hónap: 08.08-09.05 8. hónap: 09.06-10.05 9. hónap: 10.05-11.03 10.hónap: 11.04-12.02 11.hónap: 12.03-2003.01.01 12.hónap: 2003.01.02.-2003.01.31

2001-ben:
1. hónap: 01.24.-02.22 2.hónap: 02.23-03.24 3.hónap: 03.25-04.22 4.hónap: 04.23-05.22 5. hónap: 05.23-06.20 5. szökőhónap: 06.21-07.19
6. hónap: 07.20-08.18 7. hónap: 08.19-09.16 8. hónap: 09.17-10.15 9. hónap: 10.16-11.14 10.hónap: 11.15-12.13 11.hónap: 12.14-2002.01.13
12.hónap: 2002.01.14-2002.02.10.

2000-ben:
1. hónap: 02.05.-03.05 2.hónap: 03.06-04.03 3.hónap: 04.04-05.03 4.hónap: 05.04-06.01 5. hónap: 06.02-06.31 6. hónap: 07.01-07.30
7. hónap: 07.31-08.28 8. hónap: 08.29-09.26 9. hónap: 09.27-10.26 10.hónap: 10.27-11.25 11.hónap: 11.26-12.24 12.hónap: 12.25-2001.01.23
A kínai holdnaptár ennél sokkal bonyolultabb - itt csak annyi adatot találsz, amennyi a táblázat használatához szükséges.! A 2001-es 5. szökőhónapot a naptár nem tudja kezelni.


A MAMA KORA A FOGAMZÁSKOR:
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
A FOGAMZÁS
HÓNAPJA:
1. hónap L F L F L F F L F L F L F F
2. hónap F L F L F F L F L F L F L L
3. hónap L F L L F L F F F L F L L F
4. hónap F L F L L F F L L F L L L L
5. hónap F L F L F F L L L L L F L L
6. hónap F F F L L L F F F L L F L L
7. hónap F F F L L F F L L F F F L L
8. hónap F F F L F L L F F F F F L L
9. hónap F F F L L F L F L F F F L L
10. hónap F F L L L F L F L F F L L L
11. hónap F L F L L F L F L L L L F L
12. hónap F L F L L L L F L F L L F F
_____________________________________________________________________
A MAMA KORA A FOGAMZÁSKOR:
32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
A FOGAMZÁS
HÓNAPJA:
1. hónap F L F F L F L F L F L F F L
2. hónap L F L F F L F L F L F L F F
3. hónap F F F L F F L F L F L F L F
4. hónap L F L F L F F F F L F L F L
5. hónap L L L L F L F F L F L F F L
6. hónap L L L L L F L L F L F L F L
7. hónap L L L L L L F L F F L F L F
8. hónap L F L F L F L F L F F L F L
9. hónap L L L L F L F L F L F F L F
10. hónap L L L L F F L F L F L F F L
11. hónap L L F F F L F L F L F F L F
12. hónap F F F F F F L L L F L F L F


A 2004-s adatok:

1.hónap:01.22-02.19 2.hónap:02.20-03.20 2.szökőhónap:03.21-04.18 3.hónap:04.19-05.18 4.hónap:05.19-06.17 5.hónap:06.18-07.16
6.hónap:07.17-08.15 7.hónap:08.16-09.13 8.hónap:09.14-10.13
9.hónap:10.14-11.11 10.hónap:11.12-12.11 11.hónap:12.12-2005.01.19


És egy link (ahol szintén fiú jött ki nekem):
http://www.chinagold.com/survey.asp

Jó mulatást Kép!

Vanda

Vanda

Kép
vanda
 
 


Sziasztok!

Végre átolvastam a termést. Délelött 11-től, eddig tartott.

Először is szeretnék minden újoncot üdvözölni! /Mármint akik az én számomra újoncok./
//Hiszen én nem voltam már 1 hónapja, tehát magamra vessek//
Mindenesetre nagyon örülök nektek, és annak is, hogy a topik mit sem vesztett népszerűségéből.
Sajnos nem tudtam mindent, és mindenkit megjegyezni, de majd úgyis megismerlek benneteket.
Kép

Andi 19+3

Kép
Kép
pipocska
 
 


Mj-Móni!

Rólad nem nagyon olvastam.
Rendeződtek a rosszulléteid?
Kép

Kép
Kép
pipocska
 
 


Drága Vanda!

