Új privát üzeneted érkezett!

Vera!

Dehogy iszom előre.Úgy értettem ha - ha+ mindenképp elmegyek, hogy megnézzék ez mi a fene lehet!
vtina
 
 


Tina!
Vannak már hírek? Kép
V.
vera77
 
 


Sziasztok!

Hát ezek a zebrák tényleg csak akkor jönnek ha van nekik hova! KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
Le sem merem írni: pozitív lett!! Ráadásul nagyon egyértelmű, nem halovány csíkocska (ez történik, amikor inkább nem akarja az ember. De nagyon örülök!!!)
Megyek is a dokihoz gyorsan. Azért van bennem egy jó nagy adag félsz, de remélem már jó kezekben vagyok! És ígérem nem járkálok, emelgetek stb. stb.

Írok ha végeztem
Tina
vtina
 
 

 
 

Tina!

Kép
Nagyon örülök.KépVigyázz magatokra!

Zituska!
Örülök a táblázatnak, nagyon szép.Kép
Köszi betettél.Kép
A hiányzó adatok:
Próbálkozás: 2003.09
Cn: 39
Ciklus hossz: 30-31 volt szerencsére
Város: Nyíregyháza
Kor: 28
Closty: 2x1 volt az 5.naptól

Falina!
Ma megyek az orvoshoz.
Már nagyon kíváncsi vagyok.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Tina! Óóóóóriási gratula! Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Hát ez nagyon jó! Az egyik ismerősömnek is pozitív tesztje lett a hétvégén + a barátnőjének is! Azt hiszem július sem marad baba nélkül! Kép

Zituska!
Köszi a táblázatot, tényleg így már sokkal jobb, hogy tudjuk, ki, mikor, hogyan, hol.... Kép
Ja és én is mindent elkövetek hogy egyre több zebra legyen ok? Kép

Vera!
Hát nagyon remélem hogy ezek a gigatüszők rendetlenkedjenek bennem, mert ha nem, akkor nem tudom mi lehet az oka a hasfájásnak. És télleg minden este előjön, sőt most reggel is éreztem egy kis ideig. Na majd szerdán az orvos megmondja hogy mi is van a dolog hátterében! Kép

Most rohanok, üdv mindenkinek:

Belya Kép
belyus
 
 


Sziasztok Lanyok!

Judyt, Tina!

Hatalmas gratula, nagyon vigyazzatok magatokra, es boldog babavarast kivanok nektek!
En ma este veszem be az utolso clostit, lassan mar kezdek izgulni ujra!!!!!!! Regen volt ilyen erzes, mar egeszen el is felejtettem!

Koszi, hogy drukkoltok nekem is, majd 3 het mulva kezd igazan izgalmas lenni!
Valoszinuleg hetvegen megyek UH-ra, mert pont akkorra esik a 12-13. nap, hetfo mar keso lenne.
Szoval meglatjuk milyen eredmenyeket produkalok. Addig meg eszem sok feherjet, iszom sok vizet!!!!

Bobe, te is vigyazz magadra, es irjal, mi ujsag a te clostiddal!!!!!!!

Vera!
Remelem dokival meg tudod beszelni, hogy valami gyogyival rendbe tegyen!!!!
Drukkolok, hogy rendezodjon ujra ciklusod!!!!

puszi

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Sziasztok!

Tina!
De jóóó! Gratula a pocaklakódhoz!Kép És csak semmi emelgetés + egyebek az elkövetkező időben!

Tényleg beindult itt valami....
Ki lesz a következő zebrásunk?

puszi: Terika
terika
 
 


Tina!
Nagyon nagy gratula! Kép Én tegnap akartam írni, hogy sz'tem ez baba lesz! KépAnnyira örülök!
Mesélj, mi volt doki bácsinál! A te esetedben nem ajánlotta a fekvést és a táppénzt?

Látjátok, alighogy elkészült a táblánk, máris kifejtette pozitív hatását!!! Remélem ez sorozatos lesz! Kép Mondjuk folytathatnánk a héten nálam... ;)

Üdv: F.
falina
 
 


Sziasztok!


