Új privát üzeneted érkezett!

Böbe, Móni, Tina!
Köszi , hogy leírtátok, hogy valóban a gyógyszertől van hányingerem. Kapják be ezek a szar gyógyszerek is!!! Egyébként hány hónapon keresztül lehet a Clistilt szedni? Lehet minden hónapban egymás után is? Már teljesen fel leszünk ezektől tuningolva!
Na várom a köv. hónapot, most veszek PG/53-at, még úgysem próbáltam ki.
Most már elegem lett az egész próbálkozásból, mert már 1 éve szeretnénk babát! Lassan felkerülhetek én is a táblára! De ki csinálja a táblázatot? Nem lehet engem is felvenni?
Köszi!

Pupi
pupi
 
 


Böbe!Kép

Szomorú vagyok...Kép Pedig nagyon drukkoltam Neked! De kérlek szépen, ne kenődj el! Meglátod, gyorsan beköltözik egy angyalka a pocidba!Kép

Pupi!Kép

Én csinálom a táblát!
Írd meg az adataidat, és beteszlek a táblába!Kép
(mióta próbálkoztok, hanyadik cn-en vagy, hány naposak a ciklusaid, hány éves vagy, hol laksz, hogy szeded a clostit)

Z.

Kép
Kép
zituska28
 
 


Móni!

Nem hiszem, h. lenne ilyen...
De ha vki mégis tudna róla, az szólhat! ;)

F.
falina
 
 

 
 

Szia Dana
köszi a drukkot, rám fér!!!

Böbe
Fel a fejjel!!!
Sajnos tudom, hogy ici-pici a tüszőm.
Kép
Remélem tudnak segíteni, és hogy elég gyorsan! Őrület ez az állandó várakozás.

Jázmin
djázmin
 
 


Sziasztok! Kép

Mindenkinek köszönöm a támogatást! Jelentem, a nehezén már túl vagyunk, amikor 36,9-ről 36,5-re zuhant a hőm, én már tudtam, csak beletelt egy időben (3 nap Kép) míg elfogadtam/elfogadtuk. Tudjátok: Új hónap, Új remények! Kép

Tanácsot szeretnék kérni tőletek. Tegnap du volt egy kis barna, de este 10-re rendesen meg is jött. Most akkor számoljam tegnaptól vagy csak mától a ciklust? Ugyanis nekem eddig reggel jött meg általában és most teljesen meg vagyok kavarodva.

Pupi, ne legyen eleged a próbálkozásból! Jó az! Kép A páromnak nyáron megvettem a Kispapakönyvet, ami egy amolyan hogyan legyünk elbűvölő férjek a terhesség ideje alatt? szakkönyv, és annak az egyik fejezete szól erről a türelmetlenségről. Ott olvastam egy részt, amivel azóta is vigasztalom a párom: többmillió ember szívesen cserélne veled szívesen helyet, mert hónapokig védekezés és idegeskedés nélkül élhetsz nemi életet.... Kép Kép Szóval tessék így nézni! Kép Aztán jó dokit keresni és ha nagyon elkeseredsz, olvass át a megint megjött-be, ott vannak olyanok akik 4 éve próbálják és nem törnek le (nem töhetnek le) Fel a fejjel!

Jázmin! ez neked is szól! Kép

Ja és még valami! Írtam korábban, hogy nekem a closti - amikor szedem, abban az öt napban - erős hangulati ingadozásokat okoz (mintha tornádó söpörne a lakásban - idézet páromtól). Mondom neki, hogy megjött. Látom számol veszettül. Kérdem, mi az? Mondja: csak azt számolta, hogy hétvégére esik e closti, de most szerencsére nem ... Kép

Na befejeztem, mert már megint túltengek itt...

Puszi

Böbe
baba76
 
 


Bobe!

Jaj, nagyon sajnalom, de jo hogy tul vagy mar rajta. Sajnos nem tudunk mast tenni, mint remenykedni az uj honapban.
Kivanom, hogy mihamarbb baboca legyen a pocidban!

Zsu!