Nagyon megható volt a történeted.
Még el is pityeredtem rajta.
Őrület, hogy ennyire szívtelen az anyósod, és a sógornőd. De szerintem is az lehet a dolog mögött, hogy iszonyatosan irigyek.
/Mellesleg nálunk is volt egy olyan szitu, ami hasonlóan rosszul esett. Nekünk elég hamar megtudták, mert úgy nézett ki az elején, hogy méhen kívüli a terhesség, ezért korházban voltam egy hétig. Utóbb kiderült, hogy csak túlbuzgó voltam, és 3 hetesen mentem először dokihoz. Ő meg ugyye még nem látott semmit a két pozitív tesztem ellenére sem, és megijedt. Na lényeg, hogy amikor haza engedtek, és a párom tök boldogan mondta az anyukájának, hogy na anyu mostmár biztos nagymama leszel, az anyja annyit mondott, hogy nem én leszek nagymama, hanem ti lesztek szülŐk.
Azt hittem lehidalok. Azóta persze túltettem magam rajta, de elfelejteni valószínüleg sosem fogom ezt a mondatot./

Neked is csak azt tudom javasolni, próbáld úgy felfogni, mert valahol igaz, nem a nagyszülőknek szülünk unokát, hanem magunknak gyereket.
Csak ezt majd nem elfelejteni akkor, amikor meglesz az a kisporonty, és jönnek az okosabbnál-okosabb ötletekkel.
Talán akkor kell majd őket emlékeztetni erre az ominózus beszólásra.

Rajtad viszont azt látom, hogy egy nagyon belevaló, életvidám csajszi vagy, ne engedd, hogy bárki elrontsa a terhességedet, mert ezeket csak egyszer éled át. Akkor ha több gyermeketek lesz, hiszen ahogy hallom minden terhesség más.

Viszont azt hiszem lemaradtam valamiről, hiába olvasgattam szorgalmasn, mert nekem ez a daganat dolog új.
Nem feltétlenül szükséges, de ha nem túl kellemetlen leírnád mi ez?
Ha nem akarod, természetesen azt is megértem.

Addig is puszi
Kép

Kép
Kép
pipocska
 
 


Bgy!

Neked gratulálok az ikrekhez.
Jó nagy lehetett az első meglepetés.
Én még néha azzal is bajban vagyok, hogy ez az egy mennyire fogja átrendezni a kis életünketKép
Kép

Kép
Kép
pipocska
 
 


Ezvicc:
A Bergon nagyon jó újszülötteknek Kép
Hátrányai:
- 11 kg (azaz tömegközlekedni nem lehet vele és nem tudod, csak úgy felkapni, ha akadályt kell leküzdeni, lépcső például)
- nagy méretű, még összecsukva is (kocsi csomitartójába alig fér bele, egy kisebb autóba, pedig egyáltalán nem fér el).

Előnyei:
-jó rugózás, klassz kerekek, szép huzatok, 1 éves korában is elfér benne a gyerek, még ha 13 overáll is van rajta Kép Szerintem nem is olyan drága, ja és asszem, van web oldala a cégnek.

A szomszédnőmnek ilyen volt az első kocsija Kép

Klarissza
(10)
klarissza
 
 


Farkasbogi!

Köszönjük szépen a kínai naptáros témát. Azt hiszem ezt többek nevében is írhatom.
Engem teljesen felcsigázott, ugyanis eddig teljesen biztos voltam benne, hogy fiú lesz. Már a páromat is szinte meggyőztem./ Ő valamiért kislány párti/ Bár mindkettőnknek mindegy igaziból.
Már kétszer álmodtam, hogy kisfiú, ráadásul az uh képen is olyan fiús.Plusz eddig mindenki azt monta, hogy a hasam "állása" alapján is fiú. Erre a te kínai micsodád szerint LÁNY.
Mikor mondtam a páromnak, fülig ért a szája.
Hát innentől izgatottan várom.
Kép

Kép
Kép
pipocska
 
 


Rozi!

Engem érdekelnének ezek az Ausztriai címek.
Én is hallottm már valamit, hogy nem messze a határtól vannak ezek a börzék, és, hogy nagyon olcsó.
Nem tudom, hogy ez az-e amit te írtál. Közelebbit sajnos nem tudok róluk.
Kép

Kép
Kép
pipocska
 
 


Sziasztok!

Úgy látszik mi lehetünk az az 1 százalék, akinél nem feltétlenül kell bejönnie a kínai naptárnak. Már csak azért is, mert kétpetéjűek a gyerekek, és akkor elvileg az is lehet, hogy az egyik fiú, a másik lány.
Amúgy biztosat nem tudunk, csak Apa úgy gondolja, hogy vegyespáros. Én ettől félek a legjobban. Bár nálunk is mindegy, csak egélszségesek legyenek.
Azért remélem, szombaton majd a genetikai uh-n kiderül.

Annamari

KépKép

Kép
bannamari
Budapest XIII. kerület
 
 


Hanee!

Nekem is húzódnak, főleg az alhasi izmok. És leginkább szex után. Van, hogy nem is bírok felállni utána percekig.
Meg kell várnom amíg elmúlik ez a "fájdalom", ami nem is igazi fájdalom, de nem tudom megfogalmazni, hogy mi.Kép KépKép
Azonkívül kb. 2-3 hetente van erőteljesebb feszülés, plussz a hasam alján két oldalt mintha kis gumók lennének. A doki azt mondta, hogy valószínűleg nyirokmirigyek. Ja, és azt is mondta, hogy a feszülés valami szalagok miatt is lehet.Kép

Kép
Kép
pipocska
 
 


MZX-Móni!

