Új privát üzeneted érkezett!

Na, én már tökre ideges lettem a jövő keddi uh miatt, úgyhogy akkor jövök megint a - remélem, hogy JÓ - eredménnyel.

Vigyázzatok magatokra! Zsebi

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


sziasztok!!!

Az elsö reggelem a héten,hogy nem hánytam,remélem igy is marad.Gyomrom fáj,bár épp most reggelizem ,remélem utána jobb lesz az is.

Kicsidodi:A te melled mostanság mennyire érzékeny?Azért kérdezlek téged,mert kb. veled vagyok 1 idös terhes.
Az én mellem alig fáj,az is inkább estefelé,és a mellbimbom sem olyan érzékeny .....

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Hali

Csak nem bírom ki..most indulok Uh-ra! Remélem minden rendben lesz és látjuk is a kis csöppünket!

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 

 
 

Kaqk:Megy a drukk.....
irj majd ha hazaértél....

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


kaqk:Mindenképp írj,hogy mi volt!Már én is tülkön ülök mi hétfőn megyünk dokihoz már alig bírok várni :oops:
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Megjöttem..már egy ideje, csak takarításba kezdtem..:-)

Majd lefotózóm és felrakom, de látszik a szép kis petezsák és szikhólyag is. :-) jaj olyan megnyugtató volt.

A doki viccesen kérdezte hogy jövőhéten is megyek..???? hahaha

Majd 3 hét múlva hívott vissza! :-)

Reggel ezen forgattam magam hogy menjek e vagy nem, felhívtam, mondta most rendel 12 ig menjek..:-) mentem.:-)

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


Vikianya!

Nekem eddig a cicim alig volt érzékeny, de ezért valamennyire az volt. Pár napja viszont iszonyat növekedésnek indult( 8) ), és a mellbimbóm lettek nagggyon érzékenyek. Alapból nem fáj, de bármi hozzáér, olyan, mintha meg lenne égve :shock: .
De emiatt ne izgulj, semmit sem jelent, hogy épp neked alábbhagyott! Más tüneted meg majd most kezd rá :lol: . Ez annyira változó tényleg, hogy emiatt nem szabad megijedni :wink: .

Viszont én már 3. napja barnázok, mert szerdán csináltak citológiát is, és a vérbőség miatt nehezebben gyógyul a seb :? . Azt írják mindenhol, hogy nem lehet ettől elvetélni, de azért nem jó érzés, hogy barnázgatok :? .

Kaqk!

Juhuuu-juhuuuu :lol: .

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Kicsidodi: minden rendben lesz! Csak erre gondolj!!!!

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


Kaqk:Ez tök jo .....várom a képet majd :)

Kicsidodi:Köszi az infot,már megint kezdtem beparáztatni magamat...annyira hülye vagyok,de tényleg... :twisted:
Nem lesz semmi baj,csak pozitivan...++++++++++

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!

Két hete olvaslak titeket, de írni nem merek.

Rólam: Van egy két éves szőke kék szemű gyönyörű fiam, akivel csodálatos terhességem volt.

Aztán volt ősszel egy korai vetélésem, eléggé megviselt, ezért nem is szeretnék még bekapcsolódni.

Csak le szerettem volna írni, hogy pénteken megyek uhura és ha esetleg rendben lenne, jövök!

Addig mindenkinek drukkolok!

Kép
mannababoca
 
 


Mannababoca
Drukkolok!

Mindenki vigyázzon magára! :lol: :wink:
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Mannababoca:Drukkolok,és várom a hireket+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Carotta:Hogy vagy??Hányással hogy állsz?

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Mannababoca Megy a drukk neked reméljük péntektől velünk tartasz :)
Carotta: Igen igen mizu veled?Ugye már jobban vagy?!
Na lányok ma szeretnék tőletek sok sok pozitív energiát kérni!Megyek 2 kor a dokihoz gondolom lesz Uh-is nagyon izgulok,hogy minden remdben legyen,főleg mert napok óta minden tünetem elmúlt kivéve a mellfájás de az se jelentős :? Már megfordúlt a fejembe sok rossz dolog.Remélem boldogan jövök délután.
Többiek,veletek mizu?Ki hogy érzi magát?
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


anyamci: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Én jól, csak a melleim..áááááá oldalt nagyon fáj nő..de hova???, ennyi a tünet,
szóval ha nincs más tünet az nem baj!!!! szerintem
na feltöltöm a képet
mindjárt!


