Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Bébic!

Gratula a babóhoz.

Én csak az Orbán dokiról tudok neked írni és csak jót!!!
Mi tavaly óta járunk hozzá, már akkor terveztük a babát. Borzasztó kedves, türelmes és nyugodtan válaszol a sok-sok "hülye" kérdésemre. Én hétvégén is zaklattam mikor megcsípett a darázs stb.

Nekem sajna volt egy vetélésem és akkor is nagyon körültekintő volt. Mikor kiderült, hogy nem él a baba, haza sem engedett, azonnal befekvés stb.( Ez azért jó, mert volt a rokonságban, akit csak visszahívtak pár nap múlva és összeesett a vérzés miatt) Mindent megtett, hogy testileg és lelkileg is csak keveset sérüljek. Ő kísért le a vizsgálatról, hogy legyen lehetőségem a műtét előtt kérdezni.

Én a magánrendelésére járok, ami a XI. ker.-ben van. Az árak teljesen reálisak, annyi mint másnál.

Bocs, hogy nem a másik dokiról írtam.

Az élet mindig hoz meglepetéseket! :-)
vvnoemi
Üllő
 
 


Sziasztok!: tényleg a kórházban dolgozom, szülésznő vagyok, vagyis bába. Innen a bábaildi név. Az, hogy hova jársz terhesgondozásra, egy dolog. Hogy választassz-e orvost, és kit az pedig egy másik dolog. Nem kell automatikusan annál szülni, akihez jársz. Ezért írtam, hogy várj még. Előszört azt a képet alakítsd ki magadban, hogy milyen szülésre vágysz, mit szeretnél. Tájékozódj az alternatív szülészeti lehetőségekről, nézd meg a szülőszobát, beszélgess már szült asszonyokkal, (erre jó a privi), és ha már többé-kevésbbé kialakult az elképzelésed, akkor válassz. Segítséget kaphatsz tőlem is, més szülésznőktöl is. Ráérsz dönteni a 20-25 hét táján.
Természetesen választhatod a Tarcheh dr-t is, csak ne kapkodj. Sem az orvosok, sem a szülésznők nem egyformák. Van aki szereti az alternatív módszereket, van, aki nem. Tehát először Te találd ki, hogy Te mit akarsz.
bábaildi
 
 


Ildi:
Köszi a jótanácsokat! :D

Igazából nem terveztem senkit sem fogadni, mert az előző szülésnél nem voltak túl jó tapasztalataim sajnos. Így most úgy döntöttünk a férjemmel (vagyis nagyot lendítettek a dolgon az anyagiak :( ), hogy ez most kimarad. Jelenleg ez az állás.

Itt járok Tarcheh dokihoz, eddig teljesen rendben van nekem ő is, úgyhogy majd meglátjuk. (igazából úgy vagyok vele, hogy szeretném, ha az kísérné végig a terhességem, aki "befejezi", de legalább is végig ugyan az legyen)

Azt sem tudom, császár után errefelé mi a "szokás", engedik-e a természetes szülést vagy sem. (programcsászárom lett volna, azt a doki az erős rövidlátásommal és a gyenge retináimmal indokolta, de végül 3 nappal előtte megindult a szülés....aztán utólag kiderült, ezt is dokija válogatja, hogy ezt a szemes dolgot mennyire veszi komolyan, és mennyire tart indokoltnak emiatt egy császárt...így szülésznőt csak akkor láttam, amikor egy kedves hölgy előkészített a műtétre és utólag megtudtam, hogy ő az volt)

Szóval esetemben van itt jópár tényező, ami nem is engedné túl hamar eldönteni a dolgokat! :lol: :lol: :lol:

De persze, figyelek, tanulok és kérdezek mindenképpen. :) Szeretném megpróbálni a természetes szülést, ha a doki is úgy látja, hogy mehet.