Aranyosak vagytok, köszönöm a gratulációkat. Bár én még ezeket nem nagyon akarom meghallani, mert nekem ez az a medve, akinek nem innék előre a bőrére. Persze nagyon optimista vagyok, (csak hát a 2 szomorú tapasztalat Kép)Remélem most tényleg jó kezekben vagyok, és nagyon vigyázok.
3 után kell telefonálni, addigra meglesz a progi eredményem. Addig is a biztonság kedvéért kaptam utro-t, és du. megbeszéljük, hogyan szedjem tovább. Az UH-n csak annyi látszódott, hogy jó vastag a mnyh-ám, persze ennél többre nem is számítottam a 27. napon!
Nagyon bízom mindenesetre, hiszen e nélkül nem megy! Talán ami különbözik az eddigiektől, hogy most a teszt a 27. napon nagyon erősen mutatta, az előző esetekben a 40. napon is csak halványan (gondolom az alacsony horminszint miatt) Úgyhogy remélem, most minden máshogy lesz!

Tina
vtina
 
 


Persze ez most nekem nem lenne annyira jó, mivel ebben a ciklusban nem volt semmiféle támogatás és hát az én exbabáim múltjával nem sok jóra számíthatnék...
Igazából abban kevésbé hiszek, hogy a dokim módszere szerinti 24. naptól számított progi pótlás érne valamit.
Persze azért a remény hal meg utoljára!
falina
 
 


Tina, Hurrrrááááááá!!! Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Többet nem mondok. Kép

Lányok, csak így tovább!!!!

V. Kép
vera77
 
 


Tina!

Nagyon-nagyon gratulálok. Vigyázz magadra!

Matchi
matchi
 
 


Szisztok!

Vera, Marchi nektek is köszönöm az előzetes gratulációt. Próbálok nagyon vigyázni!

Elkészült a progi mérés eredménye, teljesen rendben van, sőt jó magas, úgyhogy az utrót sem kell szednem. A biztonság kedvéért csütörtökön megyek még egy vérvételre.
Ennek a babának nagyon meg kellene maradnia, kiváncsiságból beírtam az uccsó menzi időpontját a születéskalkulátorba és kiadta az esküvőnk időpontját! Ennél nem is kellene jobb ajándék!
Tapasztó energiákat kérek telepatikusan, e-mailben vagy bárhogy máshogy!

Sziasztok
vtina
 
 


Tina!

Ez nagyon jó hír! Reméltem, hogy rendben lesz a progiszinted! Doki nem mondta, hogy feküdnöd kell vagy valami?
Most csütörtökön én is megyek dokihoz 7 órára. Nincs kedved neked is akkorra menni, hogy talizhassunk?!
F.
falina
 
 


Tina!
Ezt a fekvés témát, meg a táppénzre kiírást azért erőltetem, mert én arra gondoltam, hogy én majd fogom kérni, ha eljutok odáig és kíváncsi lennék, hogy a dokink hogy áll ehhez a kérdéshez.
Amúgy már alig várom a csütörtököt, annyira reménykedem, de mint írtam ebben a ciklusban nem lenne szerencsés.
F.
falina
 
 


Falina!

Csütörtökön jössz Te is? akkor találkozunk!!!
A fekvéssel egy nagy baj van: saját a cégem és épp egy nagy reklámkampány kellős közepén vagyunk, aminek dec. elején lesz vége. Legalább minden másnap megpróbálok otthon maradni, és sokat feküdni. Végül is otthonról is tudom szervezni a dolgokat. Az irodában meg ülök csak akkor járkálok ha nagyon kell, és semmin nem idegesítem magam. És lehet, hogy felveszek még egy munkatársat, bár a betanítása valószínű több bosszúságot okozna, eg ykampány közepén ez szinte lehetetlen.
De teljesen igazad van!
Írd meg mikor mész dokihoz, ha hajnalban én azt nem vállalom be! Kép
vtina
 
 


Most láttam, hogy hétre mész. Nekem ez elég szörnyen hangzik. Nyolc körül szoktam felkelni, de mostantól még később fogok.

T.
vtina
 
 


Tina!

Nagyon orulok, hogy jo magad a progiszinted, biztos hogy abba kell hagynod az utrot? merthogy azzal nem artassz! majd kerdezd meg a dokidat.

de jo lenne folytatni ezt a megkezdett sort!!!!!
en is sorbaallok am!!!!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Tina,

tiszta szívből gratulálok és nagyon vigyázz magatokra.... Kép Kép Kép én is be akarok költözni a zebraotthonba!!!!!!

