Új privát üzeneted érkezett!

Szia Cirmike!
Semmiképp se kezd szedni, amíg rendesen meg nem jön. Ezt nekem a dokim mondta még régen mikor egyszer nekem is hasonló tüneteim voltak. Azt mondta várjam meg, amíg rendesen piros és sok illetve szokásos a vérzés. Addig még bármi lehet. Ez a 24. cn. elég korai, de meg lehet próbálni esetleg egy tesztet, bár ahhoz inkább várj még 1-2 napot.

Falina!
Ha bármi fájdalmad lehet, az max ciklus közepétől, vagy környékétől mire a tüszők megnőnek. És ha esetleg túl sok lenne. de inkább ne legyenek fájdalmaid, így indulj neki. Mennyit is kell szedned?

Terika!
Kár hogy nem jött össze, Botond is clostis gyerek? Biztos nagyon édes kis srác.
Szedsz most valamit?

Tina ha nem is nézel be, tudd hogy mindig gondolunk rád és szurkolunk nagyon.

Sziasztok
Dana

Kép
danaaia
 
 


Sziasztok!Kép

Még mindíg alig van időm jönni...Kép

Babásaink nagyon eltűntek...Remélem minden OK náluk!!!
JudytKép, TinaKép
Tessék bejelentkezni!!!

Terika!Kép

Rég beszéltünkKép, remélem jól vagytok! Jól éreztétek magatokat otthon?
Botond megkapta a levelem???Kép
Ja, és ahogy kérted, kivettelek a táblábólKép

Falina!Kép

Nekem nem szoktak fájdalmaim lenni a bogyótól, csak a tüszőrepit érzem picit meg! Viszont nekem hányingerem szokott pár napig lenni tőleKép

Cirmi!Kép

Ez még biztos nem mensi!
Várj pár napot, ha addig nem jön meg rendesen, akkor csinálj egy tesztet!Kép

Legyetek jók!Kép
Z.


Kép

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!

Régóta figyelem a fórumot, sokat tanultam belőle! Kép)
Van egy kérdésem, remélem valaki tud okosat erre is: 2. hónapja szedtem a Clostilt, 3 tüsző lett, szurit is kaptam, ami után 2 nappal kezdődtek a szúrkálások - erősebb, gyengébb-mindkét petefészek körül. Normális ez? Mást nem kaptam, dokim meg "házon kívül" Mi okozhatja?
Remélem tudtok valami bátorítót mondani, már nagyon idegesít!

Előre is köszi!
Amúgy nagyon tetszik a kitartásotok, a bíztatás, főleg amikor a barátoknak már teher a "problémánk"

Szilvus
szilvus5
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszönom, egyelőre nagyon jól vagyok, semmi barna, és semmi fájás. Azért nem tudtam jelentkezni, mert a kutyusom elrágta a telefonzsinórt! Kép. Gondoltam , hogy izgulni fogtok. Jól esik Kép
Már csak egyet kell aludni, és holnap reggel kiderül mi a helyzet. Már nem várom, mert nagyon félek. A férjem is eljön velem.

Üdv, az újaknak!
Szilvus, a szurkálás jót jelent! Repednek a tüszők. A három elég izgisen hangzik! Jó esélyed van, hogy minimum egy megtermékenyül.

Tina
vtina
 
 


Szia Tina.
A kutyusod jól rámhozta a frászt, üzenem neki hogy rendesen viselkedjen. Kép
Örülök hogy jól vagy és ne félj a holnaptól. Minden oké lesz, bízz benne. És várom a híreket. Ja meg gondolok is rátok. Most össze kell jönnie a jó hírnek és kész. Ugye Tina?

Szilvus a szurkálás tényleg jó, hallgass Tinára, én is ezt gondolom. Milyen szurit kaptál és mekkora adagot. Én is szurira várok, most azért nem kaptam mert nem volt megfelelő tüszőm. Kép Neked mekkorák voltak?
Puszi
Dana

Kép
danaaia
 
 


Szia Dana!

Az első Clostis hónapban egyáltalán nem lett tüsző, majdnem laparoszkópia lett a vége, de kértem még egy adagot, így lett 3 14mm-es a 9.napon. Utána UH-t nem csinált,a DECAPETYL (1 ampulla-így adják csomagba a gyógyszertárba) szurit kaptam a 12.napon,ami megrepeszti. Van aki ettől 2 napig hányingerrel kűzd, én semmit sem éreztem. Most türelmetlenül várok!