Nagyon vigyázz magadra, és pihenj sokat!
Én megőrülnék, ha ágyhoz lennék kötve, kitartás neked is.

Ezt most ne csináld KépKép

Kép
Kép
pipocska
 
 


Tjuca!

Nem tudom, hogy olvasol-e minket attól függetlenül, hogy nem szólsz hozzá.
Jó lenne rólad, rólatok is valami hírt kapni.
Puszi
AndiKép

Kép
Kép
pipocska
 
 


Katica78!

Légyszíves küld el nekem azokat a recepteket, mert engem nagyon érdekelne. Nem annyira a diéta miatt, hanem azért, mert kiváncsi vagyok mik azok amik nagyon egészségesek.
Kép

Kép
Kép
pipocska
 
 


Szia Mircimama!

Kár, hogy karácsony elött nem volt módom elolvasni, az adventi angyalokat.
Nagyon szép sorok voltak. /Így utólag is/

Kép

Kép
Kép
pipocska
 
 


Krimó!

Ha Vanda történetén elpityeredtem, a tiéden egyenesen patakokban folyt a könnyem.
Egyszerűen nem találok szavakat.
Nem is próbálok semmi olyasmit írni, ami szerintem megnyugtató, hiszen valószínűleg neked, és a párodnak most nincs túl sok vigasz. Valószínűleg át sem tudom érezni, hiszen velem eddig minden rendben, de ezek szerint soha nem lehetünk biztosak semmiben.
Mindenesetre klassz, hogy enniyre "jól" fogjátok fel. Kívánom, hogy minél előbb ismét a kis csapatunk tagja légy.
Nagyon sok szeretettel üdvözöllek: Andi

Ui: Talán annyit tudnék mégis javasolni, hogy próbáljatok meg egy kicsit kikapcsolódni, hogy a stressz mielöbb lemenjen rólatok, és újra tudjatok próbálkozni.

Kép

Kép
Kép
pipocska
 
 


Banyóci!

Neked pedig nagyon szorítok!

Rossz gondolatokkal félre. Rengeteg pihi.
Neked is küldök egy felvidító képetKép


Kép

Kép
Kép
pipocska
 
 


És végül, de nem utolsó sorban Akrien!

Köszönjük jól teltek. Bár itthon voltunk, nyugiban. A kari kicsit húzósabb volt.
Szilveszter éjjel sétálni mentünk a párommal. Annyira jó idő volt, hogy sétáltunk vagy 2 órát.
Néztük a tüzijátékokat.
Óriási volt!
A picurt kicsit sajnáltam, a hangzavar miatt, de szerintem nem nagyon érdekelte, mert nem ficánkolt.
Viszont képzeld el, hogy tegnap este éjfél- fél egy körül elkezdett rugdosni, de úgy, hogy ezt már Laci is érezte a hasamon keresztül. Egy órán keresztül folyamatosan rúgott, meg mocorgott.
Már kezdtem azt hinni, hogy valami nem stimmel.
A vásárban vot egy szülésznő vevőm, aki azt mondta, hogy ha megérzem a mocorgást, onnantól kb. 4 óránként van fenn. Ez eddig nagyjából stimmelt is, de csak 5-10 percig. A mostani kicsit soknak tűnt. Mondjuk azt nem tudom, hogy amikor nem rugdosást érzek, hanem belül valami enyhén fájdalmas tekerés félét, azt is ő csinálja-e? Neked vannak ilyenek?

Ti amúgy, hogy vagytok?
Nektek hogy telt az ünnep?
Túl vagy már a genetikai uh-n?
Arra bemehet az ember párja?
Nekem csak 11-ére lett időpontom, mert az AFP közel esett az ünnepekhez, és csak 4-től volt meg az eredmény. Viszont csak 11-re van UH időpont. Akkor én már majdnem 21 hetes leszek.
Alig várom, hogy lássam a Kispicurt. Talán kiderül a neme is. Ti tudjátok már?
4 D-re mész?
Én a 23-24-ik hét környékén tervezem, tehát január vége, február eleje. Azt már kiderítettem, hogy kb. 1 héttel elöbb kell bejelentkezni.

Ja, és a lényeg!
Holnap /hétfő, 3-a/ indul újra a Péterfyben a szüléselőkészítő tanfolyam. 17.30-kor kezdődik.
Én mindenképpen el akarok menni.
Te, illetve ti nem jöttök?
Sok hasznos infó lesz. Mikor milyen előadások lesznek, szülőszoba látogatás mikor lesz, stb.
Bocsi, hogy ennyit kérdeztem, de olyan rég nem "beszéltünk" már.Kép
A 4D-re is mehetnénk együtt, illetve találkozhatnánk. Ha van kedved. Illetve, ha te tervezel ilyesmit. Állítólag érdemes a 23. héten menni, mert akkor még belefér egészben a képbe.Kép

Kép

Kép
Kép
pipocska
 
 


Jaj, még valami!

