Új privát üzeneted érkezett!

Szia Evetkém!

Jobbulást a betegeknek! Képzeld én is hánytam egész délután...
Azért pihizz is néha!
Puszi
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Ha valaki olvass akkor írjon-írjon-írjon! Nem hagyjuk magára a topikunkat!

Kati, ha van egy csöpp időd, mesélj milyen 2 gyerekes anyukának lenni!

Maya jól eltüntél! Csak nem szülsz?

Üdv
Hajni
akimégerőlködikhogyéletetleheljenatopikbaKép
tigribigri
 
 


Sziasztok!Kép

Itt vagyok ám!Kép Olvaslak benneteket csak nem nagyon írogatok.
Zsombor nagyon jól viselkedik. Eszik és alszik. Éjszaka általában 1x kel fel enni és visszaalszik. Bencével már kicsit több gond van. Most éppen itthon van a héten mert belázasodott tegnap, begyulladt a szeme és köhög nagyon.
Egy kicsit én is gyengélkedem. Péntekre én is belázasodtam, náthás lettem és fáj a torkom. Úgy látszik ez most járvány.

Jobbulást kívánok én is az összes gyengélkedőnek. Gyerkőcök nődögélnek? Ovi, isi?

Na puszi mindenkinek mert hív a kötelesség!Kép

Kati

Ui.: Tigri a férjed is volt tegnap este a raktártűznél?
Te kaptál az önkormitól segélyt amikor szültél?
kfk
 
 

 
 

Szia Kati!

Örülök, hogy írtál! Zsomi nagyon ügyes fiú, ha csak egyszer kel éjjel! Alexa még mindig 2x...
Jobbulást nektek!
Nem adott semmit a XV. kerületi önk., rá is kérdeztünk, de nem tudtak segíteni szülési segély ügyben. Vannak olyan kerületek, ahol adnak.

Tegnap este Jancsi itthon volt, így csak vágyakozni tudott a raktártűz után! Kicsit sajnáltam, hogy kimarad a "jóból" (ő mondta így), de azért titkon örültem neki...

Vigyázz a csemetéidre! Voltatok már sétálni?

Puszi
Hajni
tigribigri
 
 


Halihó!!
Tigri én má majdnem igy gépelekKép)))) Nagyon tutkóKép
Kati Gratula!!!! Ügyik vagytok és jobbulást mielőbb? Van segitséged??
Tigrikém nekem is eszembe jutottatokKépJobb azért néha kimaradni a "jóból"féltheted épp eleget a párodat!!!Szóval Alexa baba 2x cuppan cicireKépés aztán csicsikál jóizűen tovább.Nem szégyelli felkelteni anyucitKépbár gondolom te is félkómás vagy??Kép
Velünk minden okkKép Ma ujra bölcsizünk,Nem is viselte meg Gergőt ez a pár napos kihagyás,ennek örültem!!Niki élvezi a szünidőt.igyekszem foglalkozni vele többet de sajnos miért ne pont most rengeteg munkát kaptamKép
Hát igy állunk! vigyázzatokmagatokra puszi mindenkinek jövök ha tudok ildikó
evetke
 
 


Szia Ildim!

Örülök, hogy kilábaltatok a nyavajákból!
Hát igen félkómásan ciciztetek Kép Amúgy nem is meséltem, hogy rájött a lelkem, hogy fel lehet emelni a pólómat... Nem ciki egy cseppett sem... Kép

Na még búcsúzolul egy jó kis gif, aztán mék.Kép

Puszi
Hajni
tigribigri
 
 


Ja és a gifen érdemes a kutyát is szemügyre venni... Kép
tigribigri
 
 