Te mit kaptál? Nem volt megfelelő a tüsződ? Az mit jelent? Nagyon kezdő vagyok még a témában, de örülök, hogy megtaláltALAK Titeket, nagy segítség Kép)

Szia Tina!
Köszi a bíztatást, bár igazad lenne! Már gondoltam, hogy a szuri a bűnös és baj van!
Nem tudom mennyi ideje írtad le azt a borzalmas napodat, remélem azóta jobban vagy lelkileg és a pici is rendben megvan! Elhiszem, hogy szörnyű a várakozás, de nagyon szorítok! Kép))

Üdv. mindenkinek! Szilvus
szilvus5
 
 


Sziasztok!
A Tina férje vagyok. Ő most nem tud netezni, de jól van. A baba 8mm. Nemsokára jelentkezünk. Üdv, a boldog férj
vtina
 
 


Tina boldog Férje! Kép

Örülök a jó hírnek, már vártam, hogy jelentkezzetek!

F.
falina
 
 


Szisaztok!

Tina,
Nagyon gratulálokKép

Én még csak a Bromot kezdtem el, a Clostyra még várnom kell kb. 8 napot, és a Medrolt is akkor kell elkezdenem. Szerintetek mennyi az esélye, hogy Closty mellett sikerülni fog? És szedte valaki a Medrolt? Erről még nem olvastam és nem tudom pontosan mire jó.

Móni

Kép
móni23
 
 


Zituska!
Itt vagyok, nem tüntem el.Minden rendben van.
Semmi hányinger, csak émelygés.A cicim jól megnőtt, már egy mérettel nagyobb melltartót kell hordanom.A pocimon is látszik már egy kicsit.
Attól tartok, hogy le ne bukjak a munkahelyemen, mert még nem akarom elmondani.
Már nagyon várom a jövőhét hétfőt, mert akkor fog kiderülni, hogy 1 vagy 2 babuci növelszik a pocimban.Remélem fogjuk már hallani a kicsi kis szívhangját is.Kép
Majd beszámolok mindenről.Kép
Ja amúgy most vagyok 7 hetes és 4 napos kismama.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Szia Tina és férje!
Nagyon nagyon örülök nektek!
Vigyázzatok magatokra. Jó hogy a drukkolásunk eredményes lett, mert ugye az is segített. Kép
Szilvus! Köszi az infót. Ezt a szurit könnyú beszerezni? mert nekem a choriogonint írták fel, de nem könnyű beszerezni. Ha ez van akkor inkább ezt kérem.
Azért nem kaptam meg a repesztő szurit mert a 13. napon csak 13 mm tüszőm volt, 1 db. A te eredményeid egész jók.
Moni!
A closty szerintem jó gyogyi, nagyban növeli az esélyeidet és a bromo is segíti a peteérést, mivel csökkenti a prolaktin szintjét. A medrolt nem ismerem, mire kapod?
Puszi
Írjatok
Dana

Kép
danaaia
 
 


Dana,
PCO-szerű cisztás mindkét petefészkem és erre kaptam a Medrolt. Sajnos már egy éve próbálkozunk, és már nagyon vágyom egy babóra, ezért remélem, hogy ezek a gyógyik segíteni fognak.

Móni

Kép
móni23
 
 


Dodo!Kép

Nagyon szépen köszönöm válaszodat.
A párpmnak az "anyagát" hol tudjuk leadni és ezt nekem kell kérnem a dokitól vagy ő neki kellett volna mondania.
Mert erről szó sem esett.
A II. klinikán nem hiszem, hogy le lehet adni, vagy igen?!?

Előre is köszi a segítségedet.

Puszi

Mea
mea
 
 


Dana, Zita

Köszi a válaszokat.
Szerencsére (?) tegnap rendesen is megjött, így holnaptól kezdhetem a Clostyt újból.
Sikerült beszélem a dokimmal is ma telefonon. Bromot most nem kell szednem.
Reméljük ez a ciklus szerencsés lesz.
Drukkolok mindenkinek, hogy a karácsony igazi nagy-nagy örömmel teljen majd.

Sziasztok

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Nagyon rossz a táblázat legalján lenni. Alig telnek a napok.

Lányok, írjatok!
falina
 
 


Sziasztok!

Végre megjavult az itthoni gépem (ezért nem tudtam írni, és kértem meg férjecskémet, hogy számoljon be mi történt)
Iszonyúan izgultunk, én alig tudtam aludni, reggel 7-kor már ott is voltunk a dokinál. Amint megjelent az Uh kép már láttam a nagy pacát, és egyszerre visszatért minden hitem. Sírtam is mert még ilyet soha ne sikerült látnunk. A mnyh is visszavastagodott és a 8mm petezsákban (ezt a férjem összekeverte) ott lapul egy fehér "kis Csík". A dokinak fogalma sem volt róla, hogy mi történhetett, és ezt el is mondta. Mindenesetre lett egy jó hetünk. Reméljük nagyon igaz az a közmondás : Kinek halálhírét keltik......
Köszönöm az aggódást mindenkinek, szerintem ez is segített! Kép
Minden új clostisnak hajrá!
Tina
vtina
 
 


Tina,
Bár engem még nem ismersz, de olvastam a történetedet, de nagyon szurkoltam neked, és nagyon örülök, hogy minden rendben van a babócáddal. És biztosan igaz rátok az a közmondás.
Most hányadik hétben vagy?