Nekem jovo szerdan lehetne drukkolni, akkor tervezem a tesztet. Az a 30. nap lesz. Addig meg ugysem jon meg, ha nem sikerult akkor sem, mert az utrotol ugyis kesik 1 hetet. Szoval meglatjuk.

Bobe, neked hany napra jott meg most?

pusz

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Drága Böbe!
A táblázat alja miatt ne idegeskedj, ott én tanyázom. Sőt, még a táblázatban sem vagyok, mert még nem engedi a dokim a próbálkozást sem. Tudom, hogy Téged ez nem vígasztal, de minden viszonyítás kérdése :-)

Amikor nekem este jött meg, levontam fél napot az ötből és 4. nap este kezdtem el szedni a Clostit !

Ági
agidomi
 
 


Dodo, köszönöm! Kép Én is babát kívánok neked, jövő szerdán meg remélem napsugaras napod lesz! Kép Nekem egyébként 29 napra jött meg... ami kicsit rosszabb, mint a babásodás előtt volt, mert akkor 28 napra jött meg... na mindegy, nem telhetetlenkedek! Az egy évvel ezelőtti novemberhez képest (amikor meg sem jött...) ez egy valódi sikertörténet. Kép

Ági, abszolút megértelek, amikor a vetélés miatt nem is próbálkozhattunk, majd megőrültem, csak teltek a meddő (szó szerint!) hónapok és vártam, hogy mikor engedik a dolgot.... Kép
Fel a fejjel!
Böbe
baba76
 
 


Sziasztok!Kép

Hamarosan én leszek a tábla alján, mert - bár a hőm még 37 volt -, de már elkezdtem barnázgatni, na meg csináltam egy szuperérzékeny tesztet és sajnos negatív.Kép
El kell fogadni, hogy ez a hónap nem a mi hónapunk volt, és "új hónap, új remények"Kép

Böbe!Kép

Én függetlenül attól, hogy reggel vagy este jön meg, azt a napot számolom első napnak!

Dodo!Kép

Nagyon drukkolok jövőhét szerdán!Kép

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Zita,

Sajnálom!!!!! Kép Kép Kép

Előre a karácsonykor értesítő babákért! Szebb ajándék nincs annál! Kép

Nem tudom, te hogy vagy vele, de én most már nem is sírtam, csak tudomásul vettem: ennyi, nem jön össze...

Böbe
baba76
 
 


Böbe!Kép

Én sem sírtam. Kicsit szomorúan, de tudomásul vettem...
Eljön a mi időnk is!Kép...Remélem, hamarosan!Kép

Sajnos mi lecsúszunk a karácsonykor értesítő babáról, mert nekem még kb. két nap mire megjön, és ált. 30 napos ciklusaim vannak...

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!
Böbe örülök hogy viszonylag hamar túltetted magad a csalódáson. Ha este jön meg én úgy szoktam számolni, hogy este telik le az egy nap, tehát este kell kezdeni. De ha nem számolod bele szerintem ennyi nem zavar be a closti szedésnél, amúgy is van aki a 2-3 vagy akár az 5. napon kezdi el.
Dodó.
Én nem várok jövő szerdáig, már most szurkolok addig is, jó?

Pupi!
A clostit lehet hónapokon át szedni, nekem mindig azt mondta a dokim hogy 6 hónapig szedeti velem, ha nincs hatás irány egy meddőségi központ. Hát ezt eddig kétszer megúsztam. Most is ezért fohászkodom.



Ági!
Téged miért nem enged a doki próbálkozni? Mert alacsony a progid? Hiszen arra van megoldás! Meddig akar váratni?

Sziasztok
Dana

Kép
danaaia
 
 


Dodo,
Nagyon szurkolok jövőhétre, remélem meg lesz az eredménye egy kétcsíkos teszt formájábanKép

Zita, Böbe
Nagyon sajnálom, pedig úgy szurkoltam értetek.

Ági,
Én sem értem, hogy miért nem próbálkozhattok. A dokid mit mond?