Dodo, szedjük össze magunkat Kép Kép Kép

Böbe
baba76
 
 


Dodo!

Azt mondta, hogy nagyon magas, ezért nem kell. Amíg nem fáj semmim különösen (és csütörtökön nem mond mást a doki) addig nem szedem. Ha fájdogál a hasm, akkor biztos elhasználok egy-két kúpot, ha nem ártok vele.
Én mondtam, hogy ha nincs tábla, nem jönnek a zebrák!
Zita, ha van időd kérünk újra táblát!
vtina
 
 


Bocs hogy bekukkantottam!

Zsu vagyok a Kaális topicból!Igazából Dodo miatt néztem be hogy mi újság van vele! Szóval Dodo mi újság? Úgy látom már beindult az akciózás! Sokat gondolok ám rád! Kalappal a babóhoz!

Tina!

Neked meg egy hatalmas gratula! Vigyázzatok egymásra! Olyan jó volt végig olvasni a történeted, már úgy izgultam a végére, és lám Happy End lett! Kép Szuper!

Mindenkinek megy a drukk ezerrel, még akkor is ha nem sürün írok!

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Tina!
Természetesen a babócád érdekében aludj sokáig csütörtökön, de azért nagyon sajnálom, hogy nem fogunk talizni.
Én sem jószántamból járok ám 7-re (nagyon nem tudok korán kelni), csak ugye melóhelyem nem kéne kockáztatni...
Üdv: F.
falina
 
 


Tina!
Elfelejtettem kérdezni, hogy ugye nem volt semmi jel, hogy zebrás leszel a minapi fájdogáláson kívül? pl. mellfeszülés vagy vmi más?
Csakmert nekem semmi jel (iszonyatos hízáson kívül), de nagyon szeretném, ha ez a hónap - hogy téged idézzelek: érzem, hogy nem az én hónapom-, lenne. ;)
F.
falina
 
 


Szia Tina!
Nagyon szorítottam neked ma reggel.
Örülök hogy ilyen öröm ért.
Teljesen felpörgött itt mindenki.
Vigyázz magatokra nagyon.
danaaia

Kép
danaaia
 
 


Jól mondod, Danaaia! Kép
Egészen fel vagyok dobva Tina zebrájától! Ha másénak így örülök, mi lesz majd, ha hozzám is ellátogat? Kép
falina
 
 


Lányok!
Tegnap voltam a dokinál.Kép
Minden rendben van.Kép
6 mm a csöpség.
UH képem még nincs, mert 3 hét múlva kell visszamennem, mert, most még nem a dokim nem tudta tutira mondani, hogy lehet 2 babuci van a pocimban.Egy babuci biztosan van.
Apuci nézett nagyokat, amikor mondtam neki, hogy lehet, hogy 2 baba növekszik a pocimban.Teljesen elképedt.

Tina!
Mikor mész dokihoz?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt!

Ketto babo!!! Istenem, de jo!!! En is hogy szeretnem!!!!!!
Gratula, es orulok, hogy minden rendben!!!!

Bobe!

Hat persze hogy osszeszedjuk magunkat, mindjart kovetkezunk mi is, ne aggodj!!!!!!!
Most mar a szervezetunk tudja, mit kell csinalni, es hogyan kell reagalni, ugyhogy most mar tokeletes lesz!!!!!

Tina!

Ok, akkor megnyugodtam, ha olyan nagyon magas, akkor nem lesz baj!!!!

Zsu!!!!!!!!!!

Hat te, jaj, hogy vagy????? Meselj, ti mikor mit csinaltok, regen olvastam feloled, nem irsz a megint megjott-be se!!!!
Mondd mi van veletek!!!! Aranyos vagy, hogy gondolsz ram, es drukkolsz nekem, en is nagyon neked am!!!!
En most megint beszedtem a closti adagomat erre a honapra, ugyhogy most nagyon varakozunk!!!!!
Akcio 10-20 nap kozott 2 naponta!!!!

pusz
dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Sziasztok!

