Új privát üzeneted érkezett!

Viola, boldog névnapot!

Szandra, szólsz nekem, ha Anyukád esetleg megy még ikeázni? Lemaradt a karácsonyi bevásárlólistáról egy lapuleveles baldachin :shock:. Előre is köszi!!!!

Manka, ma egymásnak adtuk a kilincset a ferihegyi patikában - Te éppen beléptél, én rohantam, és csak később esett le, hogy az Te voltál...

Tényleg Lányok, úgy néz ki, hogy nem fogom megúszni a mandulaműtétet, még a tél folyamán meg kell(ene) válnunk egymástól. Van valakinek jól bevált gégésze? Tudom, hogy sokan, akik felnőttként estek át ezen azt mondják, hogy szülnének még néhány gyereket, de a mandulaműtétre nem vállalkoznának újra - hát én sem nagyon ragaszkodnék ehhez, de nincs más választásom, úgy néz ki :evil:

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata!
Szar, de túlélhető. Én 20 voltam (tegnapelőtt) mikor kivették. A taktikám az volt, hogy mikor hazajöttem a kórházból akkor anyu rántott hússal várt (műtét utáni reggel a kórházban is zsemlét kellett enni). És szinte folyamatosan inni kell kb 5 napon keresztül.

Dokit sajnos nem tudok mert már nem praktizál.

Megkérdezem anyut, hogy bevállalja e....

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Violának mi is nagyon boldog névnapot kívánunk!!!

Szandra,
beleférne még Anyukádnak az IKEÁ-ból egy karácsonyi süti forma/kinyomó készlet???? Levi rácuppant az Adri által sütött mézeskalácsra, egyfolytában nyaggat, hogy mikor csinálok neki....

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 

 
 


Viola nevében is köszönjük a köszöntéseket!!(igaz nem most tartjuk:)))
Átadom neki

Judit:örülök,hogy sikerült elmennetek a jégshowra:Drukkoltam:)

Mindenkinek szép napot.

Hajni és

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Szandra,

köszi :wink: , jelentkezem, ha eljutok odáig, hogy szükségem van rá!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Kata!
Ismered a Lymphomyosot cseppeket? Nézz utána, meg lehet úszni a műtétet az alkalmazásával!
Én most Sárának adom.
Puszi Gyöngyi
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi, néztem a neten ezt a cseppet. Te miért adod Sárának? Most ment a dokinénink, gennyes mandulagyulladása van Ábelnek, Luca követi néhány nap késéssel :-( antibiotikum :-(
Esetleg erősítésnek jól jöhet az antibiotikum után vagy felesleges, ha egyébként nem sok gond van a mandulájukkal? Vagy kérdezzek rá a dokinál?

köszi
Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Emőke!
Én a Sárának az orrmandulája miatt adom, mert mindig annyira beduzzad amikor náthás, hogy legalább 1 hónap kell a betegség után, hogy helyreálljon. Úgy tűnik, hogy a legutóbbi náthát nagyon könnyen átvészelte: manduladuzzanat nélkül.
Alapvetően a nyirokszervekre van jó hatással a szer.
Tüszös, gennyes mandulára mindenképp kell az antibigyó,de segíthet a szer akut esetben is. Ilyenkor 2 órán át 10 cseppet lehet adni negyedóránként. Ha alapvetően nincs gond a mandulákkal, akkor hosszútávon szerintem nem érdemes.
Van egy gyógyszerésznek tanult tanárnénink a suliban, nekik kifejezetten mandulaműtétek megelőzésére ajánlotta a homeopata orvos, de ebben az eseteben naponta 2X 8 cseppet kell adni a gyereknek (felnőttnek 3X 15 csepp asszem)
ágyöngyi
 
 


Emőke, Gyöngyi!

Mi is ezt adtuk (kúraszerűen) Zétinek az orrmandulájára. Sztem hatásos.

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Orsi!

Nekem is van jó pár formám, ha gondolod...no meg mi használjuk sütihez a gyurmás formákat is :wink:

Én idén nem akartam mézest sütni, mert bevallom nem a kedvenc sütim...aztán rájöttem milyen önző vagyok, hiszen Zéti imádja (amúgy nem igazán sütis)...holnap süthetem a 2. adagot neki :lol:...nem bánom, mert a díszítése viszont jó móka nekem :D

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Emőke

Jobbulást Ábelnek,gyorsan gyógyítsd meg mert betegen nem olyan jó várni a Jézuskát.
Viola is beteg,elkapta a Diától...

