Új privát üzeneted érkezett!

Evetke!
A védőnénivel beszéltem eddig. ma hívom a doki nénit.

Hajni!
Még szopik. Mérni szoktam, és abból tudok következtetni. Kb 20 perc kajcsi 100 gr körülit eszik emg. Régen volt, hogy csak 10 percet evett, akkor evett 50 gr-ot.
Mától majd mérem, szopiját.

Csillus!
Minket sem érdekel, bár méret hamarosan jó, sőt talán jó lenne, csak sok a rossz tapasztalom, mert már próbáltuk, és nem vált be.

Megyek, mert felébredt Manócska, és már éhes.

Moszi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Klara, köszi a tippet!
csillus
 
 


Sziasztok csajok!!!
Meglett Klárusunk isKépJó hallani rólad!! De az a lényeg hogy minden rendben van veletekKépEz a lényeg a többi nem számitKép
Moszi te pedig ne aggódj nincs itt semmi gond!!! De majd te is igy gondolod ha a doki néni megnyugtatKép
Tigri infót akarszKépKépKép
Hát mára kidőlt a család feje isKépGáborom egy halom izzasztó gyógyszerrel feküdt ma le,asszondja holnapra ki akarja alunniKép ugy legyenKépKukac tartja a frontot rendessen vagény csajszika!!! A suliba tudod mi van mostKép "jutikép"KépKépKépAz olvasáshoz könyvecske,a matekhoz számocska,a környzethez fa,az énekféléhez kottaKép Ezeket ragasztgatom egy füztbe a csúcs az valami 26 volt 1 napra leosztvaKépMég mindig imád suliba járni,bár igy maradna. Most valami felmérőket irnakKépnegyedévestKépszegény nem tudta mi azKép Ugy nyugtattam meg hogy semmi extra csak az eddig tanultak ismétléseKép Egyem a kis szivét azt hitte lesz "valami mérő ami megy felfelé"Kép)))))))))))))))))ezek az ő szavai. Mert hogy azt nem mondták el nekik mégis mit takar a szóKép
Ma elvitték a melómat hosszú hetek ota remélem kicsit fellélegezhetekKép Legalább a hetet könyörgömmmmKép
Amúgy most ugy happy a kedvem de hogy mitől???Kép
Remélem nektek is feldobta ez a kis pasi a napotokatKép Legyetek jók puszi!! ildikó
evetke
 
 

 
 

Ezt még meg akartam osztani veletekKép Apa épitette nekünk vasárnap mire felkeltünk az első hóbólKép KépUgye milyen édiKép na pá jocakka
evetke
 
 


Hali!
Kép
Evetke én mindig tudtam, hogy nagyon jó fej férjed van! Ez a minihóember nagyon aranyos! Jobbulást a párodnak, reméljük tényleg kiizzadja!
A hóról jut eszembe, az én Apukám meg ma felhozta nekünk vidékről a 25 éves szánkónkat, hogy Alexának legyen, ha leesik a hó. Kicsit felújítgatta, ugyan nem egy szépség már, de a célnak tökéletesen megfelel. Az tudtátok, hogy 10000 Ft egy vadonatúj szánkó, olyan, aminek támlája is van?

Ez a felmérő nagyon kiakasztott! Miért nem lehet nekik elmagyarázni rendesen? Különben is mit stresszelnek egy 6 éves gyereket még ilyenekkel?! Niki biztos hamarabb túltette magát rajta, engem csak bosszant, bocs, de le kellett írnom.

Moszi mizujs nálatok? Én úúúúgy utáltam a mérleget! Kép

Klárus a semmi különösről is lehet írni, én azt is szívesen olvasom! Kép Nincsenek újabb képeitek? A Tesoban remek kis favonatok vannak leértékelve, vagy már tavaly mindent beszereztetek?
Kép
Tényleg mit fognak a picik karácsonyra kapni? Ezt mindenkitől kérdezem! Kép

Hajni
tigribigri
 
 


Hali!!!
Jók a giffek Tigri!!! Lassan én is rakok télapókákat!!! Tényleng én dec. 1-én kicsit már diszitek mert hát az már "ünnepi" hónap!! Ráadásul télapóka diszitett kéróba jöjjön 6.án!!
Hú ma is elköltöttünk egy csomó lóvét))) Ez már erősen Karácsony nálunk))) Majd mesélek ,kicsit később most megyek mert éhen hal a családKép puszikaaa! Ildikó
evetke
 
 


Sziasztok!