Elnézést azoktól akiknek már uncsi vagyok, de olyan rég voltam, és vannak dolgok, amiket egyszerűen nem lehet szó nélkül hagyni.

És akiknek külön nem írtam, még azoknak is szeretnék egy képet küldeni, hogy ne érezzék azt, hogy az ő hozzászólásuk hidegen hagyott. Ha még azokra is válaszolok, akkor most 1 hónapig ti olvastátok volna az én hozzászólásaimat.KépKépKép

Előbb-utóbb mind eljutunk idáig:Kép

Kép
Kép
pipocska
 
 


Vanda!
Segitenel nekem kerlek?
Amit megadtal nekunk cimet http://www.chinagold.com/survey.asp itt megnezned nekem kerlek?
A szulinapom 1980.aprilis 28 az utolso menzim 2004.szeptember 19, de tutira tudom, hogy a baba oktober 7.en jott ossze. Ja, es eddig junius 26-ra vagyok kiirva. Most fiam vagy lanyom lesz?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!
A 4. gyerekemet várom 2005. június 10-re.Van két nagy (13, 11 éves) és egy törpe (17 hónapos). Most nem terveztük ezt a babát, de semmi pénzért nem mondanék le róla!
Letty
 


Sziasztok!

Letty, üdv itt, Te vagy a harmadik,aki június 10-re van kiirva!!!Micsoda dömpingKépKép
Képzeljétek, rugdos a babám!!!Kép Karácsonykor kaptam az elsöt, de akkor még azt hittem nem az, hiszen olyan erösen rugott, szinte csak meglepödni volt idöm. (annak idején Ádám kisfiam hetekig csak csiklandozott belülröl, miután végre rugott is...)
Szilveszterkor a koccintás után (szigorúan alkoholmentes pezsgövel!!), jött egy egész sorozat, és azóta minden nap érzem, igaz még csak 1-1 rugást...De már olyan jó, most hogy elmúlt a hányingerem, végre megint van valami ami eszembejutattja a pocaklakómat, és ez mennyivel kellemesebb...
Ja, és szilveszter napján még dokihoz is eljutottam. Eredetileg a héten akartam menni, de kiderült, hogy szabin van a doki,és még kaptam péntekre idöpontot, tök váratlanul.
Na, de ott majd szivinfarktust kaptam...Elször a vérnyomásom lett magas,nekem, akinek mindig inkább alacsonyabb szokott lenni...De ki kellett szaladnom egy folyósóra, hogy szóljak a páromnak, na, ennyi futkosás után felszaladt a vérnyomásom. Azt mondta a dokim,hogy vagy izgatott vagyok, vagy fázom...Egyik se, csak futottam...Le kellett feküdnöm egy kicsit a bal oldalamara, és utána tökéletes lett a vérnyomásom.
Utána a következö bibi, a szivhanggal volt, a pocakomon keresztül szokta meghallgatni Doppler készülékkel. Hát nem találta percekig, már kezdtem kétségbe esni. És végén egészen magasan megtalálta, szó szerint kergették egy mást a babával. Huh, egy pillanatig nagy volt a feszültség, de utána megnyugodtunk, amikor hallottuk a szép ritmusos kis szivdobogást.
És érdekes módon, rugni is nagyon magasan rugdos ez a baba, nem tudom mit keres már ott ilyen korán...
Jövö héten megyek UH-ra, már nagyon várom, gondolhatjátok....

Be is fejezem,megpróbálok visszaolvasni, bár a mennyiség láttán ez majdnem lehetetlen...Látom Pipocska nagyon ráértél irogatniKépKépKép

Sziasztok
Barbi
17+3 (azt hiszem...)

Kép
Kép
barbi
 
 


Klarissza,
Kuwaitbol koltozunk baboval haza. Kép Nem mondom, mar nem fogom banni. Kép

Barbi,
De jo neked!! Kép Mar en is nagyon varom a mocorgast! Neha-neha erzek valami kis kaparas felet, de mindig elhessegetem magamtol a gondolatot, hogy, aaaa ez meg nem az. Remelem hamarosan meglesz az elso tenylegesnek mondhato mozzanat a pocakban.