Mindenkinek jó készülődést.

Hajni és

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Az előbb olvastam egy cikket,és meglepő dolgot írtak.
Egy heves gyógyszerésszel készült riport,és azt mondta,hogy
5 éves kor alatt TILOS a gyerekeknek MÉZET adni!!!!

Azt hiszem ennek még utána kell néznem.
Szerintetek?

Hajni

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Szerintem hülyeség, bár én nem vagyok gyógyszerész.

Edó ugatva köhög és két napon keresztül 38 volt, most estére Tami lett 38 fokos láz birtokló. Tökömkivan :(. Ja és Tami még tegnap reggel "pisilt" a fenekén. Ezt még megspékelendő, tesóm eltörte a kezét.

Azt hiszem pont jó, hogy lassan vége az évnek.

szandrakiss
 
 


neves gyógyszerészt akartam írni:))

Szandra:Kitartás,és jobbulást a lányoknak.

H

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Gyöngyi,

Utánaolvastam ennek a cseppnek és azt írja, hogy immunerősítésre is jó. Az elmúlt 3 hónapban háromszor volt tüszős mandulagyulladása Zorkának és nekem gyanús az orrmandulája is, mert amikor beteg, akkor iszonyúan horkol. Meg betegség után még elég sokáig. Vetettem a zurammal ilyen cseppet, mi bajunk lehet alapon. Szerinted a 3x15 cseppet adjam neki, amit ír a tájékoztató? Mennyi ideig?
Vendég
 


Jobbulásat minden betegeskedőnek!

Kép

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Szandra,

Jobban vannak a csajok? Jobbulást Nekik!!!

Adri,

SZuperjó kép, édesek a csajok!Milyen 2csajos anyukának lenni? :lol: :lol: :lol:

Mindenkinek NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT kívánunk!
Vendég
 


Judit!
Köszi kérdésed, senkinek nincs láza :), Edó hangja elég érdekes, tök rekedtes és még köhög de ma már nagyon jó kedvük volt. Tami hasa sem fájt már, ebédre paradicsomos tésztával terheltem meg a pocakját, mert holnap tuti nem fog diétázni és így ha ma is rosszul lett volna akkor mondhattam volna neki, hogy nem lehet de így ehet, ihat amit jónak lát (persze a fél szemem rajta :) ). Hamarosan kezdődik az éjszakai fa díszítés :D :D :D :D

szandrakiss
 
 



Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kép

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Nagyon elvagyok maradva... bocsi! A névnaposokanak Sok Boldogságot utólag is!

Bogi rendbe jött, nem köhög, hála az antibiotikum kúrának, kedden ment, szép volt este az ünnepség, bár az angyalka is beteg volt, mint ahogy a fél csoport is... Bogi az elején nem állt be, csak a végső szereplésre fűztük be..szégyenlős volt.. vagy a sok itthonlét..ki tudja?! De nagyon aranyos és megható volt az is amit láttunk. Látni a saját gyermeked szerepelni, mindegy mit csinál ( nagyjából..), de édes!
Csütörtökön már nem is ment, mert összevont csoportok voltak csa, és nem akartam újabb bajokat hazacipeltetni..- :cry: lizinek még néha szívom a nóziját.. és kari ajándéknak most váltottam ki egy 7000Ft-os csomag gyógyszerszettet az arcüreggyulladásomra.., de remélem használ már végre!
Apa sikeresen vette a vizsgákat, megérte neki hajnali 3-kor kellni, hogy tanulhasson, de elég megterhelő volt a családnak... stressz ügyileg, így igazából most kezdek csomagolni még, na jó a müllerbe csomagoltattunk, de ott muszáj volt a játékok miatt, mert már Bogi így is talált kari ajándékokat, ráadásul olyat ami nem is az övé..no és magyarázkodtam.. sőt az annapetis mesekönyvből olvasok azóta minden este... sőt már a hangszereket is oda kellett adnom, hogy nyugiba legyenek egy-egy pillanatban..