Móni

Kép
móni23
 
 


Dana!
Már több vetélésem volt, ezért most nem enged csak akkor , amikor megfelelő szintre megy fel a progi. Múlt ciklusomban 3x1 Clostitól sem volt elegendő és nem akar kockáztatni.Azt mondja előbb meg kell találnunk a megfelelő adagolást vagy módszert/II.Klinikán most ez a trend !/
A múlt héten, amikor megkaptam a labor-eredményem,kérdeztem hogy ezek szerint továbbra is "tűzszünet" ? Azt mondta, hogy UHkor megbeszéljük, hogy mi lesz - de szerintem csak nem akart tovább rontani az amúgy is szar /bocsánat/ lelkiállapotomon, nagyjából sejtem mit fog mondani.
A pótlásról is kérdezem holnap, mert eddig próbálkoztunk Utroval és Duphastonnal is, igaz csak miután + lett a teszt, de mindig vetélés lett a vége. Amit itt többen csinálnak -pótlás 15. cnaptól- még nem próbáltuk..
Különben mondta, hogy lehet "ez egy hosszabb folyamat lesz" . Szó szerint idéztem.
Majd meglátom holnap.
Ági
agidomi
 
 


Agi!

Kitartas neked. Remelem azert hamarosan engednek ujra!

Koszonom a sok drukkot, de egyelore nem elem bele magam, de sirni biztos nem fogok. Sajnos azt nem birom egyelore elkepzelni, milyen az ha babas az ember, es hogyhogy nekem sikerulhet, ugyhogy nem sirok. Tudomasul veszem, aztan kesz.

Bobe, en is ugy szamolnam, hogy akkor ne 3. nap reggelen vedd be az elsot vagy mikor kezded te, hanem este.


Zitus!

Itt is KépKép

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Ági,
Kívánom neked, hogy a doki holnap vmi jó dolgot mondjon és lehessen már akciózni, vagy vmi konkrét dolgot adjon amitől Ok lesz a helyzet már!

Böbe, Zita
Sajnálom, hogy ez a hónap sem az volt.
A karácsonyi ill. újévi ajándéknak nagyon klassz lenne!!!!
Felvennél engem is a táblázatba?
27 év, 5.cn, rendszertelen ciklus, 2004 szept óta, Closti 3.naptól napi 1db 5 napig, már van egy 1,5 éves kisfiam Closti segítségével, Tatabánya
Köszi előre is!

Dana
Mi legalább annak örüljünk, hogy már van kivel babáznunk...
Biztos bejön a Closti most is!!!

Dodo,
Kíváncsian vájuk a szerdai pozitív eredményt!

Böbe,
én is 3. nap estétől kezdtem el szedni.
Így legalább nem kell figyelnem arra, hogy egyek előtte vmit, mert éhgyomorra nekem rossz.

Most már nagyon sokat írtam, bocsi...

Üdv
Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Zita!
Köszi hogy felkerülhetek a táblára.
2003 november óta próbálkozunk. 29 éves vagyok. Abonyban lakom. 28 naposak a ciklusaim. 5. naptól szedem a clostilt. Mi az a cn? Nem tudom mit kell erre írni. Bocs hogy nem értem.

Böbe és a többiek!
Köszi a nyugtatást. Kénytelen vagyok még nem tudom, hány hónapot várni. A munkahelyemen már csak azt mondom, hogy selejtes vagyok ilyen téren. Csak röhögnek a többiek, de rendesek.
Azért jó ide írni, legalább megnyugszik az ember. Mondjuk a férjem is nyugtatgat állandóan.
Üdv Pupi
pupi
 
 


Szia Pupi!
A selejtes érzést szerintem itt mindenki jól ismeri sajnos.
A cn azt jelenti, ciklusnap, azt kell megadnod hanyadik napon tartasz éppen.
Ági!
Várom a híreket! Mi volt ma a dokinál? Mit mondott? Remélem ráért végighallgatni téged.

Szurkolás megy mindenkinek.
Puszi
Dana

Kép
danaaia
 
 


Judytról tudtok valamit? Régen járt erre, pedig már nagyon kiváncsi lennék, hogy tényleg ikrei lesznek-e.