Halihó!! Tigri drága ez a giff a "jövöképed"Kép tükröziKép!!! Sok sikert hozzáKép
Igen halottam történeteket én is ilyen mindig kéznél lévő cicizésrőlKép Ez is elmúlik ám!! Ugy sajnálom hogy én ebből kimaradtamKép
Miujsi erre felé?? Aztat látom hogy nem pörög a topikKép Jönnék én de esküszöm csajok sajnálok magamtól ennyi időt isKép Bekukk. a babaszobára ,olvasom a leveleimet aztán futok továbbKép Most éppen állat utlevelet sorszámozokKép Jó mi!! Totál határidős már tegnapra kellett volna szinte!! De ma nagyon ügyi voltam. Hajnalba takaritottam ahogy szoktam aztán fél délre hazaértem de 1 re már kajcsi volt az asztalonKép Néha csodákra vagyok képesKép
Pénteken kukacka megkapta az agyhártya elleni védőoltását. Olyan bátor volt,semmi szisszenés komolyan mondom csajok megéri őszintének lenni a gyerekekkel!! Nikivel mindig mindent megbeszélek és tudja mikor mi vár rá. Ahogy a doki kérdésekhez áll egyenesen becsülendő. Még ha olyanja van ő cseszeget hogy vigyem akár fogorvoshoz isKép Bár csak Gergő is ilyen lenne,de ő keményebb dió lesz sztemKép
Hétfőtől megint suliKép Ma tanultunk kicsitKép Már bepakolta a cuccokat!!-nagyon várja!!
Veletek mi ujság!!?? Tigrin kivül nem nagyon irogattokKép
Hát most hirtelen ennyi puszi és további kellemes hétvégét!! Puszi Ildikó
evetke
 
 


Szia Ildim!

Itten vagyok csak látom, hogy sehol senki... Azt tudom, hogy Klárusék elutaztak vmikor, de azt sem tőle, hanem Ágiboszitól (pöttömös topik).

Alexának kijött az egyik fog csücske. Olyan-de olyan lázas volt, hogy nagyon megijesztett! Szóval ma egész nap lázat csillapítottunk. Közérzete elég ingadozó volt, hol sz@r, hol jó.

Most mennem kell mert hív!
Puszi a csodákra képes Evetkének Kép

ui.:Niki egy hős!
tigribigri
 
 


Sziasztok!
Á, nem utaztunk el, illetve csak 1-1 napra mentünk ide-oda, mert a múlt héten Gellért is itthon volt, és a 4 fal között nem bírtunk megmaradni. Kép
Fog-ügyek: egy hete Janka is belázasodott miatta, éjjelre 39,6 lett a láza, becsavartuk vizes lepedőbe, kapott kúpot, és aztán mintha elfújták volna, lement a láz, és nem lett beteg.
Evetkém, akkor jó sok melód van. Ez Kép és Kép
Voltunk egyszer a Zsebibaba zeneházban, jó volt, csak épp kifogtuk a tömeget ott is, mint annak idején a Cili-féle zenebölcsiben. Úgy látszik, ez a mi formánk. Még teszünk egy kísérletet, a másik időpontban hátha kevesebben lesznek. Tigri, már való lenne Alexának is szerintem.
Na ennyit most, hogy tudjátok, nem szöktem meg.
Puszi, Klára
klara
 
 


Sziasztok!

Hajni!
Jó a gif. Kép Vajon honnan ismerős a szitu. Kép

Klára!
Most szerdán kevesen voltunk ám. Kép Hiányoltalak is titeket. Pedig voltak nagyobb gyerekek is az őszi szünet miatt. Kép
Eri
simones
 
 


Pont azért nem mertünk menni, hogy Gellért ne zavarja a kisebbeket. De akkor túlmajréztam a dolgot, szokás szerint. Kép
klara
 
 


Sziasztok!

Régebben még pocakosan írtam a topikba, de most már meg van a pici lányom, Viktória, aki 10.03-án született, de eddig nem tudtam írni, mert sok időmet lefoglalta.
Van akinek hasonló korú babaja van?

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi: Gratulálok!!!Kép Nekem 10.08-án született a kicsi fiam Zsombor. Hol szültél? Milyen volt? Hogy telnek a napjaitok? Van tejcid?

Hogy s mint vagytok többiek? Alexa fogacskái?
Jobban van már?

Evetke: Jó munkát neked!Kép

Puszi mindenkinek!

Kati
kfk
 
 


Sziasztok!
Ha megengeditek én is csatlakozom.
A MÁV telepen lakunk, október 15-én született a kisfiam Balázs.
Van egy nagylányom is, ő már 14 éves lesz decemberben.
babett
 
 


Sziasztok!

Moszmota gratulálok! Kép Jól eltűntél... Mizujs veletek? Mesélj a szülésről!

Babett neked is gratulálok Kép, végre egy közeli netező! Pontosan merre a MÁV telepen? Írj többet magatokról!

Fogacska még csak egy, de az is csak egy szúrós csücsök. Láz elmúlt, nagyon rendben van a lány közérzetileg.