Ja, úgy néz ki, hogy az első akadályt sikeresen vettük, és a 4 mm-es kis "izéke" jó helyen van. :lol: :lol: :lol: :lol:
Pénteken megyek délelőtt a kórházba uhura, ott is megnézik majd újra.
bébic
 
 

 
 

Ildi:
A szülőszoba meg egyéb látogatás hogyan zajlik? Mikor van?
bébic
 
 


Sziasztok!!!!!

bébic igen írtam a soroksáriba is de akkor sokág nem írt senki.azóta meg nem néztem arra fele........
Soroksár melyik részén laksz????
nekem anyuék laknak még ott.....szombaton megyek is hozzájuk:)))

babóval hidd el minden rendben lesz.......nekem a Mátém után 2 baba elment de itt van Barnika aki sikerült!!!!!!!!!!!:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ááá, betojok, nem tudok vonalzót betenni. Változott valami az utóbbi évben??? Korábban sosem volt gondom ezzel.... :(
Most nemtom, mi nem tetszik a rencernek.... :evil:

Nitacska:
A sportpályánál lakunk. :) Teanyudék merrefele?
Jaja, nem nagyon ír oda senki, pedig anno úúúúúúgy megörültem neki! :)
bébic
 
 


Megjöttem lányok az UH-ról, minden okés, méretek tökéletesek...korának megfelelnek és LÁNY!!! :D :D :D

Szép napot Nektek!

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy így eltűntem de nem voltunk itthon. Nagyszülőknél voltunk Pécsen és Tiszavasváriban.

Üdv az új mamóknak!

Rólunk: 28 hétnél járok. Terheléses cukor,méretek minden rendben van és tuti fiú.

Sajna most a Milu miatt nem tudok írni, szegénykém hörgői begyulladtak és amikor így lenni szokott aszmás rohamai vannak és csak az ölembe bír meglenni.

Viszont kellene egy kis segítség! Ma amikor a dokinál voltam elhagytuk az alvópajtinkat,amit állandóan hurcul magával és szeretget a gyerek. Ez egy kis cica. Krémszínű és vöröses csíkik vannak rajta. Még régebben vettük az Ikeában de már sajnos nem lehet kapni. Ha tudok beillesztek egy képet róla. Kérek mindenkit aki tud nekünk adni egy ilyet természetesen fizetünk érte akkor jelebtkezzen nálam!!!!
Annyira sajnálom annyira szerette az a kis cicát. Természetesen már felhívtam az Ikeát is de közölték, hogy nem lehet kapni és már nem lesz a jövőben sem ilyen cica :(

Kép

Kép
mannogab
 
 


Íme őfelsége a cica Kép

Kép

Kép
mannogab
 
 


bibic merre van az a sportpálya??????
anyumék a 123-as és 35-ös busz végálommásánál laknak.......

Csilla ÉLJEN A KIS PUNCIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska: Miért, több sportpálya is van??? Nem is tudtam.... :oops: :D
A Haraszti út mellett van ez, a Szt. István utcai HÉV megállónál.
bébic
 
 


Ohhohhohh, Csilla! Nagyon sok szeretettel gratulálok a kislányhoz!!!! Micsoda hír! :) Tuti? Akkor ezek szerint erre is képesek vagytok. :)

No, látom, vannak itt kérdések szép számmal... :) Bébic, remélem, kiderítesz mindent, amire kíváncsi vagy... :)

Mannogab, sajnálom Cica Urat... Nem lehet, hogy vki megtalálta, és leadta vhol? Nem is tudom, nálunk van-e vmi olyan játék, ami ennyire fontos, remélem, nincs, mert bármi bármikor tönkremehet, eltűnhet... :(

Sziasztok, megyek tanulni...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri, kukit, zacsit nem látott Lajos, és mutatta a punit....ő állítja hogy az, és nekem is a megérzésem ez volt a kezdetektől. Más ez a terhesség mint a fiúkkal volt...úgyhogy jöhetnek a rózsaszínek....:-)

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Gratulálok még egyszer. :) Örülök. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!!!!!!