Mérésemnek volt eredménye. Néha 5 perc alatt burkol be (szopizik) Manó 80 gr-ot, de volt már rá példa, hogy 30 vagy 40 perc alatt csak 100 evett.
Ennyit az elméletemről, hogy a régi mérést veszem figyelembe.Kép
Gondoltam, hogy nagy gond nem lehet, mert időben kevés evéssel 1 hét alatt 14 dkg hízott. Most már csak kb fogom nézni az időt. és inkább őt figyelem. Ha nem kér úgy is sír. (Ez az új hobbyja, hogy ahelyett, hogy nem veszi be egyszerűen a cicit, sír, hogy ne tukmáljam rá. )
Mostanában este 9 körül nagy sírást rendez, és nem hajlandó csak kézben megnyugodni, néha még ott is sír. Mivel már min 4 napja így megy, kezdek gyanakodni, hogy csak ölben akar lenni. Kép

Evetke! Hóember:KépKép
Felmérő: Kép(remélem jól sikerült Kukacnak)

Megyek szunyálok még egyet, ha elalszik Manócska.
Moszi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok!
Hát ez a "felmérő" engem is mellbevágott! Ajajaj. Evetke, ti amúgy nem gondoltátok, hogy Nikit még egy évig oviban lehetne tartani? Milyen hónapi is ő? Csak azért jutott eszembe, mert pont tegnap győzködött egy barátnőm, hogy milyen jó dolog az.
Moszi, szerintem sem érdemes mérni. Amíg akar, hadd szopizzon, aztán úgyis "lecuppan" magától vagy bealszik, nem?
Tigri, elmentünk a Pólusba, és a Mazsolában nem volt semmilyen akció Kép Olyan hülye drága volt, mint mindig. Kép
Favonat: már beszereztünk idén Karácsonyra is számos kiegészítőt, lassan beteríti a szobát a pálya Kép
Mi is az én hajdani szánkómat használjuk. A szüleim elraktak egy csomó dolgot Kép
Ideteszek egy mostani képet (mert albumunk az továbbra sincs), remélem, senkit nem zavar a letöltésben.
Eri, ha olvasol itt: szerdára beesett egy állandó program, úgyhogy Zsebibaba ugrott. Viszont kedd, csüt délelőtt a Kangába olykor eljutunk. Nem nézitek meg? A múltkor telt ház volt, de azért még így is elviselhető létszámmal.
Puszi, Klára
Kép
klara
 
 


Sziasztok!
Benézek ám ide, csak írni nem mindig van eröm. Kép
Nagyon tetszenek a gifek. Kép Mindig jobb kedvem lesz töle. Kép Na persze a vidámaktól. Kép

Klára!
Az állandó program szerdára meddig lesz? Jövöre is? A kanga klubba már tervezem, hogy megyünk. Esetleg jövö csütörtök?
Milyen favonatotok van? Brio, Ikea...? Az én kis fiaim is szeretik nagyon. Mi ikeásat vettünk. Kép

Moszi!
Én csak hetente mértem a fiúkat. Közben nem. Nem volt kedvem és energiám hozzá. Kép Így is szépen gyarapodtak. És még mindig szopiznak, bár sokak szerint már le kéne szoktatni róla õket. Kép

Lányok!
A Csokonaiban dec. 5-én 10 óra 30-kor lesz Télapó ünnepély. Nem jöttök? Mi megyünk. Kép

Eri
2*25 hó
simones
 
 


Sziasztok!

Klárus roppant kellemetlenül érint,amit írtál. Sajnálom, hogy nem volt már akciós cipőcske, de hidd el mi olyat vettünk hétfőn.
Nagyon tetszik a Túró rudis banda! Kép Ezek szerint már Janka eszi a csokit is Kép Emlékszem még nyáron nem adtad neki oda. Még Alexa sem kapta meg róla a bevonatot.

