Új privát üzeneted érkezett!

Virágnak hatalmas gratula, sok boldogságot, örömöt, és tejecskét kívánok! Puszi nekik! :D

Mona, Bogi, cham, köszönöm szépen, nagyon aranyosak vagytok!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


dike, köszönöm szépen!

cham, jobbulást nektek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Gratulálok Virág!!!:) Legyetek nagyon boldogok! Sok tejcsit!!!!! Puszi!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 

 
 

Csilllaaaaaaaaaaag!!!!!

GRATULÁLOK!!!EZ AZTÁN TÉNYLEG GYORSAN MENT!iSTEN HOZOTT GERGŐ IDE KINT!!!!

SOK BOLDOGSÁGOT,EGÉSZSÉGET,TEJCIT KÍVÁNOK!!!

MINÉL HAMARABB AHOGY TUDSZ KÜLDJÉL NEKÜNK FÉNYKÉPET,HAGY CSODÁLKOZHASSUNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
dike
 
 


Igen, ez nagyon gyorsan ment!!! :D :D :D
Vendég
 


Virágnak gratulálok, sok tejcit és jó egészséget kívánok mindkettőjüknek!

Hamar írt sms-t. Én a szülés után még 2 órával tértem csak magamhoz.

Ha engedi fotóztatni a győrinfósokkal, akkor majd holnap, holnapután megkeresem a képet, és teszek ide nektek.
Vendég
 


csillag: aztaaaa nagyon gyorsan ment :):):) és még Vasárnap sikerült :) jól beszugeráltuk neked :):):)
Sok sok tejcsit és boldog pillanatokat :) puszika gyere amilyen hamar csak tudsz :)

nika70
Salgótarján
 
 


juhéééé!!!!

szerintetek normális vagyok, hogy pisijárat után a géphez fekszem? de megtaláltam, amiért jöttem, ami miatt többször felébredtem éjszaka!!!!

GRATULÁLOK A CSILLAG CSALÁDNAK!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:


most még megyek alszok!

beze: ejnye-bejnye!!! még 3-4 hétig vigyázz magatokra, de amit tettél az ösztönös volt. védted a lányodat!!! mit neked császár!!! stramm csaj vagy!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Jó reggeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelt! :lol:

Csillagvirág! Sok szeretettel gratulálok Nektek! Jó egészséget és sok tejcsit kívánok! Szóval, végül "Alíz néni mégis győzedelmeskedett"! :lol:

Később még én is jövök!
Puszi Nektek! Szép napot Mindenkinek!
pedi
Kalocsa
 
 


http://biztonsagosovoda.hu/?page_id=439

csajok lehet szavazni :) aprófalva tagóvoda alsó videó.szerintem egy gépről csak egyszer lehet szóval légyszí izzítsátok az ismerősöket is :) köszike

nika70
Salgótarján
 
 


Szia Nika!

Én leadtam egy szavazatot, de le tudok egy nap 3at is, mert itt bent két gép van, meg az enyém otthon. :wink:
pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok.

pediiiiii csak most vettem eszre hogy sikerult neked is.fogadd nagy gratulaciom:)
ritkan tudok csak ugy olvasgatni de most feltunt a neved,es miylen jo hogy beneztem:)

Kép
monyo83
 
 


Köszi, Monyo! Nagyon aranyos vagy! Én is néha beleolvasok a PCO-s ba, így valamelyest "nyomon követlek"! Tüneményes a kislányotok!
pedi
Kalocsa
 
 


pedi köszike :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika, szavaztam!!:):) Majd Apa geperol is fogok delutan csak elvitte magaval meloba. Meg a szomszednak is szolok, meg Tesomnak is meg Naluk a hazban is mindenkinek. Meg baratnoimet is raallittom az egyik csaj az MTVnel dolgozik, ott van gep boven es ember is aki szavazzon. :lol: :lol: :lol: Ne dogozzzzzzanak mar annyit! Szavazzanak! :D :D
Vendég
 


Pedi
Eon Call centerében dolgoztam, összesen 4 évet. Kettőt a Back Office-ba (levelezős ügyintézés folyt ott), két évet pedig a call centerben, telefonos ügyintézőként. Ez utóbbi valamelyest stresszesebb, de nem az idióta emberek miatt (mert azok nem tudtak felhúzni), hanem a szigorú statisztika miatt, pl. 3 perc lehetett átlagban egy beszélgetés, és az utómunkára, mindössze 50 mp volt, szóval, ha számlát kellett készíteni, meg utánajárni, arra ez nem volt elég. Én általában a beszélgetés közben már csináltam, ezzel is időt nyerve. Meg pl. egy hibabejelentés, hamar, másfél perc alatt meg van, és nem szükséges utómunka. Emelett oktatás, havi, éves tesztek, szóval szigorú követelmények. A belépő egy 600 kérdéses személyiségteszt, plussz elbeszélgetések a nagyfőnöktől elkezdve a kicsiig. Most már nem annyira szigorúak, bár még mindig főiskolai végzettséghez kötik. Nekem nincs felsőfokú végzettségem, de mivel ott dolgoztam a levelezősöknél, így már ismertek, csak a tesztet, meg a többit kellett megcsinálnom. 3-an dolgoztunk így, akiknek csak középfokú végzettsége volt, de ugyanolyan jól végeztük a munkánkat, mint a többiek.
Oda szeretnék visszamenni is, mert nagyon jó volt a légkör, pedig ahol ennyi nő dolgozik, ritka. Most tavasszal akartam visszamenni, de leépítés volt, úgyhogy inkább babaügyben aktívkodtunk.