Ma voltunk méricskélésen: 70cm és 7530g

Most mennem kell, mert büdi a gyerek Kép este még jövök, ne én legyek az utolsó hozzászóló!

Puszi
HajniKép
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Kösz a gratulációkat. Kép

Szt Imrében szültem. Éjféltől kezdődtek a rendszeres fájások, és 12,45-kor született meg a csöppség. Nehéz volt, sokat szenvedtem. 10 körül burkot repesztettek, mert már "elviselhetetlen" fájdalmakra fájdalomcsillapítot kértem. A végén csak oxitocint kaptam, mert beindultak a dolgok. Sajna kissé rendszertelen fájásiam (hol 5-6, hol 2-3 percesek voltak) miatt volt ilyen hosszú.
A kórház nagyon szupi. A csecsemősök nem éppen ügybúzgók, de volt köztük is nagyon rendes is.
Szerencsére sok tejcsim van, most a picur 100-120 gr-ot eszik, és ezt 3 óránkánt még (éjszaka is.)Ennek köszönhetően 2910-zel születt lányom most 4250gr Képvolt a doki néninél.

KFK! Mennyivel született a kisfiad? Merre laktok?
Én a Páskomliget u.-ban.

Hajni! Szép nagy lányod van. Kép Mennyi idős? (Csak mert nincs időm visszaolvasgatni.)

Megyek, mert lassan fürdés, és kajcsi lesz.

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Szia Gyöngyi!

Ejha ez aztán már súly! Kis zabagép ez a Viki lány! Képek lesznek, vagy már van is albumod?

Az én "nagylányom" 10 hónapos. Még ő is szopizik éjjel... többször...
Épp ma mondta a védőnőnk, hogy éhes azért kell fel. Szerintem nem, inkább ő csak anyára vágyik.

Kati Zsombor szopizik ügyesen, ugye?
Erről jut eszembe: nagyon boldog névnapot ennek a csöpp fiúcskának! Kép

"Jó kis" tüzecske volt ma az Erdőkerülő utcában! Borzasztó, hogy nem tudjuk, hogy mennyi hülye ember lakik körülöttünk, ráadásul felrobbantja magát...egy panelban...Kép

Ha van időtök írjatok!
Puszi
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Hajni, mi a Mozdonyfűtő u.-ban lakunk.
Ti?
Tündéri a lánykádKép
Én az Uzsókiban szültem császárral.
Sajnos rossz lett a CTG-m, leesett a baba szívhangja, és alig volt magzatvíz, ezért döntöttek a sűrgős csaszi mellett.
4-szer volt rátekeredve a nyakára a köldökzsinór.
Bazsi is szépen szopizik, 100 gr -ot.
Ő 3400 gr-al született és 3 hetesen 4200 gr volt, most szombaton.

sziasztok
babett
 
 


Helló Babett!

Köszi Kép
Mi a Mézeskalács téren lakunk a Spar mellett/mögött kinek, hogy tetszik. Sokat szoktunk sétálni a Mozdonyfűtőben, legalábbis régi MÁV házak között.

Olyan sz@r az idő, hogy semmihez sincs kedvem.

Remélem Evetkénk is idekukk ránk a nagy meló közben. Kép

HajniKép
tigribigri
 
 


Sziasztok!

De jó! Milyen forgalom lett!Kép
Köszönjük a Zsombor napi jókívánságokat!
Jó nagy baba lehet már Alexa.Kép Miket csinál már?
Átok egy ilyen szomszéd aki rádrobbantja a lakást az biztos!Kép
Gondoltam, hogy valami nagy dolog van mert megint sorba mentek a tűzoltók.

Babett: Gratulálok a kisfiadhoz!Kép Nagyon szépen gyarapodik! Az első fiam nekem is azért született császárral mert a CTG-n kiderült, hogy nem kap elég oxigént és neki is rátekeredett a köldökzsinór a nyakára.
Most programzott császárral született a második fiam.

Gyöngyi: 3800 grammal született Zsombor, de 3510 grammra lefogyott ottlétünk alatt. Ő is 110-130-akat eszik egy-egy evésre. Van amikor 3 óránként követeli a cicit, de van amikor 4-5 óra eltelik 2 evés között. Éjszaka szigorúan betartja a 3 órát!Kép Első fiam 6 hetes korától átaludta az éjszakákat remélem Zsombor is ehhez tartja majd magát.Kép
Mi a Rákos úton lakunk, de amilyen szerencsém van erre nem lakik senki!Kép

Puszi mindenkinek!