Móni

Kép
móni23
 
 


Tina!

Nagyon gratulálok nektek! Kép Pihenj sokat, hogy minden rendben is maradjon!

Dana!

A szurit azonnal megkaptam minden előzetes kérés nélkül egy nagyobb gyógyszertárban, és tudomásom szerint szinte mindenhol van. Végülis, ha u.arra kapod, mint én, mért ne írnák fel?
A Clostil adagot nem próbálták még megemelni, talán hatásosabb lenne. Bár első körbe nekem semmi nem volt, most meg 3 is! Nem tudom, hogy befolyásolta-e a cickafark és a fagyöngy kivonatú bogyó, de mindkettő meddőségre jó, és azt is szedtem az első naptól! Természetes, nem árthat, próbáld meg!

Melyik teszt mutatja ki legkorábban (az mikor van?) hogy sikerült-e?

Üdv mindenkinek Szilvus
szilvus5
 
 


Tina!Kép

Nagyon gratulálok!!!KépKépKép
Pihenj sokat, minden rendben lesz!Kép
(a dokid igencsak ijesztgetős típus...)

JudytKép

Örülök, hogy bejelentkeztélKép, megőrülök a kíváncsiságtól, hogy hány babád van!!Kép

Böbe!!!!Kép

Hol vagy????
Kezem-lábam X-ben!!!KépKép

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!

Szomorú Böbe megérkezett! 36,6-36,7 fok vagyok és nincs sok jele a babásodásnak (bár még nem jött meg...)

Tina, nagyon vigyázz magatokra, feküdj, legyél nagyon nyugodt és ne emelj semmit! (nekem ez volt az első kérdés anno, emeltem e valamit!) Nagyon szurkolok!

Judyt, jelentkezz majd, ez a dbszám engem is nagyon foglalkoztat!

Zita, veled mi újság?

Böbe
baba76
 
 


Böbe!Kép

Pont tegnap olvastam vissza, ezért pontosan tudom, hogy a múltkor, amikor babás lettél, ugyanígy indult a hőd!! Amíg nem jön meg van remény!!Kép

Én a 26. napon vagyok, a hőm 37, de van még négy napom...

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Zita,

nagyon aranyos vagy, hogy tanulmányozod a korábbi hőmet... Kép Kép Kép Én is tudom, hogy amíg meg nem jön, addig van remény, csak akkor egy kicsit korábban volt a visszaesés, most pedig ma kellett volna megjönnie Kép Azért ha őszinte akarok lenni, reménykedem a csodában... Kép Csak szegény páromat próbálom felkészíteni, hogy ne legyen túl csalódott.... Kép

A 37 nagyon jó, nekem anno csak a 32. napon ment fel addig a hőm.. Lehet, hogy nem is nálam, hanem nálad kell bizakodni? Kép Nagyon szurkolok neked!

Puszi
Böbe
baba76
 
 


Falina!

Ha jól emlékszem,egy régebbi hozzászólásban is írtál méh- és hasfájdalomról. Hát ezt én is tapasztalom, PÉ körül, olyan mintha folyamatosan görcsölne a méhem,tart kb.4-5 napig. Voltam ebben az időszakban nőgy.vizsgálaton, amikor azt írta a dokim a lapomra, hogy "nyomásra érzékeny méh" és ez így is van, kívülről a megnyomom az alhasam, fáj. Emellett szurkál is oldalt, ebből 99% eltalálom, hogy melyik oldalon van tüszőm.
És mindezek egyszerre szűnnek meg, 13-14 nap táján, feltételezem tüszőrepedés után.
A dokimat kérdeztem, hogy mi lehet ez, de azt mondja, nem tudja, a lényeg, hogy elmúlik :-) Az a véleménye, hogy valószínüleg a vérbőség és a nagyra nőtt tüsző nyomása miatt van az érzékenység.
Te már kérdezted a dokidat erről?
Clostit szedek, ma fejezem be és kell mennem majd UHra.
Ági
agidomi
 
 


Tina!

Juj, de orulok!!!!!! Vigyazz magadra!

Zita!

Neked is kezd izgis lenni! Hajra!

Bobe!
Ki tudja, valakinek nem megy egyaltalan 37 fole!
Lehet meg benne valami! En nem is merem igazan a homet! Csak idegesitene.
Na, mindegy. En a 22. napon vagyok, ma megyek vervetelre, progeszteron, remelm jo magas lesz!

pusz

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Ági!