Falina, asszem a hetes orvost kihagyom, ma is 8.30-kor keltem. De azt sajnálom, hogy nem tudunk találkozni.
Én úgy gondolom a hangsúly nem csak a 24. naptól kezdődő pótláson van, az inkább egy plusz lehetőség, támogatás. Hanem előtte kell beállítani a hormonokat.
Tüneteim nincsenek, tegnap nagyon picit émelyegtem, és egy picit feszül a mellem. A szúrkálások, zsibbadások szerencsére elmúltak. (kopp-kopp)

Judyt!
Csütörtökön megyek újra hormon ellenőrző vérvételre. Én még nagyon az elején vagyok. Szerintem arra még 2 hetet várnom kell, hogy lássunk is UH-n valamit. Ami azért izgi, de nagyon remélem, hogy a megfelelő helyen van! ? héten vagy?
Olvastam, hogy nagyon magas volt a hormonszinted, az tényleg lehet két baba! Kép Kép

Danaaia és Zsu!
Köszi nektek is. Nagyon bízom, hogy rendben lesz minden!

Tina
vtina
 
 


Tina!
A doki mondta, hogy méhen belüli a terhesség.Kép
5 hét + 5 napos vagyok.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tina!
Igen, szerintem is csak ráadás a 24. naptóli pótlás, ezért is nem értem, hogy engedhette meg nekem, hogy próbálkozzunk. ;)
Nah, most már mindegy, talán nem lesz baj, ha én is bezebrásodnék...
F
falina
 
 


Sziasztok!
Én is szeretnék hozzátok csatlakozni, ha megengeditekKép Már hónapok óta szorgalmas olvasója vagyok a fórumnak.
Judyt, Vtina! Gratulálok a babócákhoz!
Mi március óta próbálkozunk a párommal, nem sok sikerrel. Sajnos PCO-m és endometriózisom is van...3 hónapig szedtem Clostyt, és ma megyek vissza a dokimhoz. Teljesen be vagyok parázva miatta!Kép Szerintetek mi következik ez után???
titi_
 
 


Falina!
Most kapod meg a vérvétel eredményét?

T
vtina
 
 


Szia Titi!

Üdv itt!
Remélem a PCO-ra nem ellenőrzés nélkül szedted a clostit?!
Tina
vtina
 
 


De, sajnos igen.Kép Csak az első hónap után kellett elmennem hozzá, akkor csinált UH-ot. Akkor kérdeztem, hogy kell-e még mennem, de azt mondta nem...Kép
Tudom, itt mindig szó volt arról, hogy TILOS ellenőrzés nélkül szedni, de én nem akartam rögtön otthagyni ezt a dokit, ugyanis nagyon normálisnak tűnik.../bár sokszor megingattatok ebben, miközben benneteket olvastalak/
Ma fog eldőlni -az alapján, amit mond-, hogy maradok nála vagy sem...
titi_
 
 


Titi!

Jól gondold meg, hogy kihez jársz.
Tegnap számot vetettem én is: 1,5 éve próbálkozunk, ebből 5 hónapig nem szedtem clostit. Az öt hónapból 4-szer megtermékenyültem (2x sajnos elvetéltem, és 1x csak a találka történt meg, leállt az osztódás) a 4. remélem már velem marad 9 hónapig. Kép
Az ötből négy szerintem már nem véletlen! Amikor meg szedtem a clostit nem történt semmi. Biztos nagyon sokaknak ez a gyógyszer segít, de nem vagyunk egyformák!!! Minden szervezet máshogy reagál a gyógyszerkere. Az olyan orvosok, akik nem csinálnak vizsgálatot hajlamosak az átlag tapasztalatok alapján dönteni!!! Pl a volt orvosom szerint napi 2x1 closti nem okozhat cisztát! Erre vagyunk itt egy páran példaként, hogy nem igaz. Nekem a napi 1 szem is óriás tüszőt eredméynezett, ezért is hagytam abba önhatalmúlag a szedését.

Gondold meg! Ha meg annyira szimpi a doki,maradj, de kérj vizsgáltokat!
T.
vtina
 
 


Tina!
Igen, most kapom meg még csak az eredményt. Te tudsz ilyen határértékeket, hogy mettől számít alacsonynak a progiszint?
Egyébként már alig várom a csütörtököt, h. eredményes-e ez a ciklus, mivel nagyon elkezdtem hízni, meg éjjelente pisilni járni (ezek voltak a tüneteim az elsőnél is). Annyira jó lenne...

Titi!
Üdv itt köztünk!