Bébic akkor te Soroksár másik felén laksz.........de majd 1x össze futhatunk..én tudok arra hévvel is menni:):)

Csilla most irigy vagyok rád ám nagyon...persze jó értelemben:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska, most mondjam, hogy én is? :) Irigykedünk, Csilla! :) :) :)

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Kedves Csilla!

Gratula a kislányhoz!!!!

Rózsaszín cuccokban bővelkedik a piac!

Mióta tudjuk, hogy nálunk kisfiú van a pocakban, rendre azt veszem észre, hogy szinte csak azt árulnak mindenütt!
Mi majd nekiindulunk felghajtani a kék,zöld, khaki stb. vagyány kisrácos cuccokat! :D :D :D

Az élet mindig hoz meglepetéseket! :-)
vvnoemi
Üllő
 
 


Sziasztok!!!!!!

tegnapi napom katasztrófa volt.......alig éltem......hánytam meg minden....ma már jobb.......rendbe kellett hozni magam........
ma voltam modellkedni az uncsitesóm barátnője vizsgázott fodrász lesz...... :wink: :wink:

Dóri irigykedjünk együtt:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


[quote="vvnoemi"]K írta:vvnoemiedves Csilla!

Gratula a kislányhoz!!!!

Rózsaszín cuccokban bővelkedik a piac!

Mióta tudjuk, hogy nálunk kisfiú van a pocakban, rendre azt veszem észre, hogy szinte csak azt árulnak mindenütt!
Mi majd nekiindulunk felghajtani a kék,zöld, khaki stb. vagyány kisrácos cuccokat! :D :D :D


Noémi én most próbálom eladni a fiam ruciait, ha gondolod, szólj és levesem a teszveszről.

Lányok, nektek is ha kell valami, szóljatok!!!! :lol:


http://teszvesz.hu/show_user_auctions.php?uid=3135461

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Ma sikeres előadást tartottam egy szülésznői konferencián. Phűűűű!
Szóval, újra közöttetek! :wink: :wink: :wink:
bábaildi
 
 


Ildi GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!!!
már hiányoztál.....mesélj mi újság a kórházban???????

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! :)

Ildi, örülök az előadásnak! :) És miről szólt??? Mesélj. :)

Jajj, olyan fáradt vagyok... De azért lassan túl leszek a héten... Utána már csak vizsgák vannak a félévből. :)

Majd utána jövök... :)

Hogy vagytok?

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Úgy látszik, mindenkinek sok dolga van. Az előadásom a CTG-ről szólt, vagyis arról, hogy a CTG csak egy szűrővizsgálat, amelyet a többi lelettel együtt kell értékelni, és ha vkinek "fájásokat" mutat a gép, az még nem biztos hogy szül. és nem szabad kapkodni, mert annak felesleges császár a vége.....
Amúgy a kórházban nincs semmi különös, minden megy a szokott módon, én viszont most pihenek egy kicsit, dec. 6-án megyek csak dolgozni. Addig meg kell vennem a karácsonyi ajándékokat, mert utána igen sűrű a beosztásom.
Dóri: Neked nagyon sok drukk jár! Remélem minden vizsgád sikerül!
bábaildi
 
 


Sziasztok!

Tudom, hogy nem illik beleoffolni egy fórum életébe, de ez most egy rendkívüli alkalom, amit nem érdemes kihagyni az elvek miatt, mert sokat lehet takarékoskodni vele.
Boltnyitási akció!

http://www.babafelszereles.hu

Babafelszerelés

Kép
babafelszerelés
 
 


Sziasztok lányok....kicsit aggódom...nem érzem hogy még mozogna a pici, pedig betöltöttem a 19. hetet és kezdjük a 20-at...ilyenkor már rég érzetem a Benit...nem gáz ez???