Kati
kfk
 
 


Hajni!
Raktam fel 1 képet. Albumot még nem csináltam, mert a máshol van. Csinálok egyet a babanetre is.
Igen igazi kis zabagép, de így édes kis hurkái lettek, amik születéskor nem voltak.
Nagyon édes a kislányod!Kép

Kata!
Sajna nem arra lakunk, az kicsit messze van nekünk.
Általában mi is 3 óránként kajcsizunk, de most éjszaka, hason kellett altatni, mert fájdogá1 a pocija, így most 4-5 óránként kelt.
Van képed a kisfiadról?

Moszi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok!Kép

Zsombi mindig hason fekszik. Csak úgy tud aludni. Gondba is voltunk előszőr a babakocsival mert ott inkább csak hanyatt tudom letenni.
Reggel 7 órakor evett és most délben kelt fel.
Éjszaka miért nem alszik ennyit?KépKép
Hát marad a babaneten történő csevegés.Kép Pedig lakhatnátok közelebb.
Rakok fel egy képet, ez még a kórházban készült. Nem is olyan nagyon jó a minősége de majd lesz jobb.

Puszi: KatiKép
kfk
 
 


Helló!

Már megint eltünt mindenki?

Itt egy mai kép Alexáról, az állatkerti játszóházban kissé álmosan már...
Kép

Kati nekem még mindig nagyon tetszik a pici fiad! Kép

Puszi
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Tigri, nagyon szép Alexa!Kép El sem hiszem, hogy már ekkora. Most született!Kép
Köszi a dícséretet.Kép

Ma úgy néz ki, ki kell hívjam a dokinénit. Zsombor olyan csúnyán köhög. Biztosan elkapta tőlem a náthát. Nagyon sajnálom ezt a kis csöppséget.

Jók legyetek:

Puszi!

Kati
kfk
 
 


Hajni, Kata!
Nagyon aranyosak a lurkók.

Csináltam babanetes albumot, raktam fel néhány képet Manócskámról.
Már 3 éjszaka 4 óránkétn kajcsizunk. Kép

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Hajni,
Az állatkerti játszóház, az az amelyikhez a cirkusz mellett kell bemenni? Mi még nem voltunk, de gyüjtöm azokat a helyeket ahova lehet tipegő babákkal menni és nem sodorják el őket a "nagyok". Tudtok még ilyen helyeket?
Üdv Mindenkinek!
Marcsi
zsobu
 
 


Halihó!!! Él a topik és pörögKép Ez aztán a nem semmiKép
Először is Gratula a két kismamának!!!! Olyan jó babázni én is sokat gyötröm a hugom 8 hetes kisfiátKép Remélem sokat meséltekKép
Kati te szégyelld magadKépKépKép Hát én nem a közeledbe vagyokKép Csak hát mindig meghiusúlt a tali azon 1 kivételévelKépDe majd megyek ám csak azért isKép Remélem Zsombor jobban van és ISTEN ÉLTESSE. Bencének hogy telnek a napok a kistesó mellett???
Hát igen Klárusom meló az van bőven((( De ettől eljöhettek hozzám!!! Jövőhét hétfőn nyilt napunk van a suliba de elöre láthatólag más progim most nincs!!! Tigri vigyázz a cicizéssel a kis tűhegynyi fogacska nehogy aztán megharapjon))) Léptem megjött a család!! puszika Ildikó
evetke
 
 


Sziasztok!

Kati mizujs Zsomborral? Egy ilyen pici babának milyen gyogyót adnak, szirupot?

Gyöngyi megnéztem az albumotokat, nagyon szépek vagytok! Annyira bírom az összeszorított öklöcskéket! Sajna már Alexa kinőtt ebből a korból, imádtam nézegetni Kép Persze most is találok rajta kedvemrevaló dolgokat Kép

Zsobu, igen ez az a játszóház. Egy év alatt még ingyenes, utána már szerintem húzós 720 egy óra... A Pöttömös topik szerda délutánonként szokott ott talizni, akkor nagyon kevesen vannak. Viszont most, hogy őszi szünet volt múlt héten olyan zsufi volt! Kép Komolyan oda kellett figyelni, mert a nagyobb gyerekek képesek voltak a picik közé bezuhanni a csúszdán. (Mondjuk elég hülye helyen van a csúszda...)