Apropo pocak...kilora meg mindig csak egy kilot hiztam, a pocakom meg akkora hogy mostmar mindenki furcsan nez ram a munkahelyen. Vicces, meg mindig senki nem mer szolni semmit, de mar alaposan megneznek minket. Kép

A vasralas temahoz meg szerettem volna irni hogy van egy remek bolt itt, ugy hivjak, hogy MotherCare. Ajanlani akartam, mert nagyon jo, en most vettem onnan nagyon szuper terhesruhakat. Erre megkerestem a weboldalt es kiderult, hogy boduletes a postakoltseg Magyarorszagra. Kép Talan akik jartasak Ausztriaban ki tudnak deriteni, hogy ott van-e ilyen bolt. Nagyon szuper.
Nekem a masik kedvencem az Anne Geddes. Ok is szallitanak Magyarorszagra. Az dolgaik alapban nagyon dragak, de figyelni kell az akcioikat. En a noveremnek a legutobbi akcional megvettem mindent, ami az elso evben kell, sajnos akkor meg nem tudtam, hogy ket honap mulva en is babat fogok varni. Kép Most turelmesen varom a kovetkezo arleszallitast. Kép

Pmama&Pooch (17 pontosan)

KépKép
KépKép
pizzamama
 
 


Pipocska,

Holnap kuldom neked is a recepteket!

Vanda,
Jo, hogy feltetted a naptart, annyit kerestem! Nekem mindket variacioban fiu jon ki. Olyan jo lenne!Kép Mondjuk en (ha mar mondani kell valamit) akkor 51%-ban fiut es 49%-ban szeretnek lanyt eloszor. Talan mert a mi csaladunk nagyon lanyos, nagymamanak 5 novere van, anyunak is egy huga, apunak semmi.
De vegulis ugyis mindegy lesz, mert mindenkeppen imadni fogom! Vagyis mar most is imadom..Kép

Puszi

Katica
katica78
 
 


Sziasztok,

jajj Krimo! Jó hogy jelentkeztél! Már akartam neked írni, hogy fel a fejjel! Nekem is volt hasonló a két lányom között, bár nekem egy kicsit korábban. NÁlunk a 8. héten még megvolt a baba, amikor a 12. vizsgálatokra, UH-ra mentünk,már nem. Semmi jel nem mutatott arra,hogy elment volna, mégcsak nem is vérezgettem.Másnap kitisztított a doki és három hónap pihenőt javasolt. A 3. hónapban össze is jött a baba. Állítólag akit vetélés után kitisztítanak, sokkal könnyebben esik teherbe, mert tiszta felületen tapadhat meg a baba...
Én is el voltam keseredve rendesen, de valamiért ennek így kellett történnie! Ha már csak azért, mert ha megmarad, nem lett volna a mostani Luca lányom. Aki egy imádnivaló kis fruska...

BÉcs:
Szerintem a SCS-be (Shoping City Süd, BÉcs mellett, Graz felé) tudtok menni, ahol mindent megtaláltok. Van C&A, itt ne olyan válalsztékot képzelj el,mint itthon és mindig van valami leárazás. Nekem a kedvencem a H&M - női és gyerek ruhákban egyaránt. Itt is normál árak vannak, és amiért imádom, hogy az itt kapható ruhákat lehet 60 fokon mosni, ami nem elhanyagolható szempont mondjuk egy kis főzelék-evés, vagy sárban tocsogás után... Amit még tudok ajánlani az az épületen kívül van: Kiki &Koko a neve. Nekem ez nem annyira a stílusom, de ki lehet fogni szép ruhákat és nagyon olcsó! Babafelszerelési bolt is van itt, de én babakocsit, hordozót, stb. még itthon vettem és ezek maradnak is, úgyhogy ebben én nem tudok semmiféle konkrét címet ajánlani.

Be akartam szúrni a lányaimról képet, csak meghaladja az itt meghatározott méretet. Nem tudjátok, hogy lehet képméretet csökkenteni?


sziasztok, kata
kátyuska
 
 


Sziasztok Lányok!
Örülök, hogy újra itt vagyok Kép, ezeddig szabin voltam.

Üdv az újaknak és Rókica természetesen az augusztus vége is nyári baba Kép

Krimo
Nem is tudom mit mondjak, nagyon sajnálom. Teljesen le vagyok döbbenve. El sem hiszem, hogy ilyen történhet a 13. héten. Kép

Pmama!
Kuwait??? Hát nem semmi a terhesgondozás ott Nálatok. Hogy kerültél oda?

Babakocsi téma
Én egy használtat kaptam tesómtól. Anno 15EFt-volt (6 éve) és nem voltam hajlandó újat venni kb 80-150Eft-ért, és persze nem is szabad (SZVSZ). Ami nekem van abba az újszülöttől a 3 éves gyerekig belefér a gyerek, csak egy kosárrésszel, vagyis nem lecserélhető fedelekkel, tök mezei babakocsi.

Nem vagyok hajlandó két babakocsit venni egy gyereknek. És ráadásul a következő gyerek is ezt fogja használni.