Több dokit kérdeztem már, senki nem tudott feleni mi lehet ez a fájdalom... Csak felírtak petefészek gyuszi elleni bogyókat. Persze nem múlt el a fájdalom. Miután beszedtem a 3. féle bogyót, arra a kövre jutottam, hogy ez vmi más lesz. Én most kezdtem a Clostit és remélem rendbe teszi a méhemet.
Valami miatt azt gondolom, hogy mindez a hormonhiány miatt van. Én többször érzem egy ciklus alatt, szal nem csak érés környékén.

Lányok!
Valamelyikőtökre volt olyan hatással a Closti, hogy hamarabb elmúlt volna tőle a menzi? 3. napon kezdtem szedni, másnap teljesen elmúlt, pedig 3-4 napon keresztül kellett volna még barnázgatnom.

Falina
falina
 
 


Dodo, csak májusban nekem ment 37 fölé... Most meg nem Kép Drukkolok neked nagyon....

Falina, a closti szerintem nem elmulasztja a mensit, hanem vékonyítja a nyálkahártyát, ettől lehet kevesebb vérzés esetleg... a barnázgatás elmaradása a progiszint helyreállásától lehet, az a closti hatása...

böbe
baba76
 
 


Sziasztok!
Szilvus!
Köszi az infót. Most van egy adag choragonom(amit a choriogonin helyett kaptam, fele annyi ampulla van benne és háromszor annyiba kerül...no comment)
Szóval ha végre megkaphatom a szurit mert alkalmas leszek rá a jövő hónapban és az sem segít, legközelebb ezt fogom kérni, fel is írom a nevét. A cickafark és fagyöngy bogyókat hol vetted? drogériában? meg fogom próbálni.
A clostit nem fogja emelni egyelőre a dokim, mert az előző két babámnál is ennyit szedtem. Akkor is volt egy fokozatosság, hogy hónapról hónapra mindig egy kicsit nagyobb tüszőm lett. Hát lehet hogy most is csak ki kell várnom a soromat. Csak ugye mindig nagyon türelmetlen vagyok, mert nem majd szeretnék babát hanem mindig az éppen aktuális ciklusban.
Böbe, Dodó, Zita kíváncsian és reménykedve várom a sikert mindhármótoknál
Falina.
Az normális, hogy hamarabb vége lett a vérzésednek, a barnázgatás többnyire a hormonok alacsony szintje miatt van, tehát a closti már emelte a szintet, ami egy határozott vérzésbefejezést eredményezett. Ez jó hír már az elején. Nekem legutóbb csak 4 nap lett az 5 helyett, pedig nekem is plusz 1 nap gyenge barna vérzés szokott lenni.
Én is utáltam a lista alján lenni. De majd feljebb kúszol lassan.Kép
Ági. Sajnálom hogy ilyen fájdalmakat érzel, de valahol meg irigyellek(na nem a fájdalmat, az biztos kellemetlen), mert én soha nem érzek semmit, és emiatt mindig azt gondolom hogy nekem nem is működik semmim. Kép Ilyen hülye pesszimista vagyok, bocsi.
Judytnak nagy esélye van a két babára, mert ha jól emlékszem az egyik oldalon kettő nagy tüszője volt. Kép
Na befejeztem a szócséplést
sziasztok
Dana

Kép
danaaia
 
 


Dana!
A pesszimizmusról és is tudnék mesélni.... Egyrészt a múltam miatt, másrészt azért mert, 3x1 Closti és parádés UH eredmények után sem jó a hormonszintem. Ezt ti értitek? 8,5 mm nyálkahártya, 29 mm tüsző a 13.cnapon. Ezek után a progi szintem azt sem érte el, amit stimulálatlan ciklusban elvárnak.... Persze, elsődleges a hormonszint beállítása (az enyém alapból iszonyúan alacsony), mert több vetélést én sem szeretnék. És ekkor a dokim fejmosást tart, hogy miért vagyok türelmetlen, hogyan magyarázzam meg neki, hogy amikor majd ??? szabad utat ad, akkor ki tudja mennyit kell még várni míg valami összejön ? Minden kárbaveszett hónap iszonyú hosszú idő, persze hogy összetörik néha az ember lánya....
Az eszemmel fel tudom fogni,hogy mit akar csak valahogy a szívemmel nehéz ezt követni....
Bár ha valaki ezt lelkileg lazán tudja csinálni, elárulhatna egy-két műhelytitkot....
Ági
agidomi
 
 


Sziasztok!
Böbe, Zita,
Nagyon szurkolok nektek, hogy végre sikerüljön a babó, gyönyörű karácsonyi ajándék lenne.