Ildikó végre!!!!
Tűhegynyit (de fura ez leírva Kép ) még nem éreztem!
Szoktatok kijárni Mogyoródra? Tesód jól van nőgyógyászatilag?

Lányok úgy néz ki, hogy anyumat elbocsátják a munkahelyéről létszámleép. miatt.Kép Ha esetleg tud valaki egy 47 éves nőnek való állást szólna? Nincs érettségije, leginkább takarított és ovikban dolgozott dadusként (képesítés nélkül).
Előre is köszi!

Puszi
HajniKép
tigribigri
 
 


Ja Marcsi ha tudsz jó játszóhelyeket oszd meg majd velünk is! Kép
tigribigri
 
 


Sziasztok
Hát majd lehet elmegyünk egyszer megnézzük az állatkerti játszóházat. Biztos jó lehet. Fiúk minden ilyen élveznek, ugyhogy végül is mindegy nekik. Egyébként van egy elég jó ahol már voltunk egyszer. Dzsungel Játszóház a neve és a Gvadányi úton van. Nem messze. Mondjuk ott is elég húzós az ára....500ft/fél óra. Ha egyszer 3 vagy több gyerek megy, akkor 300/fél óra. Itt van egy teljesen elkerített rész csak tipegőknek. Jó nagy terület. Érdemes kipróbálni.
Na jó, most mennem kell. Be kell áraznom a rucikat amiket eladok most szombaton a Récsei Börzén. Megy ki valaki közületek? Most lesz szombat-vasárnap a Récsei Centerben. Remélem sikerül jó sok kinőtt rucitől megszabadulni.
Üdv mindenkinek
Marcsi
zsobu
 
 


Sziasztok Lányok!!
Képzeljétek ma elkezdtünk komolyabban vásárolni karácsonyraKép Ti számolgattatok már minggyááá itten vanKép
Nagy a család sok lesz egyszerre!!! Kép De már látom a gyerekeim boldog arcátKép Jajj meg én is má ugy szépitgetném a lakást!!! Ugye lesz hó is???-az ugy lenne szép!!!
Tigri ugy irigyellek titeket!!! Én sose birtam menni játszóba, Mindkét kölköm totál beszari volt ennyi idős korában mint a Te szupi csajodKép Gergő most is azKép
Kati!! Szoktalak látni bejelentkezniKép Ha van pár perced kiabálj rámKép Szivesen hallanék néhány mondatot rólatok isKép
Klárus jösszKép??? -én maradok a kis fenekemenKép Hozzák viszik a pöcsételni valótKép és ez megnyugtatott a szállitó igy lesz JanuárigKépTigri tudod Niki hogy imádja a rucikat???-hu nagyon vagány benneKépKöszke mégegyszer hogy eszedbe jutottunkKépSétáltok nagyokat lányok?? Mostanában olyan szép idők vannak még!! Használjátok ki rendesen a picikkel!!!
Na lépek holnap hajnali ébredés van!! Legyetek jók kellemes hétvégét!! puszi Ildikó
evetke
 
 


Hajni!
Én is imádom a csepp kezecskéit!Kép
Szerintem mindig lesz kedvünkre való testrészük, vagy valami a természetükból. KépKépKép

Már Viki visszamosolyog. KépCsütörtök óta, már nagyokat mosolyog ránk vissza, és már 3 átaludt éjszakánk voltKép, azaz 10-11 között kajcsi, és csak 1/2-3/4 5-kor kelt. Szombaton nappal nem aludt, és tegnap is nagyon nyűgös volt. Szerencsére az éjszaka aludt, így a párom is tudott aludni.
Nálunk is előjött a hasfájós időszak.Kép Tegnap vigasztalhatatlanul sírt.Kép A fura az, hogy evett, és a kajcsi félidős pihi után, mikor újra cicire tettem, ordított. Mi elkezdtük az Infacolt, de mivel csak hét elején fáj a pocja, és keddtől nem adtam neki. Lehet, hogy ez volt a baj.

Moszi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Jaj csak egy mondat... extázisban vagyunk:
Alexa felállt és elindult!!!!
Még mindig nem hiszem el, pedig már egy csomószor megcsinálta!