Hogy vagytok??????????????????????

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


Mannababóca: +++++++++++++++++++++++++++++várunk a jó hírekkel!!

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


Sziasztok,

Ki hog van? nekem megy a hányinger 10000rrel, és az éhség...kopognak a szemeim, már 1 órára miután ettem.

Kaqk: gratulálok +++, varom a képet...lássam az enyém is ilyen ..

Anyamaci: sok sok +++++++++, irjál mit láttál, hallottál :))

Voltam én is uh-n, láttam a petezsákot és egy kicsi pontot :), még nagyon korai, jövő héten hétfőn megyünk ujra akkorra szivhang is kéne legyen.
Képzeljétek anyukámnak már amiota megtudtuk hogy jön a 2. baba, szolltam, na de nem voltam azóta nálluk, csütörtökön voltam nálluk, erre pénteken telefonált hogy az éjjel velünk álmodott, megszületett a babóca, kislány volt...stb, annak idején Ádámot is megálmodta fiunak...ameddig nem léptem be a házukba nem álmodott semmit e kapcsolatban. nagyon izgulok mi lesz!!! nagyon örvendenénk egy kislánynak.(persze a fiucskanak is, csak jo lenne a pár)
Létezik ilyen megérzés?

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


Bicebóca: De jó! Biztos van ilyen! :-)

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


biceboca: Szerintem igen!!!!Én már 2×álmodtam ezzel a babával,hogy kisfiú született!Kiváncsi leszek...azért a 2 lány mellett jó lenne bár a 3.lánynak is ugyanúgy örülnék...sőt!
Na ha az álmomra gondolok akkor ma minden rendben lesz
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


itt a kép..:-)
Kép

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


Kaqk: :) az en uh-omon is pont egy ilyen pont latszott, fiz ilyen, de jó hogy tettél képet, legalább csodálhatom, én is mintha enyém lenne, kölcsönözhetem néha??

Anyamaci: huhha, az nagyon jó lenne, nektek is szoritok hogy álmaid megvalósuljanak.

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


bicboca: :-) ha akarod! :-)

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


Sziasztok!
Na megjöttem a dokitól,csinált uh-t is aminek az eredménye!Pici baba pici szíve szépen ver!
A legszebb valentin napi ajándék!
Most megkönnyebbültem!Majd csak 3 hét múlva kell visszamenni.
Szép estét mindenkinek!
:D
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


anyamci: de jóóóóóó! :-)
te most mennyi idős vagy 6 hetes?

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


Anyamaci: ez igen!! gratulálok, de jó hogy te már hallottad a szivdobogást. én hétfőn kell menjek, nekünk is kéne már hallani...:)

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


sziasztok...

Hányadik héten lehet elöször szivdobogást hallani???Mert én még csak a kis pulzálo szivecskéjét láttam 1 hete...

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


kaqk:6+4
vikianya: Azt nem tudom de nálam az volt,hogy a doki annyira sietett,hogy nem mutatta meg és nem is hangosította fel(utánna mondta jaj elnézést)mikor mondtam,hogy a 3 hét helyett nem mehetnék-e 1 hét múlva,hogy megnézzük van-e szívhangja.Erre mondta,hogy pont azért kell csak 3 hét múlva mennem mert van már szívhangja!Csak ugye figyelmetlen volt és nem mutatta meg de az ottmaradt képen még láttam :)
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


vikianya: jah amúgy szerintem ha már van pulzálás van hangja is ....vagy nem?
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


anyamci: értem, hangja is van, de hüvelyi uh-val az nem hallható nem? én 5+3 napon voltam, de akkor még nem volt látható a szívmozgás...:-( nem baj, valahogy már csak kibírom a 3 hetet...akkor már biztos minden jól látható lesz.

nincs hányingerem, de enni nem bírok..éhes vagyok de nem kívánok semmit..csak tejet inni, meg esetleg pirítóst enni. A mellem nagyon rossz, oldalt annyira húzódik, feszül, majd leszakadnak, már aludni is melltartóban alszok.

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


Van egyáltalán, aki ilyenkor már hallott szívhangot? :roll:
Gondoljátok, hogy egy kb. fél mm-es szivecskének van hangja? :roll:
Én a fiammal először a 15. héten hallottam szívhangot.
Igazából a pulzálás a lényeg, hogy dobog-e,nem pedig a hangja :wink: !