Moszi az a 140dkg/hét nagyon jó! Alexa is össze vissza evett, hol kevesebbet, hol többet. Volt, hogy 1,5 órákat is cicizett. Sokan ezt támadják, sokan mellette vannak. Szerintem semmi rossz nincs benne. Abban sem, hogy egy pirinyó baba az anyukája karjaiban érzi jól magát. Nekem mindenki azt mondta, hogy totál elkényeztetem, hogy állandóan dajkáljuk. Semmi nyoma annak, hogy állandóan kézben volt, mert a földön már sokkal érdekesebb dolgok vannak Kép

Eri remélem egyik füleden be a másokon ki a szopileszoktatás Kép
A télapóünnepélyt mi kihagyjuk, a munkahelyit is lemondtam. Szerintem még pici hozzá.
Itt egy gif, hogy jó kedved legyen Kép
Kép

Puszi csajok!
Hajni
tigribigri
 
 


Jaj Tigri, elhiszem én. Kép Mi mindig ilyen pechesek vagyunk, már csak röhögök rajta. Kép Semmi gond.
Janka a Túró Rudit a képen anyósomnál zabálja "héjastul", én még mindig le szoktam szedni a nagyját KépMeg nem is így, marokra falja itthon, meg nem is óriást. Na de ez legyen a legnagyobb bajunk, azért ennél vészesebbet nem mernek adni nekik ott sem.
Eri, a szerdai program jövő nyárig tart. Elkezdek egy tanfolyamot - rajzfilmrajzolósat. Remélem, jó lesz. Egyelőre az biztos, hogy nagyon drága. Kép
Kangába a kedd a biztosabb, csütörtökre még egy-két dolog beeshet. Menjünk együtt busszal? Elvileg 9-től lehet menni, és talán 1-ig ott maradni. Mi aligha érünk oda 9-re, és aligha maradunk 12 után Kép
Fasín: nekünk van tescósból rengeteg, Ikeás, Eichhorn (ebből elemes mozdony is). Mind kompatibilis szerencsére. Kép
Üdv,
Klára
klara
 
 


Sziasztok!

Alexa jelenlegi tevékenysége:
Kép
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Klára! Édesek a fiaid. Kép

Nem szeretem mérni csak hetente 1-szer. De most jól jött a mérleg, hogy már rövidebb idő alatt is képes jól lakni. Így tudom, hogy mikor kínálom miért sír.
Igyekszem sokat babusgatni, de sokáig nem bírom ölben tartani, mert egyre nehezebb. És nem is akarom túl sokat babusgatni, mert jó néha magammal is foglalkozni, és a háztartást is vezetni kell. Lehet, hogy túl keveset van ölben?, ezt nem tudom, minden esetre este 9 körül sokszor sír, és csak a babazsákban hajlandó megnyugodni.

Hajni! Alexa is nagyon édes, amit szétpakolgat. KépMit pakol szét? Popsi törlőt?

Moszi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Hello Moszi!

Bocsi Klárus, de jót kacagtam Moszin: Klárusnak egy fia és egy lánya van Kép

Igen popsitörlőt, pontosan 25 db-ot cincált ki a dobozából, míg én a WC voltam. Csodálkoztam is, hogy nem jött utánam, meg gyanús csend is volt...

Nektek is babazsákotok van Kép Tessék bevonni Apát is a babazsákos dologba Kép
Itt egy kép ismét (bocsi a modemesektől) igaz Apa fejét jól lehagytam anno Kép
Kép

Puszi
H
tigribigri
 
 


Ja azért nincs behúzva rendesen a babazsák, mert hálózsákban volt beletéve Kép
tigribigri
 
 


Halihó!!!
Először Is Isten éltesse a Katinkánkat!!!!! Kép
Ugy eltünt mostanában hogy itten még megfeledkezünk róla!!Kép
Remélem minden okkés körülöttetek Kati??!! Puszi a legkisebbnek isKép
Klárus má megint okosodsz???-de érdekes lehet amit művelni fogszKép A gyerekek tündérekKép-és már a játszón is ették a rudit Tigriiii!!Kép
Tigri olvastam hogy dolgozhat a tűzoltó!!!-akkor mégis csak ért valamit a petició!! Gondolom nagyon örülnek a párodék isKép
Hát nem kaptam szabad hétvégáétKéprengeteg melót kaptamKép De letojom amit hétvégéra terveztem megcsinálom!!! Tényleng mostan má első Adventi hétvége lesz??-Ne őritsetek meg????Kép
Csajok nagy nap a mai nálunk!!!!!! Kiesett Kukacka első tejfoga!!!!Kép Egyem a szivét hogy várta már!!! Olyan édiKép Majd csinálok képet és felteszem az albumba későbbKép Ugyhogy éjjel jön hozzánk a FogtündérKépKépKép
Moszi!!! Azt csinálsz amit akarszKépKépKép De a hugomnak már Inhüvely gyulladása van ugyanis Bazsa csak a kezében hajlandó lenni napközbenKép-ugyhogy hidd el minden pihenős perc ajándékKép persze a kicsik már most nagyon huncutok ezt soha ne feleddKép
Na pusza csajok!! Kellemes hétvégét!! Ildikó
Iu: holnap gondoljatok rám hajnalbanKépOlyan sötét és hideg van mikor megyek melózniKép De sajna már ugyis csak jan. tartKép
Kép
evetke
 
 


Sziasztok!