Gondoljátok meg a babakocsi dolgot alaposan, és persze mindenki vérmérsékletének megfelelőt vegyen. Aki túráztatni akarja a gyereket, erdőben gyalogolni, napi 3-4 órát sétálni a babakocsival, annak TALÁN tényleg megéri a drágábbat megvenni (bár akkor meg 1 év alatt sz@rrá rázza és ergo kidobja a pénzét az ablakon), de aki gyakorlatilag arra használja, hogy napi 1-2 órát sétál a gyerekkel, altatni akarja benne, meg ilyesmik az olcsóbb is tökéletesen megteszi.

Szóval csak ésszel vegyetek babakocsit lányok, tudjátok 100E-ért már egy "autót" is lehet kapni! És persze azért a gyártók alaposan kihasználják az "első gyerekes tudatlanságot", ugye mindenből a legjobbat vesszük a gyereknek, mert ha drága akkor jó! Nem igaz.

Na most megyek, mert rengeteg a dolgom, puszi mindenkinek, és mostmár naponta jelentkezem hétköznaponként.

Ja és persze a legfontosabb!!!!

11+6 napos koromban voltam UH-n! Babó gyönyörű, meg a miómám is növöget, de szerencsére nem zavarja a gyereket, mert kifelé nő a méh falán, de oda kell rá figyelni.

Azon görcsölök, hogy a miómám majd akkora mint a gyerek, mi lesz velem! Két pukli lesz a hasamban! Egy gyerek meg egy hatalmas mióma???? Remélem annyira nem nő meg mint a gyerek!

Babó 54 mm-es volt, korának megfelelő, a miómám meg 47 mm-es. Októberben még 3cm-es volt.

Na mostmár tényleg megyek,
puszi,
MJ-Móni
12+3
mj__móni
 
 


Sziasztok!

Boldog Új Évet Mindenkinek!

Krimo:
Annyira sajnálom ami veled történt. Teljesen le vagyok döbbenve. Kép( Egy napra voltunk kiírva. Kép
Fel a fejjel. Majd a következő babád Veled marad és ő kárpótol ezért a veszteségért.

Vanda:
Ha megkérlek segítenél Nekem?
1984.október 30-án születtem. Az utolsó mensim 2004. augusztus. 31. ( de én úgy érzem, h szept. 17-én fogant). 2005.június. 7-re vagyok kiírva.
A doki szerint fiam lesz. És a naptár szerint?
Köszi.

Hajni
Vendég
 


Sziasztok!

MJ-Móni!
Nem tudtuk, mi van veled, h ilyen sokáig odavoltál.
A miómáddal semmit nem lehet kezdeni, amíg terhes vagy?
Örülök, hogy túl vagy már a 12.héten.

Babakocsi ügyben én sem tudom, mi a teendő. Egy biztos: 50-100 ezer forintom nincs egy babakocsira. Egy kis séta kedvéért azt hiszem, majd használtat veszünk. Az ikres kocsik használtan is k..va drágák, így még gondolkozunk rajta, hogy kell-e. Két gyerekülés az autóba, két minden... Szóval nem egyszerű. Nem tudjátok, a gyerekülésből is van ikres?

Bécs:
Szerintem ezt is kihagyjuk. Márcsak azért is, mert a benzinköltséggel együtt ugyanott vagy, mintha itthon vásárolnál.

Letty!
Üdv miköztünk! Azért a 4. gyereket is bevállalni már bátorság kell.
Na, puszi mindenkinek.

Annamari
18+2

KépKép

Kép
bannamari
Budapest XIII. kerület
 
 


Annamari!
Én úgy tudom, hogy nincs ikres autóülés.
Hogy, hogy nem kell babakocsi?
Akkor, hogy oldjátok meg a sétát?

Vanda!
Persze, hogy teszek majd fel képet a 4D után.Kép
Már nagyon várom a szerdát.Kép

Judyt
13+6

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Szia Pipocska!

Jól belehúztál a levélírásba, de jó volt téged olvasni Kép

Az ünnepek alatt elutaztunk. Mindkettőnk szülei vidéken laknak, így meglátogattuk őket Karácsony alatt. 24-28-ig így vendégeskedtünk Kép Kép
A Szilvesztert már Pesten töltöttük, kettesben, azaz háromasban. Kép Pocok nagyon aktív volt, szerintem nem is volt még ilyen napja. Egész este rúgdosott. De úgy, hogy szinte folyamatos volt estétől hajnalig. Pedig nem is buliztunk, csak TV-ztünk. Kép Nem is tudom, hogy aludt-e egyáltalán, mert ha abba is hagyta egy rövid időre az max. fél óra lehetett Kép Azt hittem ezek után 1-jén egész nap szunya lesz, de folytatta Kép Azért tegnapra már belustult, ma se nagyon éreztem még Kép
Gábor is megérzte már Pocok rugásait, először 28-án Kép Kép Nagyon boldog volt Kép

Genetikai UH-n voltunk már, minden rendben van, AFP 1.1 MOM lett. Többet vártam az UH-tól, azt gondoltam, hogy nagyobb és jobb gép, mint ami a doki rendelőjében van, de nem. Kép A párom bejöhetett, úgyhogy vigyed nyugodtan Kép A neme még nem derült ki, de már nagyon szeretném tudni Kép

4D UH-ára szeretnék menni, én is jan. végére terveztem Kép A napokban akarok bejelentkezni a Praxis-ba. Úgy szeretném, ha szombatra sikerülne, mert a férjemnek az volna jobb, mert így év elején nagyon sok a munkája, és hétközben nem lenne könnyű elszabadulnia.