Olyan szép idő van, remélem holnap is ilyen lesz.
Anyukámmal bemegyünk Győrbe, elfogy a magnerotom is, és a belvárosban van egy patika, ahol jóval olcsóbb a 100-as. Meg a Kreatívba is be kell mennem, jövő héten adventi készülődés, és vásár. Remélem Regi nem betegszik le, egy kicsit köhögött ma.
Vendég
 


bogi aranyos vagy köszönöm szépen :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika, az MTVs barinom mar izzitottam!:) A tobbieket csak delutan mert dolgoznak, nincsenek gepkozelben.
Vendég
 


Anyamat is raallitottam, az egri foiskola is szavaz!:):) Mondtam neki, kuldje szet mailben a linket az osszes kollegajanak aki csak a cimlistajaban van az outlookban.:) ES szavazzanak batran mert az egri ovik nem resztvevok!:)
Vendég
 


bogi köszike :) újra kéne szavazni mert közben nullázták az eddigi szavazatokat és még három ovi videóját tették fel a lényeg hogy Aprófalva tagóvoda Salgótarján erre szavazzanak.Már nem a legalsó videó hanem a hatodik ha jól számoltam.
itt a link
http://biztonsagosovoda.hu/?page_id=439

nika70
Salgótarján
 
 


Bogi sajna a három új ovi közül az egyik Egri :( szóval nem tudom mi lesz :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika, a fene essen belejuk!! Most ujra kell irnom mindenkinek! :D :lol: Remelem nem lesz beloluk elegem es ujra szavaznak. Az egri ovi meg nyalja ki. Mit keresnek itt??! Fenebe, en meg ugy irtam anyunak, nincs egri ovi. Nnnna, mindegy. Ujra izzitok. En is elkuldtem az osszes baratomnak.:):) Nehogyma unatkozzanak, ujra szavaznak Ok is, es csa!!
Vendég
 


sziazstok!

szavaztam én is. apa gépéről is. csak 3 körül tudunk indulni :(

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Bogi: mert amikor írtad még nem is volt Egri ovi :( utána tetteék még fel három ovi videóját :( de most egyenlőre másodikok vagyunk:) szerintem egy nap többször lehet majd mert ma már kétszer szavaztam :)

Köszi csajok:) szupi bicajt nyerhetnek ha elsők lesznek :)

nika70
Salgótarján
 
 


Én is szavaztam, remélem sikerül nyernetek.
Vendég
 


Megint csináltam egy sorozatot így a 29. hét közepén. Megosztok veletek néhányat. Kicsit nagyok, úgyhogy majd törlöm.
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


rita: nagyon csinos vagy!!! gratulálok neked!!!


elköszönök!!!
ha csillaggal, zsuzsival valaki "beszél", akkor én is, én is puszilom!!! ha eltűnnék, akkor nincs, vagy nem működik a net. kb 10 napot leszünk, de meglátjuk a férjemet hányan zaklatják és meddig bírja a munkamániás emberem...
PÁÁÁÁÁÁ!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!!!!

Virágéknak NAGY-NAGY GRATULA!!!!!!! :D JÓ EGÉSZSÉGET,SOK-SOK TEJCSIT KÍVÁNOK :!: :!: :!: :D :D :D :D
Vendég
 


Kati: Vigyázz magatokra,jó pihenést,jó szórakozást érezzétek jól magatokat!!!!!! :D
Vendég
 


Brita: de jó képek,nagyon csini vagy,poci is szép :D
Vendég
 


Kati! Igaz, már úton vagytok, de azért vigyi Magatokra! Remélem, tudsz majd kommunikálni Velünk.

Rita! Basszus, de szép vagy! Gratula Neked, csini poci. Nem is tűnsz 30nak a képeken! :wink: Nálunk is vannak mindenféle tesztek, továbbképzések. Meg ahhoz, hogy vki itt dolgozhasson, el kell végezni egy 1 hetes képzést, na az sem egyszerű. Azon volt a múlt héten a kolléga, aki helyettem lesz. Minden nap, amikor belépünk az értékesítői programba, feltétel egy 5 kérdéses gyors teszt. Szóval, keményítenek mindig, de azért lehet bírni.