Ma vagyok a 8. cn-on. Pár napja fájdogál a bal petefészkem. Ilyen korán ti is érzitek már az érést?

F.
falina
 
 


Sziasztok!
Megtörtént az UH és a beszélgetés a drága doktorommal.
UH: két db tüsző érik, egy 22 mm és egy 15 mm, nyálkahártya 8 mm, a dokim szerint lehetne vastagabb...
Beszélgetés: védekezés- szerinte nem kellene kockáztatni, mert "ugye még egy rossz élményt maga sem akar?" Mindenképpen meg kell várni a vérvétel eredményét, 2 tüszős ciklusban még nem volt progi-vizsgálatom, és egyszer azt mondta hogy külön-külön termelnek progit és az összeadódik. Hát ebben bízzunk, úgyhogy egy hét múlva az első vérvétel....
Kibírom valahogy, mert egy-két hónap még mindig kevesebb mint egy vetélés után megint várni...ezzel vígasztalom magam. Tulajdonképpen erre számítottam, nem ért meglepetésként a válasza.
Kérdeztem a progi-pótlást is ciklus közepétől. Azt mondja megoszlanak a vélemények és ő inkább azt szeretné, ha a sajátomat fel tudnánk tornázni... le lettem szerelve ezzel.
Úgyhogy ezt ki kell bírni, bármennyire is szeretnék már belekezdeni. Remélem jó lesz a laborom és akkor már csak 2 hetet kell kibírnom és felkerülhetek a táblázatba ...
Addig is jövök hozzátok és ezerrel szurkolok mindenkinek.

Falina!
Szurkálhat 8.napon. Mikor kell UHra menned?

Ági
agidomi
 
 


Sziasztok!Kép

Lányok! Ha 14 cn-en 9,5 mm-es nyálkahártyám és 18 mmm tüszőm volt és mégis megjönne most, akkor a doki szerint kezdjem el 2. naptól szedni a clostit 5 napig esténként.

A kérdésem, hogy az olyannak is jó, akinek elég nagy tüsző érik amúgy is???

Vagy több dologra is jó a closti???

Nekem miért ajánlotta, mert első hormon vérvételemre csak jövő héten megyek akkor is csak progeszteront meg prolaktint néznek 24 cn-en???

Mea
mea
 
 


Mea!
Progi pótlásra is adják a clostit. Nekem is volt rendesen peteérésem mégis kaptam. Azonban nagyon kell figyelni, mert engem pl túlstimulált a gyógyszer és ezért nem lett tüszőrepedésem!!!! Azelőtt ezt mindig éreztem is ciklus közepén, amikor szedtem a clostit soha. Az elmúlt másfél évben 5 hónapon kersztül nem szedtem a gyógyszert, ebből 4x megtermékenyültem (ráadásul azonnal) Amikor meg szedtem hónapokig nem történt semmi! Lehet, hogy csak merő véletlen volt, de szerintem nem mindenki reagál ugyanúgy erre a gyógyszerre!

Ági!
Nagyon jók az eredményeid, remélem, a progid is rendbejön, és akkor jössz a táblára. Az első lépést mindjárt megteszed Kép

Falina!
Mint korábban írtam nekem is fájt állandóan valahol a petefészkem, de semmi nem derült ki miért. Az is lehet, hogy korai tüszőrepid van. Mikor mész az orvosunkhoz?

T.
vtina
 
 


Sziasztok,

Ma vagyok a 6cn-on. 3 napja szedem a Clostit. Tegnap vettem PG53-at. Ma nagyon kristályos lett.
Mitől lehet ez?
Lehet, hogy Closti mellett nem jól mutatja ki a dolgokat?

Ági,
Szerintem is rendbe jön a progid hamar !

Falina,
Múlt hónapban én is a 8.napon kezdtem érezni a fájdogálást (olyan mensi görcs szerűen), majd 3 nap múlva teljesen elmúlt.
A dokim nem tudta pontosan megmagyarázni, hogy mi és miért fájhatott. Jó mi?
De azért még bízom benne... Az első babánkat neki köszönhetjük.