A felkészítőre én is szívesen járnék, de szerintem a maira már nem fogok tudni elmenni. Mi lesz a mai témája? És ezután minden hétfőn lesz? Tudod a pontos "műsort"?

Ja, kérdezted még a "tekerés" érzést, na én olyat nem érzek, nem tudom nálad mi lehet, de biztos valami különleges produkciót végez a baba Kép Kép
Nekem keményedni szokott néha, te érzel ilyet???

Remélem minden kérdeésedet sikerült sorra vennem. Kép

Akiren (19+4) vagy +5nap
akiren
 
 


Judyt!
Jol olvastam, szerdan mesz 4D-re? En ugy dontottem, hogy februarban megyunk majd, a 18 hetes genetikai uh azt januar vegen csinaljak, es ott kimarad par het, na akkor szeretnek elmenni. Hatha vegre megmondjak, hogy fiu-e vagy lany.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Bannamari,
autósülésből nincs ikres, abból kettő kell....
De mivel a hordozót kb. 9 hónapos korig használhatjátok csak szerintem nagyon jó állapotúak vannak használtan is. Szerintem nézd meg a babaszoba.hu-t - itt nagyon sok autósülést, babakocsit, ruhácskákat kínálnak képekkel, adatokkal. (én rengeteg használt rucit vásárolok itt) vagy esetleg kérdezd meg a védőnőt, nincs-e a körzetében ikres anyuka, aki túl akar adni a dolgain, mert már nagyobbak a gyerekecskék.

Kata
kátyuska
 
 


Sziasztok!

Judyt!
Tényleg úgy írtam, hogy még gondolkodunk rajta, hogy kell-e babakocsi, de nem is ez az igazi kérdés. Inkább az, hogy újat nem vennék, mert nem valószínű, hogy majd még kelleni fog. Sétáltatni, persze, szeretném vinni őket.

Kata!
Ez a védőnős dolog, jó ötlet. Jövő héten meg is kérdezem, ugyanis akkor jön háztűznézőbe a védőnéni.

Annamari

KépKép

Kép
bannamari
Budapest XIII. kerület
 
 


PipocskaKép
Most látom, hogy aggódtál értemKép Ez jól esett, köszi.

amint látod jól vagyunk mindannyian, a rosszulléteim???? Ha, ha, ha,,... néha annyira rámtör, hogy képtelen vagyok állva maradni, le kell üljek vagy feküdjek. Csökkent az intenzitása, a buszon már nem kell a zacskó Kép , de azért még mindig érzem a gyomromat a nap 24 órájában. Sajnos..... És ez a nyálzás és ez az édes iz a számban????

MEGŐRJíííííííT, már annyira utálommmmm....... és semmi, de semmi sem izlik, még mindig.... Úgyhogy fuccs volt a karácsonyi nagy fincsi ebédnek, pedig a kaja tényleg marha finom lehetett Kép

AnnamariKép
Sajnos a miómával egyelőre nincs mit tenni. A doki már régen kiszúrta, csak akkor kell műteni, ha panaszt okoz. Az UH-s doki azt mondta, hogy ez sajnos még nőni fog a terhesség alatt, de egyátalán nem lényeges, csak oda kell rá figyelni. Szülés után összemegy és ha panaszt okoz, akkor kell kivenni... És hát reménykedjünk abban, hogy nem lesz semmi gubanc vele a következő hónapokban, amig kismanó odabenn van.
Hát ennyi...

Megnéztem a kinai naptárt. Hát lehet benne valami! Születési időre és fogamzási időre is beirva fiút mondott és lám fiam lett 2002-ben, most meg lányt mond. Hát REMÉLEM is! Aztán anyukám és az én születésemet irtam be és az is bejött, lány lettemKép, tesóm születését és fia születési dátumát is beirtam és fiút adott ki!

Puszi
MJ-Móni
12+3
mj__móni
 
 


Judit!
Azért megyünk most, mert még szeretnénk, ha mind a két picur elférne egy képernyőn.Majd megyünk később is 4D UH-ra.Kép

Judyt
13+6

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Csajok felelmetes, de nalunk az egesz csaladra bejott ez a naptar. http://www.chinagold.com/survey.asp
es fiut mond most nekem. Legalabb husz embert vegig probaltam, es bejott.
Megneznetek, foleg azok, akiknek mar van gyereke. Szeretnem tudni, hogy nalatok is bejott-e

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!