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Csilla:Ultrahangot kellene csináltatni! Menj el orvoshoz, és mondd meg, hogy nem érzed mozogni a babát. Ez a legmegnyugtatóbb!!!
bábaildi
 
 


Mondtam neki, hogy nem érzem még...erre azt mondta, hogy nem baj, majd fogom, nem gáz.... :( Mondjuk van itthon szívhanghallgatóm, azzal hallgatózok, és rendben van....de hát ugye uh-ra csak dec. 13-án megyek.... :(

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Csilla: mikor tudnál beszaladni a kórházba? Felhívom az UH-s kolleganőt, hogy nézzen meg, majd azt mondom, hogy az én kismamám vagy. Azért ne várjunk 13-ig....sztem. :wink: :wink: :wink:
bábaildi
 
 


[quote="bábaildi"]C írta:bábaildisilla: mikor tudnál beszaladni a kórházba? Felhívom az UH-s kolleganőt, hogy nézzen meg, majd azt mondom, hogy az én kismamám vagy. Azért ne várjunk 13-ig....sztem. :wink: :wink: :wink:


Jaj, nagyon aranyos vagy.... :oops: :D Hát ugye most leesett a hó, de BKV-val be tudok menni (Zuglóból), kocsiba nem merek ülni...apa a hétvégén itthon van. Hétközben nem igazán jó, mert Benjámin bárányhimlős, lépni nem tudok tőle. Szerinted?? :)

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Az a baj, hogy hétvégén nem dolgozik az ultrahangos kolleganő, az orvosok meg csak a sürgősségi eseteket nézik meg. Megérdeklődöm, ki van bent holnap napközben, hátha tudok Neked szervezni egí UH-t.
Kérlek, írj egy mobilszámot, amin felhívhatlak holnap de.
Ildi
bábaildi
 
 


[quote="bábaildi"]A írta:bábaildiz a baj, hogy hétvégén nem dolgozik az ultrahangos kolleganő, az orvosok meg csak a sürgősségi eseteket nézik meg. Megérdeklődöm, ki van bent holnap napközben, hátha tudok Neked szervezni egí UH-t.
Kérlek, írj egy mobilszámot, amin felhívhatlak holnap de.
Ildi


Ildi, aranyos vagy...a számom privibe, de elég ha küldesz egy sms-t hogy ok vagy nem és mikorra menjek ha ok....Köszönöm, Csilla

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Sziasztok!!!!!!!

Csilla remélem minden ok....de ha hallod a szívverését akkor minden rendben!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kukucs! :)

Csilla: Gratu nunishoz! :)
Én drukkolok, h. minden rendben menjen, és rendben is lesz minden, oké? :D

Nitacska: Taliban benne vagyok! :lol: Ha úgyis gyakran jártok sorin, ha bejön a jóidő, egy játszóterezésre mindig kaphatóak vagyunk! :lol: :lol:

Ildi: Hű, és hol tartottál előadást? Nagyon ügyes vagy! :D
Olvastad a kórhilátogatásos kérdésemet feljebb? Majd megnéznéd?
bébic
 
 


Na, sikerült végre a vonalzó... :lol: :lol: :lol:

Mindjárt 2 éves lesz az én kis csöppem......el sem hiszem......úúúúúgy repül az idő.... :cry: :cry: :cry:
bébic
 
 


Lányok, szívhangot nézek...az van, csak a mozgást nem érzem még mindig....ennyire lusti lenne?? Nem tudom....Azért azt gondolná az ember hogy 4. gyermeknél ez már gyorsabban megy, pláne hogy Benit már kb. a 13. héten éreztem szurkálgatni....no mindegy...kidekkolom a 13-át! :D