Kata! Bocsi, de nem is figyeltelek.. (patika)

Emőke! Szandra! Hajni! Jobbulást a betegeskedőknek!

Éva! Én még nem is sütöttem mézeskalácsot, pedig már régóta szerettem volna..de szerintem már késő..., anyósom mindig megelőz, már két hete hozott Bogi amikor együtt sütöttek. De persze alig fogy.. na jó a gyerekek szeretik. Én a keményebb ropogósabb változatát jobban szeretem... :wink:
A bejglit pedig már tegnap elhozta, igaz a csokis már el is fogyott.
Eszembe jutott, hogy tavaly is már egy régi műfenyőt tettünk be, szerintem marad ez is, de nekem is hiányzik az igazi fa, de a kertbe már nem tudjuk hova kiültetni...

Adri! Aranyosak a lányok! Igaza van Orsinak, már nem annyira hasonlítanak egymásra...

Judit! Hogy bírta végül Zorka? Tetszett neki az előadás?

Na befejezem, mert lassan már novella lesz :lol:

Mindenkinek Nagyon Boldog Karácsonyt Kívánok!
Manka
mankalak
 
 


Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánunk szeretettel!

Emőke, Feri, Ábel és Luca

ui: reggelre meghozták az angyalkák a fát. Ábel reakciója "anya, izzó fénylik a fán" :-) Reakció 2: "de anya, hát a fa alatt nincs is ajándék" :-))))

Kép

Kép


Kép
birdie
 
 


Emőke:Mutattam a lányoknak a képet,hogy már nálatok is járt a jézuska,nálunk is reggelre jött.Viola megnézte a képet,és azt kérdezte,hogy "Ábel és Luca miért nem kapott ajándékot?":)
Mondtam neki,hogy biztos majd este megy.Nekünk már hozott ajándékot is,mert délután megyünk anyukámékhoz,és ott is olyan ajándékot kap ami kapcsolódik ahhoz amit tőlünk kapott...l

Viola meggyógyult,kicsit még köhög de már nem vészes.

BETEGEKNEK JOBBULÁST!

MINDENKINEK NAGYON BOLDOG KARÁCSONYI ÜNNEPET KÍVÁNUNK!!!
(én nem vagyok ilyen ügyes,hogy szép karácsonyi képet tudjak felrakni:))

Dia,Viola,Hajni,Gábor

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
Meséljetek, hozzatok képeket!

Nálunk az volt a koreográfia, hogy apukám elvitte a lányokat délelőtt. Így volt időnk mindenre, feldíszítettük a fát, stb. Mikor hazajöttek akkor jött a Jézuska. Hát volt nagy öröm. Tamaránál a dömper volt a sláger, egész este abban kellett tologatni. Zorkánál meg Ariel Barbie. De mindennek örültek. Jó volt látni őket. Életemben először sütöttem bejglit, azt hittem, hogy nem lett jó, valahogy nem tetszett első ránézésre. Pedig ki sem repedt. De olyan isteni finom lett!!A csokisra azt mondta az uram, hogy ilyen jó csokis bejglit még sosem evett. Anyukám meg közölte,hogy ezentúl minden évben én süthetek...hurrá:)

manka,

Szuperjó volt a Disney on Ice, én nagyon élveztem :lol: :lol:
Zorkának is tetszett,de kicsit hosszú volt. A második részt már nem-nagyon bírta. Másfél órás volt, egy óra után volt szünet.
Vendég
 


Judit!
Jöhetnek a receptek :)
Az szuper ha sikert arattak az ajándékok :) , te is tegyél képeket gondolom készült pár :wink:

Egyszer mi is megnéztük Tamival, szerintem ő is 5 éves volt és ue volt a szitu, szünetig jól bírta utána már elfáradt de tényleg jó buli :)

Nálunk úgy zajlottak az események, hogy reggelre volt feldíszített fa az angyalkáktól. Zsolt dolgozott :( , mi átmentünk anyukámhoz és ott volt Jézuska, olyan édesen könyökölt a Tami az ablakban, hogy lássa hol járhat. Szuper ajándékokat kaptak (csajszis foglalkoztató füzet, tánc szőnyeg). Egyszerre értünk haza a Zsolttal este és láss csodát, itt is volt a Jézuska addigra. Taminak Polly Pocket baba, és távirányítós autó volt a favorit, Edónak a gitár. Nagyon édesen örültek mindennek, szerintem eddig ez volt a legszebb karácsonyunk (igaz mindenki szerint). Ja és volt fa előtt együtt éneklés, cukik voltak.