F.
falina
 
 


Dodo!
Kép

Én most már a Kaális topicba irogatok! Nekem már más problémáim vannak mint a megint megjöttben felmerülnek! És az igazság az hogy a fonalat is elvesztettem. Alig vannak régiek! Nekem sajna azóta volt két sikertelen lombikom, és most rakosgatom magam össze!Kép Mégis bizakodva nézek a következő elébe!Kép
Ha nem is írok, akkor is mindig szorítani fogok érted és kukucskálni néha hogy van e zebra a neved mellet!KépKépKépKép

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Sziasztok,

Zsuska, de jó látni! Persze jobb lenne mosolygósan, de örülök, hogy előkerültél... Kitartás, szurkolok neked...

Dodo, most jöttem dokitól, 9,1 mm a nyálkahártya és van egy tüszőm jobb oldalon, amelyik 22,4 mm nagy!!!!

Titi, szerintem mindenképpen kellene ellenőrzés!!!! Én nem hiszem, hogy a jószerencsére kell e bízni, hogy vajon elpukkan e a tüsző vagy cisztásodik, különösen PCOS-nál (amivel ugyi én is dicsekedhetem...) Egyébként légy üdvözölve... Kép

Judyt, NAGYON VIGYÁZZ RÁ!!!! Kép Gratulálok!

Tina, a szurkálás állítólag normális, nekem is volt!

Puszi
Böbe
baba76
 
 


Böbe!

Remélem!
Tök jók az eredményeid! A múlt hónapban mindkét szám alacsonyabb volt, ha jól emlékszem. A 22,4 az szép nagy, gondolom bármikor repedhet. Húzzatok bele!

T.
vtina
 
 


Bobe!

De jo! Hat ezek nagyon klassz eredmenyek!!!!
Hanyadik napon vagy es mennyi clostit szedtel te most? Remelem nekem is lesz ilyen jo eredmenyem!
Aztan akcio ezerrel!!!

Zsu!

Koszi, hogy igy erdeklodsz utanam, meg figyeled a sorsomat, jo lenne tudni veled is mi a helyzet folyamatosan. Akkor hany lombikod volt osszesen? En azt hiszem csak 1-re emlekszem, illetve kettore. De jo, hogy ilyen bizakodo vagy, igy is kell csinalni, mert kulonben nem birja az ember lanya!

Falina!

A progiszint 21-tol jo, de sajnos nem tudom a mertekegyseget. Neked mennyi?

Judyt!

De jo, nagyon orulok, hogy minden ok! Ugyes vagy, vigyazz magadra!

Titi!

A clostit sajnos tenyleg tilos ellenorzes nelkul szedni, mert ciszta lehet. Nekem 2*1-tol lett is, de aztan emeltuk 2.5-re naponta, es az mar bejott, tehat minden ciklus mas, de UH-gal kovetni kell, nem szabad csak ugy szedni. Hozzatartozik persze, hogy nekem is az elso orvosom csak ugy ellenorzes nelkul adta, aztan nem tortent semmi, nem is tudom milyen tuszok nottek, hala Istennek nem lett tole nagy bajom...
Na,de azert mindenkeppen kell nezni, mert soha nem lehet tudni...

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Sziasztok!!!!!! Kép

Tina! Hát igen, rendesen összeszedtem magam a múlt hónap óta!!! Kép (Szerintem ott még a missed ab "jótékony" hatása miatt nem tudtam rendesen növeszteni Kép )

Dodo, 1*1 az 5-9 nap között, + a Prednisolon (amitől úgy nézek ki mint egy felfújt lufi, mert vizesedem..)

Ja és képzeljétek, a dokinál mindig megkapjuk a csomagunkat kézbe és mivel csomót kellett várni, most ráértem olvasni és láttam, hogy dokibácsi minden alkalommal a Dg. rövidítés után odavési:coitus... Na tessék, még jó, hogy nem receptet ír... Kép

Böbe
baba76
 
 


Böbe!
Az mit jelent, hogy kapsz csomagot mindig? És a coitus mit jelent? :/
F.
falina
 
 


Dodo!
Én még nem szedem a Clostit. Előző orvosom felírta, de UH-t, vérvizsgálatot nem csinált. Így találtam rá erre a fórumra, ahol megvilágosítottak szerencsére a lányok, hogy ez így nem OK. Orvost váltottam, aki a mostani ciklusban csinálja a vizsgálatokat. Progiszintet most csütörtökön fogok tudni, de az eddigiekből az látszik, hogy fogok kapni Clostit.