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


kicsidodi: nagylányomnak az uh-leletén 7-8 hetes terhes voltam mikor előszőr írták rá h jó szívműködés és hallottam is....ez attól is függ,hogy a doki bekapcsolja-e a hangszórót :wink:
Nekem tegnap nem kapcsolta be csak mondta mikor kérdeztem...De utána lehet olvasni ezeknek.
Ha meg már van szívműködés van hangja is!Az uh annyira érzékeny,hogy lehet vele hallani.Persze egy sztetoszkóppal még biztosan nem!
Pl: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekval ... eg__273708
kaqk Nyugi nekem semmi tünetem már a mellem se fáj úgy ..csak este.Tegnap mondtam a dokinak azt mondta,hogy ez nem baj ez is természetes!Eddig én is paráztam nagyon...
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


De ez csak az Én véleményem (mert logikus h hallani ha van) meg ha jól rémlik olvastam is erről az egyik oldalon majd megnézem...de aki tutira akarja tudni kérdezze meg a dokit :)
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Mannababóca, mennek a drukkok! ++++++++++++++3

maccs01
 
 


Csak próba,hogy sikerültek-e a vonalzóim :oops: :lol:

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Miért van Dorcsim arrébb?
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Anyamci!

A kérdésnél, ami belinkeltél, ott is csak "látták a szívhangot". ami persze hülyén hagzik, de tényleg mindenki így fogalmaz, hogy "már van szívhang", de az valójában szívverés, amit látunk :lol: . Nem okoskodni akarok, csak megnyugtatni az aggódókat :wink: .
Szóval ők sem írták, hogy halloták volna, viszont mivel te azt írtad, hogy hallottad, akkor túl van tárgyalva, természetesen elhiszem :wink: .

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Gratulálok az UH-leletekhez.


A szív fejlődésének első szakaszában egy csőszerű képletként jelentkezik, melyben a finom pulzáció megfelelő eszközökkel már a fogamzást követő 21. napon felismerhető. Rutin ultrahang-vizsgálattal általában a hatodik terhességi héten (a fogamzást követő 4. héten) ismerhető fel a szívműködés. A szívfrekvencia a legkorábbi stádiumban 80-90/min. körüli érték, mely a 10. hétig 180-190/min. értékig változik
http://www.hazipatika.com/articles/A_ma ... 1120184205
Vendég
 


[quote="anyamci"]v írta:anyamciikianya: jah amúgy szerintem ha már van pulzálás van hangja is ....vagy nem?


A pulzálást lehet ilyenkor kihangosítani :wink:
Vendég
 


Akkor elvileg csak a 10.hét körül lehet hallani? Na megnézem a régi uh-leletet de nekem a 7-8.hét rémlik mert kb.akkor voltunk a 2.uh-n mivel az elsőn ikrek voltak és mikor mentünk legközelebb akkor a 2.babának nem volt szívműködése később felszívódott.Na de majd meglesem a leletet csak elő kell kotorni a pincéből valamelyik dobozból. :lol:

carotta: a pulzálást hangosítják ki???De az nem ugyan az mint a szívverés?
:? :shock: :oops: Lehet hülye kérdés de én eddig azt hittem! :? Viszont az a lényeg h valamit már lehet hallani ilyenkor nem?! :lol: :oops:

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Anyamci
Ahogy olvastam, a szív ilyenkor még csak egy cső... az csak pulzálni tud... igazi szívverés akkor lesz, ha már kialakul a szív.
Vendég
 


értem :) Akkor valszeg rosszúl emlékszek az időpontra...elnézést! :oops:

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


sziasztok csajok!!

Köszönöm a válaszokat..hüvelyi uh-val vizsgált a doki...majd ha megyek 12. heti uh-rá,már biztosan lesz szivhang is,illetve gondolom majd megmutatja a doki is...
Jajj,csajok hajnalban annyira rosszat álmodtam ,hogy arra ébredtem fel hogy sirok.Nagyon rossz volt,alig birtam utána vissza aludni is..most is magam alatt vagyok még...
Mostanság átáltam a délutána hányásra...tegnap este még a vacsi is visszaköszönt...nagyon rosszul aludtam az éjjel amugyis..,pedig mostanság nagyon jol tudtam éjjel aludni...

Ti hogy vagytok???Érzések???