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Bébic: vhogy kimaradt a kérdésed. A kórházlátogatásról: minden hónap első keddjén van szülőszoba látogatás szervezetten. Egyébként a többi kedden is van előadás a kismamáknak, gyermekgondozás, szoptatás, szülésre felkészülés témakörben. Lehet szülőszobát látogatni egyénileg is, ha egyeztetsz valakivel időpontot, vagy betelefonálsz amikor ráérsz, hogy körbe tudnak-e vezetni éppen akkor. (ha sok a szülés, akkor nem ).
Az egyéb látogatáson mit értesz?
A gyermekágyas osztályon nincs látogatás. Illetve a kismamáknak ki kell menni az előtérbe a látogatókhoz. A kicsiket minden anyuka maga mutogatja kedve szerint, a folyosó ajtajánál, odáig kitolhatja vagy kézben kiviheti, és üvegen keresztül megcsodálhatja a hódoló rokonság.
a szülőszobán egy ember benn lehet a vajúdóval, bárki legyen is az, barátnőtől férjig bezárólag, de csa egy valaki. A szülés után tolókocsin kitoljuk a kismamát a rokonokhoz, ha kérik. A két óra elteltével, amikor leviszik az osztályra, már csak akkor látogatható, ha fel tud kelni, és kimegy. (kivéve persze a császárosokat, met ők értelemszerűen műtét napján nem kelnek fel)
Remélem ezekre gondoltál, ha nem, írd meg, mi érdekel még. :) :)
bábaildi
 
 


Bébic a tali akkor le is fixálva:):):):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! :)

Remélem, Csilla, megnyugodtál... Tutira semmi gond nincs, ha ver a szívecske... :) Más, mint a fiúk, KISLÁNY. :) Lustizik, mint a kiscica... :)

Köszi a drukkokat, nem tudom még az eredményeket, remélem, hamarosan megtudjuk... Már nagyon nehezen viselem, hogy enem tudom, van-e már vmi tárgy, amit letudtam a vizsgával múlt héten...

Ildi, jó lehetett az előadásod. :) Én is kicsit furcsállottam a CTG működését időnként... :)

Megyek, alszom, de végre a kezemben van 1 gép, gondoltam, gyorsan kihasználom, és írok picit... :)

Jó éjt.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Ildi:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod! :)

Hát, kicsit elszomorodtam, nekem nem igazán tetszik ez a senki nem mehet be dolog. :? Még az Apuka sem jöhet be hozzám az ágyamhoz??? Mert az oké, hogy 5-10 fős nagy családi bevonulások kizárva...
Császár napján komolyan nem lehet felkelni??? (engem csaszi után 6 órával kiparancsoltak az ágyból 2 éve a Péterfyben...amit nem is bántam, mert bár fájt, mint állat, de nem is bírtam volna tovább feküdni...szerencsére jól is voltam, picit szédültem csak, de megúsztam minden egyebet)

És szülés után hol a baba? Rooming-in van? És ez a ki-be hurcolászás jót tesz a kicsiknek? :?

Bocsi, ha butaságokat kérdezek, de egyáltalán nem ismerem a kórházat, tavasszal csak 1 napot voltam bent, azt is a nőgyógyin.

A keddi szervezett kórházlátogatásra jelentkezni kell előre, vagy ott?


Nitacska: :lol: :lol: :lol: :wink:
bébic
 
 


Bébic gratulálok a babóhoz, most látom a vonalzód, kicsit lemaradtam.... :lol:

Dóri, jól vagyok, megnyugodtam, tegnap este már RÚGOTT, határozottan éreztem,szóval csak én vagyok paramami.... :oops:

Hogy vagy? :oops: 8)

Szép napot lányok! :D

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Sziasztok!

Én is nagyon eltúntem ne haragudjatok! mindig volt ez-az amit el kellett intézni.
bábaildi: Gratula az előadáshoz, Te egy nagyon ügyes nőci vagy nem volt kérdés, hogy sikerül. Remélem jól telnek a szabadnapjaid és jól vagy! Sajnos a találkánk mindig csak húzódik,mert a vizsgálatokra mindig az Üllőire kell mennem!

Amikor én szültem a kórházban akkor még az ápolók mutogatták a babákat,miután bemonták a nevüket. Akkor ezek szerint ez változott? És ha látogatás van akkor elviszik a gyerekeket?

Örülök, hogy mindenki jól van.

Szép napot mindenkinek!