Hm, amúgy meg a méhfájdogálás újra előjött. Kicsit már kezdem unni nyár óta, főleg, h. a dokik nem vágják, mi lehet a bajom... Valami miatt azt érzem, hogy a Closti majd segíteni fog.

Terika!
Veled mi újság? Lassan eljön a nem várt 28. napunk! Már nem férek a bőrömbe! Milyen koppanás lesz nekem, ha nem sikerült ez a hónapom... Bírom, hogy be tudom magamnak képzelni, igaz eddig is azonnal összejöttek a babók, csak nem tetszett nekik az ellátás és amilyen hamar jöttek, olyan hamar távoztak... :=(
F.
falina
 
 


Falina,
a dokimnál mindenkinek van egy dossziéja, amiben benne van minden vele kapcsolatos dolog:leletek + a rendelések alkalmával felvett lapok, ezt hívom csomagnak... és mivel tegnap 40 percet kellett várnom, volt alkalmam átolvasni...

coitus = szerelmeskedés....

Jó tanács: soha ne éld bele magad semmibe! Kép És ha esetleg megjön, akkor egy napig szabad búslakodni és utána "Új hónap, új remények" jegyében hajrá....! Kép
Böbe
baba76
 
 


Sziasztok!
Tegnap voltam dokinál, és az eredményeim nem rosszak: 10mm-es nyálkahártya, és azt mondta a doki, úgy tűnik, mintha mindkét petefészekben megrepedt volna egy-egy tüsző!!! Viszont bekövetkezett az, amikre számítottam: pár héten belül lapar-ra kell mennem. /endometriózis és a PCO miatt is, illetve azt mondta, hogy megnézi a petevezetőket átjárhatóság szempontjából/ Tegnap nagyon boldog voltam, hogy végre túlleszek rajta és így közelebb kerülök a teherbeeséshez is, de reggel óta nagyon félek!

Lányok, volt már ilyen műtétetek? Mit tudtok róla?

Böbe, nagyon jók az eredményeid! Mindent bele!
titi_
 
 


Sziasztok!

Falina!
Látszik nem olvastad Csáth Géza naplóját Kép Ott minden napnál ott a bejegyzés, hogy hány coitus volt aznap Kép. (Amúgy a naplója nem túl szórakoztató, a novellái annál inkább)
Szerintem se keseredj most el, ha nem sikerül! Neked most az a legfontosabb, hogy a hormonszintedet beállítsák rendesen! Gondolom, nem akarod mégegyszer azt átélni!! Bocs, ha kemény voltam, de nálad most tényleg ez a legfontosabb!
Én is úgy tudom, hogy 21 fölött jó (valami/valami, nem tudom miben mérik)! De a biztonságos megtartáshoz 30 kell. Nekem az első clostis hónap után 48 lett. Csütörtökön megkérdezem most hopl tartok!
Még 1x bocs, semmiképp nem szeretnélek megbántani! Kép
T.
vtina
 
 


Titi!

Reméljük, hogy ezekre a vizsgálatokra már nem lesz szükség! KépA mnyh nagyon jó! Azt honnan tudta, hogy megrepedt egy-egy tüsző? Ha jól vettem ki a szavaidból nem voltál UH-n az elmúlt héten, és sszerintem ezt csak onnan lehet tudni! Mindenesetre remélem, sikerül ebben a hónapban!
A viszgálatok meg kellenek. Én ebben a hónapban kértem volna az átjárhatóságit, hogy csinálja meg a dokim! (Remélem, jó helyre fúrta be magát és ilyenre nem lesz szükségem!)
Az itteniek közül, ha jól emlékszem Matchi esett át nemrég HSG-n, kérdezd Őt!

T.
vtina
 
 


Tina!

Abszolút nem bántottál meg!

Böbe!
És ti megkapjátok nézegetni a papírjaitokat, jól értem? Ez tetszene nekem is!
F.
falina
 
 


Gyors egy táblaKép

Kép

Tina!Kép
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Majd még jövök!Kép

PusziKép, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Tina!
Nem tudom, honnan tudta, valami ilyesmit mondott: olyan nyoma van..., mintha...

Holnap megyek vérvételre, EKG-ra...

Zita!
Én is szeretnék "feliratkozni" a tábláraKép
2004. márciusa óta próbálkozunk, cn. 22, 24 év, Budapest, closty most nincs
titi_
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?