Ági, Falina,
Sajnálom, hogy ilyen fájdalmasak a ciklusaitok, remélem hamar tudnak majd segíteni rajta.

Dana,
Kitartás, ha az előző babóknál ez így bevált, akkor biztosan most is sikerülni fog.

Móni

Kép
móni23
 
 


Sziasztok!

még 1x köszi mindenkinek a drukkolást. Itthon vagyok, nagyokat alszom, olvasok, teszek-veszek. évek óta nem csináltam ilyet. De kifejezetten jól esik a sokévi pörgés után. Kicsit nehéz, hogy a barátnőimnek sem akarom még elmondani (januárig várunk)így nehezen tudom nekik indokolni miért is vagyok itthon, ezért nem is tudom őket áthívni napközben. (de ezt most tényleg megfogadtuk, hogy várunk a 10-12. hétig, bár volt aki rájött)

Ági!

ABban teljesen igaza van a dokidnak, hogy előbb a hormon jöjjön rendbe. Utrót nem kapsz? A tüsződ szép nagy, biztos nem azzal van a gond. Szerintem még túl nagy is!
Tudom jól, hogy mit érzel, de talán az segít ha most csak arra koncentrálsz, hog yminden rendben legyen a baba fogadására. ha ez megvan (és biztos hamar meglesz), jöhet a következő lépés a BABA. Ha lépésenként tűzöd ki a célt, talán kicsit könyebb lesz, mert látod ahogy teljesülnek.

Böbe, Zita!

Én is szorítok nagyon!

Dana!
Én cickafark és palástfű teát ittam sokat. Gyógynövényboltban, de talán DM-ben is lehet kapni. Illetve a gránátalmáról olvatam, hogy női hormon termelő. Lehet, hogy nem véletlen a passion fruit elnevezése?

Olvastam a történetedet, nem rémisztett el inkább erőt ad Kép válaszolok hamarosan

Sziasztok
vtina
 
 


Tina!

De jo, tok jo, hogy igy elezed otthon! En is marhara elveznem! Remelm hamar eljon nekem is!
En is rogton otthon akarok maradni, fene se akar mar itt dolgozni! Vigyazz magadra!

Dana!

A dokik nem tudjak megerteni, hogy nekunk minden honap olyan hosszunak tunik, ezt en is tudom! Nekik mindegy, tudod, es nem erzik, amit mi erzunk! Mondjuk az is igaz, hogy nem sirhatnak-rihatnak egyutt minden leendo, nehezebben teherbe eso kismamaval, mert akkor egesz nap csak sirnanak, szoval kicsit kemenynek kell lenniuk!

pusz

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Ági!

Pl. most is elkezdett fájni, pedig az 5. cnapon vagyok.

F.
falina
 
 


Falina!
Ez fura. Nekem is kezdődik, de ma a 9. nap van.
Milyen hosszú a ciklusod és mikorra saccolják a peteérést? Mert lehet korai PÉ is, nekem volt olyan UH leletem, 6. ciklusnapon hogy 5,6 mm nyálkahártya és 17 mm tüsző!!! Igaz, akkor kb.24 napos volt a ciklusom.... Szerintem figyeld mennyi ideig tart,mikor jelentkezik a nyák. összehasonlítjuk a megfigyeléseinket,jó???
A nyáron 2 naptól szedette velem a dokim a Clostit, 2x1-et, az nem vált be.
Most azt mondta, hogy csak az 5-en kezdjem, hátha kitolja a ciklusomat hosszabbra /26. napra sikerült kitolni :-( /. Ez most a 2. ciklus, hogy 3x1 et szedek,pénteken UH.

Tina!
Jó ötlet lépésenként tervezni, igyekezni fogok. És azt is elhatároztam, hogy "hirtelen felindulásból" soha nem megyek a dokihoz, a rossz leletet is meg kell szokni.
És nem utolsó sorban: nagyon örülök, hogy jól vagy(tok)!

Dodo!
Egyetértek, hogy nem sírhatnak a dokik velünk. De: nem tudom láttad-e a csütörtöki "szülőszoba"t? Mert abban nyilatkozott az egyik Kális doki, hogy a reménytelen eseteknek ő "minden szívfájdalom nélkül megmondja, hogy mi van". Szerintem ez a másik véglet, mert nekem akkor is szimpatikusabb a valamilyen szintű együttérzés pld. "asszonyom, nagyon sajnálom, de...", mint a "minden szívfájdalom nélkül" hozzáállás.
Ági
agidomi
 
 


Sziasztok! Kép

Hol is kezdjem?!? Kép

Tina!
Na ugye mi megmondtuk. Nagyon vigyázz ám magadra, pihenj, pihenj, pihenj! Kép

Böbe, Zita, Dodo!
Drukk-drukk-drukk. Nagyon remélem, hogy sikerül a nyári baba!