Hajni! Kép
Köszi a gifet KépKép Honnan van nektek ennyi aranyos képetek? Kép
Legalább Alexa milyen jól elfoglalta magát. Kép
Azért nem hagyom ám magam lebeszélni a zopiról. Kép

Klára! Kép
Jól hangzik ez a tanfolyam. Remélem megéri majd az árát. Kép
Jövő kedd még bizonytalan. Apa lehet, hogy szabin lesz. Még majd hétfőn fixáljuk le. 9-re mi sem nagyon érnénk oda, és nekünk is csak kb. 12-ig jó. Kép
Akkor valószínűleg veszünk a fiúknak karácsonyra Tescos síneket, vonatokat. Már nézték is az újságban, de nem mindegyik kell nekik. Kép
Túró rudit csak szeptemberben kaptak először, azt sem tőlem.

Eri
simones
 
 


Helló!

Ildiiii igen én emlékszem, hogy ették a rudit Klárus csemetéi, csak Janka csokibevonat nélkül. Erre gondoltam. Általában jó a memóriám, de most nagyon szégyellem magam! Kati névnapod alkalmából az Isten éltessen sokáiiiig!!!
Kép
Millió puszi!

Eri hát a giffek innen-onnan a netről letöltve Kép

Hajni
tigribigri
 
 


Ja és igen-igen-igen! Visszahelyezték a tűzoltót, még egyszer köszönet érte Ildi és Kati! Kép
tigribigri
 
 


Halihó! Tigri drága mi Katival ici-pici láncszem voltunk csak)))de sikerült ez a lényeg!!!
Túrórudi??Kép Igazad vanKép-De most már csokival nyomjákKép
Csak bekukk. mert nagyon fáj a fejem húzok alunni!!-puszika Jó éjt!! Ildikó
evetke
 
 


Evetkém gyöngyök nélkül gyöngysor sincs Kép
Puszi a bibis buksidra!
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Bocs Klárus!Kép Látni, hogy nem igen ismerlek még titeket, és a csepp lányodat fiúnak néztem. Biztos nagyon álmos voltam. KépKép

Végre vége az esti sírós időszaknak. Kép
Változott a napi rendje is a csöppségnek.
Már 2 napja semmit nem kap hasfájásra, és úgy tűnik nem is kell már. Kép
Egyszóval javulunk.
Igaz tegnap 1,5 óránként kért kajcsit, így estére nagyon hulla lettem. Úgy tűnik ma folytatódik. Tegnap azért megmértem, mi ez a pót evés, és elsőre 90-t pótlásnak még 50-t benyomott manócska.
Most nyűgösködik, nem tud aludni Ma reggel mentünk "dolgozni a picúrral". Férjem munkahelyére bevittük Manócskát. Annyi új élmény érte, hogy nem győzött nézelődni, pedig álmos volt, mert látszott a szemein. Nem sokáig maradtunk, de amikor vittük a kocsihoz elaludt a hordozóban. Viszont itthon bealudt, és felébredt, nyügösen, és ezt kb 15 percenként ismételte. Ki akartam tenni az erkélyre levegőzni, de csak sírás lett belőle. Anya ölében volt jó csak. Most is csak bent hajlandó aludni, hiába próbáltam újra kitenni babakocsiba.
Úgy látszik sok volt az új élmény.

Moszi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok!