Edina

Kép

Kép
mannogab
 
 


Bébic: gondolj bele, az ötágyas szobában Te éppen szoptatnád a kicsidet, amikor is a szomszédhoz beállít 2 pasi, majd amikor kimentek, bejön másik kettő...... :? :? :? és igy tovább. Ezért nincs átjáróház. Mi úgy gondoljuk, ez a bő 3 nap amit bent kell tölteni, arra való, hogy összeszokjatok a babával, megtanuljon szoptatni-fejni, aki még nem tud, tisztába tehesse a gyerekét nyugodt körülmények között, uram bocsá! szundikáljon egyet, ha éppen van egy kis ideje. Hidd el. aki már volt nálunk, és előzőleg szült már olyan helyen ahol állandó ki-be járás volt, mind azt mondta, a mienk a jobb rendszer. Persze, van hátulütője, az Apák sem tudnak bejönni. De a nyugalom megéri sztem.. de mondják el a véleményüket a lányok, akik már szültek nálunk.
Egyébként van 5 db egyágyas fizetős szoba, ahova délután az apuka bemehet. (alapitványi, csekken kell befizetni a pénzt, 20-25 e Ft, az egész benn tartózkodás idejére) Előjegyzés nincs, érkezési sorrendben adjuk ki, annak aki kéri.
A babamutogatást azért variáltuk át, mert állandó veszekedés volt a babamutogatás ideje alatt a rokonok között, és az újszülöttese nem tudták végezni a dolgukat a folyamatos napközbeni "zaklatás" miatt. Ez az egyéni mutogatás nagyon bevált, mert az anyukák nagyon jól tudják, kinek és hányszor akarják megmutatni a kicsit, jól megszervezik a látogatókat. A csecsemősök sokszor 15-20 esetben kirángatták a picit az ágyból, mert 10 percenként kérte valaki, most viszont az anyuka dönt. Jó ez így. A gyerekek sokkal kevesebb mozgatásnak vannak kitéve.
A császárról: félreérthetően írtam valszeg. Természetesen nem kell 24 órát feküdni, de ha reggel 8 körül operáltak, akkor az altatóorvos dönti el, hogy a gerincérzéstelenítés után mikor kelhetsz fel. Ez azért általában 8-10 óra. Természetesen, ha valaki nem 100kg és kevés érzéstelenítőre van szüksége, akkor lehet, hogy csak 6 órát kell ágyban tölteni. Azért ugye nem várható el tőle, hogy azonnal kirohanjn az előcsarnokba, ezért amíg tényleg nem mobilis, őhozzá beengedjük a látogatókat. (felváltva, köpenyben, max. 2 fő egyszerre) Amikor kiköltözött az őrzőből, azonos a látogatási rend a többiekkel.
Phűűűű, ez jó hosszúra sikerült :wink: :wink:
bábaildi
 
 


Ami kimaradt: a szülőszoba látogatásra nem kell előre bejelentkezni, mindig 14 órakor, a nővérszálló első emeletén kezdődik, némi beszélgetés után a "beszélgető" szülésznő kiséri át a csoprtot a szülszobra.
Egyeztetés csak az egyéni látogatáshoz kell.
bábaildi
 
 


Mannogab: nem baj, egyszer majdcsak összejön, én nagyon várom! Remélem, minden OK?!
Zdori: mikor lesz már vége?????????
Hajaj! Most már elég belőlem, sziasztok! :D :D
bábaildi
 
 


Sziasztok!

bébic
Én 2008-ba szültem az első gyermekemet a kórházba és megmondom őszintén jó volt hogy nem volt átjáróház!Ott bennt nyugalom volt és egyetértés mindenki között!5 ágyasba mentem és a társaság is jó volt,nekem bejött a szitu!Az egyágyas filling viszont nekem nem jött be valahogy annyira!Hiányzott a család akkor is és most is fog hiányozni tudom, de ezt a 3 napot valahogy csak kibirjuk majd nem?Inkább igy mint valami fasza betegséggel hazamenni nem???vagy haza se menni mert nem engednek!!!Hidd el kifogod bírni,nem gáz!

A babamutogatást tudtam hogy már az anyukák végzik mert a barinőm is most szült és voltunk bennt de ha ez igy jó akkor legyen igy!