Nika! Mennek a szavazatok! :wink:

Mia! Hogy vagy ma?

Mi ma egy csomót takarítottunk anyummal, már kezd lakás kinézetünk lenni, de még nem az igazi. Holnap megint egész nap kell jönnöm, mert a kolléganőm tréningre megy, így holnap nem tudunk haladni, de ezen már nem is aggódom, végül is még úgyis lesz festés is. A lényeg, hogy ha lassan is, de haladunk. Közben főztem is. Paradicsomos kápit és tarját sütöttem hozzá (ami kicsit leégett :oops: ).
pedi
Kalocsa
 
 


rita! nagyon csini vagy!!!

KépKép
dike
 
 


Pedi: köszike jobban,most hogy megiszom a napi 2-3liter folyadékot mostmár sokkal jobban érzem magamat!
Ti jólvagytok?
Vendég
 


na végre haazértem, biometria órán gépeztem kicsit, csak írni nem tudtam, mert mindig kidobott a net :evil:

szóval VIRÁG NAGYON NAGY GRATULA!!!!!!!!!!!!! ALIG VÁROM A KÉPEKET :D :D :D

rita, szépek a képek 8)

na én meg teszteltem, az igaz most az előbb, de 10-es qupidoval és csajok nagyon úgy néz ki, nem vagyok babás, ez már a 24. ciklusnapom. Ezen is szellemcsíkot látok..... Elvileg szerdán kellene megjönnie...addig már nem tesztelek, az tuti. Na majd kiderül hamarosan...pedig az érzéseim azt súgták, van odabent vki :roll: akkor következő hótól vezetek normális hőgörbét, vagy nem tudom.....
chamomilla
Pécs
 
 


nika, hol kell szavazni, vmiről lemaradtam :oops:
chamomilla
Pécs
 
 


Betegeknek gyógypuszik, enyém fiúk is kivannak, bágyadtak, de legalább nem hánynak
chamomilla
Pécs
 
 


jajj képzeljétek felhívtam a pesti 4D genesist és bejelentkeztem...dec 23.án megyek 11re és aznap leszek 14 hetes de mivel 4 nappal előbb fogant én tom,a lombik miatt így pontosan 14+4:))) azt mondta a 14.héttől már teljes pontossággal megmondható a neme! hogy az én szüleim mennyire nagyon fognak ennek örülni,h karácsonykor beteszem a dvd-be és elindítom az ajándékukat jajjjjj de váárom!!!!!!

KépKép
dike
 
 


ja és megkérdeztem h ha megyek a 12.héten is meg 16.on is gondolom afpre nem e túl sok az uhu! azt mondta a napi 2 a sok!

KépKép
dike
 
 


Kati, már bizti úton vagy, érezd nagyon jól magad!

én meg sík ideg vagyok, a férjem korábban az egyik olajtársaságnál volt vezető pozícióban, csak kirúgták, lóvé meg család nélkül nem volt egyszerű megoldani az életet (ezért költöztünk vissza vidékre, és keresett itt állást, mert itt a család, nyugisabb). Most nem keres vmi hú de jól, de biztos állás, nyugis melóhely (a pécsi egyetemen van a Rektori Hivatalban), ezért is vagyunk a 3. bébin, mert belefér az idejébe, mivel a bejelentett bruttója jó, a jövő évi adótörvény szerinte jobb lenne a fizu is sokkal...stb. Erre a tudtomon kívül 1 hónapja bepályázott egy másik olajtársasághoz és csüt-re behívták interjúra :x :x :x és nem tudom így mi lesz, mert anno is reggeltől estig dolgozott, nem volt karácsonyunk, szabadság, semmi, mert pl aug 20-án is fegyveresen kirabolták az egyik kutat éjjel, amikor is leugrottunk csak 1 napra a Balcsira...na mindegy, szóval jó pénz volt, de rohadt nagy felelősség, családot szinte felejtsd el....de tudom, hogy most nagyon jól jönne a pénz, mert tele vagyunk hitelekkel, máról holnapra élünk.....csak akkor így hogy vállaljak még 1 gyereket? De tudom, hogy meg fog felelni és fel fogják neki ajánlani, hogy csinálja amit régen....és lesz az a pénz, ami miatt én is rábólintok. De akkor nem tudom mi lesz..... :roll: :roll: :roll:
nagyon kíváncsi leszek....
chamomilla
Pécs
 
 