Klára!
Nekünk sajna nem jó a holnap de. Kép

Láttátok az ikershowt? Kép
Nem szoktam TV-t nézni, de ezt majdnem sikerült végignéznem. Bár a fiaim nem is egypetéjűek. Kép

Eri
simones
 
 


Sziasztok!
Eri, lehet, hogy megyünk csütörtökön is, vagy ha holnap elalszik, akkor csak csütörtökön. Egyeztessünk még!
Hogyhogy nem mindegyik fasínes tartozék kell nekik? Kép Melyiket nézték ki maguknak? Nálunk az a tapasztalat, hogy minél több görbe meg egyenes alapsín kell, mert hiába a sok flancos híd, megálló meg akármi, pálya sín nélkül nehezen építhető Kép
Moszi, semmi gond! Kép Nagyon gyakran nézik fiúnak Jankát, talán mert olyan kis vagány. Nem akar lemaradni a bátyja mögött. Kép
Szerintem egy ilyen pici babát nem lehet elkényeztetni, enyimek is ölben voltak hónapokig, mégis "ember lett belőlük"Kép Ínhüvelygyulladás is elkerült...
Túró Rudi-téma akkor kivesézve KépEvi, ha legközelebb összefutunk, nyugodtan kínálhatod vele Jankát, rögtön a szívébe zár majd Kép
Tigri, sajna én modemmel nem vállalkoztam a tűzöltős dolog letöltésére, főleg, mert Evetkének is órákba tellett. Kép De lélekben szurkoltam azért. Kép
Kati, ha még jársz erre, így nagyon utólag is boldog névnapot! Kép
Puszi, Klára
klara
 
 


Halihó!! Hun vagytok??? Tigri te sem vagy bőbeszédűűűKép Nincs baj ugye csak lustizol???
Nálunk minden okk!! Itt a dec. 1.-ezt az adventi naptárkát töltötte meg reggelre egy Karácsonyi elő angyalkaKép Azért ott vagyok kreativ gondolatokba mi??? KépKép
Na menyek tovább,gyártom az ablakmatricákat!!! Már tök szépeket csináltam ám))) Puszi mindenkinek!! Pá Ildikó
evetke
 
 


Sziasztok!

Ildikó!
Jó a naptárka. KépKép Mi volt ma benne? Kép

Klára!
Írtam volna mailt, de nem tudom a címed. Az enyém a profilomban. Kép Mennénk holnap, hacsak nem alszunk el. Már lassan 2 hete összevissza alszanak. Ma 8-kor keltünk, du-.n nem is aludtak. Kép Zsebire is még éppen elértük a buszt.

Eri
simones
 
 


Halihó!! Csak bekukkKép Eri drága ugyan az van mindbenKép aprócskák a zsákokKép milka falatkaKép Az a lényeg hogy tudják számolni hogy közeledünk az ünnepekhez))
Csajok dobok fel néhány fotót kuksizzátok meg!!Kép /csiribirikKép/
pusza Ildikó
evetke
 
 


Eri, Janka szeme miatt nem merek holnap menni! Tudod, írtam a zuglóiaknál. Valszeg kötőhártyagyuszi, az pedig tudtommal erősen fertőz. Kép
Mélem amúgy kisklarus@freemail.hu.
Puszi, K.
klara
 
 


Hali!

Evetke csak ámulok és bámulok! Gyöngyörűszép az adventi naptárad! Meséld el, hogy hogy készült! Már alig várom, hogy Alexa értékelni tudjon ilyeneket. Az albumot is megkuksiztam, helyes minden alkotásod. Én most egy olyan izét csináltam, amiben egy télapóra hull a hó ha megfordítod.
Mi meg vagyunk, csak nagyon kivagyok, mert iszonyú nehéz elaltatni a lánykát. Ráadásul megint a frászt hozta rám! Letört egy darab az egyik játékáról és sehol sem találom, szerintem megkajálta. Szóval most valószínű ott kering a gyermekemben egy icipici teknősfej... Szörnyű lelkiismeretfurdalásom van, de egyedül voltam és ismét muszáj volt elmennem WCre. Komolyan mondom, hogy minden pillanatban rajta kell a szemem tartani. Ha épp nem a fiókból cincálja ki a bugyijaimat, akkor a számítógépasztalra mászik nyomtatót nyomkodni. Imádom nem tudok rá haragudni, csak nagyon kifáraszt...

Fogtündér Nikinek:Kép

Klárus köszi a lélekben szurkolást. Nem kellett egyébként semmit sem letölteni, egy db mailt vártak. Evetkénk kicsit más irányban indult Kép

Moszi hát igen, az új infok nagyon fontosak, még az alvást is el kell halasztani miattuk Kép Alexa is képes mesterségesen ébrentartani magát ha valami nagyon klassz történik körülötte.

Borcsa mond mizujs veled? Mikor is lesz a nagy nap? Jó lenne hallani felőletek! Bátornak milyen a bölcsi?