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Tina!
30-án, a 12 cn-on megyek a dokihoz. Múltkor, mikor nézte a 10. napon még érőben volt a kicsinyke tűszőm, a 14. napon viszont már megvolt a tűszőrepi. Ez még nem korai repi, igaz?!
A korábban említett méhfájdalmaim closti óta nem jelentkeztek (lekopogtam), helyette van pár napja a petefészek feszítés csak hogy ne unatkozzak...

Cirmi!
Első babád is Clostis?

F.
falina
 
 


Tina!
Remélem igazad lesz, már úgy érzem rámférne valami jó eredmény! Te meg nagyon vigyázz magadra!

Cirmike!
Jól saccolok, ha azt mondom, hogy 24-25.nap körüli volt az elmúlt ciklusod? Mert peteérés környékén,pár napig nekem is van ilyen mensigörcs-szerű fájdalmam...

Lánykák!
Azért hétvégén a romantikának is kéretik teret engedni, Closti, hőmérő, PG53 -ezeket háttérbe szorítani, ha lehet!
Legyetek jók!

Ági
agidomi
 
 


Falina!
Az teljesen idejében levő tüszőrepi volt. NyugiKép
A feszítés meg lehet, hogy azért van, mert nő(nek) a tüsző(i)d Kép

Mindenkinek romantikus akciózást. Én ebből most kimaradok, amíg nem mondja a doki, hogy minden ok, addig nem merünk Kép Van erre valami "Szentírás"?
T.
vtina
 
 


Dana!
Köszi a felvilágosítást. Most, azaz ma pénteken a 3. napon vagyok.
Zita!
Akkor felvennéd az adataimat? Köszike!

Üdv. mindenkinek és jó hétvégét!
Pupi
pupi
 
 


Szisztok lányok!KépKép
Jó,hogy vagytok.Örülök hogy a "régiek" is itt vannak és sajnálom,hogy kezdünk egyre többen lenni.Miért lehet ez?Miért van az hogy ennyi a sikertelenül próbálkozó házaspárok száma?Mi okozhatja?Nem gondolkoztatok még rajta?
Én rendszeresen.
Én most várom a hétfőt,akkor én leszek a táblázat legalján.Nem tudom miért,de nekem soha (1x 2x )nem megy 37 fölé a hőm,mindig 36.9, 36.8 volt eddig talán a legmagassabb.A párom kedden megy dokihoz,végre kiderül hogy vannak a kiskatonák!

Zitus!
Még nem add fel,bármi lehet még.Tudod a tesztek sem mindig megbízhatóak!!!!

Dodó!
Nagyon szorítok nektek!

Tina!
Pihenj sokat!!!!!Kép

Itt olvastam,hogy valakinek középidőben fájdogálni szokott a méhénél.Nekem is ebből tudom,sejtem a tüszőrepi időpontját.
[color=#ff0000]
Vendég
 


Tina!
Én is arra gyanakszom, hogy nőnek a tűszők. Csak kicsit félek, nehogy túlstimulálva legyek a végén, mivel 2-3 napja elkezdődött már ez az érzés. A cisztásodós időszakban nem éreztél hasonlót esetleg? (Remélem nem!)

Nem tudok biztosat, de azt már hallottam, hogy problémás terhességnél (pl. fenyegető vetélés, egyéb) nem ajánlott a sex. Kép

F.
falina
 
 


Sziasztok!Kép

PupiKép, CirmikeKép

Felvettelek benneteket a táblázatba!Kép

Falina!Kép

Most nekem is viszonylag korán elkezdett szurkálni a hasam, pedig csak a 16. napon volt tüszőrepim.

Viki!Kép

Már hiányoltalak!Kép
Drukkolok, hogy a kiskatonák mostmár harcra készek legyenek!