[quote="dike"]j írta:dikeajj képzeljétek felhívtam a pesti 4D genesist és bejelentkeztem...dec 23.án megyek 11re és aznap leszek 14 hetes de mivel 4 nappal előbb fogant én tom,a lombik miatt így pontosan 14+4:))) azt mondta a 14.héttől már teljes pontossággal megmondható a neme! hogy az én szüleim mennyire nagyon fognak ennek örülni,h karácsonykor beteszem a dvd-be és elindítom az ajándékukat jajjjjj de váárom!!!!!!


hú de izgi!!! Akkor oda mész a Csillához, akit ajánlottam? mondd meg neki, hogy puszilom. ja mondjuk így nehéz lesz átadni, hogy nem tudod a nevem :lol: :lol: :lol:
chamomilla
Pécs
 
 


http://biztonsagosovoda.hu/?page_id=439
chamo itt tudsz szavazni a kisfiam ovijára :) Aprófalva tagóvoda. Nem tudom egy nap mennyit lehet most nem tudok már szavazni lehet egy gépről csak egyet lehet.Egyenlőre másodikok :)
Nem is tudom mit mondjak .Nagy lehetőség sok pénz viszont a család kárára mehet:( nehéz döntés előtt álltok :( nem irigyellek.

Rita: nagyon csini vagy :):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!

Monyó én régebben olvastalak mikor még pocakos is voltál:)))))

Brita nagyon szép kismama vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):)

Dike az tényleg nagyon szép ajándék lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
én pont ma délelőtt néztem meg Barni 4d-s uh dvd-jét!!!!!!!sokszor előveszem, nosztalgiából!!!!!!:)

Cham nem könnyű az tuti....mi pl a jövő évi adótörvény miatt kemény 14000 valah
ányszáz ft-tal kapunk többet........EGY NAGY KALAP SZAR!!!!!!!!!!!!!!!!!bezzeg a rohadt politikusok akik havonta így is százezreket visznek haza ők bezzeg 240.....és több ezerrwl kapnak majd többet!!!!!!!!!!
ROHADNÁNAK MEG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nika, szavaztam!

igen nitácska, jól megszavazták maguknak a politikusok! én úgy számoltam, olyan 40 ezerrel kapnánk többet az adó miatt, de ugye ott van megint a gyed, meg a 3 gyereknél a családi pótlék, plusz egyéb kedvezmények, így körül 100 ezer azért pluszban összejönne. Nem tudom, sokat agyalok....nekünk adig kell könnyíteni anyagilag az életünkön, míg nem végzek. Utána úgyis ki fogok járni melózni külföldre, nincs olyan orvos, aki itt marad szerintem....milliókat fizetnek kint, itt meg a rezidensi bér bruttó 130 ezer. És mekkora a felelősség, bele sem merek gondolni.
chamomilla
Pécs
 
 


pont most volt szó az orvosi bérekről meg a rezidesekéről is....
én gyest kapok csak........mivel Máté előtt suliba jártam.........
de én is ezért gondolkodom a 3. babán.........nem mindegy mennyi kedvezményt kap az ember........
de api most kezdi hogy ő nem akar többet........
de ugy is lesz..mert ha én nem szedek fogigátlót előbb utóbb besikerül a baba úgy is......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Voltam ma endokrinológusnál, kaptam utrogestan-t, abba kell hagynom a merckformint, és helyette ezt kell a 12. hétig! Doki szerint 6 hetes körül lehetek, de majd az uh-n megmondják....

Már nagyon várom a holnapot, olyan kíváncsi vagyok, remélem látszik már a Baby :)

Nika én is szavaztam!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Szerintetek adnak képet ilyenkor már az uh-n, ha látszik????

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


nitacska, igen nem mindegy, nagyon nagy különbség van 2 és 3 gyerek között a kedvezményekben. Az én férjem jobban akarja, mint én a 3. babát, de néha megijedek, mert türelme nem sok van a fiúkhoz...szépen elvan velük, nem azt mondom, de miattam, hogy tanulok sok feladat hárul rá...és néha eléggé ki tud akadni :? amit meg én tolerálok nehezen :? nem tudom, mi lenne a jó. mindenesetre egy kislánynak nagyon örülnék, túl sok pasi van körülöttem :D

mona, izgatottan várom az élménybeszámolód a holnapról. Itthon leszek, mert a nagyfiam még nem mehet így oviba, a kicsit viszem csak bölcsibe. A holnapi napot meg tudom lógni. :twisted:
chamomilla
Pécs
 
 


[quote="monalux"]S írta:monaluxzerintetek adnak képet ilyenkor már az uh-n, ha látszik????


kérj és akkor adnak :wink:
chamomilla
Pécs
 
 


Cham, jobbulást a Fiacskádnak!
Nah akkor kérek majd...

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


mona! drukk h látszódjon! én a petezsákról is kaptam képet!:)

nekem 6+2látszódott egy picit...szívhang volt és crl 6mm:)

KépKép
dike
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?