Kép
tigribigri
 
 


GratulAAAAAAAAAAAAAAA!!! Aztán most pakolás mindenhonnanKépLátod és még nem vagytok 1 éveskék!!!! Most jön a fára mászás TigrikémKépKépUgye micsoda csudi érzések tudják az emberfiát sziven ütni!!!KépLépek!! Holnap mesélek!! Pusza Ildikó
evetke
 
 


Sziasztok!

Evetke köszönjük! Kép Amúgy jön a 2. fogunk... sűrű ez a hónap...

Most más, ez komoly téma:

Kérek mindenkit, akit kicsit is érdekel egy tűzoltó sorsa, csatlakozzon az aláírókhoz, illetve továbbítsa ismerőseinek ezt a linket.
http://langlovagok.hu/tuzvonalban/peticio.shtml

Kép

Köszönöm!

Hajni
tigribigri
 
 


Halihó!!Hú Tigri ez nem volt egyszerűűűű 22.59-kor perckor tudtam aláirni a peticiót))))Béna vagyok és nem figyeltem,de aztán rájöttemKép Hátha segit!!!Sajnos maga a történetet nem ismerem,és nagyon sajnálom a másik oldalt isKép Volt ott a fórumon egy elég erős hozzászólásKépSajnos az élet nem egyszerű( Láttátok a Szulák műsorát tegnap?? MegkönnyeztemKép Amikor azt mondta búcsúszóként a Pécsi Ildikó,- hogy ugy kell mindennap elköszönni a másiktól hogy nem tudhatod mit hoz az a nap,és látod e még!!!??!Hú most is beleborzongok!!!-de van valóság alapja sajnos!! Ebben a .va rohanó világban sokszor nincs időnk egymásra!!És ilyenkor komolyan elgondolkozok érdemes e idegbajosnak lenni ,és robbanni minden hülyeségenKépMost kicsit szomorúra sikeredett a hozzászólásom pedig nem vagyok szomorú,inkább "érzelgős"Kép nézzétek el nekem!! De mint mindenkinek ,nekem is a "Családom az életem"
Puszika Ildikó
evetke
 
 


Hali!

Nagyon késő van, így csak pár sor!
Evetke köszönjük szépen! Volt ott két tévé felvétel is, az Akív és az MTV adása. Amúgy a másik oldalt én is sajnálom Kép

A Pöttömökbe tettem be képeket Alexa lépegetéséről, ha valaki kiváncsi járjon utána Kép

Millió puszi!
Hajni
tigribigri
 
 


Kati neked is köszönet!
Puszi
H
tigribigri
 
 


Jó reggelt!

Na jó nem kell utánajárni Kép itt vannak a képek:
http://babanet.hu/album/main.php?album=3492&page=2&image=90275

Evetke ha Gergőd ma ünnepel akkor ezt neki küldöm, boldog névnapot!
Kép

Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!
Nem tudom mi volt ma éjszaka Zsomborral, de 2 óránként felkelt, sírdogált egy kicsit aztán egy kis cicizés után elaludt. Lehet, hogy megkavarta hogy itt volt Anyu 2 napig. Remélem minden rendben vele és ma már jobb éjszakánk lesz.

Tigri: Nagyon aranyos Alexa!Kép Nagyon jó a kép a borulásáról. Még a szemét is sikerült lekapni, hogy éppen becsukja.

Evetke: Nagyon boldog névnapot Gerőnek!
Kép
kfk
 
 


Hajni!
Gratulaaaaa!!!!Kép

Evetke! Boldog névnapot Gegőnek!Kép

Moszi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok lányok!!! KÖSZÖNJÜKKKKK!!
Igen ünneplünk ezerrelKép Tegnap is vendégeink voltakKép vasárnap is lesznek,de legalább zajlik az élet!!Tigri,- arik a képek kerestem a pöttömös topikot csak nem találtamKép
Szegény Kati!!Reméljük nem szokja meg ezt az ébredezést Zsomborka??
Moszmota veletek mi van pocakilag??-sirdogál még a kismanó??
Legyetk jók puszi ildikó
evetke
 
 


Evetke!
Még sirdogál, mostanában kevesebbet.
Viszont a kevesebb sírás helyett, kevesebbet is eszik, mint eddig. Most próbálgatom kitalálni, hogy mi okozza.

Moszi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Szia Moszmota!! Nem hiszem hogy baj lenne!! Ne aggódj!! Valószinű a hasfájásból adódik az étvágytalanság,nyugtalanság.Dr néni mit mond??Kép
Pusza a hétvégére mindenkinek!! Elég zsufi hétvégém lesz ugyhogy valszeg csak hétfőn vagyokKép
Tigri bukósisakot beszereztetek már????
ildikó
evetke
 
 


Halihó!