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek jól sikerült a karácsony! :lol:
Nekünk jól! :lol: Együtt dísztettünk, sütöttünk, főztünk aztán izgatottan öltözködtek, szépítkeztek a csajok a Jézuska váráshoz. Nálunk is volt éneklés, előadás és örömködés az ajándékoknak.
Csak az rontotta el, hogy a Sárának 2 napja fáj a hasa - sajnos ő ilyen hasfájós, valszeg túlterhelte a gyomrát (és nem lesz igaza Szandrának, aki kilátásba helyezte a hasmenést :? :wink: :wink: )


Judit!
Gyerekeknek 2X 8 cseppet kell adni hosszabb távon.
ágyöngyi
 
 



Sziasztok!

A Karácsony nekünk is szép volt, csak "rohanós", de tanulva ebből, illettve sok másból is, most már tudom, hogy jövőre határozottabb leszek és se anyumékhoz se anyósomékhoz nem megyünk át 24-én ( bár erősen magamra haragíthatom a család többi tagját, de most már szerintem megértik ők is, hogy külön család vagyunk..annak ellenére is, hogy egymás közelében lakunk.. )mert mire este 8 felé hazaértünk, a fának még örültek, de az ajándékokat Bogi már úgy bontotta mint egy robot...
De azért nagyon örültek a sok játéknak, a filceknek..stb. Kedvenc az úszós, fürdős baba közel azonos tudással, ruhával.


Más! Megint tevrezek partyt, most január 4-én tartom és mindenkit szeretettel várok! Időpont miatt megint lehet, hogy 2 lesz, egy délelőtti és egy délutáni! Gyertek el, ha másért nem akkor bulizunk egyet a gyerekekkel...
De lesznek meglepetések is, sőt mivel a tupper idén ünnepli 20. szülinapját sok kedvezmény is lesz, és extra napnak tűzték ki a jan. 4-ét! Ha kisorsolnak lehet, hogy szerencsénk lesz.. én már jártam úgy, hogy a vásárlómnak nem kellett fizetnie semmit mert ajándék volt a vásárlása! Vagy tudok olyat akihez ellátogattak a központból és aki 2 vagy több terméket rendelt csak az elsőért fizetett... tehát, ha eddig nem voltál, most érdemes eljönnöd, kár kihagyni egy ilyen lehetőséget!!! Most úgy tervezem, hogy ti is nyugodtan kipróbáljátok a termékeket munka közben..stb.
Csak annyit még, hogy szuper áron lesz a maxi mix, Késakció van! és Lehet újra rendelni nokedliszaggatót akciós áron!
Puszi mindenkinek!

Anikó! Milyen lett a második Barbies tortád? Kaphatok receptet? Hamarosan nálam is aktuális lesz a sütés, és meglepném vele Bogit!
mankalak
 
 


Na jó hozok képeket, hátha kedvet kapnak a többiek is:)

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Judit,
jóóók a képek :)
Én még nem töltöttem át a gépre őket...

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Tamaráknak és Tamásoknak boldog névnapot kívánok!
Kép
ágyöngyi
 
 



Szandra,

Én sosem tudom, hogy végülis ezt vagy a májusi Tamarát tartjátok, vagy mindkettőt:) Mindenesetre BOLDOG NÉVNAPOT Taminak:)

Anett Tamarájának is BOLDOG NÉVNAPOT!:)

Mi májusban ünnepelünk. Elég volt idénre a születés, névnapokból:)

Látom sikerült meghoznom mindenki kedvét a fénykép töltögetéshez... Hahóóóóóóóóóóóóó!:)
Vendég
 


Judit, lásd kivel van dolgod: :lol:
Ez még céges mikibuli:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Tamaráknak kicsit megkésve:Boldog Névnapot Kívánunk.

Jók a képek,én azt hiszem majd csak a FB töltök fel.Nekem nem sikerül annyira lekicsinyíteni,hogy ne írja azt ki,hogy nagy a képek mérete....Próbálkozom azért.....