Ági!
Én is csak az utrogestant tudnám javasolni, a doki nekem is ezt írta fel a megerősítésre. Habár én fölöslegesen szedtem... Kép

Dana!
Decapeptyl-t kaptam én is, de minek? Na mindegy, nem nézek vissza, csak előre. Kép
Egyébként ez a szuri 7-es kiszerelésben van, és nem mindegyik patikában lehet kapni csak egy darabot.

Szilvus!
Üdv közöttünk! Kép

Judyt!
Húúú, de irigyellek! Hogy repül az idő! Habár ezt én nem igazán veszem észre, csak akkor ha a vizsgáim időpontjára gondolok! Kép

Lányok feltaláltam a türelmetlenség elleni receptet! Vagyis hogy ne állandóan arra koncentráljak, hogy baba, baba, baba.
Szóval a dolog egyszerű:
- dolgozz
- járj két suliba
- járj egy nyelvtanfolyamra
- ja és persze legyen egy férjed, aki állandóan azt várja, hogy körbeugráljad!
Magyarul, azért is jövök ritkán mert mindezek megvannak nekem. Szóval reggel 8-16-ig meló, minden szombaton suli, egy héten 2x2 óra nyelvóra, persze munkaidő után. És nagyon közeledik a vizsgaidőszak.....

Na megyek nem koptatom itt a számat, mert a végén kidobtok.

Na pussz mindenkinek.

Belya Kép

Ja egyébként Falina most már nem leszel utolsó, mivel én ma vagyok a 4. napon! Kép
belyus
 
 


Ági, Dana, Dodo

Az velem is a baj, hogy türelmetlen vagyok.
Az első babámnál is kaptam Clostilt akkor rögtön sikerült és most aggódom, hogy ugyan miért nem. Pedig lehet, hogy csak akkor volt külön szerencse hogy rögtön összejött.
Rengeteg a kérdés bennem, hogy a dokim miért nem emeli az adagot, miért nem csinál UH-t, stb... Pedig egyébként megbízom benne. Mondta is telefonon, hogyha ebben a ciklusban sem sikerül akkor majd találkozunk és megbeszéljük a hogyan továbbot.

Persze, hogy én is türelmetlen vagyok. Most szeretnék babát, mert máskülönben tavasszal vissza kell mennem dolgozni és tök lelkiismeret furdalásom lenne ha újból be kellene jelentenem, hogy ismét eljövök. A cégemnél baba-várás ügyben megértőek, csak abban nem hogy fél évnél tovább itthon vagyok vele. (másfél éve itthon vagyok) 1 éves volt a babó mikor nemet mondtam nekik arra hogy visszamenjek. Lehet új céget kell majd keresnem.

Örülök, hogy nem csak én vagyok pesszimista és türelmetlen.

Remélem az ismételt Clostil szedés megteszi a hatását, úgy mint nálad Dana.
Van teakeverékem is. Iszogassam ebbben a hónapban is? Nem árthat?

Üdv,
Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Ági!

Ne haragudj hogy bele kotnyeleskedek!Kép Az a doki az én orvosom és még több lányé a Kaális topicból! A világon nem ismertem még ennyire kedves, normális orvost! Bocsi de muszály megvédenem!Kép Mind szakmailag és mind emberileg 100%-ig meg lehet bízni benn és bármilyen hülye kérdéswed van ő mindig türelemmel válaszol rá. Azt hogy "szívfájdalom nélkül" szerintem úgy gondolta hogy ha nincs esély hát nincs esély, és így legalább nem hitegetik mindenfélével az ember lányát és nem csalódik ezerszer és ezerszer. Szóval bocsi!KépCsak nem akartam hogy téves gondolatok kapjanak szárnyra!Kép

Tina!

Nagyon izgultam én is érted! Örülök hogy jól vagytok!

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Zsu!
Örülök, hogy írtál,dehogy haragszom !!!! legalább valamelyest eloszlattad a rossz érzésemet az elhangzott kijelentéssel kapcsolatban. Lehet, hogy egy szövegkörnyezetből kivágott rész volt, de az az igazság, hogy engem akkor szívenütött!!!! Elhiszem hogy klassz ember, nem akartam bántani őt,sem rossz hírét kelteni, hiszen nem ismerem.Csak azt a részt láttam, amit bevágtak és akkor nekem így jött le.
Van, hogy örül az ember, ha nincs igaza. Ez most az az eset.
Ági
agidomi
 
 


Tina!

Mikor kell újra randiznotok a dokibácsival? Gondolom sűrűbben szeretne látni, mint az átlag kismamáit, igaz!?

F.
falina
 
 


Zsu!

Nalad mikor lesz valami??? Irjal lecci!!!!!!!!!!!!!!

puszi

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Ági!