Ami a hőmérőzést illeti...
Én már egy éve mérem rendszeresen, és régebben nekem sem ment fel 37-re, csak egyszer-kétszer. még akkor sem, amikor a progim a fellegekben járt. Múlt hónapban volt először, hogy többször 37 volt, most meg szinte folyamatosan 37 felett volt. Remélem ez is jót jelent!

Kb. holnapra várható a mensim, ma már mutogatja magát, és 36,9 volt a hőm.

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Kép

Kép
Kép
zituska28
 
 


Zita,
Köszi, hogy benne vagyok.

Falina,
Igen, az első babám is clostis. Ezért aztán most is nagyon bízom benne!

Ági,
Tényleg a legutóbbi ciklusom 26 napos volt! Ezért fájdogálhatott már a 8.naptól a pocim.
Igaz az az előtti pedig 32 napos volt és akkor a 14.nap környékén fájdogált.

Sziasztok...
Minden jót nektek!
Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Zita!
Köszi hogy felkerültem a táblára!
Minden jót!

Üdv. Pupi
pupi
 
 


Jó reggelet!

Zita,
Remélem még mindig a tábla tetején csücsülszKép

Nekem szombaton megjött, úgyhogy mától kezdem a clostyt 2x1-et 5 napig, és várom a csodát. Ha minden igaz, akkor pont karácsony este kell majd nem megjönnie. Remélem szép kartácsonyi ajándék lesz belőle.

Móni

Kép
móni23
 
 


Sziasztok!

Van egy tuti jó programom: menjetek el a Vörösmarty téri karácsonyi vásárra! Nagyon hangulatos: lacikonyha, forralt bor, kemencés lángos, faszénen sütött kürtöskalács. Hétvégén voltunk a férjemmel és nagyon tetszett. Óriási dolgokat sikerült vennem: 2 db bögrét, persze azt is magunknak. De szép dolgokat lehet kapni, bár talán egy kicsit drága. De a sültkolbász finom!
Kép

Tina
vtina
 
 


Tina!
Holnap hajnalban megyek dokinkoz, remelem jo eredmenyeket tud majd mondani! Kép
F.
falina
 
 


BIBIBIBIBIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII MEGJÖTT!!!!!!!!

most kicsit depizek,majd jelentkezem!

Zitus!
Remélem még nálad semmi jele nincs a menszinek
Vendég
 


Zita!
Most olvastam, a másik topikban hogy te is új hónapot kezdel.
Sajna,pedig én nagyon szorítottam ám!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

1 hétig nem működött a netem! Kép
Dana, ne haragudj, ezért nem válaszoltam, lehet már nem is aktuális!! De azért leírom, a cickafark és fagyöngy bogyót ( Bionit termék mindkettő) bármelyik gyógyszertárba megkapod! Azóta hol tartasz?

De tartok tőle hiába volt 3 tüszőm, meg szuri! Szerintem elszámolta a doki a tüszőrepit is! Ma vagyok a 28. napon, még nem jött meg, de 3 napja a teszt negatív lett Kép Semmilyen jelt nem észlelek!! Majd szerdán kiderül!

Tina! Milyen érzés áldott állapotban lenni? Kép Nagyon gratula!!!!!!!

Mindenkinek kitartás!!!!!
szilvus5
 
 


Sziasztok!

Tina, nagyon szorítottam Nektek! Kép Kép Örülök, hogy minden O.K. végre. Remélem, ebben is "egyformák" leszünk hamarosan. Kép

Új ciklust kezdő lányoknak, Kép. Mindig úgy letörök, amikor azt olvasom, hogy valakinek ismét megjött. Az lenne a jó, hogy szép sorban, minden hónapra jutna min. 1-2 babás. Egyszer úgyis eljön a mi időnk!!!

Zita, írd be légyszi' a táblázatban, hogy ebben a ciklusban van 2*1 closti.