MINDENKINEK NAGYON BOLDOG ,BÉKÉS ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK!!!!!

VIOLA,DIA,HAJNI,GÁBOR

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Felnőttkorom legnyugisabb karácsonya volt az idei. (Lehet, hogy minden évben szülnöm kellene karácsony előtt???? :lol: :lol: :lol: )
23-án miután elaludt Dóri, Katával feldíszítettük a fát. Reggel szépen felöltöztünk az emeleten, majd nagy meglepetés várt minket lent. Az angyalkák itt jártak az éjszaka, és elhozták a karácsonyfát, valamint az ajándékokat. Egy kis játék, és reggeli után bementünk anyuékhoz, és már ott is jártak az angyalkák. Dóri nagyon örült az ajándékainak (Nagy Micimackó, baba babakocsival, szájharmónika, spriccelős vonatok, pecsétek, mini habverő és ruhák) Katát az anyatejen kívül más nem nagyon izgatta, bár már nagyon érdeklődve figyel
25-én átjöttek Éviék, és jót játszottak a gyerekek. A következő nap is sok játékkal és pihenéssel telt. Úgy élveztem, hogy nem kell sehova utazni, és megállás nélkül rohanni egyik rokontól a másikig.

Mindenkinek boldog új évet kívánunk!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Hát én nem mondhatom ugyanezt el, mert mi viszont rohantunk.... A fát nekünk is meghozták az Angyalkák már 23.-án, aztán 24.-én ebédre mi is mentünk Anyuékhoz (Adriékkal együtt), de a délutáni alvásra jöttünk haza, míg Levi aludt, ide "megérkeztek" az ajándékok. Itt is volt nagy öröm, de a végén már azt sem tudta minek örüljön jobban... Aztán 25.-én indultunk volna Szolnokra Anyósomékhoz, fullra megpakoltuk a kocsit, majd ezekután nem indult el... bebikáztuk, végre elindultunk. Ott is pörgés volt, jött ugye oda is a Jézuska. Ott aludtunk, reggel rohantunk haza, ezerrel csomagoltunk, mert 27.-én Zoli indult ki dolgozni Ausztriába. Épp mikor búcsúztunk el Tőle, Levi egy laza mozdulattal rácsukta a kezére a kocsi ajtaját, így én indlhattam be vele a Heim Pálba, rötgen, szerencsére nem tört el... 4. napja vagyunk szalmák, de Levi egyre jobban kezdi zokonvenni, hogy Zoli nincs itt, Anyukámmal folyamatosan dühöng, verekszik, teljesen ki van fordulva magából... remélem ez nem marad így...

Na van azért néhány képem is:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Jók a képek:)
Micsoda topik-tali volt ma a Lidlben:)))

Adri,

Hát hajrá:) A jövő karácsonyi szülést még összehozhatjátok simán:)

Évi,

Anikó mondta, hogy a kartondoboz, amiben a Miku csomagok voltak a Tied és kéred vissza. Azóta is a kocsimban van, nem dobtam ki:) Valamikor bedobom. Meg itt maradt a Miki zsák is, asszem az Orsié?!

manka,

Tőled meg maradt egy plusz méz. Nincs gazdája?:)
Vendég
 


Sziasztok!

Szépek a képek, a gyerekek, a fák és az ajándékok :D Örülök, hogy mindenkinek kellemesen teltek az ünnepi napok.
Nekünk is szuper 1,5 hetünk volt. Feri ünnepek előtt már keddtől itthon volt, azt hiszem ezt rendszeresítjük, mert így igazán nyugodtan készültünk a karácsonyra. Az utazgatások (road show :-) ) és betegeskedés ellenére nyugodt, szép karácsonyunk volt. :-)

Egy kérdéssel jövök még idén :-) Van tapasztalata vkinek emeletes ággyal? Mármint a kérdés arra vontakozna, hogy egy 3,5 és majd 2 éves elhelyezése emeletes ágyon. Luca már nagyon kezdi kinőni a kiságyát és emeletesben gondolkozunk. Még több verzió van, "galériás" emeletes apácaráccsal mindkettőnek, lépcső nagy szögű, hogy tudjanak hálózsákban tipegni (én efelé hajlok, de ezt csináltatni kell). vagy a hagyományos emeletes, egy lent, egy fent.
Szóval minden tapasztalat érdekel :-)
Mára pedig jó bulizást, aki pedig a pihenést, az új évre "rákészülést" választja - mint mi :-) - azoknak pedig jó pihenést :-)

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Kívánok Mindenkinek jó egészséget és biztonságot az új esztendőre!