Kati írj egy picit. Csak egy icipicit, naaa Kép

Puszi
HajniKép
tigribigri
 
 


Sziasztok lányok!!
Na ezek a sorok hiányoztak TigriKép Má megnyugodtammmKép
De persze mindenkiről szivesen olvasok csak ,te mindig olyan aktiv vagyKép
Köszike a dicséretet!! Igyekszem!! Most került fel este a "fogatlanka" fotó!!! Ha arra jártok lessétek meg!! Csajok holnapra kész a melóm!! Szabad a hétvégém!!!!
Tegnap pedig A télapótól levelet kaptamKép))) Ezt meg kell osszam veletek mert egyszerűen nem térek magamhoz!!!
Szóval mentem Du Gergőért aztán jvök haza és kikandikál egy levél???Kép!! FA: télapó Cimzett .... Szépen kiszinezveKép rajta egy télapó puttonyosanKép Szóval megadták a módjátKép Felbontom bennKép és az én drága "TÉLAPÁCSKÁM"Kép
Meglepett két David Copperfield jeggyel vasárnapra . Még mindig nem térek magamhoz))) Imádom!!! -na nem ezért hanem mindenért!!!!!Kép
Holnap lakást diszitek tovább!!
Tigri az adventit tavaly vettemKép Ennyire ügyi nem vagyokKép de igyekszem!!Csak ujra töltödik évente majd hajnalraKép
Édes pici Alexa!!-ne izgulj csak elszórta azt a teknősfejet sztem)))) de ezektől az apró kütyüktől én is mindig idegbajos voltamKép A kinderfirurák egyenesen a rémálmaim voltakKép Egyszer az uncsitesóméknál a kiscsaj kb Alexával volt egy idős kb 3 pici kütyüt a szájába vett és ott forgatta én rosszul voltam ők meg mondták ne féljek ők már megszoktákKép Hát nekem látványnak is elég voltKép
Viszont nagyon teccik a "mesterséges ébrentartás"-szabadalma Alexa részéről!!KépKitartás babám!!!
Klárus gyógyuljatok!! Igen sajna ugy halottam a kötöhártya átadhatóKép Huzattól van vagy mifene?? Gergőnek is reggelente ugy könnyezik a szemeKép
Kati?????? halihó!!! Tényleng csak 1 mondatmnyit!!!!
Többi aprónép hogy van???? Meséljetek ti is csajok!!
Borcsa a tekergő?? Talán már meg is szültKép rossz a számmemóriám!!!!- de majd ha most olvas minket bizti beir!! Na léptem feldobom a beigért képeket!! Puszi Ildikó
evetke
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok.Kép Olvaslak benneteket csak írni nem nagyon volt időm. Besűrűsödtek a programok.
Béci hétfőtől péntekig Pécsen van, úgyhogy majdnem egyedül tartom a frontot. Hála az égnek a dédi sokat segít ami most a héten nagyon el is kelt mert lebetegedtünk. Zsombornak gégegyulladása volt, Bence nem ment egész héten oviba mert szörtyögött a tüdeje, köhögött és lázas volt. Szerdán engem is elkapott a gépszíj.Kép Belázasodtam, begyulladt a mellem és nagyon-nagyon rosszúl voltam. Fel sem tudtam kelni az ágyból. Nem is tudom mi lett volna velem ha nincs itt a dédi. Csütörtökön én is eljutottam dokihoz. Háziorvoshoz is meg 6 hetes kontrollra is visszamentem a nőgyógyászhoz. Mindenhol minden rendben.
Csipőszűrésen is voltunk Zsomborral és 6 hét múlva vissza kell menni kontrollra mert fejletlen a csipője. Terpeszpelenkát kell addig is hordani. Egyszóval zajlik ám az élet.
Tigri: Örülök, hogy visszahelyezték a tűzoltót.Kép
Megkerült a kütyü ami eltünt? Biztos lenyelte Alexa? Hogy vagytok?

Klára: Jobban van már Janka?

Evetke: Megnéztem a képeidet nagyon klasszak!Kép Szépek a gyerekek nagyon.
Irigyellek a Copperfiel jegyért!!!!! Majd mesélj!!!!!!
Ti is ott voltatok azon az ominózus napon Veresegyházán? Mi is!Kép

Na megyek mert nemsokára jön a párom és nagyon-nagyon várom már!KépKép

Jók legyetek!