Örülök hogy nem haragudtál meg rám!KépKép

Dodo!

Nálunk nincs semmi jelenleg. Februárban lesz a köv. lombik ha minden jól megy! Addig gyüjtögetek egy kis pozitív hozzáállást! Egyre nehezebb!
Neked mikor kell szorítani????

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Falina!

Csak dec. 7-re hívott (8.hét) mivel nincs semmi bajom, és valszeg nem is volt, csak egyszerűen az 5. hétem még nem látszott csak egy sejtés. A barna meg annyira minimális volt, hogy "ki sem jött" csak picit más színű volt a hüvelyv. (bocs)És fél napig tartott.
Szívhangot meg csak akkor lehet látni, akkor meg minek menjek. Csak akkor kell ha vmi gondom lenne, de AZ ÚGYSE LESZ (Remélem nagyon)
Nagyon jól érzem magam, mert semmit nem érzek a mellfeszülésen és a rettentően ingadozó étvágyon kívül. A vetéléseimmel el sem jutottam a 6. hétig és egyfolytában kínzó görcseim voltak, úgyhogy remélem most minden ok!

Ezeket a fura fájdalmaidat emlísd meg a dokinak! Nekem is volt mindig minden féle: szúrt, nyomott, nyilallt a legkülönbözőbb időpontokban. Nekem az volt a meggyőződésem, hogy vmi elromlott odabennt. Ebben a hónapban nem volt semmi, csak a legvégén, de az a beágyazódás körüli herce-hurca lehetett.
Mindenesetre engem is rettentően idegesített, hogy ennyire érzékeny lett az eddig sosem érzett szervem.

T.
vtina
 
 


Böbe,Zita!
Úgyanúgy jártam mint ti. 26. napon felment a hőm. 37-re , és utána is ott maradt még 3 napig. Tovább nem mértem. Kezdtem bizakodni, mert már 5 napja nem jött meg. És tessék ma estére megjött, pedig a múlt hét szerda óta minden reggel majd behánytam a buszon.
Vagy szerintetek lehet ez a Clostitól? Vagy mi a fenétől volt ez??? Pedig nekem 2 napnál többet sohasem késett, most meg ma megjött és már 2 napja barnázgattam.
De remélem ti nem jártok majd így! Sok szerencsét!

Pupi
pupi
 
 


Pupi!

A clostitól nekem is állandó hányingerem volt, és erre főleg a hónap végén figyeltem fel!
Elég undok dolog, hogy ez a gyógyszer tud hasonló dolgokat okozni mint a terhesség. Kép
Sajnálom, hogy "becsaptak"

Tina
vtina
 
 


Pupi,
Nagyon sajnálom, hogy meg jött, de reménykedjünk a következő hónapban.

Böbe, Zita
Mi van veletek? Nagyon szurkolok.

Én várom már, hogy megjöjjön és végre kezdhessem a clostyt. Olvastam, hogy az első hónapban nem biztos, hogy lesz tőle tüszőm, de azért reménykedek.

Móni

Kép
móni23
 
 


Sziasztok Csajok!

Nem írtam még ebbe a topicba, de úgy néz ki gyogyira van szükségem nekem is a babához. UH-n a doki 12-es nyh-t és 9 mm tüszőt látott a 12 cn-n. Azt mondta nagyon kicsi a tüszőm, de gyógyszerrel kezelhető. Kép
A ciklusaim 24-25-26 naposak. Ugye erre szokták felírni a clostit?

A babásoknak nagy gratula, a többieknek mennek a drukkok!!! Kép

Jázmin
djázmin
 
 


Sziasztok.
Olyan jó hogy ilyen sokan írtok.
Cirmike.
Nálam ugyanez a helyzet. Májusban lejár a gyes, de közben elvileg nagyban államvizsgáznom kell majd, tehát nem érdemes munkát keresnem. Közben meg ugye babát szeretnék, akkor így hogyan menjek el bárhova is dolgozni? ha megmondom mik a terveim, fel se vesznek, ha nem akkor én érzem pocsékul magam hogy átvertem őket. Szóval, ha rajtam múlt volna már réég növeszteném a pocakom. De egyelőre nem megy,
Na itt most kitöröltem egy hosszú nyavalygást mert nem akarok itt siránkozni. Szóval legyen igazatok, hogy sikerülni fog, és mindenkinek sikerüljön. Ne legyünk pesszimisták.
Móni!
Köszi, legyen igazad.
Ági.
Sajnálom hogy az a fránya progi nem stimmel. Szerintem a Duphaston, amit most nekem szedni kell szintén ennek a növelésére hivatott. És ezt a 15. naptól kell szedni. Talán neked épp jó lenne. mert ugye egyebekben szuper eredményeid vannak. Annak idején a két lánykámnál egyébként nem kellett szednem proginövelőt.
A nyákot te hogy tudod megfigyelni? Mert ugye éppen a tüszőrepi környékén az ember akciózik hevesen, akkor hogy lehet értelmezni a nyákot? Ezt sose értettem, bocs ha butaságot kérdeztem.