Klárus mizujs van veletek? Mesélj egy kicsit a csemetékről!

Evetke: bukósisak Kép Eddig úgy tűnik, hogy előre zuhan, ha esik és közben leteszi a kezét. Hja kérem lassan már esni is megtanulunk. Na jó nem kiabálom el Kép
Ma beszorult a keze a radiátoron lévő párologtatóban anyuméknál. Pontosabban 3 ujjacska, elég nehéz volt kicibálni.
Legközelebb valószínű a mosógépből fogom kiszedni, mert a legújabb dilije bekiabálni a mosógépdobba Kép
Ja és vettem neki fogkefét Kép

Moszi mennyivel eszik kevesebbet? Méred vagy a cumisüvegből látod vagy miből gondolod? Gondolom azért fogyni nem fogy.

Jó éjt mindenkinek!
HajniKép
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Nézzétek el nekem, hogy éppen ide írom a hirdetésemet, de hátha érdekel valakit itt a közelben Kép . Megmaradt egy bontott csomag Pampers Total Care midi (4-9 kg) pelenkánk, a 68 db-ból kb. 6 db hiányzik, ennyit tudtunk még elhasználni Kép . 1 csomag Pampers normál popsitörlőkendő utántöltővel 2.000 Ft-ért adnám (Bocskai/Szerencs utcai kereszteződéshez közel).
Ha érdekel, hívj v. küldj SMS-t: 06-70-543-1558
vagy írj email-t: neugebauer.cs@freemail.hu (de ez talán lassabb Kép )
Jó lenne, ha minél hamarabb elvinné valaki, mert tényleg nem tudok vele mit kezdeni. KépKép
csillus
 
 


Halihó!!
Csillus mi má nem pelenkázunkKép De kitartásKépÓ Tigri és mennyi minden lesz mégKép De a helyzet ismerős,azt se tudom hányszor volt ilyen "pánik reakcióm" hasonló okoból kifolyólagKép
Azt hiszi az ember ha kicsit nagyobbak már könyebb lesz,hát nemKép-csak megnyugtatás képen !!!
Mi most éppen takonykórosak vagyunkKép Gergővel tegnap még de. elszaladtunk ügyeletre is,annyira köhögött!! De ettől függetlenül ma reggel a dr néninél kezdtünk mert semmit nem aludtunk éjjelKép Mostanra már kicsit jobb lett!!!Szóval ez van velünk dióhéjbanKép
Remélem ti jobban kezdtétek a hetet!! Puszka!!Ildikó
evetke
 
 


Halihó!

Csillus én nem haragszom, de mi már nem ezt a méretet, hanem maxit használunk, a Babylovet-ot. Törlőkendőm meg van több is dobozos. Azért köszi! Kép

Evetke, remélem már jobban van Gergő és nem köhög annyira! Most megint tuti van valami vírus Kép
Kukacnak Kép hogy megy az oskola? Tényleg milyen "jegyeket" adnak most? Nyomdáznak vagy piros pont van?

Ha valakit esetleg érdekel egész jó kis cipőcskék vannak a Pólusban leértékelve a Mazsolában. Mi ma vettünk egy 4000 Ft-os nyitott szárasat itthonra. (Killefeet, de láttam picit drágább Siestát is)

Mindenkinek puszka!
Írjatok, mert információra éhezem, hogy mi van veletek!!!
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!
Ejnyebejnye, milyen rég nem írtam. Kép Igazából nem történik semmi különös minálunk, Gellért oviban, Janka itthon. Kép Voltunk a Kanga klubban, jó kis hely. Janka sokat beszél már, egész mondatokat, és nagyon muzikális. Gellért pedig olykor egész rendes nagytesónak tűnik! Kép Ennek nagyon örülök, mert nem volt könnyű menet.
Csillus, sajnos mi is kinőttük már régen a Midi méretet Kép Főleg Pampersből. Próbáld betenni a kor szerinti topikok közül a minibabákhoz.
Tigri, olvasgatlak a Pöttömöknél ám, úgyhogy képben vagyok. Kép Sok puszi a nagylánynak.
Evetke, gyógyuljatok.
Újaknak üdv.
Klára
klara
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?