Puszi:

Kati
kfk
 
 


Halihó!!! Na hurrráááá!!-itt a Kati!! Gyógyuljatok mielőbb!!-és kitartás!!!! Kellemes hétvégét mindenkinek puszika ildikó
evetke
 
 


Sziasztok!
Tettem fel új képeket a babanetes albumba. (http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=3882)

Hajni! Az új élmények fokozatosna érik a lányomat. Tegnap a nagyiék voltak újra itt. Déltől alig aludt, és este 6 körül már annyira fáradt volt, hogy csak nyűgösködött. Beraktam a babazsákba, és 10 perc múlva aludt. Kép
Kicsit tartok tőle, hogy mi lesz karácsonykor, mert szeretnék hazamenni vele Borsodba, mert ott lakik mind a két nagyi.

Ildikó! Nagyon tetszik a naptár.

Sok ajándékot a csemetéknek Mikulásra!Kép

Viki ajándék mellé sajna szurit is kapKép, mert tegnap volt 2 hónapos, így hétfőn megyünk oltásra.

Moszi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Moszi drága!!! Merre???-én is Borsodi lány vagyok!!!Kép
Később jövök!! Szép a gifKép puszi ildikó
evetke
 
 


Hali csajok!!!A műsor Szupi volt!!!!! Kép Tigri köszi az smst- Holnap mesélek de. Puszika Ildikó
evetke
 
 


Hali!

Kép

Holnap bővebben jövök, puszka!
Hajni
tigribigri
 
 


Ildikó!
Sokfelé való a család. Én kezdetben legyesbényei (Szerencstől 10 km-re) voltam, majd tiszalúci lettem. A rokonok egy része miskolci, a nővérem Szerencsen lakik. AZ anyósom Miskolci, de homrogdi születésű.
És te Borsod melyik részén laktál?

Kép
Mit hoztott nálatok a csemetéknek a Mikulás?
Én még csinálom a babkönyvét, és kapott csokiMikut, és egy zenélő Mikut is, kár hoyg nagyon hangos, mert aranyos, ahogy mozog.

Moszi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Halihó!! Moszi drága!! Én miskolcon születtem. Az anyai rokonok Abaujalpáron laknak. Az apaiak BoldogkőváraljánKép Látod milyen kicsi a világ??Kép
Csajok nekem irjátok meg milyen név alatt tudom megnézni a képeket mert a Tigrién kivül a többiekét nem találomKép és szeretném!!!!
Télapóka hozzánk is jöttKép És virgácsot nem is kaptunk!! Volt is öröm. A csomikán kivűl csak egy kifestővel turbóztam Kép az ajándékotKép De nagy volt az öröm.!! Meséljetek a kisebbek hogy élték meg a személyes télapózást!!?? Gergő legörbölő szájjalKépPuszi Ildikó
evetke
 
 


Evetke! Tényleg kicsi a világKép, ezt már jó párszor tapasztaltam.
Milyen képekre gondolsz? Ha a Babanetes albumra, akkor VIkiről a képeket itt találod: http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=3882 Viki(2004.10.03) néven.

Moszi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Erre gondoltamKép Szépek vagytok!!!!!! Kép
Mi jót csináltok mostanában,készültök karira má??? Nagyon szeretném ha a havacska megmutatná magát))) Na lépek is!! Puszi mindenkinek Ildikó
evetke
 
 


Kép
Helló!

Evetke én még mindig beteg vagyok, most már eléggé unom Kép
Mesélj milyen volt a műsor!

A havat már én is várom, szánkózni akarok Alexával!

Puszi
H
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Ildikó! Köszi. Kép

Hajni! Jobbulást! Gyógyulj meg hamar!Kép


Ne sok hót kérjetek, mert szeretnék hazamenni a nagyiékhoz. Mivel az egyik még nem is látta, csak karikor látná, ha visszük, mert beteges.
Csak kevés hót kérjetek az időjóstól, és kari utánra jöhet a sok hó.
Én már elkezdtem ajándékot vásárolni. Sütni nem tudom lesz-e időm.

Moszi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sehun senki!!!??? Akkor majd holnap bekukk:!!! Puszika!! Tigri gondolok rád sokat!!!
iLDIKÓ
evetke
 
 


Hellóka!