Már láttam is az eredményét. Ma voltam UH-n. Örülök is, és nem is. A jó hír, hogy beindult végre a jobb oldali petefészkem is. Most mindkét oldalon 1-1 16 mm-es tüsző terpeszkedik, és alig várja, hogy nőhessen tovább. Kép Sajnos a méhnyálkahártya csak 7 mm. Kép Mondtam a Dokimnak a joghurtot, mint méhnyálkahártya-vastagítót. Na, ezt még nem hallotta, de majd akkor rajtam kipróbáljuk. Ő egyvalamit tud ajánlani, az pedig a nemi élet. Kép Szóval ezt kaptam receptre. Nem lesz nehéz beváltani. Kép
Csütörtökön lesz újra UH. Ezúttal nem a Dokim csinálja, hanem egy másik, aki egyébként nálunk az endokrinológus. Legalább megismerkedek vele már jó előre. Hátha Ő "friss szemmel" tudna kezdeni valamit velem.

Ismét szabadkozok egy kicsit, amiért keveset jövök. Olvasni szoktam, hogy mi történik (ha nem is minden nap).

CSajok! Csináljunk már valamit Természet Anyánkkal! Szerintetek nála nem működne a paraszolvencia?

Megyek inkább aludni. Jó éjt mindenkinek!

Üdv.: V.
vera77
 
 


Lányok,
Ti a closty szedése mellett mikor jártok uh-ra? Engem a dokim a 12. cn-ra hívott először, és nem mondta, hogy lesz-e több. Hogy is kéne ennek pontosan történnie?

Móni

Kép
móni23
 
 


Sziasztok!
Az első clostis hónapban a 12 cn-on ma a doki 4 tűszőt látott a bal és 1-t a jobb petefészekben. Szurit nem ad, azt nem értettem miért nem.
Remélem nem ciszta lesz belőlük, hanem szép, egészséges babó(k)! Kép
Most olyan happy vagyok, hogy már az első hónapban hatott a bogyi a tűszőkre, talán a progi szintemet is megnöveli!
Dec. 9-re hívott vissza UH+vérvételre. Izgalmas 9 nap áll előttünk.

Falina
falina
 
 



Tegnap voltam UH-on.
Most már biztos, hogy 2 babucit hordok a szívem alatt.Minden rendben van velük, kétpetéjüek, 16 mm-esek, 8 hét + 2 naposak.Kép
Annyira jó volt látni őket, és hallani a kis szívverésüket.
Nagyon boldogok voltunk a párommal, de viszont meg is ilyedtünk a feladattól ami ránk vár.

Falina!
Ne aggódj.Nekem is pontosan ennyi tüszőm volt, és Én sem kaptam szurit.Nagy esélyetek van az ikrekre.Amúgy nekem a többi tüszőből cisztám lett, de semmi gond, már fel is szívódtak.
Nagyon drukkolok nektek.Kép
A progi szintről annyit még, hogy a closty-s hónap előtt 29.5 volt, a closty-s hónapban pedig 239.2.
Na ebből már sejtettem, hogy itt baba van a dologban.És így is lett, csak arra nem gondoltam, hogy máris kettő.Kép

Vera!
Ne aggódj, nekem a dokim azt mondta a 13 cn-on az UH-n, hogy vékony a mnyh-ám.És látod, hogy sikerült mégis megtapadniuk a babáknak.Kép
Én sok kefírt és joghurtot ettem, és szedtem az Elevitet.Kép

Móni!
Általában két UH javasolt.A tüszőrepi előtt, és utánna.Nekem csak előtte volt.A tüszőrepi utánni Uh-nak az a lényege, hogy a doki meg tudja nézni, hogy minden tüsző megrepedt-e.Nekem úgy látszik 2 megrepedt, 3-ból pedig ciszta lett.

Remélem sikerült segítenem nektek.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt!

Gratula az ikrekhez!
Dokibácsi is mondta, hogy ha teherbe esek most, nagy esély van a többes ikrekre. És ha nem akarok ikreket, védekezni kellene, erre persze rögtön rávágtam, hogy még mitnem! Kép
Lehet egy bizalmas jellegű kérdésem? Téged hányadik cn-on vizsgált anno a doki, amikor látta a sok tűszőt? És ami mégjobban érdekelne, ezek után minden nap próbálkoztatok vagy csak 2 naponta?
F.
falina
 
 


Judyt!