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


vikianya: Alvás nálam = fentlét :( Mióta tudjuk,hogy babát várunk azóta 2 igazán jó éjszakám volt!Este hamar elalszok max 9 viszont éjfél-1 körűl kipattan a szemem és nem alszok vissza csak hajnalba ...van,hogy 5 fele..De az az érdekes,hogy nem tudod aludni napközben...és mégse vagyok az a hú de fáradt :?
Remélem lassan elmúlik..gondolom ez azért van mert állandóan jár az agyam a dolgokon tele vagyok aggódással...stb-....de gondolom a 12.hét után megnyugszok...
Hányás:eddig se volt most sincs semmi.Ebben szerencsés vagyok

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Anyamci, nálam is pont ez van. Este kidőlök tök korán, aztán hajnali 2-re már ki is pihentem magam :) MOndjuk én napközben kell, hogy aludjak, mert tök kifáradok.

Tegnap voltam uh-n, 7mm-es gestatios gyűrű. Már olvastam itt a fórumon, hogy ez más dokinak is heppje :):):) Doki azt írta, hogy 5hetesnek megfelel a terhesség, és ne nyugtalankodjak (utóbbit szóban:)). Én szikhólyagot és petezsákot vártam... no comment.
Progeszteronom szar lett, úgyhogy 3x2 utró lett az adagom a 3x1-ről. Hcg a jan.01-i 7,5-ről 2179-re emelkedett, ami egyszerűen maga a tökély :lol: :lol: :lol: Persze engem majd a 7. heti szívhang és a tankönyvi tökéletes méretek vidítanak majd fel... ez van.

Mindenkinek megy a drukk és csak így tovább +++++++++++++ :wink:

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


zsebbi :Gratulálok nektek :) Most már Én is mondhatom,hogy a gestatios gyűrű az jó :D Buta egy kifejezés én ezelőtt soha nem hallottam azért rémített meg mikor ezt írták a leletre!Engem mondjuk felvidított a hétfő uh de majd csak a 10.hét körűl vagy mikor megyek legközelebb dokihoz(9 hetesen akkor jobban meg fogok nyugodni!Hát ez van még meg se született már aggódunk :)

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Anyamci, köszi :)

Nagyon jó volt a hétfői uh-d! Én sem mennék ennyiszer, ha nem lenne vérvétel, de muszáj..., ha meg már ott vagyok... :):):) Én most hétről-hétre élek, mindig várom a köv. keddet. Fura lesz a 12. héttől, hogy már csak 3-4 hetente fogok járni :)

Én azt olvastam, hogy az 5-7. hét között van a legtöbb vetélés, és általában a 9. betöltött hét után már szinte meg is lehet nyugodni, de persze a nagy fordulat a 12. heti tökélyuh, ahol minden rendben van :):):) Én a 9. héten fellélegzek, a 12. héten méginkább, aztán kibekkelni a 28-ig, majd a 35-ig, aztán szabad a pálya a szülésre... nem is szaladtam annyira előre :lol: :wink:
Úgyhogy a 12. hétig úgy érzem, mintha visszatartanám a lélegzetem, várok, örülök, félek, de igyekszek optimista lenni, és mantrázom magamnak, hogy minden okés!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsebbi 2011.02.16 15:41-kor.

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


Kedves Topiklakók!

Ismét jó szándékkal spammelek itt (is): folytatódik a Babanet kommentjátéka, azok között, akik a héten kommentelnek, a Jaffa Kiadó könyvcsomagját sorsoljuk ki!

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, így nemcsak a cikkekről kaptok értesítést, de további nyereményjátékokban is részt vehettek.

És végül, de nem utolsósorban: várjuk a Ti történeteiteket is A Te történeted rovatba. Kinek ne lenne a tarsolyában egy olyan történet, amit 1-2 oldalban meg lehet írni? Lehet vicces, tanulságos, dühítő, szomorú, elgondolkodtató, szüléses, gyerekneveléses, párkapcsolatos, családos. Akiből kikívánkozik a grafomán énje, történetét Word dokumentumban küldje el erre a címre: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Köszi a figyelmet!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


zsebbi: Igen Én is ezt olvastam de nekem a 8.betöltött hét rémlik!Na de ez mind1 is...a p.hez is már csak 3 hét kell(a leghosszabb 3 hét lesz!!) Nagyon hosszú lesz de azt is tudom,hogy hamar elmegy.Szinte kb. 3 hete tudjuk,hogy babát várunk és visszagondolova nagyon hamar elment :wink: :lol:

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.11.16 18:49-kor.
Vendég
 


Kép
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?