Látom mindenki újra nagy lendülettel belevetette magát a mindennapokba! Kép Gyorsan elteltek az ünnepek...
Én viszonylag jól bírtam a Szilveszter éjjeli kavalkádot...majdnem 20-an voltak nálunk. Bömbölő zene. A lakótelep minden részén tüzijáték. Na persze a mi erkélyünkről is ment... Kép bbbrrr....én nagyon félek tőlük, dehát ezek a hapik... Aztán hajnali 3kor elküldött egy "jó szemű" barátunk aludni, mert látta, hogy már alig állok a lábamon. Kép 1/2 4 körül el is szállingóztak az emberek. Nem bántam... Azt hiszem egy jó ideig nem rendezünk bulit nálunk. Kép

A kínai naptárnál az egyik fiút, a másik lányt jósolt. Kép Szóval nekem tuti bejön! Kép

Ahogy a vásárlásról olvasgatlak benneteket, teljesen beleéltem én is magam. Legszívesebben már mennék is, rendezgetném a dolgokat. Nekem rengeteg ruci maradt a Kisfiamról, úgyhogy az első hónapokban nem lesz gond az öltözködéssel. De ha Kislány lesz, akkor már bajban leszünk, mert sok matrózos, focis, autós rugi van... Na sebaj, a bodyk így is jók. Kép 56-os ruhácskákat szerintem se nagyon vegyetek, szinte rögtön kinövik.
Még a babakocsival vagyok bajban, mert régen nem volt autónk, most meg van és azzal járunk sokfelé. Ezt a babakocsit meg nem lehet autósülésként is használni. Szóval még így is lesz mit beszerezni...

Mj-Móni!

Örülök, hogy jól vagy, már én is vártam, hogy jelentkezz! Kép

Na megyek dolgozni, mert annyi meló lett... Kép

Jaaa! És a legfontosabb!!!
Akárki, akármit mond, tegnap reggel a Picurkám ébresztett, két tökéletesen érezhető rúgással. Kép

Puszi Mindenkinek!

Viki(14+0)
vikó
 
 


Boldog újévet mindanyiótoknak! Kép

Én megnéztem ezt a kínai naptárt, hát nekem fiúnak kellene lennem, az öcsémnek pedig lánynak. Szóval ez nem jött be. Nekem most az egyik naptár lányt jósol, amit Vanda küldött az pedig fiút. Tehát okosabb nem lettem, de igazából mindegy is!

Krimo
Nem gondoltam, hogy túl vagy rajta, szerintem nem is lehet ilyen hamar. De annak örülök, hogy a jövőbe próbálsz nézni, mert az fog előre vinni. Duplán drukkolok, hogy minél előbb sikerüljön csatlakoznod hozzánk.

Vanda
Várom a leveled! Én reggel elhatároztam, hogy reggelente iszok egy fél kávét. Egyszerűen muszáj, és ennyi biztos nem fog ártani. Ma kezdtem, és sokkal kevésbé szédelgek, mint tegnap. De holnap megyek védőnőhöz, hátha neki lesz valami ötlete, hogy mit csinálhatunk még.

Puszi
Adri
adri77
 
 


Sziasztok!

Megvolt a reggeli tali a dokival, hááát nem fülig érő szájjal jöttem ki. Nagyon megnyugtatott volna, ha lett volna szívhang (6.hét 4. nap), de nem volt. Viszont nőtt péntek óta, ez legalább már vmi. Most azzal próbálom nyugtatni magam, hogy elavult UH-ja van a dokinak, persze ezt csak ránézésre gondolom így...

Ha valaki tud konkrét esetről, hogy még nem vagyok lekésve a szívhangról, az írja meg légyszi! Az ismerőseimnek ilyenkor már "rég" volt és az első orvosom is azt mondta, hogy ilyenkor már kellene lennie. Viszont halvány reménysugárként kapaszkodom abba az emlékembe, miszerint már hallottam volna későbbi észleléséről is.

Bocsi, ha túl aggódósra sikeredett a mondanivalóm, de tényleg le vagyok törve picit. Ráadásul 2 hét múlva lesz csak a köv. UH, addigra viszont lerágom a műkörmeimet is. ;)

F.
falina
 
 


SZia Ezvicc,

Hát nálam sajnos egyáltalán nem jött be, mert pl. engem fiúak gondol a táblázat illetve a számítóprogram....:-))) Pedig jó lett volna... Azért kipróbáltam és lányt mond nekem, bárhová is teszem a fogantatás napját... ez jó jel, mert mi annak várjuk. Bár ha annyira jön be Zsebinél, mint nálam. :-)))

Johanna

Kép
Kép
johanna1975
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?