Djázmin!
Üdv itt, az eredményeid nem rosszak, sőt jók. A closty nagy valószínűséggel segíteni fog. Neked is megy a támogató szurkolás!!!

Tina!
Örülök hogy jó neked. Komolyan. Hamarosan kismama könyvet kell csináltatnod.Kép Én arra büszkébb voltam mint a kitűnő érettségimre.
Várom az emiled.

Belyus!
Hát te sem vagy feldobva nagyon. Mit tanulsz? Szombatonként nekem is a suliban kéne okosodnom, de kihagyom. Autodidakta vagyok Kép)Csak vizsgázni járok. Jaj, dec. 13-ától kezdődnek. Kép Nekem ezek a dolgok nem tudják elterelni a figyelmem, nekem semmi se tudja, mindenről a babásodás jut eszembe. Lehet hogy nem vagyok normális...Túlteng bennem az anyai ösztön.
És akkor ott van az a nő, aki a Terry Blacknek adta a fiát. Hetet szült, még nincs harminc éves, hatot más nevel, most a hetediket megtartotta, mert gondolta kipróbálja milyen is egyet felnevelni. És én ilyenkor nagyon felháborodom, és most finom voltam. Bocs a hosszú szövegért.

Puszi, és igérem, legközelebb már nagyon pozitív leszek.
Dana

Kép
danaaia
 
 


Sziasztok lányok! Többen is felvetettétek, így nem írok név szerint, hanem mindenkinek.
Ismerem a Duphastont és az Utrogestant is, szedtem már mindkettőt. Akkor nem segített, igaz, csak akkor szedtem, amikor + lett a teszt(a teherbeesés nem volt gond, PÉ gyogyi nélkül is van) Mint most már tudjuk, addig már nagyrészt eldőlnek a dolgok, a 15-25 nap között.
Mindenképpen megkérdezem a dokimat a pótlásról, mivel így még nem próbálkoztunk. Ő még eddig nem beszélt róla, azt mondta, hogy azt szeretné elérni, hogy magamtól jó legyen a progiszint. De ha semmiképp nem megy, nincs más megoldás, mint megpróbálni ezt a variációt.
Remélem még bírja a dokim a javaslataimat, mert szoktam előhozakodni neki az olvasmányaimmal.....

Mindenkinek szép napot! És pozítív hozzáállást!

Ági
agidomi
 
 


Móni!
A Clostiról lehet vhol bővebben olvasni vagy csak innen-onnan szedted össze az infókat?

Dana!
Én is azon gondolkoztam minap, hogy Tina nemsokára kap kismama könyvet! Kép

Lányok!
Az jelent vmit, hogy az első Clostis ciklus 6. napján, már jelentkezett pár "sikoltós" szúrás az egyik petefészkemből? Talán most előbb fog megérni, csakmert korábban írtátok, hogy peteérés körül lehetnek szúrkálások.

Falina
falina
 
 


Sziasztok,
nos azt hiszem, holnap reggel lecsúszom a tábla aljára, ma már van egy kis barna, a hőm szerint lassan kihűlök és - a tesztem.... Kép Kép Kép most nagyon szomorú vagyok, mert ebben a hónapban nagyon bíztam... Kép

Tina, nagyon szurkolok neked, még egy pár hetet kell kihúznotok, aztán már majdnem 100%, hogy a 38-40. hétig együtt éltekKép

Pupi, szerintem a hányinger lehet a clostitól is, nekem minden hónapban van, főleg hó végén... Én is mindig reménykedem azért, hogy hááááátha mástól, de nem Kép

Djázmin, sajna az a tüszőcske nagyon kicsike, nekem olyan 20 mm körülit dicsért mindig a doki, azalatti méretet nem nagyon... Kép A closti segít ebben...

Agidomi, az én dokim imádja, amikor a nagy ismereteimmel elvonulok hozzá és okoskodom... Még szerencse, hogy a védőnő sógornőm általában időben kigyomlálja a félinformációkat... Kép Kép Kép

Többieknek puszi és megy a drukk...

Böbe
baba76
 
 


Böbe,
Sajnálom, tudom mennyir bíztál ebben a hónapbanKép

Falina,
Több topcot olvastam vissza évekre menőleg, és onnét szereztem az információkat a clostyról, de lehet, hogy létezik olyan weboldal, ahol ez össze van szedve.

Móni

Kép
móni23
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?