Szép estét mindenkinek!

Kép
Kép
snápi
 
 


Hahó! :)

Csilla, jól vagyunk. :) De csak csendesen!.... :!:

Nekem is nagyon jó volt a nyugi... Nagyon élveztem, hogy ALHATTAM. :) Igazi rooming-in nincsen, mert éjszaka 11 és reggel fél 7 között a babák a csecsemőosztályon vannak. Kb. De nekem ez is nagyon jól esett... :)

Mit meddig, Ildi? :) Még januárban is lesznek vizsgák... :) Aztán februárban jön a 2. félév... :)

Mindenkinek jó éjt! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Én azt tudom hogy amikor 2009-ben szültem, nem volt hely a kismamás osztályon és a terhespatológián voltam több anyukával egyetemben. Ott ki be járkálás volt, jöttek mentek a látogatók és a babát is mutogatták a folyosón...szóval az is gáz, de az elzártság is az szerintem. Ja és állandóan költöztettek egyik szobából a másikba...
Egyik ismerősöm most szült ott és azt mondta, hogy ha a szobatársakkal megegyeztek akkor éjszakára is ott maradhat a baba...ez igaz Ildi?! Én örülnék neki, megmondom őszintén. De elgondolkodom az egyágyas lehetőségen is....

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Sziasztok!

Pocakosok, vigyázzatok Magatokra, ebben a "jó" időben... nagyon hideg van kint, és csúszik....

Mi is megvagyunk, talán már gyógyulóban :)
A kórházban nekem nagyon jó volt, hogy éjszaka elvitték a gyerekeket, és alhattam kicsit, és nagyon jól esett, hogy nem jöhettek be a látogatók. De ez saját vélemény, mert a hátam közepére sem kívántam senkit sem éppen.. főleg nem a férjem családját... Azt sajnáltam, hogy a férjem sem jöhetett be, de azt meg túléltük :) A folyosóra kisétáltam Botonddal, megnézte apa, de nem akart háborgatni minket, így csak naponta egyszer jött. De az is elég volt nekem akkor, odáig kimenni a legutolsó szobából... :) Alapjában véve elég nyugis volt az a három nap :) a szobatársak is egy lány kivételével első babások voltak, így egymást sem nagyon háborgattuk, kérdésekkel sem tudtuk volna, hiszen ők sem tudták :) Akkor már vártam, hogy hazamenjünk, de így visszagondolva, jó volt :) és mindjárt egy éve már... :D Olyan, mintha csak most lett volna, és már eltelt egy év :)

Hoztam is két képet! :)

Kép
Kép

:) szép napot Mindenkinek!!!!

Kép
Kép
etelka
 
 


Zdori: hááát, a vizsgákra gondoltam, nem tudtam, hogy ennyire elhúzódik. Azért egy kis karácsonyi szünt csak lesz, nem? Az még a gyerekeknek is jár. Nagyon csodállak, hogy két kicsi gyerek mellett ilyen sokat bírsz! Nem sok pihenőd lehet!
Csilla: igen, ha a szobatársak beleegyeznek, akkor az ötágyasban is kint maradhat a babóca éjszakára. A magánvéleményem az, hogy ezt a 3 éjszakát lehet még végigaludni, mielőtt hosszú hónapokra vége az éjszakai nyugalomnak, és nem árt szülés után egy kicsit pihenni, de ez tényleg csak magánvélemény.
Snápi: hogy vagytok? Írj egy pár sort, és egy kép sem ártana!
bábaildi
 
 


Ildi, és ez az egy ágyas szoba "foglalás" hogy megy? Ha épp szülök és van szabad, akkor bekerülhetek? Mennyibe is kerül pontosan,? Mikor és kinek kell fizetni? Én személy szerint most majd szeretném ha a lányom már az örzőben, abban a két órában is velem maradna, és éjszakára is. Ezért lehet az 1 ágyas mellett döntünk, hogy ne zavarjunk senkit se... :) :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?