Evetke köszönöm az SMS-t!
Puszi
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok csellengőkKép
Nem lehettek behavazva hiszen nincs hóKépKép akkor meg mi van???
Mi most jöttünk a Karácsonyi ünnepélyről olyan édes volt a lánykámKép na persze és a többiek is!!
Jól van én se rontom itt a levegőt!!Kép Tigrikém ha van kedved ,és erőd keress nyugodtan.!!! További kellemes estét!! Ildikó
evetke
 
 


Akkor megint meglestem mit irtam utoljáraKép legyetek jók csajok!!-és bujjatok el ebben tréfás időben!! Puszi IldikóKép
evetke
 
 


Helló drága Evetkém!

Látom próbálkozol... Nem értem ám a lányokat, szerintem ez egy jó kis topik volt... Ráadásul télen mindig pörgött is.

Nálunk változatlanul rossz hírek vannak:
eltemettük nagymamámat, de nem tudtam ott lenni, mert Alexa nagyon lázas volt. Élete első betegsége: hányós-hasmenős vírus vette le a lábáról. Ma a 3.napja, hogy megy a hasa. Semmit sem hajlandó enni az anyatejen kívül.
Ráadásul a héten 5 lépcsőfokot lezuhantam vele babakocsistúl. Semelyikünk sem ütötte meg magát, de eltört a babakocsi kereke.
Szóval negatív időszakot élünk. Karácsonyhoz sehogysem készültem még.

No most röviden ennyi.
De hogy a soraim miatt mégse legyen szomorú itt a hangulat, nézzétek meg ezt a nagyon aranyos karácsonyi képeslapot:
http://www.icq.com/friendship/pages/browse_page_7944.php
Kattintsatok majd a rénszarvasokra! Kép

Puszi
Hajni
Kép
tigribigri
 
 


Hellóka!!!! Na de jó!!! Illetve nem jó csak hogy irtálKépMár több rossz nem jöhet!! Tigri drága sajnálom hogy igy telnek az ünnepek majd! Most még nehéz elhinni de tudod lesznek szebb napok isKép Az a drága néni ott a fotón pedig örökké a szivetekben él majd tovább!
Szegény Alexa már lassan túl kell lennetek ezen a viruson,biztos legyengült szegény de az jó ha tejcsizik!! Csak nehogy te is belezuhanj,az nagyon gáz lenne!!! Kép Nahát a fullos kocsid széthulottKép Még jó hogy nem lett bajotok!! Rendesen megilyedtem ahogy olvastalak!!!
Azért jövõre megint meglátogatlak oksa!! Aztán dumálgatunk!!
Kedves csellengõk,már én se nem kérem hogy irjatokKép De csúnyák vagytok noKép
Azért mindenkinek Békés Boldog ünnepeket kivánnék!!!!!!
Legyetek jók puszi Ildikó<!--attachment: sziasztok_l_nyok_felirat-138101.unk*attachment_icon.gif*image/png*1.4**sziasztok+l%e1nyok+felirat%2epng --><center><pre>
Kép
sziasztok lányok felirat.png (1.4 k)</pre></center><!--/attachment-->
evetke
 
 


Szia Evi Kép!

Fullos kocsi Képsegített abban, hogy Alexa ne üsse meg magát! Egész végig arra koncentráltam, hogy mire lebukfencezünk a lépcső aljára, egyenesben tartsam a kocsit. Sikerült is, de a kerék bánta. Viszont garanciálisan megcsinálták és már használhatnánk is, már ha nem lennénk szobafogságon.
Remélem elkerüli apát-anyát ez a csúnya baci! Tényleg feltenné még az i-re a pontot...

Nagyimon igyekszem túl lenni. Nem volt könnyű elfogadni, mert imádtam. De tuti, hogy Ő volt az őrangyalunk a lépcsőesésnél!
Kép Kép Kép

Köszi szépen, nektek is teljenek szépen az ünnepek!
Ja és naná, hogy majd megint összefutunk!

Puszi
Hajni

Kép
tigribigri
 
 


Haligali!!!
De hogy???? Rosszul lépted a lépcs&#245;t?? Kép Igen &#245;rangyalok tuti vannakKép!!!!!Az tök jó hogy erre van garancia!!-nem is tudtamKép
Ma lett még egy gyerekemKép keddig itten a sógorném leánya!! Aranyos .-csak kicsit rossz az id&#245;érzékeKépMég mindig itt sms-ezik a barátn&#245;jével még fenéken nem billentemKép
Na léptem!! Aki erre jár azt is csókoltatomKép Tigri neked külön pusszantás!! Alexa remélem jobban van!!Üdv IldikóKép
evetke
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?