Hat ez csodas! De szeretnek en is ket babat egyszerre!!!! Nagy gratula!

Falina!
Milyen klassz lenne neked is!!! Ennyi tuszovel van is eselyed ra!!!!

Nekem egy UH szokott lenni a 12 vagy 13 napon. Akkor latja mennyi milyen tuszo van. Aztan most kaptam repesztoszurit, ugyhogy csak megrepedtek!!!!
Ja, egyebkent sajnos ugy erzem, hogy ez most nem sikerult, de nem baj, legkozelebb osszejon. Valamiert meg varnom kell. Holnap tesztelek, de nem erzek semmit. Se mellemet, se semmit, se nem szur, se nem csinal semmit. Na, nem baj, nem is eltem bele magam. Akkor lenne furcsa nagyon, ha sikerulne, azt hiszem, azt nem tudnam elhinni!!!!

Vera!

Lehet ebbol meg valami, ne aggodjal! Tudod sok kefir, joghurt! Bejon neked is meglasd!!!!

pusz

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Falina!
Persze, hogy kérdezhetsz.A 13. cn-on látta a tüszőket.Az UH után 2 naponta akcióztunk. Most már biztos, hogy dupla sikerrel.Kép
Nyugodtan kérdezz még, aha valamire kíváncsi vagy.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt!Kép

Mikor kezdted el szedni a clostit baba előtt?
És hányszor szedted mikortól?

Mekkorák voltak a tüszők repi előtt kb.?
És améhnyálkahártyád?

Bocsi a sok kérdésemértKép

De úúúúgggggyyyyyyy lennék én is babás már.....

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Zita,Viki!
Kép Gondoljatok abba bele, hogy minden nap elmúlásával közelebb jön az a nap, amikor sikerülni fog! Kép

Vera!
Úgy legyen, drukkolok Neked is nagyon! Amúgy Falina is a mi cipőnkben jár, nem tudom olvastad-e korábban. Tényleg ritkán jössz.
Miféle paraszolvenciára gondoltál? Áldozati bárány? Kép
Szerintem a 7mm nyálkahártya nem olyan vészes.

Falina!!!!!!!!
Hip-hip-hurrááá!
Ebből tényleg lehetnek ikrek is! Gondolom azért nem kaptál szurit, mert a méretük ezt nem indokolta. Nem mondta mekkorák? Biztos vagyok benne, hogy a bogyó enmeli a progidat. Nekem a duplájára vitte fel egy hónap alatt (és az már a normál érték fölött volt)
Megint elkerüljük egymást, én 7-én megyek hajnalban!

Judyt!
Gratulálok az ikrekehez Kép Kép

Móni!
Majd a 12. napin mondja, mi lesz. A nőgyógyászok tapasztalatom szerint) nem nagyon terveznek előre. Mindig az adott alkalommal mondják el mi lesz. De még egy Uh a ciklus vége felé kell, hogy lássa megrepedtek-e a tüszők!
vtina
 
 


Mea!
1. Abban a hónapban kezdtem el szedni a closty-t amikor sikerült a babuci.Tehát szerencsére az első hónapban bevált.Kép
2. A tüszőim a 13 cn-on: 2 db 20 mm, 1 db 18 mm, 1 db 15 mm.
3. A dokim a mnyh-ámra azt mondta, hogy nem valami vastag, ha jól emlékszem 3 mm mondott.Ahhoz képest jól megkapaszkodott ez a két kis poronty a pocimban.Sok kefírt és joghurtot ettem azután, hogy mondta hogy nem valami vastag.Bevált.Kép

Semmi gond, nyugodtan kérdezz.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tina!

Csak a jobb oldali egykét mérte, az 18 mm-es volt.
(Múlt hónapban bogyó nélkül 1db 14 mm-es tűszőcském volt, amit nagyon kicsinek talált.)
Én is számolgattam, hogy megint elkerüljük egymást... Nem baj, eljön még a mi időnk! Kép
F.
falina
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?