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Csudaszépek a gyerekek - és nagyot nőttek :shock: :shock: :lol: :lol:

A karácsony nálunk is jól telt, de most 2 napja felváltva hánynak a csajok :cry: :cry:


B.U.É.K!
ágyöngyi
 
 


Boldog Új Évet Kívánunk mi is minden drága topikos barátunknak!!! Jövőre is legyen ilyen sok buli és még több CC :). Jó egészséget, sok örömöt, kevés banki ügyintézést, és kellő gazdagságot Mindenkinek!!

Tami, Edó, Szandra, Zsolt

szandrakiss
 
 


Emőke!
a hagyományos emeletes ágyhoz szerintem még kicsik. Gyöngyiéknek van olyan amit hallottam tőle az volt, hogy mikor beteg volt a "felső gyerek" akkor nehéz volt csekkolni, hogy mennyire lázas mert nem érte föl a Gyöngyi az ágyon. Persze biztos vannak jó oldalai is.

szandrakiss
 
 


Kép

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


BUÉK!

Betegeknek jobbulást.

Emőke,

Eszter emeletes ágyon alszik, majd Viki beszámol.
Én is egyébként hasonlóban gondolkozom, majd Zorkának szeretnék galériaágyat, alul íróasztallal, ha suliba megy.
Kisebbeknek van alacsonyabb fajta galériaágy, amin van leesésgátló, esetleg csúzdás és azt feléred lázméréshez, stb:) Viszont az hosszútávon szerintem nem nagy segítség, mert íróasztalt később nem tudsz alárakni. Esetleg ruhásszekrényt, játéktárolót...
Vendég
 


Emőke!

Nagyon élvezik a gyerekek az emeletes ágyat :lol: :lol: , de én még most 6 évesen is féltem fent altatni a Sárát - ismerve az ő mozgékonyságát :lol:
Hányós betegségektől rettegek, mert félek, hogy lehányják egymást - szó szerint :lol: :lol: , de mindig az alszik alul, aki épp beteg. Jó találmány, de elég nagynak kell lenniük hozzá.

Boldogat mindenkinek!!
Gyöngyi
ágyöngyi
 
 


BÚÉK!

Emőke,
Ancsinak emelt ágya van, kb 1 méter magasan alszik, Villő ágya alatta egy körbetámlás gyerekheverő.

Szuperek a képek, mindenkinek!

És jobbulást a betegeknek :(

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


BUÉK Mindenkinek!

Emőke!
Bogi tavaly kapott emeletes ágyat, nagyon magas volt, még ferde létra sem volt hozzá, simán felmászott, nem esett le róla, nagyon élvezte.., de én paráztam és vettünk hozzá kisebbítőt, vagyis félmagas ágy lett belőle..mivel kicsi a szoba ( folyton alakítom, utoljára 31-én..) így csúszda nélküli,de ferde létrás, ezen már Liza is jól közlekedik, lassan 1 éve, de őt még nem merném otthagyni.
Nekem mivel alacsony vagyok, még így is nehéz betenni, felemelni amikor már elaludt máshol..

Judit!
Azóta jött még méz.., úgyhogy most már nem annyira sürgős..ha kell maradhat..vagy akinek kellene még szóljon, ha egyáltalán ízlett...bár Adri jelezte, hogy Dóri szereti..

Szépek a képek, kicsit irigykedem is, mert nekünk megint nem lettek karácsonyi képeink.. :cry:

Más:
Akinek hasonló korú gyermeke van, mint nekem Liza, az légyszi írja már le mennyit alszik a gyerkőce, és hogyan, mert már nagyon-nagyon fáradt vagyok, és szeretnék átaludni 1 teljes éjszakát..., de Bogiból kiindulva, ez még több,mint 1 év.. Kép Kép Kép Kép Kép
mankalak
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: